FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking trampolin fitness. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Trampoliny fitness / Ranking trampolin fitness


Pomagamy w wyborze dobrych trampolin fitness. Opracowane zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych trampolin fitness,
 • TOP5 chętnie kupowanych trampolin do ćwiczeń fitness.

Jakie trampoliny fitness najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane trampoliny fitness, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking trampolin fitness, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Składana trampolina fitness 120 cm marki Costway ☆

Składana trampolina fitness 120 cm marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Składana trampolina fitness 120 cm marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Składana trampolina fitness 120 cm marki Costway
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Składana trampolina fitness Nasza trampolina fitness zezwala na efektywnie wykonywanie ćwiczeń w zaciszu domowym. Jej regulowany drążek ma 4 poziomy wysokości do ustawienia w zależności od wzrostu użytkownika. Jego uchwyt obszyty został miękką gąbką, dzięki czemu cechuje się korzystną absorpcją potu i zapewnia wygodny uścisk. Pogrubiona wkładka i wysokiej jakości sprężyny maksymalizują ochronę kolan dzięki przypasowanej rozciągliwości. Osłona ochronna uniemożliwia zwichnięciom na skutek nadepnięcia na krawędź. Podkładki na nóżkach powiększają ogólną stabilność konstrukcji i uniemożliwiają przypadkowym zarysowaniom podłogi. Całość można krótkim czasie złożyć w kompaktowy kształt, aby zaoszczędzić miejsce i ułatwić transport. Solidna konstrukcja: Gruba żelazna rama z zakrytą powierzchnią, zapewnia rewelacyjną stabilność i odporność. Mata wytworzona została z trwałego i wodoodpornego materiału PP, co zapewnia jej wspaniałą i upraszcza jej czyszczenie. 4-poziomowy regulowany uchwyt: Pokryta pianką rączka posiada wielostopniową regulację ustawienia poziomu wysokości, co umożliwia dobranie trampoliny do wykorzystywania poprzez osoby o różnym wzroście. Mogą z niej korzystać jednocześnie dzieci jak i dorośli. Składana kompozycja: budowa trampoliny jest nietrudna do złożenia. Wszystko co należy zrobić to zwolnić blokadę bezpieczeństwa i odłączyć nóżki. Całość można dwukrotnie złożyć i wygodnie przechowywać pod łóżkiem lub w bagażniku, aby zaoszczędzić miejsce w pokoju. Bezpieczne i ciche użytkowanie: Bezpieczeństwo używania jest naszym priorytetem. Dlatego do produkcji wykorzystano mocne stalowe sprężyny i dzianinę oxford, co zagwarantuje nieprzeciętną ochronę stóp w trakcie używania. Na dodatek, przeciwpoślizgowe podstawki zapobiegają emisji hałasu podczas stosowania, a także zwiększają stabilność całej konstrukcji. Prosty montaż: W przeciwieństwie do innych trampolin, które są skomplikowane w konstrukcji, nasz sprzęt dostarczamy złożony, dzięki temu można z niej korzystać od razu po otrzymaniu przesyłki.

☆ Trampolina Fitness 128cm zielona ☆

Trampolina Fitness 128cm zielona Najniższa Cena Online

☆ Trampolina Fitness 128cm zielona - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Trampolina Fitness 128cm zielona
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Trampolina fitness z poręczą profi digital 140 cm marki Insportline ☆

Trampolina fitness z poręczą profi digital 140 cm marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Trampolina fitness z poręczą profi digital 140 cm marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Trampolina fitness z poręczą profi digital 140 cm marki Insportline
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Trampolina z poręczą inSPORTline PROFI Digital to progresywna trampolina do ćwiczeń, asygnowana jednocześnie do domowego, jak i komercyjnego stosowania (w siłowniach i centrach fitness). Zaimplementowany komputer wyświetla atrybuty treningu tj. Czas, liczbę skoków na minutę i ilość spalonych kalorii. Model jest wyposażony w użyteczną poręcz do utrzymywania równowagi i urozmaicania treningu.

  Trampolina z uchwytem inSPORTline PROFI Digital spełnia najwyższe, światowe i europejskie standardy bezpieczeństwa EN-71. Certyfikaty niemieckiego ośrodka TÜV NORD i ASTM International. Uzupełniające atuty modelu to zestaw galwanizowanych, wytrzymałych na korozję, sprężyn i opracowana w Stanach Zjednoczonych, mata do skakania, broniąca przed promieniowaniem UV. Rama trampoliny została wytwarzana z ocynkowanej, skrajnie wytrzymałej stali.

  parametry technologiczne

☆ Składana trampolina fitness 120 cm ☆

Składana trampolina fitness 120 cm Najniższa Cena Online

☆ Składana trampolina fitness 120 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Składana trampolina fitness 120 cm
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Składana trampolina fitness Nasza trampolina fitness pozwala na efektywnie wykonywanie ćwiczeń w zaciszu domowym. Jej dostosowywany drążek posiada 4 poziomy wysokości do ustawienia w zależności od wzrostu użytkownika. Jego uchwyt obszyty został miękką gąbką, dzięki czemu znamionuje się prawidłową absorpcją potu i zagwarantuje wygodny uścisk. Pogrubiona wkładka i wysokiej jakości sprężyny maksymalizują ochronę kolan dzięki przypasowanej sprężystości. Osłona ochronna zapobiega zwichnięciom na skutek nadepnięcia na krawędź. Podkładki na nóżkach rozszerzają ogólną stabilność konstrukcji i uniemożliwiają przypadkowym zarysowaniom podłogi. Całość można krótkim czasie złożyć w kompaktowy kształt, by zaoszczędzić miejsce i ułatwić transport. Konkretna kompozycja: Gruba żelazna rama z zakrytą powierzchnią, zapewnia znakomitą stabilność i solidność. Mata wytwarzana została z trwałego i wodoodpornego materiału PP, co zagwarantuje jej świetną oraz usprawnia jej czyszczenie. 4-poziomowy dostosowywany uchwyt: Pokryta pianką rączka posiada wielostopniową regulację ustawienia poziomu wysokości, co umożliwia dostosowanie trampoliny do używania poprzez osoby o przeróżnym wzroście. Mogą z niej korzystać jednocześnie dzieci jak i dorośli. Składana konstrukcja: kompozycja trampoliny jest prosta do złożenia. Wszystko co należy zrobić to zwolnić blokadę bezpieczeństwa i odłączyć nóżki. Całość można dwukrotnie złożyć i komfortowo przechowywać pod łóżkiem lub w bagażniku, żeby zaoszczędzić miejsce w pokoju. Bezpieczne i ciche wykorzystywanie: Bezpieczeństwo stosowania jest naszym priorytetem. Dlatego do produkcji wykorzystano konkretne stalowe sprężyny i tkaninę oxford, co zagwarantuje idealną ochronę stóp podczas wykorzystywania. Na dodatek, antypoślizgowe podstawki zapobiegają emisji hałasu podczas wykorzystywania i rozszerzają stabilność całej konstrukcji. Prosty montaż: W przeciwieństwie do innych trampolin, które są niełatwe w konstrukcji, nasz sprzęt dostarczamy złożony, dzięki temu można z niej korzystać od razu po otrzymaniu przesyłki.

☆ Costway Składana trampolina fitness 120 cm ☆

Costway Składana trampolina fitness 120 cm Najniższa Cena Online

☆ Costway Składana trampolina fitness 120 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Składana trampolina fitness 120 cm
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Składana trampolina fitness Nasza trampolina fitness umożliwia sprawnie realizowanie ćwiczeń w zaciszu domowym. Jej regulowany drążek ma 4 stopnie wysokości do ustawienia w zależności od wzrostu użytkownika. Jego uchwyt obszyty został miękką gąbką, dzięki temu charakteryzuje się dobrą absorpcją potu i gwarantuje komfortowy uścisk. Pogrubiona wkładka i wysokiej jakości sprężyny maksymalizują ochronę kolan dzięki dobranej sprężystości. Osłona ochronna uniemożliwia zwichnięciom na skutek nadepnięcia na krawędź. Podkładki na nóżkach zwiększają ogólną stabilność konstrukcji oraz zapobiegają przypadkowym zarysowaniom podłogi. Całość można niedługim czasie złożyć w kompaktowy zarys, żeby zaoszczędzić miejsce i ułatwić transport. Konkretna budowa: Gruba żelazna rama z zakrytą powierzchnią, zapewnia nieprzeciętną stabilność i wytrzymałość. Mata wyprodukowana została z trwałego i wodoodpornego materiału PP, co zapewnia jej znakomitą i upraszcza jej czyszczenie. 4-poziomowy regulowany uchwyt: Pokryta pianką rączka posiada wielostopniową regulację ustawienia poziomu wysokości, co pozwala na dopasowanie trampoliny do użytkowania przez osoby o przeróżnym wzroście. Mogą z niej korzystać jednocześnie dzieci jak i dorośli. Składana kompozycja: konstrukcja trampoliny jest prosta do złożenia. Wszystko co należy zrobić to zwolnić blokadę bezpieczeństwa i odłączyć nóżki. Całość można dwukrotnie złożyć i wygodnie przechowywać pod łóżkiem lub w bagażniku, by zaoszczędzić miejsce w pokoju. Bezpieczne i ciche stosowanie: Bezpieczeństwo stosowania jest naszym priorytetem. Dlatego do produkcji wykorzystano solidne stalowe sprężyny i tkaninę oxford, co zapewnia rewelacyjną ochronę stóp w trakcie stosowania. Dodatkowo, przeciwpoślizgowe podstawki zapobiegają emisji hałasu w trakcie używania i rozszerzają stabilność całej konstrukcji. Prosty montaż: W przeciwieństwie do innych trampolin, które są skomplikowane w montażu, nasz sprzęt dostarczamy złożony, dzięki czemu można z niej korzystać od razu po otrzymaniu przesyłki.

☆ trampolina fitness, Ø ok. 85 cm marki Crivit ☆

trampolina fitness, Ø ok. 85 cm marki Crivit Najniższa Cena Online

☆ trampolina fitness, Ø ok. 85 cm marki Crivit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: trampolina fitness, Ø ok. 85 cm marki Crivit
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  CRIVIT Trampolina fitness, Ø ok. 85 cm

  Opis towaru

  • rozwój równowagi, koordynacji, siły, wytrzymałości i mobilności
  • z uchwytem T o regulowanej wysokości i wygodnym gumowym zawieszeniem linowym (30 pierścieni linowych) – wspaniała do efektywnego treningu, który nie obciąża stawów
  • liczne opcje treningowe dla indywidualnych celów treningowych i stopni produktywności
  • antypoślizgowe nóżki zapewniające stabilność
  • uchwyt T z podstawką dla dodatkowej stabilności
  • powierzchnia skakania: ok. 85 cm (Ø)
  • trampolina: ok. 112 cm (Ø)
  • obciążenie: maks. 120 kg


  rozmiary

  • trampolina: ok. 112 x 35,8 cm (Ø x wys.) (bez drążka)
  • drążek treningowy: ok. 79 x 60 cm (wys. X szer.)
  • powierzchnia skakania: ok. 85 cm (Ø)


  Waga

  • ok. 13,5 kg (z drążkiem treningowym)

☆ Trampolina fitness z poręczą profi digital 100 cm marki Insportline ☆

Trampolina fitness z poręczą profi digital 100 cm marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Trampolina fitness z poręczą profi digital 100 cm marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Trampolina fitness z poręczą profi digital 100 cm marki Insportline
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Trampolina z poręczą inSPORTline PROFI Digital to progresywna trampolina do ćwiczeń, asygnowana zarówno do domowego, jak i komercyjnego użytku (w siłowniach i centrach fitness). Wbudowany komputer wyświetla atrybuty treningu tj. Czas, liczbę skoków na minutę i ilość spalonych kalorii. Model jest zaopatrzony w ergonomiczną poręcz do utrzymywania równowagi. Wysokość poręczy możesz przypasować do swych potrzeb, albo całkowicie ją zdemontować.

  Trampolina z uchwytem inSPORTline PROFI Digital spełnia najwyższe, światowe i europejskie standardy bezpieczeństwa EN-71. Dokumenty niemieckiego ośrodka TÜV NORD i ASTM International. Dopełniające atuty modelu to zestaw galwanizowanych, niepodatnych na korozję, sprężyn i opracowana w Stanach Zjednoczonych, mata do skakania, chroniąca przed promieniowaniem UV. Rama trampoliny została wytwarzana z ocynkowanej, skrajnie wytrzymałej stali.

  atrybuty techniczne

☆ Trampolina fitness Sportplus dla dzieci mała składana z rączką mocna uchwyt ☆

Trampolina fitness Sportplus dla dzieci mała składana z rączką mocna uchwyt Najniższa Cena Online

☆ Trampolina fitness Sportplus dla dzieci mała składana z rączką mocna uchwyt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Trampolina fitness Sportplus dla dzieci mała składana z rączką mocna uchwyt
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:

  Trampolina fitness Sportplus dla dzieci drobna składana z rączką konkretna uchwyt


☆ Gymbeam trampolina fitness (8586024621961) ☆

Gymbeam trampolina fitness (8586024621961) Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam trampolina fitness (8586024621961) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam trampolina fitness (8586024621961)
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:

  Trampolina fitness to akcesorium sportowe, które można użyć do dynamicznego treningu opartego na intensywnym skakaniu. Pomaga poprawić kondycję, wydajnie spalić kalorie i jednocześnie wzmocnić mięśnie całego ciała.

  Ta trampolina ma antypoślizgową powierzchnię i dostosowywany uchwyt, którego można się trzymać w trakcie skakania. Jest stosowna równocześnie dla doświadczonych użytkowników trampolin, jak i początkujących.


☆ Costway Trampolina z uchwytem do ćwiczeń fitness ☆

Costway Trampolina z uchwytem do ćwiczeń fitness Najniższa Cena Online

☆ Costway Trampolina z uchwytem do ćwiczeń fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Trampolina z uchwytem do ćwiczeń fitness
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Uniwersalne wykorzystanie - trampolina fitness z regulowaną poręczą i 2 gumami oporowymi jest doskonałym dodatkiem do każdego treningu cardio. Ćwiczenia z dodatkiem trampoliny zwiększają intensywność i skuteczność treningu Wysokiej jakości materiały - trampolina została wyprodukowana z wysokiej jakości stali oraz tworzyw PP i PE, dzięki czemu gwarantuje niesłychaną odporność i solidność. 32 umocnione gumy oraz 6 konkretnych nóg powodują, że maksymalne obciążenie trampoliny wynosi aż 150 kilogramów Bezpieczeństwo stosowania - obfita osłona zabezpiecza krawędź trampoliny, a obszerne przeciwpoślizgowe osłony na każdej nodze zapobiegają ślizganiu się i zapewniają bezpieczeństwo podczas treningu Łatwość przenoszenia - dzięki niewielkiej wadze i składanej konstrukcji, trampolina jest nad wyraz funkcjonalna, łatwa do przenoszenia i przechowywania Łatwość konstrukcji - trampolina jest niezwykle prosta w montażu, jak i demontażu. Wszystkie komponenty niezbędne do instalacji zostały dołączone do zestawu


Podobne zestawienia:


Najtańsze trampoliny fitness – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze trampoliny fitness, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich trampolin fitness jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Trampolina fitness Sportplus dla dzieci mała składana z rączką mocna uchwyt ☆

Trampolina fitness Sportplus dla dzieci mała składana z rączką mocna uchwyt Najniższa Cena Online

☆ Trampolina fitness Sportplus dla dzieci mała składana z rączką mocna uchwyt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Trampolina fitness Sportplus dla dzieci mała składana z rączką mocna uchwyt
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:

  Trampolina fitness Sportplus dla dzieci nieduża składana z rączką potężna uchwyt


☆ Składana mini trampolina fitness z regulowaną poręczą marki Costway ☆

Składana mini trampolina fitness z regulowaną poręczą marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Składana mini trampolina fitness z regulowaną poręczą marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Składana mini trampolina fitness z regulowaną poręczą marki Costway
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Chcesz ćwiczyć i równocześnie korzystnie się bawić? W takim razie nasza trampolina to korzystny wybór! Zdejmowany i dostosowywany uchwyt z pianki sprawia, że trampolina pasuje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Sprzęt produkowany jest z wytrzymałej stali, a także PP i PVC, co powoduje, iż może utrzymać do 150 kg obciążenia. Sprężyny zapewniają natomiast wysoką rozciągliwość, a antypoślizgowe nóżki sprawiają, iż jest bezpieczna i cicha w użyciu. Po złożeniu trampolinę można prosto przechowywać i przenosić w dołączonej do zestawu torbie. 4-stopniowy regulowany uchwyt: Nasza trampolina jest wyekwipowana w uchwyt, który można regulować w 4-stopniowym zakresie. Oznacza to, iż z trampoliny mogą korzystać jednocześnie dzieci, jak i dorośli, a uchwyt zagwarantuje bezpieczeństwo podczas skakania. Wysokiej jakości materiały: Dzięki solidnej stalowej ramie, sprężystej macie do skakania z PP i pokryciu z PVC, trampolina może wytrzymać obciążenie do 150 kg. Jest równocześnie trwała, jednostajna i prosta do czyszczenia dzięki wodoodpornej powierzchni. Dobra dla zdrowia: Trampolina to rewelacyjny sprzęt fitness. Można jej używać do odchudzania, stymulowania metabolizmu i krążenia krwi itp. Dzieciom zapewni natomiast zdrową zabawę. Jednostajna i antypoślizgowa: Nasza trampolina jest wyposażona w wysokiej jakości sprężyny gwarantujące bezpieczeństwo i sprężystość. Przeciwpoślizgowe nóżki gwarantują z kolei zrównoważone oparcie, niski poziom hałasu i ochronę podłogi przed zarysowaniami. Składana i przenośna kompozycja: Dzięki funkcjonalnej konstrukcji trampolinę można momentalnie złożyć i schować do torby. Dzięki temu można jąwziąć ze sobą w dowolne miejsce. Zawartość opakowania: 1 x Trampolina 1 x Torba transportowa 1 x Instrukcja obsługi

☆ Costway Składana trampolina fitness 120 cm ☆

Costway Składana trampolina fitness 120 cm Najniższa Cena Online

☆ Costway Składana trampolina fitness 120 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Składana trampolina fitness 120 cm
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Składana trampolina fitness Nasza trampolina fitness zezwala na produktywnie wykonywanie ćwiczeń w zaciszu domowym. Jej regulowany drążek ma 4 poziomy wysokości do ustawienia w zależności od wzrostu użytkownika. Jego uchwyt obszyty został miękką gąbką, dzięki temu cechuje się dobrą absorpcją potu i zapewnia komfortowy uścisk. Pogrubiona wkładka i wysokiej jakości sprężyny maksymalizują ochronę kolan dzięki dostosowanej rozciągliwości. Osłona ochronna zapobiega zwichnięciom na skutek nadepnięcia na krawędź. Podkładki na nóżkach powiększają ogólną stabilność konstrukcji, a także zapobiegają przypadkowym zarysowaniom podłogi. Całość można krótkim czasie złożyć w kompaktowy kształt, by zaoszczędzić miejsce i ułatwić transport. Mocna konstrukcja: Gruba żelazna rama z zakrytą powierzchnią, zapewnia perfekcyjną stabilność i trwałość. Mata wytwarzana została z trwałego i wodoodpornego materiału PP, co gwarantuje jej genialną , a także usprawnia jej czyszczenie. 4-poziomowy regulowany uchwyt: Pokryta pianką rączka ma wielostopniową regulację ustawienia poziomu wysokości, co umożliwia dostosowanie trampoliny do użytkowania poprzez osoby o przeróżnym wzroście. Mogą z niej korzystać równocześnie dzieci jak i dorośli. Składana konstrukcja: budowa trampoliny jest łatwa do złożenia. Wszystko co należy zrobić to zwolnić blokadę bezpieczeństwa i odłączyć nóżki. Całość można dwukrotnie złożyć i wygodnie przechowywać pod łóżkiem albo w bagażniku, aby zaoszczędzić miejsce w pokoju. Bezpieczne i ciche używanie: Bezpieczeństwo stosowania jest naszym priorytetem. Dlatego do produkcji wykorzystano mocne stalowe sprężyny i tkaninę oxford, co zagwarantuje doskonałą ochronę stóp w trakcie użytkowania. W dodatku, przeciwpoślizgowe podstawki uniemożliwiają emisji hałasu w trakcie wykorzystywania oraz rozszerzają stabilność całej konstrukcji. Prosty montaż: W przeciwieństwie do innych trampolin, które są nieprzystępne w montażu, nasz sprzęt dostarczamy złożony, dzięki temu można z niej korzystać od razu po otrzymaniu przesyłki.

☆ Costway Składana mini trampolina fitness z regulowaną wysokością i 2 opaskami (0033616103599) ☆

Costway Składana mini trampolina fitness z regulowaną wysokością i 2 opaskami (0033616103599) Najniższa Cena Online

☆ Costway Składana mini trampolina fitness z regulowaną wysokością i 2 opaskami (0033616103599) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Składana mini trampolina fitness z regulowaną wysokością i 2 opaskami (0033616103599)
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Nasza składana trampolina to świetny sprzęt do ćwiczeń fitness. Regulowany w 4 poziomach wysokości uchwyt jest adekwatny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Można jej używać do wykonywania takich ćwiczeń jak podskoki, rozciąganie, przysiady i joga. Dzięki solidnej, stalowej konstrukcji i wytrzymałej macie do skakania z materiału PP, całość jest w stanie wytrzymać obciążenie aż do 150 kg. Ponadto na każdej nóżce znajduje się przeciwpoślizgowa podkładka, które uniemożliwiają niepożądanemu przemieszczaniu się trampoliny podczas jej wykorzystywania. Składana i przenośna konstrukcja: Dzięki średnicy 101 cm trampolina ta proponuje dużo przestrzeni do skakania dla dzieci i dorosłych. Można ją też błyskawicznie złożyć, a następnie łatwo przetransportować albo schować w celu zaoszczędzenia miejsca. 4-poziomowy regulowany uchwyt: Rączka naszej trampoliny może być regulowana na 4 przeróżnych wysokościach (102 cm/110 cm/118 cm/126 cm) w zależności od jednostkowego potrzeby. Jej rączka została pokryta pianką, co zapewnia wygodny uchwyt. 2 taśmy oporowe: Trampolina jest dostarczana z 2 opaskami oporowymi, które urozmaicają ćwiczenia. Dzięki czemu wyśmienicie nadaje się do kształtowania ciała, rozszerzania równowagi i siły mięśni, oraz do ćwiczenia jogi i rozciągania. Bezpieczna i solidna kompozycja: Dzięki solidnej, stalowej konstrukcji i wytrzymałej macie do skakania z materiału PP, całość jest w stanie wytrzymać obciążenie aż do 150 kg. Dodatkowo 6 mocnych nóżek z przeciwpoślizgowymi nakładkami oraz osłona bezpieczeństwa z dzianiny Oxford gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie używania. Prosty montaż i wszechstronne użycie: Dzięki załączonej do zestawu szczegółowej instrukcji, montaż jest prędki i prosty. Na naszej trampolinie mogą się bawić równocześnie dzieci, jak i dorośli. Można z niej korzystać w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz. Wyśmienicie stanie na wysokości zadania ona umieszczona w salonie, sypialni, ogrodzie, na podwórku albo w innych miejscach. Zawartość opakowania: 1 x Trampolina 2 x Taśma oporowa 1 x Instrukcja obsługi

☆ Składana trampolina fitness 120 cm ☆

Składana trampolina fitness 120 cm Najniższa Cena Online

☆ Składana trampolina fitness 120 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis trampoliny - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Składana trampolina fitness 120 cm
 • Segment produktowy: Trampoliny fitness do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis trampoliny:
  Składana trampolina fitness Nasza trampolina fitness umożliwia skutecznie realizowanie ćwiczeń w zaciszu domowym. Jej dostosowywany drążek posiada 4 stopnie wysokości do ustawienia w zależności od wzrostu użytkownika. Jego uchwyt obszyty został miękką gąbką, dzięki temu cechuje się prawidłową absorpcją potu i zagwarantuje komfortowy uścisk. Pogrubiona wkładka i wysokiej jakości sprężyny maksymalizują ochronę kolan dzięki dobranej sprężystości. Osłona ochronna zapobiega zwichnięciom na skutek nadepnięcia na krawędź. Podkładki na nóżkach zwiększają ogólną stabilność konstrukcji oraz zapobiegają przypadkowym zarysowaniom podłogi. Całość można niedługim czasie złożyć w kompaktowy kształt, by zaoszczędzić miejsce i ułatwić transport. Solidna konstrukcja: Gruba żelazna rama z zakrytą powierzchnią, zagwarantuje perfekcyjną stabilność i solidność. Mata wykonana została z trwałego i wodoodpornego materiału PP, co zagwarantuje jej perfekcyjną , a także upraszcza jej czyszczenie. 4-poziomowy regulowany uchwyt: Pokryta pianką rączka posiada wielostopniową regulację ustawienia poziomu wysokości, co zezwala na przypasowanie trampoliny do stosowania przez osoby o rozmaitym wzroście. Mogą z niej korzystać jednocześnie dzieci jak i dorośli. Składana budowa: budowa trampoliny jest prosta do złożenia. Wszystko co należy zrobić to zwolnić blokadę bezpieczeństwa i odłączyć nóżki. Całość można dwukrotnie złożyć i komfortowo przechowywać pod łóżkiem albo w bagażniku, aby zaoszczędzić miejsce w pokoju. Bezpieczne i ciche wykorzystywanie: Bezpieczeństwo wykorzystywania jest naszym priorytetem. Dlatego do produkcji wykorzystano mocne stalowe sprężyny i dzianinę oxford, co gwarantuje nadzwyczajną ochronę stóp podczas stosowania. Ponadto, przeciwpoślizgowe podstawki uniemożliwiają emisji hałasu w trakcie używania oraz rozszerzają stabilność całej konstrukcji. Prosty montaż: W przeciwieństwie do innych trampolin, które są skomplikowane w konstrukcji, nasz sprzęt dostarczamy złożony, dzięki czemu można z niej korzystać od razu po otrzymaniu przesyłki.


Podsumowanie, czyli jaka trampolina fitness najlepsza?


Najlepsza trampolina fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza trampolina fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze trampoliny fitness – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych trampolin fitness nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych trampolin do ćwiczeń fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaka trampolina fitness opinie i efekty,
 • dobre trampoliny fitness cena,
 • ranking trampolin fitness,
 • trampolina fitness jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o trampolinach fitness

#1 Gdzie szukać opinii o trampolinach fitness?

Aktualnie zaprezentowane informacje o trampolinach fitness odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka trampolina fitness najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych trampolinach fitness warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z trampolinami do ćwiczeń i treningu fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie trampoliny fitness są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z trampolinami do ćwiczeń i treningu fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach trampoliny fitness to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *