FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking taśm Adidas do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Taśmy i gumy do ćwiczeń / Ranking taśm Adidas do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze dobrych taśm Adidas do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych taśm Adidas do ćwiczeń,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych taśm i gum do ćwiczeń.

Jakie taśmy Adidas do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane taśmy Adidas do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking taśm Adidas do ćwiczeń, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Adidas Taśma oporowa 4,45 cm adtb-10607bk - czarna ☆

Adidas Taśma oporowa 4,45 cm adtb-10607bk - czarna Najniższa Cena Online

☆ Adidas Taśma oporowa 4,45 cm adtb-10607bk - czarna - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Taśma oporowa 4,45 cm adtb-10607bk - czarna
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Taśma oporowa o szerokości 4,45 cm firmy adidas przyda się jednocześnie do treningu z obciążeniem jak i bez niego. Nadaje się do wzmocnienia konwencjonalnego treningu siłowego, gwarantuje stały opór. Ćwiczenia z opaskami wzmacniają bez konieczności używania nieporęcznego sprzętu. Użytkowanie taśmy sprawia, że mięśnie wykonują obszerniejszą pracę, dzięki czemu ćwiczenia są bardziej wydajne. Pozwala to wykonywać trening z adekwatnie przypasowanym oporem. Taśmę można stosować do crossfitu, jogi, ćwiczeń statycznych, ale też w rehabilitacji i do korekcji wad postawy. Taśmy nie tylko dodają opór podczas ćwiczeń lecz także ułatwiają naukę np. Unosinia. Wystarczy zaczepić taśmę o odpowiednim oporze o drążek do podciągania, włożyć w pętlę stopę lub kolano i spróbować się podciągnąć. Opór należy obniżać aż do całkowitego wyeliminowania taśmy pomocniczej. Dzięki taśmie możemy wykonać trening całego ciała. Taśmy oporowe adidas dostępne są w 3 stopniach trudności: niebieski - lekki czarny - przeciętny czerwony - ciężki dane technologicznE: wymiary: 208 x 4,45 x 0,5 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał: lateks Poziom oporu: przeciętny Kolor: czarny Gwarancja: 2 lata produkt do wykorzystywania domowego Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najmocniej cenionych marek na całym świecie. Starając się bezustannie konsolidować elegancję, nowatorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają specyficzne dla firmy trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników w trakcie treningów. Misją producenta adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w niezbędne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i niemało innych – każdy wyszuka coś dla siebie.

☆ Taśma oporowa Adidas 6,35 cm ADTB-10607RD - Czerwona ☆

Taśma oporowa Adidas 6,35 cm ADTB-10607RD - Czerwona Najniższa Cena Online

☆ Taśma oporowa Adidas 6,35 cm ADTB-10607RD - Czerwona - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Taśma oporowa Adidas 6,35 cm ADTB-10607RD - Czerwona
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Taśma oporowa o szerokości 6,35 cm producenta adidas przyda się jednocześnie do treningu z obciążeniem jak i bez niego. Pasuje do wzmocnienia klasycznego treningu siłowego, zagwarantuje stały opór. Ćwiczenia z opaskami wzmacniają bez konieczności użytkowania nieporęcznego sprzętu. Używanie taśmy powoduje, iż mięśnie wykonują obszerniejszą pracę, dzięki temu ćwiczenia są bardziej efektywne. Pozwala to wykonywać trening z adekwatnie przypasowanym oporem. Taśmę można stosować do crossfitu, jogi, ćwiczeń statycznych, ale też w rehabilitacji oraz do korekcji wad postawy. Taśmy nie tylko dodają opór w trakcie ćwiczeń ale także ułatwiają naukę np. Wznosinia. Wystarczy zaczepić taśmę o odpowiednim oporze o drążek do wznosinia, włożyć w pętlę stopę albo kolano i spróbować się podciągnąć. Opór należy zniżać aż do całkowitego wyeliminowania taśmy pomocniczej. Dzięki taśmie możemy wykonać trening całego ciała. Taśmy oporowe adidas przystępne są w 3 poziomach trudności: niebieski - lekki czarny - średni czerwony - ciężki informacje technologicznE: rozmiary: 208 x 6,35 x 0,5 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał: lateks Poziom oporu: ciężki Kolor: czerwony Gwarancja: 2 lata artykuł do wykorzystywania domowego Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najbardziej szanowanych marek na całym świecie. Starając się bezustannie bratać elegancję, prekursorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają typowe dla producenta trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników podczas treningów. Misją producenta adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w konieczne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i sporo innych – każdy wyszuka coś dla siebie.

☆ Adidas Zestaw taśm oporowych adtb-10604 ☆

Adidas Zestaw taśm oporowych adtb-10604 Najniższa Cena Online

☆ Adidas Zestaw taśm oporowych adtb-10604 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Zestaw taśm oporowych adtb-10604
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  zestaw 2 sprężystych, lateksowych taśm oporowych o zróżnicowanej grubości i przeróżnym poziomie oporu, służących głównie do treningu wzmacniającego mięśni nóg i dłoni.OPIS komplet 2 rozciągliwych, lateksowych taśm oporowych o najróżniejszej grubości i różnorodnym poziomie oporu, służących z reguły do treningu wzmacniającego mięśni nóg i rąkWymiary taśm: 180 x 15 cmGrubość taśm:0,50 mm - nieduży opór (niebieska)0,65 mm - przeciętny opór (pomarańczowa)Na taśmach umieszczone są ilustracje z podstawowymi ćwiczeniami, które można wykonywać przy użyciu taśmTaśmy są użyteczne, proste w użyciu i zajmują niewiele miejscaUżywanie taśm powoduje, że dostarczamy mięśniom uzupełniającej pracy, dzięki temu ćwiczenia są bardziej efektywneGłównym zadaniem taśmy jest stwarzanie oporu, który należy pokonać, im grubsza taśma tym wyższy stopień trudności wykonywanych ćwiczeńUWAGI:towar do użytku domowegoGwarancja 12 miesięcy

☆ Taśma oporowa 2,85 cm adtb-10607bl - niebieska marki Adidas ☆

Taśma oporowa 2,85 cm adtb-10607bl - niebieska marki Adidas Najniższa Cena Online

☆ Taśma oporowa 2,85 cm adtb-10607bl - niebieska marki Adidas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Taśma oporowa 2,85 cm adtb-10607bl - niebieska marki Adidas
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Taśma oporowa o szerokości 2,85 cm marki adidas przyda się jednocześnie do treningu z obciążeniem jak i bez niego. Pasuje do wzmocnienia konwencjonalnego treningu siłowego, zapewnia stały opór. Ćwiczenia z opaskami wzmacniają bez konieczności stosowania nieporęcznego sprzętu. Wykorzystywanie taśmy powoduje, że mięśnie wykonują obszerniejszą pracę, dzięki temu ćwiczenia są bardziej produktywne. Pozwala to wykonywać trening z odpowiednio dostosowanym oporem. Taśmę można stosować do crossfitu, jogi, ćwiczeń statycznych, lecz też w rehabilitacji i do korekcji wad postawy. Taśmy nie tylko dodają opór podczas ćwiczeń lecz także upraszczają naukę np. Podciągania. Starczy zaczepić taśmę o odpowiednim oporze o drążek do podwyższania, włożyć w pętlę stopę lub kolano i spróbować się podciągnąć. Opór należy obniżać aż do całkowitego wyeliminowania taśmy pomocniczej. Dzięki taśmie możemy wykonać trening całego ciała. Taśmy oporowe adidas dostępne są w 3 stopniach trudności: niebieski - lekki czarny - przeciętny czerwony - ciężki dane technicznE: wymiary: 208 x 2,85 x 0,5 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał: lateks Poziom oporu: lekki Kolor: niebieski Gwarancja: 2 lata towar do wykorzystywania domowego Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najbardziej uznanych marek na całym świecie. Starając się bezustannie integrować elegancję, nowatorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają typowe dla firmy trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników w trakcie treningów. Misją firmy adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w potrzebne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i dużo innych – każdy znajdzie coś dla siebie.


Podobne zestawienia:


Najtańsze taśmy Adidas do ćwiczeń – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze taśmy Adidas do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich taśm Adidas do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Adidas Zestaw taśm oporowych adtb-10604 ☆

Adidas Zestaw taśm oporowych adtb-10604 Najniższa Cena Online

☆ Adidas Zestaw taśm oporowych adtb-10604 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Zestaw taśm oporowych adtb-10604
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  pakiet 2 rozciągliwych, lateksowych taśm oporowych o różnej grubości i różnym poziomie oporu, służących na ogół do treningu wzmacniającego mięśni nóg i dłoni.OPIS komplet 2 elastycznych, lateksowych taśm oporowych o najróżniejszej grubości i zróżnicowanym poziomie oporu, służących najczęściej do treningu wzmacniającego mięśni nóg i rąkWymiary taśm: 180 x 15 cmGrubość taśm:0,50 mm - nieduży opór (niebieska)0,65 mm - średni opór (pomarańczowa)Na taśmach umieszczone są ilustracje z podstawowymi ćwiczeniami, które można wykonywać przy użyciu taśmTaśmy są poręczne, przystępne w użyciu i zajmują niedużo miejscaUżywanie taśm sprawia, iż dostarczamy mięśniom uzupełniającej pracy, dzięki temu ćwiczenia są bardziej sprawneGłównym zadaniem taśmy jest stwarzanie oporu, który należy pokonać, im grubsza taśma tym wyższy stopień trudności realizowanych ćwiczeńUWAGI:produkt do wykorzystywania domowegoGwarancja 12 miesięcy

☆ Taśma oporowa 2,85 cm adtb-10607bl - niebieska marki Adidas ☆

Taśma oporowa 2,85 cm adtb-10607bl - niebieska marki Adidas Najniższa Cena Online

☆ Taśma oporowa 2,85 cm adtb-10607bl - niebieska marki Adidas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Taśma oporowa 2,85 cm adtb-10607bl - niebieska marki Adidas
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Taśma oporowa o szerokości 2,85 cm marki adidas przyda się jednocześnie do treningu z obciążeniem jak i bez niego. Pasuje do wzmocnienia tradycyjnego treningu siłowego, gwarantuje stały opór. Ćwiczenia z opaskami wzmacniają bez konieczności używania nieporęcznego sprzętu. Używanie taśmy powoduje, że mięśnie wykonują pokaźniejszą pracę, dzięki czemu ćwiczenia są bardziej efektywne. Pozwala to wykonywać trening z adekwatnie dopasowanym oporem. Taśmę można stosować do crossfitu, jogi, ćwiczeń statycznych, ale też w rehabilitacji, a także do korekcji wad postawy. Taśmy nie tylko dodają opór w trakcie ćwiczeń lecz także ułatwiają naukę np. Podnosinia. Wystarczy zaczepić taśmę o odpowiednim oporze o drążek do podwyższania, włożyć w pętlę stopę albo kolano i spróbować się podciągnąć. Opór należy zmniejszać aż do całkowitego wyeliminowania taśmy pomocniczej. Dzięki taśmie możemy wykonać trening całego ciała. Taśmy oporowe adidas przystępne są w 3 stopniach trudności: niebieski - lekki czarny - przeciętny czerwony - ciężki dane technologicznE: wymiary: 208 x 2,85 x 0,5 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał: lateks Poziom oporu: lekki Kolor: niebieski Gwarancja: 2 lata towar do wykorzystywania domowego Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najistotniej uwielbianych marek na całym świecie. Starając się nieustannie zespalać elegancję, nowatorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają specyficzne dla producenta trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników podczas treningów. Misją producenta adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w potrzebne narzędzia ku temu, żeby mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i mnóstwo innych – każdy wyszuka coś dla siebie.

☆ Adidas Taśma oporowa 4,45 cm adtb-10607bk - czarna ☆

Adidas Taśma oporowa 4,45 cm adtb-10607bk - czarna Najniższa Cena Online

☆ Adidas Taśma oporowa 4,45 cm adtb-10607bk - czarna - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Taśma oporowa 4,45 cm adtb-10607bk - czarna
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Taśma oporowa o szerokości 4,45 cm marki adidas przyda się jednocześnie do treningu z obciążeniem jak i bez niego. Nadaje się do wzmocnienia tradycyjnego treningu siłowego, gwarantuje stały opór. Ćwiczenia z opaskami wzmacniają bez konieczności stosowania nieporęcznego sprzętu. Wykorzystywanie taśmy sprawia, że mięśnie wykonują większą pracę, dzięki temu ćwiczenia są bardziej sprawne. Pozwala to wykonywać trening z stosownie dostosowanym oporem. Taśmę można stosować do crossfitu, jogi, ćwiczeń statycznych, ale też w rehabilitacji, a także do korekcji wad postawy. Taśmy nie tylko dodają opór w trakcie ćwiczeń lecz także usprawniają naukę np. Podwyższania. Wystarczy zaczepić taśmę o odpowiednim oporze o drążek do wznosinia, włożyć w pętlę stopę albo kolano i spróbować się podciągnąć. Opór należy ograniczać aż do całkowitego wyeliminowania taśmy pomocniczej. Dzięki taśmie możemy wykonać trening całego ciała. Taśmy oporowe adidas przystępne są w 3 stopniach trudności: niebieski - lekki czarny - przeciętny czerwony - ciężki dane technicznE: rozmiary: 208 x 4,45 x 0,5 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał: lateks Poziom oporu: przeciętny Kolor: czarny Gwarancja: 2 lata produkt do korzystania domowego Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najmocniej uznanych marek na całym świecie. Starając się bezustannie zespajać elegancję, pionierski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają specyficzne dla producenta trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników w trakcie treningów. Misją firmy adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w konieczne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i sporo innych – każdy znajdzie coś dla siebie.

☆ Taśma oporowa Adidas 6,35 cm ADTB-10607RD - Czerwona ☆

Taśma oporowa Adidas 6,35 cm ADTB-10607RD - Czerwona Najniższa Cena Online

☆ Taśma oporowa Adidas 6,35 cm ADTB-10607RD - Czerwona - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Taśma oporowa Adidas 6,35 cm ADTB-10607RD - Czerwona
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Taśma oporowa o szerokości 6,35 cm firmy adidas przyda się zarówno do treningu z obciążeniem jak i bez niego. Pasuje do wzmocnienia konwencjonalnego treningu siłowego, zapewnia stały opór. Ćwiczenia z opaskami wzmacniają bez konieczności użytkowania nieporęcznego sprzętu. Wykorzystywanie taśmy sprawia, że mięśnie wykonują większą pracę, dzięki temu ćwiczenia są bardziej efektywne. Pozwala to wykonywać trening z trafnie dopasowanym oporem. Taśmę można stosować do crossfitu, jogi, ćwiczeń statycznych, lecz też w rehabilitacji i do korekcji wad postawy. Taśmy nie tylko dodają opór podczas ćwiczeń lecz także upraszczają naukę np. Unosinia. Wystarczy zaczepić taśmę o odpowiednim oporze o drążek do podwyższania, włożyć w pętlę stopę albo kolano i spróbować się podciągnąć. Opór należy obniżać aż do całkowitego wyeliminowania taśmy pomocniczej. Dzięki taśmie możemy wykonać trening całego ciała. Taśmy oporowe adidas przystępne są w 3 stopniach trudności: niebieski - lekki czarny - średni czerwony - ciężki dane technicznE: wymiary: 208 x 6,35 x 0,5 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał: lateks Poziom oporu: ciężki Kolor: czerwony Gwarancja: 2 lata artykuł do korzystania domowego Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najistotniej cenionych marek na całym świecie. Starając się nieprzerwanie jednoczyć elegancję, prekursorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają specyficzne dla firmy trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników w trakcie treningów. Misją firmy adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w niezbędne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i mnóstwo innych – każdy wynajdzie coś dla siebie.


Podsumowanie, czyli jaka taśma do ćwiczeń Adidas najlepsza?


Najlepsza taśma do ćwiczeń Adidas w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza taśma do ćwiczeń Adidas w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre taśmy do ćwiczeń – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych taśm Adidas do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych treningowych taśm i gum do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka taśma do ćwiczeń Adidas opinie i efekty,
 • dobre taśmy Adidas do ćwiczeń cena,
 • ranking taśm Adidas do ćwiczeń,
 • taśma do ćwiczeń Adidas jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o taśmach Adidas do ćwiczeń treningowych

#1 Gdzie szukać opinii o taśmach Adidas do ćwiczeń treningowych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o taśmach Adidas do ćwiczeń treningowych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka taśma do ćwiczeń Adidas najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych taśmach Adidas do ćwiczeń treningowych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z treningowymi taśmami Adidas do ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie taśmy Adidas do ćwiczeń są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z treningowymi taśmami Adidas do ćwiczeń zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach taśmy Adidas do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *