FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking domowych bieżni elektrycznych KingSmith. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking domowych bieżni elektrycznych KingSmith


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych domowych bieżni elektrycznych KingSmith. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych domowych bieżni elektrycznych KingSmith,
 • TOP5 często wybieranych elektrycznych bieżni do treningu domowego.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie bieżnie domowe elektryczne KingSmith najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie domowe elektryczne KingSmith, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking domowych bieżni elektrycznych KingSmith, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21 ☆

Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KINGSMITH
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna King Smith X21 Walking Pad składana Czarna Bieżnia elektryczna King Smith X21 Walking Pad to wyśmienite rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny styl życia. Pozwala na trening bez względu na warunki pogodowe z prędkością do 12 km/h.

  wyposażona w innowacyjną technologię NFC, umożliwia prędkie i łatwe łączenie z urządzeniami. Cyfrowy ekran LED gwarantuje klarowne i czytelne odczyty w czasie rzeczywistym. Ponadto, z aplikacją KS Fit, każdy trening można przypasować do indywidualnych potrzeb, równocześnie pod względem intensywności, jak i czasu.

  komplet funkcji uzupełnia możliwość regulacji prędkości, co zezwala na stopniowe rozszerzanie produktywności. Kluczowym atutem jest też możliwość składania urządzenia, co proste przechowywanie i oszczędność miejsca.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Wielkość po rozłożeniu: 1419 × 711 × 1053 mm Wielkość po złożeniu: 1007 × 711 × 225 mm Zakres prędkości: 0,5-12 km/h Możliwość złożenia Obsługa NFC Cyfrowy wyświetlacz LED Aplikacja KS Fit Maksymalna waga użytkownika: 110 kg 4-warstwowa powierzchnia biegowa Kompaktowa Zajmuje nie więcej aniżeli 0,16 m² postępowa bieżnia elektryczna Kingsmith WalkingPad X21 to imponujące narzędzie do ćwiczeń, które wpłynie prawidłowo na Twoje zdrowie i samopoczucie.

  Bieżnia cechuje się stylową, lekką konstrukcją, która umożliwia proste przechowywanie i transport. Nie wymaga sporych przestrzeni, a szczególna konstrukcja podwójnego składania zezwala na schowanie jej nawet w szafie.

  Regulacja prędkości Kingsmith WalkingPad X21 wyposażony został w niemało trybów, a także stopni szybkości (od 0,5 do 12 km/h), co umożliwia konsumentom indywidualne ustawienie siły ćwiczeń. To powoduje, iż jest wspaniały do treningów dla osób o rozmaitym poziomie kondycji fizycznej.

  Obsługa NFC Za sprawą funkcji NFC, bieżnia zezwala na bezproblemowe połączenie ze smartfonem, umożliwiając Ci przypasowanie ustawień treningu według własnych potrzeb. Dzięki asygnowanej aplikacji, masz pełen dostęp do interfejsu KingSmith na swym urządzeniu mobilnym oraz możliwość monitorowania aktualizacji danych treningowych na bieżąco.

  zniewalający design Cyfrowy ekran LED jest widoczny jedynie w trakcie ćwiczeń, w stanie nieaktywnym demonstruje się jako zupełnie gładka powierzchnia. Kiedy jest aktywny, dostarcza najnowszych danych z treningu i pozwala na prostą modyfikację ustawień biegu.

  Aplikacja KS Fit Aplikacja KS Fit ma zdolność monitorowania i zapisywania Twoich danych treningowych, jednocześnie monitorując tryby działania X21: manipulowanie pomiędzy trybami, start, stop, rozszerzanie tempa, zmniejszanie szybkości i mnóstwo innych.

  Lekka i trwała kompozycja budowa o nieznacznej wadze,znacznej trwałości Bieżnia KingSmith WalkingPad X21, z tradycyjną czarną barwą i bezkompromisowym designem, nie tylko służy swojemu celowi,dodatkowo dodaje stylu Twojemu mieszkaniu.

  tworzona z ultra trwałego i jednocześnie lekkiego stopu aluminium, urządzenie pokazuje się zaskakująco niewielkim ciężarem, wynoszącym jedynie 38 kg. Mimo to, mogą z niej korzystać osoby o masie do 110 kg.

  konstrukcja Koncepcja zastosowania czterech warstw sprawia, iż bieżnia KingSmith X21 zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas biegu. Poniżej zewnętrznej powłoki bieżni umieszczona jest oryginalna powłoka EVA, znamionująca się miękkością i sprężystością.

  Działa ona jako efektywny amortyzator drgań odczuwalnych w trakcie biegu i przyczynia się do redukcji obciążenia na stawy i więzadła. Powierzchnia zewnętrzna o reliefowym wzorze jest pokryta przeciwpoślizgową warstwą, dzięki temu zagwarantuje stabilność i pewność kroku, utrzymując mocne połączenie podeszwy obuwia z nawierzchnią.

  Bezszczotkowy silnik Silnik o wysokiej wydajności typu bezszczotkowy Silnik bezszczotkowy, cechujący się wysoką wydajnością, dostarcza stabilną siłę napędową. Mimo pracującej na pełnych obrotach tętniarki Kingsmith X21, głośność nie przekracza 75 dB, co zezwala na treningi nawet w godzinach nocnych.

  SPECYFIKACJA technologicznA Silnik: Bezszczotkowy BLDC Moc znamionowa: 918 W Zakres prędkości: 0,5-12 km/h Materiał panelu: Akryl Materiał obudowy: ABS + stop aluminium Połączenie panelowe: wyświetlacz OLED Niestandardowe ograniczenie szybkości Ochrona przed przeciążeniem automatyczne przełączanie w trybie gotowości Blokada bezpieczeństwa Maksymalne obciążenie: 110 kg wymiary: 1419 × 711 × 1053 mm(rozłożony) wymiary: 1007 × 711 × 225 mm (złożony)


☆ Kingsmith Bieżnia king smith trk12f ☆

Kingsmith Bieżnia king smith trk12f Najniższa Cena Online

☆ Kingsmith Bieżnia king smith trk12f - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KingSmith
 • Nazwa produktu: Kingsmith Bieżnia king smith trk12f
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Xiaomi Kingsmith Treadmill K12

  German IF Design Award | 2w1: marsz i bieg | szybkie składanie | budowa niewymagająca montażu | absorbcja wstrząsów | automatyczna zmiana prędkości za pomocą zaimplementowanego czujnika tempa

  Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill K12

  Kingsmith, przy współpracy z Xiaomi pokazuje, najnowszy model bieżni - idealną w swej prostocie, nowoczesną konstrukcję, dzięki temu teraz każdy może cieszyć się zdrowym, sportowym stylem życia we własnym domu lub mieszkaniu, niezależnie od metrażu i powierzchni.

  Misja producenta Kingsmith

  Zgodnie z misją producenta "Spraw, aby więcej ludzi pokochało zdrowe życie sportowe", Kingsmith stara się kreować innowacyjne, progresywne produkty fitness dla całej rodziny, zapewniając programy sportowe i fitness w ograniczonych warunkach, i czasie. Ma to na celu rozwiązać problem zalatanych mieszkańców miast. Dzięki mistrzowskim urządzeniom do ćwiczeń w domu od Kingsmith można poprawić zdrowie i utrzymać je w dobrej kondycji przez lekkie ćwiczenia w każdej wolnej chwili.

  Bieżnia, która dostosowuje się do Twojego rytmu

  Inteligentny system wykrywania kroków w trybie samoczynnym, zastosowanym w nowej bieżni elektrycznej Kingsmith K12, sprawia, iż urządzenie samo dostosowuje prędkość do Twojego aktualnego tempa.

  Gdy detektor wykryje ruch w przedniej strefie - przyspiesza, w strefie środkowej - utrzymuje stałą prędkość, natomiast w tylnej - zwalnia, a następnie zatrzymuje się samoczynnie. Biegaj tak, jak robisz to z reguły na drodze!

  Jedno urządzenie do spacerów i biegania

  Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill K12 pogodzi równocześnie początkujących, jak i już doświadczonych biegaczy. Co więcej, spełni oczekiwania dzięki temu nie tylko na początku przygody z bieganiem, lecz będzie wspaniałym towarzyszem przez cały czas - niezależnie od tego ile czasu na bieżni już za Tobą!

  Do spokojniejszych spacerów (do 6 km/h) sprawdzi się złożona bieżnia, po rozłożeniu uchwytu-barierki urządzenie przestawi się w szybszy tryb, zezwalający na bieg do 12 km/h.

  Domowa bieżnia oszczędzająca miejsce

  Dzięki możliwości złożenia poręczy, bieżnia Kingsmith Treadmill K12 staje się szczególnie kompaktowa i przenośna. Grubość 139 mm umożliwia przechowywanie urządzenia w takich miejscach jak wolna przestrzeń pod kanapą/łóżkiem, za szafą czy na balkonie. Wszędzie tam, gdzie nie będzie nikomu przeszkadzać i rzucać się w oczy. W razie zapotrzebowania bieżnię można swobodnie przenieść w pożądane miejsce, co ułatwiają zaimplementowane w podstawę kółka.

  instynktowna, bezprzewodowa obsługa za pomocą pilota

  W trybie Manualnym użytkownik może sterować bieżnią za pomocą komfortowego, zdalnego pilota, wyekwipowanego we wbudowane, wytłaczane przyciski, dzięki temu są one łatwiej wyczuwalne dla dłoni. Oprócz tego pilot niewielki wyświetlacz LED a w komplecie znajduje się także silikonowy pasek, który można założyć na rękę w czasie treningu.

  za pomocą pilota można włączyć/wyłączyć bieżnię, powiększyć albo obniżyć szybkość pracy urządzenia a także przełączać się pomiędzy trybem automatycznym i Manualnym. To łatwe jak przełączanie kanału w TV!

  Współpraca z aplikacją mobilną

  Korzystanie z aplikacji KS Record zezwala na oglądanie zapisanych informacji takich jak czas treningu, przebyty dystans, średnia prędkość czy liczba spalonych kalorii.

  W poręczy bieżni znajduje się uchwyt na urządzenia przenośne ułatwiający trening z telefonem.

  za każdym razem bezpiecznie

  Bieżnia zaprojektowana została z myślą o bezpiecznym bieganiu. Począwszy od śladowej wysokości wynoszącej 53 mm, skończywszy na inteligentnym oprogramowaniu, takim jak: możliwość ustawienia limitu szybkości, blokady przed przypadkowym uruchomieniem, czujnikiem przeciążenia czy przejście w tryb auto stand-by po 10 minutach bezczynności.

  "Turbo" doładowany, bezszczotkowy silnik - niemiecka precyzja dedykowana bieżniom

  Bezszczotkowy silnik z zewnętrznym rotorem, o zmiennej częstotliwości pracy, dostarcza tyle mocy co turbo doładowana jednostka napędowa. Silnik gwarantuje płynną i cichą pracę bieżni przy jednoczesnym niskim zużyciu energii.

  OPIS

  właściwości

  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • niewiele znacząca prędkość: 0,8 km/h
  • Maksymalna szybkość: 12 km/h
  • Możliwość złożenia: Tak
  • liczba programów: 2
  • Wyświetlone atrybuty treningu: Czas,Dystans,Kalorie,szybkość,Step counter
  • Kolor artykułu: Antracyt, Czarny
  • Korekta nachylenia: Nie
  • Bluetooth: Tak
  • Łatwy do złożenia: Tak
  • prędki start: Tak
  • Ustawienia manualne: Tak
  • Uchwyt na smartfon/tablet: Tak
  • Wzrost użytkownika: Dowolny
  • typ sterowania: Pilot zdalnego sterowania,przy pomocy aplikacji
  • Programy treningu: Bieg,Spacer

  budowa

  • Uchwyty: Tak

  Moc

  • Napięcie wejściowe AC: 220-240 V
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50-60 Hz
  • Moc znaminowa: 746 W

  Waga i rozmiary

  • Szerokość produktu: 1480 mm
  • Głębokość produktu: 792 mm
  • Wysokość produktu: 1060 mm
  • Waga towaru: 33 kg
  • Szerokość po złożeniu: 153 cm
  • Głębokość po złożeniu: 79,2 cm
  • Wysokość po złożeniu: 13,9 cm
  • Szerokość opakowania: 1614 mm
  • Głębokość opakowania: 820 mm
  • Wysokość opakowania: 160 mm
  • Waga wraz z opakowaniem: 39 kg
  • Powierzchnia pasa bieżni: 1210 x 480 mm

  dokumenty

  • CE certified: Tak

  wyświetlacz

  • zaimplementowany wyświetlacz: Tak
  • Kolor podświetlenia: Biały
  • wariant wyświetlacza: LED

  informacje opakowania

  • Zawartość zestawu: Bieżnia x 1,Instrukcja obsługi,Klips zabezpieczający,Klucz,Olej silnikowy,Pilot zdalnego sterowania,przewód zasilający,Śruby


☆ Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill X21 | Darmowa dostawa, X21 ☆

Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill X21 | Darmowa dostawa, X21 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill X21 | Darmowa dostawa, X21 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill X21 | Darmowa dostawa, X21
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  duży wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Kingsmith Bieżnia elektryczna walkingpad trr2f r2 ☆

Kingsmith Bieżnia elektryczna walkingpad trr2f r2 Najniższa Cena Online

☆ Kingsmith Bieżnia elektryczna walkingpad trr2f r2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KINGSMITH
 • Nazwa produktu: Kingsmith Bieżnia elektryczna walkingpad trr2f r2
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


  Bluetooth: Tak
  EAN: 6970492713587
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  Głębokość opakowania: 220 mm
  Głębokość po złożeniu: 16,2 cm
  Głębokość towaru: 1452 mm
  Instrukcja obsługi: Tak
  Kod Producenta: TRR2F R2
  Kolor podświetlenia: Biały
  kolor artykułu: Szary
  Korekta nachylenia: Nie
  Kółka transportowe: Tak
  ilość programów: 2
  Lina bezpieczeństwa w pakiecie: Tak
  Maksymalna prędkość: 12 km/h
  Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  Materiał ramy: Aluminium
  niepokaźna szybkość: 0,5 km/h
  Moc znamionowa: 918 W
  Możliwość złożenia: Tak
  Napięcie wejściowe AC: 110 - 220 V
  Obszar roboczy (SxW): 440 x 1200 mm
  Obsługa aplikacji przenośnych: Tak
  Pilot zdalnego sterowania: Tak
  Podświetlany wyświetlacz: Tak
  Prezentacja video: https://www.youtube.com/watch?v=pGUxSH1Q6rI
  Prezentacja video 2: https://youtu.be/BerGDOaJcxk
  Programy treningu: Spacer, run
  Przechowywanie w pionie: Tak
  Silnik: Bezszczotkowy
  Składany uchwyt: Tak
  System tłumienia drgań: Tak
  Szerokość opakowania: 770 mm
  Szerokość po złożeniu: 72 cm
  Szerokość artykułu: 720 mm
  wariant ekranu: LED
  Uchwyt na smartfon/tablet: Tak
  Uchwyty: Tak
  Ustawienia manualne: Tak
  Waga artykułu: 36 kg
  Waga wraz z opakowaniem: 40,5 kg
  zastosowany wyświetlacz: Tak
  Wi-Fi: Tak
  Wysokość opakowania: 1100 mm
  Wysokość po złożeniu: 100 cm
  Wysokość towaru: 1032 mm
  Wyświetlone parametry treningu: Step counter, Kalorie, prędkość, Dystans, Czas
  Zabezpieczenie przed dziećmi: TAK
  Łatwy do złożenia: Tak

☆ Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO | Darmowa dostawa ☆

Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO | Darmowa dostawa Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO | Darmowa dostawa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO | Darmowa dostawa
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ KING SMITH Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO (6970492714911) ☆

KING SMITH Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO (6970492714911) Najniższa Cena Online

☆ KING SMITH Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO (6970492714911) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KING SMITH
 • Nazwa produktu: KING SMITH Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO (6970492714911)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


  Bluetooth: Tak
  właściwości konstrukcyjne: Powierzchnia użytkowa: 415 × 1200 mm
  Częstotliwość wejściowa AC: 50 / 60 Hz
  uzupełniające informacje: Możliwość komunikacji ze smartphonem przy pomocy modułu Bluetooth, Współpraca z aplikacją KS Fit (wymagany telefon z systemem Android lub iOS)
  EAN: 6970492714911
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  Głębokość po złożeniu: 82,2 cm
  Głębokość produktu: 1432 mm
  Kod Producenta: WPA1F PRO
  Kolor podświetlenia: Biały
  kolor artykułu: Czarny, Szary
  liczba programów: 1
  Maksymalna prędkość: 6 km/h
  Maksymalna waga użytkownika: 105 kg
  drobna szybkość: 0,5 km/h
  Moc: 932 W
  Możliwość złożenia: Tak
  Napięcie zasilania: 220 - 240 V
  cechy wyświetlania: Czas, szybkość, Dystans przebyty, ilość kroków
  Programy treningu: Spacer
  Szerokość po złożeniu: 54,7 cm
  Szerokość produktu: 547 mm
  Waga produktu: 27 kg
  zaimplementowany ekran: Tak
  Wysokość po złożeniu: 12,9 cm
  Wysokość produktu: 129 mm
  Łatwy do złożenia: Tak

☆ Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad G1 ☆

Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad G1 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad G1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KINGSMITH
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad G1
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Podnieś poziom swojej domowej aktywności fizycznej dzięki bieżni KingsmithWalkingPad G1, w której progresywny design łączy się z niesłychaną wygodą. Dzięki oszczędzającej miejsce technologii podwójnego składania, mocnemu, ale cichemu silnikowi i komfortowej, wytrzymałej platformie do chodzenia, bieżnia ta jest przełomem zarówno dla miłośników fitnessu, jak i zwykłych spacerowiczów....

☆ Bieżnia elektryczna treadmill trk15f- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Kingsmith ☆

Bieżnia elektryczna treadmill trk15f- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Kingsmith Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna treadmill trk15f- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Kingsmith - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KINGSMITH
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna treadmill trk15f- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Kingsmith
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill TRK15F

  Kingsmith, przy współpracy z Xiaomi prezentuje, nowy model bieżni

  - nadzwyczajną w swej prostocie, postępową konstrukcję, dzięki czemu dzisiaj każdy może cieszyć się zdrowym, sportowym stylem życia we własnym domu albo mieszkaniu, niezależnie od metrażu i powierzchni.

  Misja firmy Kingsmith

  Zgodnie z misją producenta "Spraw, by więcej ludzi pokochało zdrowe życie sportowe", Kingsmith stara się tworzyć progresywne, innowacyjne produkty fitness dla całej rodziny, zapewniając programy sportowe i fitness w ograniczonych warunkach, i czasie. Ma to na celu rozwiązać problem zalatanych mieszkańców miast. Dzięki profesjonalnym urządzeniom do ćwiczeń w domu od Kingsmith można poprawić zdrowie i utrzymać je w prawidłowej kondycji przez lekkie ćwiczenia w każdej wolnej chwili.

  Jedno urządzenie do spacerów i biegania

  Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill K15 pogodzi równocześnie początkujących, jak i już doświadczonych biegaczy. Co więcej, spełni oczekiwania dzięki temu nie tylko na początku przygody z bieganiem, ale będzie wspaniałym towarzyszem poprzez cały czas - niezależnie od tego ile czasu na bieżni już za Tobą!

  Domowa bieżnia oszczędzająca miejsce

  Dzięki możliwości złożenia poręczy, bieżnia Kingsmith Treadmill K15 staje się wyjątkowo kompaktowa i przenośna. Grubość 310 mm zezwala na przechowywanie urządzenia w takich miejscach jak wolna przestrzeń pod kanapą/łóżkiem, za szafą czy na balkonie. Wszędzie tam, gdzie nie będzie nikomu przeszkadzać i rzucać się w oczy. W razie potrzeby bieżnię można swobodnie przenieść w pożądane miejsce, co ułatwiają wbudowane w podstawę kółka.

  Współpraca z aplikacją przenośną

  Korzystanie z aplikacji zezwala na oglądanie zapisanych informacji takich jak czas treningu, przebyty dystans, przeciętna szybkość czy liczba spalonych kalorii. Na bieżni znajduje się uchwyt na urządzenia mobilne usprawniający trening z telefonem.

  Panel LED o wysokiej jasności wyświetlania

  Panel LED znamionuje się wysokim poziomem jasności wyświetlania danych, dzięki temu są one widoczne równocześnie przy słabym świetle, jak jeszcze mocnym świetle słonecznym.

  genialny design, który powoduje, iż nie możesz się doczekać, aby zobaczyć ją ponownie

  K15 jest w stylu KingSmith. Innowacyjne rozwiązania powodują, że bieżnia K15 demonstruje się stanowczo elegancko, dzięki czemu z powodzeniem wkomponuje się w każde otoczenie.

  OPIS

  właściwości

  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • drobna szybkość: 0,8 km/h
  • Maksymalna prędkość: 15 km/h
  • Możliwość złożenia: Tak
  • ilość programów: 3
  • Wyświetlone cechy treningu: CzasDystansKaloriePrędkość
  • Kolor artykułu: Czarny
  • Łatwy do złożenia: Tak
  • Ustawienia manualne: Tak
  • Uchwyt na smartfon/tablet: Tak
  • Wzrost użytkownika: Dowolny
  • rodzaj sterowania: za pomocą aplikacji
  • Programy treningu: Fat BurningHIITWalking
  • zaimplementowane WiFi: Tak
  • Programy automatyczne: Tak
  • Kółka: Tak

  budowa

  • Uchwyty: Tak

  Moc

  • Napięcie wejściowe AC: 220 V

  Waga i rozmiary

  • Szerokość artykułu: 828 mm
  • Głębokość towaru: 1420 mm
  • Wysokość artykułu: 1140 mm
  • Waga produktu: 54,5 kg
  • Szerokość po złożeniu: 82,8 cm
  • Głębokość po złożeniu: 142 cm
  • Wysokość po złożeniu: 31 cm
  • Powierzchnia pasa bieżni: 1200 x 480 mm

  wyświetlacz

  • zaimplementowany wyświetlacz: Tak
  • wariant wyświetlacza: LED

☆ Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill TRK12F | Darmowa dostawa ☆

Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill TRK12F | Darmowa dostawa Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill TRK12F | Darmowa dostawa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill TRK12F | Darmowa dostawa
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  znaczny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill TRK15F | Darmowa dostawa ☆

Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill TRK15F | Darmowa dostawa Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill TRK15F | Darmowa dostawa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill TRK15F | Darmowa dostawa
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  pokaźny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie domowe elektryczne KingSmith – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie domowe elektryczne KingSmith, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich domowych bieżni elektrycznych KingSmith jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO | Darmowa dostawa ☆

Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO | Darmowa dostawa Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO | Darmowa dostawa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO | Darmowa dostawa
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  wielki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Bieżnia elektryczna Kingsmith WalkingPad R1 Pro ☆

Bieżnia elektryczna Kingsmith WalkingPad R1 Pro Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Kingsmith WalkingPad R1 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kingsmith
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Kingsmith WalkingPad R1 Pro
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Kingsmith Walking Pad R1 Pro | Bieżnia elektryczna | składana

  Rozkładana bieżnia WalkingPad R1 Pro
  W końcu decydujesz się pobiegać lecz właśnie zaczęło padać? Zrób to w domu! Nigdy nie pozwól, żeby pogoda zrujnowała ci nastrój do ćwiczeń. WalkingPad R1 Pro pozwala cieszyć się bieganiem w domowym zaciszu. Ciesz się swym ulubionym serialem czy filmem w trakcie ćwiczeń.


  Kompaktowe wymiary dzięki składanej konstrukcji
  Bieżnia WalkingPad R1 Pro daje Ci możliwość ćwiczenia w domu, zajmując przy tym niewiele miejsca dzięki jej składanej konstrukcji. Gwarantując tryb chodzenia i biegania, stanowczo w czasie złej pogody, WalkingPad R1 Pro pozwala na wykonywanie ćwiczeń bez konieczności chodzenia na siłownię.


  Wytrzymała i jednostajna budowa
  Materiał ze stopu aluminium jest używany jako szkielet konstrukcji dla większej trwałości i stabilności. Nie musisz się martwić o skrzypienie w trakcie biegania, a mocna budowa zapewnią Ci świetne wrażenia w trakcie ćwiczeń.


  wygodna poręcz dla rozszerzonego bezpieczeństwa
  Bieżnia Xiaomi Kingsmith Walking Pad R1 Pro posiada teleskopową poręcz broniącą użytkowników podczas biegania. Gdy poręcz jest pionowa, szybkość może wzrosnąć do 10 km/h. Gdy poręcz znajduje się w pozycji poziomej, szybkość może wynosić tylko 6km/h.


  Monitoring aktywności z poziomu aplikacji
  Do sterowania prędkością można wykorzystać pilota albo aplikacji przenośnej. Wyświetlanie są informacje dotyczące czasu, prędkości, ilości kroków i spalonych kalorii. Przystępne są dwa tryby monitorowania prędkości: "A" dla trybu automatycznego, "M" dla trybu ręcznego.

  niedługi spacer podczas pracy czy nauki
  Spędzasz sporo godzin w fotelu przed monitorem podczas pracy czy nauki? Zrób sobie krótką przerwę na spacer dzięki bieżni Xiaomi Kingsmith Walking Pad R1 Pro.

  SPECYFIKACJA
  parametry / filtry
  Kolor srebrny, Czarny,
  Ładowanie Brak
  wariant zasilania urządzenia Zasilacz
  dane techniczne
  Model R1 Pro
  EAN 6970492710388
  wariant wtyczki zasilania Europejska
  Monitoring z poziomu aplikacji Tak
  Certyfikacja Tak
  Instrukcja Angielska
  Napięcie 220V
  Moc 918W
  Maksymalne obciążenie 110kg
  Tryby ćwiczeń Bieganie i spacer
  Najniższa szybkość 0,5km/h
  Najwyższa szybkość 10km/h
  ekran LED Tak
  Pilot sterowania Tak
  Składana kompozycja Tak
  rozmiary po rozłożeniu 149.86cm x 71,9cm x 90cm
  wymiary po złożeniu 38.5cm x 71,9cm x 15,5cm
  Powierzchnia użytkowa 120cm x 44cm
  Waga netto 33kg
  Waga brutto 38kg


☆ KING SMITH Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO (6970492714911) ☆

KING SMITH Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO (6970492714911) Najniższa Cena Online

☆ KING SMITH Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO (6970492714911) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KING SMITH
 • Nazwa produktu: KING SMITH Bieżnia elektryczna Kingsmith Walking Pad WPA1F PRO (6970492714911)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


  Bluetooth: Tak
  atrybuty konstrukcyjne: Powierzchnia użytkowa: 415 × 1200 mm
  Częstotliwość wejściowa AC: 50 / 60 Hz
  dopełniające dane: Możliwość komunikacji ze smartphonem za pomocą modułu Bluetooth, Współpraca z aplikacją KS Fit (wymagany telefon z systemem Android lub iOS)
  EAN: 6970492714911
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  Głębokość po złożeniu: 82,2 cm
  Głębokość towaru: 1432 mm
  Kod Producenta: WPA1F PRO
  Kolor podświetlenia: Biały
  kolor produktu: Czarny, Szary
  liczba programów: 1
  Maksymalna prędkość: 6 km/h
  Maksymalna waga użytkownika: 105 kg
  nieduża prędkość: 0,5 km/h
  Moc: 932 W
  Możliwość złożenia: Tak
  Napięcie zasilania: 220 - 240 V
  właściwości wyświetlania: Czas, szybkość, Dystans przebyty, ilość kroków
  Programy treningu: Spacer
  Szerokość po złożeniu: 54,7 cm
  Szerokość artykułu: 547 mm
  Waga produktu: 27 kg
  wbudowany wyświetlacz: Tak
  Wysokość po złożeniu: 12,9 cm
  Wysokość produktu: 129 mm
  Łatwy do złożenia: Tak

☆ Kingsmith Bieżnia elektryczna walkingpad trr2f r2 ☆

Kingsmith Bieżnia elektryczna walkingpad trr2f r2 Najniższa Cena Online

☆ Kingsmith Bieżnia elektryczna walkingpad trr2f r2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KINGSMITH
 • Nazwa produktu: Kingsmith Bieżnia elektryczna walkingpad trr2f r2
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


  Bluetooth: Tak
  EAN: 6970492713587
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  Głębokość opakowania: 220 mm
  Głębokość po złożeniu: 16,2 cm
  Głębokość artykułu: 1452 mm
  Instrukcja obsługi: Tak
  Kod Producenta: TRR2F R2
  Kolor podświetlenia: Biały
  kolor artykułu: Szary
  Korekta nachylenia: Nie
  Kółka transportowe: Tak
  ilość programów: 2
  Lina bezpieczeństwa w komplecie: Tak
  Maksymalna szybkość: 12 km/h
  Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  Materiał ramy: Aluminium
  nieduża prędkość: 0,5 km/h
  Moc znamionowa: 918 W
  Możliwość złożenia: Tak
  Napięcie wejściowe AC: 110 - 220 V
  Obszar roboczy (SxW): 440 x 1200 mm
  Obsługa aplikacji mobilnych: Tak
  Pilot zdalnego sterowania: Tak
  Podświetlany wyświetlacz: Tak
  Prezentacja video: https://www.youtube.com/watch?v=pGUxSH1Q6rI
  Prezentacja video 2: https://youtu.be/BerGDOaJcxk
  Programy treningu: Spacer, run
  Przechowywanie w pionie: Tak
  Silnik: Bezszczotkowy
  Składany uchwyt: Tak
  System tłumienia drgań: Tak
  Szerokość opakowania: 770 mm
  Szerokość po złożeniu: 72 cm
  Szerokość produktu: 720 mm
  wariant ekranu: LED
  Uchwyt na smartfon/tablet: Tak
  Uchwyty: Tak
  Ustawienia manualne: Tak
  Waga artykułu: 36 kg
  Waga wraz z opakowaniem: 40,5 kg
  zastosowany wyświetlacz: Tak
  Wi-Fi: Tak
  Wysokość opakowania: 1100 mm
  Wysokość po złożeniu: 100 cm
  Wysokość towaru: 1032 mm
  Wyświetlone atrybuty treningu: Step counter, Kalorie, prędkość, Dystans, Czas
  Zabezpieczenie przed dziećmi: TAK
  Łatwy do złożenia: Tak

☆ Bieżnia elektryczna KINGSMITH TRR1F (6970492710388) ☆

Bieżnia elektryczna KINGSMITH TRR1F (6970492710388) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna KINGSMITH TRR1F (6970492710388) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KINGSMITH
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna KINGSMITH TRR1F (6970492710388)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia elektryczna Kingsmith Treadmill Walking Pad TRR1F

  Zgodnie z misją producenta "Spraw, żeby więcej ludzi pokochało zdrowe życie sportowe", KingSmith stara się kreować innowacyjne, postępowe produkty fitness dla całej rodziny, gwarantując programy sportowe i fitness w ograniczonych warunkach i czasie. Ma to na celu rozwiązać problem zaganianych mieszkańców miast. Dzięki naszym produktom można poprawić zdrowie i utrzymać je w prawidłowej kondycji przez lekkie ćwiczenia w każdej wolnej chwili.

  Walking Pad - kompaktowa i praktyczna bieżnia elektryczna Xiaomi

  Bieżnia elektryczna Xiaomi to urządzenie pełne innowacyjnych rozwiązań, a przeważnie alternatywa dla ciężkiego sprzętu. Walking Pad świetnie stanie na wysokości zadania zarówno w przypadku osób dopiero początkujących swoją przygodę ze sportem, jak i ponadto doświadczonych sportowców.

  Walking Pad wyposażona jest w progresywną technologię, która szybko i wydajnie reaguje na zmianę tempa biegacza i automatycznie dopasowuje szybkość do danej chwili. Tryb samoczynny A, a także inteligentny algorytm na bieżąco kontrolują szybkość chodzenia i biegania. Maksymalna prędkość jaką osiągnąć można na bieżni elektrycznej Xiaomi wynosi 10 km/h. Bieżnia Walking Pad ma także panel LED akcentujący się wysoką jasnością wyświetlania. To pozwala na stałe monitorowanie danych takich jak czas, przebyty dystans czy spalone kalorie, jednocześnie w słabym, jak i potężnym świetle. A zamontowany uchwyt na smartphona umożliwia czytanie, słuchanie muzyki czy oglądanie seriali w trakcie realizowania treningu.

  ponadto, bieżnia elektryczna Xiaomi jest przystępna w przechowywaniu. Wykorzystanie progresywnej, opatentowanej technologii pokaźnie rozszerza jej możliwości. Osiągalne "podwójne składanie" bieżni Walking Pad zezwala na proste i prędkie złożenie urządzenia, a co z tego wynika zredukowanie jego wymiarów do minimum. Na dodatek, bieżnia elektryczna Xiaomi wyposażona jest w komfortowy uchwyt i kółko, które uławiają jej transport. A przemyślana i lekka kompozycja nie wymagają od użytkownika nadmiernego wysiłku. Waga bieżni elektrycznej Xiaomi to zaledwie 33 kg, dlategobezproblemowo zabierzesz ją ze sobą na taras, do salonu czy sypialni, a po zakończonym treningu schowasz pod łóżko czy za drzwiami.

  wszelkich zainteresowanych bieżnią elektryczną Xiaomi namawiamy do szczegółowego zapoznania się z przedstawionymi poniżej parametrami technologicznymi. Namawiamy ponadto do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. A w sytuacji jakichkolwiek pytań czy wątpliwości - prosimy o kontakt.

  zastrzeżona technika "podwójnego składania" platformy, powiększa możliwości jej przechowywania

  KingSmith R1 zastrzeżoną technikę "podwójnego składania", która pozwala na wielkie zredukowanie rozmiarów urządzenia. Dzięki temu łatwiej odnajdziesz miejsce do przechowywania bieżni, choćby jeśli nie dysponujesz zbyt dużą przestrzenią.

  Jedyny w swym rodzaju opatentowany artykuł.

  nieskomplikowana do przenoszenia - tak jak bagaż

  Bieżnia R1 została zaopatrzona w komfortowy uchwyt i kółko, dzięki temu prosto i lekkością można ją przemieszczać z miejsca na miejsce.

  Przechowywanie w pionie

  Bieżnia R1 przechowywana w pionie zajmuje szczególnie niedużo miejsca, bo zaledwie 0,2 m², a jej grubość wynosi zaledwie 15 cm, dlatego możesz ją przechowywać w wąskich miejscach, oszczędzając miejsce na inne rzeczy.

  opatentowana technika Adaptive Speed Control

  technika Adaptive Speed Control momentalnie reaguje na zmianę tempa użytkownika i dostosowuje szybkość do aktualnego zapotrzebowania.

  Tryb automatyczny(A)

  prędkość jest samoczynnie kontrolowana przez inteligentny algorytm. Podąża za prędkością chodzenia.

  W trybie A użytkownik nie musi korzystać z pilota. W trakcie ćwiczeń w przedniej strefie, samoczynnie uruchamia się i przyspiesza; w strefie środkowej, utrzymuje stałą prędkość; w tylnej części zwalnia, a następnie zatrzymuje się automatycznie.

  Panel LED o wysokiej jasności wyświetlania

  Panel LED wytwarzany w technologii IML, cechuje się wysokim poziomem jasności wyświetlania danych, dzięki temu są one widoczne równocześnie przy słabym świetle, jak w dodatku solidnym świetle słonecznym.

  nadzwyczajny design, który powoduje, iż nie możesz się doczekać, by zobaczyć ją ponownie

  R1 jest w stylu KingSmith. Postępowe rozwiązania powodują, iż bieżnia R1 pokazuje się stanowczo elegancko, dzięki temu z powodzeniem wkomponuje się w każde otoczenie.

  OPIS

  właściwości

  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • znikoma szybkość: 0,5 km/h
  • Maksymalna prędkość: 10 km/h
  • Możliwość złożenia: Tak
  • ilość programów: 2
  • Kolor towaru: CzarnySzary
  • Łatwy do złożenia: Tak
  • Programy treningu: BiegSpacer
  • Uchwyt na smartfon/tablet: Tak
  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V
  • Częstotliwość wejściowa AC: 50 / 60 Hz
  • Moc: 918 W

  wyświetlacz

  • wbudowany wyświetlacz: Tak
  • Kolor podświetlenia: Biały
  • atrybuty wyświetlania: CzasDystans przebytyKalorieRozwiń

  Waga i rozmiary

  • Waga towaru: 33 kg
  • Głębokość produktu: 1450 mm
  • Szerokość artykułu: 720 mm
  • Wysokość produktu: 900 mm
  • cechy konstrukcyjne: Powierzchnia użytkowa: 440 × 1200 mm
  • Głębokość po złożeniu: 98 cm
  • Szerokość po złożeniu: 72 cm
  • Wysokość po złożeniu: 15,5 cmPodsumowanie, czyli jaka bieżnia domowa KingSmith elektryczna najlepsza?


Najlepsza bieżnia domowa KingSmith elektryczna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia domowa KingSmith elektryczna w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre bieżnie elektryczne – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych domowych bieżni elektrycznych KingSmith nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych elektrycznych bieżni do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia domowa KingSmith elektryczna opinie i efekty,
 • dobre bieżnie domowe elektryczne KingSmith cena,
 • ranking domowych bieżni elektrycznych KingSmith,
 • bieżnia domowa KingSmith elektryczna jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o domowych bieżniach elektrycznych KingSmith

#1 Gdzie szukać opinii o domowych bieżniach elektrycznych KingSmith?

Aktualnie zaprezentowane informacje o domowych bieżniach elektrycznych KingSmith odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia domowa KingSmith elektryczna najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych domowych bieżniach elektrycznych KingSmith warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami domowymi elektrycznymi KingSmith, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie domowe elektryczne KingSmith są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami domowymi elektrycznymi KingSmith zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie domowe elektryczne KingSmith to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *