FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking spalaczy tłuszczu Olimp. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Spalacze tłuszczu dla sportowców / Ranking spalaczy tłuszczu Olimp


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych spalaczy tłuszczu Olimp. Opracowane zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych spalaczy tłuszczu Olimp,
 • TOP5 chętnie kupowanych spalaczy tłuszczu dla sportowców.

Jakie spalacze tłuszczu Olimp najlepiej wybrać? Ranking luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane spalacze tłuszczu Olimp, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking spalaczy tłuszczu Olimp, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Caps - 120 Kaps., 5901330023996 ☆

OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Caps - 120 Kaps., 5901330023996 Najniższa Cena Online

☆ OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Caps - 120 Kaps., 5901330023996 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Caps - 120 Kaps., 5901330023996
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  Dla wszelkich, którzy jeszcze nie wiedzą, prawidłowo znany Olimp jest z Polski!!!
  rewelacyjnie znana i ceniona marka odżywek i suplementów, a od paru lat także preparatów leczniczych pochodzi ze znanej w branży oponiarskiej Dębicy na Podkarpaciu. Marka powstała w 1990 znana jest z najnowocześniejszych rozwiązań i trosce o jakość swoich artykułów, przykładem mogą być Mega Caps, czyli pokaźnej wielkości kapsułki, w których dostępne są chociażby witaminy i minerały dla osób energicznych. W ofercie polskiego producenta odnajdziemy pełen wachlarz odżywek i artykułów wspomagających, preparaty prozdrowotne, żywność poręczną, napoje poręczne i akcesoria i ubranie treningową. Firma od lat współpracuje z Mariuszem Pudzianowskim- strongmanem i zawodnikiem mieszanych sztuk walki.
  EXTREMALNE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ NA SPEEDZIE
  Thermo Speed Extreme Mega Caps/Mega Capsules to opracowana naukowo, kompleksowa kompilacja składników pokarmowych, które wspomagają cykl termogenezy - ekstraktu guarany, tyrozyny, kofeiny oraz ekstraktu z zielonej herbaty. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy wyraźnie ułatwia redukcję tłuszczu zapasowego, co przyczynia się do rozwóju suchej masy mięśniowej. Przeznaczony jest na ogół dla sportowców z dyscyplin sylwetkowych i z limitami wagowymi jako środek wspomagający pracę nad osiągnięciem najwyższej formy startowej, a także wszystkim chcącym pozbyć się skomplikowanych do redukcji pokładów tkanki tłuszczowej. MIĘŚNIE BEZ GRAMA TŁUSZCZU-TYLKO Z THERMO SPEED EXTREME MEGA CAPS/MEGA CAPSULES! pokaźniejszE DAWKI - NOWA FORMUŁA ekstremalnA TERMOGENEZA MAKSYMALNY ANABOLIZM!
  doskonałA DEFINICJA
  Termogeneza to intensywne spalanie tłuszczu z rozproszeniem energii grzewczej.
  Termogeniki to komponenty pokarmowe, intensyfikujące termogenezę.
  Termogeniki to jednocześnie anaboliki, stymulujące syntezę białek.
  Termogeniki to suplementy, eliminujące tłuszcz zapasowy i budujące masę mięśniową.
  Termogeniki podnoszą poziom przekaźnika komórkowego - cAMP - początkującego termogenezę i anabolizm.
  Termogeniki działają skrajnie wtedy, kiedy współpracują ze sobą w szczegółowo zaplanowany sposób, tak jak w Thermo Speed Extreme:
  MEGA CAPS/MEGA CAPSULES - TO WŁASNOŚĆ PRZEMYSŁOWA firmy OLIMP LABORATORIES. TO MY BYLISMY PIERWSI!
  Oznaczenia MEGA CAPS i MEGA CAPSULES to znaki towarowe, które pozostały zarejestrowane na rzecz firmy Olimp Laboratories w Urzędzie Patentowym RP jako pierwsze, stosownie od 2004 i 2006 roku. W dodatku słowny znak handlowy „MEGA CAPS poddany został procedurze międzynarodowej w 26 krajach na całym świecie i do tej pory pozostał zarejestrowany w 17 krajach. Również znaki towarowe słowno-graficzne MEGA CAPS/MEGA CAPSULES zostały poprzez nas zgłoszone do rejestracji w trybie międzynarodowym w wielu krajach, na dodatek poza Europą.
  MEGA CAPS/MEGA CAPSULES OLIMP- PIERWSZE, ORYGINALNE, JEDYNE!
  THERMO SPEED EXTREME Suplement diety w kapsułkach dla osób aktywnych fizycznie.
  kompilacja komponentów, takich jak ekstrakt guarany, tyrozyna, kofeina i ekstrakt zielonej herbaty, który wspomaga termogenezę oraz ekstrakt gorzkiej pomarańczy, który stymuluje rozpad i spalanie tłuszczy.
  Jest to genialny suplement przyśpieszający metabolizm. Więcej o tym, jak przyśpieszyć metabolizm przeczytasz na naszym blogu -> kliknij TUTAJ
  Przeznaczenie: Preparat polecany osobom dorosłym, przeważnie sportowcom, dążącym do redukcji tłuszczu zapasowego.
  Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 2 razy dziennie, popijając dużą ilością wody –po śniadaniu i obiedzie. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut rozmaitej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
  Uwaga: THERMO SPEED EXTREME mieści kofeinę; nie zaleca się wykorzystywania u dzieci i pań w ciąży (zawartość kofeiny: 200 mg/ 2 kapsułki). Dodatkowo nie zaleca się użytkowania u pań karmiących piersią, osób z chorobami serca, nadciśnieniem, skłonnością do depresji lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze części preparatu. Nie spożywać równocześnie innych artykułów zawierających kofeinę (np.: inne suplementy diety, kawa). Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. Nie należy przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł i 200 mg kofeiny jednorazowo.
  Przed rozpoczęciem kuracji odchudzającej zaleca się konsultację z lekarzem lub dietetykiem
  elementy: 41% L-tyrozyna, 20,5% ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis (L.) Kuntze), 13,7% ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L., 6% synefryny), 6,6% kofeina bezwodna, 3,3% ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana Kunth.), 0,2% ekstrakt z owoców pieprzu czarnego Bioperine (Piper nigrum L.), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).
  Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla niewielkich dzieci.
  UWAGI:
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie można stosować jako zamiennik bądź substytut przeróżnej diety.
  artykułu nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym.
  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu.
  Opisy są własnością sklepu www.mass-zone.eu. Kopiowanie i rozpowszechnianie opisów jest zabronione!
  Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. Zm.)

☆ OLIMP L-Karnityna Forte Plus x 80 tabl. ☆

OLIMP L-Karnityna Forte Plus x 80 tabl. Najniższa Cena Online

☆ OLIMP L-Karnityna Forte Plus x 80 tabl. - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp laboratories
 • Nazwa produktu: OLIMP L-Karnityna Forte Plus x 80 tabl.
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  L-karnityna Forte Plus to pierwsza na krajowym rynku kapsulka wytwarzana z roslinnych polimerów weglowodanowych, zapewniajaca najwyzsza dynamike wchlaniania substancji intensywnych i omijajaca zagrozenia zdrowotne zwiazane ze wykorzystywaniem.


☆ thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp ☆

thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp Najniższa Cena Online

☆ thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  JESZCZE MOCNIEJSZY, SZYBCIEJ I DŁUŻEJ DZIAŁAJĄCY Najnowsza odsłona doskonale znanego THERMOSTIM®. Jego „hardcorowa” wersja jest jeszcze mocniejsza, o pokaźnie przedłużonym i dużo szybszym działaniu. Zoptymalizowana pod kątem potrzeb osób skrajnie skoncentrowanych na osiąganiu celów.

  polecana poprzez elitarne grono ekspertów Olimp Team – utytułowanych zawodników najistotniej wymagających dyscyplin sportów wytrzymałościowych, siłowych i sztuk walki. Właśnie dla Ciebie, prosto z laboratoriów Olimp Labs®.

  Pamiętaj,produktywność działania produktów ukierunkowanych na wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej organizmu w dużej mierze zależy od ich produktywności podciągania tempa podstawowej przemiany materii, a poprzez to obszerniejszego wykorzystania powstałych podczas lipolizy produktów energetycznych.

  Ich najefektywniejsze zagospodarowywanie odbywa sie w głównej mierze w ramach intensyfikacji mechanizmów wytwarzania ciepła w organizmie (termogeneza). Reakcje te stanowią ściśle powiązany system ze szlakami metabolicznymi aktywacji procesów inicjowania rozpadu tkanki tłuszczowej.

  Dlatego THERMOSTIM® Hardcore został zaprojektowanyunosić wydajność obu wspomnianych procesów. Najwyższa jakość towaru stworzonego w standardach farmaceutycznych THERMOSTIM® Hardcore ThermEnergy Diffuse System - skrupulatnie dobrana kompilacja składników aktywnych wpływających na podniesienie zdolności organizmu do produktywnego zastosowania wolnych kwasów tłuszczowych pojawiających się w krwiobiegu w następstwie produktywnego rozkładu tkanki tłuszczowej.

  ekstrakt imbiru standaryzowany na 5% gingeroli – badania pokazują,składniki aktywne zawarte w ekstrakcie, z których najcenniejsze są gingerole mogą wznosić tempo metabolizmu nawet o 20%, dzieje się tak prawdopodobnie w wyniku usprawnienia użycia tlenu w komórkach mięśniowych organizmu, a tym samym powiększenia użycia wolnych kwasów tłuszczowych jako źródła energii.

  na dodatek spożywanie imbiru zwiększa uczucie sytości po posiłku, wpływając na obniżenie ilości spożywanych w ciągu dnia kalorii, ekstrakt pieprzu kajeńskiego standaryzowany na 8% kapsaicyny – zwiększa liczba ciepła stworzoną w organizmie, jednocześnie zmniejszając tempo syntezy tłuszczu w komórkach tłuszczowych (adipocytach) spowalniając ich wzrost.

  ekstrakt malin standaryzowany na 98% ketonów malinowych, które działają, jako inicjator procesu rozkładu tłuszczu, obniżają akumulację wolnych kwasów tłuszczowych w adipocytach, a także nasilają ekspresję genu adiponektyny, co, jak pokazują badania zmniejsza dojrzewanie komórek tłuszczowych i powiększa wydatkowanie energii związanej z działaniem białek rozprzęgających (termogeneza) ekstrakt pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.

  Ta wysokoskoncentrowana substancja aktywna nasila procesy termogenezy i utleniania produktów rozpadu tkanki tłuszczowej, jak także unosi tempo metabolizmu. Równocześnie badania pokazują, że piperyna może zwiększać poziom serotoniny i beta-endorfin w mózgu.

  THERMOSTIM® Hardcore F.A.T. Destroyer System- stworzony z myślą jak najszybszego zainicjowania cyklu rozkładu tkanki tłuszczowej i maksymalnego wydłużenia czasu jego trwania. Odbywa się to w wyniku modyfikacji aktywności katecholamin i wtórnych przekaźników informacji w komórce tłuszczowej.

  ekstrakt kakaowca standaryzowany na 24% teobrominy - badania pokazują i teobromina działa jako łagodny stymulant, hamując degradację jednego z w środkukomórkowych przekaźników, uniemożliwiając tym samym spadkowi intensywności procesu lipolizy.

  Działając jednocześnie jako łagodny diuretyk sprzyja pozbywaniu się nadmiaru wody podskórnej pozwalając nadać sylwetce wyraźniejszy i twardszy wygląd, SINETROL® - zastrzeżony ekstrakt owoców cytrusowych standaryzowany na 60% polifenoli, 10% flawanonów, mający genialnie udokumentowane badania kliniczne przeprowadzone potwierdzające jego wydajność w redukcji tkanki tłuszczowej.

  komponenty SINETROL® hamują aktywność fosfodiesterazy w komórkach tłuszczowych, wpływając na przedłużenie czasu efektywnego rozkładu tłuszczu i uwalniania do krwiobiegu wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, ekstrakt guarany standaryzowany na 22% kofeiny.

  Alkaloid ten pełni rolę stymulanta, blokując rozpad cyklicznego AMP w komórce, poprzez co może przedłużać działanie katecholamin, takich jak adrenalina. Przyspiesza tempo metabolizmu zwiększając termogenezę i wydatkowanie kaloryczne.

  Kofeina z guarany sprzężona jest elementami komórkowymi, przez co jest wyraźnie wolniej uwalnia w przewodzie pokarmowym, poprzez co stężenie w krwiobiegu czystej kofeiny niższe, lecz przedłużone w czasie, gwarantując dłuższą stymulację psycho-fizyczną, Kofe


☆ Therm Line Forte 60Kaps. ☆

Therm Line Forte 60Kaps. Najniższa Cena Online

☆ Therm Line Forte 60Kaps. - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: Therm Line Forte 60Kaps.
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  rewelacyjny preparat pokaźnej sile działania wspiera proces regulacji masy ciała który bywa uciążliwy długi nieprzeciętny dobór dla osób odchudzających się bądź będących na etapie kształtowania upragnionej sylwetki formuła proponowanego spalacza tłuszczu obejmuje szereg naturalnych ekstraktów roślinnych będących bogactwem substancji aktywnych naturalnego pochodzenia wznosi termogenezę zmniejsza łaknienie przyśpiesza metabolizm nawet wspiera likwidowanie wody podskórnej polecamy sprzyja nasileniu lipolizy procesowi rozpadu tłuszczu uwolnieniu kwasów tłuszczowych wspiera ich transport do mitochondriów gdzie ulegają spaleniu utlenieniu przekierowuje pozyskiwanie energii na tkankę zapasową wykazuje działanie diuretyczne wspiera usuwanie wody podskórnej ogranicza poczucie głodu chęć sięgnięcia po niezdrowe przekąski występuje postaci kapsułek gwarantujących komfort suplementacji działanie olimp therm line forte olimp therm line forte jeszcze mocniejszy skład szybsze efekty czy to realne oczywiście jednak nic nie osiągniesz siedząc na kanapie bierz strój treningowy sięgnij po odpowiednią suplementację efekty przyjdą szybciej aniżeli myślisz oczywiście nie mniej ważną kwestią jest trafna dieta dostosowanej do ciebie kaloryczności jest to wspaniały artykuł którego formuła bazuje na wielu naturalnych ekstraktach będących źródłem substancji aktywnych biologicznie potwierdzonym lubianym działaniu olimp therm line forte idealna opcja dla osób odchudzających się poszukujących silnego spalacza tłuszczu którego działanie nie jest jednak powodem pojawiania się efektu jo jo ważneproces utraty kilogramów nie był zbyt gwałtowny co jest wyjątkowo ważne punktu widzenia trwałości uzyskanych wyników mocne strony olimp therm line forte innowacyjny produkt którego formuła nie jest dziełem przypadku dokładnie dobrane dawki gwarantują realne wsparcie procesie odchudzania regulacji masy ciała pomimo skuteczności nie przyczynia się do pojawienia się efektu jo jo w dodatku forma kapsułek usprawnia suplementację komponenty olimp therm line forte formułę preparatu formuje tyrozyna sinetrol reg zastrzeżony ekstrakt owoców cytrusowych guarany ekstrakt zielonej herbaty cammellia sinensis ekstrakt ze skórki owoców garcinia cambogia kofeina bezwodna ekstrakt guarany paullinia cupana kunth ekstrakt pokrzywy indyjskiej coleus forskohlii ekstrakt zielonej kawy coffea arabica ekstrakt imbiru zingiber officinale winian karnityny ekstrakt pieprzu kajeńskiego capsicum annuum ekstrakt pieprzu czarnego piper nigrum, a także chlorek chromu iii jak widzisz jest to spalacz tkanki tłuszczowej prawdziwego zdarzenia nie jakaś przypadkowa mieszanka części niewiadomego pochodzenia wykorzystania sięgnij po to co najkorzystniejsze używanie olimp therm line forte nadwaga jest czymś co doskwiera wielu ludziom jednak nie wszyscy planują cokolwiek tym zrobić opisywany spalacz tłuszczu jest propozycją dla tych wyjątkowych osób które zdecydowały się zadbać swoją tuszę przywrócić swemu ciału dawną świetność jedna...


☆ L-Karnityna - L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps Olimp (5901330028847) ☆

L-Karnityna - L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps Olimp (5901330028847) Najniższa Cena Online

☆ L-Karnityna - L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps Olimp (5901330028847) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: L-Karnityna - L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps Olimp (5901330028847)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  Dla wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, korzystnie znany Olimp jest z Polski!!!
  nadzwyczajnie znana i ceniona firma odżywek i suplementów, a od paru lat także preparatów leczniczych pochodzi ze znanej w branży oponiarskiej Dębicy na Podkarpaciu. Firma powstała w 1990 znana jest z najnowocześniejszych rozwiązań i dbałości o jakość swych towarów, przykładem mogą być Mega Caps, czyli sporej wielkości kapsułki, w których przystępne są chociażby witaminy i minerały dla osób aktywnych. W ofercie polskiego producenta wynajdziemy pełen wachlarz odżywek i towarów wspomagających, preparaty prozdrowotne, żywność poręczną, napoje użyteczne oraz akcesoria i odzież treningową. Marka od lat współpracuje z Mariuszem Pudzianowskim- strongmanem i zawodnikiem mieszanych sztuk walki.
  najmocniej EKONOMICZNA L-KARNITYNA NA RYNKU!
  PORAŻAJĄCA DAWKA 1500MG WYSOKODOSTĘPNEGO WINIANU L-KARNITYNY SKONCENTROWANA W JEDNEJ KAPSUŁCE!
  L-karnityna pośredniczy w transporcie części tłuszczu – kwasów tłuszczowych do centrów energetycznych jakimi są mitochondria. Każda kapsułka artykułu, dzięki zaimplementowaniu technologii MEGA CAPS, posiada aż 1000 mg czystej L-karnityny w postaci wysoce biodostępnego winianu.
  L-karnityna jest kluczowym elementem ostatniego etapu procesu rozkładu tłuszczów. Transportuje ona wolne kwasy tłuszczowe do miejsc ich ostatecznego utleniania, które odbywa się w komórkowych centrach energetycznych - mitochondriach. Cykl ten dostarcza ogromnych ilości energii, poprzez co istotnie unosi zdolności wysiłkowe organizmu. Wydajne zarządzanie przebiegiem w środkukomórkowego utleniania wolnych kwasów tłuszczowych zagwarantuje, że nie będą one ponownie zmagazynowane w formie trójglicerydów, na nowo rozszerzając pojemność tkanki tłuszczowej. L-CARNITINE 1500 Extreme Mega Caps/Mega Capsules to skoncentrowany suplement uzupełniający dietę o wysoką porcję L-karnityny.
  L-karnityna stanowi jeszcze widoczny element profilaktyki schorzeń układu krążenia i zaburzeń pracy mięśnia sercowego, a jej niedobór zwiększa ryzyko wystąpienia takich chorób jak arytmia, zbyt minimalna siła skurczu mięśnia sercowego, jego niedotlenienie, czy migotanie przedsionków. Badania kliniczne dowodzą, iż przyjmowanie suplementów diety, z dużą zawartością L-karnityny, w sposób kompleksowy zabezpiecza prawidłową pracę układu sercowo-naczyniowego.
  L-CARNITINE 1500 Extreme MEGA CAPS/MEGA CAPSULES suplement diety zawierający skoncentrowaną dawkę najczystszej, farmakologicznej postaci winianu L-karnityny, o słusznym stopniu mikronizacji. Każda kapsułka produktu, dzięki zastosowaniu technologii MEGA CAPS/MEGA CAPSULES zawiera aż 1000 mg czystej L-karnityny. Gwarantuje to produktywny przebieg szlaków metabolicznych wytwarzania energii z kwasów tłuszczowych.
  L-CARNITINE 1500 Extreme MEGA CAPS/MEGA CAPSULES - wydajnA OCHRONA ORGANIZMU PRZED REAKTYWNYMI FORMAMI TLENU!
  Komu dedykowany jest L-CARNITINE 1500 Extreme MEGA CAPS?
  Ten rewelacyjny suplement asygnowany jest dla osób dorosłych w celu uzupełnienia diety w L-karnitynę.
  Kiedy najlepiej przyjmować L-CARNITINE 1500 Extreme MEGA CAPS/MEGA CAPSULES?
  We wspomaganiu odchudzania, w dni treningowe: przed i po treningu proponujemy jednoczyć z poduktami w dodatku aktywującym metabolizm, takim jak Thermo Speed Extreme MEGA CAPS/MEGA CAPSULES, Thermo Stim albo suplementami z linii Therm Line.
  Zapytaj sprzedawcę i kupuj też na blistry po 30 Mega Caps.
  MEGA CAPS/MEGA CAPSULES - TO WŁASNOŚĆ PRZEMYSŁOWA firmy OLIMP LABORATORIES. TO MY BYLISMY PIERWSI! Oznaczenia MEGA CAPS i MEGA CAPSULES to znaki towarowe, które pozostały zarejestrowane na rzecz marki Olimp Laboratories w Urzędzie Patentowym RP jako pierwsze, stosownie od 2004 i 2006 roku. Na dodatek słowny znak towarowy „MEGA CAPS poddany pozostał procedurze międzynarodowej w 26 krajach na całym świecie i do tej pory pozostał zarejestrowany w 17 krajach. Jeszcze znaki handlowe słowno-graficzne MEGA CAPS/MEGA CAPSULES pozostały poprzez nas zgłoszone do rejestracji w trybie międzynarodowym w wielu krajach, także poza Europą. MEGA CAPS/MEGA CAPSULES OLIMP- PIERWSZE, ORYGINALNE, JEDYNE!
  Przeznaczenie: artykuł asygnowany jest dla osób dorosłych w celu uzupełnienia diety w L-karnitynę.
  Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 2 razy dziennie między posiłkami. Przyjmować z dużą ilością wody.
  Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być używany jako substytut najróżniejszej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Uwaga: preparatu nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i w okresie karmienia bez konsultacji z lekarzem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  L-CARNITINE 1500 EXTREME MEGA CAPS Suplement diety w postaci kapsułek, uzupełniający dietę o wysoką porcję L-karnityny.
  elementy: 90,4% L-winian L-karnityny, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).
  Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach.
  UWAGI:
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie można stosować jako zamiennik bądź substytut rozmaitej diety.
  towaru nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym.
  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu.
  Opisy są własnością sklepu www.mass-zone.eu. Kopiowanie i rozpowszechnianie opisów jest zabronione!
  Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. Zm.)


Podobne zestawienia:


Najtańsze spalacze tłuszczu Olimp – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze spalacze tłuszczu Olimp, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich spalaczy tłuszczu Olimp jest aktualizowany na bieżąco.

☆ thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp ☆

thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp Najniższa Cena Online

☆ thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  JESZCZE MOCNIEJSZY, SZYBCIEJ I DŁUŻEJ DZIAŁAJĄCY Najnowsza odsłona rewelacyjnie znanego THERMOSTIM®. Jego „hardcorowa” wersja jest jeszcze mocniejsza, o znacznie przedłużonym i dużo szybszym działaniu. Zoptymalizowana pod kątem potrzeb osób skrajnie skoncentrowanych na osiąganiu celów.

  polecana przez luksusowe grono ekspertów Olimp Team – utytułowanych zawodników najszczególniej wymagających dyscyplin sportów wytrzymałościowych, siłowych i sztuk walki. Właśnie dla Ciebie, prosto z laboratoriów Olimp Labs®.

  Pamiętaj,skuteczność działania produktów ukierunkowanych na wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej organizmu w znacznej mierze zależy od ich produktywności podciągania tempa podstawowej przemiany materii, a poprzez to pokaźniejszego zastosowania powstałych w trakcie lipolizy produktów energetycznych.

  Ich najefektywniejsze zagospodarowywanie odbywa sie w głównej mierze w ramach intensyfikacji mechanizmów wytwarzania ciepła w organizmie (termogeneza). Reakcje te stanowią ściśle powiązany system ze szlakami metabolicznymi aktywacji procesów inicjowania rozpadu tkanki tłuszczowej.

  Dlatego THERMOSTIM® Hardcore został zaprojektowanyunosić efektywność obu wspomnianych procesów. Najwyższa jakość towaru tworzonego w standardach farmaceutycznych THERMOSTIM® Hardcore ThermEnergy Diffuse System - dokładnie przypasowana kompozycja części aktywnych wpływających na podniesienie zdolności organizmu do wydajnego zastosowania wolnych kwasów tłuszczowych pojawiających się w krwiobiegu w następstwie efektywnego rozkładu tkanki tłuszczowej.

  ekstrakt imbiru standaryzowany na 5% gingeroli – badania pokazują,komponenty aktywne zawarte w ekstrakcie, z których najcenniejsze są gingerole mogą podciągać tempo metabolizmu choćby o 20%, dzieje się tak prawdopodobnie w wyniku usprawnienia użycia tlenu w komórkach mięśniowych organizmu, a tym samym rozszerzenia wykorzystania wolnych kwasów tłuszczowych jako źródła energii.

  ponadto spożywanie imbiru powiększa uczucie sytości po posiłku, wpływając na obniżenie ilości spożywanych w ciągu dnia kalorii, ekstrakt pieprzu kajeńskiego standaryzowany na 8% kapsaicyny – zwiększa ilość ciepła wytworzoną w organizmie, jednocześnie obniżając tempo syntezy tłuszczu w komórkach tłuszczowych (adipocytach) spowalniając ich wzrost.

  ekstrakt malin standaryzowany na 98% ketonów malinowych, które działają, jako inicjator cyklu rozkładu tłuszczu, zmniejszają akumulację wolnych kwasów tłuszczowych w adipocytach, a także nasilają ekspresję genu adiponektyny, co, jak pokazują badania obniża dojrzewanie komórek tłuszczowych i rozszerza wydatkowanie energii związanej z działaniem białek rozprzęgających (termogeneza) ekstrakt pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.

  Ta wysokoskoncentrowana substancja aktywna nasila procesy termogenezy i utleniania produktów rozpadu tkanki tłuszczowej, jak również wznosi tempo metabolizmu. Równocześnie badania pokazują, że piperyna może rozszerzać poziom serotoniny i beta-endorfin w mózgu.

  THERMOSTIM® Hardcore F.A.T. Destroyer System- wytwarzany z myślą jak najszybszego zainicjowania cyklu rozkładu tkanki tłuszczowej i maksymalnego wydłużenia czasu jego trwania. Odbywa się to w wyniku modyfikacji aktywności katecholamin i wtórnych przekaźników danych w komórce tłuszczowej.

  ekstrakt kakaowca standaryzowany na 24% teobrominy - badania pokazują i teobromina działa jako łagodny stymulant, hamując degradację jednego z w środkukomórkowych przekaźników, zapobiegając tym samym spadkowi intensywności procesu lipolizy.

  Działając równocześnie jako łagodny diuretyk sprzyja pozbywaniu się nadmiaru wody podskórnej pozwalając nadać sylwetce wyraźniejszy i twardszy wygląd, SINETROL® - zastrzeżony ekstrakt owoców cytrusowych standaryzowany na 60% polifenoli, 10% flawanonów, mający nieprzeciętnie udokumentowane badania kliniczne przeprowadzone potwierdzające jego efektywność w redukcji tkanki tłuszczowej.

  składniki SINETROL® hamują aktywność fosfodiesterazy w komórkach tłuszczowych, wpływając na przedłużenie czasu wydajnego rozkładu tłuszczu i uwalniania do krwiobiegu wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, ekstrakt guarany standaryzowany na 22% kofeiny.

  Alkaloid ten pełni rolę stymulanta, blokując rozpad cyklicznego AMP w komórce, przez co może przedłużać działanie katecholamin, takich jak adrenalina. Przyspiesza tempo metabolizmu powiększając termogenezę i wydatkowanie kaloryczne.

  Kofeina z guarany sprzężona jest elementami komórkowymi, przez co jest wyraźnie wolniej uwalnia w przewodzie pokarmowym, przez co stężenie w krwiobiegu czystej kofeiny niższe, lecz przedłużone w czasie, gwarantując dłuższą stymulację psycho-fizyczną, Kofe


☆ Therm Line Forte 60Kaps. ☆

Therm Line Forte 60Kaps. Najniższa Cena Online

☆ Therm Line Forte 60Kaps. - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: Therm Line Forte 60Kaps.
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  wyśmienity preparat pokaźnej sile działania wspiera cykl regulacji masy ciała który bywa uciążliwy długi nieprzeciętny wybór dla osób odchudzających się bądź będących na etapie kształtowania upragnionej sylwetki formuła proponowanego spalacza tłuszczu obejmuje szereg naturalnych ekstraktów roślinnych będących bogactwem substancji aktywnych naturalnego pochodzenia podnosi termogenezę zniża łaknienie przyśpiesza metabolizm nawet wspiera eliminowanie wody podskórnej polecamy sprzyja nasileniu lipolizy procesowi rozpadu tłuszczu uwolnieniu kwasów tłuszczowych wspiera ich transport do mitochondriów gdzie ulegają spaleniu utlenieniu przekierowuje pozyskiwanie energii na tkankę zapasową wykazuje działanie diuretyczne wspiera eliminowanie wody podskórnej ogranicza poczucie głodu chęć sięgnięcia po niezdrowe przekąski występuje postaci kapsułek gwarantujących komfort suplementacji działanie olimp therm line forte olimp therm line forte jeszcze mocniejszy skład szybsze efekty czy to osiągalne oczywiście jednak nic nie osiągniesz siedząc na kanapie bierz strój treningowy sięgnij po odpowiednią suplementację efekty przyjdą szybciej aniżeli myślisz oczywiście nie mniej ważną kwestią jest adekwatna dieta dobranej do ciebie kaloryczności jest to wspaniały produkt którego formuła bazuje na wielu naturalnych ekstraktach będących źródłem substancji aktywnych biologicznie potwierdzonym szanowanym działaniu olimp therm line forte wyśmienita opcja dla osób odchudzających się poszukujących silnego spalacza tłuszczu którego działanie nie jest jednak powodem pojawiania się efektu jo jo ważnecykl utraty kilogramów nie był zbyt gwałtowny co jest wyjątkowo ważne punktu widzenia trwałości uzyskanych wyników mocne strony olimp therm line forte nowoczesny artykuł którego formuła nie jest dziełem przypadku dokładnie dopasowane dawki gwarantują realne wsparcie procesie odchudzania regulacji masy ciała pomimo wydajności nie przyczynia się do pojawienia się efektu jo jo w dodatku forma kapsułek upraszcza suplementację elementy olimp therm line forte formułę preparatu tworzy tyrozyna sinetrol reg opatentowany ekstrakt owoców cytrusowych guarany ekstrakt zielonej herbaty cammellia sinensis ekstrakt ze skórki owoców garcinia cambogia kofeina bezwodna ekstrakt guarany paullinia cupana kunth ekstrakt pokrzywy indyjskiej coleus forskohlii ekstrakt zielonej kawy coffea arabica ekstrakt imbiru zingiber officinale winian karnityny ekstrakt pieprzu kajeńskiego capsicum annuum ekstrakt pieprzu czarnego piper nigrum, a także chlorek chromu iii jak widzisz jest to spalacz tkanki tłuszczowej prawdziwego zdarzenia nie jakaś przypadkowa mieszanka składników niewiadomego pochodzenia wykorzystania sięgnij po to co najkorzystniejsze wykorzystywanie olimp therm line forte nadwaga jest czymś co doskwiera wielu ludziom jednak nie wszyscy planują cokolwiek tym zrobić opisywany spalacz tłuszczu jest propozycją dla tych nieszablonowych osób które zdecydowały się zadbać swoją tuszę przywrócić swemu ciału dawną świetność jedna...


☆ OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Caps - 120 Kaps., 5901330023996 ☆

OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Caps - 120 Kaps., 5901330023996 Najniższa Cena Online

☆ OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Caps - 120 Kaps., 5901330023996 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Caps - 120 Kaps., 5901330023996
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  Dla wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, dobrze znany Olimp jest z Polski!!!
  nadzwyczajnie znana i lubiana producent odżywek i suplementów, a od paru lat także preparatów leczniczych pochodzi ze znanej w branży oponiarskiej Dębicy na Podkarpaciu. Marka powstała w 1990 znana jest z pionierskich rozwiązań i trosce o jakość swych artykułów, przykładem mogą być Mega Caps, czyli wielkiej wielkości kapsułki, w których przystępne są chociażby witaminy i minerały dla osób dynamicznych. W ofercie polskiego producenta znajdziemy pełen wachlarz odżywek i towarów wspomagających, preparaty prozdrowotne, żywność poręczną, napoje ergonomiczne i akcesoria i ubranie treningową. Producent od lat współpracuje z Mariuszem Pudzianowskim- strongmanem i zawodnikiem mieszanych sztuk walki.
  EXTREMALNE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ NA SPEEDZIE
  Thermo Speed Extreme Mega Caps/Mega Capsules to opracowana naukowo, kompleksowa kompilacja elementów pokarmowych, które wspomagają cykl termogenezy - ekstraktu guarany, tyrozyny, kofeiny, a także ekstraktu z zielonej herbaty. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy pokaźnie ułatwia redukcję tłuszczu zapasowego, co przyczynia się do rozwóju suchej masy mięśniowej. Dedykowany jest zwykle dla sportowców z dyscyplin sylwetkowych i z limitami wagowymi jako środek wspomagający pracę nad osiągnięciem najwyższej formy startowej oraz wszystkim chcącym pozbyć się nieprzystępnych do redukcji pokładów tkanki tłuszczowej. MIĘŚNIE BEZ GRAMA TŁUSZCZU-TYLKO Z THERMO SPEED EXTREME MEGA CAPS/MEGA CAPSULES! większE DAWKI - NOWA FORMUŁA arcytrudnA TERMOGENEZA MAKSYMALNY ANABOLIZM!
  idealnA DEFINICJA
  Termogeneza to aktywne spalanie tłuszczu z rozproszeniem energii grzejnej.
  Termogeniki to komponenty pokarmowe, intensyfikujące termogenezę.
  Termogeniki to jednocześnie anaboliki, stymulujące syntezę białek.
  Termogeniki to suplementy, eliminujące tłuszcz zapasowy i wytwarzające masę mięśniową.
  Termogeniki podnoszą poziom przekaźnika komórkowego - cAMP - zaczynającego termogenezę i anabolizm.
  Termogeniki działają skrajnie wtedy, kiedy współpracują ze sobą w szczegółowo zaplanowany sposób, tak jak w Thermo Speed Extreme:
  MEGA CAPS/MEGA CAPSULES - TO WŁASNOŚĆ PRZEMYSŁOWA marki OLIMP LABORATORIES. TO MY BYLISMY PIERWSI!
  Oznaczenia MEGA CAPS i MEGA CAPSULES to znaki towarowe, które zostały zarejestrowane na rzecz firmy Olimp Laboratories w Urzędzie Patentowym RP jako pierwsze, odpowiednio od 2004 i 2006 roku. Dodatkowo słowny znak handlowy „MEGA CAPS poddany pozostał procedurze międzynarodowej w 26 krajach na całym świecie i do tej pory pozostał zarejestrowany w 17 krajach. W dodatku znaki handlowe słowno-graficzne MEGA CAPS/MEGA CAPSULES zostały przez nas zgłoszone do rejestracji w trybie międzynarodowym w wielu krajach, ponadto poza Europą.
  MEGA CAPS/MEGA CAPSULES OLIMP- PIERWSZE, ORYGINALNE, JEDYNE!
  THERMO SPEED EXTREME Suplement diety w kapsułkach dla osób aktywnych fizycznie.
  kompilacja części, takich jak ekstrakt guarany, tyrozyna, kofeina i ekstrakt zielonej herbaty, który wspomaga termogenezę, a także ekstrakt gorzkiej pomarańczy, który stymuluje rozpad i spalanie tłuszczy.
  Jest to nadzwyczajny suplement przyśpieszający metabolizm. Więcej o tym, jak przyśpieszyć metabolizm przeczytasz na naszym blogu -> kliknij TUTAJ
  Przeznaczenie: Preparat polecany osobom dorosłym, przeważnie sportowcom, dążącym do redukcji tłuszczu zapasowego.
  Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 2 razy dziennie, popijając dużą ilością wody –po śniadaniu i obiedzie. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut najróżniejszej diety. Zalecany jest stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
  Uwaga: THERMO SPEED EXTREME posiada kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i pań w ciąży (zawartość kofeiny: 200 mg/ 2 kapsułki). W dodatku nie zaleca się używania u kobiet karmiących piersią, osób z chorobami serca, nadciśnieniem, skłonnością do depresji albo w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie spożywać równocześnie innych produktów zawierających kofeinę (np.: inne suplementy diety, kawa). Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. Nie należy przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszelkich źródeł i 200 mg kofeiny jednorazowo.
  Przed rozpoczęciem kuracji odchudzającej zaleca się konsultację z lekarzem lub dietetykiem
  składniki: 41% L-tyrozyna, 20,5% ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis (L.) Kuntze), 13,7% ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L., 6% synefryny), 6,6% kofeina bezwodna, 3,3% ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana Kunth.), 0,2% ekstrakt z owoców pieprzu czarnego Bioperine (Piper nigrum L.), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).
  Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  UWAGI:
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie można stosować jako zamiennik bądź substytut przeróżnej diety.
  artykułu nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym.
  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu.
  Opisy są własnością sklepu www.mass-zone.eu. Kopiowanie i rozpowszechnianie opisów jest zabronione!
  Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. Zm.)

☆ OLIMP L-Karnityna Forte Plus x 80 tabl. ☆

OLIMP L-Karnityna Forte Plus x 80 tabl. Najniższa Cena Online

☆ OLIMP L-Karnityna Forte Plus x 80 tabl. - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp laboratories
 • Nazwa produktu: OLIMP L-Karnityna Forte Plus x 80 tabl.
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  L-karnityna Forte Plus to pierwsza na krajowym rynku kapsulka stworzona z roslinnych polimerów weglowodanowych, zapewniajaca najwyzsza dynamike wchlaniania substancji intensywnych i omijajaca zagrozenia zdrowotne zwiazane ze używaniem.


☆ L-Karnityna - L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps Olimp (5901330028847) ☆

L-Karnityna - L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps Olimp (5901330028847) Najniższa Cena Online

☆ L-Karnityna - L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps Olimp (5901330028847) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: L-Karnityna - L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps Olimp (5901330028847)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  Dla wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, korzystnie znany Olimp jest z Polski!!!
  rewelacyjnie znana i renomowana firma odżywek i suplementów, a od paru lat także preparatów leczniczych pochodzi ze znanej w branży oponiarskiej Dębicy na Podkarpaciu. Firma powstała w 1990 znana jest z innowacyjnych rozwiązań i dbałości o jakość swych produktów, przykładem mogą być Mega Caps, czyli dużej wielkości kapsułki, w których przystępne są chociażby witaminy i minerały dla osób intensywnych. W ofercie polskiego producenta odszukamy pełen wachlarz odżywek i artykułów wspomagających, preparaty prozdrowotne, żywność użyteczną, napoje ergonomiczne, a także akcesoria i ubranie treningową. Producent od lat współpracuje z Mariuszem Pudzianowskim- strongmanem i zawodnikiem mieszanych sztuk walki.
  najszczególniej EKONOMICZNA L-KARNITYNA NA RYNKU!
  PORAŻAJĄCA DAWKA 1500MG WYSOKODOSTĘPNEGO WINIANU L-KARNITYNY SKONCENTROWANA W JEDNEJ KAPSUŁCE!
  L-karnityna pośredniczy w transporcie elementów tłuszczu – kwasów tłuszczowych do centrów energetycznych jakimi są mitochondria. Każda kapsułka towaru, dzięki zastosowaniu technice MEGA CAPS, zawiera aż 1000 mg czystej L-karnityny w postaci wysoce biodostępnego winianu.
  L-karnityna jest kluczowym elementem ostatniego etapu procesu rozkładu tłuszczów. Transportuje ona wolne kwasy tłuszczowe do miejsc ich ostatecznego utleniania, które odbywa się w komórkowych centrach energetycznych - mitochondriach. Proces ten dostarcza ogromnych ilości energii, poprzez co widocznie podwyższa zdolności wysiłkowe organizmu. Produktywne zarządzanie przebiegiem w środkukomórkowego utleniania wolnych kwasów tłuszczowych gwarantuje, że nie będą one ponownie zmagazynowane w formie trójglicerydów, na nowo rozszerzając pojemność tkanki tłuszczowej. L-CARNITINE 1500 Extreme Mega Caps/Mega Capsules to skoncentrowany suplement uzupełniający dietę o wysoką porcję L-karnityny.
  L-karnityna stanowi ponadto widoczny komponent profilaktyki schorzeń układu krążenia i zaburzeń pracy mięśnia sercowego, a jej niedobór zwiększa ryzyko wystąpienia takich chorób jak arytmia, zbyt minimalna siła skurczu mięśnia sercowego, jego niedotlenienie, czy migotanie przedsionków. Badania kliniczne dowodzą, że przyjmowanie suplementów diety, z dużą zawartością L-karnityny, w sposób kompleksowy zabezpiecza korzystną pracę układu sercowo-naczyniowego.
  L-CARNITINE 1500 Extreme MEGA CAPS/MEGA CAPSULES suplement diety zawierający skoncentrowaną dawkę najczystszej, farmakologicznej postaci winianu L-karnityny, o stosownym stopniu mikronizacji. Każda kapsułka produktu, dzięki zastosowaniu technologii MEGA CAPS/MEGA CAPSULES gromadzi aż 1000 mg czystej L-karnityny. Zagwarantuje to skuteczny przebieg szlaków metabolicznych wytwarzania energii z kwasów tłuszczowych.
  L-CARNITINE 1500 Extreme MEGA CAPS/MEGA CAPSULES - skutecznA OCHRONA ORGANIZMU PRZED REAKTYWNYMI FORMAMI TLENU!
  Komu przeznaczony jest L-CARNITINE 1500 Extreme MEGA CAPS?
  Ten idealny suplement przeznaczony jest dla osób dorosłych w celu uzupełnienia diety w L-karnitynę.
  Kiedy najlepiej przyjmować L-CARNITINE 1500 Extreme MEGA CAPS/MEGA CAPSULES?
  We wspomaganiu odchudzania, w dni treningowe: przed i po treningu oferujemy zespajać z poduktami w dodatku aktywującym metabolizm, takim jak Thermo Speed Extreme MEGA CAPS/MEGA CAPSULES, Thermo Stim lub suplementami z linii Therm Line.
  Zapytaj sprzedawcę i kupuj także na blistry po 30 Mega Caps.
  MEGA CAPS/MEGA CAPSULES - TO WŁASNOŚĆ PRZEMYSŁOWA firmy OLIMP LABORATORIES. TO MY BYLISMY PIERWSI! Oznaczenia MEGA CAPS i MEGA CAPSULES to znaki handlowe, które pozostały zarejestrowane na rzecz firmy Olimp Laboratories w Urzędzie Patentowym RP jako pierwsze, optymalnie od 2004 i 2006 roku. W dodatku słowny znak towarowy „MEGA CAPS poddany został procedurze międzynarodowej w 26 krajach na całym świecie i do tej pory został zarejestrowany w 17 krajach. Jeszcze znaki handlowe słowno-graficzne MEGA CAPS/MEGA CAPSULES zostały przez nas zgłoszone do rejestracji w trybie międzynarodowym w wielu krajach, ponadto poza Europą. MEGA CAPS/MEGA CAPSULES OLIMP- PIERWSZE, ORYGINALNE, JEDYNE!
  Przeznaczenie: artykuł przeznaczony jest dla osób dorosłych w celu uzupełnienia diety w L-karnitynę.
  Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 2 razy dziennie pomiędzy posiłkami. Przyjmować z dużą ilością wody.
  Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut różnorodnej diety. Zalecany jest jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Uwaga: preparatu nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i w okresie karmienia bez konsultacji z lekarzem. Przechowywać w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci.
  L-CARNITINE 1500 EXTREME MEGA CAPS Suplement diety w postaci kapsułek, uzupełniający dietę o wysoką porcję L-karnityny.
  składniki: 90,4% L-winian L-karnityny, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).
  Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach.
  UWAGI:
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie można stosować jako zamiennik bądź substytut różnej diety.
  produktu nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym.
  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu.
  Opisy są własnością sklepu www.mass-zone.eu. Kopiowanie i rozpowszechnianie opisów jest zabronione!
  Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. Zm.)


Podsumowanie, czyli jaki spalacz tłuszczu Olimp najlepszy?


Najlepsze spalacze tłuszczu Olimp w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze spalacze tłuszczu Olimp w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre spalacze tłuszczu – TOP7 luty 2024

Jeżeli żaden z powyższych spalaczy tłuszczu Olimp nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych spalaczy tłuszczu dla sportowców.


Powiązania tematyczne:

 • jaki spalacz tłuszczu Olimp opinie i efekty,
 • dobre spalacze tłuszczu Olimp cena,
 • ranking spalaczy tłuszczu Olimp,
 • spalacz tłuszczu Olimp jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o spalaczach tłuszczu Olimp

#1 Gdzie szukać opinii o spalaczach tłuszczu Olimp?

Aktualnie zaprezentowane informacje o spalaczach tłuszczu Olimp odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki spalacz tłuszczu Olimp najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych spalaczach tłuszczu Olimp warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 ze spalaczami tłuszczu Olimp dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie spalacze tłuszczu Olimp są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia ze spalaczami tłuszczu Olimp dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach spalacze tłuszczu Olimp to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *