FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking suplementów z witaminą A w kapsułkach do 50 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Witaminy A – kosmetyki, delikatesy, odżywki i suplementy / Ranking suplementów z witaminą A w kapsułkach do 50 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych suplementów z witaminą A w kapsułkach do 50 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych suplementów z witaminą A w kapsułkach do 50 zł,
 • TOP5 często wybieranych suplementów z witaminą A.

Jakie suplementy z witaminą A w kapsułkach do 50 zł najlepiej wybrać? Ranking luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane suplementy z witaminą A w kapsułkach do 50 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking suplementów z witaminą A w kapsułkach do 50 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ N°1 probiotic 10 kapsułek marki Lab one ☆

N°1 probiotic 10 kapsułek marki Lab one Najniższa Cena Online

☆ N°1 probiotic 10 kapsułek marki Lab one - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lab One
 • Nazwa produktu: N°1 probiotic 10 kapsułek marki Lab one
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:

  kabel pokarmowy człowieka to siedlisko sporej ilości różnorodnych drobnoustrojów - w jelitach może występować nawet 1500 gatunków bakterii. Tworzą one prawdziwy ekosystem, który zmienia się pod wpływem różnorodnych czynników np. Wieku i oczywiście diety. Poprawne odżywianie to ważny czynnik powodujący, iż flora bakteryjna pozostaje w równowadze. Ta harmonia może być jednak zachwiana np. Przez złą dietę czy stosowanie antybiotyków. Bakterie obecne w układzie trawiennym człowieka można podzielić na 3 grupy: pożyteczne (Bifidobacterium, Lactobacillus), oportunistyczne (Bacteroides, Eubacterium), a także chorobotwórcze (Clostridium, Staphylococcus)1.

  30 MILIARDÓW KULTUR BAKTERII W 1 KAPSUŁCE

  Z każdą kapsułką N°1 ProBiotic dostarczysz sobie 30 miliardów kultur bakterii z 10 szczepów bakteryjnych. Poszczególne szczepy mają numerację (wynajdziesz ją w składzie, po łacińskiej nazwie danego szczepu), co oznacza, iż dany szczep został skrupulatnie określony. W składzie naszego suplementu diety znalazły się takie bakterie jak:

  • Bakterie z typu Bifidobacterium, np. Bifidobacterium lactis.

  gram-dodatnie bakterie bytujące w jelicie grubym. Obecne w przewodzie człowieka praktycznie od samego początku życia, ponieważ noworodek otrzymuje je przy przechodzeniu przez kanał rodny.

  • Bakterie z rodzaju Lactobacillus, np. Lactobacillus paracasei.

  Lactobacillus to gram-dodatnie bakterie zaliczane do bakterii kwasu mlekowego. Część z nich bierze udział w procesie fermentacji mlekowej. Lactobacillus plantarum ma jeden z największych genomów spomiędzy bakterii mlekowych, a Lactobacillus rhamnosus jest używana jako komponent jogurtów i produktów mlecznych

  • Bakteria Streptococcus thermophilus

  użytkowana w procesie przetwarzania mleka

  • Błonnik akacjowy

  Oprócz szczepów, N°1 ProBiotic posiada błonnik akacjowy. Nie jest on trawiony poprzez ludzki organizm, za to może zostać wykorzystany poprzez bakterie do rozwoju.

  zastrzeżonA technika MIKROKAPSUŁKOWANIA

  Zadbaliśmy o precyzyjną ochronę komórek bakteryjnych. Każda z nich jest pokryta cienką lipidową warstwą, która gwarantuje ochronę nie tylko w trakcie przechowywania,ponadto w sytuacji przechodzenia przez układ pokarmowy. Mikrokapsułkowanie broni ponadto przed wilgotnością, kwasowością, światłem, tlenem. To dzięki tak korzystnej ochronie masz pewność, że kultury bakterii trafią do dalszych odcinków przewodu pokarmowego. Choćby 5 razy mniejsza ilość bakterii bronionych mikrokapsułkowaniem pozwala zasiedlić jelita jednakowo skutecznie jak w przypadku obszerniejszej liczby bakterii pozbawionych tej ochrony.

  Porównanie stabilności przy przechowywaniu produktu w temperaturze pokojowej:

  Lyobac – bakterie bez ochrony mikrokapsułkowej

  Microbac – bakterie bronione mikrokapsułkowaniem

  pokaźniejsza stabilność w temperaturze 25 stopni C umożliwia stosowanie ekonomicznej, mniejszej dawki w celu uzyskania takich samych efektów.

  1 Krakowiak O., Nowak R., Mikroflora przewodu pokarmowego człowieka – znaczenie, rozwój, modyfikacje [w:] Postępy fitoterapii 3/2015, 193-200.

  * AJF – Aktywne jednostki fluorescencyjne

  Badania jakościowe

  N°1 ProBiotic - badanie na występowanie glutenu.pdf


☆ witamina b12 1000 µg metylokobalamina 90 kapsułek aura herbals ☆

witamina b12 1000 µg metylokobalamina 90 kapsułek aura herbals Najniższa Cena Online

☆ witamina b12 1000 µg metylokobalamina 90 kapsułek aura herbals - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: witamina b12 1000 µg metylokobalamina 90 kapsułek aura herbals
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:

  Dlaczego warto wybrać Witaminę B12 w kapsułkach Aura Herbals? preparat w 100% adekwatny dla wegan witamina B12 w formie metylokobalaminy 500 μg witaminy B12 w 1 kapsułce roślinne kapsułki Vcaps® - otoczka kapsułki z celulozy roślinnej clean label – najprostszy skład, bez zbędnych dodatków Szczególne parametry witaminy B12 wspomaga produkcję czerwonych krwinek pomaga w dobrym funkcjonowaniu układu opornościowego i nerwowego wspiera utrzymanie korzystnych funkcji psychologicznych odgrywa rolę w procesie podziału komórek przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny przyczynia się do utrzymania korzystnego metabolizmu energetycznego pewność jakości Preparat w formie markowych kapsułek Vcaps® z celulozy roślinnej.

  komfortowe do połknięcia kapsułki zapewniają dłuższe uwalnianie substancji aktywnych w organizmie. Są w pełni trafne dla wegan i wegetarian. Idealna alternatywa dla klasycznych kapsułek wykonanych z żelatyny.

  Ważne dane Zalecane dzienne spożycie Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Komponenty w dziennej porcji komponenty aktywne 1 kapsułka RWS* Witamina B12 500 µg 20000% Sposób zastosowania 1 kapsułkę popić wodą.

  Stosować raz dziennie. Ważne dane Nie stosować w sytuacji alergii na jakikolwiek komponent suplementu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut różnorodnej diety. Pamiętaj,bardzo ważny i zalecany jest stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

  komponenty Inulina, L-leucyna, metylokobalamina (wit. B12), otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza. Ilość netto 33,8 g - 90 kapsułek Przechowywanie Przechowuj w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25°C.

  Suplement diety przechowuj w sposób niedostępny dla niedużych dzieci. Najlepiej spożyć przed Data ważności i numer partii na spodzie opakowania. Marka Aura Herbals Sp. Z o.o.ul. Grunwaldzka 49/2, 81-754 Sopot ul.

  Grunwaldzka 49/2, 81-754 Sopot


☆ Yango Moja tarczyca - 50 kapsułek - panaseus (5904194061418) ☆

Yango Moja tarczyca - 50 kapsułek - panaseus (5904194061418) Najniższa Cena Online

☆ Yango Moja tarczyca - 50 kapsułek - panaseus (5904194061418) - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yango
 • Nazwa produktu: Yango Moja tarczyca - 50 kapsułek - panaseus (5904194061418)
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:
  Moja tarczyca to suplement stworzony z myślą o osobach, które borykają się z problemami z tarczycą. Ashwagandha i żeń-szeń należą do adaptogenów, które wspierają organizm w walce ze stresem. Gotu kola reguluje stężenie tyroksyny – głównego hormonu gruczołu tarczycowego. Tarczyca bajkalska może pośredniczyć w mechanizmie działania hormonów.

  • Silne ekstrakty roślinne, w tym aż połowa standaryzowanych!

  • Synergiczne połączenie ekstraktów roślinnych

  • 50 dni naturalnej suplementacji

  • produkt wegański

  Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka, raz dziennie.

  Sposób wykorzystania: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po pierwszym posiłku.

  komponenty: Ekstrakt z korzenia lukrecji (Glycyrrhiza globra) 10:1, ekstrakt z korzenia Ashwagandhy (Withania somnifera) 10:1, ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) 10:1, ekstrakt z liści wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica) standaryzowany na zawartość min. 10% saponin triterpenowych, ekstrakt z korzenia tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis) standaryzowany na zawartość min 85% bajkaliny, inulina, ekstrakt z rdestowca ostrokończystego (Reyonutria japonica) standaryzowany na zawartość min. 50% trans-resweratrolu. Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie)

  Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. Z o.o. Ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa. wytwarzano w UE.

  Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut najróżniejszej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla drobnych dzieci.

  Ostrzeżenie: Osoby przyjmujące leki przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

  Wizualizacja może różnić się od opakowania rzeczywistego.

  Główny Inspektorat Sanitarny: GIS-ŻP-SD-4230-13584/KC/19


☆ Astragalus Traganek 100 kapsułek Yango (5905279845121) ☆

Astragalus Traganek 100 kapsułek Yango (5905279845121) Najniższa Cena Online

☆ Astragalus Traganek 100 kapsułek Yango (5905279845121) - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Yango
 • Nazwa produktu: Astragalus Traganek 100 kapsułek Yango (5905279845121)
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:

  1 kapsułka odpowiada spożyciu 3 400 mg sproszkowanego traganka. W klasycznej medycynie azjatyckiej użytkowany jest dla poprawienia ogólnej kondycji organizmu i w celu przyspieszenia regeneracji po infekcjach.

  Korzeń tej rośliny obfituje w dużo polisacharydów, które oprócz wsparcia odporności spowalniają proces wchłaniania glukozy. 340 mg ekstraktu z traganka w dawce dziennej Porcja dzienna ekstraktu odpowiada spożyciu 3400 mg korzenia traganka Bez dodatków i wypełniaczy Kapsułki roślinne, delikatne dla żołądka, przyjazne wegetarianom i weganom JAKOŚĆ, KTÓRA CZYNI CUDA.

  komponent aktywny 1 kapsułka Ekstrakt 10:1 z traganka 340 mg Pozostałe informacje Kapsułek w opakowaniu 100 kapsułek typ kapsułek Roślinne polecana dawka dzienna 1 kapsułka 1 opakowanie wystarcza na 100 dni Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie w trakcie albo po posiłku.

  elementy: ekstrakt 10:1 z korzenia traganka (Astragalus membranaceus); kapsułka: celuloza roślinna. Informacja: Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut różnorodnej diety i zdrowego trybu życia.

  Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed wykorzystaniem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane niepokaźnym dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym.

  wytwarzano w Unii Europejskiej. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. Z o.o. Masa netto: 34 g. Informacja alergiczna: towar nie gromadzi glutenu, cukru, składników mlecznych, soli spożywczej, kukurydzy, skorupiaków, pszenicy, soi.

  wykonane bez zastosowania sztucznych substancji konserwujących, zapachowych albo barwiących. Artykuł wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć. Główny Inspektorat Sanitarny: GIS-ŻP-SD-4230-00835/KC/19


☆ Vigantoletten Max 2000j.m. x 120 kapsułek ☆

Vigantoletten Max 2000j.m. x 120 kapsułek Najniższa Cena Online

☆ Vigantoletten Max 2000j.m. x 120 kapsułek - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Merck
 • Nazwa produktu: Vigantoletten Max 2000j.m. x 120 kapsułek
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:

  Duze, ekonomiczne opakowanie wysokiej jakosci witaminy D. Vigantoletten Max 2000j.m. To suplement diety, który umozliwia uzupelnienie codziennej diety w witamine D, a tym samym zmniejszenie ryzyka jej niedoborów.


☆ Rutiver x 30 kapsułek ☆

Rutiver x 30 kapsułek Najniższa Cena Online

☆ Rutiver x 30 kapsułek - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Biovena pharma
 • Nazwa produktu: Rutiver x 30 kapsułek
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:

  Rutiver to zlozony suplement diety, który dostarcza mezczyznom skladników gwarantujacych prawidlowe funkcjonowanie ukladu moczowo-plciowego i prostaty (gruczolu stercza).


☆ URYDYNOX x 30 kapsułek ☆

URYDYNOX x 30 kapsułek Najniższa Cena Online

☆ URYDYNOX x 30 kapsułek - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Swis caps
 • Nazwa produktu: URYDYNOX x 30 kapsułek
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:

  URYDYNOX, to preparat, który dzieki zawartosci monofosforanu urydyny przyczynia sie do obudowy uszkodzonych nerwów. Witaminy z grupy B i kwas foliowy natomiast wspomagaja prace ukladu nerwowego.


☆ Symvital mama x 60 kapsułek marki Symphar sp. z o.o ☆

Symvital mama x 60 kapsułek marki Symphar sp. z o.o Najniższa Cena Online

☆ Symvital mama x 60 kapsułek marki Symphar sp. z o.o - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SymPhar Sp. z o.o
 • Nazwa produktu: Symvital mama x 60 kapsułek marki Symphar sp. z o.o
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:

  Suplement diety wytworzony z mysla o odpowiedzialnych przyszlych mamach, którym zalezy, żeby dostarczac do organizmu trafne porcje m.in. Folianów i DHA. Foliany obnizaja ryzyko wystapienia wad cewy nerwowej, a DHA wspiera rozwój wzroku i mózgu.


☆ SWANSON Witamina D-3 1000 IU x 250 kapsułek ☆

SWANSON Witamina D-3 1000 IU x 250 kapsułek Najniższa Cena Online

☆ SWANSON Witamina D-3 1000 IU x 250 kapsułek - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Swanson health products
 • Nazwa produktu: SWANSON Witamina D-3 1000 IU x 250 kapsułek
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:

  SWANSON Witamina D-3 to suplement diety, który prawidłowo wplywa na budowe kosci i zebów oraz prawidlowa prace tkanki miesniowej. Wspomaga równiez funkcjonowanie ukladu immunologicznego.


☆ Allnutrition VIT C 5 Forms x 100 kapsułek ☆

Allnutrition VIT C 5 Forms x 100 kapsułek Najniższa Cena Online

☆ Allnutrition VIT C 5 Forms x 100 kapsułek - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Allnutrition
 • Nazwa produktu: Allnutrition VIT C 5 Forms x 100 kapsułek
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:

  Allnutrition VIT C 5 Forms to suplement diety, który posiada witaminę C w pięciu postaciach – kwasu L-askorbinowego, L-askorbinianu wapnia, L-askorbinianu sodu, a także ekstraktu z dzikiej róży i aceroli. Skład wzbogacono m.in.

  o bioflawonoidy cytrusowe.Podobne zestawienia:


Najtańsze suplementy z witaminą A w kapsułkach do 50 zł – Ranking luty 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze suplementy z witaminą A w kapsułkach do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich suplementów z witaminą A w kapsułkach do 50 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kenay Suplement diety l-prolina , 520 mg, 60 kapsułek ☆

Kenay Suplement diety l-prolina , 520 mg, 60 kapsułek Najniższa Cena Online

☆ Kenay Suplement diety l-prolina , 520 mg, 60 kapsułek - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kenay
 • Nazwa produktu: Kenay Suplement diety l-prolina , 520 mg, 60 kapsułek
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:

  L-Prolina 520 mg Skład: Wielkość opakowania: 60 kapsułek Porcja jednorazowa: 1 kapsułka liczba porcji w opakowaniu: 60 komponenty 1 kapsułka RWS L-Prolina 520...


☆ Ostrovit, Krill Oil, 60 kapsułek (5903246222524) ☆

Ostrovit, Krill Oil, 60 kapsułek (5903246222524) Najniższa Cena Online

☆ Ostrovit, Krill Oil, 60 kapsułek (5903246222524) - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Ostrovit
 • Nazwa produktu: Ostrovit, Krill Oil, 60 kapsułek (5903246222524)
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:

  Krill oil od OstroVit Skład Wielkość opakowania: 60 kapsułek Porcja jednorazowa: 2 kapsułki ilość porcji w opakowaniu: 30 składniki aktywne 2 kapsułki RWS Ek...


☆ Queisser Pharma, Doppelherz Aktiv Na Stawy Complex, 60 kapsułek ☆

Queisser Pharma, Doppelherz Aktiv Na Stawy Complex, 60 kapsułek Najniższa Cena Online

☆ Queisser Pharma, Doppelherz Aktiv Na Stawy Complex, 60 kapsułek - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Queisser Pharma, Doppelherz Aktiv Na Stawy Complex, 60 kapsułek
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:

  Suplement diety zawierający kompleks lipidowy z zielonych, nowozelandzkich małż dla osób o niewiele znaczącej aktywności fizycznej, z przeciążeniami stawów i po 50 rok...


☆ Olvita Olej Z Kiełków Pszenicy W Kapsułkach 120Kap (5903111707934) ☆

Olvita Olej Z Kiełków Pszenicy W Kapsułkach 120Kap (5903111707934) Najniższa Cena Online

☆ Olvita Olej Z Kiełków Pszenicy W Kapsułkach 120Kap (5903111707934) - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OLVITA
 • Nazwa produktu: Olvita Olej Z Kiełków Pszenicy W Kapsułkach 120Kap (5903111707934)
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:

  OLVITA OLEJ Z KIEŁKÓW PSZENICY W KAPSUŁKACH 120KAP 1 kapsułka mieści 500 mg oleju z kiełków pszenicy oraz 1,25 mg witaminy E elementy: olej z kiełków pszen...


☆ Yango Alfalfa lucerna siewna 480 mg 60 kapsułek ☆

Yango Alfalfa lucerna siewna 480 mg 60 kapsułek Najniższa Cena Online

☆ Yango Alfalfa lucerna siewna 480 mg 60 kapsułek - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z witaminą A - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: YANGO
 • Nazwa produktu: Yango Alfalfa lucerna siewna 480 mg 60 kapsułek
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, kosmetyki, suplementy i odżywki z dodatkiem witaminy A
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z witaminą A:

  Yango Alfalfa Lucerna siewna 60 kapsułek Ekstrakt 10:1 z ziela Lucerny siewnej! Lucerna siewna wpływa pozytywnie na zdrowie dolnych dróg moczowych oraz dobre funkcjonowanie układu rozrodczego. Może wywoływać zmniejszenie masy ciała przez oddziaływanie na metabolizm i apetyt.

  cechy regenerujące, pomaga odżywić ciało. Udoskonala strukturę i wygląd włosów i paznokci. Wpływa pozytywnie na zdrowie seksualne pań. Naturalne wsparcie dolnych dróg moczowych 60 dni naturalnej suplementacji!

  Bez dodatków i wypełniaczy Kapsułki z celulozy roślinnej, delikatne dla żołądka, przychylne wegetarianom i weganom STAWIAMY NA JAKOŚĆ! Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości.

  Dbamy o stosowne stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, iż w ten sposób możemy efektywnie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów. Składnik aktywny 1 kapsułka Lucerna siewna - ekstrakt 10:1 390 mg Sposób wykorzystania: 1 kapsułka raz dziennie, po posiłku.

  komponenty: Ekstrakt z ziela lucerny siewnej (Medicago sativa) 10:1. Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie). Informacja: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut najróżniejszej diety i zdrowego trybu życia.

  Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla znikomych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane nieznacznym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

  stworzono w Unii Europejskiej. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. Z o.o. Masa netto: 28,8 g. Informacja alergiczna: Nie gromadzi skorupiaków, jaj, ryb, orzechów, soi, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.

  wyprodukowane bez wykorzystania sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Artykuł wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć. Główny Inspektorat Sanitarny: 2020/05/19/SD/009006 Lucerna siewna wpływa pozytywnie na zdrowie dolnych dróg moczowych, a także dobre funkcjonowanie układu rozrodczego.

  Może wywoływać zmniejszenie masy ciała poprzez oddziaływanie na metabolizm oraz apetytPodsumowanie, czyli jaki suplement z witaminą A w kapsułkach do 50 zł najlepszy?


Najlepszy suplement z witaminą A w kapsułkach do 50 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy suplement z witaminą A w kapsułkach do 50 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane suplementy z witaminą A – Zestawienie luty 2024

Jeżeli żaden z powyższych suplementów z witaminą A w kapsułkach do 50 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych suplementów z witaminą A.


Powiązania tematyczne:

 • jaki suplement z witaminą A w kapsułkach do 50 zł opinie i efekty,
 • dobre suplementy z witaminą A w kapsułkach do 50 zł cena,
 • ranking suplementów z witaminą A w kapsułkach do 50 zł,
 • suplement z witaminą A w kapsułkach do 50 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o suplementach z witaminą A w kapsułkach do 50 zł

#1 Gdzie szukać opinii o suplementach z witaminą A w kapsułkach do 50 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o suplementach z witaminą A w kapsułkach do 50 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera skład oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki suplement z witaminą A w kapsułkach do 50 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych suplementach z witaminą A w kapsułkach do 50 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z suplementami z witaminą A w kapsułkach do 50 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie suplementy z witaminą A w kapsułkach do 50 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z suplementami z witaminą A w kapsułkach do 50 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach suplementy z witaminą A w kapsułkach do 50 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *