FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking uchwytów do pompek Adidas. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Uchwyty do pompek / Ranking uchwytów do pompek Adidas


Pomagamy w wyborze dobrych uchwytów do pompek Adidas. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych uchwytów do pompek Adidas,
 • TOP5 chętnie kupowanych uchwytów do wykonywania pompek.

Jakie uchwyty do pompek Adidas najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane uchwyty do pompek Adidas, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking uchwytów do pompek Adidas, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Uchwyty do pompek Adidas Performance ADAC-12232, UCHWYTYADIDASADAC12232 ☆

Uchwyty do pompek Adidas Performance ADAC-12232, UCHWYTYADIDASADAC12232 Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek Adidas Performance ADAC-12232, UCHWYTYADIDASADAC12232 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek Adidas Performance ADAC-12232, UCHWYTYADIDASADAC12232
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  Uchwyty do pompek Performance ADAC-12232 firmy adidas pozwalają pogłębić ćwiczenia i powiększyć ich intensywność. Znakomicie przydadzą się podczas treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać trudnych sprzętów, by wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda. Wykonywanie ich przy pomocy uchwytów rozszerza intensywność treningu, zmusza mięśnie do mocniejszej pracy. Nieelastyczna budowa towaru zagwarantuje jego trwałość i stabilność, dzięki temu ćwiczenia są bezpieczne. Uchwyty pokryte są pianką, co gwarantuje komfortowy chwyt i komfort ćwiczeń. Przykładowe ćwiczenia na różne partie mięśni: 1. Klatka piersiowa: pompki konwencjonalne na uchwytach ustawionych równolegle, trochę szerzej niżeli na wysokości barków. 2. Klatka piersiowa: pompki spore na uchwytach, z prostymi nogami trzymanymi na podwyższeniu. 3. Barki: pompki na uchwytach (uchwyty złapane podchwytem). Dane techniczne: rozmiary: 20,7 x 13 x 11,7 cm (dł. X szer. X wys.) Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Kolor: szary Materiał: PP (40%), ABS (49%), silikon (3%), NBR (8%) Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata Waga: 360 g Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najmocniej uznanych marek na całym świecie. Starając się nieustannie zespajać elegancję, pionierski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają standardowe dla firmy trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników w trakcie treningów. Misją firmy adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w niezbędne narzędzia ku temu, aby mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i dużo innych – każdy odnajdzie coś dla siebie. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Uchwyty do pompek adac-12233 marki Adidas ☆

Uchwyty do pompek adac-12233 marki Adidas Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek adac-12233 marki Adidas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek adac-12233 marki Adidas
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:

  Uchwyty do pompek Premium ADAC-12233 firmy adidas pozwalają pogłębić ćwiczenia i rozszerzyć ich intensywność. Idealnie przydadzą się w trakcie treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać nieprzystępnych sprzętów, by wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a choćby uda. Realizowanie ich przy pomocy uchwytów zwiększa intensywność treningu, zmusza mięśnie do mocniejszej pracy.

  konkretna stalowa kompozycja towaru zagwarantuje jego stabilność, dzięki temu ćwiczenia są bezpieczne. Gumowe zakończenia szerokiej podstawy zapewniają,produkt nie ślizga się i nie przemieszcza w trakcie nawet najmocniej intensywnych treningów. Uchwyty pokryte są pianką, co powoduje, że ćwiczenia są komfortowe. 14cm wysokości pozwala obniżyć ciało w trakcie wykonywania pompek, zmusić mięśnie do intensywnej pracy, zróżnicować trening.
  właściwości technologiczne

☆ Obrotowe uchwyty do pompek Adidas ADAC-11401 ☆

Obrotowe uchwyty do pompek Adidas ADAC-11401 Najniższa Cena Online

☆ Obrotowe uchwyty do pompek Adidas ADAC-11401 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Obrotowe uchwyty do pompek Adidas ADAC-11401
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  postępowe uchwyty do pompek mające oryginalny system umożliwiający realizowanie pompek z rotacją dla rozszerzenia intensywności ćwiczeń. OPIS artykułu: postępowe uchwyty do pompek posiadające niepowtarzalny system umożliwiający realizowanie pompek z rotacją dla zwiększenia intensywności ćwiczeń Uchwyty zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać maksimum stabilności w trakcie wykonywania ćwiczeń Podstawy uchwytów pokryte przeciwpoślizgowym materiałem Średnica uchwytu: 22 cm Wysokość uchwytu: 11,5 cm Kolor: czarny/czerwony UWAGI: Gwarancja 12 miesięcy artykuł do wykorzystania domowego

☆ Adidas Uchwyty do pompek premium adac-12233 ☆

Adidas Uchwyty do pompek premium adac-12233 Najniższa Cena Online

☆ Adidas Uchwyty do pompek premium adac-12233 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Uchwyty do pompek premium adac-12233
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  Uchwyty do pompek Premium ADAC-12233 producenta adidas pozwalają pogłębić ćwiczenia i rozszerzyć ich intensywność. Rewelacyjnie przydadzą się w trakcie treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać trudnych sprzętów, żeby wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a nawet uda. Realizowanie ich za pomocą uchwytów rozszerza intensywność treningu, zmusza mięśnie do mocniejszej pracy. Potężna stalowa budowa towaru zagwarantuje jego stabilność, dzięki czemu ćwiczenia są bezpieczne. Gumowe zakończenia szerokiej podstawy zapewniają,produkt nie ślizga się i nie przemieszcza podczas choćby najistotniej intensywnych treningów. Uchwyty pokryte są pianką, co sprawia, że ćwiczenia są komfortowe. 14cm wysokości pozwala ograniczyć ciało podczas wykonywania pompek, zmusić mięśnie do intensywnej pracy, zróżnicować trening. Przykładowe ćwiczenia na przeróżne partie mięśni: 1. Klatka piersiowa: pompki tradycyjne na uchwytach ustawionych równolegle, trochę szerzej niżeli na wysokości barków. 2. Klatka piersiowa: pompki szerokie na uchwytach, z prostymi nogami trzymanymi na podwyższeniu. 3. Barki: pompki na uchwytach (uchwyty złapane podchwytem). Dane technologiczne: wymiary: 23,5 x 14,8 x 14 cm (dł. X szer. X wys.) Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Kolor: szary Materiał: 88% żelazo, 8,2% TPR, 3,6% guma, 0,2% PP Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata Waga: 1,56 kg Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najbardziej cenionych marek na całym świecie. Starając się bezustannie jednoczyć elegancję, pionierski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają charakterystyczne dla firmy trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników w trakcie treningów. Misją firmy adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w konieczne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i niemało innych – każdy wyszuka coś dla siebie. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Adidas Uchwyty do pompek adac-12231 ☆

Adidas Uchwyty do pompek adac-12231 Najniższa Cena Online

☆ Adidas Uchwyty do pompek adac-12231 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Uchwyty do pompek adac-12231
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  Wysokiej jakości uchwyty do pompek firmy adidas Training Hardware zaprojektowane został tak, żeby wzmocnić Twoje mięśnie i zmusić je do wykonywania większej pracy podczas ćwiczenia pompek. Pogłębisz każde powtórzenie, a Twój trening będzie bardziej skuteczny. Uchwyty rozszerzenie zarkesu ruchu podczas wykonywania ćwiczeń. Przydadzą się każdemu, kto chce ulepszać i rozwijać swoje umiejętności w treningu praktycznym. Część chwytna pokryta została komfortowymi, piankowymi uchwytami o wysokiej przyczepności. Jednostajna kompozycja i antypoślizgowa podstawa powodują, iż Twój trening będzie bezpieczny i komfortowy. Uchwyty idealnie nadają się do ćwiczeń wzmacniających muskulaturę ramion, ud i tułowia. Dane technicznE: wymiary: 19,5 x 15 x 11,5 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 0,75 kg Materiał wykonania: żeliwo (82%), HDR Maksymalna waga użytkownika: 250 kg Kolor: czarny W zestawie 2 sztuki Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najistotniej lubianych marek na całym świecie. Starając się nieustannie konsolidować elegancję, nowatorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają typowe dla producenta trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników podczas treningów. Misją marki adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w niezbędne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i niemało innych – każdy znajdzie coś dla siebie.

☆ Uchwyty do pompek Adidas ADAC-12231 ☆

Uchwyty do pompek Adidas ADAC-12231 Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek Adidas ADAC-12231 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek Adidas ADAC-12231
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  Wysokiej jakości uchwyty do pompek firmy adidas Training Hardware. Uchwyty perfekcyjnie nadają się do ćwiczeń wzmacniających muskulaturę ramion, ud i tułowia. Uchwyty mają przeciwpoślizgowe podstawy. Rączki pokryte pianką dla komfortu ćwiczącego. Stworzone z trwałych tworzyw najwyższej jakości.
  atrybuty technologiczne

☆ Uchwyty do pompek adidas czarne ADAC-12231 | ☆

Uchwyty do pompek adidas czarne ADAC-12231 | Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek adidas czarne ADAC-12231 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: adidas
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek adidas czarne ADAC-12231 |
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  Uchwyty Adidas ADAC-12231 do pompek | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 20% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


Podobne zestawienia:


Najtańsze uchwyty do pompek Adidas – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze uchwyty do pompek Adidas, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich uchwytów do pompek Adidas jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Uchwyty do pompek Adidas Performance ADAC-12232, UCHWYTYADIDASADAC12232 ☆

Uchwyty do pompek Adidas Performance ADAC-12232, UCHWYTYADIDASADAC12232 Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek Adidas Performance ADAC-12232, UCHWYTYADIDASADAC12232 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek Adidas Performance ADAC-12232, UCHWYTYADIDASADAC12232
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  Uchwyty do pompek Performance ADAC-12232 marki adidas pozwalają pogłębić ćwiczenia i rozszerzyć ich intensywność. Genialnie przydadzą się w trakcie treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać nieprzystępnych sprzętów, żeby wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a choćby uda. Realizowanie ich za pomocą uchwytów rozszerza intensywność treningu, zmusza mięśnie do mocniejszej pracy. Niesprężysta konstrukcja artykułu zapewnia jego trwałość i stabilność, dzięki czemu ćwiczenia są bezpieczne. Uchwyty pokryte są pianką, co gwarantuje wygodny chwyt i komfort ćwiczeń. Przykładowe ćwiczenia na najróżniejsze partie mięśni: 1. Klatka piersiowa: pompki tradycyjne na uchwytach ustawionych równolegle, trochę szerzej niżeli na wysokości barków. 2. Klatka piersiowa: pompki wielkie na uchwytach, z prostymi nogami trzymanymi na podwyższeniu. 3. Barki: pompki na uchwytach (uchwyty złapane podchwytem). Informacje technologiczne: wymiary: 20,7 x 13 x 11,7 cm (dł. X szer. X wys.) Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Kolor: szary Materiał: PP (40%), ABS (49%), silikon (3%), NBR (8%) Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata Waga: 360 g Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najistotniej uznanych marek na całym świecie. Starając się bezustannie zespajać elegancję, pionierski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają specyficzne dla producenta trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników podczas treningów. Misją producenta adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w konieczne narzędzia ku temu, aby mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i niemało innych – każdy znajdzie coś dla siebie. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Uchwyty do pompek adidas czarne ADAC-12231 | ☆

Uchwyty do pompek adidas czarne ADAC-12231 | Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek adidas czarne ADAC-12231 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: adidas
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek adidas czarne ADAC-12231 |
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  Uchwyty Adidas ADAC-12231 do pompek | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 20% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.

☆ Adidas Uchwyty do pompek adac-12231 ☆

Adidas Uchwyty do pompek adac-12231 Najniższa Cena Online

☆ Adidas Uchwyty do pompek adac-12231 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Uchwyty do pompek adac-12231
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  Wysokiej jakości uchwyty do pompek firmy adidas Training Hardware zaprojektowane został tak, by wzmocnić Twoje mięśnie i zmusić je do wykonywania obszerniejszej pracy w trakcie ćwiczenia pompek. Pogłębisz każde powtórzenie, a Twój trening będzie bardziej wydajny. Uchwyty zwiększenie zarkesu ruchu w trakcie realizowania ćwiczeń. Przydadzą się każdemu, kto chce udoskonalać i rozwijać swoje umiejętności w treningu poręcznym. Część chwytna pokryta została wygodnymi, piankowymi uchwytami o wysokiej przyczepności. Stabilna budowa i przeciwpoślizgowa podstawa powodują, iż Twój trening będzie bezpieczny i wygodny. Uchwyty nadzwyczajnie nadają się do ćwiczeń wzmacniających muskulaturę ramion, ud i tułowia. Informacje technologicznE: wymiary: 19,5 x 15 x 11,5 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 0,75 kg Materiał wykonania: żeliwo (82%), HDR Maksymalna waga użytkownika: 250 kg Kolor: czarny W pakiecie 2 sztuki Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najmocniej renomowanych marek na całym świecie. Starając się bezustannie integrować elegancję, prekursorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają specyficzne dla producenta trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników w trakcie treningów. Misją producenta adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w niezbędne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i dużo innych – każdy znajdzie coś dla siebie.

☆ Uchwyty do pompek Adidas ADAC-12231 ☆

Uchwyty do pompek Adidas ADAC-12231 Najniższa Cena Online

☆ Uchwyty do pompek Adidas ADAC-12231 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Uchwyty do pompek Adidas ADAC-12231
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  Wysokiej jakości uchwyty do pompek marki adidas Training Hardware. Uchwyty rewelacyjnie nadają się do ćwiczeń wzmacniających muskulaturę ramion, ud i tułowia. Uchwyty posiadają antypoślizgowe podstawy. Rączki pokryte pianką dla komfortu ćwiczącego. Wykonane z trwałych tworzyw najwyższej jakości.
  właściwości techniczne

☆ Adidas Uchwyty do pompek premium adac-12233 ☆

Adidas Uchwyty do pompek premium adac-12233 Najniższa Cena Online

☆ Adidas Uchwyty do pompek premium adac-12233 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis uchwytu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Uchwyty do pompek premium adac-12233
 • Segment produktowy: Uchwyty i paraletki do ćwiczenia i wykonywania pompek
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis uchwytu:
  Uchwyty do pompek Premium ADAC-12233 firmy adidas pozwalają pogłębić ćwiczenia i zwiększyć ich intensywność. Nadzwyczajnie przydadzą się w trakcie treningu w domu. Nie musisz chodzić na siłownię i używać skomplikowanych sprzętów, by wypracować swoją wymarzoną sylwetkę. Samo robienie pompek pomaga wzmocnić barki, biceps, triceps, ramiona, brzuch, a choćby uda. Wykonywanie ich za pomocą uchwytów powiększa intensywność treningu, zmusza mięśnie do mocniejszej pracy. Potężna stalowa kompozycja artykułu gwarantuje jego stabilność, dzięki czemu ćwiczenia są bezpieczne. Gumowe zakończenia szerokiej podstawy zapewniają,towar nie ślizga się i nie przemieszcza w trakcie nawet najszczególniej intensywnych treningów. Uchwyty pokryte są pianką, co sprawia, że ćwiczenia są wygodne. 14cm wysokości pozwala ograniczyć ciało podczas wykonywania pompek, zmusić mięśnie do intensywnej pracy, zróżnicować trening. Przykładowe ćwiczenia na różne partie mięśni: 1. Klatka piersiowa: pompki tradycyjne na uchwytach ustawionych równolegle, trochę szerzej aniżeli na wysokości barków. 2. Klatka piersiowa: pompki wielkie na uchwytach, z prostymi nogami trzymanymi na podwyższeniu. 3. Barki: pompki na uchwytach (uchwyty złapane podchwytem). Dane techniczne: wymiary: 23,5 x 14,8 x 14 cm (dł. X szer. X wys.) Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Kolor: szary Materiał: 88% żelazo, 8,2% TPR, 3,6% guma, 0,2% PP Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata Waga: 1,56 kg Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najbardziej szanowanych marek na całym świecie. Starając się nieprzerwanie scalać elegancję, prekursorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają typowe dla firmy trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników w trakcie treningów. Misją marki adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w niezbędne narzędzia ku temu, aby mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i dużo innych – każdy odnajdzie coś dla siebie. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


Podsumowanie, czyli jaki uchwyt poręcz do pompek dipów Adidas najlepszy?


Najlepszy uchwyt poręcz do pompek dipów Adidas w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy uchwyt poręcz do pompek dipów Adidas w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze uchwyty do pompek – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych uchwytów do pompek Adidas nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych uchwytów do wykonywania pompek.


Powiązania tematyczne:

 • jaki uchwyt poręcz do pompek dipów Adidas opinie i efekty,
 • dobre uchwyty do pompek Adidas cena,
 • ranking uchwytów do pompek Adidas,
 • uchwyt poręcz do pompek dipów Adidas jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o uchwytach do pompek Adidas

#1 Gdzie szukać opinii o uchwytach do pompek Adidas?

Aktualnie zaprezentowane informacje o uchwytach do pompek Adidas odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki uchwyt poręcz do pompek dipów Adidas wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych uchwytach do pompek Adidas warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki uchwyt poręcz do pompek dipów Adidas jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z uchwytami poręczami do pompek dipów Adidas zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach uchwyty do pompek Adidas to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *