FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking domowych bieżni elektrycznych Hammer. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking domowych bieżni elektrycznych Hammer


Pomagamy w wyborze dobrych domowych bieżni elektrycznych Hammer. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych domowych bieżni elektrycznych Hammer,
 • TOP5 chętnie kupowanych elektrycznych bieżni do treningu domowego.

Jakie bieżnie domowe elektryczne Hammer najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie domowe elektryczne Hammer, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking domowych bieżni elektrycznych Hammer, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer ☆

Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna SOLE aby HAMMER F65. SOLE ma zaszczyt przedstawić nowy model bieżni F65, która jest kontynuacją tego nad wyraz nad wyraz popularnego modelu. Bieżnię wzbogacono o kilka ulepszeń, w tym łączność Bluetooth.

  SOLE zyskał sobie znakomitą reputację jako marka bieżni o wysokiej jakości z najkorzystniejszych komponentów. F65 jest tego precyzyjnym przykładem - jest to wysokiej klasy sprzęt za rozsądną cenę. Bieżnię SOLE by HAMMER F65 wyposażono w silnik 3,25 KM mocy ciągłej, który zagwarantuje prędkość do 18 km/h, regulację nachylenia na 15 stopniach.

  F65 posiada także pokaźniejszą powierzchnię taśmy, 56 x 152 cm, podświetlany 7,5 calowy ekran LCD. Na dodatek, jak wszystkie modele SOLE, posiada ona 100% bezpieczny system składania. Biegać można w jednym z sześciu programów, włączając specjalne programy na tętno oraz spalające tłuszcz.

  Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo: nasz sprzęt wyekwipowany jest w wyłącznik bezpieczeństwa, prędkość startowa wynosi 0,5 km/h, a niski profil obudowy nie przeszkadza w biegu. Uzupełniające funkcje to wentylatory chłodzące i regulacja nachylenia za pomocą przycisków na uchwytach.

  wyświetlacz jest przychylny dla użytkownika, posiada jaskrawy niebieski wyświetlacz. W czasie treningu stale wyświetlana jest informacja o prędkości, kącie nachylenia, czasie, przebytym dystansie, kaloriach, pulsie i tempie.

  Urządzenie ma także funkcję śledzenia 1/2 km i grafikę ukształtowania terenu w przeróżnych programach. Ekran został wyekwipowany w głośniki, do których można podłączyć wszystkie typy odtwarzaczy MP3 (iPod, itp.) Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu informacji treningowych między sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon / tablet.

  Użytkownicy jednocześnie systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację "SOLE", która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń, lub przetransferować informacje treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

  F65 SOLE - technologia Ekipa inżynierów z SOLE dba o użyteczny projekt i kładzie nacisk na wytrzymałość bieżni. Kupujący oczekują składanych bieżni wysokiej jakości, ze zrównoważoną podstawą I cichym mechanizmem, a SOLE stara się spełniać te wymagania.

  Składana bieżnia - Asystent składania- dumą SOLE Fitness jest fakt,proponujemy najlepiej zaprojektowane skłądane bieżnie na rynku. Nasz projekt gromadzi zastrzeżony system ramy wraz z zapięciem bezpieczeństwa Safety Lock Deck, który sprawia ustawienie bieżni we właściwej zamkniętej pozycji kiedy jest ona w pozycji pionowej.

  Model F85 ma także nieszablonowy system Easy Assist Folding Deck Design (asystent składanej bieżni), dzięki któremu możliwe jest odblokowanie bieżni, następnie odsunięcie się krok w tył, a bieżnia rozkłada się sama.

  Jest to unikatowy system w bieżniach SOLE, który iż rozkładanie bieżni staje się niewiarygodnie nietrudne. Wygodne kontrolki - użytkownikom bieżni zależy na tym, by móc z łatwością I momentalnie zmieniać szybkość I nachylenia, dlatego przyciski szybkości, a także kąta nachylenia bieżni umieściliśmy po bokach ekranu LCD, co pozwala na ich proste użytkowanie w czasie treningu.

  Cicha i rozciągliwa platforma - wyjątkowy projekt, nieprzeciętny w żadnych innych urządzeniach oferowanych na rynku, zagwarantuje użytkownikom komfortowy I cichy trening, równocześnie redukując nacisk o ok. 40%.

  Jest to ta sama podstawa jaka stosowana jest w modelach komercyjnych, a jej woskowanie zagwarantuje mniejsze zużycie silnika w czasie treningu. Precyzyjnie zespawana rama - skrupulatne i precyzyjne spawanie jest ważne w projekcie bieżni.

  Jest to podstawowy składnik trwałości urządzenia, dzięki któremu można zapewnić użytkowanie urządzenia przez wielu użytkowników o przeróżnej masie i wzroście. Jasny i obszerny wyświetlacz wyświetlacza - ekran LCD SOLE czyni trening łatwiejszym i bardziej sprawnym.

  Jaskrawy obfity wyświetlacz, z transparentnymi pokaźnymi komunikatami dostarczają Użytkownikowi pomocnych danych, takich jak tętno, szybkość, tempo, spalone kalorie i mnóstwo innych funkcjonalnych informacji. Ekran z wiadomościami - SOLE ma zaszczyt przedstawić wyświetlacz z wiadomościami w prawie wszystkich swych modelach.

  Co to takiego$50 Jest to alfanumeryczne centrum tekstu, które przesyła do Użytkownika wiadomości, które pozwalają krok po kroku przeprowadzić użytkownika przez szczegóły każdego treningu. Jeśli zastanawiasz się jak ustawić spersonalizowany profil użytkownika, po prostu naciśnij przycisk profilu użytkownika, a system przeprowadzi Cię poprzez całą resztę.

  Nasz ekran tekstowy działa w taki sposób, jakby ktoś stał obok i asystował nam krok po kroku w ustawieniu parametrów treningu. Po latach obserwacji frustracji użytkowników równocześnie w domu jak i w klubach, postanowiliśmy zaproponować użytkownikom bardziej efektywny i bardziej przychylny dla użytkownika sposób korzystania ze wszelkich możliwości jakie proponują nasze urządzenia.

  Platforma z wiadomościami podsumuje także każdy trening po jego zakończeniu, żeby umożliwić śledzenie postępów. Silniki z wysokim momentem obrotowym i kołem - Wszystkie bieżnie SOLE posiadają najtrwalszą obudowę, a także silniki w swej klasie.

  Oprócz malowanych proszkowo, wytworzonych w całości ze stali spawanych ram i trwałych, stabilnych podstaw zmieniających nachylenie, w naszych maszynach zastosowaliśmy silniki o mocy przemysłowej z kołami zamachowymi o obszernej średnicy, wykonanymi całkowicie ze stali, ocynkowanymi, by zapewnić bieg/marsz bez niepotrzebnych wibracji.

  Dlaczego nasze silniki wyposażamy w koła napędowe$51 gwarantują one chłodniejszą pracę silnika, a także jego dłuższe życie. Pozwalają one także na ustawienie szybkości startowej na poziomie 0.8 km/h czy 1 km/h.

  SOLE stosuje istotnie cięższe koła zamachowe niż konkurencja, dzięki czemu nasze maszyny zapewniają bardziej płynny ruch - taki do jakiego przyzwyczajony jesteś na siłowni, gdzie ćwiczysz na urządzeniach, które kosztują o kilka tysięcy więcej.

  Rolki - wybierając rolki do naszych maszyn, stosujemy te same element, które wynajdziesz w mistrzowskich modelach za 4000 EUR. Używamy rolek siedmiocentymetrowych, z zamkniętym łożyskiem, a także miedzianymi kablami uziemiającymi na każdej rolce, żeby zminimalizować napięcie elektrostatyczne.

  większe rolki większą powierzchnię kontaktową pomiędzy rolką a taśmą, co przedłuża życie taśmy. Dzięki temu ruch taśmy jest gładki i cichy, wolny od napięć elektrostatycznych i przetrwa próbę czasu.

  Taśma- w prawie wszelkich naszych modelach używamy podwójnie tkanej, dwuwarstwowej taśmy pokrytej czterema powłokami. Dwie warstwy gumy pokrywają środkową warstwę PCV z powłoką nylonu, która obraca się na platformie i rolkach.

  Guma gwarantuje solidność, PCV powoduje, że pas nie ulega nadmiernemu rozciągnięciu, a nylon zapewnia gładką powierzchnię, wolną od napięć elektrostatycznych, która obraca się gładko na platformie i rolkach.

  Wszystkie bieżnie SOLE zaopatrzone są w malowane proszkowo ramy, które gwarantują wierzchniej warstwie większą wytrzymałość. Wykończenie to broni konstrukcję stalową, a spawana - nie nitowana - rama jest niezniszczalna, dzięki czemu nasze produkty mają dożywotnią gwarancję.

  www.TreadmillDoctor.com- w Internecie znaleźć można kilka portali, zajmujących się recenzowaniem bieżni, jednak najrzetelniejszy z nich to TreadmillDoctor.com. Opinie są szczere i nie szczędzą krytyki jakości, zaś liczba użytkowników stronę jest tak obszerna, że portal ten stał się podstawowym narzędziem do poszukiwania opinii na temat bieżni w Internecie.

  Jesteśmy dumni, iż strona ta już od siedmiu lat wysoko ocenia nasze bieżnie, wystawiając im pochlebne recenzje zarówno pod kątem jakości jak i obsługi. Główne mocne strony: Max.waga użytkownika: 160 kg szczególnie cicha praca silnika spory czytelny wyświetlacz zrównoważona konstrukcja Bluetoth - Łączność z tabletem / smartfonem Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Programy standardowe: 6 Program użytkownika: 2 Program sterowany tętnem: 2 wyświetlacz: 7,5" LCD Puls ręczny poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja).

  Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Nawiew Miejsce na bidon i inne akcesoria dane technologiczne: Moc ciągła silnika: 3,25 KM prędkość: 1 - 18 km/h regulowana elektronicznie Nachylenie: 0-15 % regulowane elektronicznie rozmiary pasa: 152 x 56 cm Rolki transportowe Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga bieżni: 115 kg Max.waga użytkownika: 160 kg rozmiary (dł.szer.wys): 204 x 93 x 145 cm Pozostałe informacje: Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3406 Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy UWAGA!!!

  kupujący, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Bieżnia elektryczna HAMMER CLEVERFOLD TM7 (4005251434006) ☆

Bieżnia elektryczna HAMMER CLEVERFOLD TM7 (4005251434006) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HAMMER CLEVERFOLD TM7 (4005251434006) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HAMMER CLEVERFOLD TM7 (4005251434006)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna HAMMER CLEVERFOLD TM7 Nr katalogowy: 4340 przystępne przechowywanie! Cud oszczędzający miejsce z postępową funkcją składania Inteligentny sposób na bieganie CleverFold TM7 to szybko składana bieżnia, która wyśmienicie nadaje się do śladowych pomieszczeń mieszkalnych.

  Żadne prace montażowe nie są potrzebne! Bieżnia jest dostarczana do Twojego domu zmontowana i bez problemu ją rozstawisz. Po treningu wytrzymałościowym możesz ją całkowicie złożyć. CleverFold TM7 to prawdziwy cud oszczędzający miejsce, szczególnie w kompaktowej przestrzeni mieszkalnej.

  Doświadczysz multimedialnego treningu biegowego i będziesz cieszyć się przy każdym kroku super miękką powierzchnią do biegania. Sprint z szybkością do 18 km/h - wyciągnij wszystko co możliwe z silnika o mocy 1,5 KM.

  Dzięki nowoczesnym aplikacjom fitness, takim jak Kinomap i BitGym (za pośrednictwem funkcji aparatu) możesz sobie zapewnić dostatek w trakcie treningów. Przemyślana składana budowa o postępowym wyglądzie i komfort biegu sprawią, iż nie będziesz się umiał doczekać kolejnego treningu.

  Programy non-stop Pełna moc i dostatek dzięki 15 programom treningowym i 3 programom tętna. Każdy z 15 zainstalowanych programów jest podzielony na 20 sekcji, a czas dla każdej sekcji jest obliczany poprzez podzielenie ustawionego czasu przez 20 sekcji.

  w dodatku możesz bezpiecznie trenować z CleverFold TM7 wg ustawionego tętna docelowego. Przy tej opcji potrzebny jest pas telemetryczny (przystępny osobno). Twój,,biegowy" panel kontrolny Komputer treningowy i czytelny ekran LCD są zintegrowane z konsolą bieżni.

  Uchwyt na tablet pasujący do wszystkich modnych maszyn mobilnych to znakomite miejsce do odłożenia smartfonu lub tabletu. Przyciski komputera są przystępne do odczytania, a programy treningowe są dziecinnie proste do ustawienia.

  Możesz sterować początkiem / końcem treningu przy pomocy poszczególnych przycisków. Ty definiujesz programy i prędkość. Na dodatek masz przyciski szybkiego dostępu do bezpośredniego wyboru 6 km/h i 9 km/h. Trenuj z wartościami domyślnymi (czas, dystans i kalorie) lub wybierz jeden z 15 fabrycznie zainstalowanych programów.

  ekran komputera Czytelne ikony na wyświetlaczu bieżni wyraźnie pokazują następujące wartości treningu: szybkość, czas, dystans, kalorie i puls. Poznaj wirtualny świat biegania Korzystając z aplikacji fitness BitGym i Kinomap zanurzysz się w wirtualnym świecie trasy i na dodatek zmotywujesz.

  Czeka na Ciebie dużo,,tras na żywo". Zintegrowany port USB w konsoli załaduje smartfon albo tablet podczas odtwarzania muzyki lub oglądania filmu. Możliwość złożenia Brak przestrzeni życiowej i brak miejsca, żeby po zakończonym treningu móc pozostawić rozłożoną bieżnię$110 Dzięki progresywnej funkcji składania, bieżnię można złożyć do takich rozmiarów, iż schowasz ją np.

  pod łóżkiem lub w drobnej niewykorzystywanej przestrzeni obok szafy. Ponadto zamontowane rolki transportowe ułatwiają przestawianie bieżni w pomieszczeniu, a stojak blokujący ułatwi ustawienie bieżni w pionie.

  Nie ma więcej wymówek! CleverFold TM7 na pewno wynajdzie miejsce w Twoim domu. Inteligentna, kompaktowa i potężna Silnik bieżni CleverFold TM7 ma moc 1,5 KM i zakres szybkości od 1 do 18 km/h. W trakcie treningu biegowego prędkość można regulować przy pomocy przycisków +/- na konsoli.

  w dodatku możesz wybrać bezpośrednio prędkość 6 km/h i 9 km/h za pomocą dwóch przycisków szybkiego wyboru. Odpowiednio zaprojektowana powierzchnia bieżni o wymiarach 130 x 43 cm gwarantuje nadzwyczajną swobodę ruchów.

  Dzięki jednostajnej, lecz składanej konstrukcji, biegać mogą osoby o masie ciała do 130 kg. Delikatna amortyzacja w trakcie biegania Tłumiąca wibracje powierzchnia bieżni Super Soft posiada 4-punktowy system tłumienia i nie obciąża stawów.

  Twoje wrażenia z biegania na bieżni są więc wyjątkowo zbliżone do biegania po lesie. Powierzchnia antypoślizgowa zapewnia potrzebne bezpieczeństwo i stabilność. Bieżące tętno Trenuj bezpiecznie i z sercem.

  Opcjonalny pas telemetryczny jako detektor tętna pomaga kontrolować puls, który będzie wyświetlany na wyświetlaczu. Odbiornik impulsów został już zintegrowany. Funkcje komputera: ilość programów fitness: 18 ilość programów treningowych: 15 Stale wyświetlane wartości: 4 Czytelny wyświetlacz LCD Touch Displey Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Podpórka na tablet, smartfon Gniazdo USB z funkcją ładowania Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna informacje technologiczne: Moc silnika: 1,5 KM Zakres szybkości: od 1 km/h do 18 km/h wymiary pasa: 130 x 43 cm Rolki transportowe Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga: 41 kg Max.waga użytkownika: 130 kg rozmiary po rozłożeniu: 149 x 80 x 116 cm wymiary po złożeniu: 23 x 81 x 151 cm Kolor: czarny Możliwość złożenia: tak Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 4340 wysyłka gratis Nie znalazłeś artykułu, który Cię interesuje $111 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009) ☆

Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  ieżnia HAMMER Q.VADIS 3.0 przekona Cię przemyślanymi i mocnymi funkcjami! Można je nad wyraz prędko złożyć dzięki sprytnemu i pomysłowemu projektowi. Rozłożony i w pełni produktywny, możesz spodziewać się prędkości do 18 km/h, a także pełnej mocy silnika bieżni o mocy 2 KM.

  Na bieżni zintegrowany jest także uchwyt na butelkę do picia....


☆ Bieżnia elektryczna Race Runner 2200i Hammer (4005251433603) ☆

Bieżnia elektryczna Race Runner 2200i Hammer (4005251433603) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Race Runner 2200i Hammer (4005251433603) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Race Runner 2200i Hammer (4005251433603)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia
  • wymiary: 196 x 72 x 139 cm (dł. X szer. X wys.)
  • rozmiary po złożeniu: 112 x 72 x 175 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 79 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • W pełni składana budowa
  • typ napędu: elektryczny
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
  • Miękka powierzchnia biegowa Super-Soft
  • rozmiary pasa biegowego: 152 x 46 cm
   • powierzchnia Super-Soft przyjazna dla stawów
  • Regulacja kąta nachylenia: 1-12 %
  • Moc silnika stała: 2,5 KM
  • Maksymalna moc silnika: 6,5 KM
  • Zakres prędkości: 0,8 - 22 km/h
  • Dwa pojemniki na bidon
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • poręczny kokpit z intuicyjnym systemem sterowania
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • Pomiar pulsu
  • ekran LCD
  • Program BMI obliczający wskaźnik masy ciała
  • 22 programów treningowych + 15 programów fitness
  • Możliwość ustawienia 4 własnych programów
  • Przyciski sterujące szybkością i kątem nachylenia w uchywtach
  • 3 programy kontrolujące prace serca
  • Port AUX
  • Uchwyt na tablet lub smartfon

  intensywny trening we własnym domu

  Hammer Race Runner 2200i to najszybsza bieżnia w ofercie producenta. Wysoka maksymalna prędkość, solidny silnik i automatyczna regulacja nachylenia zintensyfikują sesje biegania, a wraz z nim trening cardio. Imponująco wysoką szybkość zapewnia sprawny silnik 6,5 KM, który rozpędza pas biegowy do szybkości maksymalnej 22 km/h. Pozwala to na istotnie dynamiczne sesje biegowe. Dwunastostopniowa regulacja kąta nachylenia intensyfikuje domowy trening i oddaje jeszcze pokaźniejszy realizm, symulując wzniesienia i opady terenu.

  poręczny i nieskomplikowany w obsłudze kokpit sterujący

  Sercem bieżni jest komputer wyposażony w wyświetlacz podświetlany na niebiesko. Zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić maksymalną wygodę obsługi bez konieczności odrywania się od treningu. Do użytku oddano aż 22 predefiniowanych programów oraz 15 programów fitness, dzięki którym ćwiczenia nabierają pokaźniejszej różnorodności.

  Program BMI i 3 programy kontrolujące prace serca

  na dodatek komputer dokonuje pomiaru wszystkich najważniejszych parametrów w trakcie ćwiczeń. Pomiar pulsu odbywa się za pośrednictwem sensorów umieszczonych w uchwytach albo opcjonalnie przy pomocy pasa telemetrycznego (pas należy dokupić oddzielnie). Oprócz tego trzy programy cardio umożliwiają trening układu sercowo-naczyniowego. Komputer został także wyposazony w program BMI, który obliczy wskaźnik masy ciała.

  komfortowy system składania i przenoszenia

  szeroki pas biegowy zapewnia wystarczająco miejsca na komfortowy i komfortowy trening, nawet przy maksymalnej prędkości. Miękka powierzchnia wydajnie amortyzuje i odciąża stawy. Zintegrowane rolKi transportowe, a także praktyczny system składania pasa biegowego zezwala na szybki transport bieżni i schowanie jej w momencie, kiedy jest nieużywana.


  Bieżnie Hammer

  Bieżnie Hammer cechuje specyficzny i ponadczasowy dizajn i niezawodność pracy nawet w trakcie najintensywniejszego treningu. Kompozycja każdej bieżni gwarantuje istotnie stabilność i komfort ćwiczeń. Powierzchnia pasów biegowych stwarza odpowiednie warunki do truchtu, długich kondycyjnych treningów, a także aktywnych interwałów. W dodatku miękka powierzchnia biegowa zapewnia genialną amortyzację, co przekłada się na trening wolny od kontuzji.

  Szereg udogodnień takich jak ergonomiczne pojemniki na bidon pozwalają nawodnić organizm bez potrzeby odrywania się od ćwiczeń. Kółka transportowe pozwolą na dogodne ustawienie bieżni w dowolnym miejscu. Dodatkowo składana konstrukcja sprzyja przechowywaniu bieżni w momencie, kiedy jest ona nieużywana.

  Silniki napędzajce elektryczne bieżnie, uwydatnia wysoka skuteczność, bezusterkowość działania i niemalże bezszelestna praca. Maksymalna prędkość sięga 18 km/h, co niezwykle uraduje sprinterów. Wartościami można zarządzać bezpośrednio przy pomocy przycisków umieszczonych na rękojeściach albo poprzez panel komputera głównego.

  Komputer pokładowy, który oprócz podstawowych parametrów zaopatrzony jest w predefiniowane programy treningowe, które wspierają ćwiczenia i motywują do osiągania zamierzonych celów.


  Hammer

  Początki marki kojarzone są z rokiem 1900, kiedy to Heinrich Hammer przeniósł się do niemieckiego miasteczka Erbach. To tam rozpoczęła się przygoda firmy Hammer, która początkowo zupełnie nie była związana ze sportami siłowymi i fitnessem. Lokalna firma zajmowała się produkcją rakiet tenisowych i nart. Jednak z biegiem czasu marka emulowała i szukała nowych pomysłów na siebie. W 1989 roku z inicjatywy Güntera (wnuk założyciela) oraz jego żony Christy Hammer, powstaje Hammer Sport z siedzibą w Neu-Ulm. Firma kompletnie przejmuje niemiecką dystrybucję znanych na całym świecie piłek Mikasa, a także opracowuje zupełnie nowy program związany z branżą fitness.

  Od 1989 r. W ofercie producenta systematycznie pojawiają się sprzęty do treningu cardio, siłowego, fitness, aerobiku, a choćby boksu i sztuk walki. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku. Lata doświadczenia i testów sprawiło,producent Hammer to synonim profesjonalizmu i jakości. Obecnie działają w ponad 50 krajach na całym świecie, a ich asortyment ma zastosowanie zarówno domowe, jak i komercyjne.


  produkt
  firma
  Kod producenta
  4336
  EAN
  4005251433603
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System oporu
  Brak danych
  Moc silnika [KM]
  2.5
  prędkość [km/h]
  22
  Nachylenie [%]
  12
  Długość pasa [cm]
  152
  Szerokość pasa [cm]
  46
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  80
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  120
  Wyposażenie
  Gniazdo 3.5 mm jack
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  Uchwyt na bidon
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  typ gwarancji
  Producenta

☆ Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer ☆

Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


  Model powystawowy ma delikatnie uszkodzona gabke ramienia wynik transportu  Trenuj w nowej bieżni o progresywnym designie. Obudź w sobie ducha biegania.

  Twój sposób na zostanie bohaterem biegania


  Pokonaj siebie, zwiększ swoją kondycję i obudź w sobie biegacza wytrzymałościowego. Twój duch biegania zostanie obudzony lub ponownie przebudzony dzięki Q.VADIS 5.0. Skutecznie osiągniesz swoje cele wytrzymałościowe i biegowe, korzystając z multimediów i będziesz zachwycony treningiem w domu. Dzięki kompleksowemu pakietowi Q.VADIS 5.0 jesteś na dobrej drodze i możesz biec sprintem z maksymalną szybkością do 20 km/h. Bieżnia z silnikiem o mocy 2,5 KM rozgrzeje Cię i pozwoli spalić kalorie. Zintegrowany uchwyt na bidon zapewnia potrzebne nawodnienie. Dzięki innowacyjnym aplikacjom fitness, takim jak ZWIFT, możesz urozmaicić swój trening. A po treningu? - Dzięki przemyślanej konstrukcji bieżnię możesz momentalnie złożyć do pozycji pionowej, a tym samym zaoszczędzić dużo miejsca w mieszkaniu. Bieżnia przekonuje nowoczesnym i prostym designem.


  Składany cud oszczędzający miejsce

  Życie w mieście typowo idzie w parze z niewielką przestrzenią życiową. Q.VADIS 5.0 została wyposażone w innowacyjną funkcję składania, dzięki czemu nie musisz rezygnować z treningu na bieżni choćby w mniejszych mieszkaniach. W przeciwieństwie do wielu innych bieżni, bieżnię można z łatwością złożyć do w całości pionowej pozycji, co jeszcze bardziej usprawnia jej przechowywanie, np. Obok szafy albo w rogu pokoju. Dodatkowo Q.VADIS 5.0 ma użyteczne rolki transportowe, które ułatwiają przestawianie jej po pomieszczeniu.


  Jednostka sterująca bieżnią

  Komputer treningowy zintegrowany z konsolą i czytelny wyświetlacz LCD pełną kontrolę nad biegiem. W dodatku zintegrowany uchwyt na tablet, który służy jako wysokiej jakości półka na Twoje urządzenie przenośne. Przyciski komputera zostały zaprojektowane w ten sposób,mieć natychmiastowy dostęp do wszelkich ważnych ustawień treningowych. Poszczególnymi przyciskami kontrolujesz początek / koniec treningu, nachylenie, wybór programu i szybkość. Dzięki zaimplementowanym głośnikom możesz podłączyć urządzenie mobilne i cieszyć się muzyką. Po prostu podłącz tablet lub smartfon do komputera Q.VADIS 5.0 przez Bluetooth i do boju!


  przedstawia to, co musisz wiedzieć

  dane treningowe to ważne parametry, które dostarczają danych w trakcie treningu biegowego. Następujące wartości są wyraźnie wyświetlane na komputerze: dystans, puls, szybkość, program, czas, kalorie i nachylenie.


  Bądź na żywo w globalnym klubie biegaczy: kompatybilny z Kinomap i ZWIFT

  Przed rozpoczęciem wirtualnego „biegu na żywo" należy zainstalować na tablecie aplikacje Kinomap i ZWIFT. Następnie po prostu połącz się z Q.VADIS 5.0 poprzez Bluetooth. Poczuj nieszablonową atmosferę treningu na żywo. Poznawaj fascynujące miejsca z ZWIFT, z globalną społecznością. Spraw, by Twój wirtualny awatar się pocił i odkryj z ZWIFT zapierające dech w piersiach trasy.


  Twój smartfon lub tablet będzie się samoczynnie ładował przez zintegrowane złącze USB w trakcie treningu biegowego. Głośniki uzupełniającą motywację w trakcie biegu.


  Ci trzeba wolności i przestrzeni Imponująca powierzchnia do biegania o wymiarach 145 x 51 cm (i grubości 2,5 mm) zapewnia swobodę, której Ci potrzeba podczas zdobywania kolejnych kilometrów. Stabilna kompozycja pozwala osobom o masie ciała do 150 kg radować się wygodnym i autentycznym treningiem biegowym. Dzięki mistrzowskiej szerokości 51 cm zyskujesz wspaniałe warunki do bezpiecznego i efektywnego treningu. Powierzchnia bieżni gwarantuje przyczepność, której Ci potrzeba podczas sprintów.


  Chroń swoje stawy

  Tłumiąca wibracje, super miękka powierzchnia bieżni z 6-punktowym systemem tłumienia zapewnia realistyczne uczucie biegu i ruch, który jest bezpieczny dla stawów. Wygodnie i wygodnie poradzisz sobie na dodatek z dłuższymi sekwencjami treningowymi.


  Wyczynowy długodystansowiec

  Z silnikiem bieżni Q.VADIS 5.0 masz do dyspozycji pełne 2,5 KM i zakres prędkości od 0,3 do 20 km/h. Możesz regulować nachylenie do 12% i ustawić je błyskawicznie iprzy pomocy przycisków +/- na konsoli. Dostosuj bieżnię do swoich osiągnięć i zostań długodystansowcem.


  Przyspiesz swój puls

  Ważne jest,w trakcie treningu kontrolować tętno. Dzięki zintegrowanym sensorom dotykowym tętna Q.VADIS 5.0 oferuje nieprzeciętną możliwość prędkiego pomiaru tętna. Trzymasz dłonie na sensorach dotykowych, a na komputerze zostaje wyświetlona aktualna wartość tętna. Ustaw docelowe tętno i korzystaj z programu pomiaru tętna, aby bezpiecznie trenować wg tętna - nie przetrenowując się przy tym. Oczywiście istnieje jeszcze możliwość użycia opcjonalnego pasa telemetrycznego jako czujnika tętna. Wymagany do niego odbiornik jest już zintegrowany z bieżnią.


  mnogość to program

  Pełna gama 30 programów treningowych jest przystępna dla zróżnicowanych jednostek biegowych. Każdy program jest podzielony na 10 części, a każda sekcja ma 200 m. Po pomyślnym ukończeniu 10 odcinków program się powtarza. Możesz także trenować bezpiecznie i pro zdrowotnie zgodnie z ustawioną wartością tętna. W tym celu na konsoli umieszczone zostały uchwyty z sensorami dotykowymi, przy pomocy których można przeprowadzić szybki i komfortowy pomiar.  Funkcje komputera:


  • ilość programów fitness: 31
  • liczba programów treningowych: 30
  • Stale wyświetlane wartości: 4
  • Czytelny ekran LCD Touch Displey
  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja)
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • Podpórka na tablet, smartfon
  • Uwaga: tablet nie jest załączony do zestawu
  • Multimedia: Aplikacja, Bluetooth
  • Gniazdo USB z funkcją ładowania


  dane techniczne:


  • Moc silnika: 2,5 KM
  • Zakres prędkości: od 0,3 km/h do 20 km/h
  • Nachylenie: 0-12 % z precyzyjnością do 1 %
  • rozmiary pasa: 145 x 51 cm
  • Rolki transportowe: tak
  • Zasilanie: 230 v, 50 Hz
  • Waga: 84 kg
  • Max.waga użytkownika: 150 kg
  • rozmiary po rozłożeniu: 163 x 83 x 133 cm
  • rozmiary po złożeniu: 74 x 83 x 158 cm
  • Kolor: czarny☆ Hammer Bieżnia q. vadis 10.0 (4005251516306) ☆

Hammer Bieżnia q. vadis 10.0 (4005251516306) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Bieżnia q. vadis 10.0 (4005251516306) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Bieżnia q. vadis 10.0 (4005251516306)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Q. VADIS 10.0 marki HAMMER to nowoczesny technicznie sprzęt dla wymagających biegaczy wytrzymałościowych. Zagwarantuje szybki dostęp do multimediów....


☆ Sole Bieżnia by hammer f65 ☆

Sole Bieżnia by hammer f65 Najniższa Cena Online

☆ Sole Bieżnia by hammer f65 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole Bieżnia by hammer f65
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna firmy SOLE by HAMMER na pierwszy rzut oka ma super postępowy designem. Obszerny ekran LCD gwarantuje maksymalny przegląd wszelkich informacji treningowych. To powoduje, iż bieganie w domu jest idealnym doświadczeniem....


☆ Hammer Bieżnia elektryczna race runner 2000m ☆

Hammer Bieżnia elektryczna race runner 2000m Najniższa Cena Online

☆ Hammer Bieżnia elektryczna race runner 2000m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Bieżnia elektryczna race runner 2000m
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia
  • rozmiary: 172 x 69 x 133 cm (dł. X szer. X wys.)
  • rozmiary po złożeniu: 105 x 69 x 161 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 64 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • W pełni składana budowa
  • wariant napędu: elektryczny
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
  • Miękka powierzchnia biegowa
  • wymiary pasa biegowego: 132 x 43 cm
   • powierzchnia Super-Soft przychylna dla stawów
  • Regulacja kąta nachylenia: 1-12 %
  • Moc silnika stała: 2,0 KM
  • Maksymalna moc silnika: 5,0 KM
  • Zakres szybkości: 0,8 - 20 km/h
  • Dwa pojemniki na bidon
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • Pomiar pulsu
  • Niebieski ekran
  • 26 programów treningowych + 18 manualny programów fitness
  • Możliwość ustawienia 4 własnych programów
  • Przyciski sterujące szybkością i kątem nachylenia w uchywtach
  • 3 programy kontrolujące prace serca
  • Port AUX

  Dynamika ćwiczeń i obfitość treningu

  Bieżnie z linii Hammer Race to najmoncniejsze przyrządy w ofercie producenta. Silniki o mocy maksymalnej 5 KM są w stanie rozpędzić pas biegowy do prędkości 20 km/h. By maksymalnie urozmaicić trening fitness, do stosowania zostało oddanych 18 programów fitness i 26 innych programów treningowych. Jeśli jedna to okaże się za niewiele, to istnieje możliwość zintesyfikowania ćwiczeń poprzez regulację kąta nachylenia.

  Przemyślana konsola sterująca

  Sercem bieżni jest komputer wyekwipowany w ekran podświetlany na niebiesko. Zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę obsługi bez konieczności odrywania się od treningu. Do wykorzystania oddano aż 26 predefiniowanych programów oraz 18 programów fitness, dzięki którym ćwiczenia nabierają obszerniejszej rozmaitości.

  Trening układu sercowo-naczyniowego

  dodatkowo komputer dokonuje pomiaru wszelkich najważniejszych parametrów w trakcie ćwiczeń. Pomiar pulsu odbywa się za pośrednictwem sensorów umieszczonych w uchwytach lub opcjonalnie za pomocą pasa telemetrycznego (pas należy dokupić oddzielnie). Oprócz tego trzy programy cardio zezwalają na trening układu sercowo-naczyniowego.

  wygodny system składania i przenoszenia

  znaczny pas biegowy zagwarantuje wystarczająco miejsca na komfortowy i wygodny trening, nawet przy maksymalnej prędkości. Miękka powierzchnia efektywnie amortyzuje i odciąża stawy. Zintegrowane rolKi transportowe oraz ergonomiczny system składania pasa biegowego zezwala na szybki transport bieżni i schowanie jej w chwili, kiedy jest nieużywana.


  Bieżnie Hammer

  Bieżnie Hammer cechuje oryginalny i nieśmiertelny dizajn oraz bezawaryjność pracy choćby w trakcie najintensywniejszego treningu. Budowa każdej bieżni gwarantuje wyjątkowo stabilność i komfort ćwiczeń. Powierzchnia pasów biegowych wytwarza trafne warunki do truchtu, długich kondycyjnych treningów, a także intensywnych interwałów. W dodatku miękka powierzchnia biegowa zapewnia genialną amortyzację, co przekłada się na trening wolny od kontuzji.

  Szereg udogodnień takich jak użyteczne pojemniki na bidon pozwalają nawodnić organizm bez potrzeby odrywania się od ćwiczeń. Kółka transportowe pozwolą na dogodne ustawienie bieżni w dowolnym miejscu. Na dodatek składana kompozycja sprzyja przechowywaniu bieżni w chwili, kiedy jest ona nieużywana.

  Silniki napędzajce elektryczne bieżnie, podkreśla wysoka skuteczność, bezusterkowość działania i niemalże bezszelestna praca. Maksymalna prędkość sięga 18 km/h, co istotnie uraduje sprinterów. Wartościami można zarządzać bezpośrednio za pomocą przycisków umieszczonych na rękojeściach lub poprzez panel komputera głównego.

  Komputer pokładowy, który oprócz podstawowych parametrów wyekwipowany jest w predefiniowane programy treningowe, które wspierają ćwiczenia, a także motywują do osiągania zamierzonych celów.


  Hammer

  Początki firmy kojarzone są z rokiem 1900, kiedy to Heinrich Hammer przeniósł się do niemieckiego miasteczka Erbach. To tam rozpoczęła się przygoda producenta Hammer, która początkowo zupełnie nie była związana ze sportami siłowymi i fitnessem. Lokalna marka zajmowała się produkcją rakiet tenisowych i nart. Jednak z biegiem czasu producent emulowała i szukała nowych pomysłów na siebie. W 1989 roku z inicjatywy Güntera (wnuk założyciela), a także jego żony Christy Hammer, powstaje Hammer Sport z siedzibą w Neu-Ulm. Firma w pełni przejmuje niemiecką dystrybucję znanych na całym świecie piłek Mikasa i opracowuje zupełnie nowy program związany z branżą fitness.

  Od 1989 r. W ofercie producenta systematycznie pojawiają się sprzęty do treningu cardio, siłowego, fitness, aerobiku, a nawet boksu i sztuk walki. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak korzystnie ugruntowanej pozycji na rynku. Lata doświadczenia i testów sprawiło,firma Hammer to synonim profesjonalizmu i jakości. Aktualnie działają w ponad 50 krajach na całym świecie, a ich asortyment ma wykorzystanie jednocześnie domowe, jak i komercyjne.


  towar
  firma
  Kod producenta
  4334
  EAN
  4005251433405
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System oporu
  Brak informacji
  Moc silnika [KM]
  5
  szybkość [km/h]
  20
  Nachylenie [%]
  12
  Długość pasa [cm]
  132
  Szerokość pasa [cm]
  43
  Nośność [kg]
  110
  Waga [kg]
  64
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  110
  Wyposażenie
  Gniazdo 3.5 mm jack
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  Uchwyt na bidon
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

☆ Bieżnia elektryczna HAMMER Q. Vadis 7.0 ☆

Bieżnia elektryczna HAMMER Q. Vadis 7.0 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HAMMER Q. Vadis 7.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HAMMER
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HAMMER Q. Vadis 7.0
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna HAMMER Q. VADIS 7.0 Nr katalogowy: 5162 Twoja bieżnia do nieprzeciętnego treningu w domu. Zabójca kalorii Bieżnia Q.VADIS 7.0 to najlepsza bieżnia do regularnego treningu wytrzymałościowego.

  Rozkoszuj się przyjemnością biegania wydajnie i błyskawicznie osiągaj wskazany sobie poziom kondycji oraz cele biegowe. Przeżyj multimedialne treningi biegowe i daj się zainspirować w domu. Dzięki postępowym funkcjom Q.VADIS 7.0 jesteś na właściwym torze i możesz biec sprintem z szybkością do 22 km/h.

  Silnik bieżni o mocy 3 KM zapewni Ci trening na odpowiednim poziomie. Do dyspozycji masz w dodatku uchwyt na bidon, dzięki czemu za każdym razem masz przy sobie wystarczającą ilość płynu. Dzięki nowoczesnym aplikacjom fitness, takim jak ZWIFT, możesz urozmaicić swój trening.

  Przemyślana konstrukcja zezwala na szybkie złożenie Q.VADIS 7.0 do pozycji pionowej, oszczędzając w ten sposób dużo miejsca. Profesjonalna bieżnia przekonuje progresywnym i prostym wyglądem. Składana i niezajmująca mnóstwo miejsca nawet w niewielkim mieszkaniu bieżnia nie zajmie Ci dużo miejsca.

  Dzięki prostej i innowacyjnej funkcji składania Q. VADIS 7.0 możesz prędko złożyć po treningu. W dodatku bieżnia może zostać złożona do w pełni pionowej pozycji, dzięki temu zajmuje widocznie mniej miejsca sporo innych modeli.

  Poza tym Q.VADIS 7.0 została zaopatrzona w rolki transportowe, które ułatwiają przesuwanie bieżni po pokoju. Wszystko pod kontrolą Komputer treningowy i czytelny ekran LCD są zintegrowane z progresywną konsolą.

  Masz całkowitą kontrolę nad swoim treningiem biegowym. Na dodatek przystępny jest uchwyt na tablet, który zapewnia nadzwyczajne miejsce do zamontowania urządzenia mobilnego. Przyciski komputera zostały zaprojektowane tak,mieć natychmiastowy dostęp do wszelkich ważnych ustawień treningowych.

  Poszczególnymi przyciskami kontrolujesz początek / koniec treningu, nachylenie, wybór programu i prędkość. Dzięki zintegrowanym głośnikom możesz podłączyć urządzenie mobilne i cieszyć się ulubioną muzyką.

  Podłącz tablet lub smartfon do komputera Q.VADIS 7.0 poprzez Bluetooth i zaczynaj! przedstawia Twoje wyniki Twoje dane treningowe to ważne atrybuty, które dostarczają Ci danych w trakcie treningu biegowego.

  Na nowoczesnym komputerze w czytelny sposób wyświetlane są następujące wartości: dystans, puls, prędkość, program, czas, kalorie i nachylenie. Wirtualne spotkanie biegowe: kompatybilne z Kinomap i ZWIFT,,Biegi na żywo" - zaczynasz od aplikacji fitness i ciągle dostajesz nowe impulsy biegowe.

  Zainstaluj na tablecie aplikacje Kinomap i ZWIFT. Następnie połącz się ekspresowo i łatwo z komputerem Q.VADIS 7.0 przez Bluetooth. Doświadczysz nieszablonowej atmosfery treningowej i wielu wrażeń na żywo. Z ZWIFT będziesz biegać wśród fascynujących krajobrazów i z globalną społecznością.

  Wspólnie przemierzajcie kilometry i trenuj ze sportowcami z całego świata. Zmusisz swego wirtualnego awatara do pracy i odkryjesz zapierające dech w piersiach trasy z ZWIFT. Zintegrowany port USB automatycznie ładuje smartfon albo tablet podczas treningu.

  Zintegrowane głośniki uzupełniającą motywację w trakcie treningu. Wystarczająco dużo miejsca do biegania Bieżnia o wymiarach 152 x 51 cm (i grubości 2,5 mm) gwarantuje konieczną swobodę ruchów podczas pokonywania kilometrów treningowych.

  Dzięki zrównoważonej konstrukcji na bieżni mogą bezpiecznie trenować także osoby o masie ciała do 150 kg. Adekwatna szerokość 51 cm zagwarantuje perfekcyjne warunki do bezpiecznego treningu. Dodatkowo powierzchnia bieżni zapewnia przyczepność potrzebną podczas sprintów.

  chroniąc stawy Dzięki tłumiącej wibracje, super miękkiej powierzchni bieżni i 6-punktowemu systemowi tłumienia, doświadczysz realistycznych wrażeń podczas biegania. Czujesz ruch, który jest bezpieczny dla stawów, jak w trakcie biegania po leśnej ścieżce.

  Dzięki zastosowanej progresywnej technologii bieżni dłuższe biegi stają się przyjemnie i komfortowo. Funkcja alpinisty Silnik bieżni Q.VADIS 7.0 ma moc 3 KM i zakres szybkości od 0,3 do 22 km/h. Podczas treningu nachylenie można rozszerzyć do 12% i adekwatnie błyskawicznie je zmieniać za pomocą przycisków +/- na konsoli.

  dzięki czemu możesz trenować z różnym kontem nachylenia i tym samym zwiększyć intensywność treningu. Miej oko na puls Q.VADIS 7.0 ma zintegrowane sensory dotykowe tętna, dzięki którym można przeprowadzić szybki pomiar tętna.

  Gdy chwycisz czujniki tętna, zostanie wyświetlona aktualna wartość tętna. Twój puls również możesz zmierzyć korzystając z opcjonalnego pasa telemetrycznego. Odbiornik impulsów jest już zintegrowany. Bogactwo programów Masz do dyspozycji 30 programów treningowych.

  Każdy program jest podzielony na 10 sekcji, z których każda obejmuje 200 m. Po pomyślnym ukończeniu 10 sekcji program treningowy powtarza się. Q.VADIS 7.0 pozwala na bezpieczny trening zgodnie z ustawionym tętnem.

  W tym celu na konsoli bieżni dostępne są uchwyty z możliwością pomiaru tętna, za pomocą których można dokonać prędkiego i wygodnego pomiaru podczas treningu. Funkcje komputera: ilość programów fitness: 31 ilość programów treningowych: 30 Stale wyświetlane wartości: 4 Czytelny ekran LCD Touch Displey Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Podpórka na tablet, smartfon Uwaga: tablet nie jest dołączony do zestawu Multimedia: Aplikacja, Bluetooth Gniazdo USB z funkcją ładowania dane technologiczne: Moc silnika: 3,0 KM Zakres szybkości: od 0,3 km/h do 22 km/h Nachylenie: 0-12 % z skrupulatnością do 1 % rozmiary pasa: 152 x 51 cm Rolki transportowe: tak Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga: 92 kg Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary po rozłożeniu: 181 x 83 x 133 cm rozmiary po złożeniu: 74 x 83 x 170 cm Kolor: czarny Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 5162 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje $389 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) ☆

Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna firmy Hammer ma wszystko to, czego potrzeba do osiągnięcia celów treningowych. Wysoka jakość wykonania zezwala na wygodne i wydajne treningi każdego dnia. Największą zaletą modelu jest komputer z obfitym wyświetlaczem dotykowym i wieloma {pomocn|przydatn)ymi funkcjami....Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie domowe elektryczne Hammer – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie domowe elektryczne Hammer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich domowych bieżni elektrycznych Hammer jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna HAMMER CLEVERFOLD TM7 (4005251434006) ☆

Bieżnia elektryczna HAMMER CLEVERFOLD TM7 (4005251434006) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HAMMER CLEVERFOLD TM7 (4005251434006) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HAMMER CLEVERFOLD TM7 (4005251434006)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna HAMMER CLEVERFOLD TM7 Nr katalogowy: 4340 nietrudne przechowywanie! Cud oszczędzający miejsce z postępową funkcją składania Inteligentny sposób na bieganie CleverFold TM7 to prędko składana bieżnia, która idealnie pasuje do minimalnych pomieszczeń mieszkalnych.

  Żadne prace montażowe nie są potrzebne! Bieżnia jest dostarczana do Twojego domu zmontowana i bezproblemowo ją rozstawisz. Po treningu wytrzymałościowym możesz ją kompletnie złożyć. CleverFold TM7 to prawdziwy cud oszczędzający miejsce, nad wyraz w kompaktowej przestrzeni mieszkalnej.

  Doświadczysz multimedialnego treningu biegowego i będziesz radować się przy każdym kroku super miękką powierzchnią do biegania. Sprint z prędkością do 18 km/h - wyciągnij wszystko co osiągalne z silnika o mocy 1,5 KM.

  Dzięki innowacyjnym aplikacjom fitness, takim jak Kinomap i BitGym (za pośrednictwem funkcji aparatu) możesz sobie zapewnić dostatek podczas treningów. Przemyślana składana konstrukcja o postępowym wyglądzie i komfort biegu sprawią, że nie będziesz się umiał doczekać kolejnego treningu.

  Programy non-stop Pełna moc i dostatek dzięki 15 programom treningowym i 3 programom tętna. Każdy z 15 zainstalowanych programów jest podzielony na 20 sekcji, a czas dla każdej sekcji jest obliczany poprzez podzielenie ustawionego czasu przez 20 sekcji.

  ponadto możesz bezpiecznie trenować z CleverFold TM7 wg ustawionego tętna docelowego. Przy tej opcji potrzebny jest pas telemetryczny (przystępny osobno). Twój,,biegowy" panel kontrolny Komputer treningowy i czytelny wyświetlacz LCD są zintegrowane z konsolą bieżni.

  Uchwyt na tablet pasujący do wszelkich popularnych maszyn mobilnych to świetne miejsce do odłożenia smartfonu albo tabletu. Przyciski komputera są przystępne do odczytania, a programy treningowe są dziecinnie proste do ustawienia.

  Możesz sterować początkiem / końcem treningu za pomocą poszczególnych przycisków. Ty definiujesz programy i szybkość. W dodatku masz przyciski szybkiego dostępu do bezpośredniego wyboru 6 km/h i 9 km/h. Trenuj z wartościami domyślnymi (czas, dystans i kalorie) lub wybierz jeden z 15 fabrycznie zainstalowanych programów.

  wyświetlacz komputera Czytelne ikony na wyświetlaczu bieżni wyraźnie pokazują następujące wartości treningu: prędkość, czas, dystans, kalorie i puls. Poznaj wirtualny świat biegania Korzystając z aplikacji fitness BitGym i Kinomap zanurzysz się w wirtualnym świecie trasy i na dodatek zmotywujesz.

  Czeka na Ciebie sporo,,tras na żywo". Zintegrowany port USB w konsoli załaduje smartfon lub tablet podczas odtwarzania muzyki albo oglądania filmu. Możliwość złożenia Brak przestrzeni życiowej i brak miejsca, aby po zakończonym treningu móc pozostawić rozłożoną bieżnię$110 Dzięki nowoczesnej funkcji składania, bieżnię można złożyć do takich rozmiarów, że schowasz ją np.

  pod łóżkiem lub w minimalnej niewykorzystywanej przestrzeni obok szafy. Dodatkowo zamontowane rolki transportowe ułatwiają przestawianie bieżni w pomieszczeniu, a stojak blokujący ułatwi ustawienie bieżni w pionie.

  Nie ma więcej wymówek! CleverFold TM7 bez wątpienia odnajdzie miejsce w Twoim domu. Inteligentna, kompaktowa i mocna Silnik bieżni CleverFold TM7 ma moc 1,5 KM i zakres szybkości od 1 do 18 km/h. W trakcie treningu biegowego szybkość można regulować przy pomocy przycisków +/- na konsoli.

  ponadto możesz wybrać bezpośrednio prędkość 6 km/h i 9 km/h przy pomocy dwóch przycisków szybkiego wyboru. Trafnie zaprojektowana powierzchnia bieżni o rozmiarach 130 x 43 cm gwarantuje świetną swobodę ruchów.

  Dzięki zrównoważonej, lecz składanej konstrukcji, biegać mogą osoby o masie ciała do 130 kg. Delikatna amortyzacja podczas biegania Tłumiąca wibracje powierzchnia bieżni Super Soft posiada 4-punktowy system tłumienia i nie obciąża stawów.

  Twoje wrażenia z biegania na bieżni są więc nad wyraz zbliżone do biegania po lesie. Powierzchnia antypoślizgowa zagwarantuje potrzebne bezpieczeństwo i stabilność. Bieżące tętno Trenuj bezpiecznie i z sercem.

  Opcjonalny pas telemetryczny jako detektor tętna pomaga kontrolować puls, który będzie wyświetlany na wyświetlaczu. Odbiornik impulsów został już zintegrowany. Funkcje komputera: liczba programów fitness: 18 ilość programów treningowych: 15 Stale wyświetlane wartości: 4 Czytelny ekran LCD Touch Displey Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Podpórka na tablet, smartfon Gniazdo USB z funkcją ładowania Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna dane technologiczne: Moc silnika: 1,5 KM Zakres prędkości: od 1 km/h do 18 km/h wymiary pasa: 130 x 43 cm Rolki transportowe Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga: 41 kg Max.waga użytkownika: 130 kg wymiary po rozłożeniu: 149 x 80 x 116 cm rozmiary po złożeniu: 23 x 81 x 151 cm Kolor: czarny Możliwość złożenia: tak Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 4340 dostawa gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje $111 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Hammer Bieżnia elektryczna race runner 2000m ☆

Hammer Bieżnia elektryczna race runner 2000m Najniższa Cena Online

☆ Hammer Bieżnia elektryczna race runner 2000m - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Bieżnia elektryczna race runner 2000m
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia
  • wymiary: 172 x 69 x 133 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiary po złożeniu: 105 x 69 x 161 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 64 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • W pełni składana budowa
  • rodzaj napędu: elektryczny
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
  • Miękka powierzchnia biegowa
  • rozmiary pasa biegowego: 132 x 43 cm
   • powierzchnia Super-Soft przychylna dla stawów
  • Regulacja kąta nachylenia: 1-12 %
  • Moc silnika stała: 2,0 KM
  • Maksymalna moc silnika: 5,0 KM
  • Zakres szybkości: 0,8 - 20 km/h
  • Dwa pojemniki na bidon
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • Czas
  • prędkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • Pomiar pulsu
  • Niebieski wyświetlacz
  • 26 programów treningowych + 18 manualny programów fitness
  • Możliwość ustawienia 4 własnych programów
  • Przyciski sterujące szybkością i kątem nachylenia w uchywtach
  • 3 programy kontrolujące prace serca
  • Port AUX

  Dynamika ćwiczeń i bogactwo treningu

  Bieżnie z serii Hammer Race to najmoncniejsze przyrządy w ofercie producenta. Silniki o mocy maksymalnej 5 KM są w stanie rozpędzić pas biegowy do prędkości 20 km/h. Żeby maksymalnie urozmaicić trening fitness, do wykorzystania pozostało oddanych 18 programów fitness, a także 26 innych programów treningowych. Jeśli jedna to okaże się za mało, to istnieje możliwość zintesyfikowania ćwiczeń przez regulację kąta nachylenia.

  Przemyślana konsola sterująca

  Sercem bieżni jest komputer zaopatrzony w ekran podświetlany na niebiesko. Zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić maksymalną wygodę obsługi bez konieczności odrywania się od treningu. Do stosowania oddano aż 26 predefiniowanych programów, a także 18 programów fitness, dzięki którym ćwiczenia nabierają obszerniejszej różnorodności.

  Trening układu sercowo-naczyniowego

  na dodatek komputer dokonuje pomiaru wszystkich najważniejszych parametrów podczas ćwiczeń. Pomiar pulsu odbywa się za pośrednictwem sensorów umieszczonych w uchwytach lub opcjonalnie przy pomocy pasa telemetrycznego (pas należy dokupić oddzielnie). Oprócz tego trzy programy cardio umożliwiają trening układu sercowo-naczyniowego.

  komfortowy system składania i przenoszenia

  spory pas biegowy zapewnia wystarczająco miejsca na komfortowy i komfortowy trening, choćby przy maksymalnej prędkości. Miękka powierzchnia wydajnie amortyzuje i odciąża stawy. Zintegrowane rolKi transportowe oraz poręczny system składania pasa biegowego zezwala na prędki transport bieżni i schowanie jej w momencie, kiedy jest nieużywana.


  Bieżnie Hammer

  Bieżnie Hammer charakteryzuje oryginalny i nieśmiertelny dizajn, a także bezawaryjność pracy nawet podczas najintensywniejszego treningu. Konstrukcja każdej bieżni zagwarantuje niezwykle stabilność i komfort ćwiczeń. Powierzchnia pasów biegowych wytwarza optymalne warunki do truchtu, długich kondycyjnych treningów, a także energicznych interwałów. Ponadto miękka powierzchnia biegowa zagwarantuje idealną amortyzację, co przekłada się na trening wolny od kontuzji.

  Szereg udogodnień takich jak ergonomiczne pojemniki na bidon pozwalają nawodnić organizm bez zapotrzebowania odrywania się od ćwiczeń. Kółka transportowe pozwolą na dogodne ustawienie bieżni w dowolnym miejscu. Na dodatek składana kompozycja sprzyja przechowywaniu bieżni w chwili, kiedy jest ona nieużywana.

  Silniki napędzajce elektryczne bieżnie, podkreśla wysoka efektywność, bezawaryjność działania i niemalże bezszelestna praca. Maksymalna prędkość sięga 18 km/h, co wyjątkowo uraduje sprinterów. Wartościami można zarządzać bezpośrednio przy pomocy przycisków umieszczonych na rękojeściach lub przez panel komputera głównego.

  Komputer pokładowy, który oprócz podstawowych parametrów zaopatrzony jest w predefiniowane programy treningowe, które wspierają ćwiczenia, a także motywują do osiągania zamierzonych celów.


  Hammer

  Początki producenta kojarzone są z rokiem 1900, kiedy to Heinrich Hammer przeniósł się do niemieckiego miasteczka Erbach. To tam rozpoczęła się przygoda producenta Hammer, która początkowo zupełnie nie była związana ze sportami siłowymi i fitnessem. Lokalna firma zajmowała się produkcją rakiet tenisowych i nart. Jednak z biegiem czasu firma emulowała i szukała nowych pomysłów na siebie. W 1989 roku z inicjatywy Güntera (wnuk założyciela) oraz jego żony Christy Hammer, powstaje Hammer Sport z siedzibą w Neu-Ulm. Firma całkowicie przejmuje niemiecką dystrybucję znanych na całym świecie piłek Mikasa i opracowuje zupełnie nowy program związany z branżą fitness.

  Od 1989 r. W ofercie producenta systematycznie pojawiają się sprzęty do treningu cardio, siłowego, fitness, aerobiku, a nawet boksu i sztuk walki. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku. Lata doświadczenia i testów sprawiło,firma Hammer to synonim profesjonalizmu i jakości. Aktualnie działają w ponad 50 krajach na całym świecie, a ich asortyment ma zastosowanie zarówno domowe, jak i komercyjne.


  produkt
  firma
  Kod producenta
  4334
  EAN
  4005251433405
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System oporu
  Brak informacji
  Moc silnika [KM]
  5
  prędkość [km/h]
  20
  Nachylenie [%]
  12
  Długość pasa [cm]
  132
  Szerokość pasa [cm]
  43
  Nośność [kg]
  110
  Waga [kg]
  64
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  110
  Wyposażenie
  Gniazdo 3.5 mm jack
  Podstawka pod urządzenie mobilne
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ Bieżnia elektryczna Race Runner 2200i Hammer (4005251433603) ☆

Bieżnia elektryczna Race Runner 2200i Hammer (4005251433603) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Race Runner 2200i Hammer (4005251433603) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Race Runner 2200i Hammer (4005251433603)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia
  • rozmiary: 196 x 72 x 139 cm (dł. X szer. X wys.)
  • rozmiary po złożeniu: 112 x 72 x 175 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 79 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • W pełni składana kompozycja
  • wariant napędu: elektryczny
  • Dotykowe sensory pomiaru tętna
  • Miękka powierzchnia biegowa Super-Soft
  • rozmiary pasa biegowego: 152 x 46 cm
   • powierzchnia Super-Soft przyjazna dla stawów
  • Regulacja kąta nachylenia: 1-12 %
  • Moc silnika stała: 2,5 KM
  • Maksymalna moc silnika: 6,5 KM
  • Zakres prędkości: 0,8 - 22 km/h
  • Dwa pojemniki na bidon
  • Rolki transportowe
  Komputer
  • użyteczny kokpit z intuicyjnym systemem sterowania
  • Czas
  • prędkość
  • Dystans
  • Spalone kalorie
  • Pomiar pulsu
  • wyświetlacz LCD
  • Program BMI obliczający wskaźnik masy ciała
  • 22 programów treningowych + 15 programów fitness
  • Możliwość ustawienia 4 własnych programów
  • Przyciski sterujące szybkością i kątem nachylenia w uchywtach
  • 3 programy kontrolujące prace serca
  • Port AUX
  • Uchwyt na tablet lub smartfon

  aktywny trening we własnym domu

  Hammer Race Runner 2200i to najszybsza bieżnia w ofercie producenta. Wysoka maksymalna prędkość, potężny silnik i samoczynna regulacja nachylenia zintensyfikują sesje biegania, a wraz z nim trening cardio. Imponująco wysoką prędkość gwarantuje skuteczny silnik 6,5 KM, który rozpędza pas biegowy do prędkości maksymalnej 22 km/h. Pozwala to na niezwykle energiczne sesje biegowe. Dwunastostopniowa regulacja kąta nachylenia intensyfikuje domowy trening i oddaje jeszcze pokaźniejszy realizm, symulując wzniesienia i opady terenu.

  użyteczny i przystępny w obsłudze kokpit sterujący

  Sercem bieżni jest komputer wyposażony w ekran podświetlany na niebiesko. Zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę obsługi bez konieczności odrywania się od treningu. Do użytkowania oddano aż 22 predefiniowanych programów i 15 programów fitness, dzięki którym ćwiczenia nabierają obszerniejszej rozmaitości.

  Program BMI i 3 programy kontrolujące prace serca

  na dodatek komputer dokonuje pomiaru wszystkich najważniejszych parametrów podczas ćwiczeń. Pomiar pulsu odbywa się za pośrednictwem sensorów umieszczonych w uchwytach lub opcjonalnie za pomocą pasa telemetrycznego (pas należy dokupić oddzielnie). Oprócz tego trzy programy cardio zezwalają na trening układu sercowo-naczyniowego. Komputer został także wyposazony w program BMI, który obliczy wskaźnik masy ciała.

  wygodny system składania i przenoszenia

  obfity pas biegowy gwarantuje wystarczająco miejsca na komfortowy i wygodny trening, choćby przy maksymalnej prędkości. Miękka powierzchnia efektywnie amortyzuje i odciąża stawy. Zintegrowane rolKi transportowe oraz praktyczny system składania pasa biegowego umożliwia szybki transport bieżni i schowanie jej w momencie, kiedy jest nieużywana.


  Bieżnie Hammer

  Bieżnie Hammer znamionuje unikalny i nieśmiertelny dizajn, a także bezawaryjność pracy choćby w trakcie najintensywniejszego treningu. Budowa każdej bieżni zagwarantuje bardzo stabilność i komfort ćwiczeń. Powierzchnia pasów biegowych tworzy stosowne warunki do truchtu, długich kondycyjnych treningów, a także energicznych interwałów. Ponadto miękka powierzchnia biegowa gwarantuje wyśmienitą amortyzację, co przekłada się na trening wolny od kontuzji.

  Szereg udogodnień takich jak użyteczne pojemniki na bidon pozwalają nawodnić organizm bez zapotrzebowania odrywania się od ćwiczeń. Kółka transportowe pozwolą na dogodne ustawienie bieżni w dowolnym miejscu. W dodatku składana kompozycja sprzyja przechowywaniu bieżni w momencie, kiedy jest ona nieużywana.

  Silniki napędzajce elektryczne bieżnie, uwydatnia wysoka wydajność, bezawaryjność działania i niemalże bezszelestna praca. Maksymalna prędkość sięga 18 km/h, co bardzo zadowoli sprinterów. Wartościami można zarządzać bezpośrednio przy pomocy przycisków umieszczonych na rękojeściach lub poprzez panel komputera głównego.

  Komputer pokładowy, który oprócz podstawowych parametrów wyposażony jest w predefiniowane programy treningowe, które wspierają ćwiczenia oraz motywują do osiągania zamierzonych celów.


  Hammer

  Początki firmy kojarzone są z rokiem 1900, kiedy to Heinrich Hammer przeniósł się do niemieckiego miasteczka Erbach. To tam rozpoczęła się przygoda marki Hammer, która początkowo zupełnie nie była związana ze sportami siłowymi i fitnessem. Lokalna marka zajmowała się produkcją rakiet tenisowych i nart. Jednak z biegiem czasu marka emulowała i szukała nowych pomysłów na siebie. W 1989 roku z inicjatywy Güntera (wnuk założyciela), a także jego żony Christy Hammer, powstaje Hammer Sport z siedzibą w Neu-Ulm. Firma kompletnie przejmuje niemiecką dystrybucję znanych na całym świecie piłek Mikasa oraz opracowuje zupełnie nowy program związany z branżą fitness.

  Od 1989 r. W ofercie producenta systematycznie pojawiają się sprzęty do treningu cardio, siłowego, fitness, aerobiku, a nawet boksu i sztuk walki. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku. Lata doświadczenia i testów sprawiło,producent Hammer to synonim profesjonalizmu i jakości. Aktualnie działają w ponad 50 krajach na całym świecie, a ich asortyment ma użycie zarówno domowe, jak i komercyjne.


  produkt
  producent
  Kod producenta
  4336
  EAN
  4005251433603
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System oporu
  Brak informacji
  Moc silnika [KM]
  2.5
  prędkość [km/h]
  22
  Nachylenie [%]
  12
  Długość pasa [cm]
  152
  Szerokość pasa [cm]
  46
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  80
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  120
  Wyposażenie
  Gniazdo 3.5 mm jack
  Podstawka pod urządzenie mobilne
  Uchwyt na bidon
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  36 miesięcy
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer ☆

Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


  Model powystawowy posiada delikatnie uszkodzona gabke ramienia wynik transportu  Trenuj w nowej bieżni o postępowym designie. Obudź w sobie ducha biegania.

  Twój sposób na zostanie bohaterem biegania


  Pokonaj siebie, powiększ swoją kondycję i obudź w sobie biegacza wytrzymałościowego. Twój duch biegania zostanie obudzony lub ponownie przebudzony dzięki Q.VADIS 5.0. Sprawnie osiągniesz swoje cele wytrzymałościowe i biegowe, korzystając z multimediów i będziesz zachwycony treningiem w domu. Dzięki kompleksowemu kompletowi Q.VADIS 5.0 jesteś na korzystnej drodze i możesz biec sprintem z maksymalną szybkością do 20 km/h. Bieżnia z silnikiem o mocy 2,5 KM rozgrzeje Cię i pozwoli spalić kalorie. Zintegrowany uchwyt na bidon gwarantuje niezbędne nawodnienie. Dzięki innowacyjnym aplikacjom fitness, takim jak ZWIFT, możesz urozmaicić swój trening. A po treningu? - Dzięki przemyślanej konstrukcji bieżnię możesz błyskawicznie złożyć do pozycji pionowej, a tym samym zaoszczędzić dużo miejsca w mieszkaniu. Bieżnia przekonuje progresywnym i prostym designem.


  Składany cud oszczędzający miejsce

  Życie w mieście najczęściej idzie w parze z niewielką przestrzenią życiową. Q.VADIS 5.0 została wyekwipowane w postępową funkcję składania, dzięki temu nie musisz rezygnować z treningu na bieżni nawet w mniejszych mieszkaniach. W przeciwieństwie do wielu innych bieżni, bieżnię można z łatwością złożyć do w pełni pionowej pozycji, co jeszcze bardziej usprawnia jej przechowywanie, np. Obok szafy lub w rogu pokoju. Na dodatek Q.VADIS 5.0 ma użyteczne rolki transportowe, które usprawniają przestawianie jej po pomieszczeniu.


  Jednostka sterująca bieżnią

  Komputer treningowy zintegrowany z konsolą i czytelny ekran LCD całkowitą kontrolę nad biegiem. Na dodatek zintegrowany uchwyt na tablet, który służy jako wysokiej jakości półka na Twoje urządzenie przenośne. Przyciski komputera zostały zaprojektowane w ten sposób,posiadać natychmiastowy dostęp do wszelkich ważnych ustawień treningowych. Poszczególnymi przyciskami kontrolujesz początek / koniec treningu, nachylenie, wybór programu i prędkość. Dzięki wbudowanym głośnikom możesz podłączyć urządzenie mobilne i cieszyć się muzyką. Po prostu podłącz tablet lub smartfon do komputera Q.VADIS 5.0 przez Bluetooth i do boju!


  przedstawia to, co musisz wiedzieć

  dane treningowe to ważne atrybuty, które dostarczają danych w trakcie treningu biegowego. Następujące wartości są wyraźnie wyświetlane na komputerze: dystans, puls, prędkość, program, czas, kalorie i nachylenie.


  Bądź na żywo w globalnym klubie biegaczy: kompatybilny z Kinomap i ZWIFT

  Przed rozpoczęciem wirtualnego „biegu na żywo" należy zainstalować na tablecie aplikacje Kinomap i ZWIFT. Następnie po prostu połącz się z Q.VADIS 5.0 przez Bluetooth. Poczuj unikatową atmosferę treningu na żywo. Poznawaj fascynujące miejsca z ZWIFT, z globalną społecznością. Spraw, by Twój wirtualny awatar się pocił i odkryj z ZWIFT zapierające dech w piersiach trasy.


  Twój smartfon lub tablet będzie się automatycznie ładował poprzez zintegrowane złącze USB podczas treningu biegowego. Głośniki uzupełniającą motywację w trakcie biegu.


  Ci potrzeba wolności i przestrzeni Imponująca powierzchnia do biegania o wymiarach 145 x 51 cm (i grubości 2,5 mm) gwarantuje swobodę, której Ci potrzeba w trakcie zdobywania kolejnych kilometrów. Stabilna kompozycja pozwala osobom o masie ciała do 150 kg cieszyć się wygodnym i autentycznym treningiem biegowym. Dzięki mistrzowskiej szerokości 51 cm zyskujesz genialne warunki do bezpiecznego i produktywnego treningu. Powierzchnia bieżni zagwarantuje przyczepność, której Ci trzeba podczas sprintów.


  Chroń swoje stawy

  Tłumiąca wibracje, super miękka powierzchnia bieżni z 6-punktowym systemem tłumienia zapewnia realistyczne uczucie biegu i ruch, który jest bezpieczny dla stawów. Wygodnie i wygodnie poradzisz sobie również z dłuższymi sekwencjami treningowymi.


  Wyczynowy długodystansowiec

  Z silnikiem bieżni Q.VADIS 5.0 masz do dyspozycji pełne 2,5 KM i zakres prędkości od 0,3 do 20 km/h. Możesz regulować nachylenie do 12% i ustawić je prędko iprzy pomocy przycisków +/- na konsoli. Dopasuj bieżnię do swoich osiągnięć i zostań długodystansowcem.


  Przyspiesz swój puls

  Ważne jest,podczas treningu kontrolować tętno. Dzięki zintegrowanym sensorom dotykowym tętna Q.VADIS 5.0 oferuje doskonałą możliwość prędkiego pomiaru tętna. Trzymasz dłonie na sensorach dotykowych, a na komputerze zostaje wyświetlona aktualna wartość tętna. Ustaw docelowe tętno i korzystaj z programu pomiaru tętna, aby bezpiecznie trenować wg tętna - nie przetrenowując się przy tym. Oczywiście istnieje także możliwość zastosowania opcjonalnego pasa telemetrycznego jako czujnika tętna. Wymagany do niego odbiornik jest już zintegrowany z bieżnią.


  dostatek to program

  Pełna gama 30 programów treningowych jest przystępna dla najróżniejszych jednostek biegowych. Każdy program jest podzielony na 10 części, a każda sekcja ma 200 m. Po pomyślnym ukończeniu 10 odcinków program się powtarza. Możesz także trenować bezpiecznie i pro zdrowotnie zgodnie z ustawioną wartością tętna. W tym celu na konsoli umieszczone zostały uchwyty z sensorami dotykowymi, przy pomocy których można przeprowadzić szybki i komfortowy pomiar.  Funkcje komputera:


  • ilość programów fitness: 31
  • liczba programów treningowych: 30
  • Stale wyświetlane wartości: 4
  • Czytelny ekran LCD Touch Displey
  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja)
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • Podpórka na tablet, smartfon
  • Uwaga: tablet nie jest załączony do zestawu
  • Multimedia: Aplikacja, Bluetooth
  • Gniazdo USB z funkcją ładowania


  dane technologiczne:


  • Moc silnika: 2,5 KM
  • Zakres szybkości: od 0,3 km/h do 20 km/h
  • Nachylenie: 0-12 % z starannością do 1 %
  • wymiary pasa: 145 x 51 cm
  • Rolki transportowe: tak
  • Zasilanie: 230 v, 50 Hz
  • Waga: 84 kg
  • Max.waga użytkownika: 150 kg
  • wymiary po rozłożeniu: 163 x 83 x 133 cm
  • rozmiary po złożeniu: 74 x 83 x 158 cm
  • Kolor: czarny☆ Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009) ☆

Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  ieżnia HAMMER Q.VADIS 3.0 przekona Cię przemyślanymi i mocnymi funkcjami! Można je niezwykle momentalnie złożyć dzięki sprytnemu i pomysłowemu projektowi. Rozłożony i w pełni skuteczny, możesz spodziewać się szybkości do 18 km/h oraz pełnej mocy silnika bieżni o mocy 2 KM.

  Na bieżni zintegrowany jest też uchwyt na butelkę do picia....Podsumowanie, czyli jaka bieżnia domowa Hammer elektryczna najlepsza?


Najlepsza bieżnia domowa Hammer elektryczna w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia domowa Hammer elektryczna w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane bieżnie elektryczne – Zestawienie marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych domowych bieżni elektrycznych Hammer nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych elektrycznych bieżni do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia domowa Hammer elektryczna opinie i efekty,
 • dobre bieżnie domowe elektryczne Hammer cena,
 • ranking domowych bieżni elektrycznych Hammer,
 • bieżnia domowa Hammer elektryczna jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o domowych bieżniach elektrycznych Hammer

#1 Gdzie szukać opinii o domowych bieżniach elektrycznych Hammer?

Aktualnie zaprezentowane informacje o domowych bieżniach elektrycznych Hammer odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka bieżnia domowa Hammer elektryczna najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych domowych bieżniach elektrycznych Hammer warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami domowymi elektrycznymi Hammer, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie domowe elektryczne Hammer są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami domowymi elektrycznymi Hammer zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie domowe elektryczne Hammer to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *