FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking drabinek do 1000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Drabinki do ćwiczeń / Ranking drabinek do 1000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drabinek do 1000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drabinek do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych drabinek treningowych do ćwiczeń.

Jakie drabinki do 1000 zł najlepiej wybrać? Ranking luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drabinki do 1000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking drabinek do 1000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ ZESTAW DO ĆWICZEŃ DRĄŻEK PORĘCZ DRABINKA KSSL097 (5907618100854) ☆

ZESTAW DO ĆWICZEŃ DRĄŻEK PORĘCZ DRABINKA KSSL097 (5907618100854) Najniższa Cena Online

☆ ZESTAW DO ĆWICZEŃ DRĄŻEK PORĘCZ DRABINKA KSSL097 (5907618100854) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: ZESTAW DO ĆWICZEŃ DRĄŻEK PORĘCZ DRABINKA KSSL097 (5907618100854)
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  komplet KSSL097 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, a także poprawić ogólną kondycje ciała. Znakomita do treningu ogólnorozwojowego dzięki mnogości dostępnych ćwiczeń.

☆ K-sport Zestaw do ćwiczeń drążek poręcz drabinka kssl0100 ☆

K-sport Zestaw do ćwiczeń drążek poręcz drabinka kssl0100 Najniższa Cena Online

☆ K-sport Zestaw do ćwiczeń drążek poręcz drabinka kssl0100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: K-sport Zestaw do ćwiczeń drążek poręcz drabinka kssl0100
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  wyjątkowy zestaw do ćwiczeń, z pomocą którego wykonasz kompleksowy trening. Mieści: drabinkę KSSL095, drążek-poręcz KSSL080/3, ławeczkę do brzuszków KSSL096.

☆ Drewniana drabinka do ćwiczeń 195 x 80 cm ☆

Drewniana drabinka do ćwiczeń 195 x 80 cm Najniższa Cena Online

☆ Drewniana drabinka do ćwiczeń 195 x 80 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Drewniana drabinka do ćwiczeń 195 x 80 cm
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  W tym zestawie wynajdziesz wszystko, czego Ci trzeba,ekspresowo i skutecznie zainstalować drabinkę ścienną. Dzięki niewielkim wymiarom i niskiej wadze, pakiet ten jest nadzwyczajny do mniejszych przestrzeni. Stanowi wspaniałe narzędzie do najróżniejszych ćwiczeń w domowej siłowni lub biurze. Szczególnie ważne jest ponadto to, że narzędzie do ćwiczeń wytworzone jest z naturalnego materiału, takiego jak drewno, co oznacza,towar ten jest dobry równocześnie dla zdrowia, jak i środowiska. Wszechstronność: Zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych użytkownikach, ten przyrząd do ćwiczeń jest wyśmienitym wyborem jednocześnie dla rekonwalescentów, jak i sympatyków fitnessu. Wspaniale pasuje do zróżnicowanych ćwiczeń, takich jak unosinie, pompki, wspinaczka i pionowe unoszenie nóg. Solidne wykonanie: nasza skrupulatnie wykonana drabinka do ćwiczeń została produkowana z najwyższej jakości litego drewna, gwarantującego imponującą trwałość i solidność. Materiał ten gwarantuje w dodatku wysoką nośność i długą żywotność urządzenia do ćwiczeń. Praktyczna i oszczędzająca miejsce konstrukcja: drabinki ścienne nie zajmują dużo miejsca. Gdy nie są stosowane, można je z łatwością schować, oszczędzając cenną przestrzeń. Komfort: Bezpieczeństwo i komfort to priorytety tego urządzenia do ćwiczeń. Pozbawione ostrych rogów i krawędzi drabinki gwarantują bezpieczeństwo przed urazami, a odległość pomiędzy nimi uniemożliwia kontuzjom. Wysunięty drążek umożliwia dopasowanie ćwiczeń do własnych potrzeb. Przystępna instalacja i konserwacja: Instalacja jest wyjątkowo nieskomplikowana przy użyciu 6 kołków rozporowych i 1 klucza do bezpiecznego przymocowania drabinki do ściany. Gładka powierzchnia upraszcza czyszczenie drabinki po zakończeniu ćwiczeń. Właściwości: To narzędzie treningowe przeznaczone jest zarówno rekonwalescentom, jak i pasjonatom fitnessu. Stanowi znakomitą opcję do wykonywania ćwiczeń takich jak podnosinie, pompki, wspinaczka i unoszenie nóg w pionie. Stworzone z naturalnego drewna, to narzędzie gwarantuje zarówno bezpieczeństwo podczas używania, jak i długotrwałą solidność. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom, wspaniale sprawdza się w zróżnicowanych miejscach, takich jak dom, biuro czy siłownia. Skrupulatnie zaprojektowane narożniki eliminują ryzyko urazów, a korzystnie przemyślana odległość pomiędzy drążkami chroni przed przypadkowymi uszkodzeniami. Obejmuje kompletny komplet akcesoriów i instrukcje konstrukcji, co pokaźnie usprawnia proces instalacji. Mieści: 1 x drabinka gimnastyczna 1 x instrukcja obsługi

☆ Drapak Domek z piernika z drabinką XXL - Jasnoszary (2 paczki*) | Dostawa GRATIS ☆

Drapak Domek z piernika z drabinką XXL - Jasnoszary (2 paczki*) | Dostawa GRATIS Najniższa Cena Online

☆ Drapak Domek z piernika z drabinką XXL - Jasnoszary (2 paczki*) | Dostawa GRATIS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: zooplus Exclusive
 • Nazwa produktu: Drapak Domek z piernika z drabinką XXL - Jasnoszary (2 paczki*) | Dostawa GRATIS
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:

  Drapak Domek z piernika z drabinką XXL proponuje także dużym i ciężkim kotom sporo miejsca do wspinaczek i odpoczynku. Maty sizalowe tworzą most między podłogą a pierwszą platformą, który pozwoli także starszym kotom i kociętom wspiąć się na drapak.

  Sizalowe słupki o średnicy 11 cm zapraszają Twojego kota do ostrzenia pazurków i rozciągania się w najkorzystniejsze - dzięki temu Twoje meble pozostaną nienaruszone. Ze względu na rozmiary drapaka, pasuje on także nadzwyczajnie dla pokaźnych kocich rodzin.

  Drapak Domek z piernika z drabinką XXL nieszablonową zaletę: dzięki dwóm możliwością ustawienia możesz złączyć go prosto do wybranego poprzez siebie miejsca. Z powodzeniem możesz ustawić go w kącie wnętrza albo zamienić go w ścianę do wspinaczek i szalonych polowań.

  ponadto ciężkie podstawy drapaka nieszablonową stabilność. Drapak Domek z piernika z drabinką XXL w skrócie: znakomity dla kociej rodziny i kotów obszernych ras. Dwie możliwości montażu: do ustawienia horyzontalnego lub w skosie.

  dużo miejsc do wspinaczek i do spania. Łatwy dostęp do każdej platformy: kładka pokryta dywanem sizalowym, znakomita równocześnie dla kociąt, jak i starszych zwierząt. Przestronne domki: z werandą w zarysie tarasu, znakomity jako miejsce wyciszenia i punkt obserwacji.

  Dwa przytulne łóżka z krawędziami: na wyściełanych, okrągłych platformach, wspaniałe, by zwinąć się w kłębek i pomarzyć o dzikich przygodach. Przytulny hamak: mocno przymocowany do leżącej na długich bokach płyty, zapobiega nadmiernemu kołysaniu się podczas wchodzenia i schodzenia, ulubione miejsce do spania.

  obszerna platforma w zarysie ryby: proponuje nadzwyczajny widok. Grube słupki sizalowe Ø 11 cm. Legowiska zdejmowane, do prania w pralce w temperaturze 30°C. Wyjątkowo zrównoważony. Kolor: jasnoszary. Wymiary: Przy ustawieniu w skos: wys.

  x dł. X szer.: 175 x 100 x 118 cm. Przy ustawieniu horyzontalnym: wys. X dł. X szer.: 175 x 161 x 91 cm. Płyta podłogowa pokaźna, dł. X szer.: 80 x 45 cm. Płyta podłogowa mała, dł. X szer.: 45 x 45 cm. 1.

  platforma, dł. X szer.: 65 x 45 cm. 2. Platforma, dł. X szer.: 80 x 45 cm. 3. Platforma, dł. X szer.: 45 x 35 cm. Hamak, dł. X szer. X wys.: ok. 30 x 30 x 28 cm. Domek: rozmiary całkowite, dł. X szer. X wys.: 41 x 51 x 30 cm.

  Wejście, szer. X wys.: 24 x 23 cm. 2 legowiska: wymiary całkowite, Ø x wys.: 46 x 11 cm każdy. Powierzchnia do leżenia, Ø: ok. 28 cm. Platforma w kształcie ryby, dł. X szer.: ok 50 x 31 cm. 3 pluszowe piłeczki z dzwoneczkami, Ø: ok.

  4 cm. 1 ukos, dł. X szer.: ok. 47 x 18,5 cm. Dwie maty sizalowe: szer. X wys.: ok. 13 x 19 cm. 11 sizalowych słupków, Ø: 11 cm każdy. 1 x 72 cm. 6 x 35 cm.. 3 x 30 cm. 1 x 25 cm. Uwaga: Tylko do użytku wewnętrznego.

  *Uwaga dotycząca dostawy: towar dostarczany jest w dwóch paczkach, jest więc realne, iż nie dotrą one równocześnie.


☆ Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci marki Costway ☆

Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci marki Costway
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  Składana drabinka ze zjeżdżalnią wspaniała zabawa na długo - trójkątna drabinka ze zjeżdżalnią i rampą wspinaczkową w jednym gwarantuje wyśmienitą zabawę na długo. Drabinka jest świetna do rozwijania zdolności psychoruchowych i koordynacji i równowagi Wysokiej jakości materiały - drabinka została tworzona z wysokiej jakości sklejki brzozowej i drewna topolowego, dzięki czemu zagwarantuje odporność, stabilność i wytrzymałość. Lekko zaokrąglone krawędzie zapewniają bezpieczeństwo wykorzystywania. Maksymalne obciążenie drabinki wynosi aż 60 kilogramów Składana konstrukcja - składana konstrukcja i minimalna waga usprawnia przenoszenie i przechowywanie drabinki Łatwość montażu - drabinka jest niezwykle prosta w montażu. Wszystkie komponenty konieczne do instalacji zostały załączone do zestawu

☆ Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci ☆

Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci Najniższa Cena Online

☆ Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  Składana drabinka ze zjeżdżalnią nadzwyczajna zabawa na długo - trójkątna drabinka ze zjeżdżalnią i rampą wspinaczkową w jednym gwarantuje wyśmienitą zabawę na długo. Drabinka jest nieprzeciętna do rozwijania zdolności psychoruchowych i koordynacji i równowagi Wysokiej jakości materiały - drabinka została produkowana z wysokiej jakości sklejki brzozowej, a także drewna topolowego, dzięki temu gwarantuje wytrzymałość, stabilność i wytrzymałość. Lekko zaokrąglone krawędzie gwarantują bezpieczeństwo stosowania. Maksymalne obciążenie drabinki wynosi aż 60 kilogramów Składana kompozycja - składana budowa i drobna waga upraszcza przenoszenie i przechowywanie drabinki Łatwość montażu - drabinka jest szczególnie prosta w montażu. Wszystkie komponenty potrzebne do instalacji zostały załączone do zestawu


Podobne zestawienia:


Najtańsze drabinki do 1000 zł – Ranking luty 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drabinki do 1000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drabinek do 1000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci marki Costway ☆

Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci marki Costway
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  Składana drabinka ze zjeżdżalnią perfekcyjna zabawa na długo - trójkątna drabinka ze zjeżdżalnią i rampą wspinaczkową w jednym gwarantuje wyśmienitą zabawę na długo. Drabinka jest genialna do rozwijania zdolności psychoruchowych i koordynacji i równowagi Wysokiej jakości materiały - drabinka została wyprodukowana z wysokiej jakości sklejki brzozowej i drewna topolowego, dzięki czemu zagwarantuje solidność, stabilność i trwałość. Lekko zaokrąglone krawędzie gwarantują bezpieczeństwo stosowania. Maksymalne obciążenie drabinki wynosi aż 60 kilogramów Składana konstrukcja - składana budowa i śladowa waga usprawnia przenoszenie i przechowywanie drabinki Łatwość konstrukcji - drabinka jest szczególnie prosta w montażu. Wszystkie elementy potrzebne do instalacji zostały dołączone do zestawu

☆ Drewniana drabinka do ćwiczeń 195 x 80 cm ☆

Drewniana drabinka do ćwiczeń 195 x 80 cm Najniższa Cena Online

☆ Drewniana drabinka do ćwiczeń 195 x 80 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Drewniana drabinka do ćwiczeń 195 x 80 cm
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  W tym pakiecie odnajdziesz wszystko, czego Ci trzeba,ekspresowo i sprawnie zainstalować drabinkę ścienną. Dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze, komplet ten jest nadzwyczajny do mniejszych przestrzeni. Stanowi wspaniałe narzędzie do zróżnicowanych ćwiczeń w domowej siłowni lub biurze. Istotnie ważne jest jeszcze to, iż narzędzie do ćwiczeń tworzone jest z naturalnego materiału, takiego jak drewno, co oznacza,towar ten jest dobry zarówno dla zdrowia, jak i środowiska. Wszechstronność: Zaprojektowany z myślą o różnych użytkownikach, ten przyrząd do ćwiczeń jest świetnym wyborem równocześnie dla rekonwalescentów, jak i fanów fitnessu. Nieprzeciętnie nadaje się do różnych ćwiczeń, takich jak unosinie, pompki, wspinaczka i pionowe unoszenie nóg. Solidne wykonanie: nasza starannie stworzona drabinka do ćwiczeń została wytworzona z najwyższej jakości litego drewna, zapewniającego imponującą solidność i wytrzymałość. Materiał ten gwarantuje też wysoką nośność i długą żywotność urządzenia do ćwiczeń. Funkcjonalna i oszczędzająca miejsce budowa: drabinki ścienne nie zajmują dużo miejsca. Gdy nie są użytkowane, można je łatwo schować, oszczędzając cenną przestrzeń. Komfort: Bezpieczeństwo i komfort to priorytety tego urządzenia do ćwiczeń. Pozbawione ostrych rogów i krawędzi drabinki zapewniają bezpieczeństwo przed urazami, a odległość między nimi uniemożliwia kontuzjom. Wysunięty drążek pozwala na dobranie ćwiczeń do własnych potrzeb. Nietrudna instalacja i konserwacja: Instalacja jest wyjątkowo łatwa przy użyciu 6 kołków rozporowych i 1 klucza do bezpiecznego przymocowania drabinki do ściany. Gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie drabinki po zakończeniu ćwiczeń. Atrybuty: To narzędzie treningowe przeznaczone jest równocześnie rekonwalescentom, jak i pasjonatom fitnessu. Stanowi wspaniałą opcję do wykonywania ćwiczeń takich jak wznosinie, pompki, wspinaczka, a także unoszenie nóg w pionie. Produkowane z naturalnego drewna, to narzędzie gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo podczas użytkowania, jak i długookresową solidność. Dzięki swym kompaktowym rozmiarom, rewelacyjnie sprawdza się w różnych miejscach, takich jak dom, biuro czy siłownia. Precyzyjnie zaprojektowane narożniki eliminują ryzyko urazów, a dobrze przemyślana odległość między drążkami broni przed przypadkowymi uszkodzeniami. Obejmuje kompletny pakiet akcesoriów, a także instrukcje montażu, co znacznie ułatwia cykl instalacji. Zawiera: 1 x drabinka gimnastyczna 1 x instrukcja obsługi

☆ ZESTAW DO ĆWICZEŃ DRĄŻEK PORĘCZ DRABINKA KSSL097 (5907618100854) ☆

ZESTAW DO ĆWICZEŃ DRĄŻEK PORĘCZ DRABINKA KSSL097 (5907618100854) Najniższa Cena Online

☆ ZESTAW DO ĆWICZEŃ DRĄŻEK PORĘCZ DRABINKA KSSL097 (5907618100854) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: K-SPORT
 • Nazwa produktu: ZESTAW DO ĆWICZEŃ DRĄŻEK PORĘCZ DRABINKA KSSL097 (5907618100854)
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  pakiet KSSL097 to perfekcyjne rozwiązanie dla wszelkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie oraz poprawić ogólną kondycje ciała. Nadzwyczajna do treningu ogólnorozwojowego dzięki mnogości przystępnych ćwiczeń.

☆ Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci ☆

Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci Najniższa Cena Online

☆ Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Drewniana drabinka gimnastyczna ze zjeżdżalnią dla dzieci
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:
  Składana drabinka ze zjeżdżalnią znakomita zabawa na długo - trójkątna drabinka ze zjeżdżalnią i rampą wspinaczkową w jednym zagwarantuje doskonałą zabawę na długo. Drabinka jest wspaniała do rozwijania zdolności psychoruchowych, a także koordynacji i równowagi Wysokiej jakości materiały - drabinka została wyprodukowana z wysokiej jakości sklejki brzozowej, a także drewna topolowego, dzięki czemu zapewnia solidność, stabilność i wytrzymałość. Lekko zaokrąglone krawędzie zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Maksymalne obciążenie drabinki wynosi aż 60 kilogramów Składana kompozycja - składana konstrukcja i mała waga usprawnia przenoszenie i przechowywanie drabinki Łatwość montażu - drabinka jest niezwykle prosta w montażu. Wszystkie elementy niezbędne do instalacji zostały załączone do zestawu

☆ Drapak Domek z piernika z drabinką XXL - Jasnoszary (2 paczki*) | Dostawa GRATIS ☆

Drapak Domek z piernika z drabinką XXL - Jasnoszary (2 paczki*) | Dostawa GRATIS Najniższa Cena Online

☆ Drapak Domek z piernika z drabinką XXL - Jasnoszary (2 paczki*) | Dostawa GRATIS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drabinki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: zooplus Exclusive
 • Nazwa produktu: Drapak Domek z piernika z drabinką XXL - Jasnoszary (2 paczki*) | Dostawa GRATIS
 • Segment produktowy: Drabinki gimnastyczne, treningowe i koordynacyjne do ćwiczeń siłowych oraz fitnessu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drabinki:

  Drapak Domek z piernika z drabinką XXL oferuje także dużym i ciężkim kotom sporo miejsca do wspinaczek i odpoczynku. Maty sizalowe tworzą most pomiędzy podłogą a pierwszą platformą, który pozwoli także starszym kotom i kociętom wspiąć się na drapak.

  Sizalowe słupki o średnicy 11 cm zapraszają Twojego kota do ostrzenia pazurków i rozciągania się w najlepsze - dzięki temu Twoje meble pozostaną nienaruszone. Ze względu na rozmiary drapaka, nadaje się on także znakomicie dla dużych kocich rodzin.

  Drapak Domek z piernika z drabinką XXL unikatową zaletę: dzięki dwóm możliwością ustawienia możesz scalić go łatwo do wybranego poprzez siebie miejsca. Z powodzeniem możesz ustawić go w kącie pomieszczenia albo zamienić go w ścianę do wspinaczek i szalonych polowań.

  ponadto ciężkie podstawy drapaka unikatową stabilność. Drapak Domek z piernika z drabinką XXL w skrócie: świetny dla kociej rodziny i kotów obfitych ras. Dwie możliwości konstrukcji: do ustawienia horyzontalnego albo w skosie.

  niemało miejsc do wspinaczek i do spania. Nieskomplikowany dostęp do każdej platformy: kładka pokryta dywanem sizalowym, nadzwyczajna równocześnie dla kociąt, jak i starszych zwierząt. Przestronne domki: z werandą w kształcie tarasu, nadzwyczajny jako miejsce wyciszenia i punkt obserwacji.

  Dwa przytulne łóżka z krawędziami: na wyściełanych, kolistych platformach, wyśmienite, żeby zwinąć się w kłębek i pomarzyć o dzikich przygodach. Przytulny hamak: konkretnie przymocowany do leżącej na długich bokach płyty, uniemożliwia nadmiernemu kołysaniu się w trakcie wchodzenia i schodzenia, ulubione miejsce do spania.

  szeroka platforma w zarysie ryby: oferuje świetny widok. Grube słupki sizalowe Ø 11 cm. Legowiska zdejmowane, do prania w pralce w temperaturze 30°C. Wyjątkowo stabilny. Kolor: jasnoszary. Rozmiary: Przy ustawieniu w skos: wys.

  x dł. X szer.: 175 x 100 x 118 cm. Przy ustawieniu horyzontalnym: wys. X dł. X szer.: 175 x 161 x 91 cm. Płyta podłogowa obszerna, dł. X szer.: 80 x 45 cm. Płyta podłogowa minimalna, dł. X szer.: 45 x 45 cm. 1.

  platforma, dł. X szer.: 65 x 45 cm. 2. Platforma, dł. X szer.: 80 x 45 cm. 3. Platforma, dł. X szer.: 45 x 35 cm. Hamak, dł. X szer. X wys.: ok. 30 x 30 x 28 cm. Domek: rozmiary całkowite, dł. X szer. X wys.: 41 x 51 x 30 cm.

  Wejście, szer. X wys.: 24 x 23 cm. 2 legowiska: rozmiary całkowite, Ø x wys.: 46 x 11 cm każdy. Powierzchnia do leżenia, Ø: ok. 28 cm. Platforma w profilu ryby, dł. X szer.: ok 50 x 31 cm. 3 pluszowe piłeczki z dzwoneczkami, Ø: ok.

  4 cm. 1 ukos, dł. X szer.: ok. 47 x 18,5 cm. Dwie maty sizalowe: szer. X wys.: ok. 13 x 19 cm. 11 sizalowych słupków, Ø: 11 cm każdy. 1 x 72 cm. 6 x 35 cm.. 3 x 30 cm. 1 x 25 cm. Uwaga: Tylko do wykorzystania wewnętrznego.

  *Uwaga dotycząca dostawy: towar dostarczany jest w dwóch paczkach, jest więc osiągalne, iż nie dotrą one jednocześnie.Podsumowanie, czyli jaka drabinka do 1000 zł najlepsza?


Najlepsza drabinka do 1000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza drabinka do 1000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane drabinki – TOP7 luty 2024

Jeżeli żadna z powyższych drabinek do 1000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych drabinek treningowych do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka drabinka do 1000 zł opinie i efekty,
 • dobre drabinki do 1000 zł cena,
 • ranking drabinek do 1000 zł,
 • drabinka do 1000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o drabinkach do 1000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o drabinkach do 1000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o drabinkach do 1000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka drabinka do 1000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych drabinkach do 1000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z drabinkami do 1000 zł do ćwiczeń koordynacyjnych, siłowych i treningu fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie drabinki do 1000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z drabinkami do 1000 zł do ćwiczeń koordynacyjnych, siłowych i treningu fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach drabinki do 1000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *