FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking domowych bieżni elektrycznych Insportline. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking domowych bieżni elektrycznych Insportline


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych domowych bieżni elektrycznych Insportline. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych domowych bieżni elektrycznych Insportline,
 • TOP5 chętnie kupowanych elektrycznych bieżni do biegania w domu.

Jakie bieżnie domowe elektryczne Insportline najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie domowe elektryczne Insportline, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking domowych bieżni elektrycznych Insportline, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline ☆

Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InSPORTline
 • Nazwa produktu: Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna inSPORTline Lavister to wysokiej jakości urządzenie przeznaczone do stosowania domowego. Bieżnia spełni oczekiwania zarówno do długich spacerów, jak i lekkiego biegu.

  Wysokiej jakości pas bieżni

  Lavister ma dużą powierzchnię pasa biegowego o wymiarach 130 x 41 cm. W połączeniu z wysokiej jakości amortyzacją Silent Block bieganie to prawdziwa radość. Do biegania na Lavisterze nie trzeba się zmuszać, to naprawdę obfita zabawa!


  Wysoka prędkość, cicha praca

  Silnik o mocy 1,5 KM z systemem powierzchni rozpędza się do 14 km / h. Nie musisz jednak martwić się o mniejsze prędkości, gdyż, nieduża szybkość wynosi 1 km / h i może być ona zmieniana w regularnych odstępach, zależnie od własnych potrzeb. Pomimo wysokiej efektywności silnika, bieżnia pracuje wyjątkowo cicho na pewno jej praca nie będzie przeszkadzać innym osobą w pobliżu.
  niewiele miejsca? Żaden problem

  Jeżeli brakuje Ci miejsca w domu na przechowywanie bieżni, nic w tym straconego. Bieżnia inSPORTline Lavister posiada mechanizm składania i można ją z łatwością przenosić w komfortowe miejsce za pomocą zaimplementowanych kółek transportowych.

  Pełne wyposażenie do domowego treningu

  Wytrzymała konstrukcja zagwarantuje wysoką nośność użytkowników - do 120 kg. Wraz z ręczną regulacją nachylenia pasa bieżni, nie brakuje niczego. Dodatkowym atutem bieżni są otwory na butelki w celu dobierania niezbędnych płynów. Błogim bonusem jest uchwyt na tablet lub telefon, a także gniazdo kabla audio (jack 3,5 mm) w połączeniu z potężnymi głośnikami. Bez dwóch zdań nie będziesz się nudzić nawet w trakcie długich maratonów.


  Programy dla najszczególniej wymagających

  Możesz wybierać spomiędzy 12 zaprogramowanych programów o różnorodnym stopniu trudności – na wyraźnym podświetlanym wyświetlaczu LCD. Dodatkowym atutem jest możliwość wybrania programu manualnego, w którym to Ty określasz obciążenie, wciskając optymalne przyciski. W połączeniu z czujnikami tętna w uchwytach, trening jest nieprzeciętnie dobrany do Twoich potrzeb. Wyświetlacz oprócz aktualnej szybkości pokaże na dodatek przebiegnięty dystans i długość naszego biegu. Zaletą jest obecność funkcji Pause, kiedy tylko wstrzymujesz ćwiczenie i możesz do niego powrócić do woli np. Chwilę później.  Pełny opis: Maksymalna prędkość pasa bieżni wynosi 14 km/h. Komfort w trakcie biegania zapewniają: pokaźna powierzchnia pasa o wymiarach 130 x 41 cm, wysokiej jakości zawieszenie, oraz 12 predefiniowanych, instynktownych programów ćwiczeń. Bieżnia Lavister posiada czujniki tętna w uchwytach i podświetlany ekran LCD, który wyświetla wszystkie konieczne dane, takie jak: czas, dystans, puls, szybkość,, a także pomiar Body Fat. Bieżnia posiada funkcję pauzy, która pozwala przerwać trening i kontynuować go później bez konieczności ponownego ustalania parametrów programu. Bieżnię Lavister można prosto złożyć, dzięki temu oszczędzamy pokaźną liczba przestrzeni. Te parametry powodują, iż bieżnia inSPORTline Lavister jest jednym z najpopularniejszych sprzętów do ćwiczeń w zaciszu własnego domu.

  Najważniejsze atrybuty:

  • Kompaktowa składana budowa, by zaoszczędzić miejsce, gdy bieżnia nie jest wykorzystywana
  • Cichy bieg
  • Funkcja pauzy
  • Licznik kroków (wyświetlany na panelu sterowania)
  • Wejście audio (3,5 mm) i głośniki o wysokiej sprawności
  • Uchwyt na tablet / smartfon
  • Dwa uchwyty na butelkę
  • wyświetlacz ukazuje: czas, odległość, tętno, szybkość, tłuszcz ciała (przybliżona zawartość tłuszczu)
  Technologie:
  • Easy Fold System: prosty i wydajny mechanizm tłoczkowy umożliwia przystępne rozkładanie i składanie bieżni jedną ręką
  • technologia Silent Motion: cicha praca silnika bieżni
  • Sterowanie Touch & Run: ważne przyciski funkcyjne znajdują się w dodatku na bocznych uchwytach, a jednym przyciskiem można rozpocząć i zakończyć trening.

  Opis techniczny:Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie domowe elektryczne Insportline – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie domowe elektryczne Insportline, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich domowych bieżni elektrycznych Insportline jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline ☆

Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InSPORTline
 • Nazwa produktu: Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna inSPORTline Lavister to wysokiej jakości urządzenie przeznaczone do użytku domowego. Bieżnia spełni oczekiwania zarówno do długich spacerów, jak i lekkiego biegu.

  Wysokiej jakości pas bieżni

  Lavister ma dużą powierzchnię pasa biegowego o rozmiarach 130 x 41 cm. W połączeniu z wysokiej jakości amortyzacją Silent Block bieganie to prawdziwa radość. Do biegania na Lavisterze nie trzeba się zmuszać, to naprawdę znaczna zabawa!


  Wysoka szybkość, cicha praca

  Silnik o mocy 1,5 KM z systemem powierzchni rozpędza się do 14 km / h. Nie musisz jednak martwić się o mniejsze prędkości, gdyż, znikoma szybkość wynosi 1 km / h i może być ona zmieniana w regularnych odstępach, zależnie od własnych potrzeb. Pomimo wysokiej sprawności silnika, bieżnia pracuje szczególnie cicho z pewnością jej praca nie będzie przeszkadzać innym osobą w pobliżu.
  mało miejsca? Żaden problem

  Jeżeli brakuje Ci miejsca w domu na przechowywanie bieżni, nic w tym straconego. Bieżnia inSPORTline Lavister ma mechanizm składania i można ją prosto przenosić w komfortowe miejsce przy pomocy zaimplementowanych kółek transportowych.

  Pełne wyposażenie do domowego treningu

  Wytrzymała kompozycja zagwarantuje wysoką nośność użytkowników - do 120 kg. Wraz z ręczną regulacją nachylenia pasa bieżni, nie brakuje niczego. Dodatkowym atutem bieżni są otwory na butelki w celu kompletowania niezbędnych płynów. Przyjemnym bonusem jest uchwyt na tablet lub telefon oraz gniazdo kabla audio (jack 3,5 mm) w połączeniu z solidnymi głośnikami. Z pewnością nie będziesz się nudzić nawet w trakcie długich maratonów.


  Programy dla najszczególniej wymagających

  Możesz wybierać spośród 12 zaprogramowanych programów o przeróżnym stopniu trudności – na wyraźnym podświetlanym wyświetlaczu LCD. Dodatkowym atutem jest możliwość wybrania programu manualnego, w którym to Ty określasz obciążenie, wciskając trafne przyciski. W połączeniu z czujnikami tętna w uchwytach, trening jest nadzwyczajnie dopasowany do Twoich potrzeb. Ekran oprócz aktualnej szybkości pokaże ponadto przebiegnięty dystans i długość naszego biegu. Zaletą jest występowanie funkcji Pause, kiedy tylko wstrzymujesz ćwiczenie i możesz do niego powrócić do woli np. Chwilę później.  Pełny opis: Maksymalna szybkość pasa bieżni wynosi 14 km/h. Komfort podczas biegania zapewniają: obszerna powierzchnia pasa o rozmiarach 130 x 41 cm, wysokiej jakości zawieszenie, i 12 predefiniowanych, intuicyjnych programów ćwiczeń. Bieżnia Lavister ma czujniki tętna w uchwytach oraz podświetlany wyświetlacz LCD, który wyświetla wszystkie konieczne dane, takie jak: czas, dystans, puls, szybkość,, a także pomiar Body Fat. Bieżnia ma funkcję pauzy, która pozwala przerwać trening i kontynuować go później bez konieczności ponownego ustalania parametrów programu. Bieżnię Lavister można prosto złożyć, dzięki temu oszczędzamy znaczną ilość przestrzeni. Te atrybuty powodują, iż bieżnia inSPORTline Lavister jest jednym z najpopularniejszych sprzętów do ćwiczeń w zaciszu własnego domu.

  Najważniejsze parametry:

  • Kompaktowa składana budowa, aby zaoszczędzić miejsce, gdy bieżnia nie jest używana
  • Cichy bieg
  • Funkcja pauzy
  • Licznik kroków (wyświetlany na panelu sterowania)
  • Wejście audio (3,5 mm) i głośniki o wysokiej wydajności
  • Uchwyt na tablet / smartfon
  • Dwa uchwyty na butelkę
  • wyświetlacz ukazuje: czas, odległość, tętno, szybkość, tłuszcz ciała (przybliżona zawartość tłuszczu)
  Technologie:
  • Easy Fold System: prosty i sprawny mechanizm tłoczkowy pozwala na łatwe rozkładanie i składanie bieżni jedną ręką
  • technologia Silent Motion: cicha praca silnika bieżni
  • Sterowanie Touch & Run: ważne przyciski funkcyjne znajdują się również na bocznych uchwytach, a jednym przyciskiem można rozpocząć i zakończyć trening.

  Opis technologiczny:Podsumowanie, czyli jaka bieżnia domowa Insportline elektryczna najlepsza?


Najlepsza bieżnia domowa Insportline elektryczna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia domowa Insportline elektryczna w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre bieżnie elektryczne – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych domowych bieżni elektrycznych Insportline nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych elektrycznych bieżni do biegania w domu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia domowa Insportline elektryczna opinie i efekty,
 • dobre bieżnie domowe elektryczne Insportline cena,
 • ranking domowych bieżni elektrycznych Insportline,
 • bieżnia domowa Insportline elektryczna jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o domowych bieżniach elektrycznych Insportline

#1 Gdzie szukać opinii o domowych bieżniach elektrycznych Insportline?

Aktualnie zaprezentowane informacje o domowych bieżniach elektrycznych Insportline odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka bieżnia domowa Insportline elektryczna najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych domowych bieżniach elektrycznych Insportline warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami domowymi elektrycznymi Insportline, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie domowe elektryczne Insportline są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami domowymi elektrycznymi Insportline zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie domowe elektryczne Insportline to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *