FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Piękne usta bez codziennego malowania – Jak to uzyskać? Rankingi z 22 maja 2024

2 min read

Każda z nas pragnie kusić idealnie pomalowanymi ustami. Jednak jak uzyskać taki efekt bez stania godzinami przed lustrem? Chcąc cieszyć się długo pięknym kolorem warg, warto zdecydować się na makijaż permanentny ust, wykonany w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Wykonaj go w naszym salonie Ladida i ciesz się makijażem permanentnym ust z Legionowa, którego pozazdrości Ci niejedna kobieta.


Makijaż permanentny ust – dla kogo ten zabieg?

Obecnie mamy już ogromne możliwości wykonywania zabiegu pigmentacji ust. Makijaż permanentny ust wcale nie musi być mocny i bardzo widoczny, dużo klientek decyduje się na bardzo subtelny kolor i delikatny look.

Dzięki wykonaniu makijażu permanentnego ust Legionowo, możesz w szybki sposób skorygować asymetrię warg, wyrównać usta lub nadać im kolor. Makijaż permanentny ust to kolor warg od jasnych beżowych czy różowych, po odważne i kuszące czerwienie. Klientka może wybrać w jakich czuje się najlepiej. Wiele pacjentek decyduje się też na jaśniejszy, bezpieczniejszy kolor, a gdy przychodzą na korektę, proszą o mocniejszy pigment. To dobra możliwość, jeśli jeszcze nie jesteś do końca zdecydowana czy odważniejszy kolor jest dla Ciebie. Makijaż permanentny ust daje także możliwość optycznego powiększenia warg, jeśli szukasz właśnie takiego efektu to ten zabieg jest również dla Ciebie.


Makijaż permanentny ust – metody wykonania

W naszym salonie stacjonarnym Ladida Clinic w Legionowie do pigmentacji ust wykorzystujemy dwie metody: makijaż permanentny ust metodą Aquarell lips oraz makijaż permanentny ust metodą Full lips.

Metoda Aquarell lips to bezkonturowy makijaż permanentny ust mający na celu uzyskanie efektu powiększenia optycznego ust. Po jego wykonaniu usta wydają się pełniejsze i idealnie gładkie. W tej metodzie efekt końcowy jest bardzo subtelny i dziewczęcy.

Metoda Full lips to makijaż permanentny ust polegający na wypełnieniu całej powierzchni ust pigmentem, ale także obrysowanie im konturem. Najczęściej u klientek wykonujemy obrysowanie konturem z bardzo lekkim wypełnieniem. Efekt jest wyraźnie widoczny, ale bardzo delikatny. Oczywiście jeśli klientka chce, może uzyskać efekt mocnego wyrysowania warg. Wszystko zależy od oczekiwań konkretnej kobiety.

Zapraszamy na konsultację przed zabiegiem do naszych wyspecjalizowanych i doświadczonych kosmetologów, którzy pomogą wybrać najlepszą metodę dla danej osoby, dokładnie wyjaśnią jak będzie wyglądał zabieg, a także przeprowadzą z klientką dokładny wywiad. Na takiej wizycie kosmetolog dowiaduję się też, czy pacjentka nie posiada przeciwwskazań do wykonania u niej zabiegu makijażu permanentnego ust.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących makijażu permanentnego ust zapraszamy do naszego salonu Ladida w Legionowie, kontaktu telefonicznego lub kontaktu przez gotowy formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej www.ladida.com.pl..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *