FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking spalaczy tłuszczu Olimp. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Spalacze tłuszczu dla sportowców / Ranking spalaczy tłuszczu Olimp


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych spalaczy tłuszczu Olimp. Opracowane zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych spalaczy tłuszczu Olimp,
 • TOP5 chętnie kupowanych spalaczy tłuszczu dla sportowców.

Jakie spalacze tłuszczu Olimp najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane spalacze tłuszczu Olimp, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking spalaczy tłuszczu Olimp, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp ☆

thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp Najniższa Cena Online

☆ thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  JESZCZE MOCNIEJSZY, SZYBCIEJ I DŁUŻEJ DZIAŁAJĄCY Najnowsza odsłona doskonale znanego THERMOSTIM®. Jego „hardcorowa” wersja jest jeszcze mocniejsza, o pokaźnie przedłużonym i dużo szybszym działaniu. Zoptymalizowana pod kątem potrzeb osób skrajnie skoncentrowanych na osiąganiu celów.

  polecana poprzez elitarne grono ekspertów Olimp Team – utytułowanych zawodników najistotniej wymagających dyscyplin sportów wytrzymałościowych, siłowych i sztuk walki. Właśnie dla Ciebie, prosto z laboratoriów Olimp Labs®.

  Pamiętaj,produktywność działania produktów ukierunkowanych na wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej organizmu w dużej mierze zależy od ich produktywności podciągania tempa podstawowej przemiany materii, a poprzez to obszerniejszego wykorzystania powstałych podczas lipolizy produktów energetycznych.

  Ich najefektywniejsze zagospodarowywanie odbywa sie w głównej mierze w ramach intensyfikacji mechanizmów wytwarzania ciepła w organizmie (termogeneza). Reakcje te stanowią ściśle powiązany system ze szlakami metabolicznymi aktywacji procesów inicjowania rozpadu tkanki tłuszczowej.

  Dlatego THERMOSTIM® Hardcore został zaprojektowanyunosić wydajność obu wspomnianych procesów. Najwyższa jakość towaru stworzonego w standardach farmaceutycznych THERMOSTIM® Hardcore ThermEnergy Diffuse System - skrupulatnie dobrana kompilacja składników aktywnych wpływających na podniesienie zdolności organizmu do produktywnego zastosowania wolnych kwasów tłuszczowych pojawiających się w krwiobiegu w następstwie produktywnego rozkładu tkanki tłuszczowej.

  ekstrakt imbiru standaryzowany na 5% gingeroli – badania pokazują,składniki aktywne zawarte w ekstrakcie, z których najcenniejsze są gingerole mogą wznosić tempo metabolizmu nawet o 20%, dzieje się tak prawdopodobnie w wyniku usprawnienia użycia tlenu w komórkach mięśniowych organizmu, a tym samym powiększenia użycia wolnych kwasów tłuszczowych jako źródła energii.

  na dodatek spożywanie imbiru zwiększa uczucie sytości po posiłku, wpływając na obniżenie ilości spożywanych w ciągu dnia kalorii, ekstrakt pieprzu kajeńskiego standaryzowany na 8% kapsaicyny – zwiększa liczba ciepła stworzoną w organizmie, jednocześnie zmniejszając tempo syntezy tłuszczu w komórkach tłuszczowych (adipocytach) spowalniając ich wzrost.

  ekstrakt malin standaryzowany na 98% ketonów malinowych, które działają, jako inicjator procesu rozkładu tłuszczu, obniżają akumulację wolnych kwasów tłuszczowych w adipocytach, a także nasilają ekspresję genu adiponektyny, co, jak pokazują badania zmniejsza dojrzewanie komórek tłuszczowych i powiększa wydatkowanie energii związanej z działaniem białek rozprzęgających (termogeneza) ekstrakt pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.

  Ta wysokoskoncentrowana substancja aktywna nasila procesy termogenezy i utleniania produktów rozpadu tkanki tłuszczowej, jak także unosi tempo metabolizmu. Równocześnie badania pokazują, że piperyna może zwiększać poziom serotoniny i beta-endorfin w mózgu.

  THERMOSTIM® Hardcore F.A.T. Destroyer System- stworzony z myślą jak najszybszego zainicjowania cyklu rozkładu tkanki tłuszczowej i maksymalnego wydłużenia czasu jego trwania. Odbywa się to w wyniku modyfikacji aktywności katecholamin i wtórnych przekaźników informacji w komórce tłuszczowej.

  ekstrakt kakaowca standaryzowany na 24% teobrominy - badania pokazują i teobromina działa jako łagodny stymulant, hamując degradację jednego z w środkukomórkowych przekaźników, uniemożliwiając tym samym spadkowi intensywności procesu lipolizy.

  Działając jednocześnie jako łagodny diuretyk sprzyja pozbywaniu się nadmiaru wody podskórnej pozwalając nadać sylwetce wyraźniejszy i twardszy wygląd, SINETROL® - zastrzeżony ekstrakt owoców cytrusowych standaryzowany na 60% polifenoli, 10% flawanonów, mający genialnie udokumentowane badania kliniczne przeprowadzone potwierdzające jego wydajność w redukcji tkanki tłuszczowej.

  komponenty SINETROL® hamują aktywność fosfodiesterazy w komórkach tłuszczowych, wpływając na przedłużenie czasu efektywnego rozkładu tłuszczu i uwalniania do krwiobiegu wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, ekstrakt guarany standaryzowany na 22% kofeiny.

  Alkaloid ten pełni rolę stymulanta, blokując rozpad cyklicznego AMP w komórce, poprzez co może przedłużać działanie katecholamin, takich jak adrenalina. Przyspiesza tempo metabolizmu zwiększając termogenezę i wydatkowanie kaloryczne.

  Kofeina z guarany sprzężona jest elementami komórkowymi, przez co jest wyraźnie wolniej uwalnia w przewodzie pokarmowym, poprzez co stężenie w krwiobiegu czystej kofeiny niższe, lecz przedłużone w czasie, gwarantując dłuższą stymulację psycho-fizyczną, KofePodobne zestawienia:


Najtańsze spalacze tłuszczu Olimp – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze spalacze tłuszczu Olimp, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich spalaczy tłuszczu Olimp jest aktualizowany na bieżąco.

☆ thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp ☆

thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp Najniższa Cena Online

☆ thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: thermostim® hardcore - 60 mega caps marki Olimp
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  JESZCZE MOCNIEJSZY, SZYBCIEJ I DŁUŻEJ DZIAŁAJĄCY Najnowsza odsłona rewelacyjnie znanego THERMOSTIM®. Jego „hardcorowa” wersja jest jeszcze mocniejsza, o znacznie przedłużonym i dużo szybszym działaniu. Zoptymalizowana pod kątem potrzeb osób skrajnie skoncentrowanych na osiąganiu celów.

  polecana przez luksusowe grono ekspertów Olimp Team – utytułowanych zawodników najszczególniej wymagających dyscyplin sportów wytrzymałościowych, siłowych i sztuk walki. Właśnie dla Ciebie, prosto z laboratoriów Olimp Labs®.

  Pamiętaj,skuteczność działania produktów ukierunkowanych na wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej organizmu w znacznej mierze zależy od ich produktywności podciągania tempa podstawowej przemiany materii, a poprzez to pokaźniejszego zastosowania powstałych w trakcie lipolizy produktów energetycznych.

  Ich najefektywniejsze zagospodarowywanie odbywa sie w głównej mierze w ramach intensyfikacji mechanizmów wytwarzania ciepła w organizmie (termogeneza). Reakcje te stanowią ściśle powiązany system ze szlakami metabolicznymi aktywacji procesów inicjowania rozpadu tkanki tłuszczowej.

  Dlatego THERMOSTIM® Hardcore został zaprojektowanyunosić efektywność obu wspomnianych procesów. Najwyższa jakość towaru tworzonego w standardach farmaceutycznych THERMOSTIM® Hardcore ThermEnergy Diffuse System - dokładnie przypasowana kompozycja części aktywnych wpływających na podniesienie zdolności organizmu do wydajnego zastosowania wolnych kwasów tłuszczowych pojawiających się w krwiobiegu w następstwie efektywnego rozkładu tkanki tłuszczowej.

  ekstrakt imbiru standaryzowany na 5% gingeroli – badania pokazują,komponenty aktywne zawarte w ekstrakcie, z których najcenniejsze są gingerole mogą podciągać tempo metabolizmu choćby o 20%, dzieje się tak prawdopodobnie w wyniku usprawnienia użycia tlenu w komórkach mięśniowych organizmu, a tym samym rozszerzenia wykorzystania wolnych kwasów tłuszczowych jako źródła energii.

  ponadto spożywanie imbiru powiększa uczucie sytości po posiłku, wpływając na obniżenie ilości spożywanych w ciągu dnia kalorii, ekstrakt pieprzu kajeńskiego standaryzowany na 8% kapsaicyny – zwiększa ilość ciepła wytworzoną w organizmie, jednocześnie obniżając tempo syntezy tłuszczu w komórkach tłuszczowych (adipocytach) spowalniając ich wzrost.

  ekstrakt malin standaryzowany na 98% ketonów malinowych, które działają, jako inicjator cyklu rozkładu tłuszczu, zmniejszają akumulację wolnych kwasów tłuszczowych w adipocytach, a także nasilają ekspresję genu adiponektyny, co, jak pokazują badania obniża dojrzewanie komórek tłuszczowych i rozszerza wydatkowanie energii związanej z działaniem białek rozprzęgających (termogeneza) ekstrakt pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.

  Ta wysokoskoncentrowana substancja aktywna nasila procesy termogenezy i utleniania produktów rozpadu tkanki tłuszczowej, jak również wznosi tempo metabolizmu. Równocześnie badania pokazują, że piperyna może rozszerzać poziom serotoniny i beta-endorfin w mózgu.

  THERMOSTIM® Hardcore F.A.T. Destroyer System- wytwarzany z myślą jak najszybszego zainicjowania cyklu rozkładu tkanki tłuszczowej i maksymalnego wydłużenia czasu jego trwania. Odbywa się to w wyniku modyfikacji aktywności katecholamin i wtórnych przekaźników danych w komórce tłuszczowej.

  ekstrakt kakaowca standaryzowany na 24% teobrominy - badania pokazują i teobromina działa jako łagodny stymulant, hamując degradację jednego z w środkukomórkowych przekaźników, zapobiegając tym samym spadkowi intensywności procesu lipolizy.

  Działając równocześnie jako łagodny diuretyk sprzyja pozbywaniu się nadmiaru wody podskórnej pozwalając nadać sylwetce wyraźniejszy i twardszy wygląd, SINETROL® - zastrzeżony ekstrakt owoców cytrusowych standaryzowany na 60% polifenoli, 10% flawanonów, mający nieprzeciętnie udokumentowane badania kliniczne przeprowadzone potwierdzające jego efektywność w redukcji tkanki tłuszczowej.

  składniki SINETROL® hamują aktywność fosfodiesterazy w komórkach tłuszczowych, wpływając na przedłużenie czasu wydajnego rozkładu tłuszczu i uwalniania do krwiobiegu wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu, ekstrakt guarany standaryzowany na 22% kofeiny.

  Alkaloid ten pełni rolę stymulanta, blokując rozpad cyklicznego AMP w komórce, przez co może przedłużać działanie katecholamin, takich jak adrenalina. Przyspiesza tempo metabolizmu powiększając termogenezę i wydatkowanie kaloryczne.

  Kofeina z guarany sprzężona jest elementami komórkowymi, przez co jest wyraźnie wolniej uwalnia w przewodzie pokarmowym, przez co stężenie w krwiobiegu czystej kofeiny niższe, lecz przedłużone w czasie, gwarantując dłuższą stymulację psycho-fizyczną, KofePodsumowanie, czyli jaki spalacz tłuszczu Olimp najlepszy?


Najlepsze spalacze tłuszczu Olimp w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze spalacze tłuszczu Olimp w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre spalacze tłuszczu – TOP7 styczeń 2023

Jeżeli żaden z powyższych spalaczy tłuszczu Olimp nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych spalaczy tłuszczu dla sportowców.


Powiązania tematyczne:

 • jaki spalacz tłuszczu Olimp opinie i efekty,
 • dobre spalacze tłuszczu Olimp cena,
 • ranking spalaczy tłuszczu Olimp,
 • spalacz tłuszczu Olimp jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o spalaczach tłuszczu Olimp

#1 Gdzie szukać opinii o spalaczach tłuszczu Olimp?

Aktualnie zaprezentowane informacje o spalaczach tłuszczu Olimp odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki spalacz tłuszczu Olimp najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych spalaczach tłuszczu Olimp warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 ze spalaczami tłuszczu Olimp dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie spalacze tłuszczu Olimp są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia ze spalaczami tłuszczu Olimp dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach spalacze tłuszczu Olimp to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *