FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking spalaczy tłuszczu. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Spalacze tłuszczu dla sportowców / Ranking spalaczy tłuszczu


Pomagamy w wyborze dobrych spalaczy tłuszczu. Opracowane zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych spalaczy tłuszczu,
 • TOP5 często wybieranych spalaczy tłuszczu dla sportowców.

Jakie spalacze tłuszczu najlepiej wybrać? Ranking luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane spalacze tłuszczu, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking spalaczy tłuszczu, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Iron Horse Burn Shape 2.0 120caps (5901703241361) ☆

Iron Horse Burn Shape 2.0 120caps (5901703241361) Najniższa Cena Online

☆ Iron Horse Burn Shape 2.0 120caps (5901703241361) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Iron Horse
 • Nazwa produktu: Iron Horse Burn Shape 2.0 120caps (5901703241361)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  Najwyższej jakości spalacz tkanki tłuszczowej postaci kapsułek formuła preparatu została oparta praktycznie wyłącznie na składnikach naturalnego pochodzenia zagwarantuje realne wsparcie podczas odchudzania nie sprawia przy tym efektu bdquo jo jo rdquo podnosi termogenezę i gwarantuje konkretny zastrzyk energii w trakcie treningu pozwól sobie pomóc progresywny spalacz tkanki tłuszczowej oparty głównej mierze na naturalnych składnikach każda porcja dostarcza do organizmu między innymi ekstrakt zielonej kawy ketony malin skórkę gorzkiej pomarańczy, a także kofeinę wspiera szybką utratę zbędnych kilogramów masy ciała bez efektu bdquo jo jo rdquo przyśpiesza metabolizm, a także podnosi termogenezę nie gromadzi destrukcyjnych nielegalnych składników wysoki komfort suplementacji postać kapsułek oryginalny pillbox pakiecie gratis działanie ihs burn shape ihs burn shape ndash nowa odsłona powszechnie znanego szanowanego reduktora tkanki tłuszczowej jego siła tkwi naturalnych substancjach aktywnych takich jak ekstrakt zielonej herbaty pieprz kajeński yerba mate skórka gorzkiej pomarańczy, a także ketony malinowe każda jego porcja wpływa na podniesienie termogenezy organizmu przekierowanie procesów pozyskiwania energii na tkankę zapasową w dodatku przyśpiesza procesy metaboliczne formuła jest wolna od nielegalnych destrukcyjnych dodatków ndash mieści wyłącznie sprawdzone uznane komponenty ihs burn shape ndash rekomendowany jest wszystkim osobom aktywnym fizycznie, a także zmagającym się nadwagą celu usprawnienia powrotu do oczekiwanej formy idealnie stanie na wysokości zadania choćby słabszy dzień ndash dzięki pokaźnej dawce kofeiny gwarantuje potężny zastrzyk energii do działania wpływa na ulepszenie koncentracji skupienia uwagi mocne strony ihs burn shape formuła została oparta praktycznie wyłącznie komponenty naturalnego pochodzenia będące źródłem wielu substancji aktywnych wykazuje dużą wydajność nie sprawia przy tym niepożądanego efektu bdquo jo jo rdquo w dodatku zestawie znajduje się oryginalny pill box komponenty ihs burn shape wyłącznie najwyższej jakości konkretnych dawkach gwarantujących realne wsparcie dążeniu do celu używanie ihs burn shape używany jest celu przyśpieszenia cyklu utraty zbędnych kilogramów masy ciała nieprzeciętnie sprawdzi się w trakcie odchudzania równocześnie przypadku sportowców jak osób niewiele aktywnych fizycznie sposób wykorzystania porcja kapsułki dziennie przeciwwskazania uczulenie na znajdujące się preparacie składniki na ile wystarcza ten suplement jedno opakowanie zawiera aż 40 pełnych porcji preparatu ihs burn shape ndash wytop siebie zbędny tłuszcz


☆ Gymbeam 100% olej mct w proszku 250 g ☆

Gymbeam 100% olej mct w proszku 250 g Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam 100% olej mct w proszku 250 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam 100% olej mct w proszku 250 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  100% Olej MCT w proszku to rozpuszczalny proszek z zawartością przeciętniełańcuchowych trójglicerydów (MCT). Są one stosunkowo szybko trawione i rozkładane na energię, którą można następnie użyć do dowolnego rodzaju aktywności.

  To sprawia, że są dość lubiane wśród sportowców, którzy stosują je przed, w trakcie lub po treningu. Olej 100% MCT w proszku można dodawać do napojów albo koktajli, a także przyda się do gotowania lub pieczenia.


☆ Activlab spalacz tłuszczu l-carnitine shot 100 ml (5907368841250) ☆

Activlab spalacz tłuszczu l-carnitine shot 100 ml (5907368841250) Najniższa Cena Online

☆ Activlab spalacz tłuszczu l-carnitine shot 100 ml (5907368841250) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ActivLab
 • Nazwa produktu: Activlab spalacz tłuszczu l-carnitine shot 100 ml (5907368841250)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  L-Carnitine Shot to nowość od Activlab, dostarcza dużej dawki l-karnityny w czystej postaci. Karnityna wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, transportując kwasy tłuszczowe do mitochondriów, gdzie następuje uwolnienie zmagazynowanej w nich energii, dzięki czemu nie będą one odkładane do tkanki tłuszczowej, a dostarczą dodatkowej energii.


  • Efektywne działanie,w połączeniu z dieta i treningiem

  • Pozwala przełamać stagnację przy utracie zbędnych kilogramów

  • Dodaje energii, obniża apetyt i pobudza do wysiłku bez naruszania funkcji tarczycy   L-karnityna przeznaczona jest dla osób chcących zredukować tkankę tłuszczową, pracujących umysłowo oraz ćwiczących rekreacyjnie. Jest również polecany osobom polecanymi stosującym dietę wegetariańską w celu uzupełnienia jej w karnitynę.
   L-karnityna jest aminokwasem, który jest syntetyzowany w organizmie z lizyny i metioniny w obecności witaminy C, B6, PP oraz żelaza. Jest to substancja zapewniająca prawidłowe funkcjonowanie mięśni szkieletowych, serca oraz innych ważnych organów. Karnityna reguluje gospodarkę kwasów tłuszczowych - jest podstawowym elementem procesu transportu kwasów tłuszczowych do pieców mitochondrialnych, gdzie ulegają spaleniu. Dodatek karnityny z zewnątrz ułatwia organizmowi ten proces. Niedobór karnityny powoduje, że spalanie tłuszczu jest utrudnione i nie przebiega w optymalnym tempie.


   Dawkowanie:

   Zaleca się stosowanie jednej porcji przed treningiem.


   Składniki:

   Porcja: 80 ml
   Ilość porcji w opakowaniu: 1
   Opakowanie: 80 ml


☆ Activlab spalacz tłuszczu thermo shape 2.0 90 kaps ☆

Activlab spalacz tłuszczu thermo shape 2.0 90 kaps Najniższa Cena Online

☆ Activlab spalacz tłuszczu thermo shape 2.0 90 kaps - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Activlab
 • Nazwa produktu: Activlab spalacz tłuszczu thermo shape 2.0 90 kaps
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  THERMO SHAPE 2.0 KOFEINA - cechy ODCHUDZAJĄCE

  Kofeina, jako częsty komponent preparatów o działaniu silnie energetyzującym, kojarzona jest zwykle z tą funkcją, podczas gdy spełnia ona szereg innych, nie mniej ważnych zadań, które mogą niejednego wprawić w zdumienie. Będąc alkaloidem naturalnie występującym w ziarnach kawy czy owocach guarany, kofeina jest związkiem pochodzenia roślinnego, zaś dostarczona z zewnątrz do organizmu, nie posiada się w nim, a występuje w ilościach słusznych do stopnia uwodnienia tkanek. Działanie kofeiny opiera się przede wszystkim na stymulacji ośrodkowego układu nerwowego, co wpływa pozytywnie na naszą pamięć i koncentrację, oraz na produktywnym oddalaniu uczucia zmęczenia organizmu, zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Co więcej, spożywanie przez nas kofeiny poprawia także nasz nastrój, jako że substancja ta pobudza produkcję dopaminy w organizmie, oraz powiększa jakość naszych treningów, zwłaszcza na niskokalorycznych dietach redukujących, które są kiepskim źródłem energii potrzebnej do wykonania wyczerpujących ćwiczeń.

  Kofeina, jako swoisty alkaloid, przyspiesza metabolizm, wspomagającym tym samym proces spalania zbędnej tkanki tłuszczowej oraz ogranicza apetyt na pewien okres od momentu jej spożycia. Stosując suplementację tym związkiem, należy posiadać jednak na uwadze fakt, aby nigdy nie spożywać go w późnych godzinach wieczornych, jako że silny efekt pobudzający, pojawiający się na ogół po zaimplementowaniu kofeiny, może powodować problemy ze snem, a także nadpobudliwość. Tak samo ważnym aspektem, który powinien stanowić nieodłączny składnik suplementacji kofeiną, jest przyjmowanie trafnie dużych ilości płynów, albowiem efekt diuretyczny, związany z wydalaniem powiększonej ilości moczu, przyczynia się do utraty tak cennych związków, jak wapń, magnez i potas, i może być przyczyną odwodnienia.

  Kofeina w trafnie sporych ilościach zadawanych w ciągu dnia wykazuje silne działanie termogeniczne, związane ze powiększoną produkcją ciepła przez organizm i utratą kalorii. Co więcej, działanie odchudzające, którym odznacza się opisywana substancja, jest silniejsze, jeśli jej źródłem jest gotowy preparat, nie zaś kawa w postaci gorącego, wypijanego co dzień naparu; ta pierwsza bowiem, plastikowa, charakteryzuje się lepszą wchłanialnością, niż kofeina zawarta w kawie. Ponadto, w trakcie suplementacji kofeiną należy także pamiętać, że bez poparcia jej odpowiednią dietą i treningiem, nie zgubimy prędko zbędnych kilogramów, jako iż związek ten ma za zadanie wspomagać czynne odchudzanie, a nie stanowić jego bazę.

  SUPLEMENTACJA KOFEINĄ - SKUTKI UBOCZNE

  użytkowanie kofeiny w formie gotowego preparatu może wpływać na organizm ludzki w niepożądany sposób, u tych bardziej wrażliwych na jej działanie wywołując zaburzenia snu, a także nerwowość i rozdrażnienie, którym głównie towarzyszą także takie objawy, jak kołatanie serca, drżenie kończyn i poważne stany lękowe.

  mocne strony ACTIVLAB THERMO SHAPE 2.0

  Suplement diety Activlab Thermo Shape 2.0 to nowoczesna mieszanka tylko najkorzystniejszych, sprawdzonych substancji czynnych, których wzajemny udział wspiera spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej! Celem komponentów aktywnych, zawartych w Activlab Thermo Shape 2.0 jest nasilenie termogenezy organizmu, związanej ze powiększoną produkcją ciepła poprzez organizm, jak dodatkowo obszerniejszą ilością spalanych podczas treningu kalorii oraz przyspieszenie metabolizmu, których wspólnym wynikiem jest usprawniona redukcja masy ciała. Preparat, dzięki obecności takich związków, jak kofeina, chrom, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy oraz L-karnityna, zezwala na maksymalne spalanie zbędnego tłuszczu w trakcie treningu, pobudza organizm do energiczniejszej pracy, stymulując jego układ nerwowy,, a także zniża odkładanie się tłuszczu i polepsza nastrój! Dzięki Activlab Thermo Shape 2.0 Twoje marzenia o szczupłej sylwetce staną się rzeczywistością, na którą nie będziesz musiał długo czekać! Nie zastanawiaj się i już dzisiaj sięgnij po suplement, a sam przekonasz się, jak proste i przyjemne może być odchudzanie! towar przystępny w formie wygodnych kapsułek.

  DAWKOWANIE

  Zaleca się użytkowanie porcji 1 kapsułki trzy razy dziennie, równie w dni treningowe i wolne od ćwiczeń.


☆ OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Caps - 120 Kaps., 5901330023996 ☆

OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Caps - 120 Kaps., 5901330023996 Najniższa Cena Online

☆ OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Caps - 120 Kaps., 5901330023996 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: OLIMP Thermo Speed Extreme Mega Caps - 120 Kaps., 5901330023996
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  Dla wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą, dobrze znany Olimp jest z Polski!!!
  idealnie znana i szanowana firma odżywek i suplementów, a od paru lat także preparatów leczniczych pochodzi ze znanej w branży oponiarskiej Dębicy na Podkarpaciu. Producent powstała w 1990 znana jest z innowacyjnych rozwiązań i trosce o jakość swoich produktów, przykładem mogą być Mega Caps, czyli znacznej wielkości kapsułki, w których dostępne są chociażby witaminy i minerały dla osób aktywnych. W ofercie polskiego producenta odszukamy pełen wachlarz odżywek i artykułów wspomagających, preparaty prozdrowotne, żywność poręczną, napoje funkcjonalne, a także akcesoria i ubranie treningową. Marka od lat współpracuje z Mariuszem Pudzianowskim- strongmanem i zawodnikiem mieszanych sztuk walki.
  EXTREMALNE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ NA SPEEDZIE
  Thermo Speed Extreme Mega Caps/Mega Capsules to opracowana naukowo, kompleksowa kompilacja składników pokarmowych, które wspomagają proces termogenezy - ekstraktu guarany, tyrozyny, kofeiny oraz ekstraktu z zielonej herbaty. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy znacznie ułatwia redukcję tłuszczu zapasowego, co przyczynia się do rozwóju suchej masy mięśniowej. Przeznaczony jest w głównej mierze dla sportowców z dyscyplin sylwetkowych i z limitami wagowymi jako środek wspomagający pracę nad osiągnięciem najwyższej formy startowej i wszystkim chcącym pozbyć się nieprzystępnych do redukcji pokładów tkanki tłuszczowej. MIĘŚNIE BEZ GRAMA TŁUSZCZU-TYLKO Z THERMO SPEED EXTREME MEGA CAPS/MEGA CAPSULES! pokaźniejszE DAWKI - NOWA FORMUŁA ekstremalnA TERMOGENEZA MAKSYMALNY ANABOLIZM!
  idealnA DEFINICJA
  Termogeneza to dynamiczne spalanie tłuszczu z rozproszeniem energii grzejnej.
  Termogeniki to składniki pokarmowe, intensyfikujące termogenezę.
  Termogeniki to równocześnie anaboliki, stymulujące syntezę białek.
  Termogeniki to suplementy, eliminujące tłuszcz zapasowy i stwarzające masę mięśniową.
  Termogeniki podnoszą poziom przekaźnika komórkowego - cAMP - rozpoczynającego termogenezę i anabolizm.
  Termogeniki działają arcytrudnie wtedy, kiedy współpracują ze sobą w szczegółowo zaplanowany sposób, tak jak w Thermo Speed Extreme:
  MEGA CAPS/MEGA CAPSULES - TO WŁASNOŚĆ PRZEMYSŁOWA producenta OLIMP LABORATORIES. TO MY BYLISMY PIERWSI!
  Oznaczenia MEGA CAPS i MEGA CAPSULES to znaki handlowe, które pozostały zarejestrowane na rzecz firmy Olimp Laboratories w Urzędzie Patentowym RP jako pierwsze, trafnie od 2004 i 2006 roku. Ponadto słowny znak towarowy „MEGA CAPS poddany został procedurze międzynarodowej w 26 krajach na całym świecie i do tej pory został zarejestrowany w 17 krajach. Jeszcze znaki towarowe słowno-graficzne MEGA CAPS/MEGA CAPSULES pozostały poprzez nas zgłoszone do rejestracji w trybie międzynarodowym w wielu krajach, na dodatek poza Europą.
  MEGA CAPS/MEGA CAPSULES OLIMP- PIERWSZE, ORYGINALNE, JEDYNE!
  THERMO SPEED EXTREME Suplement diety w kapsułkach dla osób energicznych fizycznie.
  kompilacja elementów, takich jak ekstrakt guarany, tyrozyna, kofeina, a także ekstrakt zielonej herbaty, który wspomaga termogenezę oraz ekstrakt gorzkiej pomarańczy, który stymuluje rozpad i spalanie tłuszczy.
  Jest to doskonały suplement przyśpieszający metabolizm. Więcej o tym, jak przyśpieszyć metabolizm przeczytasz na naszym blogu -> kliknij TUTAJ
  Przeznaczenie: Preparat sugerowany osobom dorosłym, zwykle sportowcom, dążącym do redukcji tłuszczu zapasowego.
  Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 2 razy dziennie, popijając dużą ilością wody –po śniadaniu i obiedzie. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być używany jako substytut rozmaitej diety. Zalecany jest stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
  Uwaga: THERMO SPEED EXTREME zawiera kofeinę; nie zaleca się używania u dzieci i pań w ciąży (zawartość kofeiny: 200 mg/ 2 kapsułki). Ponadto nie zaleca się użytkowania u kobiet karmiących piersią, osób z chorobami serca, nadciśnieniem, skłonnością do depresji lub w sytuacji nadwrażliwości na którykolwiek ze elementów preparatu. Nie spożywać jednocześnie innych produktów zawierających kofeinę (np.: inne suplementy diety, kawa). Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. Nie należy przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł i 200 mg kofeiny jednorazowo.
  Przed rozpoczęciem kuracji odchudzającej zaleca się konsultację z lekarzem albo dietetykiem
  komponenty: 41% L-tyrozyna, 20,5% ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis (L.) Kuntze), 13,7% ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L., 6% synefryny), 6,6% kofeina bezwodna, 3,3% ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana Kunth.), 0,2% ekstrakt z owoców pieprzu czarnego Bioperine (Piper nigrum L.), substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (komponenty otoczki – żelatyna, barwnik: E 171).
  Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  UWAGI:
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie można stosować jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
  produktu nie należy podawać kobietom w ciąży, a także matkom karmiącym.
  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu.
  Opisy są własnością sklepu www.mass-zone.eu. Kopiowanie i rozpowszechnianie opisów jest zabronione!
  Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. Zm.)

☆ Nutrex Lipo 6 Black Intense Ultra Concentrate ☆

Nutrex Lipo 6 Black Intense Ultra Concentrate Najniższa Cena Online

☆ Nutrex Lipo 6 Black Intense Ultra Concentrate - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nutrex
 • Nazwa produktu: Nutrex Lipo 6 Black Intense Ultra Concentrate
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  Lipo 6 Black Intense Ultra Concentrate to kompleksowy termogeniczny spalacz tłuszczu zawierający 8 praktycznych i sprawdzonych części, na czele z kofeiną. Ta ostatnia uzupełniona jest o ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, Coleus forskohlii, teobrominę i inne składniki poręczne.

  komponenty te wiążą się z szybszą utratą wagi, efektywniejszym kształtowaniem sylwetki, a także działaniem pobudzającym.


☆ Gymbeam lecytyna ☆

Gymbeam lecytyna Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam lecytyna - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam lecytyna
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  Lecithin jest otrzymywana z naturalnego źródła, którym są nasiona soi. Posiada ona kwasy tłuszczowe, glicerol, kwas fosforowy i cholinę, która przyczynia się do korzystnej przemiany substancji lipidowych, a także homocysteiny w organizmie.

☆ Gymbeam acetylo l-karnityna ☆

Gymbeam acetylo l-karnityna Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam acetylo l-karnityna - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam acetylo l-karnityna
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  Acetylo L-karnityna to kapsułki zawierające tę prosto przyswajalną formę karnityny, która naturalnie występuje w każdej komórce ciała, gdzie bierze udział w przenoszeniu kwasów tłuszczowych (tłuszczu) do mitochondriów.

  Mitochondria następnie spalają ten tłuszcz w celu wytworzenia energii. Jedna kapsułka efektywną dawkę 500 mg acetylo-l-karnityny, która jest modnym spalaczem tłuszczu i nootropikiem.


☆ spalacz tłuszczu shred x marki Applied nutrition ☆

spalacz tłuszczu shred x marki Applied nutrition Najniższa Cena Online

☆ spalacz tłuszczu shred x marki Applied nutrition - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Applied Nutrition
 • Nazwa produktu: spalacz tłuszczu shred x marki Applied nutrition
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  Shred X to kompleksowy spalacz tłuszczu zawierający aktywne elementy, które użytkowane są najczęściej przez osoby starające się zrzucić zbędne kilogramy. Artykuł wzbogacony jest o kofeinę i teakrynę, które są substancjami sprzyjającymi ulepszonej koncentracji. Spalacz tłuszczu mieści ponadto zieloną herbatę, witaminy B3, B6 i B12, chrom, tyrozynę i cholinę.

☆ thermopro 45 tab marki The protein works ☆

thermopro 45 tab marki The protein works Najniższa Cena Online

☆ thermopro 45 tab marki The protein works - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: The Protein Works
 • Nazwa produktu: thermopro 45 tab marki The protein works
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  Thermopro to kompleksowy spalacz tłuszczu zawierający do 15 części, aby wspomóc twoje cele fitnessowe. W składzie znajduje się kilka ekstraktów z zielonej herbaty, zielonej kawy, a także guarany, jak i także karnityna, kofeina i witaminy. Thermopro pomoże ci w dodatku ograniczyć zmęczenie, wspomoże produktywność psychiczną i poprawny metabolizm.


Podobne zestawienia:


Najtańsze spalacze tłuszczu – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze spalacze tłuszczu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich spalaczy tłuszczu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ l-karnityna 3000 liquid shot 60 ml marki Gymbeam ☆

l-karnityna 3000 liquid shot 60 ml marki Gymbeam Najniższa Cena Online

☆ l-karnityna 3000 liquid shot 60 ml marki Gymbeam - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: l-karnityna 3000 liquid shot 60 ml marki Gymbeam
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  L-carnitine 3000 Liquid Shot zawiera 3000 mg czystej L-karnityny w płynnej i prosto przyswajalnej postaci. Jest to substancja naturalna, która odgrywa kluczową rolę w metabolizmie energii i tłuszczu. L-karnityna przyczynia się do utraty wagi i wzmaga spalanie tłuszczu. Wspiera ona także zdrowie układu sercowo-naczyniowego, ulepsza wydajność, pobudza regenerację i zniża zmęczenie. Jest ona trafna podczas diety i wszelkich zajęć sportowych.

☆ Activlab spalacz tłuszczu l-carnitine shot 100 ml (5907368841250) ☆

Activlab spalacz tłuszczu l-carnitine shot 100 ml (5907368841250) Najniższa Cena Online

☆ Activlab spalacz tłuszczu l-carnitine shot 100 ml (5907368841250) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ActivLab
 • Nazwa produktu: Activlab spalacz tłuszczu l-carnitine shot 100 ml (5907368841250)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  L-Carnitine Shot to nowość od Activlab, dostarcza dużej dawki l-karnityny w czystej postaci. Karnityna wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, transportując kwasy tłuszczowe do mitochondriów, gdzie następuje uwolnienie zmagazynowanej w nich energii, dzięki czemu nie będą one odkładane do tkanki tłuszczowej, a dostarczą dodatkowej energii.


  • Efektywne działanie,w połączeniu z dieta i treningiem

  • Pozwala przełamać stagnację przy utracie zbędnych kilogramów

  • Dodaje energii, obniża apetyt i pobudza do wysiłku bez naruszania funkcji tarczycy   L-karnityna przeznaczona jest dla osób chcących zredukować tkankę tłuszczową, pracujących umysłowo oraz ćwiczących rekreacyjnie. Jest również polecany osobom polecanymi stosującym dietę wegetariańską w celu uzupełnienia jej w karnitynę.
   L-karnityna jest aminokwasem, który jest syntetyzowany w organizmie z lizyny i metioniny w obecności witaminy C, B6, PP oraz żelaza. Jest to substancja zapewniająca prawidłowe funkcjonowanie mięśni szkieletowych, serca oraz innych ważnych organów. Karnityna reguluje gospodarkę kwasów tłuszczowych - jest podstawowym elementem procesu transportu kwasów tłuszczowych do pieców mitochondrialnych, gdzie ulegają spaleniu. Dodatek karnityny z zewnątrz ułatwia organizmowi ten proces. Niedobór karnityny powoduje, że spalanie tłuszczu jest utrudnione i nie przebiega w optymalnym tempie.


   Dawkowanie:

   Zaleca się stosowanie jednej porcji przed treningiem.


   Składniki:

   Porcja: 80 ml
   Ilość porcji w opakowaniu: 1
   Opakowanie: 80 ml


☆ Extrifit thermo gel - 80g - kiwi - shoty i żele (8590150120151) ☆

Extrifit thermo gel - 80g - kiwi - shoty i żele (8590150120151) Najniższa Cena Online

☆ Extrifit thermo gel - 80g - kiwi - shoty i żele (8590150120151) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EXTRIFIT
 • Nazwa produktu: Extrifit thermo gel - 80g - kiwi - shoty i żele (8590150120151)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  THERMOGEL® to kompleksowy spalacz tłuszczu w formie użytecznego żelu. Wieloskładnikowa formuła o działaniu termogenicznym i lipolitycznym - zagwarantuje maksymalną wycinkę i spalanie tłuszczu. Świetny na redukcji. Zero cukru w składzie. Wytnij się na lato!

☆ Extrifit fb-3! shot - 90ml - elderberry (8595697600838) ☆

Extrifit fb-3! shot - 90ml - elderberry (8595697600838) Najniższa Cena Online

☆ Extrifit fb-3! shot - 90ml - elderberry (8595697600838) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EXTRIFIT
 • Nazwa produktu: Extrifit fb-3! shot - 90ml - elderberry (8595697600838)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  FB-3! Shot od Extrifit to połączenie części aktywnych, nakierunkowane na wsparcie redukcji tkanki tłuszczowej. Odnajdziesz tutaj dużą dawkę L-karnityny, kofeinę, a także synefrynę, które razem pomogą Ci osiągnąć sylwetkę marzeń.

☆ EXTRIFIT FB-3! Shot - 90ml - Kiwi (8595697600845) ☆

EXTRIFIT FB-3! Shot - 90ml - Kiwi (8595697600845) Najniższa Cena Online

☆ EXTRIFIT FB-3! Shot - 90ml - Kiwi (8595697600845) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EXTRIFIT
 • Nazwa produktu: EXTRIFIT FB-3! Shot - 90ml - Kiwi (8595697600845)
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  FB-3! Shot od Extrifit to połączenie komponentów aktywnych, nakierunkowane na wsparcie redukcji tkanki tłuszczowej. Wynajdziesz tutaj dużą dawkę L-karnityny, kofeinę i synefrynę, które razem pomogą Ci osiągnąć sylwetkę marzeń.


Podsumowanie, czyli jaki spalacz tłuszczu najlepszy?


Najlepsze spalacze tłuszczu w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze spalacze tłuszczu w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze spalacze tłuszczu – TOP7 luty 2024

Jeżeli żaden z powyższych spalaczy tłuszczu nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych spalaczy tłuszczu dla sportowców.


Powiązania tematyczne:

 • jaki spalacz tłuszczu opinie i efekty,
 • dobre spalacze tłuszczu cena,
 • ranking spalaczy tłuszczu,
 • spalacz tłuszczu jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o spalaczach tłuszczu

#1 Gdzie szukać opinii o spalaczach tłuszczu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o spalaczach tłuszczu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki spalacz tłuszczu najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych spalaczach tłuszczu warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 ze spalaczami tłuszczu dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie spalacze tłuszczu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia ze spalaczami tłuszczu dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach spalacze tłuszczu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *