FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking smartwatchy Huawei. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Smartwatche damskie, męskie i dla dzieci / Ranking smartwatchy Huawei


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych smartwatchy Huawei. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych smartwatchy Huawei,
 • TOP5 często wybieranych zegarków smartwatchy damskich i męskich.

Jakie zegarki smartwatche Huawei najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki smartwatche Huawei, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking smartwatchy Huawei, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch Huawei Watch (55020644) Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Huawei Watch D czarny Huawei Watch D czarny to smartwatch z rozbudowanymi funkcjami mierzcymi aktywno serca, a także cinienie krwi. Dziki wielu trybom treningowym umoliwia aktywno na wysokim poziomie produktywn regeneracj.

  Duym atutem jest wytrzymay akumulator. Innowacyjny pomiar cinienia krwi Smartwatch umoliwia niezwykle precyzyjny pomiar cinienia krwi. Jest to moliwe dziki zaimplementowaniu progresywnego czujnika, a także specjalnie zaprojektowanej konstrukcji zegarka.

  Uzyskiwaniu dokadnych wynikó,w sprzyja ró,wnie algorytm pomiaru cinienia TruBP. Kolejnym udogodnieniem jest moliwo analizy EKG, któ,ra informuje o ewentualnych nieprawidowociach w biciu serca. Ponad 70 trybó,w treningowych Huawei Watch D pozwala wykorzysta a 70 trybó,w treningowych, poprzez co codzienna aktywno staje si jeszcze prostsza.

  Poza wspomaganiem treningu, zegarek uatwia ró,wnie zaplanowanie adekwatnego snu oraz regeneracji. Codzienne raporty i cise monitorowanie stanu zdrowia Smartwatch udostpnia dokadne raporty dotyczce cinienia krwi czy ostatnich aktywnoci, dziki czemu z atwoci mona ledzi histori swych postpó,w.

  Swoje rezultaty i cechy mona udostpnia i poró,wnywa dziki aplikacji Huawei Zdrowie. Elegancka i wytrzymaa kompozycja Huawei Watch D znamionuje si estetycznym wygldem, a zarazem konkretn i solidn konstrukcj.

  Tarcza ze szkem 2,5D elegancko pokazuje si na rku, z kolei aluminiowa rama sprawia, e zegarek jest wytrzymały na uszkodzenia.


☆ Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922) ☆

Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922) Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI Watch GT 2 - ODKRYJ nowe MOŻLIWOŚCI Najnowszy zegarek kolekcji HUAWEI Watch GT 2 został zaprojektowany z myślą o tych, którzy w prawidłowym stylu chcą odkrywać i przekraczać kolejne granice swoich możliwości.

  zastosowanie procesora Kirin A1 - pierwszego układu Huawei dla urządzeń wearables - powoduje, że zegarek na jednym ładowaniu baterii może pracować do dwóch tygodni, a z włączonym GPS do 30 godzin. Dużo konkurencyjnych modeli działa kilkukrotnie krócej.

  HUAWEI Watch GT 2 proponuje ponadto świeże funkcje: rozmowy telefoniczne oraz odtwarzanie muzyki. W połączeniu z zwiększonymi rozwiązaniami HUAWEI Watch GT 2 powinien być idealnym kompanem także dla aktywnych sportowo.

  Zegarek obsługuje 15 dyscyplin m.in. Bieganie, triatlon, kolarstwo, pływanie, ćwiczenia fitness, orbitrek, ergonometr, a nawet wspinaczkę z trójwymiarowym zapisem trasy. Skrupulatniejsza geolokalizacja zezwala na dokładniejszy pomiar dystansu, a tym samym szybkości.

  Funkcja TruSeen(TM) w wersji 3.5 lepszy pomiar tętna, a TruSleep(TM) 2.0 śledzenie i diagnozowanie sześciu standardowych problemów ze snem, a także sugestie dotyczące udoskonalonego wypoczynku. Po każdym wysiłku zegarek zawiadamia o czasie niezbędnym na całkowitą regenerację.

  HUAWEI Watch GT 2 dostępny jest w dwóch wariantach: sportowym (kolor czarny) i klasycznym (kolor brązowy). W pierwszym wariancie pasek do zegarka tworzono z fluoroelastomeru - plastikowego kauczuku o wysokiej oporności na działanie czynników termicznych i chemicznych.

  Model klasyczny wyekwipowano w skórzany pasek. Stylowy design i prosta obsługa Wysokość korpusu zegarka wynosi 46 mm, a średnica tarczy - 454 mm. W porównaniu z zeszłorocznym modelem HUAWEI Watch GT 2 jest równocześnie lżejszy.

  Po jednej krawędzi zegarka zainstalowano dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Wyświetlacz jest dotykowy. Zastosowanie technice AMOLED i kontrastujących ze sobą barw powoduje,dane są czytelne i pokaźne.

  Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz automatycznie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia. Partner do treningów HUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in. Biegi, kolarstwo, pływanie, triatlon, wspinaczkę, rower stacjonarny, ergonometr i fitness.

  Rejestruje takie informacje jak dystans, spalone kalorie, tętno i tempo. W trakcie treningu dostarcza funkcjonalne wskazówki (np. Ostrzeżenia, gdy tętno rozpoczyna zbyt momentalnie rosnąć). Prezentuje w dodatku efekty i obciążenia wytworzonych ćwiczeń, a także dane o czasie koniecznym do pełnej regeneracji.

  precyzyjne i szczegółowe dane treningowe HUAWEI Watch GT 2 gwarantuje skrupulatniejszą geolokalizację oraz skrupulatniejszy pomiar pracy serca. Oblicza także maksymalny pułap tlenowy. Po włączeniu trybu,,pływanie" wodoszczelny zegarek Huawei rozpoczyna mierzyć m.in.

  liczbę produkowanych ruchów i sprawność pływania (SWOLF). Rozpoznaje w dodatku nieprawidłową postawę podczas aktywności. HUAWEI Watch GT 2 z wysokościomierzem, barometrem, kompasem i produktywną baterią powinien być niezastąpionym kompanem także w trakcie górskich wypraw.

  Bardziej precyzyjny pomiar pracy serca HUAWEI Watch GT 2 został wyposażony w funkcję HUAWEI TruSeen(TM). Zaktualizowana do wersji 3.5 zapewnia wydajniejszy i staranniejszy pomiar tętna. Dzięki czemu podczas treningów i zawodów osoby aktywne sportowo mogą na bieżąco monitorować atrybuty i reagować zmieniając intensywność wysiłku.

  Popraw jakość snu z funkcją TruSleep(TM) 2.0 Funkcja TruSleep(TM) nadzoruje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, iż alarm jest ustawiony w momencie, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zainicjuje wybudzania dźwiękiem, ale delikatnymi wibracjami obniżającymi poczucie senności i dyskomfortu.

  Funkcja zaktualizowana do najnowszej wersji 2.0 ponadto może śledzić i diagnozować 6 powszechnych problemów ze snem i podawać sugestie dotyczące udoskonalonego wypoczynku. W trakcie snu zegarek kontroluje tętno, analizuje oddech i przyznaje ocenę ogólnej jakości snu.

  Dwa tygodnie działania na jednym ładowaniu W zegarku zaimplementowano progresywny procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearables. Procesor gwarantuje wysoką skuteczność operacyjną i niskie zużycie energii.

  HUAWEI Watch GT 2 może pracować na jednym ładowaniu baterii choćby 2 tygodnie*, a z włączonym GPS do 30 godzin*. Tak długi czas pracy zegarka przekłada się na wyższy komfort używania. W trakcie wyjazdów służbowych lub urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skoncentrować się na pokonywaniu kolejnych kilometrów.

  Rozmawiaj poprzez zegarek HUAWEI Watch GT 2 został zaopatrzony w funkcję Bluetooth Call, która - po sparowaniu zegarka ze smartfonem - pozwala na realizowanie i odbieranie połączeń telefonicznych.powiadamia o m.in.

  przychodzących wiadomościach SMS albo komunikatach z mediów społecznościowych. Warianty danych, jakie mogą być sygnalizowane albo blokowane przez zegarek można ustawiać w aplikacji Huawei Watch albo Huawei Health.

  Odtwarzaj muzykę z zegarka Jeśli lubisz biegać lub jeździć na rowerze, słuchając jednocześnie muzyki, nie musisz już zabierać ze sobą smartfonu. HUAWEI Watch GT 2 przechowuje ok. 500 utworów*. Po prędkim sparowaniu z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei możesz biec w rytmie twojej ulubionej muzyki.

  (*Ok. 2 GB przestrzeni dyskowej. Dostępność funkcji może się różnić w zależności od regionu i wymaga smartfonu producenta Huawei lub Honor. Obsługuje HUAWEI Music w wersji 12.11.7.X lub nowszej. Odtwarza formaty mp3 i LC-AAC.

  Funkcja nie jest obsługiwana w systemie iOS) komfortowy w powszednim stosowaniu HUAWEI Watch GT 2 oferuje ponadto szereg ergonomicznych aplikacji: kompas, laterkę, lokalizowanie smartfonu, powiadomienia, kalendarz, pogodę, stoper, barometr i alarm.

  W zegarku przystępne są też liczne tarcze. Jedne posiadają charakter sportowy, inne skrojone są pod garnitur. Dzięki temu HUAWEI Watch GT 2 łatwo i przyjemnością może przypasowywać się do Twojego aktualnego uniformu.

  nadzoruj i analizuj dane w aplikacji HUAWEI Health Wszystkie informacje, które rejestruje HUAWEI Watch GT 2 są równocześnie gromadzone w aplikacji HUAWEI Health przystępnej na twoim smartfonie. Aplikacja nie tylko posiada dane z zegarka, lecz też umożliwia tworzenie i monitorowanie nowoczesnych planów treningowych, wyświetlanie w jednej linii szeregu powiązanych ze sobą parametrów: pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, typ i intensywność ćwiczeń, jakość snu.

  równocześnie każdy parametr może być analizowany w różnorodnych jednostakch czasu: godziny, dnia, tygodnia, miesiąca i roku. Tak dokładna i kompleksowa wiedza umożliwia wychwycenie współzależności i budowanie coraz udoskonalonych planów ćwiczeń.

  Aplikacja zezwala na na dodatek dzielenie się wybranymi widokami informacji na profilach społecznościowych, jak Facebook albo Instagram oraz bezpośredni eksport do Google Fit. *Aktualne cechy i specyfikacja artykułu (w tym wygląd, odcień i rozmiar), a także rzeczywista zawartość wyświetlacza (w tym tło, wygląd interface'u i ikony) mogą się różnić w stosunku do przedstawionych zdjęć.


☆ Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395) ☆

Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395) Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch gt 3 46mm active czarny (6941487224395)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 8
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Huawei Watch GT 3 Pro. Kontynuacja nieprzeciętnego kunsztu smartwatcha z serii GT. W nieustannym dążeniu do artystycznej estetyki powstał Huawei Watch GT 3 Pro. Gigant elektroniki dodał do swojego smartwatcha bardziej innowacyjne funkcje sportowe i zdrowotne, a także istotnie dłuższą żywotność baterii. W blasku słońca. Ustaw tarczę z własnym zdjęciem z Galerii albo wybierz jeden z niezliczonych motywów do pobrania. Zmieniaj w zależności od okazji czy nastroju i podziwiaj tętniący żywymi kolorami ekran AMOLED.
  Inteligentny asystent Twojego ciała i ducha HUAWEI WATCH GT 3 Pro przenosi wspieranie zdrowego stylu życia na nowy poziom. Obsługuje szereg inteligentnych funkcji, w tym monitorowanie tętna, natlenienia krwi, wykrywanie stresu i analizę snu, dzięki czemu możesz aktywnie zadbać o to, co najważniejsze. HUAWEI HUAWEI TruSeenTM 5.0+ wykorzystuje osiem sensorów fotoelektrycznych, dzięki którym możesz skrupulatnie nadzorować puls poprzez całą dobę. Lepsze algorytmy skutecznie odfiltrowują zakłócenia sygnału, a powiadomienia w czasie rzeczywistym poinformują Cię o istotnych odchyleniach od pożądanego zakresu.
  Odkrywaj podwodne piękno HUAWEI WATCH GT 3 Pro otrzymał atesty IP68 i 5 ATM. Oznacza to, że poradzi sobie nie tylko z potem, kurzem i deszczem,w dodatku z pełnym zanurzeniem na głębokości do 30 metrów4, nawet w słonej wodzie. Zabierz go ze sobą na niezapomnianą wyprawę. HUAWEI WATCH GT 3 Pro w dedykowanym trybie nurkowania rejestruje szczegółowe dane, takie jak czas zanurzenia czy krzywą głębokości, dzięki temu możesz skrupulatnie nadzorować swoje postępy. By nurkować dłużej i lepiej przygotować się do podwodnych przygód, włącz trening wstrzymywanie oddechu, a smartwatch będzie monitorował tętno, czas bezdechu i moment rozpoczęcia skurczów przepony.
  Ponad 100 trybów sportowych mając do wyboru ponad 100 treningów — w tym bieganie, jazdę na rowerze, wspinaczkę górska, pływanie czy jazdę na nartach — możesz w pełni oddać się sportowym wyzwaniom i monitorować swoje postępy. Wskaźnik zdolności biegowych dostarcza analizy w oparciu o wielowymiarowe informacje: tętno, tempo, dystans, a także częstotliwość treningu. Szczegółowe atrybuty i wskazówki dotyczące ćwiczeń pomagają zmaksymalizować efektywność bez nadmiernego obciążania organizmu. Dziel się swymi ulubionymi trasami i zainspiruj znajomych!
  Jeszcze więcej funkcji Dzięki wydajnej baterii i szybkości ładowania powiększonej o 30% nie musisz martwić się o zapas energii. Wystarczy 10 minut, żeby naładować smartwatch do 25%, a w niecałe półtorej godziny naładujesz baterię do 100%. W pełni naładowany HUAWEI WATCH GT 3 Pro Titanium może Ci towarzyszyć nawet poprzez 14 dni.
  towar
  Kod producenta55028467
  EAN6941487248391
  informacje PODSTAWOWE
  PrzeznaczenieUniwersalne
  FUNKCJE POMIAROWE
  FUNKCJE UŻYTKOWE
  Zdalna obsługa aparatuNie
  Zdalna obsługa odtwarzacza muzykiTak
  PowiadomieniaTak
  Alarm/budzikTak
  WibracjeTak
  Przypomnienie o nawodnieniuNie
  Znajdź moje urządzenieNie
  MikrofonTak
  GłośnikTak
  ekran
  Przekątna wyświetlacza1.43"
  Rozdzielczość wyświetlacza466x466 px
  informacje technicznE
  ModemNie
  Wodoodporność5 ATM (do 50m)
  objętość baterii50 mAh
  Maksymalny czas używania14 dni
  FIZYCZNE
  odcień paskaBrązowy
  kształt kopertyOkrągły
  Wysokość koperty46.6 mm
  Szerokość koperty46.6 mm
  Głębokość koperty10.9 mm
  Waga54 g

☆ Huawei watch 4 pro classic ☆

Huawei watch 4 pro classic Najniższa Cena Online

☆ Huawei watch 4 pro classic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei watch 4 pro classic
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 9
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Inteligentne zegarki Watch 4 Pro przyjmują konstrukcję fizycznych przycisków, obrotowych koron zegarków i kolorowych ekranów, a także proponują eSIM, połączenia głosowe, HUAWEI Music, połączenia MeeTime, monitorowanie tętna, TruSleepTM, wykrywanie SpO2, badanie zdrowia serca, bezdech senny, zarządzanie zdrowiem układu oddechowego, monitorowanie temperatury skóry, zarządzanie poziomem glukozy we krwi, monitorowanie wielkiej wysokości, dużo trybów treningowych, asystent wiadomości, inteligentne połączenie, asystent głosowy, płatności przenośne, EKG, GNSS, NFC, Wi-Fi, wykrywanie upadku i SOS, bogate tarcze zegarka, ładowanie bezprzewodowe i metody wprowadzania danych, które są adekwatne zarówno do codziennego użytku, jak i mistrzowskich treningów....


☆ Huawei watch gt 3 pro 43mm - white leather strap eu ☆

Huawei watch gt 3 pro 43mm - white leather strap eu Najniższa Cena Online

☆ Huawei watch gt 3 pro 43mm - white leather strap eu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei watch gt 3 pro 43mm - white leather strap eu
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm biały wykwintny wygląd i olbrzymia funkcjonalność – tak w obfitym skrócie można przedstawić Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm biały. Dużo rozbudowanych trybów treningowych przypadnie do gustu miłośnikom sportu. Zaimplementowane czujniki mogą stale rejestrować kondycję i dostarczać Ci informacji o Twoim ciele. W dodatku Watch GT 3 Pro oferuje długi czas pracy na baterii, a także obsługę wielu pomocnych aplikacji.
  Ponad 100 trybów sportowych nowe, fachowe dyscypliny sportowe zawitały do Watch GT 3 Pro. Dzisiaj możesz skorzystać z definiowanego trybu luźnego nurkowania lub gry w golfa. Oczywiście poza tym niewątpliwie wynajdziesz również inne ulubione aktywności. Ten zegarek proponuje ponad 100 trybów treningowych. Wbudowany system geolokalizacji niewątpliwie okaże się obfitym atutem dla osób uprawiających sport na świeżym powietrzu.
  Czujniki w Watch GT 3 Pro 43 mm W kopercie białego Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm umieszczono 8 starannych czujników. To właśnie one dokonują pomiarów Twojej aktualnej kondycji. Dostarczone dane pozwolą Ci lepiej poznać swoje ciało i dowiedzieć się, w jakim stanie się znajduje. Zegarek otrzymał również nową generację TruSeenTM 5.0+ i wspierają go zaawansowane algorytmy AI. Dzięki nim uzyskujesz staranny pomiar poziomu tętna oraz saturacji krwi.
  komfortowy i wielofunkcyjny Biały Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm obsługuje się jeszcze prościej i wygodniej niżeli starsze modele. Liczne innowacyjne funkcje i spoko aplikacji poszerzają funkcjonalność urządzenia i sprawdzą się podczas podróży i rozrywki lub uprawiania sportu. Obrotowy pierścień zezwala na instynktowną nawigację, jak i zezwala na zmianę rozmiaru zdjęcia albo ikon. Jednocześnie wygląda nad wyraz stylowo i wyróżnia stylowy design zegarka.
  Wybierz inteligentnie Zastanawiasz się nad zakupem smartwatcha? Nie wiesz, jak Huawei Watch GT 3 Pro spełni oczekiwania w powszednim użytkowaniu? Przeczytaj opinię Piotra Kalety, redaktora portalu Geex. Huawei Watch GT 3 Pro Huawei Watch GT 3 Pro to doskonale wyprodukowany smartwatch, wyekwipowany w ekran AMOLED, 8 sensorów mierzących najważniejsze aspekty treningów, współpracujący z aplikacją Huawei Zdrowie. Ten smartwatch rejestruje ponad 100 rodzajów aktywności fizycznej, w tym także te bardzo nietypowe i nieoczywiste, lecz aktywność to przecież aktywność i warto wiedzieć, ile kcal dzięki niej ubywa. Huawei Watch GT 3 Pro jest wyjątkowo udaną konstrukcją, jednocześnie dla ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie sportu, jak i tych, którzy pragną posiadać na nadgarstku gustowny gadżet, mierzący przy okazji ćwiczenia uprawiane dla podtrzymania kondycji i korzystnego samopoczucia. Specyfikacja Pamięć zaimplementowana
  2 GB
  typ wyświetlacza
  AMOLED
  Przekątna wyświetlacza
  1,32"
  Rozdzielczość wyświetlacza
  466 x 466 px
  Łączność
  Bluetooth
  NFC
  Nawigacja satelitarna
  Tak
  Czujniki
  Akcelerometr
  Barometr
  Kompas
  Pulsoksymetr (SpO2)
  Pulsometr
  Światła
  Termometr
  Żyroskop
  detektor natlenienia krwi
  Funkcje informacyjne
  Mapy i nawigacja
  Prognoza pogody
  Stoper
  Alarm
  Funkcje telefoniczne
  Powiadomienia o połączeniach, SMS, e-mail
  Rozmowy głosowe
  Funkcje śledzenia aktywności
  samoczynne wykrywanie czasu odpoczynku
  Monitorowanie snu
  Monitorowanie stresu
  Monitorowanie tętna
  Monitorowanie temperatury skóry
  Funkcje biegowe
  Treningi biegowe
  Funkcje fitness i siłownia
  Ćwiczenia oddechowe
  Funkcje multimedialne
  Sterowanie aparatem
  Sterowanie odtwarzaczem
  Budowa i wykonanie
  Koperta ceramiczna
  Szkło szafirowe
  Skórzany pasek
  zastosowany głośnik
  zaimplementowany mikrofon
  Ceramiczny tył koperty
  odporność
  Wodoszczelność 5 ATM
  Bateria
  292 mAh
  Czas pracy na baterii
  do 7 dni normalnego używania
  Obwód nadgarstka
  130 - 190 mm
  wariant paska
  Pasek skórzany
  odcień paska
  Biały
  kolor koperty
  srebrny
  Kompatybilność z systemami
  Smartfony z systemem Android 6.0 lub nowszym
  Smartfony z systemem iOS 9.0 albo nowszym
  dodatkowe informacje
  Bezprzewodowe ładowanie
  Digital Crown
  Możliwość jednostkowego przypasowania wyglądu tarczy zegarka
  dołączone akcesoria
  przewód ładujący
  wymiar koperty
  43 mm
  Szerokość
  43 mm
  Wysokość
  43 mm
  Grubość
  10,5 mm
  Waga
  50 g
  Gwarancja
  24 miesiące (gwarancja producenta)
  Kod producenta
  Frigga-B19V

☆ Huawei Smartwatch watch fit 2 ☆

Huawei Smartwatch watch fit 2 Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch fit 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch fit 2
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Huawei Watch Fit 2 proponuje również możliwość łatwego zarządzania zdrowym trybem życia, a także monitorowania aktywności fizycznej. Do 14 dni standardowego użytkowania 1,74-calowy ekran AMOLED HD FullView 97 trybów sportowych, asystent zdrowia, prowadzenie rozmów Czujniki - 9-osiowy sensor inercyjny (akcelerometr, żyroskop, GPS, pulsometr) ok. 26 g (bez paska) 5 ATM

☆ Huawei Smartwatch watch gt 2 pro black ☆

Huawei Smartwatch watch gt 2 pro black Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch gt 2 pro black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch gt 2 pro black
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Smartwatch został wyekwipowany w konieczne do monitorowania zdrowia funkcje: pomiar tętna, stresu, natlenienia krwi i analizę snu. Rejestruje ponad sto aktywności fizycznych. 5 ATM *Urządzenia z klasą szczelności 5 ATM są oporne na wodę do 50 metrów. 14 dni przy charakterystycznym stosowaniu. GPS Bluetooth 5.1, BLE / BR / EDR Wymagany Android 4.4 / iOS 9.0 lub nowszy Ok. 52 g (bez paska) 1,39" AMOLED 454 x 454 HD. Wyświetlacz dotykowy. Żyroskop Akcelerometr czujnik geomagnetyczy Optyczny czujnik tętna Barometr Kompatybilny z systemami Android i iOS

☆ Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny ☆

Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch HUAWEI Watch GT 2 Classic 46 mm Srebrny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest komfortowy i lekki. Imponuje poręcznymi rozwiązaniami i nowoczesnym bezkompromisowym designem. Wyświetlacz pokrywa szafirowe szkło. Korpus jest tytanowy i wytrzymały na wstrząsy. Tylna część pokrywy, gdzie zlokalizowano czujniki obserwujące m.in.

  tętno, jakość snu oraz poziom stresu, mieści ceramiczne komponenty. Pasek jednocześnie w wersji sportowej, jak i klasycznej nie podrażnia skóry. Korzyści: barwny i dotykowy ekran AMOLED o rozdzielczości 454 x 454 Zastowanie technologii AMOLED, a także kontrastujących ze sobą barw powoduje, iż wyświetlane na ekranie dane są krystaliczne i wyraźne Dzięki innowacyjnej jednostce Kirin A1 - zaprojektowanej z myślą o urządzeniach wearables - HUAWEI Watch GT 2 Pro może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie zastosowana pamięć pozwala na zapisanie wielu plików, a po podłączeniu słuchawek bezprzewodowych, cieszyć się ulubioną muzyką lub pasjonującym audiobookiem Zdalne realizowanie zdjęć sparowym smartfonem Obsługa pomiaru poziomu SpO2 (nasycenia krwi tlenem) pomaga zadbać o zdrowie i bezpieczny trening.

  Szafirowe szkło i tytanowy korpus HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest komfortowy i lekki. Imponuje funkcjonalnymi rozwiązaniami i nowoczesnym minimalistycznym designem. Ekran pokrywa szafirowe szkło. Korpus jest tytanowy i wytrzymały na wstrząsy.

  Tylna część obudowy, gdzie zlokalizowano czujniki obserwujące m.in. Tętno, jakość snu, a także poziom stresu, gromadzi ceramiczne części. Pasek równocześnie w wersji sportowej, jak i konwencjonalnej nie podrażnia skóry.

  Wysokiej jakości wyświetlacz, który sam reguluje swoją jasność Smartwatch Huawei został zaopatrzony w kolorowy i dotykowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 454×454. Zastowanie technologii AMOLED oraz kontrastujących ze sobą odcieni sprawia, że wyświetlane na ekranie dane są krystaliczne i wyraźne.

  Dzięki rozwiązaniu ALS wyświetlacz samoczynnie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia. 2 tygodnie na jednym ładowaniu baterii Dzięki postępowej jednostce Kirin A1 - zaprojektowanej z myślą o urządzeniach wearables - HUAWEI Watch GT 2 Pro może pracować na jednym ładowaniu baterii choćby 2 tygodnie*.

  w trakcie wyjazdów służbowych lub urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skoncentrować się na pokonywaniu kolejnych kilometrów i nie obawiać się, iż bateria momentalnie się rozładuje.

  Rozmawiaj poprzez smartwatch Po sparowaniu ze smartfonem możesz odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne. Przeniesienie kontaktów do HUAWEI WATCH GT 2 Pro jest instynktowne i prędkie. Smartwatch wyświetla dodatkowo przychodzące wiadomości SMS, a także komunikaty z mediów społecznościowych.

  W aplikacji Huawei Health możesz zablokować wybrane źródło powiadomień. Pilnuj swoje zdrowie Chciałbyś zrozumieć, dlaczego Twój organizm rozpoczyna zachowywać się inaczej$684 Spada koncentracja$685 Szybciej się denerwujesz$686 HUAWEI WATCH GT2 Pro został wyposażony w kilka funkcji, które pozwalają na monitorowanie kluczowych dla zdrowia i samopoczucia parametrów m.in.

  tętno, poziom stresu, jakość snu oraz natlenienie krwi**. Wielowymiarowe dane pozwalają zajrzeć w głąb ciała i podjąć działania, które mogą poprawić Twoją kondycję. Pomiar SpO2 Nasycenie krwi telenem (SpO2) jest jednym z ważnych parametrów życiowych, które odzwierciedlają zaopatrzenie organizmu w tlen.

  Zbyt niski poziom SpO2 może powodować poważne objawy, takie jak brak energii, zmęczenie i zawroty głowy. Zegarek HUAWEI WATCH GT 2 Pro obsługuje pomiar poziomu SpO2 na żądanie, pomagając zadbać o zdrowie i bezpieczny trening.

  Ponad sto trybów sportowych HUAWEI WATCH GT 2 Pro, jako Twój osobisty asystent, służy w dodatku pełnym wsparciem przy ponad stu aktywnościach fizycznych. W pamięci urządzenia znajduje się 17 trybów sportowych, kolejne 85 można wybrać i dodać jednym kliknięciem.

  Do wyboru jest m.in. Bieganie, triatlon, golf, yoga, taniec, fitness, narciarstwo, snowboarding. Smartwatch rejestruje m.in. Dystans, kadencję, spalone kalorie, tętno i tempo oraz przewyższenia. Na bieżąco nadzoruje i wyświetla zmieniający się poziom wysiłku aerobowego i anaerobowego.


☆ Smartwatch watch gt 4 green 46mm srebrno-zielony marki Huawei ☆

Smartwatch watch gt 4 green 46mm srebrno-zielony marki Huawei Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch watch gt 4 green 46mm srebrno-zielony marki Huawei - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Smartwatch watch gt 4 green 46mm srebrno-zielony marki Huawei
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  nieśmiertelna elegancja i tradycyjny design | monitoring snu i parametrów zdrowia | do 14 dni pracy na baterii.linię smartwatchy huawei watch gt uwydatnia przeplatanie się inteligentnych funkcji z konwencjonalnym designem, dzięki czemu znalazła ona podziw w oczach tysięcy zadowolonych polek i polaków.

  seria huawei watch gt 4wnosi powiew niespotykanej dotąd elegancji i szyku. To połączenie piękna na zewnątrz, z tym, co znakomite i unikatowe również we wnętrzu.nieprzemijalny wygląd zegarków powoduje,wspaniale połączą się z twoim stylem, czym on jest dla ciebie.

  wybierz taki model huawei watch gt 4, który będzie podkreślać i oddawać twoją osobowość, niezależnie od okoliczności. Jednak dopieszczony i modny wygląd to nie wszystko. Ten smartwatch w prosty i efektywny sposób będzie wspierać cię w dbaniu o twoje zdrowie.

  w końcu monitorowanie, budowanie korzystnych nawyków i dbanie o korzystną kondycję jest zawsze w modzie.huawei watch gt 4, w przeciwieństwie do wielu innych smart zegarków, połączy się z twoim telefonem, niezależnie czy jest to android, czy ios.

  po czym będzie do twojej dyspozycji choćby przez 14 dni (wersja 46 mm) albo 7 dni (wersja 41 mm) nieprzerwanego działania na jednym ładowaniu. Istnieje uzasadnione ryzyko, iż każdy, kto zobaczy twój huawei watch gt 4, będzie ci go zazdrościć.


☆ Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny ☆

Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch HUAWEI Watch 4 Czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Inteligentne zegarki Watch 4 wykorzystują fizyczne przyciski, obrotowe korony zegarków i kolorowe ekrany i proponują eSIM, połączenia głosowe, HUAWEI Music, połączenia MeeTime, monitorowanie tętna, TruSleepTM, wykrywanie SpO2, badanie zdrowia serca, bezdech senny, zarządzanie zdrowiem układu oddechowego, monitorowanie temperatury skóry, zarządzanie poziomem glukozy we krwi, monitorowanie znacznej wysokości, dużo trybów treningowych, asystent wiadomości, inteligentne połączenie, asystent głosowy, płatności mobilne, EKG, GNSS, NFC, Wi-Fi, wykrywanie upadku i SOS, bogate tarcze zegarka, ładowanie bezprzewodowe i metody wprowadzania danych, które są adekwatne zarówno do codziennego stosowania, jak i mistrzowskich treningów....


Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki smartwatche Huawei – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zegarki smartwatche Huawei, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich smartwatchy Huawei jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Huawei Smartwatch watch fit new czarny ☆

Huawei Smartwatch watch fit new czarny Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch fit new czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch fit new czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI WATCH FIT Zadbaj o zdrowie i kondycję z nowym HUAWEI WATCH FIT. Najnowszy smartwatch Huawei będzie Twoim kompanem i trenerem, który potrafi przystosować się do Twojego stylu i nastroju. Został wyekwipowany w duży barwny ekran AMOLED o przekątnej 1.64".

  Z paskiem waży zaledwie 34 g. Jest wodoodporny. Rejestruje 96 trybów sportowych m.in. Ćwiczenia fitness, jogę, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie. Na ekranie możesz włączyć animacje z wybranymi treningami.

  dzięki temu zyskasz pewność, że ćwiczenia wykonujesz poprawnie i w adekwatnej kolejności. Na jednym ładowaniu baterii bez aktywowania trybów sportowych smartwatch pracuje 10 dni. Wystarczy 5 minut doładowania, by smartwatch mógł działać poprzez kolejny dzień.

  HUAWEI WATCH FIT proponuje ważne dla monitorowania zdrowia funkcje: pomiar i analizę tętna, snu, a także stresu. Mierzy w dodatku natlenienie krwi. Pasek do zegarka wytworzony jest z włókien polimerowych i nie podrażnia skóry.

  Lekki, stylowy, wygodny HUAWEI WATCH FIT został wyposażony w znaczny barwny ekran AMOLED o przekątnej 1.64". Rozdzielczość wynosi 280x456. Ekran, który pokrywa lekko zaokrąglone szkło 2.5D, zajmuje aż 70 proc.

  powierzchni. Odwzorowuje niemal 17 milionów barw. Tak bogata gama pozwala zachować wyjątkowo dobry kontrast. Dane są wyraźne i czytelne. Dzięki rozwiązaniu ALS ekran samoczynnie dostosowuje swoją jasność do pory dnia.

  Smartwatch, który przypasuje się do Twojego stylu obszerny i kolorowy ekran w HUAWEI WATCH FIT spisuje się nie tylko w trakcie ćwiczeń. Na wyświetlaczu możesz ustawiać dowolne tarcze, które będą przypasowane do Twojego stylu, nastroju i pory dnia.

  Do wyboru masz ponad 200 motywów. Alternatywnie na ekranie możesz wyświetlić autorskie zdjęcie. Starczy wejść do aplikacji HUAWEI Zdrowie i pobrać zdjęcie zapisane w galerii smartfonu. Na ekranie jednocześnie motyw, jak i Twoje autorskie zdjęcie będą prezentować się genialnie.

  Spersonalizuj swoją tarczę Bardziej zależy Tobie na monitorowaniu funkcji, które są ważne dla zdrowia czy na tym,szybko uruchomić wybrane aktywności sportowe$197 Czy chcesz mieć ciągły podgląd wykonanych kroków$198 To, co jest dla Ciebie najważniejsze, teraz możesz ustawić jako główny widok na ekranie.

  Lekki i wygodny Smartwatch HUAWEI jest szczególnie lekki. Koperta zegarka z paskiem waży 34 g. Fluoroelastomer, który został wykorzystany w procesie produkcji paska, nie podrażnia skóry i nadaje odpowiednią rozciągliwość.

  dzięki temu HUAWEI WATCH FIT jest komfortowy w trakcie ćwiczeń i snu. Grubość koperty wraz z czujnikiem, monitorującym m.in. Aktywności fizyczne i tętno wynosi zaledwie 12,3 mm. Superszybkie ładowanie w 5 minut Smukły i lekki HUAWEI WATCH FIT imponuje również wydajnością.

  Po pełnym naładowaniu baterii (trwa to ok. Półtorej godziny) smartwatch może pracować choćby 10 dni. Wydłużenie czasu pracy o kolejny dzień wymaga zaledwie 5 minut doładowania Twój osobisty trener W zdrowym ciele zdrowy duch.

  Tę sprawdzoną maksymę HUAWEI WATCH FIT pozwoli Tobie wdrożyć w życie. Smartwatch oferuje 96 trybów sportowych m.in. Ćwiczenia na siłowni, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie czy nawet jogę. W HUAWEI WATCH FIT odkryjesz dodatkowo 12 kursów fitness.

  Ruchome animacje z treningami Na ekranie HUAWEI WATCH FIT możesz wyświetlać animacje, które będą ilustrować wykonywanie - wybranych przez Ciebie - ćwiczeń. Dzięki czemu zyskasz pewność, że plan treningowy realizujesz poprawnie i w adekwatnej kolejności.

  Szczegółowy monitoring ćwiczeń HUAWEI WATCH FIT zagwarantuje szczegółowy monitoring, który obejmuje m.in. Pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, tempo. Podczas treningu możesz otrzymywać poręczne wskazówki, np.

  ostrzeżenia, gdy tętno inicjuje zbyt błyskawicznie rosnąć. Smartwatch demonstruje w dodatku efekty i obciążenia wytworzonych ćwiczeń. Informuje o czasie niezbędnym do pełnej regeneracji. Pływaj efektywniej Wodoodporny HUAWEI WATCH FIT spełnia standrad 5 ATM.

  dzięki czemu smartwatch może być Twoim kompanem, gdy pływasz w basenie albo w morzu. Po treningu smartwatch przesyła do aplikacji Huawei Zdrowie szczegółowe dane: czas trwania ćwiczeń, spalone kalorie, tętno średnie i maksymalne, a także tempo i efektywność mierzoną liczbą ruchów wyprodukowanych w ciągu minuty.

  Nagroda za wysiłek Każdy Twój sukces jest na bieżąco rejestrowany i nagradzany. Jeśli pokonałeś najdłuższy dystans, HUAWEI WATCH FIT obsypie Ciebie nagrodami. Trasę pokonałeś w najszybszym tempie lub wykonałeś najwięcej kroków w ciągu dnia$199 Smartwatch i ten sukces odnotuje!

  Na autopilocie HUAWEI WATCH FIT samoczynnie lokalizuje bieganie, prędki chód, ćwiczenia na orbiterku eliptycznym oraz na urządzeniu imitującym wiosłowanie. Powiadomienie o włączeniu rejestracji wyświetla się na ekranie smartwatcha.

  Trenuj z głową Kondycję budujesz, gdy regenerujesz się po zakończeniu ćwiczeń. Dlatego tak ważne są szczegółowe informacje o intensywności ćwiczeń, efektach treningowych oraz czasie koniecznym do pełnego odpoczynku.

  Wszystkie wskazówki odnajdziesz w HUAWEI WATCH FIT i aplikacji Huawei Zdrowie. Nadzoruj obciążenia w czasie rzeczywistym Po wybraniu i włączeniu dowolnego trybu sportowego na ekranie HUAWEI WATCH FIT wyświetli się łuk podzielony na pięć części.

  Każda oznaczona jest innym kolorem. Każda odzwierciedla inny poziom wysiłku: od rozgrzewki po arcytrudnie trudne ćwiczenia anaerobowe. Pod łukiem znajduje się strzałka, która przemieszcza się wskazując aktualne obciążenie dla Twojego organizmu.

  Czas na odpoczynek Po zakończeniu ćwiczeń HUAWEI WATCH FIT wyświeli szereg ergonomicznych sugestii: jak bardzo trening był intensywny, czy Twoja forma fizyczna rośnie, ile godzin Ci potrzeba, by się zregenerować.

  W oparciu o tak szczegółowe informacje możesz generować i modyfikować plany treningowe, które oddalą Ciebie od kontuzji, a przybliżą do upragnionego celu. Zobacz natlenienie krwi Masz duszności spowodowane problemami przy nabieraniu powietrza$200 Serce zaczyna pracować szybciej$201 Przyczyną może być niedotlenienie krwi.

  Poziom saturacji możesz sprawdzić wykorzystując HUAWEI WATCH FIT. Po założeniu zegarka wystarczy delikatnie unieść nadgarstek i włączyć funkcję, która dokona pomiaru. Wynik zobaczysz na ekranie. Zadbaj o zdrowie Chciałbyś zrozumieć, dlaczego Twój organizm inicjuje zachowywać się inaczej$202 Spada koncentracja$203 Szybciej się denerwujesz$204 HUAWEI WATCH FIT został zaopatrzony w kilka funkcji, które pozwalają na monitorowanie kluczowych dla zdrowia i samopoczucia parametrów m.in.

  tętno, poziom stresu, jakość snu oraz natlenienie krwi. Wielowymiarowe informacje pozwalają zajrzeć w głąb ciała i podjąć działania, które mogą poprawić Twoją kondycję. Asystent trzyma rękę na pulsie Po sparowaniu ze smartfonem Twój HUAWEI WATCH FIT powiadomi Ciebie, gdy otrzymasz wiadomość SMS, email albo komunikat z mediów społecznościowych.


☆ SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą ☆

SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą Najniższa Cena Online

☆ SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: SmartWatch HUAWEI Watch Czarny ze stalową bransoletą
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 16
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI Watch GT Active został zaprojektowany z myślą o miłośnikach różnych dyscyplin: biegania, jazdy na rowerze, pływania, triatlonu, górskich wypraw, ale też ćwiczeń fitness wykonywanych w zamkniętych pomieszczeniach.

  Nowy multisportowy zegarek Huawei rejestruje w czasie rzeczywistym szereg koniecznych parametrów: dystans, tempo, tętno, a także spalone kalorie. Jeśli biegasz, ponadto możesz zyskać treningowe wskazówki podparte wieloma analizami stworzonymi poprzez współpracującą z nami markę Firstbeat.

  Jeśli lubisz wspinaczki, z pomocą będzie służyć zainstalowany w zegarku barometr wysokości. Jeśli masz ochotę na rowerowe lub górskie wyprawy w nieznane, barometr będzie prognozować także zmiany pogody, a kompas wskazywać właściwą drogę.

  Jeśli chcesz pływać, urządzenie powinno wytrzymać dziesięciominutowe zanużenie do głębokości 50 metrów. W każdym przypadku możesz wytwarzać i modyfikować spersonalizowane plany treningowe, które będą prowadzić do wyodrębnionego poprzez Ciebie celu.

  Prosty w obsłudzeTrener jest pomocny, gdy wiedzę i doświadczenie potrafi przekazać w zrozumiały sposób. Tak również działa HUAWEI Watch GT Active. Jako Twój personalny trener jest skarbnicą informacji. Rejestruje i podpowiada kolejne jednostki treningowe.

  Jest prosty w obsłudze. Na jednej krawędzi zegarka są dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Pokryte delikatnymi wypustkami są nieskomplikowane w użyciu w trakcie intensywnego wysiłku.

  wyświetlacz jest dotykowy. Działa w intuicyjny sposób. Zastosowanie technice AMOLED i kontrastujących ze sobą barw powoduje,dane wyświetlane na tarczy o średnicy 454 mm są czytelne i wielkie. Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz samoczynnie dopasowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.Sportowy design, klasyczny sznytPodczas projektowania HUAWEI Watch GT Active nasi inżynierowie sprostali skomplikowanym do pogodzenia oczekiwaniom.

  wyświetlacz jest przestrzenny, a zegarek kompaktowy. Wysokość ramy, która okala tarczę wynosi zaledwie 10,6 mm. Jednocześnie obudowa oparta na ceramicznej konstrukcji z elementami tytanowej stali nierdzewnej jest lekka, wytrzymała i trudna do zarysowania.

  Komfort unosi także rozciągliwy pasek. Tworzony z plastikowego kauczuku pozostaje wytrzymały na ciepło, olej i korozję. Nie podrażnia skóry. Do paska możesz dobierać różne tarcze. Do wyboru masz kilkanaście wariantów.

  Jedne posiadają posiadają charakter sportowy, inne - konwencjonalny. Dzięki czemu HUAWEI Watch GT Active może być idealnym elementem Twojego uniformu także po zakończonym treningu.Gotowy na wielogodzinne bojeBateria w HUAWEI Watch GT Active ma pojemność 420 mAh i przy wykorzystaniu GPS może działać choćby 22 godziny.

  Najnowszy zegarek Huawei powinien być zatem wyśmienitym wyborem dla tych, którzy uwielbiają długie treningi, górskie wyprawy albo triatlonowe zawody trwające kilkanaście lub więcej godzin. Ale zegarek może pracować dłużej.

  Gdy zegarek przechodzi w stan spoczynku, samoczynnie włącza się tryb oszczędzania energii. Bez aktywowania sportowych funkcji HUAWEI Watch GT Active może pracować na jednym ładowaniu baterii choćby dwa tygodnie.staranniejsza Geolokalizacja, rzeczywiste daneWiele sportowych zagarków geolokalizuje pokonywaną trasę i przewyższenia w oparciu o sygnał z jednej satelity.

  przez to pozycjonowanie jest mniej dokładne, a uzyskiwane wyniki zachęcają do wydobywania mylnych przekonań o naszej wytrzymałości albo prędkości. HUAWEI Watch GT Active działa inaczej: zegarek rejestruje trajektorię ruchu na lądzie i w wodzie wykorzystując do tego sygnał z trzech satelitów!

  dzięki czemu geolokalizacja jest staranniejsza, a zmierzone tempo i tętno bliższe rzeczywistym wartościom. To cenna wiedza, zezwala na bowiem mądrzejsze planowanie treningów, a w rezultacie uzyskiwanie coraz lepszych rezultatów podczas zawodów.

  Nie ma przy tym znaczenia, gdzie akurat ćwiczysz. HUAWEI Watch GT Active wspierany jest poprzez amerykański system satelitarny GPS, rosyjski GLONASS, chiński BEIDOU-4 oraz europejski GALILEO.Monitoring serca przez całą dobęHUAWEI Watch GT Active został zaopatrzony w funkcję TruSeen™3.0 Heart Rate Monitoring.

  Funkcja umożliwia monitorowanie pracy serca poprzez cały dzień. Jeśli wykryje zaburzenia tętna, zegarek może natychmiast zawibrować, aby Cię ostrzec. Informacje są dostępne z poziomu urządzenia i aplikacji Huawei Health.

  równocześnie mogą być źródłem praktycznej wiedzy: wiesz czy po ostatnim treningu organizm zdążył się zregenerować, a może wciąż Twoje mięśnie są przemęczone i w związku z tym kolejne ćwiczenia powinny być spokojniejsze i stworzone w wolniejszym tempie?Analiza snuPodczas projektowania zegarków z linii HUAWEI WATCH GT współpracowaliśmy z Centrum Medycznym Harvard Medical School CDB.

  Owocem współpracy jest funkcja TruSleep™, która kompleksowo i precyzyjnie nadzoruje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, że alarm jest ustawiony w momencie, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zacznie wybudzanie dźwiękiem, ale delikatnymi wibracjami ograniczającymi tym sposobem poczuc


☆ Huawei Smartwatch watch fit 2 ☆

Huawei Smartwatch watch fit 2 Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch fit 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HUAWEI
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch fit 2
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:
  Huawei Watch Fit 2 proponuje jeszcze możliwość prostego zarządzania zdrowym trybem życia, a także monitorowania aktywności fizycznej. Do 14 dni standardowego używania 1,74-calowy ekran AMOLED HD FullView 97 trybów sportowych, asystent zdrowia, prowadzenie rozmów Czujniki - 9-osiowy czujka inercyjny (akcelerometr, żyroskop, GPS, pulsometr) ok. 26 g (bez paska) 5 ATM

☆ Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 SE Czarny ☆

Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 SE Czarny Najniższa Cena Online

☆ Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 SE Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Smartwatch HUAWEI Watch GT 3 SE Czarny
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Główne parametry

  Rozwój społeczeństwa sprawił, że ludzie zaczęli zwracać coraz pokaźniejszą uwagę na swoje zdrowie. Prowadzenie zdrowego trybu życia stało się jednym z najczęstszych sposobów uniemożliwiania chorobom, a uzupełnieniem i wsparciem tych praktyk stał się smartwatch. To osobisty, inteligentny asystent, który pomaga w sposób aktywny zadbać o siebie. HUAWEI WATCH GT 3 Pro jest nie tylko partnerem, na którym można polegać w zakresie naukowego zarządzania sportem i zdrowiem. Zapewnia on jeszcze stylowe, luksusowe doznania na najwyższym poziomie dzięki nowemu interfejsowi, wysokiej jakości materiałom, z których został wyprodukowany oraz wyraźnemu, wielkiemu ekranowi.

  ponadto HUAWEI WATCH GT 3 Pro działa choćby do dwóch tygodni bez konieczności ładowania baterii w sytuacji wersji 46 mm oraz do tygodnia w wersji 43 mm.

  Bateria, która nie ma sobie równych

  seria HUAWEI WATCH GT 3 Pro cechuje się istotnie długą żywotnością baterii. Wersja 46 mm zapewnia choćby do 14 dni pracy na baterii w standardowych scenariuszach, a także do 7 dni pracy przy intensywnym stosowaniu. Edycja 43 mm zagwarantuje do 7 dni pracy na baterii w typowych scenariuszach i do 4 dni pracy przy intensywnym korzystaniu. Dłuższa żywotność baterii sprawia, iż użytkownicy mogą używać zegarka przez cały dzień, a choćby w trakcie snu.

  ponadto HUAWEI WATCH GT 3 Pro obsługuje wygodne ładowanie bezprzewodowe, zapewniając jeszcze wygodniejsze ładowanie. Jest ono nawet o 30% szybsze w sytuacji poprzedniej generacji.

  wytworny fason i profesjonalne rzemiosło

  unikatowa estetyka sparowana z najnowocześniejszą technologią nada specyficzny fason Twojemu nadgarstkowi. Smartwatch ten jest nie tylko błyskotliwy, ale także niezwykle wytrzymały. Koperty wytwarzane z ceramiki high-tech są 10 razy twardsze od konwencjonalnych, antyalergiczne, lecz także odporne na korozję, ciepło i zużycie. Ta edycja HUAWEI WATCH GT 3 Pro jest wyposażona w barwny wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,32 cala z powierzchnią wyświetlania, która zagwarantuje bardziej transparentne wrażenia wizualne. Rozdzielczość 466 x 466 px zapewnia wspaniałą jakość obrazu, która wyraźnie przedstawia każdy szczegół na ekranie.

  zwiększone tryby sportowe

  HUAWEI WATCH GT 3 Pro został udoskonalony pod względem mistrzowskich dyscyplin sportowych. Tryb mistrzowskiego treningu golfa, a także tryb luźnego nurkowania zapewnia użytkownikom niebywałe wrażenia z treningu. Na dodatek smartwatch obsługuje ponad sto trybów treningowych i inteligentny plan biegowy. W zakresie monitorowania informacji technika TruSeen 5.0+ zapewnia dalszą poprawę dokładności dynamicznego monitorowania tętna i saturacji krwi.

  Twój ulubiony trener personalny

  HUAWEI WATCH GT 3 Pro przygotowuje spersonalizowane biegowe plany treningowe w oparciu o płeć, wzrost, wagę, tętno i intensywność i częstotliwość treningów. Smartwatch ustala plan treningowy w 4 etapach – początkujący, progresywny, wzmocnienie i redukcja – pozwala to na uzyskanie konkretnych wytycznych do poprawy kondycji. Twój inteligentny osobisty trener analizuje tygodniowe dane treningowe i samoczynnie dopasowuje plan na kolejny tydzień tak, by progres był jeszcze lepszy. Plan samoczynnie synchronizuje się z aplikacją HUAWEI Zdrowie, a asystent głosowy wysyła powiadomienia – byś za każdym razem miał wszystko pod kontrolą i mógł skupić się na swojej trasie i biegu. Dzięki temu bieganie będzie dla Ciebie przyjemnością, nie torturą.

  progresywny monitoring zdrowia

  Dzięki innowacyjnej technice HUAWEI TruSeen 5.0+ i długiemu czasowi pracy baterii HUAWEI WATCH GT 3 proponuje wszechstronne zarządzanie zdrowiem w zakresie monitorowania tętna, stresu, natlenienia krwi, snu, a także cyklu menstruacyjnego, co pomaga na bieżąco śledzić zmiany zachodzące w organizmie. Natomiast dzięki aplikacji HUAWEI Zdrowie w smartfonie można synchronizować kluczowe informacje w czasie rzeczywistym.

  SPECYFIKACJA

  Funkcje

  • Komunikacja
  • Bluetooth
  • GPS
  • Wodoszczelność
  • Żyroskop
  • Barometr
  • Pulsometr
  • Pulsoksymetr
  • Krokomierz
  • Licznik spalonych kalorii
  • Powiadomienia o połączeniach, SMS, e-mail
  • Funkcje użytkowe
  • Funkcje treningowe, Monitor menstruacji, Monitor snu, Śledzenie stresu
  • rodzaj aktywności
  • Tryb wielodyscyplinowy
  • Współpracuje z zewnętrznym czujnikiem tętna

  Fizyczne

  Szerokość koperty [mm]

  42.9

  Grubość koperty [mm]

  10.5

  Waga [g]

  50

  zarys

  krągły

  Kolor

  srebrno-biały

  Wykonanie paska

  Skóra

  Szkło

  Szafirowe

  Wykonanie koperty

  Ceramiczne

  techniczne

  rodzaj

  Smartwatch

  Kompatybilna platforma

  Android, iOS

  wbudowana pamięć

  4 GB

  pojemność akumulatora [mAh]

  292

  Ładowanie indukcyjne

  Tak

  Wejście karty pamięci

  Nie

  zastosowany aparat

  Nie

  Złącze USB

  Magnetyczne złącze ładowania

  Złącze SIM

  Nie

  Smartwatch dla kobiet

  Tak

  kolekcja

  Huawei GT

  Model smartwatcha

  GT3 Pro Classic 43mm

  Czas pracy na baterii

  Do 7 dni

  ekran

  ekran dotykowy

  Tak

  rozmiar wyświetlacza [cal]

  1.32

  Rozdzielczość

  466 x 466

  Gwarancja i wyposażenie

  Wyposażenie

  Ładowarka

  Gwarancja

  24 miesiące

  dołączona dokumentacja

  Instrukcja obsługi w języku polskim


☆ Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922) ☆

Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922) Najniższa Cena Online

☆ Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: Huawei Smartwatch watch gt 2 46mm (6901443329922)
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  HUAWEI Watch GT 2 - ODKRYJ nowe MOŻLIWOŚCI Najnowszy zegarek serii HUAWEI Watch GT 2 został zaprojektowany z myślą o tych, którzy w prawidłowym stylu chcą odkrywać i przekraczać kolejne granice swoich możliwości.

  użycie procesora Kirin A1 - pierwszego układu Huawei dla urządzeń wearables - powoduje, iż zegarek na jednym ładowaniu baterii może pracować do dwóch tygodni, a z włączonym GPS do 30 godzin. Dużo konkurencyjnych modeli działa kilkukrotnie krócej.

  HUAWEI Watch GT 2 oferuje ponadto nowe funkcje: rozmowy telefoniczne i odtwarzanie muzyki. W połączeniu z zwiększonymi rozwiązaniami HUAWEI Watch GT 2 powinien być idealnym kompanem także dla aktywnych sportowo.

  Zegarek obsługuje 15 dyscyplin m.in. Bieganie, triatlon, kolarstwo, pływanie, ćwiczenia fitness, orbitrek, ergonometr, a nawet wspinaczkę z trójwymiarowym zapisem trasy. Precyzyjniejsza geolokalizacja pozwala na staranniejszy pomiar dystansu, a tym samym szybkości.

  Funkcja TruSeen(TM) w wersji 3.5 ulepszony pomiar tętna, a TruSleep(TM) 2.0 śledzenie i diagnozowanie sześciu standardowych problemów ze snem, a także sugestie dotyczące lepszego wypoczynku. Po każdym wysiłku zegarek powiadamia o czasie potrzebnym na pełną regenerację.

  HUAWEI Watch GT 2 przystępny jest w dwóch wariantach: sportowym (kolor czarny) i tradycyjnym (kolor brązowy). W pierwszym wariancie pasek do zegarka wykonano z fluoroelastomeru - plastikowego kauczuku o wysokiej odporności na działanie czynników termicznych i chemicznych.

  Model klasyczny wyposażono w skórzany pasek. Stylowy design i prosta obsługa Wysokość korpusu zegarka wynosi 46 mm, a średnica tarczy - 454 mm. W porównaniu z zeszłorocznym modelem HUAWEI Watch GT 2 jest jednocześnie lżejszy.

  Po jednej krawędzi zegarka zainstalowano dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Ekran jest dotykowy. Wykorzystanie technice AMOLED i kontrastujących ze sobą barw powoduje,informacje są czytelne i wielkie.

  Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz samoczynnie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia. Partner do treningów HUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in. Biegi, kolarstwo, pływanie, triatlon, wspinaczkę, rower stacjonarny, ergonometr, a także fitness.

  Rejestruje takie informacje jak dystans, spalone kalorie, tętno i tempo. Podczas treningu dostarcza ergonomiczne wskazówki (np. Ostrzeżenia, gdy tętno inicjuje zbyt momentalnie rosnąć). Pokazuje ponadto efekty i obciążenia wytwarzanych ćwiczeń, a także informacje o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji.

  precyzyjne i szczegółowe informacje treningowe HUAWEI Watch GT 2 zapewnia staranniejszą geolokalizację i staranniejszy pomiar pracy serca. Oblicza również maksymalny pułap tlenowy. Po włączeniu trybu,,pływanie" wodoszczelny zegarek Huawei zaczyna mierzyć m.in.

  liczbę wyprodukowanych ruchów i skuteczność pływania (SWOLF). Rozpoznaje dodatkowo nieprawidłową postawę w trakcie aktywności. HUAWEI Watch GT 2 z wysokościomierzem, barometrem, kompasem i wydajną baterią powinien być niezastąpionym kompanem także podczas górskich wypraw.

  Bardziej precyzyjny pomiar pracy serca HUAWEI Watch GT 2 został wyekwipowany w funkcję HUAWEI TruSeen(TM). Zaktualizowana do wersji 3.5 zagwarantuje skuteczniejszy i skrupulatniejszy pomiar tętna. Dzięki czemu w trakcie treningów i zawodów osoby aktywne sportowo mogą na bieżąco monitorować parametry i reagować zmieniając intensywność wysiłku.

  Popraw jakość snu z funkcją TruSleep(TM) 2.0 Funkcja TruSleep(TM) pilnuje czas i fazy snu. Jeśli okaże się, iż alarm jest ustawiony w chwili, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie rozpocznie wybudzania dźwiękiem, ale delikatnymi wibracjami obniżającymi poczucie senności i dyskomfortu.

  Funkcja zaktualizowana do najnowszej wersji 2.0 w dodatku może śledzić i diagnozować 6 powszechnych problemów ze snem i podawać sugestie dotyczące lepszego wypoczynku. W trakcie snu zegarek pilnuje tętno, analizuje oddech i przyznaje ocenę ogólnej jakości snu.

  Dwa tygodnie działania na jednym ładowaniu W zegarku zaimplementowano postępowy procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearables. Procesor gwarantuje wysoką skuteczność operacyjną i niskie zużycie energii.

  HUAWEI Watch GT 2 może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie*, a z włączonym GPS do 30 godzin*. Tak długi czas pracy zegarka przekłada się na wyższy komfort używania. Podczas wyjazdów służbowych albo urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skupić się na pokonywaniu kolejnych kilometrów.

  Rozmawiaj poprzez zegarek HUAWEI Watch GT 2 został wyposażony w funkcję Bluetooth Call, która - po sparowaniu zegarka ze smartfonem - umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych.sygnalizuje o m.in.

  przychodzących wiadomościach SMS lub komunikatach z mediów społecznościowych. Warianty informacji, jakie mogą być sygnalizowane albo blokowane poprzez zegarek można ustawiać w aplikacji Huawei Watch lub Huawei Health.

  Odtwarzaj muzykę z zegarka Jeśli uwielbiasz biegać lub jeździć na rowerze, słuchając jednocześnie muzyki, nie musisz już zabierać ze sobą smartfonu. HUAWEI Watch GT 2 przechowuje ok. 500 utworów*. Po prędkim sparowaniu z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei możesz biec w rytmie twojej ulubionej muzyki.

  (*Ok. 2 GB przestrzeni dyskowej. Dostępność funkcji może się różnić w zależności od regionu i wymaga smartfonu marki Huawei albo Honor. Obsługuje HUAWEI Music w wersji 12.11.7.X lub nowszej. Odtwarza formaty mp3 i LC-AAC.

  Funkcja nie jest obsługiwana w systemie iOS) komfortowy w rutynowym używaniu HUAWEI Watch GT 2 oferuje ponadto szereg ergonomicznych aplikacji: kompas, laterkę, lokalizowanie smartfonu, powiadomienia, kalendarz, pogodę, stoper, barometr i alarm.

  W zegarku dostępne są również liczne tarcze. Jedne mają charakter sportowy, inne skrojone są pod garnitur. Dzięki czemu HUAWEI Watch GT 2 prosto i przyjemnością może dostosowywać się do Twojego aktualnego uniformu.

  pilnuj i analizuj informacje w aplikacji HUAWEI Health Wszystkie informacje, które rejestruje HUAWEI Watch GT 2 są jednocześnie gromadzone w aplikacji HUAWEI Health przystępnej na twoim smartfonie. Aplikacja nie tylko posiada informacje z zegarka, lecz też zezwala na tworzenie i monitorowanie innowacyjnych planów treningowych, wyświetlanie w jednej linii szeregu powiązanych ze sobą parametrów: pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, rodzaj i intensywność ćwiczeń, jakość snu.

  jednocześnie każdy parametr może być analizowany w najróżniejszych jednostakch czasu: godziny, dnia, tygodnia, miesiąca oraz roku. Tak skrupulatna i kompleksowa wiedza zezwala na wychwycenie współzależności i budowanie coraz udoskonalonych planów ćwiczeń.

  Aplikacja zezwala na ponadto dzielenie się wybranymi widokami danych na profilach społecznościowych, jak Facebook albo Instagram oraz bezpośredni eksport do Google Fit. *Aktualne cechy i specyfikacja produktu (w tym wygląd, kolor i wymiar) i rzeczywista zawartość wyświetlacza (w tym tło, wygląd interface'u i ikony) mogą się różnić w stosunku do przedstawionych zdjęć.Podsumowanie, czyli jaki zegarek smartwatch Huawei najlepszy?


Najlepszy zegarek smartwatch Huawei w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek smartwatch Huawei w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre smartwatche – Zestawienie wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych smartwatchy Huawei nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych zegarków smartwatchy damskich i męskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek smartwatch Huawei opinie,
 • dobre zegarki smartwatche Huawei cena,
 • ranking smartwatchy Huawei,
 • zegarek smartwatch Huawei jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o smartwatchach Huawei

#1 Gdzie szukać opinii o smartwatchach Huawei?

Aktualnie zaprezentowane informacje o smartwatchach Huawei odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki zegarek smartwatch Huawei wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych smartwatchach Huawei warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki zegarek smartwatch Huawei jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z smartwatchami Huawei zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki smartwatche Huawei to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *