FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni Reebok do biegania i treningu. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni Reebok do biegania i treningu


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych bieżni Reebok do biegania i treningu. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni Reebok do biegania i treningu,
 • TOP5 często wybieranych bieżni domowych do treningu biegowego.

Jakie bieżnie Reebok do biegania w domu najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie Reebok do biegania w domu, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking bieżni Reebok do biegania i treningu, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Bieżnia Reebok SL 8.0 ☆

Bieżnia Reebok SL 8.0 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Reebok SL 8.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia Reebok SL 8.0
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Zaprojektowana w oparciu o innowacyjny system amortyzacji SubLite Technology, bieżnia Reebok SL 8.0 zapewnia komfortowy i bezpieczny trening biegowy w warunkach domowych. Wyekwipowana m.in. W silnik o mocy 3HP DC, zakres regulacji szybkości od 1 do 20 km/h, a także 18 poziomów nachylenia pasa bieżni by sprostać wymaganiom zarówno początkujących jak i nowoczesnych użytkowników.

  Konsola z czytelnym wyświetlaczem LED zezwala na całkowitą kontrolę i śledzenie najważniejszych parametrów treningu. Bieżni jest kompatybilna z aplikacją Reebok Fitness, która pozwala śledzić, planować i analizować treningi na trasach całego świata – w dodatku, aplikacja samoczynnie dostosowuje poziom nachylenia pasa bieżni w zależności od wybranej trasy treningowej. Bieżnia Reebok SL 8.0 to także innowacyjne urządzenie multimedialne, dzięki któremu podczas treningu można słuchać ulubionej muzyki przez zintegrowane głośniki o mocy 5W albo słuchawki (wejście jack), ładować własne urządzenie przenośne przez port USB czy korzystać z własnego tabletu dzięki możliwości umieszczenia go w wbudowanym uchwycie. To wszystko gwarantuje kompleksowy i bezpieczny trening a także rozrywkę w domowym zaciszu.

  Bieżnia SL8.0 kompatybilna jest także z aplikacją Kinomap. Pomaga to jeszcze bardziej urozmaicić domowe treningi. Aplikacja posiada ponad 93 000 km realistycznych filmów treningowych, a w treningach autmatycznie zmienia nachylenie i opór sprzętu. Możesz uczestniczyć w ulubionych zawodach sportowych o dowolnej porze, jednocześnie ciesząc się komfortem własnego domu. Chcesz, by wyścigi stały się jeszcze ciekawsze? Zaproś do rywalizacji resztę domowników,między sobą walczyć o pierwsze miejsce.

  parametry technologiczne
  cechy komputera

☆ Bieżnia elektryczna fr20 floatride - czarna marki Reebok ☆

Bieżnia elektryczna fr20 floatride - czarna marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna fr20 floatride - czarna marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna fr20 floatride - czarna marki Reebok
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia FR20 Floatride wykorzystuje najnowszą technikę, by zamienić bieganie w domu w niezwykłe doświadczenie. Zaprojektowany całkowicie z myślą o amatorach, FR20 ma mocną jakość, jakiej można oczekiwać od intensywnie używanej komercyjnej bieżni. Sercem FR20 jest najnowszy silnik eco-Kinetic firmy Reebok, zapewniający imponującą moc z kompaktowej, cichej i energooszczędnej jednostki napędowej. Umieszczony pod elegancką pokrywą silnika, eco-Kinetic osiąga szczytową moc 2.25 KM, bezproblemowo napędzając biegacza do szybkości do 18 km/h. Wytrzymałość silnika została rygorystycznie przetestowana, by zapewnić maksymalną bezawaryjność poprzez cały okres jego eksploatacji. Projektanci, czerpiąc inspirację z wielokrotnie nagradzanych butów do biegania Floatride, wyposażyli bieżnię FR20 we Floatride+, najnowszą technologię amortyzacji bieżni. Strategicznie rozmieszczone strefy amortyzujące pomagają obniżyć obciążenie stawów podczas uderzenia. Biegacz ma pełną kontrolę nad swym treningiem. Przy pomocy jednego przycisku może wybrać jeden z 15 poziomów nachylenia, czy 32 programów treningowych. Odkryj jeszcze więcej, synchronizując FR20 z aplikacją Reebok Fitness, by otworzyć cały świat wirtualnych tras biegowych i wyzwań. W utrzymaniu tempa pomogą Ci ulubione utwory muzyczne ze zintegrowanych głośników albo seriale i filmy z tabletu, ustawionego na półce na akcesoria. Postęp jest śledzony przy pomocy wąskiej konsoli LED z szeregiem wskaźników na żywo, w tym szybkości, dystansu, czasu, kalorii, tętna i innych. Dalsze informacje można śledzić i analizować za pomocą kompatybilnej aplikacji Reebok Fitness App, tworzonej żeby pomóc biegaczom w osiągnięciu postępów w treningu i osobistych celów. Dane technicznE: wyświetlacz: dotykowy LED Wyświetlane wartości: prędkość, czas, dystans, spalone kalorie, tętno, tkanka tłuszczowa Zakres prędkości: 1 - 18 km/h stopnie nachylenia: 15 Programy treningowe: 32 Moc silnika: 1.25 CHP (ciągła), 2.25 HP (szczytowa) rozmiary: 177 x 69 x 115 cm (dł. X szer. X wys.) rozmiary pasa bieżni: 140 x 46 cm (dł. X szer.) Łączność z aplikacjami: Reebok Fitness App Pomiar tętna: sensory, możliwość pomiaru z pasa na klatkę piersiową (do dokupienia osobno) Dodatki: port USB z możliwością ładowania, kółka transportowe Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Waga bieżni: 72 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Bieżnia elektryczna fr30 floatride - czarna marki Reebok ☆

Bieżnia elektryczna fr30 floatride - czarna marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna fr30 floatride - czarna marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna fr30 floatride - czarna marki Reebok
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia FR30 Floatride wykorzystuje najnowszą technologię, by zamienić bieganie w domu w niezwykłe doświadczenie. Zaprojektowany całkowicie z myślą o amatorach, FR30 ma konkretną jakość, jakiej można oczekiwać od intensywnie stosowanej komercyjnej bieżni. Sercem FR30 jest najnowszy silnik eco-Kinetic firmy Reebok, gwarantujący imponującą moc z kompaktowej, cichej i energooszczędnej jednostki napędowej. Umieszczony pod elegancką pokrywą silnika, eco-Kinetic osiąga szczytową moc 4,0 KM, bezproblemowo napędzając biegacza do szybkości do 20 km/h. Solidność silnika została rygorystycznie przetestowana, aby zapewnić maksymalną bezusterkowość poprzez cały okres jego eksploatacji. Projektanci, czerpiąc inspirację z wielokrotnie nagradzanych butów do biegania Floatride, wyposażyli bieżnię FR30 we Floatride+, najnowszą technikę amortyzacji bieżni. Strategicznie rozmieszczone strefy amortyzujące pomagają obniżyć obciążenie stawów podczas uderzenia. Biegacz ma pełną kontrolę nad swoim treningiem. Za pomocą jednego przycisku może wybrać jeden z 15 poziomów nachylenia, czy 35 programów treningowych. Odkryj jeszcze więcej, synchronizując FR30 z aplikacją Reebok Fitness, by otworzyć cały świat wirtualnych tras biegowych i wyzwań. W utrzymaniu tempa pomogą Ci ulubione utwory muzyczne ze zintegrowanych głośników lub seriale i filmy z tabletu, ustawionego na półce na akcesoria. Regulowany wentylator zapewni chłód i wygodę w trakcie pokonywania kilometrów. Postęp jest śledzony za pomocą wąskiej konsoli LED z szeregiem wskaźników na żywo, w tym prędkości, dystansu, czasu, kalorii, tętna i innych. Dalsze informacje można śledzić i analizować przy pomocy kompatybilnej aplikacji Reebok Fitness App, produkowanej żeby pomóc biegaczom w osiągnięciu postępów w treningu i osobistych celów. Informacje technicznE: ekran: dotykowy LED Wyświetlane wartości: prędkość, czas, dystans, spalone kalorie, tętno, tkanka tłuszczowa Zakres szybkości: 0,5 - 20 km/h poziomy nachylenia: 15 Programy treningowe: 35 Moc silnika: 2 CHP (ciągła), 4 HP (szczytowa) rozmiary: 187 x 74 x 115 cm (dł. X szer. X wys.) rozmiary pasa bieżni: 150 x 51 cm (dł. X szer.) Łączność z aplikacjami: Reebok Fitness App Pomiar tętna: sensory, możliwość pomiaru z pasa na klatkę piersiową (do dokupienia osobno) Dodatki: port USB z możliwością ładowania, wentylator, kółka transportowe Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Waga bieżni: 80 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Bieżnia elektryczna Reebok FR20 Floatride - niebieska, BIEZNIAREEBOKFR20BLUE ☆

Bieżnia elektryczna Reebok FR20 Floatride - niebieska, BIEZNIAREEBOKFR20BLUE Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Reebok FR20 Floatride - niebieska, BIEZNIAREEBOKFR20BLUE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Reebok FR20 Floatride - niebieska, BIEZNIAREEBOKFR20BLUE
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia FR20 Floatride wykorzystuje najnowszą technologię, by zamienić bieganie w domu w niezwykłe doświadczenie. Zaprojektowany całkowicie z myślą o amatorach, FR20 ma konkretną jakość, jakiej można oczekiwać od intensywnie stosowanej komercyjnej bieżni. Sercem FR20 jest najnowszy silnik eco-Kinetic firmy Reebok, zapewniający imponującą moc z kompaktowej, cichej i energooszczędnej jednostki napędowej. Umieszczony pod elegancką pokrywą silnika, eco-Kinetic osiąga szczytową moc 2.25 KM, bez problemu napędzając biegacza do szybkości do 18 km/h. Odporność silnika została rygorystycznie przetestowana, aby zapewnić maksymalną niezawodność poprzez cały okres jego eksploatacji. Projektanci, czerpiąc inspirację z wielokrotnie nagradzanych butów do biegania Floatride, wyposażyli bieżnię FR20 we Floatride+, najnowszą technikę amortyzacji bieżni. Strategicznie rozmieszczone strefy amortyzujące pomagają zniżyć obciążenie stawów podczas uderzenia. Biegacz ma pełną kontrolę nad swoim treningiem. Przy pomocy jednego przycisku może wybrać jeden z 15 stopni nachylenia, czy 32 programów treningowych. Odkryj jeszcze więcej, synchronizując FR20 z aplikacją Reebok Fitness, aby otworzyć cały świat wirtualnych tras biegowych i wyzwań. W utrzymaniu tempa pomogą Ci ulubione utwory muzyczne ze zintegrowanych głośników albo seriale i filmy z tabletu, ustawionego na półce na akcesoria. Postęp jest śledzony przy pomocy wąskiej konsoli LED z szeregiem wskaźników na żywo, w tym prędkości, dystansu, czasu, kalorii, tętna i innych. Dalsze dane można śledzić i analizować za pomocą kompatybilnej aplikacji Reebok Fitness App, stworzonej aby pomóc biegaczom w osiągnięciu postępów w treningu i osobistych celów. Informacje technicznE: ekran: dotykowy LED Wyświetlane wartości: szybkość, czas, dystans, spalone kalorie, tętno, tkanka tłuszczowa Zakres szybkości: 1 - 18 km/h stopnie nachylenia: 15 Programy treningowe: 32 Moc silnika: 1.25 CHP (ciągła), 2.25 HP (szczytowa) rozmiary: 177 x 69 x 115 cm (dł. X szer. X wys.) wymiary pasa bieżni: 140 x 46 cm (dł. X szer.) Łączność z aplikacjami: Reebok Fitness App Pomiar tętna: sensory, możliwość pomiaru z pasa na klatkę piersiową (do dokupienia osobno) Dodatki: port USB z możliwością ładowania, kółka transportowe Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Waga bieżni: 72 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Bieżnia elektryczna jet 200+ | marki Reebok ☆

Bieżnia elektryczna jet 200+ | marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna jet 200+ | marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna jet 200+ | marki Reebok
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Jet 200+ pochodzi z Reebok Jet Series. Wyposażona jest w najnowocześniejszą technikę amortyzacji pasa i płyty bieżni Air Motion Technology. Amortyzujące poduszki powietrzne przenoszą powietrze, żeby jak najlepiej dostosować się do uderzenia stopy użytkownika o płytę bieżni.

  Ruchome kanaliki powietrzne pomagają zniżyć siłę reakcji podłoża, by zapobiec przeciążeniom stawów oraz innym potencjalnym obrażeniom w trakcie biegu, umożliwiając tym samym bezpieczne i dłuższe treningi biegowe.

  Bieżnia napędzana jest silnikiem o mocy 2.25HP, który pozwala osiągnąć szybkość maksymalną 18 km/h. Szybkość można momentalnie idostosowywać za pomocą przycisków przyrostowych umieszczonych na konsoli albo bezpośrednich przycisków prędkości na poręczach.

  Bieżnia posiada regulację kąta nachylenia pasa bieżnego w zakresie od 0% do 15%, a tym samym jest stosowna zarówno do treningu chodziarskiego czy biegowego na płaskim terenie jak i podbiegów i treningu górskiego.

  na dodatek 24 programy treningowe dają praktycznie nieograniczone możliwości treningowe. Bieżnia Reebok Jet 200+ jest w 90% zmontowana w momencie dostawy, dzięki czemu może być uruchomiona i wykorzystywana w mgnieniu oka, a jej mechanizm składania z bezpiecznym i prostym w obsłudze systemem Soft Drop czyni sprzęt wprost genialnym.

  Projektanci bieżni z linii Jet Series nie zapomnieli o licznych udogodnieniach takich jak m.in.: zaimplementowane głośniki kompatybilne z odtwarzaczem MP3, wentylatory, kółka transportowe, wejście na słuchawki rodzaju Jack czy dwie kieszenie na butelki na głównym panelu.

  dane technologicznE: Zakres szybkości: 1-18 km/h, Maksymalna waga użytkownika: 120 kg, Regulacja kąta nachylenia pasa bieżni: 15 stopni (0-15%), wymiary pasa bieżni: 140 x 46 cm, Moc silnika: 2.25 HP, Programy treningowe: 24, Kolor: czerwony, czarny Amortyzacja: Air Motion Technology, Klawisze szybkiej zmiany: szybkość i nachylenia pasa, Funkcje wyświetlacza: nachylenie, puls, kalorie, czas, prędkość, dystans, Pomiar pulsu: sensory pomiaru pulsu, Dodatki: wejście rodzaju Jack, wentylator, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa szybki i prosty montaż: zmontowana w 90%, Aplikacja: Reebok Fitness App, Kinomap System składania: Soft-drop, Dwie kieszenie na butelki na głównym panelu, Gwarancja: - Rama: 25 lat - Praca/części: 2 lata - Silnik: 10 lat REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł.

  Dzięki zastosowaniu pionierskich technice i nieszablonowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  wyśmienicie dopasowane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu sprawia, iż wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi przez sporo lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Reebok Bieżnia elektryczna jet 200 (5055436116417) ☆

Reebok Bieżnia elektryczna jet 200 (5055436116417) Najniższa Cena Online

☆ Reebok Bieżnia elektryczna jet 200 (5055436116417) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Bieżnia elektryczna jet 200 (5055436116417)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  !!! NOWOŚĆ - ORBITREK MAGNETYCZNY ZR7!!!

  Orbitrek magnetyczny ZR7 jest zaktualizowaną wersją wyjątkowo lubianego modelu Z7. Orbitrek ZR7 to konkretny i wytrzymały sprzęt treningowy do użytkowania domowego. Adekwatnie ciężkie koło zamachowe, manulanie sterowany, magnetyczny system oporu, przystępny w obsłudze i poręczny komputer, komfortowe, przeciwpoślizgowe pedały to tylko niektóre zalety orbitreka magnetycznego ZR7 gwarantujące komfort i bezpieczeństwo podczas treningu.


  BIEŻNIA ELEKTRYCZNA JET 200+

  Bieżnia Jet 200+ pochodzi z Reebok Jet Series. Wyposażona jest w najnowocześniejszą technologię amortyzacji pasa i płyty bieżni Air Motion Technology. Amortyzujące poduszki powietrzne przenoszą powietrze, żeby jak najlepiej przystosować się do uderzenia stopy użytkownika o płytę bieżni. Ruchome kanaliki powietrzne pomagają zmniejszyć siłę reakcji podłoża, aby zapobiec przeciążeniom stawów i innym potencjalnym obrażeniom podczas biegu, umożliwiając tym samym bezpieczne i dłuższe treningi biegowe. Bieżnia napędzana jest silnikiem o mocy 2.25HP, który pozwala osiągnąć prędkość maksymalną 18 km/h. Prędkość można momentalnie idopasowywać przy pomocy przycisków przyrostowych umieszczonych na konsoli albo bezpośrednich przycisków prędkości na poręczach.

  Bieżnia posiada regulację kąta nachylenia pasa bieżnego w zakresie od 0% do 15%, a tym samym jest stosowna zarówno do treningu chodziarskiego czy biegowego na płaskim terenie jak i podbiegów i treningu górskiego. Ponadto 24 programy treningowe dają praktycznie nieograniczone możliwości treningowe. Bieżnia Reebok Jet 200+ jest w 90% zmontowana w momencie dostawy, dzięki czemu może być uruchomiona i użytkowana w mgnieniu oka, a jej mechanizm składania z bezpiecznym i nietrudnym w obsłudze systemem Soft Drop czyni sprzęt wprost wyśmienitym. Projektanci bieżni z linii Jet Series nie zapomnieli o licznych udogodnieniach takich jak m.in.: zastosowane głośniki kompatybilne z odtwarzaczem MP3, wentylatory, kółka transportowe, wejście na słuchawki typu Jack czy dwie kieszenie na butelki na głównym panelu.


  REEBOK TO TWARDY FITNESS

  Reebok reprezentuje swoje indywidualne i progresywne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana poprzez Reebok brzmi: „Nie boję się dopełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie”.

  Reebok to twardy fitness, który wykracza poza wydajność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego dobrego samopoczucia.

  Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieprzerwane poszukiwanie nowych rozwiązań, by wspierać innowacjami fanów, którzy sami testują granice konwencjonalnego pojęcia sprawności. Wynikiem tych poszukiwań są bezawaryjne, nowoczesne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia elektryczna sl 8.0 rvsl-10821 marki Reebok ☆

Bieżnia elektryczna sl 8.0 rvsl-10821 marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna sl 8.0 rvsl-10821 marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna sl 8.0 rvsl-10821 marki Reebok
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Zaprojektowana w oparciu o postępowy system amortyzacji SubLite Technology, bieżnia Reebok SL 8.0 zapewnia wygodny i bezpieczny trening biegowy w warunkach domowych. Wyposażona m.in. W silnik o mocy 3HP DC, zakres regulacji szybkości od 1 do 20 km/h oraz 18 poziomów nachylenia pasa bieżni żeby sprostać wymaganiom równocześnie początkujących jak i nowoczesnych użytkowników. Konsola z czytelnym wyświetlaczem LED pozwala na pełną kontrolę i śledzenie najważniejszych parametrów treningu. Bieżni jest kompatybilna z aplikacją Reebok Fitness, która pozwala śledzić, planować i analizować treningi na trasach całego świata – ponadto, aplikacja automatycznie dopasowuje poziom nachylenia pasa bieżni w zależności od wybranej trasy treningowej. Bieżnia Reebok SL 8.0 to także innowacyjne urządzenie multimedialne, dzięki któremu w trakcie treningu można słuchać ulubionej muzyki przez zintegrowane głośniki o mocy 5W albo słuchawki (wejście jack), ładować własne urządzenie przenośne przez port USB czy korzystać z własnego tabletu dzięki możliwości umieszczenia go w wbudowanym uchwycie. To wszystko gwarantuje kompleksowy i bezpieczny trening a także rozrywkę w domowym zaciszu. SPECYFIKACJA SPRZĘTU: Programy treningowe: 24 stałe + 3 użytkownika + 3 docelowe wyświetlacz: LED 7, osobnych okien z czerwonym podświetleniem negatywowym Funkcje konsoli: prędkość, czas, dystans, spalone kalorie, puls, nachylenie, Body Fat Przyciski prędkiej zmiany szybkości i kąta nachylenia pasa bieżni stopnie nachylenia platformy: 18 (sterowane elektronicznie) Moc stała silnika: 1,5 CHP Moc szczytowa silnika: 3 HP Zakres prędkości: 1-20 km/h Rolki: Φ50 przednie; Φ46 tylne Pas bieżni: 152 x 52 cm (dł. X szer.) Grubość decku: 18 mm Pro Deck Amortyzacja: SubLite Technology Sprzęt kompatybilny z Reebok Fitness App Wentylator z regulowanym poziomem nawiewu dostosowywany uchwyt na tablet (maksymalna przekątna 7,3") System bezpieczeństwa „auto-stop" Zintegrowane sensory poziomu pulsu Port USB do ładowania i wejście AUX Podgumowana tacka na akcesoria oraz uchwyt na butelkę Głośniki: moc 5W Kółka transportowe antypoślizgowe szyny boczne Maksymalna waga użytkownika: 150 kg wymiary rozłożonej: 190,3 x 83,2 x 160 ( dł. X szer. X wys.) GWARANCJA: Rama: 25 lat Silnik: 10 lat Komputer: 2 lata komponenty plastikowe: 2 lata Praca: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Bieżnia elektryczna Reebok JET 300+ ☆

Bieżnia elektryczna Reebok JET 300+ Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Reebok JET 300+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Reebok JET 300+
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Jet 300+ to stylowy, innowacyjny technologicznie sprzęt marki Reebok. Bieżnia posiada regulację kąta nachylenia pasa w zakresie od 0% do 15%. Tym samym jest trafna zarówno do treningu chodziarskiego czy biegowego na płaskim terenie jak i ćwiczenia podbiegów.

  dodatkowo 46 programów treningowych daje praktycznie nieograniczone możliwości treningowe. Odkryj jeszcze więcej, synchronizując Jet 300+ z aplikacją Reebok Fitness, żeby otworzyć cały świat wirtualnych tras biegowych i wyzwań.

  Możesz śledzić, planować i analizować swoje treningi, pokonując dowolną trasę wirtualnie poprzez mapy Google. Regulowany wentylator zapewni chłód i komfort w trakcie pokonywania kilometrów. Zaopatrzona w progresywny ekran dotykowy TFT o przekątnej 10,1 cala, bieżnia Jet 300+ z dostępem do Internetu łączy produktywność i innowacyjne programy treningowe z aplikacjami rozrywkowymi, które umilą Ci trening.

  dobór jest pokaźny: Netflix, YouTube, Prime Video, Facebook, Spotify i Chrome. Zagwarantuje on,w trakcie biegu nie dopadnie Cię nuda. Specyficznie zaprojektowana technika Air Motion Cushioning przenosi powietrze między ośmioma kapsułami, gwarantując amortyzację tam, gdzie jest konieczna.

  Pomaga ograniczyć obciążenie stawów podczas biegu, co z kolei zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. Prosta w budowie, z łatwą instrukcją i dołączonymi wszystkimi koniecznymi narzędziami, 300+ ma zintegrowane kółka transportowe i mechanizm składania typu soft-drop, co usprawnia przechowywanie i transportowanie bieżni.

  linia Jet+ jest objęta gwarancją jakości Reebok zapewniając 25-letnią gwarancję na ramę, 10-letnią gwarancję na silnik i 2-letnią gwarancję na komputer, plastik i robociznę. Dane technologicznE: Zakres prędkości: 1-20 km/h ekran: kolorowy, dotykowy 10,1" TFT Regulacja kąta nachylenia pasa bieżni: 15 poziomów (0-15%) rozmiary pasa bieżni: 150 x 51 cm Moc silnika: 2.5 HP Programy treningowe: 46 Aplikacje: Reebok Fitness, Netflix, YouTube, Prime Video, Spotify, Facebook, Twitter, Chrome Amortyzacja: Air Motion Technology wyświetlacz przedstawiający: nachylenie, puls, kalorie, czas, prędkość, dystans, kroki Pomiar tętna: sensory Maksymalna waga użytkownika: 140 kg Dodatki: wentylator, kółka transportowe, głośniki, kieszenie na butelki, port USB z możliwością ładowania, możliwość połączenia z internetem rozmiary bieżni: 192 x 86 x 143,5 cm (dł.

  x szer. X wys.) rozmiary bieżni złożonej: 124,5 x 86 x 163 cm (dł. X szer. X wys.) Gwarancja: - Rama: 25 lat - Części: 2 lata - Silnik: 10 lat REEBOK TO wyjątkowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł.

  Dzięki zaimplementowaniu prekursorskich technice i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  nadzwyczajnie dopasowane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu powoduje, że wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi poprzez dużo lat. Reebok to twardy fitness, który wykracza poza skuteczność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego korzystnego samopoczucia.

  Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieprzerwane poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami zwolenników, którzy sami testują granice tradycyjnego pojęcia efektywności.

  konsekwencją tych poszukiwań są niezawodne, postępowe i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia elektryczna Reebok FR30 Floatride - zielona, BIEZNIAREEBOKFR30GREEN ☆

Bieżnia elektryczna Reebok FR30 Floatride - zielona, BIEZNIAREEBOKFR30GREEN Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Reebok FR30 Floatride - zielona, BIEZNIAREEBOKFR30GREEN - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Reebok FR30 Floatride - zielona, BIEZNIAREEBOKFR30GREEN
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia FR30 Floatride wykorzystuje najnowszą technikę, żeby zamienić bieganie w domu w niezwykłe doświadczenie. Zaprojektowany całkowicie z myślą o amatorach, FR30 ma konkretną jakość, jakiej można oczekiwać od intensywnie użytkowanej komercyjnej bieżni. Sercem FR30 jest najnowszy silnik eco-Kinetic firmy Reebok, zapewniający imponującą moc z kompaktowej, cichej i energooszczędnej jednostki napędowej. Umieszczony pod elegancką pokrywą silnika, eco-Kinetic osiąga szczytową moc 4,0 KM, bez problemu napędzając biegacza do prędkości do 20 km/h. Trwałość silnika została rygorystycznie przetestowana, aby zapewnić maksymalną niezawodność poprzez cały okres jego eksploatacji. Projektanci, czerpiąc inspirację z wielokrotnie nagradzanych butów do biegania Floatride, wyposażyli bieżnię FR30 we Floatride+, najnowszą technologię amortyzacji bieżni. Strategicznie rozmieszczone strefy amortyzujące pomagają zniżyć obciążenie stawów w trakcie uderzenia. Biegacz ma pełną kontrolę nad swoim treningiem. Przy pomocy jednego przycisku może wybrać jeden z 15 poziomów nachylenia, czy 35 programów treningowych. Odkryj jeszcze więcej, synchronizując FR30 z aplikacją Reebok Fitness, by otworzyć cały świat wirtualnych tras biegowych i wyzwań. W utrzymaniu tempa pomogą Ci ulubione utwory muzyczne ze zintegrowanych głośników lub seriale i filmy z tabletu, ustawionego na półce na akcesoria. Dostosowywany wentylator zapewni chłód i wygodę w trakcie pokonywania kilometrów. Postęp jest śledzony za pomocą wąskiej konsoli LED z szeregiem wskaźników na żywo, w tym prędkości, dystansu, czasu, kalorii, tętna i innych. Dalsze informacje można śledzić i analizować za pomocą kompatybilnej aplikacji Reebok Fitness App, stworzonej by pomóc biegaczom w osiągnięciu postępów w treningu i osobistych celów. Informacje technologicznE: wyświetlacz: dotykowy LED Wyświetlane wartości: szybkość, czas, dystans, spalone kalorie, tętno, tkanka tłuszczowa Zakres szybkości: 0,5 - 20 km/h stopnie nachylenia: 15 Programy treningowe: 35 Moc silnika: 2 CHP (ciągła), 4 HP (szczytowa) rozmiary: 187 x 74 x 115 cm (dł. X szer. X wys.) rozmiary pasa bieżni: 150 x 51 cm (dł. X szer.) Łączność z aplikacjami: Reebok Fitness App Pomiar tętna: sensory, możliwość pomiaru z pasa na klatkę piersiową (do dokupienia osobno) Dodatki: port USB z możliwością ładowania, wentylator, kółka transportowe Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Waga bieżni: 80 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje indywidualne i nowoczesne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana poprzez Reebok brzmi: „Nie boję się uzupełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza wydajność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego dobrego samopoczucia. Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami miłośników, którzy sami testują granice klasycznego pojęcia wydajności. Efektem tych poszukiwań są niezawodne, progresywne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Bieżnia elektryczna jet 300 marki Reebok ☆

Bieżnia elektryczna jet 300 marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna jet 300 marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna jet 300 marki Reebok
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Jet 300 pochodzi z Reebok Jet Series. Wyposażona jest w najnowocześniejszą technologię amortyzacji pasa i płyty bieżni Air Motion Technology. Amortyzujące poduszki powietrzne przenoszą powietrze, aby jak najlepiej dopasować się do uderzenia stopy użytkownika o płytę bieżni. Ruchome kanaliki powietrzne pomagają ograniczyć siłę reakcji podłoża, by zapobiec przeciążeniom stawów i innym potencjalnym obrażeniom w trakcie biegu, umożliwiając tym samym bezpieczne i dłuższe treningi biegowe.

  Bieżnia napędzana jest silnikiem o mocy 2.5HP i może osiągnąć prędkość maksymalną 20 km/h. Prędkość można prędko iprzypasowywać przy pomocy przycisków przyrostowych umieszczonych na konsoli lub bezpośrednich przycisków szybkości na poręczach.

  Bieżnia posiada regulację kąta nachylenia pasa bieżnego w zakresie od 0% do 15%, a tym samym jest adekwatna równocześnie do treningu chodziarskiego czy biegowego na płaskim terenie jak i podbiegów i treningu górskiego. W dodatku 27 programów treningowych daje praktycznie nieograniczone możliwości treningowe.

  Bieżnia Reebok Jet 300 jest w 95% zmontowana w momencie dostawy, dzięki temu może być uruchomiona i użytkowana w mgnieniu oka, a jej mechanizm składania z bezpiecznym i nieskomplikowanym w obsłudze systemem Soft Drop czyni sprzęt wprost znakomitym.

  Projektanci bieżni z linii Jet Series nie zapomnieli o licznych udogodnieniach takich jak m.in.: zastosowane głośniki kompatybilne z odtwarzaczem MP3, wentylatory, kółka transportowe, wejście typu Jack na słuchawki czy dwie kieszenie na butelki na głównym panelu.

  dane technologicznE:

  Zakres prędkości: 1-20 km/h

  wymiary okna wyświetlacza: 128 x 64 mm

  Maksymalna waga użytkownika: 140 kg

  Regulacja kąta nachylenia pasa bieżni: 15 poziomów (0-15%)

  rozmiary pasa bieżni: 150 x 51 cm

  Moc silnika: 2.5 HP

  Programy treningowe: 27

  Amortyzacja: Air Motion Technology

  wyświetlacz ukazujący: nachylenie, puls, kalorie, czas, szybkość, dystans i wybrany program.

  Pomiar tętna: sensory

  Dodatki: wentylator z regulacją, kółka transportowe, głośniki, dwie kieszenie na butelki

  Gwarancja:

  - Rama: 25 lat

  - Praca/części: 2 lata

  - Silnik: 10 lat

  REEBOK TO wyjątkowY SPRZĘT FITNESS

  Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu innowacyjnych technologii i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu.

  Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  rewelacyjnie dostosowane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez dużo lat.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie Reebok do biegania w domu – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie Reebok do biegania w domu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni Reebok do biegania i treningu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Reebok Bieżnia elektryczna jet 200 (5055436116417) ☆

Reebok Bieżnia elektryczna jet 200 (5055436116417) Najniższa Cena Online

☆ Reebok Bieżnia elektryczna jet 200 (5055436116417) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Bieżnia elektryczna jet 200 (5055436116417)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  !!! NOWOŚĆ - ORBITREK MAGNETYCZNY ZR7!!!

  Orbitrek magnetyczny ZR7 jest zaktualizowaną wersją niezwykle popularnego modelu Z7. Orbitrek ZR7 to konkretny i wytrzymały sprzęt treningowy do stosowania domowego. Odpowiednio ciężkie koło zamachowe, manulanie sterowany, magnetyczny system oporu, przystępny w obsłudze i funkcjonalny komputer, komfortowe, antypoślizgowe pedały to tylko niektóre atuty orbitreka magnetycznego ZR7 gwarantujące komfort i bezpieczeństwo podczas treningu.


  BIEŻNIA ELEKTRYCZNA JET 200+

  Bieżnia Jet 200+ pochodzi z Reebok Jet Series. Wyekwipowana jest w najnowocześniejszą technikę amortyzacji pasa i płyty bieżni Air Motion Technology. Amortyzujące poduszki powietrzne przenoszą powietrze, by jak najlepiej przystosować się do uderzenia stopy użytkownika o płytę bieżni. Ruchome kanaliki powietrzne pomagają zniżyć siłę reakcji podłoża, żeby zapobiec przeciążeniom stawów i innym potencjalnym obrażeniom w trakcie biegu, umożliwiając tym samym bezpieczne i dłuższe treningi biegowe. Bieżnia napędzana jest silnikiem o mocy 2.25HP, który pozwala osiągnąć szybkość maksymalną 18 km/h. Szybkość można błyskawicznie iprzystosowywać za pomocą przycisków przyrostowych umieszczonych na konsoli lub bezpośrednich przycisków prędkości na poręczach.

  Bieżnia posiada regulację kąta nachylenia pasa bieżnego w zakresie od 0% do 15%, a tym samym jest odpowiednia zarówno do treningu chodziarskiego czy biegowego na płaskim terenie jak i podbiegów i treningu górskiego. Dodatkowo 24 programy treningowe dają praktycznie nieograniczone możliwości treningowe. Bieżnia Reebok Jet 200+ jest w 90% zmontowana w momencie dostawy, dzięki temu może być uruchomiona i wykorzystywana w mgnieniu oka, a jej mechanizm składania z bezpiecznym i łatwym w obsłudze systemem Soft Drop czyni sprzęt wprost wspaniałym. Projektanci bieżni z linii Jet Series nie zapomnieli o licznych udogodnieniach takich jak m.in.: zaimplementowane głośniki kompatybilne z odtwarzaczem MP3, wentylatory, kółka transportowe, wejście na słuchawki rodzaju Jack czy dwie kieszenie na butelki na głównym panelu.


  REEBOK TO TWARDY FITNESS

  Reebok reprezentuje swoje jednostkowe i postępowe podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana poprzez Reebok brzmi: „Nie boję się dopełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie”.

  Reebok to twardy fitness, który wykracza poza skuteczność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego prawidłowego samopoczucia.

  Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieprzerwane poszukiwanie nowych rozwiązań, by wspierać innowacjami fanów, którzy sami testują granice konwencjonalnego pojęcia efektywności. Wynikiem tych poszukiwań są niezawodne, postępowe i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia elektryczna fr20 floatride - czarna marki Reebok ☆

Bieżnia elektryczna fr20 floatride - czarna marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna fr20 floatride - czarna marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna fr20 floatride - czarna marki Reebok
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia FR20 Floatride wykorzystuje najnowszą technikę, aby zamienić bieganie w domu w niezwykłe doświadczenie. Zaprojektowany w pełni z myślą o amatorach, FR20 ma solidną jakość, jakiej można oczekiwać od intensywnie używanej komercyjnej bieżni. Sercem FR20 jest najnowszy silnik eco-Kinetic marki Reebok, gwarantujący imponującą moc z kompaktowej, cichej i energooszczędnej jednostki napędowej. Umieszczony pod elegancką pokrywą silnika, eco-Kinetic osiąga szczytową moc 2.25 KM, bez problemu napędzając biegacza do szybkości do 18 km/h. Trwałość silnika została rygorystycznie przetestowana, by zapewnić maksymalną niezawodność poprzez cały okres jego eksploatacji. Projektanci, czerpiąc inspirację z wielokrotnie nagradzanych butów do biegania Floatride, wyposażyli bieżnię FR20 we Floatride+, najnowszą technikę amortyzacji bieżni. Strategicznie rozmieszczone strefy amortyzujące pomagają obniżyć obciążenie stawów w trakcie uderzenia. Biegacz ma całkowitą kontrolę nad swoim treningiem. Przy pomocy jednego przycisku może wybrać jeden z 15 stopni nachylenia, czy 32 programów treningowych. Odkryj jeszcze więcej, synchronizując FR20 z aplikacją Reebok Fitness, żeby otworzyć cały świat wirtualnych tras biegowych i wyzwań. W utrzymaniu tempa pomogą Ci ulubione utwory muzyczne ze zintegrowanych głośników albo seriale i filmy z tabletu, ustawionego na półce na akcesoria. Postęp jest śledzony przy pomocy wąskiej konsoli LED z szeregiem wskaźników na żywo, w tym szybkości, dystansu, czasu, kalorii, tętna i innych. Dalsze informacje można śledzić i analizować przy pomocy kompatybilnej aplikacji Reebok Fitness App, wyprodukowanej żeby pomóc biegaczom w osiągnięciu postępów w treningu i osobistych celów. Informacje technologicznE: ekran: dotykowy LED Wyświetlane wartości: szybkość, czas, dystans, spalone kalorie, tętno, tkanka tłuszczowa Zakres szybkości: 1 - 18 km/h stopnie nachylenia: 15 Programy treningowe: 32 Moc silnika: 1.25 CHP (ciągła), 2.25 HP (szczytowa) wymiary: 177 x 69 x 115 cm (dł. X szer. X wys.) rozmiary pasa bieżni: 140 x 46 cm (dł. X szer.) Łączność z aplikacjami: Reebok Fitness App Pomiar tętna: sensory, możliwość pomiaru z pasa na klatkę piersiową (do dokupienia osobno) Dodatki: port USB z możliwością ładowania, kółka transportowe Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Waga bieżni: 72 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Bieżnia elektryczna Reebok FR20 Floatride - niebieska, BIEZNIAREEBOKFR20BLUE ☆

Bieżnia elektryczna Reebok FR20 Floatride - niebieska, BIEZNIAREEBOKFR20BLUE Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Reebok FR20 Floatride - niebieska, BIEZNIAREEBOKFR20BLUE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Reebok FR20 Floatride - niebieska, BIEZNIAREEBOKFR20BLUE
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia FR20 Floatride wykorzystuje najnowszą technologię, aby zamienić bieganie w domu w niezwykłe doświadczenie. Zaprojektowany w pełni z myślą o amatorach, FR20 ma solidną jakość, jakiej można oczekiwać od intensywnie używanej komercyjnej bieżni. Sercem FR20 jest najnowszy silnik eco-Kinetic marki Reebok, gwarantujący imponującą moc z kompaktowej, cichej i energooszczędnej jednostki napędowej. Umieszczony pod elegancką pokrywą silnika, eco-Kinetic osiąga szczytową moc 2.25 KM, bez problemu napędzając biegacza do prędkości do 18 km/h. Odporność silnika została rygorystycznie przetestowana, aby zapewnić maksymalną niezawodność poprzez cały okres jego eksploatacji. Projektanci, czerpiąc inspirację z wielokrotnie nagradzanych butów do biegania Floatride, wyposażyli bieżnię FR20 we Floatride+, najnowszą technikę amortyzacji bieżni. Strategicznie rozmieszczone strefy amortyzujące pomagają obniżyć obciążenie stawów podczas uderzenia. Biegacz ma pełną kontrolę nad swoim treningiem. Za pomocą jednego przycisku może wybrać jeden z 15 stopni nachylenia, czy 32 programów treningowych. Odkryj jeszcze więcej, synchronizując FR20 z aplikacją Reebok Fitness, by otworzyć cały świat wirtualnych tras biegowych i wyzwań. W utrzymaniu tempa pomogą Ci ulubione utwory muzyczne ze zintegrowanych głośników albo seriale i filmy z tabletu, ustawionego na półce na akcesoria. Postęp jest śledzony za pomocą wąskiej konsoli LED z szeregiem wskaźników na żywo, w tym prędkości, dystansu, czasu, kalorii, tętna i innych. Dalsze informacje można śledzić i analizować za pomocą kompatybilnej aplikacji Reebok Fitness App, tworzonej by pomóc biegaczom w osiągnięciu postępów w treningu i osobistych celów. Dane technicznE: ekran: dotykowy LED Wyświetlane wartości: prędkość, czas, dystans, spalone kalorie, tętno, tkanka tłuszczowa Zakres szybkości: 1 - 18 km/h stopnie nachylenia: 15 Programy treningowe: 32 Moc silnika: 1.25 CHP (ciągła), 2.25 HP (szczytowa) rozmiary: 177 x 69 x 115 cm (dł. X szer. X wys.) rozmiary pasa bieżni: 140 x 46 cm (dł. X szer.) Łączność z aplikacjami: Reebok Fitness App Pomiar tętna: sensory, możliwość pomiaru z pasa na klatkę piersiową (do dokupienia osobno) Dodatki: port USB z możliwością ładowania, kółka transportowe Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Waga bieżni: 72 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Bieżnia elektryczna jet 200+ | marki Reebok ☆

Bieżnia elektryczna jet 200+ | marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna jet 200+ | marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna jet 200+ | marki Reebok
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Jet 200+ pochodzi z Reebok Jet Series. Wyekwipowana jest w najnowocześniejszą technologię amortyzacji pasa i płyty bieżni Air Motion Technology. Amortyzujące poduszki powietrzne przenoszą powietrze, by jak najlepiej przystosować się do uderzenia stopy użytkownika o płytę bieżni.

  Ruchome kanaliki powietrzne pomagają obniżyć siłę reakcji podłoża, żeby zapobiec przeciążeniom stawów i innym potencjalnym obrażeniom podczas biegu, umożliwiając tym samym bezpieczne i dłuższe treningi biegowe.

  Bieżnia napędzana jest silnikiem o mocy 2.25HP, który pozwala osiągnąć prędkość maksymalną 18 km/h. Prędkość można błyskawicznie idostosowywać za pomocą przycisków przyrostowych umieszczonych na konsoli albo bezpośrednich przycisków prędkości na poręczach.

  Bieżnia posiada regulację kąta nachylenia pasa bieżnego w zakresie od 0% do 15%, a tym samym jest stosowna jednocześnie do treningu chodziarskiego czy biegowego na płaskim terenie jak i podbiegów i treningu górskiego.

  na dodatek 24 programy treningowe dają praktycznie nieograniczone możliwości treningowe. Bieżnia Reebok Jet 200+ jest w 90% zmontowana w momencie dostawy, dzięki czemu może być uruchomiona i używana w mgnieniu oka, a jej mechanizm składania z bezpiecznym i nietrudnym w obsłudze systemem Soft Drop czyni sprzęt wprost nadzwyczajnym.

  Projektanci bieżni z serii Jet Series nie zapomnieli o licznych udogodnieniach takich jak m.in.: wbudowane głośniki kompatybilne z odtwarzaczem MP3, wentylatory, kółka transportowe, wejście na słuchawki rodzaju Jack czy dwie kieszenie na butelki na głównym panelu.

  informacje technicznE: Zakres szybkości: 1-18 km/h, Maksymalna waga użytkownika: 120 kg, Regulacja kąta nachylenia pasa bieżni: 15 poziomów (0-15%), rozmiary pasa bieżni: 140 x 46 cm, Moc silnika: 2.25 HP, Programy treningowe: 24, Kolor: czerwony, czarny Amortyzacja: Air Motion Technology, Klawisze prędkiej zmiany: szybkość i nachylenia pasa, Funkcje wyświetlacza: nachylenie, puls, kalorie, czas, szybkość, dystans, Pomiar pulsu: sensory pomiaru pulsu, Dodatki: wejście rodzaju Jack, wentylator, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa szybki i nietrudny montaż: zmontowana w 90%, Aplikacja: Reebok Fitness App, Kinomap System składania: Soft-drop, Dwie kieszenie na butelki na głównym panelu, Gwarancja: - Rama: 25 lat - Praca/części: 2 lata - Silnik: 10 lat REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł.

  Dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych technice i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  perfekcyjnie dopasowane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez sporo lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia elektryczna jet 300 marki Reebok ☆

Bieżnia elektryczna jet 300 marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna jet 300 marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna jet 300 marki Reebok
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Jet 300 pochodzi z Reebok Jet Series. Wyposażona jest w najnowocześniejszą technikę amortyzacji pasa i płyty bieżni Air Motion Technology. Amortyzujące poduszki powietrzne przenoszą powietrze, aby jak najlepiej dopasować się do uderzenia stopy użytkownika o płytę bieżni. Ruchome kanaliki powietrzne pomagają ograniczyć siłę reakcji podłoża, żeby zapobiec przeciążeniom stawów oraz innym potencjalnym obrażeniom podczas biegu, umożliwiając tym samym bezpieczne i dłuższe treningi biegowe.

  Bieżnia napędzana jest silnikiem o mocy 2.5HP i może osiągnąć szybkość maksymalną 20 km/h. Szybkość można prędko iprzypasowywać przy pomocy przycisków przyrostowych umieszczonych na konsoli albo bezpośrednich przycisków prędkości na poręczach.

  Bieżnia posiada regulację kąta nachylenia pasa bieżnego w zakresie od 0% do 15%, a tym samym jest odpowiednia równocześnie do treningu chodziarskiego czy biegowego na płaskim terenie jak i podbiegów i treningu górskiego. Na dodatek 27 programów treningowych daje praktycznie nieograniczone możliwości treningowe.

  Bieżnia Reebok Jet 300 jest w 95% zmontowana w momencie dostawy, dzięki temu może być uruchomiona i używana w mgnieniu oka, a jej mechanizm składania z bezpiecznym i nieskomplikowanym w obsłudze systemem Soft Drop czyni sprzęt wprost znakomitym.

  Projektanci bieżni z linii Jet Series nie zapomnieli o licznych udogodnieniach takich jak m.in.: wbudowane głośniki kompatybilne z odtwarzaczem MP3, wentylatory, kółka transportowe, wejście rodzaju Jack na słuchawki czy dwie kieszenie na butelki na głównym panelu.

  dane technologicznE:

  Zakres prędkości: 1-20 km/h

  wymiary okna wyświetlacza: 128 x 64 mm

  Maksymalna waga użytkownika: 140 kg

  Regulacja kąta nachylenia pasa bieżni: 15 poziomów (0-15%)

  rozmiary pasa bieżni: 150 x 51 cm

  Moc silnika: 2.5 HP

  Programy treningowe: 27

  Amortyzacja: Air Motion Technology

  ekran pokazujący: nachylenie, puls, kalorie, czas, szybkość, dystans oraz wybrany program.

  Pomiar tętna: sensory

  Dodatki: wentylator z regulacją, kółka transportowe, głośniki, dwie kieszenie na butelki

  Gwarancja:

  - Rama: 25 lat

  - Praca/części: 2 lata

  - Silnik: 10 lat

  REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS

  Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych technologii i nieszablonowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu.

  Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  świetnie przypasowane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu sprawia, iż wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi przez dużo lat.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa Reebok do biegania najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa Reebok do biegania w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa Reebok do biegania w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane bieżnie do biegania i treningu – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych bieżni Reebok do biegania i treningu nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych bieżni domowych do treningu biegowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa Reebok do biegania opinie i efekty,
 • dobre bieżnie Reebok do biegania w domu cena,
 • ranking bieżni Reebok do biegania i treningu,
 • bieżnia treningowa Reebok do biegania jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach Reebok do biegania i treningu

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach Reebok do biegania i treningu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach Reebok do biegania i treningu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka bieżnia treningowa Reebok do biegania najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach Reebok do biegania i treningu warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami Reebok do biegania w domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie Reebok do biegania w domu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami Reebok do biegania w domu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie Reebok do biegania w domu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *