FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking trampolin fitness do 500 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Trampoliny fitness / Ranking trampolin fitness do 500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych trampolin fitness do 500 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trampolin fitness do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych trampolin do ćwiczeń i treningu fitness.

Jakie trampoliny fitness do 500 zł najlepiej wybrać? Ranking lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trampoliny fitness do 500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking trampolin fitness do 500 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Costway Trampolina z uchwytem do ćwiczeń fitness ☆

Costway Trampolina z uchwytem do ćwiczeń fitness Najniższa Cena Online

☆ Costway Trampolina z uchwytem do ćwiczeń fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Trampolina z uchwytem do ćwiczeń fitness
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Uniwersalne zastosowanie - trampolina fitness z dostosowywaną poręczą i 2 gumami oporowymi jest perfekcyjnym dodatkiem do każdego treningu cardio. Ćwiczenia z dodatkiem trampoliny rozszerzają intensywność, a także wydajność treningu Wysokiej jakości materiały - trampolina została wykonana z wysokiej jakości stali oraz tworzyw PP i PE, dzięki temu zagwarantuje niezrównaną trwałość i trwałość. 32 usztywnione gumy i 6 solidnych nóg powodują, że maksymalne obciążenie trampoliny wynosi aż 150 kilogramów Bezpieczeństwo używania - obszerna osłona zabezpiecza krawędź trampoliny, a znaczne antypoślizgowe osłony na każdej nodze zapobiegają ślizganiu się i gwarantują bezpieczeństwo podczas treningu Łatwość przenoszenia - dzięki znikomej wadze, a także składanej konstrukcji, trampolina jest bardzo poręczna, przystępna do przenoszenia i przechowywania Łatwość konstrukcji - trampolina jest bardzo prosta w konstrukcji, jak i demontażu. Wszystkie części niezbędne do instalacji zostały dołączone do zestawu

☆ Składana mini trampolina fitness z regulowaną wysokością i 2 opaskami marki Costway ☆

Składana mini trampolina fitness z regulowaną wysokością i 2 opaskami marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Składana mini trampolina fitness z regulowaną wysokością i 2 opaskami marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Składana mini trampolina fitness z regulowaną wysokością i 2 opaskami marki Costway
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:

  Nasza składana trampolina to genialny sprzęt do ćwiczeń fitness. Regulowany w 4 stopniach wysokości uchwyt jest optymalny jednocześnie dla dzieci, jak i dorosłych. Można jej używać do realizowania takich ćwiczeń jak podskoki, rozciąganie, przysiady, a także joga.

  Dzięki konkretnej, stalowej konstrukcji i wytrzymałej macie do skakania z materiału PP, całość jest w stanie wytrzymać obciążenie aż do 150 kg. Dodatkowo na każdej nóżce znajduje się przeciwpoślizgowa podkładka, które zapobiegają niechcianemu przemieszczaniu się trampoliny w trakcie jej użytkowania.

  Składana i mobilna konstrukcja: Dzięki średnicy 101 cm trampolina ta oferuje dużo przestrzeni do skakania dla dzieci i dorosłych. Można ją również ekspresowo złożyć, a następnie z łatwością przetransportować albo schować w celu zaoszczędzenia miejsca.

  4-poziomowy dostosowywany uchwyt: Rączka naszej trampoliny może być dostosowywana na 4 rozmaitych wysokościach (102 cm/110 cm/118 cm/126 cm) w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Jej rączka została pokryta pianką, co zagwarantuje komfortowy uchwyt.

  2 taśmy oporowe: Trampolina jest dostarczana z 2 opaskami oporowymi, które urozmaicają ćwiczenia. Dzięki czemu doskonale pasuje do kształtowania ciała, rozszerzania równowagi i siły mięśni, i do ćwiczenia jogi i rozciągania.

  Bezpieczna i konkretna budowa: Dzięki solidnej, stalowej konstrukcji i wytrzymałej macie do skakania z materiału PP, całość jest w stanie wytrzymać obciążenie aż do 150 kg. Dodatkowo 6 potężnych nóżek z antypoślizgowymi nakładkami, a także osłona bezpieczeństwa z dzianiny Oxford zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania.

  Prosty montaż i wszechstronne użycie: Dzięki załączonej do zestawu szczegółowej instrukcji, montaż jest prędki i prosty. Na naszej trampolinie mogą się bawić jednocześnie dzieci, jak i dorośli. Można z niej korzystać w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz.

  perfekcyjnie sprawdzi się ona umieszczona w salonie, sypialni, ogrodzie, na podwórku albo w innych miejscach. Zawartość opakowania: 1 x Trampolina 2 x Taśma oporowa 1 x Instrukcja obsługi


☆ Costway Składana trampolina fitness okrągła ☆

Costway Składana trampolina fitness okrągła Najniższa Cena Online

☆ Costway Składana trampolina fitness okrągła - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Składana trampolina fitness okrągła
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Składana trampolina fitness krągła Nasza trampolina fitness wykonana została z wysokiej jakości żelaznej, składanej konstrukcji oraz elastycznego i trwałego materiału PP. Ponadto dzięki wielkiej nośności 150 kg nadaje się do przez każdego członka rodziny. Mając na uwadze bezpieczeństwo w trakcie stosowania, do jej produkcji zastosowaliśmy wysokiej jakości linki bungee z pokryciem oxford, zapewniając dodatkową ochronę stóp w trakcie zabawy czy ćwiczeń. Ponadto 8 antypoślizgowych przyssawek redukuje hałas w trakcie ćwiczeń oraz zapewnia dodatkową stabilność. Parametry: mocna kompozycja: wykonana z grubej żelaznej ramy z powierzchnią odporną na korozje, zapewniając i stabilność. Mata stworzona została natomiast z materiału PP, który jest wytrzymały i wodoodporny. Ćwiczenia dla całej rodziny: Dzięki obszernej nośności (150kg) wyśmienicie pasuje do ćwiczeń równocześnie dla dzieci jak i dorosłych. Składana kompozycja: Nasza trampolina jest bardzo prosta do złożenia, starczy ściągnąć zatrzask bezpieczeństwa i odłączyć nóżki. Bezpieczny, a także cichy trening: Wytrzymałe liny bungee, i 8 antypoślizgowych przyssawek, gwarantują bezpieczeństwo. Ponadto, dzianina oxford jako osłona gum zagwarantuje dopełniającą ochronę twoim stopom. Zawartość opakowania: 1 x składana trampolina 1 x instrukcja

☆ Costway Trampolina fitness z poręczą ☆

Costway Trampolina fitness z poręczą Najniższa Cena Online

☆ Costway Trampolina fitness z poręczą - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Trampolina fitness z poręczą
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Trampolina fitness z poręczą Chcesz się należycie bawić i równocześnie trenować? W takim razie nasza składana trampolina jest wyśmienitym wyborem. Dzięki dostosowywanemu i zdejmowanemu uchwytowi z pianki (96/105/114/122 cm) trampolina jest perfekcyjna dla dzieci i dorosłych. To nie tylko rozszerza interakcję między nimi, lecz także pomaga im dbać o formę, schudnąć, poprawia umiejętności motoryczne, rzeźbi mięśnie, itp. Na dodatek, trampolina wykonana jest z wytrzymałej konstrukcji stalowej i wysokiej jakości materiałów PP i PVC, a jego maksymalne obciążenie wynosi do 150 kg. 32 wysokiej jakości sprężyny gwarantują dużą sprężystość, a łożyska sprawiają, że skoki są bezpieczniejsze i cichsze. W dodatku, po złożeniu i włożeniu do torby transportowej, jest łatwy do przechowywania i transportu.

☆ Costway Składana mini trampolina fitness z regulowaną wysokością i 2 opaskami (0033616103599) ☆

Costway Składana mini trampolina fitness z regulowaną wysokością i 2 opaskami (0033616103599) Najniższa Cena Online

☆ Costway Składana mini trampolina fitness z regulowaną wysokością i 2 opaskami (0033616103599) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Składana mini trampolina fitness z regulowaną wysokością i 2 opaskami (0033616103599)
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Nasza składana trampolina to nadzwyczajny sprzęt do ćwiczeń fitness. Dostosowywany w 4 stopniach wysokości uchwyt jest odpowiedni równocześnie dla dzieci, jak i dorosłych. Można jej używać do wykonywania takich ćwiczeń jak podskoki, rozciąganie, przysiady, a także joga. Dzięki konkretnej, stalowej konstrukcji i wytrzymałej macie do skakania z materiału PP, całość jest w stanie wytrzymać obciążenie aż do 150 kg. Ponadto na każdej nóżce znajduje się przeciwpoślizgowa podkładka, które uniemożliwiają niepożądanemu przemieszczaniu się trampoliny w trakcie jej używania. Składana i przenośna kompozycja: Dzięki średnicy 101 cm trampolina ta proponuje dużo przestrzeni do skakania dla dzieci i dorosłych. Można ją także błyskawicznie złożyć, a następnie z łatwością przetransportować albo schować w celu zaoszczędzenia miejsca. 4-poziomowy regulowany uchwyt: Rączka naszej trampoliny może być regulowana na 4 przeróżnych wysokościach (102 cm/110 cm/118 cm/126 cm) w zależności od indywidualnego potrzeby. Jej rączka została pokryta pianką, co zapewnia wygodny uchwyt. 2 taśmy oporowe: Trampolina jest dostarczana z 2 opaskami oporowymi, które urozmaicają ćwiczenia. Dzięki czemu idealnie pasuje do kształtowania ciała, powiększania równowagi i siły mięśni,, a także do ćwiczenia jogi i rozciągania. Bezpieczna i solidna budowa: Dzięki konkretnej, stalowej konstrukcji i wytrzymałej macie do skakania z materiału PP, całość jest w stanie wytrzymać obciążenie aż do 150 kg. Ponadto 6 solidnych nóżek z antypoślizgowymi nakładkami, a także osłona bezpieczeństwa z dzianiny Oxford gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie wykorzystywania. Prosty montaż i wszechstronne użycie: Dzięki załączonej do zestawu szczegółowej instrukcji, montaż jest prędki i prosty. Na naszej trampolinie mogą się bawić równocześnie dzieci, jak i dorośli. Można z niej korzystać w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz. Genialnie sprawdzi się ona umieszczona w salonie, sypialni, ogrodzie, na podwórku lub w innych miejscach. Zawartość opakowania: 1 x Trampolina 2 x Taśma oporowa 1 x Instrukcja obsługi

☆ Składana mini trampolina fitness z regulowaną poręczą marki Costway ☆

Składana mini trampolina fitness z regulowaną poręczą marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Składana mini trampolina fitness z regulowaną poręczą marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Składana mini trampolina fitness z regulowaną poręczą marki Costway
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Chcesz ćwiczyć i jednocześnie korzystnie się bawić? W takim razie nasza trampolina to dobry wybór! Zdejmowany i regulowany uchwyt z pianki sprawia, iż trampolina pasuje równocześnie dla dzieci, jak i dorosłych. Sprzęt wyprodukowany jest z wytrzymałej stali i PP i PVC, co powoduje, iż może utrzymać do 150 kg obciążenia. Sprężyny gwarantują natomiast wysoką elastyczność, a przeciwpoślizgowe nóżki powodują, że jest bezpieczna i cicha w użyciu. Po złożeniu trampolinę można łatwo przechowywać i przenosić w dołączonej do zestawu torbie. 4-stopniowy dostosowywany uchwyt: Nasza trampolina jest wyposażona w uchwyt, który można regulować w 4-stopniowym zakresie. Oznacza to, iż z trampoliny mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli, a uchwyt gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie skakania. Wysokiej jakości materiały: Dzięki mocnej stalowej ramie, sprężystej macie do skakania z PP i pokryciu z PVC, trampolina może wytrzymać obciążenie do 150 kg. Jest równocześnie trwała, stabilna i nieskomplikowana do czyszczenia dzięki wodoodpornej powierzchni. Dobra dla zdrowia: Trampolina to znakomity sprzęt fitness. Można jej używać do odchudzania, stymulowania metabolizmu i krążenia krwi itp. Dzieciom zapewni natomiast zdrową zabawę. Jednostajna i przeciwpoślizgowa: Nasza trampolina jest wyekwipowana w wysokiej jakości sprężyny zapewniające bezpieczeństwo i rozciągliwość. Antypoślizgowe nóżki zapewniają z kolei stabilne oparcie, niski poziom hałasu i ochronę podłogi przed zarysowaniami. Składana i mobilna konstrukcja: Dzięki praktycznej konstrukcji trampolinę można szybko złożyć i schować do torby. Dzięki temu można jązabrać ze sobą w dowolne miejsce. Zawartość opakowania: 1 x Trampolina 1 x Torba transportowa 1 x Instrukcja obsługi

☆ Składana trampolina fitness okrągła marki Costway ☆

Składana trampolina fitness okrągła marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Składana trampolina fitness okrągła marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Składana trampolina fitness okrągła marki Costway
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Składana trampolina fitness krągła Nasza trampolina fitness produkowana została z wysokiej jakości żelaznej, składanej konstrukcji, a także rozciągliwego i trwałego materiału PP. W dodatku dzięki szerokiej nośności 150 kg pasuje do poprzez każdego członka rodziny. Posiadając na uwadze bezpieczeństwo w trakcie wykorzystywania, do jej produkcji zastosowaliśmy wysokiej jakości linki bungee z pokryciem oxford, zapewniając dopełniającą ochronę stóp podczas zabawy czy ćwiczeń. Na dodatek 8 antypoślizgowych przyssawek redukuje hałas podczas ćwiczeń, a także zagwarantuje dodatkową stabilność. Parametry: potężna konstrukcja: wykonana z grubej żelaznej ramy z powierzchnią odporną na korozje, gwarantując i stabilność. Mata stworzona została natomiast z materiału PP, który jest wytrzymały i wodoodporny. Ćwiczenia dla całej rodziny: Dzięki znacznej nośności (150kg) rewelacyjnie nadaje się do ćwiczeń zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Składana konstrukcja: Nasza trampolina jest stanowczo prosta do złożenia, wystarczy ściągnąć zatrzask bezpieczeństwa i odłączyć nóżki. Bezpieczny i cichy trening: Wytrzymałe liny bungee, oraz 8 antypoślizgowych przyssawek, gwarantują bezpieczeństwo. Ponadto, dzianina oxford jako osłona gum gwarantuje dodatkową ochronę twoim stopom. Zawartość opakowania: 1 x składana trampolina 1 x instrukcja

☆ Sveltus Trampolina fitness 3613 100 cm black | ☆

Sveltus Trampolina fitness 3613 100 cm black | Najniższa Cena Online

☆ Sveltus Trampolina fitness 3613 100 cm black | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sveltus
 • Nazwa produktu: Sveltus Trampolina fitness 3613 100 cm black |
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:

  Trampolina Sveltus Fit | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Składana trampolina fitness 120 cm marki Costway ☆

Składana trampolina fitness 120 cm marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Składana trampolina fitness 120 cm marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Składana trampolina fitness 120 cm marki Costway
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Składana trampolina fitness Nasza trampolina fitness umożliwia skutecznie realizowanie ćwiczeń w zaciszu domowym. Jej dostosowywany drążek ma 4 poziomy wysokości do ustawienia w zależności od wzrostu użytkownika. Jego uchwyt obszyty został miękką gąbką, dzięki temu znamionuje się prawidłową absorpcją potu i zagwarantuje wygodny uścisk. Pogrubiona wkładka i wysokiej jakości sprężyny maksymalizują ochronę kolan dzięki dobranej rozciągliwości. Osłona ochronna zapobiega zwichnięciom na skutek nadepnięcia na krawędź. Podkładki na nóżkach rozszerzają ogólną stabilność konstrukcji i zapobiegają przypadkowym zarysowaniom podłogi. Całość można niedługim czasie złożyć w kompaktowy zarys, żeby zaoszczędzić miejsce i ułatwić transport. Konkretna kompozycja: Gruba żelazna rama z zakrytą powierzchnią, zagwarantuje doskonałą stabilność i odporność. Mata wykonana została z trwałego i wodoodpornego materiału PP, co zapewnia jej wspaniałą i ułatwia jej czyszczenie. 4-poziomowy regulowany uchwyt: Pokryta pianką rączka ma wielostopniową regulację ustawienia poziomu wysokości, co pozwala na przypasowanie trampoliny do używania przez osoby o najróżniejszym wzroście. Mogą z niej korzystać równocześnie dzieci jak i dorośli. Składana kompozycja: konstrukcja trampoliny jest nieskomplikowana do złożenia. Wszystko co należy zrobić to zwolnić blokadę bezpieczeństwa i odłączyć nóżki. Całość można dwukrotnie złożyć i wygodnie przechowywać pod łóżkiem albo w bagażniku, by zaoszczędzić miejsce w pokoju. Bezpieczne i ciche wykorzystywanie: Bezpieczeństwo stosowania jest naszym priorytetem. Dlatego do produkcji wykorzystano solidne stalowe sprężyny i dzianinę oxford, co gwarantuje doskonałą ochronę stóp podczas używania. Na dodatek, przeciwpoślizgowe podstawki zapobiegają emisji hałasu w trakcie stosowania i rozszerzają stabilność całej konstrukcji. Prosty montaż: W przeciwieństwie do innych trampolin, które są niełatwe w montażu, nasz sprzęt dostarczamy złożony, dzięki czemu można z niej korzystać od razu po otrzymaniu przesyłki.

☆ Costway Składana trampolina fitness 120 cm ☆

Costway Składana trampolina fitness 120 cm Najniższa Cena Online

☆ Costway Składana trampolina fitness 120 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Składana trampolina fitness 120 cm
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Składana trampolina fitness Nasza trampolina fitness zezwala na skutecznie realizowanie ćwiczeń w zaciszu domowym. Jej regulowany drążek posiada 4 stopnie wysokości do ustawienia w zależności od wzrostu użytkownika. Jego uchwyt obszyty został miękką gąbką, dzięki czemu cechuje się korzystną absorpcją potu i gwarantuje wygodny uścisk. Pogrubiona wkładka i wysokiej jakości sprężyny maksymalizują ochronę kolan dzięki przypasowanej rozciągliwości. Osłona ochronna zapobiega zwichnięciom na skutek nadepnięcia na krawędź. Podkładki na nóżkach zwiększają ogólną stabilność konstrukcji, a także zapobiegają przypadkowym zarysowaniom podłogi. Całość można niedługim czasie złożyć w kompaktowy kształt, by zaoszczędzić miejsce i ułatwić transport. Mocna konstrukcja: Gruba żelazna rama z zakrytą powierzchnią, zagwarantuje nadzwyczajną stabilność i solidność. Mata wykonana została z trwałego i wodoodpornego materiału PP, co zagwarantuje jej nadzwyczajną oraz upraszcza jej czyszczenie. 4-poziomowy dostosowywany uchwyt: Pokryta pianką rączka ma wielostopniową regulację ustawienia poziomu wysokości, co zezwala na dostosowanie trampoliny do używania poprzez osoby o najróżniejszym wzroście. Mogą z niej korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Składana kompozycja: konstrukcja trampoliny jest łatwa do złożenia. Wszystko co należy zrobić to zwolnić blokadę bezpieczeństwa i odłączyć nóżki. Całość można dwukrotnie złożyć i komfortowo przechowywać pod łóżkiem albo w bagażniku, aby zaoszczędzić miejsce w pokoju. Bezpieczne i ciche stosowanie: Bezpieczeństwo użytkowania jest naszym priorytetem. Dlatego do produkcji wykorzystano solidne stalowe sprężyny i tkaninę oxford, co zagwarantuje świetną ochronę stóp w trakcie wykorzystywania. Na dodatek, antypoślizgowe podstawki zapobiegają emisji hałasu podczas użytkowania i zwiększają stabilność całej konstrukcji. Prosty montaż: W przeciwieństwie do innych trampolin, które są nieprzystępne w konstrukcji, nasz sprzęt dostarczamy złożony, dzięki temu można z niej korzystać od razu po otrzymaniu przesyłki.


Podobne zestawienia:


Najtańsze trampoliny fitness do 500 zł – Ranking lipiec 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze trampoliny fitness do 500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trampolin fitness do 500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Składana mini trampolina fitness z regulowaną poręczą marki Costway ☆

Składana mini trampolina fitness z regulowaną poręczą marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Składana mini trampolina fitness z regulowaną poręczą marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Składana mini trampolina fitness z regulowaną poręczą marki Costway
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Chcesz ćwiczyć i jednocześnie korzystnie się bawić? W takim razie nasza trampolina to dobry wybór! Zdejmowany i dostosowywany uchwyt z pianki sprawia, że trampolina pasuje równocześnie dla dzieci, jak i dorosłych. Sprzęt stworzony jest z wytrzymałej stali oraz PP i PVC, co sprawia, że może utrzymać do 150 kg obciążenia. Sprężyny gwarantują natomiast wysoką sprężystość, a antypoślizgowe nóżki sprawiają, iż jest bezpieczna i cicha w użyciu. Po złożeniu trampolinę można z łatwością przechowywać i przenosić w dołączonej do zestawu torbie. 4-stopniowy dostosowywany uchwyt: Nasza trampolina jest zaopatrzona w uchwyt, który można regulować w 4-stopniowym zakresie. Oznacza to, iż z trampoliny mogą korzystać równocześnie dzieci, jak i dorośli, a uchwyt zagwarantuje bezpieczeństwo w trakcie skakania. Wysokiej jakości materiały: Dzięki potężnej stalowej ramie, sprężystej macie do skakania z PP i pokryciu z PVC, trampolina może wytrzymać obciążenie do 150 kg. Jest równocześnie trwała, jednostajna i przystępna do czyszczenia dzięki wodoodpornej powierzchni. Dobra dla zdrowia: Trampolina to wyśmienity sprzęt fitness. Można jej używać do odchudzania, stymulowania metabolizmu i krążenia krwi itp. Dzieciom zapewni natomiast zdrową zabawę. Zrównoważona i przeciwpoślizgowa: Nasza trampolina jest zaopatrzona w wysokiej jakości sprężyny zapewniające bezpieczeństwo i rozciągliwość. Antypoślizgowe nóżki gwarantują z kolei jednostajne oparcie, niski poziom hałasu i ochronę podłogi przed zarysowaniami. Składana i mobilna konstrukcja: Dzięki ergonomicznej konstrukcji trampolinę można prędko złożyć i schować do torby. Dzięki czemu można jązabrać ze sobą w dowolne miejsce. Zawartość opakowania: 1 x Trampolina 1 x Torba transportowa 1 x Instrukcja obsługi

☆ Składana trampolina do ćwiczeń fitness marki Costway ☆

Składana trampolina do ćwiczeń fitness marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Składana trampolina do ćwiczeń fitness marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Składana trampolina do ćwiczeń fitness marki Costway
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Składana trampolina fitness Uniwersalne zastosowanie - trampolina jest genialnym dodatkiem do każdego treningu cardio. Ćwiczenia z dodatkiem trampoliny rozszerzają intensywność i efektywność treningu. Urządzenie pasuje zarówno do korzystania wewnętrznego, jak i zewnętrznego Wysokiej jakości materiały - trampolina została wytwarzana z wysokiej jakości stali oraz materiałów PP i PVC, dzięki czemu gwarantuje solidność i wytrzymałość. 32 umocnione sprężyny oraz 6 konkretnych nóg sprawiają, iż maksymalne obciążenie trampoliny wynosi aż 100 kilogramów Bezpieczeństwo używania - pokaźna osłona z PVC zabezpiecza krawędź trampoliny, a wielkie antypoślizgowe osłony na każdej nodze zapobiegają ślizganiu się i gwarantują bezpieczeństwo podczas treningu Łatwość przenoszenia - dzięki niewiele znaczącej wadze i składanej konstrukcji trampolina jest istotnie użyteczna, nieskomplikowana do przenoszenia i przechowywania Łatwość konstrukcji - trampolina jest szczególnie prosta w montażu, jak i demontażu. Wszystkie części niezbędne do instalacji zostały załączone do zestawu

☆ Costway Składana trampolina fitness okrągła ☆

Costway Składana trampolina fitness okrągła Najniższa Cena Online

☆ Costway Składana trampolina fitness okrągła - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Składana trampolina fitness okrągła
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Składana trampolina fitness kolista Nasza trampolina fitness stworzona została z wysokiej jakości żelaznej, składanej konstrukcji i sprężystego i trwałego materiału PP. Dodatkowo dzięki obszernej nośności 150 kg nadaje się do przez każdego członka rodziny. Mając na uwadze bezpieczeństwo podczas wykorzystywania, do jej produkcji zastosowaliśmy wysokiej jakości linki bungee z pokryciem oxford, zapewniając dodatkową ochronę stóp podczas zabawy czy ćwiczeń. Na dodatek 8 antypoślizgowych przyssawek redukuje hałas w trakcie ćwiczeń, a także zapewnia uzupełniającą stabilność. Cechy: mocna konstrukcja: tworzona z grubej żelaznej ramy z powierzchnią odporną na korozje, gwarantując oraz stabilność. Mata wytwarzana została natomiast z materiału PP, który jest wytrzymały i wodoodporny. Ćwiczenia dla całej rodziny: Dzięki pokaźnej nośności (150kg) idealnie nadaje się do ćwiczeń zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Składana budowa: Nasza trampolina jest bardzo prosta do złożenia, starczy ściągnąć zatrzask bezpieczeństwa oraz odłączyć nóżki. Bezpieczny i cichy trening: Wytrzymałe liny bungee, i 8 antypoślizgowych przyssawek, gwarantują bezpieczeństwo. Na dodatek, tkanina oxford jako osłona gum zagwarantuje dopełniającą ochronę twoim stopom. Zawartość opakowania: 1 x składana trampolina 1 x instrukcja

☆ Składana trampolina fitness okrągła marki Costway ☆

Składana trampolina fitness okrągła marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Składana trampolina fitness okrągła marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Składana trampolina fitness okrągła marki Costway
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Składana trampolina fitness okrągła Nasza trampolina fitness wytworzona została z wysokiej jakości żelaznej, składanej konstrukcji, a także rozciągliwego i trwałego materiału PP. Na dodatek dzięki pokaźnej nośności 150 kg nadaje się do poprzez każdego członka rodziny. Mając na uwadze bezpieczeństwo podczas stosowania, do jej produkcji zastosowaliśmy wysokiej jakości linki bungee z pokryciem oxford, gwarantując dopełniającą ochronę stóp w trakcie zabawy czy ćwiczeń. Ponadto 8 antypoślizgowych przyssawek redukuje hałas w trakcie ćwiczeń i zapewnia uzupełniającą stabilność. Cechy: solidna kompozycja: tworzona z grubej żelaznej ramy z powierzchnią niepodatną na korozje, zapewniając oraz stabilność. Mata tworzona została natomiast z materiału PP, który jest wytrzymały i wodoodporny. Ćwiczenia dla całej rodziny: Dzięki wielkiej nośności (150kg) wspaniale pasuje do ćwiczeń jednocześnie dla dzieci jak i dorosłych. Składana konstrukcja: Nasza trampolina jest wyjątkowo prosta do złożenia, wystarczy ściągnąć zatrzask bezpieczeństwa, a także odłączyć nóżki. Bezpieczny, a także cichy trening: Wytrzymałe liny bungee,, a także 8 antypoślizgowych przyssawek, gwarantują bezpieczeństwo. Na dodatek, dzianina oxford jako osłona gum zapewnia dodatkową ochronę twoim stopom. Zawartość opakowania: 1 x składana trampolina 1 x instrukcja

☆ Costway Składana trampolina fitness 120 cm ☆

Costway Składana trampolina fitness 120 cm Najniższa Cena Online

☆ Costway Składana trampolina fitness 120 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Składana trampolina fitness 120 cm
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Składana trampolina fitness Nasza trampolina fitness zezwala na efektywnie realizowanie ćwiczeń w zaciszu domowym. Jej dostosowywany drążek posiada 4 poziomy wysokości do ustawienia w zależności od wzrostu użytkownika. Jego uchwyt obszyty został miękką gąbką, dzięki temu cechuje się prawidłową absorpcją potu i gwarantuje komfortowy uścisk. Pogrubiona wkładka i wysokiej jakości sprężyny maksymalizują ochronę kolan dzięki dostosowanej sprężystości. Osłona ochronna zapobiega zwichnięciom na skutek nadepnięcia na krawędź. Podkładki na nóżkach powiększają ogólną stabilność konstrukcji oraz uniemożliwiają przypadkowym zarysowaniom podłogi. Całość można niedługim czasie złożyć w kompaktowy kształt, aby zaoszczędzić miejsce i ułatwić transport. Solidna kompozycja: Gruba żelazna rama z zakrytą powierzchnią, gwarantuje perfekcyjną stabilność i wytrzymałość. Mata tworzona została z trwałego i wodoodpornego materiału PP, co zapewnia jej perfekcyjną , a także usprawnia jej czyszczenie. 4-poziomowy regulowany uchwyt: Pokryta pianką rączka posiada wielostopniową regulację ustawienia poziomu wysokości, co pozwala na dostosowanie trampoliny do użytkowania przez osoby o różnorodnym wzroście. Mogą z niej korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Składana kompozycja: kompozycja trampoliny jest przystępna do złożenia. Wszystko co należy zrobić to zwolnić blokadę bezpieczeństwa i odłączyć nóżki. Całość można dwukrotnie złożyć i komfortowo przechowywać pod łóżkiem albo w bagażniku, by zaoszczędzić miejsce w pokoju. Bezpieczne i ciche stosowanie: Bezpieczeństwo wykorzystywania jest naszym priorytetem. Dlatego do produkcji wykorzystano konkretne stalowe sprężyny i dzianinę oxford, co gwarantuje wspaniałą ochronę stóp w trakcie użytkowania. W dodatku, antypoślizgowe podstawki zapobiegają emisji hałasu podczas używania oraz rozszerzają stabilność całej konstrukcji. Prosty montaż: W przeciwieństwie do innych trampolin, które są trudne w montażu, nasz sprzęt dostarczamy złożony, dzięki temu można z niej korzystać od razu po otrzymaniu przesyłki.


Podsumowanie, czyli jaka trampolina fitness do 500 zł najlepsza?


Najlepsza trampolina fitness do 500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza trampolina fitness do 500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane trampoliny fitness – Zestawienie lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych trampolin fitness do 500 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych trampolin do ćwiczeń i treningu fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaka trampolina fitness do 500 zł opinie i efekty,
 • dobre trampoliny fitness do 500 zł cena,
 • ranking trampolin fitness do 500 zł,
 • trampolina fitness do 500 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o trampolinach fitness do 500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o trampolinach fitness do 500 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o trampolinach fitness do 500 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka trampolina fitness do 500 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych trampolinach fitness do 500 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z trampolinami do 500 zł do ćwiczeń i treningu fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie trampoliny fitness do 500 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z trampolinami do 500 zł do ćwiczeń i treningu fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach trampoliny fitness do 500 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *