FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking smartwatchy męskich Huawei. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Smartwatche damskie, męskie i dla dzieci / Ranking smartwatchy męskich Huawei


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych smartwatchy męskich Huawei. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych smartwatchy męskich Huawei,
 • TOP5 chętnie kupowanych zegarków smartwatchy dla mężczyzn.

Jakie zegarki smartwatche męskie Huawei najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki smartwatche męskie Huawei, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking smartwatchy męskich Huawei, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 7
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Huawei Watch D czarny Huawei Watch D czarny to smartwatch z rozbudowanymi funkcjami mierzcymi aktywno serca i cinienie krwi. Dziki wielu trybom treningowym umoliwia aktywno na wysokim poziomie sprawn regeneracj.

  Duym atutem jest wytrzymay akumulator. Zaawansowany pomiar cinienia krwi Smartwatch umoliwia stanowczo precyzyjny pomiar cinienia krwi. Jest to moliwe dziki zastosowaniu postępowego czujnika oraz specjalnie zaprojektowanej konstrukcji zegarka.

  Uzyskiwaniu dokadnych wynikó,w sprzyja ró,wnie algorytm pomiaru cinienia TruBP. Kolejnym udogodnieniem jest moliwo analizy EKG, któ,ra informuje o ewentualnych nieprawidowociach w biciu serca. Ponad 70 trybó,w treningowych Huawei Watch D pozwala wykorzysta a 70 trybó,w treningowych, poprzez co codzienna aktywno staje si jeszcze prostsza.

  Poza wspomaganiem treningu, zegarek uatwia ró,wnie zaplanowanie odpowiedniego snu oraz regeneracji. Codzienne raporty i cise monitorowanie stanu zdrowia Smartwatch udostpnia dokadne raporty dotyczce cinienia krwi czy ostatnich aktywnoci, dziki czemu z atwoci mona ledzi histori swoich postpó,w.

  Swoje rezultaty i właściwości mona udostpnia i poró,wnywa dziki aplikacji Huawei Zdrowie. Wysmakowana i wytrzymaa kompozycja Huawei Watch D charakteryzuje si estetycznym wygldem, a zarazem mocn i mocn konstrukcj.

  Tarcza ze szkem 2,5D elegancko demonstruje si na rku, z kolei aluminiowa rama sprawia, e zegarek jest niepodatny na uszkodzenia.


☆ Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395) ☆

Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395) Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 8
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Huawei Watch GT 3 Pro. Kontynuacja rewelacyjnego kunsztu smartwatcha z linii GT. W nieprzerwanym dążeniu do artystycznej estetyki powstał Huawei Watch GT 3 Pro. Gigant elektroniki dodał do swojego smartwatcha bardziej innowacyjne funkcje sportowe i zdrowotne oraz widocznie dłuższą żywotność baterii. W blasku słońca. Ustaw tarczę z własnym zdjęciem z Galerii lub wybierz jeden z niezliczonych motywów do pobrania. Zmieniaj w zależności od okazji czy nastroju i podziwiaj tętniący żywymi kolorami wyświetlacz AMOLED.
  Inteligentny asystent Twojego ciała i ducha HUAWEI WATCH GT 3 Pro przenosi wspieranie zdrowego stylu życia na nowy poziom. Obsługuje szereg inteligentnych funkcji, w tym monitorowanie tętna, natlenienia krwi, wykrywanie stresu i analizę snu, dzięki czemu możesz aktywnie zadbać o to, co najważniejsze. HUAWEI HUAWEI TruSeenTM 5.0+ wykorzystuje osiem sensorów fotoelektrycznych, dzięki którym możesz precyzyjnie nadzorować puls przez całą dobę. Ulepszone algorytmy produktywnie odfiltrowują zakłócenia sygnału, a powiadomienia w czasie rzeczywistym poinformują Cię o wyraźnych odchyleniach od pożądanego zakresu.
  Odkrywaj podwodne piękno HUAWEI WATCH GT 3 Pro otrzymał certyfikaty IP68 i 5 ATM. Oznacza to, że poradzi sobie nie tylko z potem, kurzem i deszczem,na dodatek z pełnym zanurzeniem na głębokości do 30 metrów4, choćby w słonej wodzie. Zabierz go ze sobą na niezapomnianą wyprawę. HUAWEI WATCH GT 3 Pro w asygnowanym trybie nurkowania rejestruje szczegółowe informacje, takie jak czas zanurzenia czy krzywą głębokości, dzięki czemu możesz starannie nadzorować swoje postępy. By nurkować dłużej i lepiej przygotować się do podwodnych przygód, włącz trening wstrzymywanie oddechu, a smartwatch będzie monitorował tętno, czas bezdechu i moment rozpoczęcia skurczów przepony.
  Ponad 100 trybów sportowych mając do wyboru ponad 100 treningów — w tym bieganie, jazdę na rowerze, wspinaczkę górska, pływanie czy jazdę na nartach — możesz w pełni oddać się sportowym wyzwaniom i monitorować swoje postępy. Wskaźnik zdolności biegowych dostarcza analizy w oparciu o wielowymiarowe dane: tętno, tempo, dystans i częstotliwość treningu. Szczegółowe parametry i wskazówki dotyczące ćwiczeń pomagają zmaksymalizować sprawność bez nadmiernego obciążania organizmu. Dziel się swymi ulubionymi trasami i zainspiruj znajomych!
  Jeszcze więcej funkcji Dzięki efektywnej baterii i szybkości ładowania rozszerzonej o 30% nie musisz martwić się o zapas energii. Wystarczy 10 minut, aby naładować smartwatch do 25%, a w niecałe półtorej godziny naładujesz baterię do 100%. W pełni naładowany HUAWEI WATCH GT 3 Pro Titanium może Ci towarzyszyć nawet poprzez 14 dni.
  produkt
  Kod producenta55028467
  EAN6941487248391
  dane PODSTAWOWE
  PrzeznaczenieUniwersalne
  FUNKCJE POMIAROWE
  FUNKCJE UŻYTKOWE
  Zdalna obsługa aparatuNie
  Zdalna obsługa odtwarzacza muzykiTak
  PowiadomieniaTak
  Alarm/budzikTak
  WibracjeTak
  Przypomnienie o nawodnieniuNie
  Znajdź moje urządzenieNie
  MikrofonTak
  GłośnikTak
  ekran
  Przekątna wyświetlacza1.43"
  Rozdzielczość wyświetlacza466x466 px
  informacje technicznE
  ModemNie
  Wodoodporność5 ATM (do 50m)
  pojemność baterii50 mAh
  Maksymalny czas użytkowania14 dni
  FIZYCZNE
  kolor paskaBrązowy
  kształt kopertyOkrągły
  Wysokość koperty46.6 mm
  Szerokość koperty46.6 mm
  Głębokość koperty10.9 mm
  Waga54 g

☆ Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny ☆

Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest komfortowy i lekki. Imponuje użytecznymi rozwiązaniami i progresywnym surowym designem. Wyświetlacz pokrywa szafirowe szkło. Korpus jest tytanowy i niepodatny na wstrząsy. Tylna część obudowy, gdzie zlokalizowano czujniki monitorujące m.in.

  tętno, jakość snu i poziom stresu, gromadzi ceramiczne elementy. Pasek równocześnie w wersji sportowej, jak i konwencjonalnej nie podrażnia skóry. Korzyści: kolorowy i dotykowy ekran AMOLED o rozdzielczości 454 x 454 Zastowanie technice AMOLED oraz kontrastujących ze sobą barw powoduje, że wyświetlane na ekranie dane są klarowne i wyraźne Dzięki innowacyjnej jednostce Kirin A1 - zaprojektowanej z myślą o urządzeniach wearables - HUAWEI Watch GT 2 Pro może pracować na jednym ładowaniu baterii choćby 2 tygodnie wbudowana pamięć zezwala na zapisanie wielu plików, a po podłączeniu słuchawek bezprzewodowych, cieszyć się ulubioną muzyką lub pasjonującym audiobookiem Zdalne wykonywanie fotografii sparowym smartfonem Obsługa pomiaru poziomu SpO2 (nasycenia krwi tlenem) pomaga zadbać o zdrowie i bezpieczny trening.

  Szafirowe szkło i tytanowy korpus HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest wygodny i lekki. Imponuje funkcjonalnymi rozwiązaniami i progresywnym ascetycznym designem. Wyświetlacz pokrywa szafirowe szkło. Korpus jest tytanowy i odporny na wstrząsy.

  Tylna część obudowy, gdzie zlokalizowano czujniki nadzorujące m.in. Tętno, jakość snu, a także poziom stresu, posiada ceramiczne części. Pasek równocześnie w wersji sportowej, jak i konwencjonalnej nie podrażnia skóry.

  Wysokiej jakości wyświetlacz, który sam reguluje swoją jasność Smartwatch Huawei został wyposażony w kolorowy i dotykowy ekran AMOLED o rozdzielczości 454×454. Zastowanie technologii AMOLED i kontrastujących ze sobą kolorów sprawia, iż wyświetlane na ekranie informacje są krystaliczne i wyraźne.

  Dzięki rozwiązaniu ALS wyświetlacz automatycznie dopasowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia. 2 tygodnie na jednym ładowaniu baterii Dzięki nowoczesnej jednostce Kirin A1 - zaprojektowanej z myślą o urządzeniach wearables - HUAWEI Watch GT 2 Pro może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie*.

  w trakcie wyjazdów służbowych albo urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skupić się na pokonywaniu kolejnych kilometrów i nie obawiać się, iż bateria szybko się rozładuje.

  Rozmawiaj przez smartwatch Po sparowaniu ze smartfonem możesz odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne. Przeniesienie kontaktów do HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest intuicyjne i prędkie. Smartwatch wyświetla dodatkowo przychodzące wiadomości SMS oraz komunikaty z mediów społecznościowych.

  W aplikacji Huawei Health możesz zablokować wybrane źródło powiadomień. Obserwuj swoje zdrowie Chciałbyś zrozumieć, dlaczego Twój organizm inicjuje zachowywać się inaczej$684 Spada koncentracja$685 Szybciej się denerwujesz$686 HUAWEI WATCH GT2 Pro został wyekwipowany w kilka funkcji, które pozwalają na monitorowanie kluczowych dla zdrowia i samopoczucia parametrów m.in.

  tętno, poziom stresu, jakość snu i natlenienie krwi**. Wielowymiarowe dane pozwalają zajrzeć w głąb ciała i podjąć działania, które mogą poprawić Twoją kondycję. Pomiar SpO2 Nasycenie krwi telenem (SpO2) jest jednym z ważnych parametrów życiowych, które odzwierciedlają zaopatrzenie organizmu w tlen.

  Zbyt niski poziom SpO2 może wywoływać poważne objawy, takie jak brak energii, zmęczenie i zawroty głowy. Zegarek HUAWEI WATCH GT 2 Pro obsługuje pomiar poziomu SpO2 na żądanie, pomagając zadbać o zdrowie i bezpieczny trening.

  Ponad sto trybów sportowych HUAWEI WATCH GT 2 Pro, jako Twój osobisty asystent, służy ponadto pełnym wsparciem przy ponad stu aktywnościach fizycznych. W pamięci urządzenia znajduje się 17 trybów sportowych, kolejne 85 można wybrać i dodać jednym kliknięciem.

  Do wyboru jest m.in. Bieganie, triatlon, golf, yoga, taniec, fitness, narciarstwo, snowboarding. Smartwatch rejestruje m.in. Dystans, kadencję, spalone kalorie, tętno i tempo oraz przewyższenia. Na bieżąco pilnuje i wyświetla zmieniający się poziom wysiłku aerobowego i anaerobowego.


☆ Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny ☆

Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Inteligentne zegarki Watch 4 wykorzystują fizyczne przyciski, obrotowe korony zegarków i kolorowe ekrany oraz proponują eSIM, połączenia głosowe, HUAWEI Music, połączenia MeeTime, monitorowanie tętna, TruSleepTM, wykrywanie SpO2, badanie zdrowia serca, bezdech senny, zarządzanie zdrowiem układu oddechowego, monitorowanie temperatury skóry, zarządzanie poziomem glukozy we krwi, monitorowanie obszernej wysokości, sporo trybów treningowych, asystent wiadomości, inteligentne połączenie, asystent głosowy, płatności przenośne, EKG, GNSS, NFC, Wi-Fi, wykrywanie upadku i SOS, bogate tarcze zegarka, ładowanie bezprzewodowe i metody wprowadzania informacji, które są odpowiednie równocześnie do codziennego wykorzystania, jak i profesjonalnych treningów....

☆ SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą ☆

SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą Najniższa Cena Online

☆ SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 18
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI Watch GT Active został zaprojektowany z myślą o miłośnikach różnorodnych dyscyplin: biegania, jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, górskich wypraw, ale też ćwiczeń fitness wykonywanych w zamkniętych pomieszczeniach.

  Nowy multisportowy zegarek Huawei rejestruje w czasie rzeczywistym szereg koniecznych parametrów: dystans, tempo, tętno, a także spalone kalorie. Jeśli biegasz, dodatkowo możesz zyskać treningowe wskazówki podparte wieloma analizami wyprodukowanymi przez współpracującą z nami firmę Firstbeat.

  Jeśli uwielbiasz wspinaczki, z pomocą będzie służyć zainstalowany w zegarku barometr wysokości. Jeśli masz ochotę na rowerowe albo górskie wyprawy w nieznane, barometr będzie prognozować także zmiany pogody, a kompas wskazywać właściwą drogę.

  Jeśli chcesz pływać, urządzenie powinno wytrzymać dziesięciominutowe zanużenie do głębokości 50 metrów. W każdym przypadku możesz tworzyć i modyfikować spersonalizowane plany treningowe, które będą prowadzić do wyznaczonego poprzez Ciebie celu.

  Prosty w obsłudzeTrener jest pomocny, gdy wiedzę i doświadczenie potrafi przekazać w zrozumiały sposób. Tak również działa HUAWEI Watch GT Active. Jako Twój personalny trener jest skarbnicą danych. Rejestruje i podpowiada kolejne jednostki treningowe.

  Jest prosty w obsłudze. Na jednej krawędzi zegarka są dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Pokryte delikatnymi wypustkami są nietrudne w użyciu w trakcie intensywnego wysiłku.

  wyświetlacz jest dotykowy. Działa w intuicyjny sposób. Wykorzystanie technologii AMOLED i kontrastujących ze sobą odcieni powoduje,informacje wyświetlane na tarczy o średnicy 454 mm są czytelne i pokaźne. Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz samoczynnie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.Sportowy design, klasyczny sznytPodczas projektowania HUAWEI Watch GT Active nasi inżynierowie sprostali trudnym do pogodzenia oczekiwaniom.

  ekran jest przestrzenny, a zegarek kompaktowy. Wysokość ramy, która okala tarczę wynosi zaledwie 10,6 mm. Równocześnie pokrywa oparta na ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali nierdzewnej jest lekka, wytrzymała i nieprzystępna do zarysowania.

  Komfort podnosi także sprężysty pasek. Wytwarzany z plastikowego kauczuku pozostaje odporny na ciepło, olej i korozję. Nie podrażnia skóry. Do paska możesz dobierać rozmaite tarcze. Do wyboru masz kilkanaście wariantów.

  Jedne mają posiadają charakter sportowy, inne - klasyczny. Dzięki czemu HUAWEI Watch GT Active może być wspaniałym elementem Twojego uniformu także po zakończonym treningu.Gotowy na wielogodzinne bojeBateria w HUAWEI Watch GT Active ma pojemność 420 mAh i przy wykorzystaniu GPS może działać choćby 22 godziny.

  Najnowszy zegarek Huawei powinien być zatem nieprzeciętnym wyborem dla tych, którzy uwielbiają długie treningi, górskie wyprawy albo triatlonowe zawody trwające kilkanaście albo więcej godzin. Ale zegarek może pracować dłużej.

  Gdy zegarek przechodzi w stan spoczynku, samoczynnie włącza się tryb oszczędzania energii. Bez aktywowania sportowych funkcji HUAWEI Watch GT Active może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet dwa tygodnie.skrupulatniejsza Geolokalizacja, rzeczywiste daneWiele sportowych zagarków geolokalizuje pokonywaną trasę i przewyższenia w oparciu o sygnał z jednej satelity.

  poprzez to pozycjonowanie jest mniej precyzyjne, a uzyskiwane wyniki zachęcają do wydobywania mylnych przekonań o naszej wytrzymałości lub prędkości. HUAWEI Watch GT Active działa inaczej: zegarek rejestruje trajektorię ruchu na lądzie i w wodzie wykorzystując do tego sygnał z trzech satelitów!

  dzięki czemu geolokalizacja jest skrupulatniejsza, a zmierzone tempo i tętno bliższe rzeczywistym wartościom. To cenna wiedza, umożliwia bowiem mądrzejsze planowanie treningów, a w rezultacie uzyskiwanie coraz lepszych rezultatów w trakcie zawodów.

  Nie ma przy tym znaczenia, gdzie akurat ćwiczysz. HUAWEI Watch GT Active wspierany jest przez amerykański system satelitarny GPS, rosyjski GLONASS, chiński BEIDOU-4 oraz europejski GALILEO.Monitoring serca przez całą dobęHUAWEI Watch GT Active został wyekwipowany w funkcję TruSeen™3.0 Heart Rate Monitoring.

  Funkcja zezwala na monitorowanie pracy serca przez cały dzień. Jeśli wykryje zaburzenia tętna, zegarek może natychmiast zawibrować, aby Cię ostrzec. Dane są przystępne z poziomu urządzenia, a także aplikacji Huawei Health.

  równocześnie mogą być źródłem poręcznej wiedzy: wiesz czy po ostatnim treningu organizm zdążył się zregenerować, a może wciąż Twoje mięśnie są przemęczone i w związku z tym kolejne ćwiczenia powinny być spokojniejsze i wyprodukowane w wolniejszym tempie?Analiza snuPodczas projektowania zegarków z kolekcji HUAWEI WATCH GT współpracowaliśmy z Centrum Medycznym Harvard Medical School CDB.

  Owocem współpracy jest funkcja TruSleep™, która kompleksowo i starannie kontroluje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, iż alarm jest ustawiony w momencie, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zapoczątkuje wybudzanie dźwiękiem, lecz delikatnymi wibracjami zniżającymi tym sposobem poczuc


☆ Smartwatch Huawei Watch Gt 3 Pro 46mm Sport czarny ☆

Smartwatch Huawei Watch Gt 3 Pro 46mm Sport czarny Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch Huawei Watch Gt 3 Pro 46mm Sport czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Smartwatch Huawei Watch Gt 3 Pro 46mm Sport czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch Huawei Watch Gt 3 Pro 46mm Sport czarny

☆ Huawei Smartwatch watch fit new czarny ☆

Huawei Smartwatch watch fit new czarny Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch fit new czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch fit new czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI WATCH FIT Zadbaj o zdrowie i kondycję z nowym HUAWEI WATCH FIT. Najnowszy smartwatch Huawei będzie Twoim kompanem i trenerem, który potrafi przystosować się do Twojego stylu i nastroju. Został wyposażony w pokaźny barwny wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1.64".

  Z paskiem waży zaledwie 34 g. Jest wodoodporny. Rejestruje 96 trybów sportowych m.in. Ćwiczenia fitness, jogę, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie. Na ekranie możesz włączyć animacje z wybranymi treningami.

  dzięki temu zyskasz pewność, że ćwiczenia wykonujesz poprawnie i w stosownej kolejności. Na jednym ładowaniu baterii bez aktywowania trybów sportowych smartwatch pracuje 10 dni. Wystarczy 5 minut doładowania, by smartwatch mógł działać poprzez kolejny dzień.

  HUAWEI WATCH FIT oferuje ważne dla monitorowania zdrowia funkcje: pomiar i analizę tętna, snu i stresu. Mierzy również natlenienie krwi. Pasek do zegarka wytwarzany jest z włókien polimerowych i nie podrażnia skóry.

  Lekki, stylowy, komfortowy HUAWEI WATCH FIT został zaopatrzony w obfity barwny wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1.64". Rozdzielczość wynosi 280x456. Ekran, który pokrywa lekko zaokrąglone szkło 2.5D, zajmuje aż 70 proc.

  powierzchni. Odwzorowuje niemal 17 milionów odcieni. Tak bogata gama pozwala zachować bardzo prawidłowy kontrast. Informacje są wyraźne i czytelne. Dzięki rozwiązaniu ALS wyświetlacz automatycznie dostosowuje swoją jasność do pory dnia.

  Smartwatch, który dopasuje się do Twojego stylu pokaźny i kolorowy wyświetlacz w HUAWEI WATCH FIT spisuje się nie tylko w trakcie ćwiczeń. Na wyświetlaczu możesz ustawiać dowolne tarcze, które będą dobrane do Twojego stylu, nastroju i pory dnia.

  Do wyboru masz ponad 200 motywów. Alternatywnie na ekranie możesz wyświetlić autorskie zdjęcie. Starczy wejść do aplikacji HUAWEI Zdrowie i pobrać zdjęcie zapisane w galerii smartfonu. Na ekranie jednocześnie motyw, jak i Twoje autorskie zdjęcie będą prezentować się świetnie.

  Spersonalizuj swoją tarczę Bardziej zależy Tobie na monitorowaniu funkcji, które są ważne dla zdrowia czy na tym,błyskawicznie uruchomić wybrane aktywności sportowe$197 Czy chcesz mieć ciągły podgląd wykonanych kroków$198 To, co jest dla Ciebie najważniejsze, teraz możesz ustawić jako główny widok na ekranie.

  Lekki i wygodny Smartwatch HUAWEI jest bardzo lekki. Koperta zegarka z paskiem waży 34 g. Fluoroelastomer, który został wykorzystany w procesie produkcji paska, nie podrażnia skóry i nadaje odpowiednią elastyczność.

  dzięki temu HUAWEI WATCH FIT jest komfortowy w trakcie ćwiczeń i snu. Grubość koperty wraz z czujnikiem, kontrolującym m.in. Aktywności fizyczne i tętno wynosi zaledwie 12,3 mm. Superszybkie ładowanie w 5 minut Smukły i lekki HUAWEI WATCH FIT imponuje ponadto efektywnością.

  Po pełnym naładowaniu baterii (trwa to ok. Półtorej godziny) smartwatch może pracować nawet 10 dni. Wydłużenie czasu pracy o kolejny dzień wymaga zaledwie 5 minut doładowania Twój osobisty trener W zdrowym ciele zdrowy duch.

  Tę sprawdzoną maksymę HUAWEI WATCH FIT pozwoli Tobie wdrożyć w życie. Smartwatch proponuje 96 trybów sportowych m.in. Ćwiczenia na siłowni, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie czy choćby jogę. W HUAWEI WATCH FIT odkryjesz ponadto 12 kursów fitness.

  Ruchome animacje z treningami Na ekranie HUAWEI WATCH FIT możesz wyświetlać animacje, które będą ilustrować wykonywanie - wybranych przez Ciebie - ćwiczeń. Dzięki temu zyskasz pewność, iż plan treningowy realizujesz poprawnie i w odpowiedniej kolejności.

  Szczegółowy monitoring ćwiczeń HUAWEI WATCH FIT zapewnia szczegółowy monitoring, który obejmuje m.in. Pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, tempo. Podczas treningu możesz otrzymywać użyteczne wskazówki, np.

  ostrzeżenia, gdy tętno zaczyna zbyt błyskawicznie rosnąć. Smartwatch przedstawia ponadto efekty i obciążenia stworzonych ćwiczeń. Oznajmia o czasie niezbędnym do pełnej regeneracji. Pływaj produktywniej Wodoodporny HUAWEI WATCH FIT spełnia standrad 5 ATM.

  dzięki temu smartwatch może być Twoim kompanem, gdy pływasz w basenie albo w morzu. Po treningu smartwatch przesyła do aplikacji Huawei Zdrowie szczegółowe dane: czas trwania ćwiczeń, spalone kalorie, tętno przeciętne i maksymalne i tempo i efektywność mierzoną liczbą ruchów wytwarzanych w ciągu minuty.

  Nagroda za wysiłek Każdy Twój sukces jest na bieżąco rejestrowany i nagradzany. Jeśli pokonałeś najdłuższy dystans, HUAWEI WATCH FIT obsypie Ciebie nagrodami. Trasę pokonałeś w najszybszym tempie albo wykonałeś najwięcej kroków w ciągu dnia$199 Smartwatch i ten sukces odnotuje!

  Na autopilocie HUAWEI WATCH FIT automatycznie namierza bieganie, szybki chód, ćwiczenia na orbiterku eliptycznym oraz na urządzeniu imitującym wiosłowanie. Powiadomienie o włączeniu rejestracji wyświetla się na ekranie smartwatcha.

  Trenuj z głową Kondycję formujesz, gdy regenerujesz się po zakończeniu ćwiczeń. Dlatego tak ważne są szczegółowe dane o intensywności ćwiczeń, efektach treningowych, a także czasie niezbędnym do pełnego odpoczynku.

  Wszystkie wskazówki odszukasz w HUAWEI WATCH FIT i aplikacji Huawei Zdrowie. Pilnuj obciążenia w czasie rzeczywistym Po wybraniu i włączeniu dowolnego trybu sportowego na ekranie HUAWEI WATCH FIT wyświetli się łuk podzielony na pięć części.

  Każda oznaczona jest innym kolorem. Każda odzwierciedla inny poziom wysiłku: od rozgrzewki po ekstremalnie nieprzystępne ćwiczenia anaerobowe. Pod łukiem znajduje się strzałka, która przemieszcza się wskazując aktualne obciążenie dla Twojego organizmu.

  Czas na odpoczynek Po zakończeniu ćwiczeń HUAWEI WATCH FIT wyświeli szereg użytecznych sugestii: jak wyjątkowo trening był intensywny, czy Twoja forma fizyczna rośnie, ile godzin Ci trzeba, aby się zregenerować.

  W oparciu o tak szczegółowe dane możesz kreować i modyfikować plany treningowe, które oddalą Ciebie od kontuzji, a przybliżą do upragnionego celu. Zobacz natlenienie krwi Masz duszności spowodowane problemami przy nabieraniu powietrza$200 Serce rozpoczyna pracować szybciej$201 Przyczyną może być niedotlenienie krwi.

  Poziom saturacji możesz sprawdzić wykorzystując HUAWEI WATCH FIT. Po założeniu zegarka starczy delikatnie unieść nadgarstek i włączyć funkcję, która dokona pomiaru. Wynik zobaczysz na ekranie. Zadbaj o zdrowie Chciałbyś zrozumieć, dlaczego Twój organizm inicjuje zachowywać się inaczej$202 Spada koncentracja$203 Szybciej się denerwujesz$204 HUAWEI WATCH FIT został zaopatrzony w kilka funkcji, które umożliwiają monitorowanie kluczowych dla zdrowia i samopoczucia parametrów m.in.

  tętno, poziom stresu, jakość snu, a także natlenienie krwi. Wielowymiarowe dane pozwalają zajrzeć w głąb ciała i podjąć działania, które mogą poprawić Twoją kondycję. Asystent trzyma rękę na pulsie Po sparowaniu ze smartfonem Twój HUAWEI WATCH FIT powiadomi Ciebie, gdy otrzymasz wiadomość SMS, email albo komunikat z mediów społecznościowych.


☆ Smartwatch watch gt pomarańczowy marki Huawei ☆

Smartwatch watch gt pomarańczowy marki Huawei Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch watch gt pomarańczowy marki Huawei - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch watch gt pomarańczowy marki Huawei
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI Watch GT Active został zaprojektowany z myślą o miłośnikach najróżniejszych dyscyplin: biegania, jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, górskich wypraw, lecz też ćwiczeń fitness realizowanych w zamkniętych pomieszczeniach.

  Nowy multisportowy zegarek Huawei rejestruje w czasie rzeczywistym szereg koniecznych parametrów: dystans, tempo, tętno i spalone kalorie. Jeśli biegasz, w dodatku możesz zyskać treningowe wskazówki podparte wieloma analizami wykonanymi poprzez współpracującą z nami producenta Firstbeat.

  Jeśli uwielbiasz wspinaczki, z pomocą będzie służyć zainstalowany w zegarku barometr wysokości. Jeśli masz ochotę na rowerowe albo górskie wyprawy w nieznane, barometr będzie prognozować także zmiany pogody, a kompas wskazywać właściwą drogę.

  Jeśli chcesz pływać, urządzenie powinno wytrzymać dziesięciominutowe zanużenie do głębokości 50 metrów. W każdym przypadku możesz kreować i modyfikować spersonalizowane plany treningowe, które będą prowadzić do wyodrębnionego przez Ciebie celu.

  Prosty w obsłudzeTrener jest pomocny, gdy wiedzę i doświadczenie potrafi przekazać w zrozumiały sposób. Tak też działa HUAWEI Watch GT Active. Jako Twój personalny trener jest skarbnicą danych. Rejestruje i podpowiada kolejne jednostki treningowe.

  Jest prosty w obsłudze. Na jednej krawędzi zegarka są dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Pokryte delikatnymi wypustkami są przystępne w użyciu podczas intensywnego wysiłku.

  ekran jest dotykowy. Działa w instynktowny sposób. Użycie technologii AMOLED i kontrastujących ze sobą kolorów powoduje,informacje wyświetlane na tarczy o średnicy 454 mm są czytelne i pokaźne. Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz automatycznie dopasowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.Sportowy design, tradycyjny sznytPodczas projektowania HUAWEI Watch GT Active nasi inżynierowie sprostali nieprzystępnym do pogodzenia oczekiwaniom.

  ekran jest przestrzenny, a zegarek kompaktowy. Wysokość ramy, która okala tarczę wynosi zaledwie 10,6 mm. Równocześnie pokrywa oparta na ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali rdzoodpornej jest lekka, wytrzymała i nieprzystępna do zarysowania.

  Komfort wznosi także rozciągliwy pasek. Wykonany z plastikowego kauczuku pozostaje odporny na ciepło, olej i korozję. Nie podrażnia skóry. Do paska możesz dobierać najróżniejsze tarcze. Do wyboru masz kilkanaście wariantów.

  Jedne posiadają posiadają charakter sportowy, inne - klasyczny. Dzięki temu HUAWEI Watch GT Active może być doskonałym elementem Twojego uniformu także po zakończonym treningu.Gotowy na wielogodzinne bojeBateria w HUAWEI Watch GT Active ma objętość 420 mAh i przy wykorzystaniu GPS może działać nawet 22 godziny.

  Najnowszy zegarek Huawei powinien być zatem wyśmienitym wyborem dla tych, którzy uwielbiają długie treningi, górskie wyprawy albo triatlonowe zawody trwające kilkanaście lub więcej godzin. Ale zegarek może pracować dłużej.

  Gdy zegarek przechodzi w stan spoczynku, samoczynnie włącza się tryb oszczędzania energii. Bez aktywowania sportowych funkcji HUAWEI Watch GT Active może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet dwa tygodnie.staranniejsza Geolokalizacja, rzeczywiste daneWiele sportowych zagarków geolokalizuje pokonywaną trasę i przewyższenia w oparciu o sygnał z jednej satelity.

  poprzez to pozycjonowanie jest mniej skrupulatne, a uzyskiwane wyniki namawiają do wydobywania mylnych przekonań o naszej wytrzymałości albo szybkości. HUAWEI Watch GT Active działa inaczej: zegarek rejestruje trajektorię ruchu na lądzie i w wodzie wykorzystując do tego sygnał z trzech satelitów!

  dzięki temu geolokalizacja jest skrupulatniejsza, a zmierzone tempo i tętno bliższe rzeczywistym wartościom. To cenna wiedza, pozwala na bowiem mądrzejsze planowanie treningów, a w wyniku czego uzyskiwanie coraz ulepszonych rezultatów podczas zawodów.

  Nie ma przy tym znaczenia, gdzie akurat ćwiczysz. HUAWEI Watch GT Active wspierany jest przez amerykański system satelitarny GPS, rosyjski GLONASS, chiński BEIDOU-4 i europejski GALILEO.Monitoring serca poprzez całą dobęHUAWEI Watch GT Active został wyekwipowany w funkcję TruSeen™3.0 Heart Rate Monitoring.

  Funkcja zezwala na monitorowanie pracy serca przez cały dzień. Jeśli wykryje zaburzenia tętna, zegarek może natychmiast zawibrować, aby Cię ostrzec. Dane są dostępne z poziomu urządzenia i aplikacji Huawei Health.

  równocześnie mogą być źródłem poręcznej wiedzy: wiesz czy po ostatnim treningu organizm zdążył się zregenerować, a może wciąż Twoje mięśnie są przemęczone i w związku z tym kolejne ćwiczenia powinny być spokojniejsze i wyprodukowane w wolniejszym tempie?Analiza snuPodczas projektowania zegarków z kolekcji HUAWEI WATCH GT współpracowaliśmy z Centrum Medycznym Harvard Medical School CDB.

  Owocem współpracy jest funkcja TruSleep™, która kompleksowo i precyzyjnie monitoruje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, że alarm jest ustawiony w chwili, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie rozpocznie wybudzanie dźwiękiem, lecz delikatnymi wibracjami ograniczającymi tym sposobem poczuc


☆ Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 SE Czarny ☆

Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 SE Czarny Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 SE Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 SE Czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Główne cechy

  Rozwój społeczeństwa sprawił, iż ludzie zaczęli zwracać coraz pokaźniejszą uwagę na swoje zdrowie. Prowadzenie zdrowego trybu życia stało się jednym z najczęstszych sposobów uniemożliwiania chorobom, a uzupełnieniem i wsparciem tych praktyk stał się smartwatch. To osobisty, inteligentny asystent, który pomaga w sposób aktywny zadbać o siebie. HUAWEI WATCH GT 3 Pro jest nie tylko partnerem, na którym można polegać w zakresie naukowego zarządzania sportem i zdrowiem. Zagwarantuje on ponadto stylowe, elitarne doznania na najwyższym poziomie dzięki nowemu interfejsowi, wysokiej jakości materiałom, z których został wytwarzany oraz wyraźnemu, obfitemu ekranowi.

  w dodatku HUAWEI WATCH GT 3 Pro działa choćby do dwóch tygodni bez konieczności ładowania baterii w przypadku wersji 46 mm oraz do tygodnia w wersji 43 mm.

  Bateria, która nie ma sobie równych

  kolekcja HUAWEI WATCH GT 3 Pro cechuje się stanowczo długą żywotnością baterii. Wersja 46 mm zapewnia choćby do 14 dni pracy na baterii w typowych scenariuszach, a także do 7 dni pracy przy intensywnym stosowaniu. Edycja 43 mm zapewnia do 7 dni pracy na baterii w standardowych scenariuszach i do 4 dni pracy przy intensywnym korzystaniu. Dłuższa żywotność baterii sprawia, iż użytkownicy mogą używać zegarka przez cały dzień, a nawet w trakcie snu.

  ponadto HUAWEI WATCH GT 3 Pro obsługuje komfortowe ładowanie bezprzewodowe, zapewniając jeszcze wygodniejsze ładowanie. Jest ono choćby o 30% szybsze w przypadku poprzedniej generacji.

  ekskluzywny fason i fachowe rzemiosło

  nieszablonowa estetyka sparowana z najnowocześniejszą technologią nada specyficzny styl Twojemu nadgarstkowi. Smartwatch ten jest nie tylko ładny, lecz także istotnie wytrzymały. Koperty wyprodukowane z ceramiki high-tech są 10 razy twardsze od tradycyjnych, antyalergiczne, lecz także wytrzymałe na korozję, ciepło i zużycie. Ta edycja HUAWEI WATCH GT 3 Pro jest wyposażona w kolorowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,32 cala z powierzchnią wyświetlania, która zapewnia bardziej przezroczyste wrażenia wizualne. Rozdzielczość 466 x 466 px zapewnia wspaniałą jakość obrazu, która wyraźnie prezentuje każdy szczegół na ekranie.

  rozszerzone tryby sportowe

  HUAWEI WATCH GT 3 Pro został lepszy pod względem profesjonalnych dyscyplin sportowych. Tryb profesjonalnego treningu golfa i tryb luźnego nurkowania gwarantuje użytkownikom niebywałe wrażenia z treningu. W dodatku smartwatch obsługuje ponad sto trybów treningowych i inteligentny plan biegowy. W zakresie monitorowania informacji technika TruSeen 5.0+ gwarantuje dalszą udoskonalenie dokładności dynamicznego monitorowania tętna i saturacji krwi.

  Twój ulubiony trener personalny

  HUAWEI WATCH GT 3 Pro przygotowuje spersonalizowane biegowe plany treningowe w oparciu o płeć, wzrost, wagę, tętno, a także intensywność i częstotliwość treningów. Smartwatch ustala plan treningowy w 4 etapach – początkujący, zaawansowany, wzmocnienie i redukcja – pozwala to na uzyskanie potężnych wytycznych do poprawy kondycji. Twój inteligentny osobisty trener analizuje tygodniowe informacje treningowe i samoczynnie dostosowuje plan na kolejny tydzień tak, żeby progres był jeszcze lepszy. Plan automatycznie synchronizuje się z aplikacją HUAWEI Zdrowie, a asystent głosowy wysyła powiadomienia – byś zawsze miał wszystko pod kontrolą i mógł skoncentrować się na swej trasie i biegu. Dzięki czemu bieganie będzie dla Ciebie przyjemnością, nie torturą.

  progresywny monitoring zdrowia

  Dzięki nowoczesnej technologii HUAWEI TruSeen 5.0+ i długiemu czasowi pracy baterii HUAWEI WATCH GT 3 oferuje wszechstronne zarządzanie zdrowiem w zakresie monitorowania tętna, stresu, natlenienia krwi, snu i cyklu menstruacyjnego, co pomaga na bieżąco śledzić zmiany zachodzące w organizmie. Natomiast dzięki aplikacji HUAWEI Zdrowie w smartfonie można synchronizować kluczowe informacje w czasie rzeczywistym.

  SPECYFIKACJA

  Funkcje

  • Komunikacja
  • Bluetooth
  • GPS
  • Wodoszczelność
  • Żyroskop
  • Barometr
  • Pulsometr
  • Pulsoksymetr
  • Krokomierz
  • Licznik spalonych kalorii
  • Powiadomienia o połączeniach, SMS, e-mail
  • Funkcje użytkowe
  • Funkcje treningowe, Monitor menstruacji, Monitor snu, Śledzenie stresu
  • rodzaj aktywności
  • Tryb wielodyscyplinowy
  • Współpracuje z zewnętrznym czujnikiem tętna

  Fizyczne

  Szerokość koperty [mm]

  42.9

  Grubość koperty [mm]

  10.5

  Waga [g]

  50

  kształt

  okrągły

  Kolor

  srebrno-biały

  Wykonanie paska

  Skóra

  Szkło

  Szafirowe

  Wykonanie koperty

  Ceramiczne

  technologiczne

  rodzaj

  Smartwatch

  Kompatybilna platforma

  Android, iOS

  wbudowana pamięć

  4 GB

  objętość akumulatora [mAh]

  292

  Ładowanie indukcyjne

  Tak

  Wejście karty pamięci

  Nie

  wbudowany aparat

  Nie

  Złącze USB

  Magnetyczne złącze ładowania

  Złącze SIM

  Nie

  Smartwatch dla pań

  Tak

  kolekcja

  Huawei GT

  Model smartwatcha

  GT3 Pro Classic 43mm

  Czas pracy na baterii

  Do 7 dni

  ekran

  wyświetlacz dotykowy

  Tak

  wymiar wyświetlacza [cal]

  1.32

  Rozdzielczość

  466 x 466

  Gwarancja i wyposażenie

  Wyposażenie

  Ładowarka

  Gwarancja

  24 miesiące

  załączona dokumentacja

  Instrukcja obsługi w języku polskim


☆ Huawei Smartwatch watch gt 4 active 46mm czarny ☆

Huawei Smartwatch watch gt 4 active 46mm czarny Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch gt 4 active 46mm czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch gt 4 active 46mm czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  ponadczasowa elegancja i klasyczny design | monitoring snu i parametrów zdrowia | do 14 dni pracy na baterii.serię smartwatchy huawei watch gt uwydatnia przeplatanie się inteligentnych funkcji z tradycyjnym designem, dzięki czemu znalazła ona uznanie w oczach tysięcy zadowolonych polek i polaków.

  seria huawei watch gt 4wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie piękna na zewnątrz, z tym, co nieprzeciętne i nieszablonowe ponadto w środku.nieśmiertelny wygląd zegarków sprawia,rewelacyjnie połączą się z twoim stylem, czym on jest dla ciebie.

  wybierz taki model huawei watch gt 4, który będzie podkreślać i oddawać twoją osobowość, niezależnie od okoliczności. Jednak dopieszczony i lubiany wygląd to nie wszystko. Ten smartwatch w przystępny i skuteczny sposób będzie wspierać cię w dbaniu o twoje zdrowie.

  w końcu monitorowanie, budowanie korzystnych nawyków i dbanie o prawidłową kondycję jest zawsze w modzie.huawei watch gt 4, w przeciwieństwie do wielu innych smart zegarków, połączy się z twoim telefonem, niezależnie czy jest to android, czy ios.

  po czym będzie do twojej dyspozycji nawet przez 14 dni (wersja 46 mm) lub 7 dni (wersja 41 mm) nieustannego działania na jednym ładowaniu. Istnieje uzasadnione ryzyko, iż każdy, kto zobaczy twój huawei watch gt 4, będzie ci go zazdrościć.Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki smartwatche męskie Huawei – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze zegarki smartwatche męskie Huawei, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich smartwatchy męskich Huawei jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Huawei Smartwatch watch fit new czarny ☆

Huawei Smartwatch watch fit new czarny Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch fit new czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch fit new czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI WATCH FIT Zadbaj o zdrowie i kondycję z nowym HUAWEI WATCH FIT. Najnowszy smartwatch Huawei będzie Twoim kompanem i trenerem, który potrafi dostosować się do Twojego stylu i nastroju. Został zaopatrzony w spory barwny ekran AMOLED o przekątnej 1.64".

  Z paskiem waży zaledwie 34 g. Jest wodoodporny. Rejestruje 96 trybów sportowych m.in. Ćwiczenia fitness, jogę, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie. Na ekranie możesz włączyć animacje z wybranymi treningami.

  dzięki temu zyskasz pewność, iż ćwiczenia wykonujesz poprawnie i w optymalnej kolejności. Na jednym ładowaniu baterii bez aktywowania trybów sportowych smartwatch pracuje 10 dni. Starczy 5 minut doładowania, aby smartwatch mógł działać poprzez kolejny dzień.

  HUAWEI WATCH FIT oferuje ważne dla monitorowania zdrowia funkcje: pomiar i analizę tętna, snu oraz stresu. Mierzy też natlenienie krwi. Pasek do zegarka wytwarzany jest z włókien polimerowych i nie podrażnia skóry.

  Lekki, stylowy, wygodny HUAWEI WATCH FIT został zaopatrzony w obfity barwny wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1.64". Rozdzielczość wynosi 280x456. Ekran, który pokrywa lekko zaokrąglone szkło 2.5D, zajmuje aż 70 proc.

  powierzchni. Odwzorowuje niemal 17 milionów barw. Tak bogata gama pozwala zachować bardzo prawidłowy kontrast. Dane są wyraźne i czytelne. Dzięki rozwiązaniu ALS wyświetlacz samoczynnie dostosowuje swoją jasność do pory dnia.

  Smartwatch, który dostosuje się do Twojego stylu wielki i kolorowy ekran w HUAWEI WATCH FIT spisuje się nie tylko w trakcie ćwiczeń. Na wyświetlaczu możesz ustawiać dowolne tarcze, które będą przypasowane do Twojego stylu, nastroju i pory dnia.

  Do wyboru masz ponad 200 motywów. Alternatywnie na ekranie możesz wyświetlić autorskie zdjęcie. Wystarczy wejść do aplikacji HUAWEI Zdrowie i pobrać zdjęcie zapisane w galerii smartfonu. Na ekranie zarówno motyw, jak i Twoje autorskie zdjęcie będą prezentować się nadzwyczajnie.

  Spersonalizuj swoją tarczę Bardziej zależy Tobie na monitorowaniu funkcji, które są ważne dla zdrowia czy na tym,błyskawicznie uruchomić wybrane aktywności sportowe$197 Czy chcesz posiadać ciągły podgląd produkowanych kroków$198 To, co jest dla Ciebie najważniejsze, teraz możesz ustawić jako główny widok na ekranie.

  Lekki i wygodny Smartwatch HUAWEI jest nad wyraz lekki. Koperta zegarka z paskiem waży 34 g. Fluoroelastomer, który został wykorzystany w procesie produkcji paska, nie podrażnia skóry i nadaje odpowiednią sprężystość.

  dzięki temu HUAWEI WATCH FIT jest wygodny w trakcie ćwiczeń i snu. Grubość koperty wraz z czujnikiem, kontrolującym m.in. Aktywności fizyczne i tętno wynosi zaledwie 12,3 mm. Superszybkie ładowanie w 5 minut Smukły i lekki HUAWEI WATCH FIT imponuje dodatkowo wydajnością.

  Po pełnym naładowaniu baterii (trwa to ok. Półtorej godziny) smartwatch może pracować choćby 10 dni. Wydłużenie czasu pracy o kolejny dzień wymaga zaledwie 5 minut doładowania Twój osobisty trener W zdrowym ciele zdrowy duch.

  Tę sprawdzoną maksymę HUAWEI WATCH FIT pozwoli Tobie wdrożyć w życie. Smartwatch proponuje 96 trybów sportowych m.in. Ćwiczenia na siłowni, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie czy nawet jogę. W HUAWEI WATCH FIT odkryjesz dodatkowo 12 kursów fitness.

  Ruchome animacje z treningami Na ekranie HUAWEI WATCH FIT możesz wyświetlać animacje, które będą ilustrować wykonywanie - wybranych poprzez Ciebie - ćwiczeń. Dzięki temu zyskasz pewność, że plan treningowy realizujesz poprawnie i w optymalnej kolejności.

  Szczegółowy monitoring ćwiczeń HUAWEI WATCH FIT zapewnia szczegółowy monitoring, który obejmuje m.in. Pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, tempo. W trakcie treningu możesz otrzymywać poręczne wskazówki, np.

  ostrzeżenia, gdy tętno inicjuje zbyt prędko rosnąć. Smartwatch demonstruje na dodatek efekty i obciążenia wytworzonych ćwiczeń. Sygnalizuje o czasie koniecznym do pełnej regeneracji. Pływaj efektywniej Wodoodporny HUAWEI WATCH FIT spełnia standrad 5 ATM.

  dzięki czemu smartwatch może być Twoim kompanem, gdy pływasz w basenie lub w morzu. Po treningu smartwatch przesyła do aplikacji Huawei Zdrowie szczegółowe informacje: czas trwania ćwiczeń, spalone kalorie, tętno przeciętne i maksymalne oraz tempo i skuteczność mierzoną liczbą ruchów stworzonych w ciągu minuty.

  Nagroda za wysiłek Każdy Twój sukces jest na bieżąco rejestrowany i nagradzany. Jeśli pokonałeś najdłuższy dystans, HUAWEI WATCH FIT obsypie Ciebie nagrodami. Trasę pokonałeś w najszybszym tempie albo wykonałeś najwięcej kroków w ciągu dnia$199 Smartwatch i ten sukces odnotuje!

  Na autopilocie HUAWEI WATCH FIT automatycznie lokalizuje bieganie, szybki chód, ćwiczenia na orbiterku eliptycznym oraz na urządzeniu imitującym wiosłowanie. Powiadomienie o włączeniu rejestracji wyświetla się na ekranie smartwatcha.

  Trenuj z głową Kondycję generujesz, gdy regenerujesz się po zakończeniu ćwiczeń. Dlatego tak ważne są szczegółowe informacje o intensywności ćwiczeń, efektach treningowych, a także czasie potrzebnym do pełnego odpoczynku.

  Wszystkie wskazówki znajdziesz w HUAWEI WATCH FIT i aplikacji Huawei Zdrowie. Kontroluj obciążenia w czasie rzeczywistym Po wybraniu i włączeniu dowolnego trybu sportowego na ekranie HUAWEI WATCH FIT wyświetli się łuk podzielony na pięć części.

  Każda oznaczona jest innym kolorem. Każda odzwierciedla inny poziom wysiłku: od rozgrzewki po arcytrudnie nieprzystępne ćwiczenia anaerobowe. Pod łukiem znajduje się strzałka, która przemieszcza się wskazując aktualne obciążenie dla Twojego organizmu.

  Czas na odpoczynek Po zakończeniu ćwiczeń HUAWEI WATCH FIT wyświeli szereg ergonomicznych sugestii: jak wyjątkowo trening był intensywny, czy Twoja forma fizyczna rośnie, ile godzin potrzebujesz, aby się zregenerować.

  W oparciu o tak szczegółowe informacje możesz kreować i modyfikować plany treningowe, które oddalą Ciebie od kontuzji, a przybliżą do upragnionego celu. Przejrzyj natlenienie krwi Masz duszności spowodowane problemami przy nabieraniu powietrza$200 Serce początkuje pracować szybciej$201 Przyczyną może być niedotlenienie krwi.

  Poziom saturacji możesz sprawdzić wykorzystując HUAWEI WATCH FIT. Po założeniu zegarka wystarczy delikatnie unieść nadgarstek i włączyć funkcję, która dokona pomiaru. Wynik zobaczysz na ekranie. Zadbaj o zdrowie Chciałbyś zrozumieć, dlaczego Twój organizm rozpoczyna zachowywać się inaczej$202 Spada koncentracja$203 Szybciej się denerwujesz$204 HUAWEI WATCH FIT został wyekwipowany w kilka funkcji, które pozwalają na monitorowanie kluczowych dla zdrowia i samopoczucia parametrów m.in.

  tętno, poziom stresu, jakość snu oraz natlenienie krwi. Wielowymiarowe dane pozwalają zajrzeć w głąb ciała i podjąć działania, które mogą poprawić Twoją kondycję. Asystent trzyma rękę na pulsie Po sparowaniu ze smartfonem Twój HUAWEI WATCH FIT powiadomi Ciebie, gdy otrzymasz wiadomość SMS, email albo komunikat z mediów społecznościowych.


☆ SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą ☆

SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą Najniższa Cena Online

☆ SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 18
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI Watch GT Active został zaprojektowany z myślą o miłośnikach najróżniejszych dyscyplin: biegania, jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, górskich wypraw, lecz też ćwiczeń fitness realizowanych w zamkniętych pomieszczeniach.

  Nowy multisportowy zegarek Huawei rejestruje w czasie rzeczywistym szereg koniecznych parametrów: dystans, tempo, tętno, a także spalone kalorie. Jeśli biegasz, ponadto możesz zyskać treningowe wskazówki podparte wieloma analizami wyprodukowanymi przez współpracującą z nami producenta Firstbeat.

  Jeśli uwielbiasz wspinaczki, z pomocą będzie służyć zainstalowany w zegarku barometr wysokości. Jeśli masz ochotę na rowerowe albo górskie wyprawy w nieznane, barometr będzie prognozować także zmiany pogody, a kompas wskazywać właściwą drogę.

  Jeśli chcesz pływać, urządzenie powinno wytrzymać dziesięciominutowe zanużenie do głębokości 50 metrów. W każdym przypadku możesz kreować i modyfikować spersonalizowane plany treningowe, które będą prowadzić do wyznaczonego poprzez Ciebie celu.

  Prosty w obsłudzeTrener jest pomocny, gdy wiedzę i doświadczenie potrafi przekazać w zrozumiały sposób. Tak również działa HUAWEI Watch GT Active. Jako Twój personalny trener jest skarbnicą informacji. Rejestruje i podpowiada kolejne jednostki treningowe.

  Jest prosty w obsłudze. Na jednej krawędzi zegarka są dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Pokryte delikatnymi wypustkami są nietrudne w użyciu w trakcie intensywnego wysiłku.

  ekran jest dotykowy. Działa w instynktowny sposób. Wykorzystanie technologii AMOLED i kontrastujących ze sobą kolorów sprawia,informacje wyświetlane na tarczy o średnicy 454 mm są czytelne i obfite. Za sprawą rozwiązania ALS ekran automatycznie dopasowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.Sportowy design, klasyczny sznytPodczas projektowania HUAWEI Watch GT Active nasi inżynierowie sprostali trudnym do pogodzenia oczekiwaniom.

  wyświetlacz jest przestrzenny, a zegarek kompaktowy. Wysokość ramy, która okala tarczę wynosi zaledwie 10,6 mm. Jednocześnie obudowa oparta na ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali nierdzewnej jest lekka, wytrzymała i niełatwa do zarysowania.

  Komfort podciąga także rozciągliwy pasek. Stworzony z syntetycznego kauczuku pozostaje odporny na ciepło, olej i korozję. Nie podrażnia skóry. Do paska możesz dobierać przeróżne tarcze. Do wyboru masz kilkanaście wariantów.

  Jedne posiadają mają charakter sportowy, inne - klasyczny. Dzięki czemu HUAWEI Watch GT Active może być genialnym elementem Twojego uniformu także po zakończonym treningu.Gotowy na wielogodzinne bojeBateria w HUAWEI Watch GT Active ma pojemność 420 mAh i przy wykorzystaniu GPS może działać nawet 22 godziny.

  Najnowszy zegarek Huawei powinien być zatem perfekcyjnym wyborem dla tych, którzy uwielbiają długie treningi, górskie wyprawy lub triatlonowe zawody trwające kilkanaście albo więcej godzin. Ale zegarek może pracować dłużej.

  Gdy zegarek przechodzi w stan spoczynku, samoczynnie włącza się tryb oszczędzania energii. Bez aktywowania sportowych funkcji HUAWEI Watch GT Active może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet dwa tygodnie.staranniejsza Geolokalizacja, rzeczywiste daneWiele sportowych zagarków geolokalizuje pokonywaną trasę i przewyższenia w oparciu o sygnał z jednej satelity.

  przez to pozycjonowanie jest mniej dokładne, a uzyskiwane wyniki namawiają do wyciągania mylnych przekonań o naszej wytrzymałości lub prędkości. HUAWEI Watch GT Active działa inaczej: zegarek rejestruje trajektorię ruchu na lądzie i w wodzie wykorzystując do tego sygnał z trzech satelitów!

  dzięki czemu geolokalizacja jest dokładniejsza, a zmierzone tempo i tętno bliższe rzeczywistym wartościom. To cenna wiedza, pozwala na bowiem mądrzejsze planowanie treningów, a w wyniku czego uzyskiwanie coraz ulepszonych rezultatów podczas zawodów.

  Nie ma przy tym znaczenia, gdzie akurat ćwiczysz. HUAWEI Watch GT Active wspierany jest poprzez amerykański system satelitarny GPS, rosyjski GLONASS, chiński BEIDOU-4 oraz europejski GALILEO.Monitoring serca poprzez całą dobęHUAWEI Watch GT Active został wyekwipowany w funkcję TruSeen™3.0 Heart Rate Monitoring.

  Funkcja umożliwia monitorowanie pracy serca przez cały dzień. Jeśli wykryje zaburzenia tętna, zegarek może natychmiast zawibrować, żeby Cię ostrzec. Informacje są przystępne z poziomu urządzenia i aplikacji Huawei Health.

  jednocześnie mogą być źródłem funkcjonalnej wiedzy: wiesz czy po ostatnim treningu organizm zdążył się zregenerować, a może wciąż Twoje mięśnie są przemęczone i w związku z tym kolejne ćwiczenia powinny być spokojniejsze i wyprodukowane w wolniejszym tempie?Analiza snuPodczas projektowania zegarków z kolekcji HUAWEI WATCH GT współpracowaliśmy z Centrum Medycznym Harvard Medical School CDB.

  Owocem współpracy jest funkcja TruSleep™, która kompleksowo i precyzyjnie nadzoruje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, iż alarm jest ustawiony w momencie, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zainicjuje wybudzanie dźwiękiem, lecz delikatnymi wibracjami zmniejszającymi tym sposobem poczuc


☆ Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny ☆

Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest wygodny i lekki. Imponuje poręcznymi rozwiązaniami i nowoczesnym surowym designem. Wyświetlacz pokrywa szafirowe szkło. Korpus jest tytanowy i wytrzymały na wstrząsy. Tylna część obudowy, gdzie zlokalizowano czujniki obserwujące m.in.

  tętno, jakość snu, a także poziom stresu, gromadzi ceramiczne części. Pasek równocześnie w wersji sportowej, jak i klasycznej nie podrażnia skóry. Korzyści: barwny i dotykowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 454 x 454 Zastowanie technologii AMOLED i kontrastujących ze sobą odcieni powoduje, iż wyświetlane na ekranie informacje są krystaliczne i wyraźne Dzięki progresywnej jednostce Kirin A1 - zaprojektowanej z myślą o urządzeniach wearables - HUAWEI Watch GT 2 Pro może pracować na jednym ładowaniu baterii choćby 2 tygodnie zaimplementowana pamięć zezwala na zapisanie wielu plików, a po podłączeniu słuchawek bezprzewodowych, cieszyć się ulubioną muzyką albo pasjonującym audiobookiem Zdalne wykonywanie fotografii sparowym smartfonem Obsługa pomiaru poziomu SpO2 (nasycenia krwi tlenem) pomaga zadbać o zdrowie i bezpieczny trening.

  Szafirowe szkło i tytanowy korpus HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest komfortowy i lekki. Imponuje praktycznymi rozwiązaniami i progresywnym bezkompromisowym designem. Ekran pokrywa szafirowe szkło. Korpus jest tytanowy i oporny na wstrząsy.

  Tylna część pokrywy, gdzie zlokalizowano czujniki obserwujące m.in. Tętno, jakość snu oraz poziom stresu, posiada ceramiczne komponenty. Pasek jednocześnie w wersji sportowej, jak i klasycznej nie podrażnia skóry.

  Wysokiej jakości wyświetlacz, który sam reguluje swoją jasność Smartwatch Huawei został wyposażony w kolorowy i dotykowy ekran AMOLED o rozdzielczości 454×454. Zastowanie technice AMOLED, a także kontrastujących ze sobą odcieni powoduje, że wyświetlane na ekranie informacje są przejrzyste i wyraźne.

  Dzięki rozwiązaniu ALS wyświetlacz samoczynnie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia. 2 tygodnie na jednym ładowaniu baterii Dzięki innowacyjnej jednostce Kirin A1 - zaprojektowanej z myślą o urządzeniach wearables - HUAWEI Watch GT 2 Pro może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie*.

  podczas wyjazdów służbowych albo urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skupić się na pokonywaniu kolejnych kilometrów i nie obawiać się, iż bateria szybko się rozładuje.

  Rozmawiaj poprzez smartwatch Po sparowaniu ze smartfonem możesz odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne. Przeniesienie kontaktów do HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest instynktowne i szybkie. Smartwatch wyświetla ponadto przychodzące wiadomości SMS oraz komunikaty z mediów społecznościowych.

  W aplikacji Huawei Health możesz zablokować wybrane źródło powiadomień. Monitoruj swoje zdrowie Chciałbyś zrozumieć, dlaczego Twój organizm inicjuje zachowywać się inaczej$684 Spada koncentracja$685 Szybciej się denerwujesz$686 HUAWEI WATCH GT2 Pro został wyekwipowany w kilka funkcji, które zezwalają na monitorowanie kluczowych dla zdrowia i samopoczucia parametrów m.in.

  tętno, poziom stresu, jakość snu, a także natlenienie krwi**. Wielowymiarowe informacje pozwalają zajrzeć w głąb ciała i podjąć działania, które mogą poprawić Twoją kondycję. Pomiar SpO2 Nasycenie krwi telenem (SpO2) jest jednym z ważnych parametrów życiowych, które odzwierciedlają zaopatrzenie organizmu w tlen.

  Zbyt niski poziom SpO2 może wywoływać poważne objawy, takie jak brak energii, zmęczenie i zawroty głowy. Zegarek HUAWEI WATCH GT 2 Pro obsługuje pomiar poziomu SpO2 na żądanie, pomagając zadbać o zdrowie i bezpieczny trening.

  Ponad sto trybów sportowych HUAWEI WATCH GT 2 Pro, jako Twój osobisty asystent, służy w dodatku pełnym wsparciem przy ponad stu aktywnościach fizycznych. W pamięci urządzenia znajduje się 17 trybów sportowych, kolejne 85 można wybrać i dodać jednym kliknięciem.

  Do wyboru jest m.in. Bieganie, triatlon, golf, yoga, taniec, fitness, narciarstwo, snowboarding. Smartwatch rejestruje m.in. Dystans, kadencję, spalone kalorie, tętno i tempo oraz przewyższenia. Na bieżąco obserwuje i wyświetla zmieniający się poziom wysiłku aerobowego i anaerobowego.


☆ Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 SE Czarny ☆

Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 SE Czarny Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 SE Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 SE Czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Główne cechy

  Rozwój społeczeństwa sprawił, że ludzie zaczęli zwracać coraz większą uwagę na swoje zdrowie. Prowadzenie zdrowego trybu życia stało się jednym z najczęstszych sposobów uniemożliwiania chorobom, a uzupełnieniem i wsparciem tych praktyk stał się smartwatch. To osobisty, inteligentny asystent, który pomaga w sposób aktywny zadbać o siebie. HUAWEI WATCH GT 3 Pro jest nie tylko partnerem, na którym można polegać w zakresie naukowego zarządzania sportem i zdrowiem. Gwarantuje on również stylowe, elitarne doznania na najwyższym poziomie dzięki nowemu interfejsowi, wysokiej jakości materiałom, z których został wyprodukowany i wyraźnemu, dużemu ekranowi.

  dodatkowo HUAWEI WATCH GT 3 Pro działa nawet do dwóch tygodni bez konieczności ładowania baterii w sytuacji wersji 46 mm oraz do tygodnia w wersji 43 mm.

  Bateria, która nie ma sobie równych

  linia HUAWEI WATCH GT 3 Pro cechuje się wyjątkowo długą żywotnością baterii. Wersja 46 mm zapewnia nawet do 14 dni pracy na baterii w charakterystycznych scenariuszach, a także do 7 dni pracy przy intensywnym wykorzystywaniu. Edycja 43 mm gwarantuje do 7 dni pracy na baterii w standardowych scenariuszach i do 4 dni pracy przy intensywnym korzystaniu. Dłuższa żywotność baterii sprawia, że użytkownicy mogą używać zegarka przez cały dzień, a choćby podczas snu.

  na dodatek HUAWEI WATCH GT 3 Pro obsługuje wygodne ładowanie bezprzewodowe, zapewniając jeszcze komfortowojsze ładowanie. Jest ono nawet o 30% szybsze w przypadku poprzedniej generacji.

  wytworny fason i mistrzowskie rzemiosło

  unikatowa estetyka sparowana z najnowocześniejszą technologią nada oryginalny styl Twojemu nadgarstkowi. Smartwatch ten jest nie tylko przepiękny, ale także bardzo wytrzymały. Koperty wyprodukowane z ceramiki high-tech są 10 razy twardsze od tradycyjnych, antyalergiczne, lecz także odporne na korozję, ciepło i zużycie. Ta edycja HUAWEI WATCH GT 3 Pro jest zaopatrzona w kolorowy ekran AMOLED o przekątnej 1,32 cala z powierzchnią wyświetlania, która gwarantuje bardziej klarowne wrażenia wizualne. Rozdzielczość 466 x 466 px zapewnia nieprzeciętną jakość obrazu, która wyraźnie przedstawia każdy detal na ekranie.

  powiększone tryby sportowe

  HUAWEI WATCH GT 3 Pro został udoskonalony pod względem fachowych dyscyplin sportowych. Tryb fachowego treningu golfa i tryb luźnego nurkowania gwarantuje użytkownikom niebywałe wrażenia z treningu. Ponadto smartwatch obsługuje ponad sto trybów treningowych i inteligentny plan biegowy. W zakresie monitorowania informacji technika TruSeen 5.0+ gwarantuje dalszą udoskonalenie staranności dynamicznego monitorowania tętna i saturacji krwi.

  Twój ulubiony trener personalny

  HUAWEI WATCH GT 3 Pro przygotowuje spersonalizowane biegowe plany treningowe w oparciu o płeć, wzrost, wagę, tętno oraz intensywność i częstotliwość treningów. Smartwatch ustala plan treningowy w 4 etapach – początkujący, innowacyjny, wzmocnienie i redukcja – pozwala to na uzyskanie solidnych wytycznych do poprawy kondycji. Twój inteligentny osobisty trener analizuje tygodniowe dane treningowe i automatycznie dostosowuje plan na kolejny tydzień tak, by progres był jeszcze lepszy. Plan automatycznie synchronizuje się z aplikacją HUAWEI Zdrowie, a asystent głosowy wysyła powiadomienia – byś za każdym razem miał wszystko pod kontrolą i mógł skoncentrować się na swojej trasie i biegu. Dzięki temu bieganie będzie dla Ciebie przyjemnością, nie torturą.

  nowoczesny monitoring zdrowia

  Dzięki nowoczesnej technice HUAWEI TruSeen 5.0+ i długiemu czasowi pracy baterii HUAWEI WATCH GT 3 oferuje wszechstronne zarządzanie zdrowiem w zakresie monitorowania tętna, stresu, natlenienia krwi, snu, a także procesu menstruacyjnego, co pomaga na bieżąco śledzić zmiany zachodzące w organizmie. Natomiast dzięki aplikacji HUAWEI Zdrowie w smartfonie można synchronizować kluczowe informacje w czasie rzeczywistym.

  SPECYFIKACJA

  Funkcje

  • Komunikacja
  • Bluetooth
  • GPS
  • Wodoszczelność
  • Żyroskop
  • Barometr
  • Pulsometr
  • Pulsoksymetr
  • Krokomierz
  • Licznik spalonych kalorii
  • Powiadomienia o połączeniach, SMS, e-mail
  • Funkcje użytkowe
  • Funkcje treningowe, Monitor menstruacji, Monitor snu, Śledzenie stresu
  • typ aktywności
  • Tryb wielodyscyplinowy
  • Współpracuje z zewnętrznym czujnikiem tętna

  Fizyczne

  Szerokość koperty [mm]

  42.9

  Grubość koperty [mm]

  10.5

  Waga [g]

  50

  zarys

  okrągły

  Kolor

  metaliczno-biały

  Wykonanie paska

  Skóra

  Szkło

  Szafirowe

  Wykonanie koperty

  Ceramiczne

  technologiczne

  typ

  Smartwatch

  Kompatybilna platforma

  Android, iOS

  wbudowana pamięć

  4 GB

  pojemność akumulatora [mAh]

  292

  Ładowanie indukcyjne

  Tak

  Wejście karty pamięci

  Nie

  zaimplementowany aparat

  Nie

  Złącze USB

  Magnetyczne złącze ładowania

  Złącze SIM

  Nie

  Smartwatch dla kobiet

  Tak

  kolekcja

  Huawei GT

  Model smartwatcha

  GT3 Pro Classic 43mm

  Czas pracy na baterii

  Do 7 dni

  ekran

  wyświetlacz dotykowy

  Tak

  rozmiar wyświetlacza [cal]

  1.32

  Rozdzielczość

  466 x 466

  Gwarancja i wyposażenie

  Wyposażenie

  Ładowarka

  Gwarancja

  24 miesiące

  dołączona dokumentacja

  Instrukcja obsługi w języku polskim


☆ Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395) ☆

Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395) Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 8
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Huawei Watch GT 3 Pro. Kontynuacja doskonałego kunsztu smartwatcha z linii GT. W nieustannym dążeniu do artystycznej estetyki powstał Huawei Watch GT 3 Pro. Gigant elektroniki dodał do swego smartwatcha bardziej innowacyjne funkcje sportowe i zdrowotne, a także wyraźnie dłuższą żywotność baterii. W blasku słońca. Ustaw tarczę z własnym zdjęciem z Galerii albo wybierz jeden z niezliczonych motywów do pobrania. Zmieniaj w zależności od okazji czy nastroju i podziwiaj tętniący żywymi kolorami ekran AMOLED.
  Inteligentny asystent Twojego ciała i ducha HUAWEI WATCH GT 3 Pro przenosi wspieranie zdrowego stylu życia na nowy poziom. Obsługuje szereg inteligentnych funkcji, w tym monitorowanie tętna, natlenienia krwi, wykrywanie stresu i analizę snu, dzięki temu możesz aktywnie zadbać o to, co najważniejsze. HUAWEI HUAWEI TruSeenTM 5.0+ wykorzystuje osiem sensorów fotoelektrycznych, dzięki którym możesz starannie pilnować puls przez całą dobę. Lepsze algorytmy skutecznie odfiltrowują zakłócenia sygnału, a powiadomienia w czasie rzeczywistym poinformują Cię o pokaźnych odchyleniach od pożądanego zakresu.
  Odkrywaj podwodne piękno HUAWEI WATCH GT 3 Pro otrzymał atesty IP68 i 5 ATM. Oznacza to, iż poradzi sobie nie tylko z potem, kurzem i deszczem,także z pełnym zanurzeniem na głębokości do 30 metrów4, nawet w słonej wodzie. Zabierz go ze sobą na niezapomnianą wyprawę. HUAWEI WATCH GT 3 Pro w przeznaczonym trybie nurkowania rejestruje szczegółowe informacje, takie jak czas zanurzenia czy krzywą głębokości, dzięki czemu możesz skrupulatnie kontrolować swoje postępy. Żeby nurkować dłużej i lepiej przygotować się do podwodnych przygód, włącz trening wstrzymywanie oddechu, a smartwatch będzie monitorował tętno, czas bezdechu i moment rozpoczęcia skurczów przepony.
  Ponad 100 trybów sportowych posiadając do wyboru ponad 100 treningów — w tym bieganie, jazdę na rowerze, wspinaczkę górska, pływanie czy jazdę na nartach — możesz w pełni oddać się sportowym wyzwaniom i obserwować swoje postępy. Wskaźnik zdolności biegowych dostarcza analizy w oparciu o wielowymiarowe informacje: tętno, tempo, dystans oraz częstotliwość treningu. Szczegółowe parametry i wskazówki dotyczące ćwiczeń pomagają zmaksymalizować sprawność bez nadmiernego obciążania organizmu. Dziel się swymi ulubionymi trasami i zainspiruj znajomych!
  Jeszcze więcej funkcji Dzięki sprawnej baterii i szybkości ładowania zwiększonej o 30% nie musisz martwić się o zapas energii. Starczy 10 minut, żeby naładować smartwatch do 25%, a w niecałe półtorej godziny naładujesz baterię do 100%. W pełni naładowany HUAWEI WATCH GT 3 Pro Titanium może Ci towarzyszyć nawet poprzez 14 dni.
  artykuł
  Kod producenta55028467
  EAN6941487248391
  dane PODSTAWOWE
  PrzeznaczenieUniwersalne
  FUNKCJE POMIAROWE
  FUNKCJE UŻYTKOWE
  Zdalna obsługa aparatuNie
  Zdalna obsługa odtwarzacza muzykiTak
  PowiadomieniaTak
  Alarm/budzikTak
  WibracjeTak
  Przypomnienie o nawodnieniuNie
  Znajdź moje urządzenieNie
  MikrofonTak
  GłośnikTak
  wyświetlacz
  Przekątna wyświetlacza1.43"
  Rozdzielczość wyświetlacza466x466 px
  informacje technologicznE
  ModemNie
  Wodoodporność5 ATM (do 50m)
  pojemność baterii50 mAh
  Maksymalny czas użytkowania14 dni
  FIZYCZNE
  kolor paskaBrązowy
  kształt kopertyOkrągły
  Wysokość koperty46.6 mm
  Szerokość koperty46.6 mm
  Głębokość koperty10.9 mm
  Waga54 g


Podsumowanie, czyli jaki zegarek smartwatch męski Huawei najlepszy?


Najlepszy zegarek smartwatch męski Huawei w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek smartwatch męski Huawei w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre smartwatche męskie – Zestawienie wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych smartwatchy męskich Huawei nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych zegarków smartwatchy dla mężczyzn.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek smartwatch męski Huawei opinie,
 • dobre zegarki smartwatche męskie Huawei cena,
 • ranking smartwatchy męskich Huawei,
 • zegarek smartwatch męski Huawei jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o smartwatchach męskich Huawei

#1 Gdzie szukać opinii o smartwatchach męskich Huawei?

Aktualnie zaprezentowane informacje o smartwatchach męskich Huawei odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki zegarek smartwatch męski Huawei wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych smartwatchach męskich Huawei warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki zegarek smartwatch męski Huawei jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z smartwatchami męskimi Huawei zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki smartwatche męskie Huawei to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *