FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking smartwatchy męskich Hama. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Smartwatche damskie, męskie i dla dzieci / Ranking smartwatchy męskich Hama


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych smartwatchy męskich Hama. Opracowane zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych smartwatchy męskich Hama,
 • TOP5 często wybieranych zegarków smartwatchy dla mężczyzn.

Jakie zegarki smartwatche męskie Hama najlepiej wybrać? Ranking październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki smartwatche męskie Hama, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking smartwatchy męskich Hama, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Smartwatch HAMA Fit Watch 6900 Czarny (4047443455901) ☆

Smartwatch HAMA Fit Watch 6900 Czarny (4047443455901) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HAMA Fit Watch 6900 Czarny (4047443455901) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Smartwatch HAMA Fit Watch 6900 Czarny (4047443455901)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  dane dopełniające: -Inteligentny zegarek i fitness tracker z wbudowanym GPS do monitorowania i optymalizacji funkcji fizycznych dla zdrowego stylu życia i aktywnego sportu -W zegarku sportowym można zapisać 9 rodzajów sportu. -Wyznaczaj cele sportowe za pomocą timera lub stopera, np. 15 minut wchodzenia po schodach lub odmierzaj czas trwania sprintu - liczy się ponadto licznik kroków. -Dzięki funkcji przypominania o piciu, zadbaj o zachowanie znakomitej równowagi płynów. -Zdalnie sterowane odblokowanie kamery smartfona można obsługiwać za pom bocznego przycisku funkcyjnego albo dotykając wyświetlacza -rewelacyjnie połączony w sieć: w połączeniu z Google Fit i Apple Heal dostajesz jeszcze więcej analiz dotyczących zdrowego stylu życia -Jasność wyświetlacza jest dostosowywana, dzięki temu można ją dostosow do każdych warunków oświetleniowych -Czas trwania podświetlenia wyświetlacza można regulować, tak żeby wszys informacje można było przeczytać w wolnej chwili -optymalny ekran dla każdego: dobór spośród różnorodnych wzorów wyświetlaczy -wyświetlacz jest aktywowany przez ruch ramienia w górę -Delikatne budzenie za pomocą wibracji -Tryb "nie przeszkadzać", aby nic nie rozpraszało Twojej uwagi - w trakcie uprawiania sportu albo w biurze -Zlokalizuj zagubiony smartfon dzięki funkcji wyszukiwania telefonu -Funkcja wyszukiwania w aplikacji pozwala znaleźć smartwatch, gdziekolwiek się znajduje -wygodne ładowanie dzięki funkcji Magnetic Charge - dostarczony kabel ładujący jest połączony z inteligentnym zegarkiem za pomocą magnesu -Specjalny pasek fitness, lekki i miły w noszeniu
  Kolor: Czarny
  Materiał: ABS/Aluminium/Silica Gel
  Opis ogólny: Smartwatch Hama Fit Watch 6900 GPS, czarny
  Przekątna ekranu: 1,30"
  typ akcesoria do urządzenia mobilnego: SmartWatch
  rodzaj urządzenia mobilnego: Smartfon
  wymiary [W x S x G] (mm): 10x48

☆ Smartwatch HAMA Fit Watch 6910 Czarny (4047443489012) ☆

Smartwatch HAMA Fit Watch 6910 Czarny (4047443489012) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HAMA Fit Watch 6910 Czarny (4047443489012) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Smartwatch HAMA Fit Watch 6910 Czarny (4047443489012)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Ten zegarek ma zintegrowany GPS. Nie Ci potrzeba więc smartfonu, żeby odnaleźć trasę w trakcie biegania czy jazdy rowerem. Wybieraj spośród 14 dyscyplin sportowych z gwarancją trafnej oceny treningu.

  Ten zegarek rozpozna kiedy jesteś aktywny i zarejestruje ją od razu po otrzymaniu potwierdzenia....


☆ Hama Smartwatch fit watch 5910 gps czarny ☆

Hama Smartwatch fit watch 5910 gps czarny Najniższa Cena Online

☆ Hama Smartwatch fit watch 5910 gps czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama Smartwatch fit watch 5910 gps czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Inteligentny zegarek i fitness tracker z wbudowanym GPS do monitorowania i optymalizacji funkcji fizycznych dla zdrowego stylu życia i aktywnego sportu. Dokładne dane: podgląd starannej trasy podczas biegu, jazdy rowerem albo pieszej wędrówki dzięki zintegrowanemu GPS - bez smartfonu.

  Niczego nie przegapisz: powiadomienia za pośrednictwem wibracji i informacji na wyświetlaczu -- z podglądem wiadomości z aplikacji WhatsApp, Instagram i Facebook i wiadomości SMS, połączeń, e-maili i wielu innych.

  zarówno w deszczu jak i na basenie: dzięki klasie ochrony IP68, wodoodporna opaska fitness tracker pasuje do wszystkich czynności w wodzie i jej pobliżu. Przesuwanie jak w smartfonie: przychylny dla użytkownika, barwny ekran LCD Full Touch o przekątnej 1,3" umożliwiający szybki podgląd wszelkich funkcji.

  Jogging, pływanie lub joga: wybierz jeden z 14 rodzajów sportu i uzyskaj jednostkową ocenę. Częstość uderzeń serca 24 godziny na dobę: stały pomiar częstości uderzeń serca choćby w fazach spoczynku i snu.

  Analiza snów i przemyśleń: przy pomocy analizy snu zobaczysz skrupulatnie, jak głęboki masz sen i jak przebiegają fazy czuwania. Z odpowiednim podkładem od razu biega się lepiej: steruj muzyką ze smartfona za pomocą zegarka fitness, np.

  zatrzymuj, wznawiaj i przełączaj utwory. Każda kropla potu ma znaczenie: opaska nadzorująca automatycznie namierza, kiedy użytkownik wykonuje czynność poprzez dłuższy okres czasu i rejestruje ją bezpośrednio po potwierdzeniu.

  Aplikacja, na której możesz polegać:,,Hama FIT Pro" to pewność jakości dzięki wszechstronnemu testowaniu w Niemczech dla każdej funkcji. Koniec z leniuchowaniem na kanapie: pamięć ruchu mobilizuje użytkownika do osiągania nowych wyżyn swoich możliwości według ustawionego czasu.

  10 000 kroków dziennie: przy pomocy krokomierza można skrupulatnie śledzić, ile kroków wykonujesz w ciągu dnia. Sportowy, dzienny bilans kalorii: całkowita ilość zużytych kalorii oraz dane dotyczące momentów najwyższego spalania kalorii widoczne na wyświetlaczu.

  Sześć dni pracy baterii na jednym ładowaniu: zapis do sześciu dni aktywności przy jednym naładowaniu baterii, gotowość urządzenia do kolejnych wyzwań już po 2,5 godzinach ładowania. W zegarku sportowym można zapisać 8 rodzajów sportu.

  - Wyznaczaj cele sportowe za pomocą timera albo stopera, np. 15 minut wchodzenia po schodach lub odmierzaj czas trwania sprintu - liczy się on również z licznikiem kroków. Doskonale połączony z siecią: w połączeniu z Google Fit, Apple Health i Strava dostajesz jeszcze więcej analiz dotyczących zdrowego stylu życia.

  Jasność wyświetlacza jest dostosowywana, dzięki temu można go przypasować do każdych warunków oświetleniowych. Odpowiedni ekran dla każdego: dobór spośród różnych wzorów wyświetlaczy i możliwość stworzenia własnego obrazu tła.

  ekran jest aktywowany poprzez ruch ramienia w górę. Obudź się delikatnie dzięki wibracjom. Dzięki zintegrowanej prognozie pogody, już nigdy nie zaskoczy Cię deszcz lub śnieg. Tryb nie przeszkadzać, aby nic nie rozpraszało Twojej uwagi - podczas uprawiania sportu albo w biurze.

  Zlokalizuj zgubiony smartfon dzięki funkcji wyszukiwania telefonu. Smartwatch, który pomoże Ci się zrelaksować: gdy poziom stresu jest wysoki, wykonaj kilka ćwiczeń oddechowych i odzyskaj spokój. Śledzenie cyklu menstruacyjnego - w razie zapotrzebowania zegarek może obliczyć następną miesiączkę, fazę płodności itp.

  i wysłać Ci przypomnienie. Komfortowe ładowanie za pomocą Magnetic Charge - dostarczony przewód do ładowania jest połączony z inteligentnym zegarkiem przy pomocy magnesu. Specjalny pasek fitness, lekki i miły w noszeniu.Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki smartwatche męskie Hama – Ranking październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zegarki smartwatche męskie Hama, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich smartwatchy męskich Hama jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hama Smartwatch fit watch 5910 gps czarny ☆

Hama Smartwatch fit watch 5910 gps czarny Najniższa Cena Online

☆ Hama Smartwatch fit watch 5910 gps czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Hama Smartwatch fit watch 5910 gps czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Inteligentny zegarek i fitness tracker z wbudowanym GPS do monitorowania i optymalizacji funkcji fizycznych dla zdrowego stylu życia i aktywnego sportu. Skrupulatne informacje: podgląd starannej trasy w trakcie biegu, jazdy rowerem lub pieszej wędrówki dzięki zintegrowanemu GPS - bez smartfonu.

  Niczego nie przegapisz: powiadomienia za pośrednictwem wibracji i danych na wyświetlaczu -- z podglądem wiadomości z aplikacji WhatsApp, Instagram i Facebook, a także wiadomości SMS, połączeń, e-maili i wielu innych.

  równocześnie w deszczu jak i na basenie: dzięki klasie ochrony IP68, wodoodporna opaska fitness tracker nadaje się do wszystkich czynności w wodzie i jej pobliżu. Przesuwanie jak w smartfonie: przyjazny dla użytkownika, kolorowy ekran LCD Full Touch o przekątnej 1,3" umożliwiający szybki podgląd wszelkich funkcji.

  Jogging, pływanie lub joga: wybierz jeden z 14 rodzajów sportu i uzyskaj indywidualną ocenę. Częstość uderzeń serca 24 godziny na dobę: stały pomiar częstości uderzeń serca nawet w fazach spoczynku i snu.

  Analiza snów i przemyśleń: za pomocą analizy snu zobaczysz skrupulatnie, jak głęboki masz sen i jak przebiegają fazy czuwania. Z odpowiednim podkładem od razu biega się lepiej: steruj muzyką ze smartfona przy pomocy zegarka fitness, np.

  zatrzymuj, wznawiaj i przełączaj utwory. Każda kropla potu ma znaczenie: opaska kontrolująca automatycznie namierza, kiedy użytkownik wykonuje czynność przez dłuższy okres czasu i rejestruje ją bezpośrednio po potwierdzeniu.

  Aplikacja, na której możesz polegać:,,Hama FIT Pro" to pewność jakości dzięki wszechstronnemu testowaniu w Niemczech dla każdej funkcji. Koniec z leniuchowaniem na kanapie: pamięć ruchu mobilizuje użytkownika do osiągania nowych wyżyn swych możliwości według ustawionego czasu.

  10 000 kroków dziennie: przy pomocy krokomierza można precyzyjnie śledzić, ile kroków wykonujesz w ciągu dnia. Sportowy, dzienny bilans kalorii: pełna ilość zużytych kalorii oraz informacje dotyczące momentów najwyższego spalania kalorii widoczne na wyświetlaczu.

  Sześć dni pracy baterii na jednym ładowaniu: zapis do sześciu dni aktywności przy jednym naładowaniu baterii, gotowość urządzenia do kolejnych wyzwań już po 2,5 godzinach ładowania. W zegarku sportowym można zapisać 8 rodzajów sportu.

  - Wyznaczaj cele sportowe przy pomocy timera albo stopera, np. 15 minut wchodzenia po schodach albo odmierzaj czas trwania sprintu - liczy się on także z licznikiem kroków. Nieprzeciętnie połączony z siecią: w połączeniu z Google Fit, Apple Health i Strava uzyskujesz jeszcze więcej analiz dotyczących zdrowego stylu życia.

  Jasność wyświetlacza jest dostosowywana, dzięki temu można go przypasować do każdych warunków oświetleniowych. Adekwatny ekran dla każdego: wybór spomiędzy różnych wzorów wyświetlaczy i możliwość stworzenia własnego obrazu tła.

  wyświetlacz jest aktywowany poprzez ruch ramienia w górę. Obudź się delikatnie dzięki wibracjom. Dzięki zintegrowanej prognozie pogody, już nigdy nie zaskoczy Cię deszcz albo śnieg. Tryb nie przeszkadzać, żeby nic nie rozpraszało Twojej uwagi - w trakcie uprawiania sportu albo w biurze.

  Zlokalizuj zgubiony smartfon dzięki funkcji wyszukiwania telefonu. Smartwatch, który pomoże Ci się zrelaksować: gdy poziom stresu jest wysoki, wykonaj kilka ćwiczeń oddechowych i odzyskaj spokój. Śledzenie procesu menstruacyjnego - w razie potrzeby zegarek może obliczyć następną miesiączkę, fazę płodności itp.

  i wysłać Ci przypomnienie. Wygodne ładowanie przy pomocy Magnetic Charge - dostarczony przewód do ładowania jest połączony z inteligentnym zegarkiem za pomocą magnesu. Specjalny pasek fitness, lekki i przyjemny w noszeniu.


☆ Smartwatch HAMA Fit Watch 6900 Czarny (4047443455901) ☆

Smartwatch HAMA Fit Watch 6900 Czarny (4047443455901) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HAMA Fit Watch 6900 Czarny (4047443455901) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Smartwatch HAMA Fit Watch 6900 Czarny (4047443455901)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  dane dopełniające: -Inteligentny zegarek i fitness tracker z zastosowanym GPS do monitorowania i optymalizacji funkcji fizycznych dla zdrowego stylu życia i aktywnego sportu -W zegarku sportowym można zapisać 9 rodzajów sportu. -Wyznaczaj cele sportowe za pomocą timera albo stopera, np. 15 minut wchodzenia po schodach albo odmierzaj czas trwania sprintu - liczy się dodatkowo licznik kroków. -Dzięki funkcji przypominania o piciu, zadbaj o zachowanie idealnej równowagi płynów. -Zdalnie sterowane odblokowanie kamery smartfona można obsługiwać za pom bocznego przycisku funkcyjnego lub dotykając wyświetlacza -nieprzeciętnie połączony w sieć: w połączeniu z Google Fit i Apple Heal otrzymujesz jeszcze więcej analiz dotyczących zdrowego stylu życia -Jasność wyświetlacza jest regulowana, dzięki czemu można ją przystosow do każdych warunków oświetleniowych -Czas trwania podświetlenia wyświetlacza można regulować, tak by wszys informacje można było przeczytać w wolnej chwili -odpowiedni ekran dla każdego: wybór spośród przeróżnych wzorów wyświetlaczy -ekran jest aktywowany przez ruch ramienia w górę -Delikatne budzenie za pomocą wibracji -Tryb "nie przeszkadzać", żeby nic nie rozpraszało Twojej uwagi - w trakcie uprawiania sportu lub w biurze -Zlokalizuj zagubiony smartfon dzięki funkcji wyszukiwania telefonu -Funkcja wyszukiwania w aplikacji pozwala znaleźć smartwatch, gdziekolwiek się znajduje -wygodne ładowanie dzięki funkcji Magnetic Charge - dostarczony przewód ładujący jest połączony z inteligentnym zegarkiem za pomocą magnesu -Specjalny pasek fitness, lekki i miły w noszeniu
  Kolor: Czarny
  Materiał: ABS/Aluminium/Silica Gel
  Opis ogólny: Smartwatch Hama Fit Watch 6900 GPS, czarny
  Przekątna ekranu: 1,30"
  wariant akcesoria do urządzenia mobilnego: SmartWatch
  wariant urządzenia mobilnego: Smartfon
  rozmiary [W x S x G] (mm): 10x48

☆ Smartwatch HAMA Fit Watch 6910 Czarny (4047443489012) ☆

Smartwatch HAMA Fit Watch 6910 Czarny (4047443489012) Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HAMA Fit Watch 6910 Czarny (4047443489012) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hama
 • Nazwa produktu: Smartwatch HAMA Fit Watch 6910 Czarny (4047443489012)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Ten zegarek ma zintegrowany GPS. Nie Ci potrzeba więc smartfonu, by odnaleźć trasę podczas biegania czy jazdy rowerem. Wybieraj spośród 14 dyscyplin sportowych z gwarancją optymalnej oceny treningu.

  Ten zegarek rozpozna kiedy jesteś aktywny i zarejestruje ją od razu po otrzymaniu potwierdzenia....Podsumowanie, czyli jaki zegarek smartwatch męski Hama najlepszy?


Najlepszy zegarek smartwatch męski Hama w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek smartwatch męski Hama w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze smartwatche męskie – Ranking październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych smartwatchy męskich Hama nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych zegarków smartwatchy dla mężczyzn.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek smartwatch męski Hama opinie,
 • dobre zegarki smartwatche męskie Hama cena,
 • ranking smartwatchy męskich Hama,
 • zegarek smartwatch męski Hama jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o smartwatchach męskich Hama

#1 Gdzie szukać opinii o smartwatchach męskich Hama?

Aktualnie zaprezentowane informacje o smartwatchach męskich Hama odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki zegarek smartwatch męski Hama wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych smartwatchach męskich Hama warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki zegarek smartwatch męski Hama jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z smartwatchami męskimi Hama zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki smartwatche męskie Hama to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *