FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking domowych bieżni elektrycznych Hertz Fitness. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking domowych bieżni elektrycznych Hertz Fitness


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych domowych bieżni elektrycznych Hertz Fitness. Opracowane zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych domowych bieżni elektrycznych Hertz Fitness,
 • TOP5 chętnie kupowanych elektrycznych bieżni do biegania w domu.

Jakie bieżnie domowe elektryczne Hertz Fitness najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie domowe elektryczne Hertz Fitness, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking domowych bieżni elektrycznych Hertz Fitness, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Hertz fitness Bieżnia basic ☆

Hertz fitness Bieżnia basic Najniższa Cena Online

☆ Hertz fitness Bieżnia basic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Hertz fitness Bieżnia basic
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Skuteczna redukcja zbędnych kilogramów, która nie wymaga wychodzenia z domu? dzisiaj to realne! Bieżnia elektryczna BASIC pozostała wytworzona z myślą o początkujących użytkownikach, dzięki temu urządzenie jest naprawdę proste w obsłudze. Ekran LCD zezwala na łatwą nawigację oraz prędkie ustawienie najważniejszych parametrów urządzenia. Użytkownik może korzystać z własnych ustawień albo aktywować jeden z programów treningowych, które posiadają różnorodną dynamiczność i stopień trudności. Bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń jest nadrzędną kwestią, dlatego szkielet naszej bieżni został produkowany ze specjalnej modułowej stali, dzięki czemu konstrukcja jest wyjątkowo jednostajna. Dodatkowo bieżnia posiada specjalny przycisk bezpieczeństwa. Jego uruchomienie powoduje natychmiastowe zatrzymanie bieżni, co zagwarantuje ochronę podczas ćwiczeń. Bieżnię HERTZ BASIC napędza silnik o mocy wynoszącej 1,25 KM w trybie ciągłym (maksymalna moc to 2 KM). Urządzenie jest asygnowane dla użytkowników o wadze mniejszej niżeli 120 kg. Producent HERTZ gwarantuje gwarancję na okres 24 miesięcy.

  Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

  Funkcje komputera:


☆ Hertz active marki Hertz fitness ☆

Hertz active marki Hertz fitness Najniższa Cena Online

☆ Hertz active marki Hertz fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Hertz active marki Hertz fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia ACTIVE  Sprzęt do ćwiczeń powinien być skonstruowany w taki sposób, żeby zapewnił maksymalną wydajność treningu. Bieżnia HERTZ ACTIVE została zaprojektowana z myślą o początkujących i przeciętnie innowacyjnych użytkownikach. Urządzenie posiada silnik o mocy maksymalnej 3 KM, dzięki temu bieżnia znamionuje się powiększonym zakresem prędkości, który wynosi 0,8–14 km/h. To sprawia, iż bieżnia ACTIVE spełni oczekiwania świetnie w roli maszyny do wykonywania treningów interwałowych. Dodatkowo urządzenie pozwala na regulację stopnia nachylenia bieżni w przedziale 0–16%. Użytkownik może samodzielnie kontrolować dynamiczność ćwiczeń, choć dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z wbudowanych programów treningowych. Pakiet programów zawiera aż 48 treningów o rozmaitym poziomie trudności, dlatego bieżnia ACTIVE będzie wspaniałym urządzeniem zarówno dla amatorów biegania, jak i bardziej zaawansowanych osób. Dopuszczalne obciążenie bieżni wynosi 130 kg. Bieżnia HETRZ ACTIVE ma gwarancję na okres dwóch lat od chwili dokonania zakupu.

  artykuł
  producent
  Kod producenta
  11215
  EAN
  5906167009281
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System oporu
  Elektryczny
  Moc silnika [KM]
  2
  szybkość [km/h]
  14
  Nachylenie [%]
  16
  Długość pasa [cm]
  125
  Szerokość pasa [cm]
  43
  Nośność [kg]
  130
  Waga [kg]
  75
  Wyposażenie
  Gniazdo 3.5 mm jack
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

☆ Hertz fitness Hertz bieżnia speed impulse (5906167009212) ☆

Hertz fitness Hertz bieżnia speed impulse (5906167009212) Najniższa Cena Online

☆ Hertz fitness Hertz bieżnia speed impulse (5906167009212) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Hertz fitness Hertz bieżnia speed impulse (5906167009212)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Urządzenie przeznaczone do stosowania domowego, które doskonale sprawdzi się w komfortowej, domowej siłowni. Urządzenie posiada silnik o mocy 3 KM i obfity zakres szybkości (1–22 km/h), umożliwiający przeróżny, skuteczny trening.

  Bezgłośna praca bieżni umożliwia jednoczesne ćwiczenie i relaks przy dźwiękach ulubionej muzyki lub serialu. Odtąd codzienne treningi nabiorą zupełnie innego charakteru! Urządzenie wyprodukowane zostało z najwyższej jakości tworzyw, a maksymalna waga użytkownika to 150 kg.

  solidna kompozycja urządzenia pozwala na wygodny, efektywny trening. Ośmiopunktowy system amortyzacji, przycisk bezpieczeństwa oraz czułe sensory pulsu gwarantują bezpieczne ćwiczenia, a automatyczna regulacja kąta nachylenia bieżni nieskomplikowana regulacja wzniosu bieżni sprawiają, iż w prosty sposób można przypasować intensywność treningu do swych indywidualnych możliwości.

  Bieżnia wyekwipowana jest w 99 programów treningowych, spośród których prosto wybrać stosowny dla siebie. Atrybuty treningu na bieżąco obserwować można na czytelnym ekranie LCD. Bieżnia posiada dwuletnią gwarancję obowiązującą od chwili dokonania zakupu....


☆ Bieżnia elektryczna HERTZ-FITNESS Speed Pro ☆

Bieżnia elektryczna HERTZ-FITNESS Speed Pro Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HERTZ-FITNESS Speed Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HERTZ-FITNESS Speed Pro
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Nie trzeba opłacać karnetu na siłownię, by wyglądać znakomicie. Wyrzeźbić sylwetkę i zgubić zbędne kilogramy z powodzeniem można w zaciszu własnego mieszkania, starczy regularny trening na bieżni. Urządzenie to powstało z myślą o osobach, które bez wychodzenia z domu pragną zawalczyć o szczupłą sylwetkę i kondycję.

  Bieżnia ta wyekwipowana została w bezgłośny silnik DC o maksymalnej mocy 6 KM. Zezwala na dopasowanie szybkości biegu do potrzeb ćwiczącego, który do dyspozycji ma zakres od 1 do 22 km/h. Oprócz samodzielnego ustawienia parametrów użytkownik może także korzystać z programów treningowych, których bieżnia proponuje aż 99!

  Wybrany program prezentowany jest na graficznym diagramie, a w dodatku do dyspozycji ćwiczącego pozostaje symulacja okrążenia stadionowego i wejście jack, a także USB, co zezwala na odtwarzanie utworów mp3 podczas ćwiczeń.

  Dla bezpieczeństwa bieżnia posiada przycisk STOP, który natychmiast zatrzymuje bieżnię. Aby trening był komfortowy, użytkownik może sterować nie tylko szybkością bieżni, lecz także jej pochyleniem. Maksymalna waga ćwiczącego to 180 kg.

  Urządzenie posiada dwuletnią gwarancję obowiązującą od dnia zakupu....


☆ Bieżnia elektryczna HERTZ-FITNESS Ranger ☆

Bieżnia elektryczna HERTZ-FITNESS Ranger Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HERTZ-FITNESS Ranger - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HERTZ-FITNESS Ranger
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Ćwiczone grupy mięśni:dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe;Długość pasa bieżnego:114 cm;Funkcje uzupełniające:antypoślizgowy pas bieżny, klucz bezpieczeństwa, wejście MP3, system amortyzacji, przycisk bezpieczeństwa;Funkcje komputera:12 programów treningowych, czas, dystans, kalorie, szybkość, puls, pulsometr wbudowany w rączki, wyświetlacz LCD;Gwarancja:24 miesiące;Kąt nachylenia pasa biegowego:0 - 22 %;Klasa urządzenia:HB - użytek domowy;Maksymalna waga użytkownika:150 kg;Moc silnika maksymalna:4 HP;Moc silnika niepokaźna:3 HP;Możliwość złożenia:tak;Pomiar tętna:tak;prędkość maksymalna:22 km/h;prędkość mała:1 km/h;Regulacja kąta nachylenia pasa biegowego:tak;Rolki transportowe:tak;Szerokość pasa bieżnego:51,5 cm;Waga:92 kg;wymiary:190 x 86 x 140 cm


☆ Hertz Bieżnia Vario Pro (5906167010072) ☆

Hertz Bieżnia Vario Pro (5906167010072) Najniższa Cena Online

☆ Hertz Bieżnia Vario Pro (5906167010072) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Hertz Bieżnia Vario Pro (5906167010072)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia VARIO PRO udowadnia, że wysokiej klasy sprzęt sportowy odszukamy nie tylko w mistrzowskich siłowniach. To urządzenie, choć przeznaczone do korzystania domowego, zaspokoi zapotrzebowania osób szanujących zarówno jakość i wytrzymałość wykonania sprzętów, jak i użyteczne rozwiązania, w które zostały zaopatrzone.

  W VARIO PRO ich nie brakuje: bieżnia zaimplementowany wentylator, który czyni trening bardziej komfortowym, umieszczone w rączce sterowanie szybkością i pochyleniem oraz graficzny diagram wybranego programu treningowego.

  parametry treningu wyświetla czytelny wyświetlacz LED, a użytkownik do dyspozycji ma aż 55 zastosowanych programów treningowych. Dzięki nim, bez trudu zjednoczy poziom trudności ćwiczeń do swych możliwości.

  Niewątpliwym atutem bieżni jest także samoczynna regulacja kąta nachylenia bieżni w zakresie od 0 do 20%. Dodatkowo wejście jack pozwala na jednoczesne ćwiczenie i słuchanie muzyki. Urządzenie napędza silnik o mocy 3 KM (maksymalnie 6 KM).

  Zakres prędkości ustanowiony został w przedziale od 1 do 22 km/h. Waga ćwiczącego nie może przekraczać 155 kg. Artykuł objęty jest dwuletnią gwarancją....


☆ Bieżnia elektryczna HERTZ TS 9000, 11499 ☆

Bieżnia elektryczna HERTZ TS 9000, 11499 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HERTZ TS 9000, 11499 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HERTZ TS 9000, 11499
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Ćwiczone grupy mięśni:dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe;Długość pasa bieżnego:162 cm;Funkcje uzupełniające:antypoślizgowy pas bieżny, wejście MP3, miejsce na bidon, system amortyzacji, przycisk bezpieczeństwa;Funkcje komputera:99 programów treningowych, czas, dystans, kalorie, możliwość podłączenia odtwarzacza MP3, prędkość, puls, pulsometr zastosowany w rączki, wejście USB, ekran LCD, diagram charakterystyki programu;Gwarancja:24 miesiące;Kąt nachylenia pasa biegowego:0 - 18 %;Klasa urządzenia:S - do mistrzowskiego albo komercyjnego wykorzystania;Maksymalna waga użytkownika:200 kg;Moc silnika maksymalna:4 HP;Możliwość złożenia:tak;Pomiar tętna:tak;prędkość maksymalna:22 km/h;prędkość niewielka:1 km/h;Regulacja kąta nachylenia pasa biegowego:tak;Rolki transportowe:tak;Szerokość pasa bieżnego:60 cm;Waga:238 kg;rozmiary:220 x 95 x 152 cm


☆ Hertz-fitness Bieżnia elektryczna electra s60 ☆

Hertz-fitness Bieżnia elektryczna electra s60 Najniższa Cena Online

☆ Hertz-fitness Bieżnia elektryczna electra s60 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HERTZ-FITNESS
 • Nazwa produktu: Hertz-fitness Bieżnia elektryczna electra s60
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia marki HERTZ FITNESS z profilowanym szkieletem z wysoko modułowej stali. Pre-woskowana technologicznie platforma biegowa gwarantuje płynną pracę systemu taśmowego. Domowe bieżnie treningowe są rewelacyjnym rozwiązaniem dzięki któremu sezon na bieganie może trwać cały rok.

  Model Electra S60 to propozycja dla osób poszukujących niedrogiej bieżni elektrycznej która ma wszystkie konieczne funkcje. Jeśli potrzebujesz trochę więcej miejsca, bieżnię można natychmiast złożyć i zrolować.

  Ponieważ siłownik podnosi i opuszcza bieżnik prawie sam....


☆ Hertz fitness Bieżnia elektryczna hertz-fitness prime 7 ☆

Hertz fitness Bieżnia elektryczna hertz-fitness prime 7 Najniższa Cena Online

☆ Hertz fitness Bieżnia elektryczna hertz-fitness prime 7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Hertz fitness Bieżnia elektryczna hertz-fitness prime 7
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Ćwiczone grupy mięśni:dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe;Długość pasa bieżnego:135 cm;Funkcje uzupełniające:przeciwpoślizgowy pas bieżny, wejście MP3, miejsce na bidon, system amortyzacji, przycisk bezpieczeństwa;Funkcje komputera:12 programów treningowych, czas, dystans, kalorie, możliwość podłączenia smartfona lub tabletu przez Bluetooth (Android, iOS), pomiar tkanki tłuszczowej, prędkość, puls, wejście USB, wyświetlacz LCD, kolorowy ekran LCD;Gwarancja:24 miesiące;Kąt nachylenia pasa biegowego:0 - 15 %;Klasa urządzenia:HB - wykorzystanek domowy;Maksymalna waga użytkownika:150 kg;Moc silnika maksymalna:4 HP;Moc silnika śladowa:3 HP;Możliwość złożenia:tak;Pomiar tętna:tak;szybkość maksymalna:18 km/h;prędkość niepokaźna:1 km/h;Regulacja kąta nachylenia pasa biegowego:tak;Rolki transportowe:tak;Szerokość pasa bieżnego:47,5 cm;Waga:91 kg;rozmiary:193 x 83 x 143 cm


☆ Hertz fitness Bieżnia elektryczna luna (5906167011765) ☆

Hertz fitness Bieżnia elektryczna luna (5906167011765) Najniższa Cena Online

☆ Hertz fitness Bieżnia elektryczna luna (5906167011765) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Hertz fitness Bieżnia elektryczna luna (5906167011765)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia treningowa Luna firmy Hertz Fitness to niezwykle mocna sugestia....


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie domowe elektryczne Hertz Fitness – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie domowe elektryczne Hertz Fitness, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich domowych bieżni elektrycznych Hertz Fitness jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hertz-fitness Bieżnia elektryczna electra s60 ☆

Hertz-fitness Bieżnia elektryczna electra s60 Najniższa Cena Online

☆ Hertz-fitness Bieżnia elektryczna electra s60 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HERTZ-FITNESS
 • Nazwa produktu: Hertz-fitness Bieżnia elektryczna electra s60
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia marki HERTZ FITNESS z profilowanym szkieletem z wysoko modułowej stali. Pre-woskowana technologicznie platforma biegowa gwarantuje płynną pracę systemu taśmowego. Domowe bieżnie treningowe są rewelacyjnym rozwiązaniem dzięki któremu sezon na bieganie może trwać cały rok.

  Model Electra S60 to sugestia dla osób poszukujących niedrogiej bieżni elektrycznej która ma wszystkie potrzebne funkcje. Jeśli Ci potrzeba trochę więcej miejsca, bieżnię można natychmiast złożyć i zrolować.

  Ponieważ siłownik podnosi i opuszcza bieżnik prawie sam....


☆ Hertz fitness Bieżnia basic ☆

Hertz fitness Bieżnia basic Najniższa Cena Online

☆ Hertz fitness Bieżnia basic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Hertz fitness Bieżnia basic
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Skuteczna redukcja zbędnych kilogramów, która nie wymaga wychodzenia z domu? dzisiaj to realne! Bieżnia elektryczna BASIC została wytworzona z myślą o początkujących użytkownikach, dzięki czemu urządzenie jest naprawdę proste w obsłudze. Wyświetlacz LCD umożliwia łatwą nawigację oraz prędkie ustawienie najważniejszych parametrów urządzenia. Użytkownik może korzystać z własnych ustawień lub aktywować jeden z programów treningowych, które posiadają najróżniejszą intensywność i stopień trudności. Bezpieczeństwo podczas ćwiczeń jest nadrzędną kwestią, dlatego szkielet naszej bieżni został wytworzony ze specjalnej modułowej stali, dzięki czemu konstrukcja jest nad wyraz jednostajna. Na dodatek bieżnia ma specjalny przycisk bezpieczeństwa. Jego uruchomienie sprawia natychmiastowe zatrzymanie bieżni, co gwarantuje ochronę podczas ćwiczeń. Bieżnię HERTZ BASIC napędza silnik o mocy wynoszącej 1,25 KM w trybie ciągłym (maksymalna moc to 2 KM). Urządzenie jest asygnowane dla użytkowników o wadze mniejszej niż 120 kg. Producent HERTZ gwarantuje gwarancję na okres 24 miesięcy.

  Specyfikacja techniczna i wyposażenie:

  Funkcje komputera:


☆ Hertz fitness Bieżnia elektryczna home + skorzystaj z kodu rabatowego! + darmowy transport! (5906167009168) ☆

Hertz fitness Bieżnia elektryczna home + skorzystaj z kodu rabatowego! + darmowy transport! (5906167009168) Najniższa Cena Online

☆ Hertz fitness Bieżnia elektryczna home + skorzystaj z kodu rabatowego! + darmowy transport! (5906167009168) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Hertz fitness Bieżnia elektryczna home + skorzystaj z kodu rabatowego! + darmowy transport! (5906167009168)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  energiczny trening nieodłącznie kojarzy nam się z joggingiem lub pójściem do klubu fitness. Jednak coraz większą popularność zyskuje tzw. Home workout, czyli pakiet ćwiczeń wykonywanych we własnym domu. Dlatego postanowiliśmy stworzyć specjalną bieżnię, która jest przeznaczona właśnie do użytku domowego. Bieżnia HERTZ HOME to dość niewiele znaczące (153 cm długości i 71 cm szerokości),niezwykle {pomocn|przydatn)e urządzenie. Nasz produkt umożliwia dostosowanie prędkości biegu w zakresie od 0,8 do 14 km/h. Wersja HOME posiada automatyczną regulację kąta nachylenia bieżni, dzięki czemu użytkownik może ustawić program treningowy w taki sposób, aby podczas biegu lub chodu uzyskać efekt „wchodzenia pod górę”. Informacje o nachyleniu i prędkości są wyświetlane na elektronicznym panelu. Napęd bieżni stanowi bezgłośny silnik DC o mocy maksymalnej 2,5 KM. Model HOME może być użytkowany wyłącznie przez osoby, których waga nie przekracza 120 kg. Oczywiście urządzenie posiada gwarancję (24 miesiące).


☆ Hertz active marki Hertz fitness ☆

Hertz active marki Hertz fitness Najniższa Cena Online

☆ Hertz active marki Hertz fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Hertz active marki Hertz fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia ACTIVE  Sprzęt do ćwiczeń powinien być skonstruowany w taki sposób, by zapewnił maksymalną produktywność treningu. Bieżnia HERTZ ACTIVE została zaprojektowana z myślą o początkujących i przeciętnie zaawansowanych użytkownikach. Urządzenie posiada silnik o mocy maksymalnej 3 KM, dzięki temu bieżnia charakteryzuje się zwiększonym zakresem prędkości, który wynosi 0,8–14 km/h. To powoduje, iż bieżnia ACTIVE stanie na wysokości zadania wspaniale w roli maszyny do wykonywania treningów interwałowych. W dodatku urządzenie pozwala na regulację stopnia nachylenia bieżni w przedziale 0–16%. Użytkownik może samodzielnie kontrolować aktywność ćwiczeń, choć korzystnym rozwiązaniem jest skorzystanie z zaimplementowanych programów treningowych. Zestaw programów posiada aż 48 treningów o najróżniejszym poziomie trudności, dlatego bieżnia ACTIVE będzie genialnym urządzeniem równocześnie dla amatorów biegania, jak i bardziej progresywnych osób. Dopuszczalne obciążenie bieżni wynosi 130 kg. Bieżnia HETRZ ACTIVE ma gwarancję na okres dwóch lat od chwili dokonania zakupu.

  towar
  marka
  Kod producenta
  11215
  EAN
  5906167009281
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System oporu
  Elektryczny
  Moc silnika [KM]
  2
  prędkość [km/h]
  14
  Nachylenie [%]
  16
  Długość pasa [cm]
  125
  Szerokość pasa [cm]
  43
  Nośność [kg]
  130
  Waga [kg]
  75
  Wyposażenie
  Gniazdo 3.5 mm jack
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

☆ Hertz fitness Bieżnia elektryczna luna (5906167011765) ☆

Hertz fitness Bieżnia elektryczna luna (5906167011765) Najniższa Cena Online

☆ Hertz fitness Bieżnia elektryczna luna (5906167011765) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Hertz fitness Bieżnia elektryczna luna (5906167011765)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia treningowa Luna producenta Hertz Fitness to bardzo solidna sugestia....


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia domowa Hertz Fitness elektryczna najlepsza?


Najlepsza bieżnia domowa Hertz Fitness elektryczna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia domowa Hertz Fitness elektryczna w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre bieżnie elektryczne – Ranking czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych domowych bieżni elektrycznych Hertz Fitness nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych elektrycznych bieżni do biegania w domu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia domowa Hertz Fitness elektryczna opinie i efekty,
 • dobre bieżnie domowe elektryczne Hertz Fitness cena,
 • ranking domowych bieżni elektrycznych Hertz Fitness,
 • bieżnia domowa Hertz Fitness elektryczna jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o domowych bieżniach elektrycznych Hertz Fitness

#1 Gdzie szukać opinii o domowych bieżniach elektrycznych Hertz Fitness?

Aktualnie zaprezentowane informacje o domowych bieżniach elektrycznych Hertz Fitness odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia domowa Hertz Fitness elektryczna najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych domowych bieżniach elektrycznych Hertz Fitness warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami domowymi elektrycznymi Hertz Fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie domowe elektryczne Hertz Fitness są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami domowymi elektrycznymi Hertz Fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie domowe elektryczne Hertz Fitness to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *