FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking toreb sportowych Audictus. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Torby sportowe / Ranking toreb sportowych Audictus


Pomagamy w wyborze dobrych toreb sportowych Audictus. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych toreb sportowych Audictus,
 • TOP5 chętnie kupowanych sportowych toreb na sprzęt do siłowni oraz klubów fitness.

Jakie torby na trening Audictus najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane torby na trening Audictus, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking toreb sportowych Audictus, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Torba sportowa mover marki Audictus ☆

Torba sportowa mover marki Audictus Najniższa Cena Online

☆ Torba sportowa mover marki Audictus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis torby - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AUDICTUS
 • Nazwa produktu: Torba sportowa mover marki Audictus
 • Segment produktowy: Torby sportowe na trening, ćwiczenia w klubach fitness oraz na siłownię
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis torby:
  PODNIEŚ SIĘ, ZRÓB PIERWSZY KROK I OSIĄGNIJ SWÓJ CEL! żeby osiągać kolejne cele i rozwijać się, najpierw trzeba postawić pierwszy krok. Wstać zza biurka, ruszyć się z kanapy, opuścić strefę komfortu. Pierwszy krok, później kolejne. Czas, wytrwałość, determinacja i krok za krokiem do realizacji marzeń. A Ty, ile kroków już zrobiłeś? PRZEKRACZAJ GRANICE I ZWYCIĘŻAJ! Audictus Mover to torba sportowa, która pozwoli Ci osiągać więcej. Asygnowana kieszeń na buty, łatwe w organizacji i pojemne wnętrze. Kieszeń na słuchawki i dokumenty, a także wodoodporne dno – pozwolą na skupienie się tylko na Twoich celach. UNIWERSALNOŚĆ I MOC Torba sportowa Audictus Mover produkowana z konkretnego poliestru pomieści wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne na treningu niezależnie, czy wybierasz się na mecz, do siłowni, czy na fitness. W przestronnej komorze głównej pomieścisz swoją ulubioną odzież sportową, ręcznik oraz pokaźniejsze akcesoria treningowe. Nie zabraknie w niej miejsca również na ulubione słuchawki np. Audictus Adrenaline, które schowasz w kieszonce zapinanej na zamek. Specjalna wentylowana kieszeń na buty zapewni komfort stosowania. Torba dodatkowo na przodzie dwie dodatkowe podłużne kieszenie na mniejsze akcesoria sportowe i podręczne przedmioty. Z boku umieszczono mniejszą kieszonkę z siatkowego materiału, gdzie schowasz swój ulubiony napój. Spód torby wykonano z wodoodpornej konkretnej tkaniny i wyposażono w trzy gumowe nóżki uniemożliwiające przemoczeniu zawartości od spodu. Odpinany dostosowywany pasek na ramię z amortyzującą pianką oraz usztywniona wygodna rączka, a także konkretne metalowe uchwyty do paska, zapewnią Ci słuszny komfort i pozwolą bezpiecznie dobić do wyszczególnionego celu!
  • Do pobrania: Karta-Audictus-Mover-EN
   Karta-Audictus-Mover-PL


Podobne zestawienia:


Najtańsze torby na trening Audictus – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze torby na trening Audictus, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich toreb sportowych Audictus jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Torba sportowa mover marki Audictus ☆

Torba sportowa mover marki Audictus Najniższa Cena Online

☆ Torba sportowa mover marki Audictus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis torby - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: AUDICTUS
 • Nazwa produktu: Torba sportowa mover marki Audictus
 • Segment produktowy: Torby sportowe na trening, ćwiczenia w klubach fitness oraz na siłownię
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis torby:
  PODNIEŚ SIĘ, ZRÓB PIERWSZY KROK I OSIĄGNIJ SWÓJ CEL! aby osiągać kolejne cele i rozwijać się, najpierw trzeba postawić pierwszy krok. Wstać zza biurka, ruszyć się z kanapy, opuścić strefę komfortu. Pierwszy krok, później kolejne. Czas, wytrwałość, determinacja i krok za krokiem do realizacji marzeń. A Ty, ile kroków już zrobiłeś? PRZEKRACZAJ GRANICE I ZWYCIĘŻAJ! Audictus Mover to torba sportowa, która pozwoli Ci osiągać więcej. Przeznaczona kieszeń na buty, nietrudne w organizacji i pojemne wnętrze. Kieszeń na słuchawki i dokumenty i wodoodporne dno – pozwolą na skupienie się tylko na Twoich celach. UNIWERSALNOŚĆ I MOC Torba sportowa Audictus Mover wytwarzana z potężnego poliestru pomieści wszystkie niezbędne rzeczy niezbędne na treningu niezależnie, czy wybierasz się na mecz, do siłowni, czy na fitness. W przestronnej komorze głównej pomieścisz swoją ulubioną odzież sportową, ręcznik i większe akcesoria treningowe. Nie zabraknie w niej miejsca także na ulubione słuchawki np. Audictus Adrenaline, które schowasz w kieszonce spinanej na zamek. Specjalna wentylowana kieszeń na buty zapewni komfort używania. Torba ponadto na przodzie dwie uzupełniające podłużne kieszenie na mniejsze akcesoria sportowe i podręczne przedmioty. Z boku umieszczono mniejszą kieszonkę z siatkowego materiału, gdzie schowasz swój ulubiony napój. Spód torby wytworzono z wodoodpornej mocnej tkaniny i wyposażono w trzy gumowe nóżki zapobiegające przemoczeniu zawartości od spodu. Odpinany regulowany pasek na ramię z amortyzującą pianką i usztywniona komfortowa rączka i solidne metalowe uchwyty do paska, zapewnią Ci stosowny komfort i pozwolą bezpiecznie dobić do wyróznionego celu!
  • Do pobrania: Karta-Audictus-Mover-EN
   Karta-Audictus-Mover-PL


Podsumowanie, czyli jaka treningowa torba sportowa Audictus najlepsza?


Najlepsza treningowa torba sportowa Audictus w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza treningowa torba sportowa Audictus w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane torby na trening – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych toreb sportowych Audictus nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych sportowych toreb na sprzęt do siłowni oraz klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaka treningowa torba sportowa Audictus opinie,
 • dobre torby na trening Audictus cena,
 • ranking toreb sportowych Audictus,
 • treningowa torba sportowa Audictus jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o torbach sportowych Audictus

#1 Gdzie szukać opinii o torbach sportowych Audictus?

Aktualnie zaprezentowane informacje o torbach sportowych Audictus odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka treningowa torba sportowa Audictus najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych torbach sportowych Audictus warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z torbami na trening Audictus, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie torby na trening Audictus są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z torbami na trening Audictus zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach torby na trening Audictus to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *