FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking uchwytów do pompek. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Uchwyty do pompek / Ranking uchwytów do pompek


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych uchwytów do pompek. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych uchwytów do pompek,
 • TOP5 często wybieranych uchwytów do ćwiczenia pompek.

Jakie uchwyty do pompek najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane uchwyty do pompek, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking uchwytów do pompek, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Springos Uchwyty do pompek 24 cm podpórki metalowe 2 szt. (5907719403564) ☆

Springos Uchwyty do pompek 24 cm podpórki metalowe 2 szt. (5907719403564) Najniższa Cena Online

☆ Springos Uchwyty do pompek 24 cm podpórki metalowe 2 szt. (5907719403564) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Springos Uchwyty do pompek 24 cm podpórki metalowe 2 szt. (5907719403564)
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:

  Uchwyt do pompek SPRINGOS metalowe do 200kgZestaw zawierający dwa uchwyty do pompek o długości 24 cm, wysokości 15 cm i szerokości 16 cm. Tworzone ze stali i tworzywa PP. Uchwyty pokryte miękka pianką.

  NAJWAŻNIEJSZE cechyKolor: CzarnyRodzaj: Uchwyty do pompekPrzeznaczenie: ĆwiczeniaWysokość: 15 cmSzerokość: 16 cmDługość: 24 cmDługość pianki: 10 cm Uchwyty do pompek firmy Springos to akcesoria do ćwiczeń, dzięki którym można urozmaicić swoje treningi, tak aby stały się jeszcze bardziej wydajniejsze.

  Z ich pomocą angażujemy do pracy jeszcze większą liczba mięśni, a także udoskonalamy wytrzymałość fizyczną organizmu. Wykorzystywanie uchwytów uniemożliwia poślizgowi dłoni w trakcie ćwiczeń i broni ręce przed przeciążeniami.

  artykuł tworzony został ze stali zapewniającej wysoką stabilność, oraz silne podparcie. Ponadto rączka pokryta została miękką pianką, która nie dość,uniemożliwia poślizgowi dłoni, to jednocześnie ulepsza komfort korzystania z uchwytów.

  Dzięki podpórkom ciężar ciała jest równomiernie rozprowadzony, co powoduje, iż ćwiczenia realizowane są z większą dokładnością i efektywnością.


☆ Uchwyty do pompek premium REEBOK, UCHWYTYREEBOKRAAC12235 ☆

Uchwyty do pompek premium REEBOK, UCHWYTYREEBOKRAAC12235 Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek premium REEBOK, UCHWYTYREEBOKRAAC12235 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: REEBOK
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek premium REEBOK, UCHWYTYREEBOKRAAC12235
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:

  Uchwyty do pompek Premium producenta Reebok przydadzą się każdemu, kto chce ulepszać i rozwijać swoje umiejętności w treningu funkcjonalnym. Powiększenie zarkesu ruchu podczas wykonywania ćwiczeń.

  podczas każdego powtórzenia możesz opuścić się o dodatkowe 14 cm. Dzięki temu Twoje ramiona, barki i klatka piersiowa będą wykonywać większą pracę niż przy zwyczajnych pompkach. Część chwytna pokryta została wygodnymi, piankowymi uchwytami o wysokiej przyczepności.

  zapewniają one, że unikniesz nieprzyjemnych odcisków na dłoniach. Istnieje mnóstwo sposobów na wykonywanie ćwiczeń, co jeszcze bardziej urozmaica trening i podciąga jego efektywność. Uchwyty nie zajmują dużo miejsca, są lekkie, więc nie tylko można prosto schować je w domu po skończonych ćwiczeniach NEUTRALNA POZYCJA CHWYTU - Uchwyty do pompek Premium zostały zaprojektowane tak, by złagodzić dyskomfort nadgarstka i zapobiec przeprostowi.

  dzięki temu ćwiczenia są bezpieczniejsze, a Ty komfortowo wykonasz więcej powtórzeń. StabilnA kompozycja - Cztery gumowe nóżki stanowią potężną, antypoślizgową podstawę. Uchwyty tworzone zostały mocno, żeby zapewnić trwałość i solidność każdemu użytkownikowi aż po 130 kg wagi.

  informacje technologicznE: Waga: 1,52 kg wymiary: 23,3 x 14,6 x 14 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał wykonania: żelazo (88%), TPR (8,2%), guma (3,6%), PP (0,2%) Kolor: czerwony z czarnym wykończeniem Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Gwarancja: 2 lata produkt do korzystania domowego REEBOK TO TWARDY FITNESS.

  Reebok reprezentuje swoje jednostkowe i nowoczesne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się uzupełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie".

  Reebok to twardy fitness, który wykracza poza wydajność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego korzystnego samopoczucia. Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych.

  Oznacza to nieprzerwane poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami miłośników, którzy sami testują granice klasycznego pojęcia efektywności. Skutkiem tych poszukiwań są bezusterkowe, nowoczesne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.


☆ Uchwyty do pompek Adidas Performance ADAC-12232, UCHWYTYADIDASADAC12232 ☆

Uchwyty do pompek Adidas Performance ADAC-12232, UCHWYTYADIDASADAC12232 Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek Adidas Performance ADAC-12232, UCHWYTYADIDASADAC12232 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek Adidas Performance ADAC-12232, UCHWYTYADIDASADAC12232
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  Uchwyty do pompek Performance ADAC-12232 marki adidas pozwalają pogłębić ćwiczenia i zwiększyć ich intensywność. Perfekcyjnie przydadzą się w trakcie treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, żeby wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda. Wykonywanie ich przy pomocy uchwytów zwiększa intensywność treningu, zmusza mięśnie do mocniejszej pracy. Sztywna budowa artykułu zagwarantuje jego solidność i stabilność, dzięki temu ćwiczenia są bezpieczne. Uchwyty pokryte są pianką, co gwarantuje wygodny chwyt i komfort ćwiczeń. Przykładowe ćwiczenia na przeróżne partie mięśni: 1. Klatka piersiowa: pompki konwencjonalne na uchwytach ustawionych równolegle, trochę szerzej niż na wysokości barków. 2. Klatka piersiowa: pompki pokaźne na uchwytach, z prostymi nogami trzymanymi na podwyższeniu. 3. Barki: pompki na uchwytach (uchwyty złapane podchwytem). Informacje techniczne: rozmiary: 20,7 x 13 x 11,7 cm (dł. X szer. X wys.) Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Kolor: szary Materiał: PP (40%), ABS (49%), silikon (3%), NBR (8%) Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata Waga: 360 g Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najbardziej szanowanych marek na całym świecie. Starając się nieustannie zespalać elegancję, prekursorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają specyficzne dla producenta trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników w trakcie treningów. Misją firmy adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w niezbędne narzędzia ku temu, żeby mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i sporo innych – każdy znajdzie coś dla siebie. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ BODY SCULPTURE - BB 6331 - Uchwyty do pompek (5903733006613) ☆

BODY SCULPTURE - BB 6331 - Uchwyty do pompek (5903733006613) Najniższa Cena Online

☆ BODY SCULPTURE - BB 6331 - Uchwyty do pompek (5903733006613) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BODY SCULPTURE
 • Nazwa produktu: BODY SCULPTURE - BB 6331 - Uchwyty do pompek (5903733006613)
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:

  Uchwyty do pompek BB 6331 producenta Body Sculpture rewelacyjnie sprawdzą się w trakcie treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać niełatwych sprzętów, by wypracować swoją wymarzoną sylwetkę.

  Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a choćby uda. To ulepszone ćwiczenie na mięśnie brzucha mnóstwo rodzajów brzuszków. Uchwyty BB 6331 posiadają funkcjonalny kształt i są nietrudne do złapania.

  dzięki czemu stosowanie ich jest bezpieczne i produktywne. Wykonywanie pompek na dedykowanych do tego uchwytach zapewnia, iż mięśnie będą lepiej stymulowane do pracy, poprzez możliwość pogłębienia ćwiczenia.

  Istnieje dużo rodzajów tego ćwiczenia, co jeszcze bardziej urozmaica trening i podciąga jego efektywność. Mięśnie stymulowane są na przeróżne sposoby. Uchwyty nie zajmują dużo miejsca, są lekkie, więc nie tylko można prosto schować je w domu po skończonych ćwiczeniach, ale też można wziąć je ze sobą dokądkolwiek się jedzie.

  informacje technologiczne: rozmiary: 23 x 15,5 x 12,5 (dł. X szer. X wys.) Kolor: szary Materiał: PVC Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Uchwyty do pompek Adidas ADAC-12231 ☆

Uchwyty do pompek Adidas ADAC-12231 Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek Adidas ADAC-12231 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek Adidas ADAC-12231
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  Wysokiej jakości uchwyty do pompek producenta adidas Training Hardware. Uchwyty nadzwyczajnie nadają się do ćwiczeń wzmacniających muskulaturę ramion, ud i tułowia. Uchwyty posiadają antypoślizgowe podstawy. Rączki pokryte pianką dla komfortu ćwiczącego. Wyprodukowane z trwałych materiałów najwyższej jakości.
  cechy techniczne

☆ Uchwyty do pompek adac-12233 marki Adidas ☆

Uchwyty do pompek adac-12233 marki Adidas Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek adac-12233 marki Adidas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek adac-12233 marki Adidas
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:

  Uchwyty do pompek Premium ADAC-12233 firmy adidas pozwalają pogłębić ćwiczenia i rozszerzyć ich intensywność. Doskonale przydadzą się w trakcie treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać trudnych sprzętów, aby wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda. Realizowanie ich za pomocą uchwytów zwiększa intensywność treningu, zmusza mięśnie do mocniejszej pracy.

  konkretna stalowa kompozycja produktu gwarantuje jego stabilność, dzięki temu ćwiczenia są bezpieczne. Gumowe zakończenia szerokiej podstawy zapewniają,towar nie ślizga się i nie przemieszcza w trakcie nawet najistotniej intensywnych treningów. Uchwyty pokryte są pianką, co sprawia, że ćwiczenia są wygodne. 14cm wysokości pozwala ograniczyć ciało w trakcie wykonywania pompek, zmusić mięśnie do intensywnej pracy, zróżnicować trening.
  właściwości techniczne

☆ Uchwyty do pompek bb 634 marki Body sculpture ☆

Uchwyty do pompek bb 634 marki Body sculpture Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek bb 634 marki Body sculpture - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek bb 634 marki Body sculpture
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  atrybuty technologiczne wykorzystanie

☆ Uchwyty do pompek BB 632 / Gwarancja 24m / Negocjuj CENĘ, BB 632 ☆

Uchwyty do pompek BB 632 / Gwarancja 24m / Negocjuj CENĘ, BB 632 Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek BB 632 / Gwarancja 24m / Negocjuj CENĘ, BB 632 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek BB 632 / Gwarancja 24m / Negocjuj CENĘ, BB 632
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:


  OPIS artykułu:

  * zrównoważone podstawy nie ślizgają się po podłodze,
  * Rączki pokryte pianką,
  * progresywny proces produkcji pozwala na dwukolorowe wykańczanie rączek,
  * nieskomplikowane do składania,
  * ilość uchwytów w zestawie: dwa uchwyty,
  * Waga: 0,7 kg,

  zastosowanie:

  Uchwyty do ćwiczenia pompek pomogą Ci wzmocnić muskulaturę ramion, ud i tułowia.

  zwiększając aktywność ćwiczeń na górne partie ciała, momentalnie zbudujesz konkretne bicepsy i

  tricepsy. Uchwyty mają kształt delty, więc stanowią zrównoważone podparcie i równomiernie

  rozprowadzają ciężar w trakcie wykonywania ćwiczeń w wybranej pozycji ciała.

  Dzięki użyciu uchwytów szybciej uzyskasz:

  * silne mięśnie ramion, przedramion, barków i pleców
  * spadek wag
  * wydajne funkcjonowanie stawów kończyn górnych
  * wzmocnione mięśnie ud
  * lepszą solidność organizmu

  Uchwyty do ćwiczenia pompek minimalizują ucisk dłoni, nadgarstków i łokci w trakcie

  realizowania pompek z wąskim, szerokim rozstawem oraz poprzecznie do ciała. Dzięki temu

  ćwiczenia są nad wyraz komfortowe i bezpieczne, ponieważ stawy są bronione przed

  przeciążeniami.

  Ćwiczenia na urządzeniu uchwytach mogą być realizowane jednocześnie przez panów jak i kobiet.

  ĆWICZENIA

☆ Uchwyty do pompek 22 cm podpórki 2 szt. ☆

Uchwyty do pompek 22 cm podpórki 2 szt. Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek 22 cm podpórki 2 szt. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek 22 cm podpórki 2 szt.
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:

  Uchwyt do pompek SPRINGOS Black podpórki 120kgZestaw zawierający dwa uchwyty do pompek o długości 22 cm, wysokości 10-12 cm, a także szerokości 15 cm. Wytwarzane z tworzywa sztucznego i PP. Uchwyty pokryte miękka pianką.

  NAJWAŻNIEJSZE cechyKolor: CzarnyRodzaj: Uchwyty do pompekPrzeznaczenie: ĆwiczeniaWysokość: 10-12 cmSzerokość: 15 cmMaksymalna waga użytkownika: 120 kg Uchwyty do pompek marki Springos to akcesoria do ćwiczeń, dzięki którym można urozmaicić swoje treningi, tak aby stały się jeszcze bardziej skuteczniejsze.

  Z ich pomocą angażujemy do pracy jeszcze większą ilość mięśni oraz polepszamy odporność fizyczną organizmu. Używanie uchwytów zapobiega poślizgowi dłoni podczas ćwiczeń, a także chroni ręce przed przeciążeniami.

  towar stworzony został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego gwarantującego wysoką stabilność oraz silne podparcie. Na dodatek rączka pokryta została miękką pianką, która nie dość,zapobiega poślizgowi rąk, to jednocześnie poprawia komfort korzystania z uchwytów.

  Dzięki podpórkom ciężar ciała jest równomiernie rozprowadzony, co powoduje, iż ćwiczenia wykonywane są z większą dokładnością i efektywnością.


☆ Uchwyty do pompek 2 sztuki z pianką neoprenową, SDH1751 ☆

Uchwyty do pompek 2 sztuki z pianką neoprenową, SDH1751 Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek 2 sztuki z pianką neoprenową, SDH1751 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Msport
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek 2 sztuki z pianką neoprenową, SDH1751
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:

  Uchwyty do pompek 2 sztuki z pianką neoprenowąPodobne zestawienia:


Najtańsze uchwyty do pompek – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze uchwyty do pompek, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich uchwytów do pompek jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Uchwyty do pompek 2 sztuki z pianką neoprenową, SDH1751 ☆

Uchwyty do pompek 2 sztuki z pianką neoprenową, SDH1751 Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek 2 sztuki z pianką neoprenową, SDH1751 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Msport
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek 2 sztuki z pianką neoprenową, SDH1751
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:

  Uchwyty do pompek 2 sztuki z pianką neoprenową


☆ Uchwyty do pompek UMBRO 1056548 Niebieski ☆

Uchwyty do pompek UMBRO 1056548 Niebieski Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek UMBRO 1056548 Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: UMBRO
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek UMBRO 1056548 Niebieski
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:

  Uchwyty do pompek UMBRO to świetne narzędzie do urozmaicenia treningu bez konieczności korzystania z ciężkiego sprzętu. Odpowiednio zaprojektowane uchwyty pomagają w realizowaniu głębszych pompek, skutecznie stymulując mięśnie do intensywnej pracy.

  zwiększony zakres ruchu ramion podczas ćwiczeń powoduje, iż mięśnie pracują produktywniej....


☆ Uchwyty do pompek 22 cm podpórki 2 szt. ☆

Uchwyty do pompek 22 cm podpórki 2 szt. Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek 22 cm podpórki 2 szt. - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPRINGOS
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek 22 cm podpórki 2 szt.
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:

  Uchwyt do pompek SPRINGOS Black podpórki 120kgZestaw zawierający dwa uchwyty do pompek o długości 22 cm, wysokości 10-12 cm oraz szerokości 15 cm. Stworzone z tworzywa nienaturalnego i PP. Uchwyty pokryte miękka pianką.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybutyKolor: CzarnyRodzaj: Uchwyty do pompekPrzeznaczenie: ĆwiczeniaWysokość: 10-12 cmSzerokość: 15 cmMaksymalna waga użytkownika: 120 kg Uchwyty do pompek firmy Springos to akcesoria do ćwiczeń, dzięki którym można urozmaicić swoje treningi, tak aby stały się jeszcze bardziej sprawniejsze.

  Z ich pomocą angażujemy do pracy jeszcze obszerniejszą liczba mięśni oraz polepszamy odporność fizyczną organizmu. Użytkowanie uchwytów uniemożliwia poślizgowi rąk podczas ćwiczeń oraz chroni ręce przed przeciążeniami.

  artykuł wytwarzany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego gwarantującego wysoką stabilność oraz silne podparcie. W dodatku rączka pokryta została miękką pianką, która nie dość,uniemożliwia poślizgowi dłoni, to jednocześnie poprawia komfort korzystania z uchwytów.

  Dzięki podpórkom ciężar ciała jest równomiernie rozprowadzony, co sprawia, że ćwiczenia wykonywane są z większą dokładnością i wydajnością.


☆ Uchwyt do pompek DUNLOP Niebieski (8711252175225) ☆

Uchwyt do pompek DUNLOP Niebieski (8711252175225) Najniższa Cena Online

☆ Uchwyt do pompek DUNLOP Niebieski (8711252175225) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DUNLOP
 • Nazwa produktu: Uchwyt do pompek DUNLOP Niebieski (8711252175225)
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  Uchwyty do robienia pompek firmy DUNLOP został wytwarzany z wytrzymałego materiału PVC oraz z pianki EVA....

☆ Dunlop Uchwyty do pompek 1056272 (5902431056272) ☆

Dunlop Uchwyty do pompek 1056272 (5902431056272) Najniższa Cena Online

☆ Dunlop Uchwyty do pompek 1056272 (5902431056272) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DUNLOP
 • Nazwa produktu: Dunlop Uchwyty do pompek 1056272 (5902431056272)
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  Nie Ci potrzeba ciężkich sprzętów, żeby urozmaicić swój trening. Uchwyty do pompek potrafią zdziałać cuda, a o tym przekonuje się coraz więcej osób. Dzięki nim udoskonalisz swoje ćwiczenia, zapewniając sobie wygodę podczas każdej kolekcji....


Podsumowanie, czyli jaki uchwyt poręcz do pompek dipów najlepszy?


Najlepszy uchwyt poręcz do pompek dipów w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy uchwyt poręcz do pompek dipów w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane uchwyty do pompek – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych uchwytów do pompek nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych uchwytów do ćwiczenia pompek.


Powiązania tematyczne:

 • jaki uchwyt poręcz do pompek dipów opinie i efekty,
 • dobre uchwyty do pompek cena,
 • ranking uchwytów do pompek,
 • uchwyt poręcz do pompek dipów jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o uchwytach do pompek

#1 Gdzie szukać opinii o uchwytach do pompek?

Aktualnie zaprezentowane informacje o uchwytach do pompek odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki uchwyt poręcz do pompek dipów wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych uchwytach do pompek warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki uchwyt poręcz do pompek dipów jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z uchwytami poręczami do pompek dipów zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach uchwyty do pompek to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *