FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania bluetooth dousznych. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania bluetooth dousznych


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania bluetooth dousznych,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki do biegania bluetooth douszne najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania bluetooth douszne, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania bluetooth dousznych, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 ☆

Xiaomi Redmi Buds 3 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi Buds 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe Poczuj rytm, zapomnij o hałasie Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one w dodatku wspaniałe pod względem jakości dźwięku.

  starczy zamknąć oczy i wsłuchać się. Flagowy poziom hybrydowej redukcji szumów Konieczność znakomitych doświadczeń z aktywną redukcją szumów. Mikrofony typu feedback i feed-forward i mikrofony do rozmów, współpracują ze sobą, aby zapewnić stałą redukcję szumów w każdej sytuacji.

  eliminowanie niechcianego hałasu o natężeniu do 40dB Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu. Poziom tłumienia hałasu do 40dB, redukujący hałas z otoczenia nawet o 99%. Równocześnie w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym, jak i w pociągu podziemnym, zostań w swoim własnym świecie bez zakłóceń.

  dostępność 3 trybów służących tłumieniu szumów Spełnią Twoje oryginalne oczekiwania w zakresie redukcji hałasu. Wybierz trafny tryb w odpowiedzi na zróżnicowane stopnie hałasu otoczenia, aby zapobiec nadmiernemu naciskowi na uszy i powiększyć komfort korzystania z funkcji redukcji hałasu do maksimum.

  Wybierz tryb zrównoważony gdy jesteś w kawiarni lub parku, wybierz tryb lekki w biurze lub bibliotece albo wybierz tryb głęboki w metrze lub na lotnisku. Warstwowe odfiltrowanie głosu i wyraźniejsze rozmowy Potrójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia zapewniający czyste rozmowy.

  Mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i mikrofon do rozmów współpracują ze sobą w celu dokładnej eliminacji szumów otoczenia i zachowania głosu dzięki algorytmowi eliminacji szumów połączeń za pomocą modelu sieci neuronowej.

  pozwala na to prowadzenie wyraźnych rozmów nawet w głośnym otoczeniu. Luźna rozmowa w trakcie noszenia słuchawek dzięki trybom podwójnej przejrzystości. W trybie transparentności słuchaj muzyki, słysząc równocześnie dźwięki otoczenia.

  Przełączenie do trybu zwiększonej głośności mowy zezwala na prowadzenie swobodnych rozmów nawet przy założonych słuchawkach. Przenieś doznania słuchowe na zupełnie nowy poziom dzięki jakości dźwięku HiFi nieszablonowa jakość dźwięku pomimo skupiania się na redukcji szumów.

  Dzięki zaawansowanemu przetwornikowi dynamicznemu z podwójnym magnesem każdy komponent przeszedł rygorystyczny test; ponadto, dzięki fachowej krzywej strojenia Xiaomi HRTF, dźwięki można przywrócić do ich oryginalnego brzmienia.

  Wierne odtworzenie każdego szczegółu Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem odzwierciedla subtelne szczegóły dźwięków. Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,07%. Membrana o wysokiej sztywności redukuje drgania przy wysokich częstotliwościach.

  Wysokie tony są przeróżne, wyraźne i czyste. Japońska cewka Daikoku CCAW obejmuje wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości. Jest ultralekka i niezwykle czuła. Podwójne magnesy N52 są wysoce magnetyczne i dynamiczne, co zniża poziom zniekształceń dźwięku z słuchawek.

  staranna kontrola dynamiki przy niskich częstotliwościach Oddzielna wnęka tylna w naturalny sposób tworzy obszar bez zakłóceń i gwarantuje czułość dynamicznej jednostki sterującej. Pokaźny otwór wentylacyjny z metalowej siatki rozciągliwie reguluje ciśnienie powietrza wewnątrz wnęki, obniżając straty spowodowane drganiami dynamicznego układu membran.

  mistrzowskie strojenie HRTF Umiarkowane tony niskie zapewniają naturalne wrażenia przy niskich częstotliwościach, wciągające i bogate w basy. Wyraźne tony wysokie zachowują więcej szczegółów przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnym wygładzeniu sybilantów w celu poprawy krystaliczności, zapewniając perfekcyjną muzykę i bogaty dźwięk.

  profesjonalne tunery z laboratorium dźwięku Xiaomi delikatnie kalibrują krzywą odpowiedzi częstotliwości w oparciu o fizyczną akustykę i psychoakustykę. Zakładając słuchawki, czujesz się jak w studiu, gdzie czysty i wciągający dźwięk dociera bezpośrednio do bębenków usznych.

  funkcjonalna budowa Czuj się wygodnie nawet po wielu godzinach stosowania. Lekki korpus o masie 4,6g, wielopunktowo dopracowana konstrukcja. Zoptymalizowana struktura z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości stwarza dokładny, stabilny trójkąt wokół tragusa, antitragusa i małżowiny usznej.

  zagwarantuje obszerniejszy komfort użytkowania słuchawek dousznych. Sterowanie dotykiem Uszczypnięcie, podobnie jak w sytuacji przycisku fizycznego, skutecznie uniemożliwia przypadkowej komendzie lub opóźnieniu. Po uszczypnięciu można uzyskać skrupulatną reakcję, aby łatwo przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki albo wybierać inne funkcje.

  szczególnie długi czas pracy baterii i ładowanie bezprzewodowe Do 7 godzin żywotności baterii przy pojedynczym ładowaniu (z wyłączonym ANC). Do 32 godzin wykorzystywania w połączeniu z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

  Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI, kompatybilny z najróżniejszymi ładowarkami. Dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa kompozycja Douszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Funkcje bluetooth SPP (Serial Port Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) Impedancja 32 $32 Mikrofon Tak Zasięg 10 m odcień Biały Akcesoria w pakiecie Słuchawki Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek na słuchawki (w tym 1 para fabrycznie zainstalowana na słuchawkach) przewód USB-C do zasilania etui ładującego Instrukcja obsługi Pozostałe atrybuty profesjonalne strojenie HRTF usuwanie niepożądanego hałasu do 40dB przenośna i bezprzewodowa kompozycja Japońska cewka Daikoku CCAW Podwójne magnesy N52 Klasa oporności IP55 Jakość dźwięku Hi-Fi Sterowanie dotykiem Możliwość ładowania etui bezprzewodowo QI


☆ JBL T225 ☆

JBL T225 Najniższa Cena Online

☆ JBL T225 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T225
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Tune 225TWS szare Trwałe połączenie bezprzewodowe Zjednocz się ze swoją muzyką i swoim światem. Daj się ponieść brzmieniu JBL Pure Bass i nie pozwól, by przewody Cię ograniczały. Słuchawki JBL Tune 225TWS gwarantują bezproblemowy dostęp do muzyki i rozmów.

  starczy otworzyć etui i już można zacząć słuchanie, ponieważ słuchawki JBL TUNE 225TWS parują się natychmiast z Twoim urządzeniem, a funkcja Dual Connect zezwala na korzystanie z jednej lub obu słuchawek.

  Dłuższe i komfortowe słuchanie dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 25 godzin. Wśród najróżniejszych opcji kolorystycznych bez wątpienia wynajdziesz słuchawki JBL Tune 225TWS, które będą pasowały do Twojego stylu.

  prędkie parowanie Dzięki funkcji Fast Pair (szybkie parowanie) włączonej poprzez Google, Twoje słuchawki JBL Tune 225TWS są połączone z urządzeniem z Androidem od razu po wyjęciu ich z etui ładującego. Możesz także sparować niemało sprzętów, dotykając ekranu urządzenia.

  szykowne, wygodne etui do ładowania. Dłuższy czas słuchania Żaden detal nie umknął naszej uwadze. Etui do ładowania słuchawek JBL Tune 225TWS zostało zaprojektowane w ten sam przemyślany sposób, co przechowywane w nim słuchawki, a inspiracją dla jego kształtu jest kamień rzeczny.

  dodatkowo ma ono miękką obudowę i wykrzywioną pokrywkę, która wyskakuje, gwarantując szybki dostęp do słuchawek. Akumulator o żywotności sięgającej 25 godzin pozwala słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc.

  Możesz słuchać swojego prywatnego koncertu do czasu, aż chcesz. Jedno lub oboje uszu Lewe ucho, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect gwarantuje moc, która umożliwia bezproblemowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów przy pomocy jednej lub obu słuchawek JBL Tune 225TWS.

  Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i równocześnie korzystać z drugiej.


☆ Apple AirPods ☆

Apple AirPods Najniższa Cena Online

☆ Apple AirPods - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple AirPods
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 31
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Euforia od ucha do uchaAirPods Pro wykorzystują technologię aktywnej redukcji hałasu, zanurzając Cię w czystym dźwięku. Oferują tryb kontaktu, w którym słyszysz, co dzieje się wokół. A ich rozmiar możesz zintegrować do swoich uszu i wygodnie nosić je poprzez cały dzień.

  AirPods Pro, podobnie jak AirPods, ekspresowo łączą się z Twoim iPhonem lub Apple Watch. A po wyjęciu z etui są od razu gotowe do działania. Aktywna redukcja hałasuAirPods Pro to niewiarygodnie lekkie słuchawki z funkcją redukcji hałasu, która odcina dźwięki z otoczenia, pozwalając Ci słuchać bez przeszkód.

  AirPods Pro posiadają dwa mikrofony jeden skierowany na zewnątrz, a drugi do wewnątrz które zapewniają wyjątkowo skuteczną redukcję hałasu. Tryb aktywnej redukcji hałasu bezustannie dostosowuje się do geometrii Twojego ucha i kształtu wkładek, wyciszając dźwięki z otoczenia i zezwalając skupić się na muzyce, podcastach i połączeniach.

  Tryb kontaktuPo włączeniu trybu kontaktu AirPods Pro przepuszczają dźwięki, dzięki czemu słyszysz, co dzieje się wokół Ciebie. Skierowane na zewnątrz i do w środku mikrofony AirPods Pro niwelują efekt izolacji dźwięków powodowany poprzez silikonowe wkładki, zezwalając Ci naturalnie i wygodnie rozmawiać z ludźmi w Twoim otoczeniu.

  AirPods Pro pomogą Ci także lepiej usłyszeć osobę, z którą rozmawiasz twarzą w twarz, bo dzięki funkcji Wyraźny głos skutecznie wychwytują z zewnętrznego hałasu to, co mówi. DopasowywalneAirPods Pro dostarczane są w zestawie z sprężystymi wkładkami silikonowymi w trzech wymiarach i jeszcze lepiej dają się dopasować do ucha.

  Zwężające się wkładki dostosowują się do kształtu Twoich uszu, tak by AirPods Pro nie wypadały i precyzyjnie przylegały, nadzwyczajnie tłumiąc hałas. Etui ładujące MagSafeEtui ładujące MagSafe zapewnia ponad 24 godziny odtwarzania.

  wystarczy położyć etui na ładowarce MagSafe lub podkładce do ładowania bezprzewodowego i zaczekać. A gdy nie masz ich akurat pod ręką, możesz wykorzystać do ładowania portu Lightning. Obłędna jakość dźwiękuSpecjalnie zaprojektowany przetwornik tworzy solidne basy o wysokiej amplitudzie i niskim poziomie zniekształceń.

  Ultrawydajny wzmacniacz z szerokim zakresem dynamicznym stwarza idealny dźwięk, wydłużając równocześnie czas pracy na baterii. Z kolei adaptacyjna korekcja (EQ) automatycznie dostraja muzykę tak,oszałamiała bogatym brzmieniem.

  Jeszcze więcej magiiStworzony poprzez Apple czip H1 eksponuje się niewiarygodnie niskimi opóźnieniami. Umieszczony u nasady detektor nacisku przystępne sterowanie muzyką i połączeniami oraz przełączanie się pomiędzy aktywną redukcją hałasu a trybem kontaktu.

  Z kolei dzięki funkcji Udostępnianie dźwięku ten sam strumień audio popłynie w dwóch parach AirPods, zezwalając Ci zagrać w grę, obejrzeć film lub posłuchać muzyki z drugą osobą. Informacje o produkcie Przeznaczenie Telefonia internetowa Muzyka Telefonia komórkowa konstrukcja Douszne Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza Lightning Dźwięk Stereo Funkcje bluetooth HFP (Hands-Free Profile) Mikrofon Tak kolor Biały Waga 10.8 g Akcesoria w pakiecie AirPods Pro Etui ładujące MagSafe Silikonowe wkładki douszne (w trzech rozmiarach) kabel z Lightning na USB-C Dokumentacja rozmiary AirPods Pro (jedna słuchawka) Wysokość: 30,9 mm Szerokość: 21,8 mm Grubość: 24,0 mm Etui ładujące MagSafe Wysokość: 45,2 mm Szerokość: 60,6 mm Grubość: 21,7 mm nadaje się do Modele iPhonea iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max iPhone 13 mini iPhone 13 iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 11 iPhone SE (2.

  generacji) iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone SE (1. Generacji) Modele iPada iPad mini (6. Generacji) iPad (9. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (5.

  generacji) iPad Pro 12,9 cala (4. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (3. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 11 cali (3. Generacji) iPad Pro 11 cali (2. Generacji) iPad Pro 11 cali (1.

  generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (4. Generacji) iPad Air (3. Generacji) iPad Air 2 iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad mini 4 Modele Maca MacBook Air (M1, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, 20182019 r.) MacBook Air (13 cali, początek 20152017 r.) MacBook Air (11 cali, początek 2015 r.) MacBook Pro (14 cali, 2021 r.) MacBook Pro (16 cali, 2021 r.) MacBook Pro (13 cali, M1, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 2020 r.) MacBook Pro (13 cali, 20162019 r.) MacBook Pro (Retina, 13 cali, koniec 20122015 r.) MacBook Pro (16 cali, 2019 r.) MacBook Pro (15 cali, 20162019 r.) MacBook Pro (Retina, 15 cali, połowa 20122015 r.) MacBook (Retina, 12 cali, początek 20152017 r.) iMac (24 cale, M1, 2021 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2019 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, koniec 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 20192020 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27 cali, koniec 20142015 r.) iMac Pro (2017 r.) Mac mini (M1, 2020 r.) Mac mini (2018 r.) Mac mini (koniec 2014 r.) Mac Pro (2019 r.) Mac Pro (koniec 2013 r.) Modele Apple Watch Apple Watch Series 7 Apple Watch Series 6 Apple Watch SE Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 3 Apple Watch Series 2 Apple Watch Series 1 Modele Apple TV Apple TV 4K (2.

  generacji) Apple TV 4K (1. Generacji) Apple TV HD Modele iPoda iPod touch (7. Generacji) Pozostałe właściwości technologia dźwięku Aktywna redukcja hałasu Tryb kontaktu Adaptacyjna korekcja (EQ) Odpowietrznik do wyrównywania ciśnienia Specjalny przetwornik Apple o wysokiej amplitudzie Specjalny wzmacniacz z szerokim zakresem dynamicznym Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy Czujniki Dwa mikrofony kształtujące wiązkę akustyczną Mikrofon skierowany do wewnątrz Dwa czujniki optyczne Przyspieszeniomierz wyłapujący ruch Przyspieszeniomierz namierzający mowę sensor nacisku Procesor Układ SiP (System in Package) oparty na czipie H1


☆ Savio TWS-01 ☆

Savio TWS-01 Najniższa Cena Online

☆ Savio TWS-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio TWS-01
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe SAVIO TWS-01 [Przeznaczenie] Przeznaczenie Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Savio TWS-01 z mikrofonem i power bankiem służą do komfortowego słuchania muzyki, gdziekolwiek jesteś. Nadadzą się także, jako zestaw słuchawkowy do samochodu.

  W skład zestawu wchodzi: - Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth Savio TWS-01 - kabel ładowania, - Power bank, - Instrukcja obsługi [W skład zestawu wchodzi:] [Opis] Opis Bezprzewodowe słuchawki SAVIO TWS-01 to nieprzeciętne rozwiązanie dla aktywnych osób, a także dla użytkowników szanujących komfort i wygodę.

  Lekka kompozycja zagwarantuje swobodę ruchów w trakcie wykorzystywania, a zastosowany przycisk umożliwia odbieranie połączeń przychodzących, połączenie z ostatnio wybranym numerem i wybór następnego utworu. Wysoka jakość wykonania daje najkorzystniejsze brzmienie, które sprosta każdemu wyzwaniu.

  Specyfikacja technologiczna: - Wersja Bluetooth: 5.0 - Zasięg działania: do 10 metrów - Czas działania: do 2 godz. - Czas ładowania: do 1 godz. - Czas czuwania: do 100 godz. - Impedancja: 32 Ω - Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz - Czułość: -38dB - zaimplementowany mikrofon: Tak - Dioda powiadomień LED: Tak - Waga: 7.4g - Klawisze funkcyjne umożliwiają: włączenie/wyłączenie urządzenia, zmianę utworu, odbieranie/odrzucanie połączeń, połączenie z ostatnio wybranym numerem.

  [Specyfikacja technologiczna:]


☆ Sony WF-C500 ☆

Sony WF-C500 Najniższa Cena Online

☆ Sony WF-C500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sony
 • Nazwa produktu: Sony WF-C500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 23
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  WF-C500 prawdziwie bezprzewodowe słuchawki nieduże rozmiary, pierwszorzędny dźwięk Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne WF-C500 mają kompaktową konstrukcję, dzięki której prawidłowo pasują do uszu. Niewielkie wymiary nie oznaczają jednak gorszych wrażeń.

  System DSEE przywraca wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości, rozszerzając szczegółowość brzmienia. Słuchawki współpracują ze smartfonami Bluetooth i są łatwe w użyciu, a do wyboru masz cztery odcienie.

  Więcej przyjemności ze słuchaniaSystem DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) zwiększa autentyzm brzmienia, przywracając wytłumione dźwięki i wysokie częstotliwości. Muzykę możeszdopasować do własnych upodobań, używając funkcji korektora w aplikacji Sony |

  Headphones Connect.Aby muzyka brzmiała bardziej naturalnieKompresja usuwa z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie utworu. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) przywraca je, dzięki temu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.Twój dźwięk.

  Tak jak lubiszDostosuj dźwięk do swoich upodobań. Do wyboru masz przeróżne ustawienia dostosowujące brzmienie do gatunku muzycznego. Możesz także utworzyć i zapisać własne ustawienia za pomocą funkcji EQ Custom w aplikacji SonyHeadphones Connect.śladowe, lekkie, idealnie pasująceSłuchawki mają niewiele znaczące rozmiary i precyzyjnie pasują do uszu.

  Zaokrąglone, pozbawione krawędzi pokrywy są wygodne i przyjemne w noszeniu, więc masz wygodne warunki do słuchania muzyki.praktyczne ukształtowanie powierzchniOdkąd w 1982 roku na rynek trafiły pierwsze na świecie słuchawki douszne - Sony MDR-E252 - analizujemy olbrzymie ilości informacji o kształtach uszu ludzi z całego świata.

  Słuchawki WF-C500 są owocem tych badań. Ich kształt nadaje się do otworu w uchu, a nowa, funkcjonalna powierzchnia zapewnia jednostajniejsze trzymanie się.poręczne, kieszonkowe etuiCylindryczne etui z funkcją ładowania ma bardzo nieduże wymiary i luźno posiada się w torbie albo kieszeni, więc słuchawki mogą Ci towarzyszyć naprawdę wszędzie.

  Dzięki transparentnemu wieczku z fakturą przypominającą mleczne szkło etui zyskuje elegancki, elitarny wygląd.Łatwa obsługa przyciskamiPrzyciski na słuchawkach WF-C500 służą nie tylko do włączania i zatrzymywania odtwarzania, zmieniania utworów i regulacji głośności - można również nimi aktywować asystenta głosowego w smartfonie i odbierać telefony bez sięgania po smartfon.wygodniejsze rozmowy przez telefonMikrofon o wysokiej jakości pozwala swobodnie rozmawiać przez telefon i zapewnia jeszcze wyraźniejszy dźwięk.

  Nie musisz choćby wyjmować telefonu z kieszeni.Współpraca z asystentem głosowymWystarczy nacisnąć przycisk,prędko włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub komunikować się ze znajomymi.Znajdź słuchawki dzięki funkcji Fast PairParowanie słuchawek WF-C500 z urządzeniami z systemem Android ułatwia funkcja Fast Pair.

  Do nawiązania łączności Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Możeszłatwo odszukać słuchawki, włączając w nich sygnał dźwiękowy albo sprawdzając na smartfonie ostatnią znaną lokalizację. Swift Pair - przystępne podłączanie komputeraFunkcja Swift Pair pomaga sparować słuchawki WF-C500 z komputerem z Windows 10 poprzez Bluetooth.

  Gdy włączysz tryb parowania, pobliskie urządzenia z Windows 10 wyświetlą informacje o sposobie parowania.Słuchanie poprzez cały dzień, ładowanie trwające minutyDzięki poręcznemu etui z funkcją ładowania możesz słuchać muzyki nawet przez 20 godzin.

  A gdy masz dosłownie moment na podładowanie akumulatora, już po 10 minutach uzyskasz zapas energii na kolejną godzinę słuchania.Pryskająca woda? Pot? To nicStopień wodoodporności IPX4 oznacza, że słuchawkom nie zaszkodzi pot ani pryskająca woda.

  Pozostań w ruchu przy muzyce.sporo spraw, jedna słuchawkaJeśli oprócz słuchania muzyki chcesz czasem z kimś porozmawiać, wyjmij z etui tylko jedną słuchawkę i używaj jej w zwykły sposób.jednostajna i bezusterkowa łączność Bluetooth Mikroukład Bluetooth transmitujący dźwięk do obu słuchawek jednocześnie i antena o zoptymalizowanej konstrukcji zrównoważoną łączność i nieprzeciętne wrażenia przy słuchaniu.

  Dzięki nieznacznemu opóźnieniu dźwięku przyjemniejsze jest również oglądanie.Tak wciągające. Tak realistyczne.Zanurz się w otaczających Cię zewsząd dźwiękach. Dźwiękach tak realistycznych, jak na koncercie albo w studiu nagraniowym.

  Dzięki 360 Reality Audio muzyka osiąga niespotkaną dotąd wyrazistość i realizm. W tych słuchawkach doświadczysz 360 Reality Audio.Z myślą o naturzeProjektanci produktów Sony troszczą się nie tylko o styl, lecz i środowisko.

  Opakowanie słuchawek WF-C500 nie zawiera plastiku. Prezentuje to, jak firma Sony stara się ograniczać wpływ swych produktów i działań na środowisko naturalne.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe atrybuty: Przetwornik akustyczny: 5,8 mm Czas ładowania akumulatora: Około 2,5 godziny Czas pracy akumulatora (ciągłe odtwarzanie muzyki): Maks.

  10 godzin Czas pracy akumulatora (ciągła komunikacja): Maks. 5 godzin...


☆ Panasonic RZ-B100 ☆

Panasonic RZ-B100 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RZ-B100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RZ-B100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zanurz się w świecie bezprzewodowego dźwięku dzięki nowym słuchawkom b100 firmy panasonic. Udoskonalona praktyczna budowa pozwala w pełni zagłębić się w dźwięku i sprawić, by każdy dzień stał się unikatowy.

  korzyści: poręczna kompozycja - słuchawki bezprzewodowe b100 gwarantują wygodę i pełne dobranie. Ich ergonomiczny zarys zezwala na całkowitą swobodę, a także słuchanie twojej ulubionej muzyki w świetnej jakości przez cały dzień.

  zadbaj o znakomity dźwięk - umieszczone w każdej słuchawce przetworniki dynamiczne 13 mm, oryginalne basy i wyjątkowe doznania moc na cały dzień- dzięki czasowi pracy baterii do 16 godzin słuchawki b100 zawsze dotrzymują ci kroku.

  etui ładujące z gniazdem usb rodzaju c pozwala na 4 pełne cykle ładowania — nawet w biegu. Odporność na pot - wysoka skuteczność i odporność na wodę i kurz na poziomie ipx4 pozwolą ci uniknąć wszelkich kompromisów szybkie i bezpieczne połączenie - zrównoważone połączenie oraz rewelacyjny dźwięk, gdziekolwiek jesteś wszystkie opcje w zasięgu dotyku - detektor dotykowy znajdujący się na obu słuchawkach b100 umożliwia szybkie i komfortowe sterowanie: możesz odtwarzać muzykę lub rozpocząć połączenie jednym dotknięciem obsługa głosowa - zintegrowana obsługa głosowa pozwala na korzystanie z pełnego zakresu usług siri i asystenta google – wystarczy sparować słuchawki z obsługującym je urządzeniem włącz i słuchaj - wbudowane diody led świecą na niebiesko i biało, sygnalizująć stan połączenia, gotowość do parowania i połączenie z urządzeniem


☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI ☆

FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI Najniższa Cena Online

☆ FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Huawei
 • Nazwa produktu: FreeBuds 4 Biały Słuchawki Bluetooth HUAWEI
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywne redukowanie szumów:tak;Asystent głosowy:nie;dodatkowe zasilanie z etui do:22 h;Czas pracy do:4 h;przeznaczone dla:smartfon;wymiar kabla:0 m;Funkcje uzupełniające:przeznaczona aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:czip Kirin A1, sterowanie dotykowe, automatyczne parowanie po otwarciu etui, aplikacja HUAWEI AI Life, ładowanie poprzez port USB-C i bezprzewodowo, funkcja szybkiego ładowania;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:metaliczny;Kolor:metaliczny/szary;wariant słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Huawei, Honor;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):FreeBuds 4;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IPX4 (detale w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C, bezprzewodowe;Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;dostosowywanie głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:14,3 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:douszne;Waga:8,2 g;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m


☆ Philips SHB2515 ☆

Philips SHB2515 Najniższa Cena Online

☆ Philips SHB2515 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Philips
 • Nazwa produktu: Philips SHB2515
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Philips SHB 2515
  Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

  Muzyka bez ograniczeń Zaznaj prawdziwej swobody. Dzięki mobilnemu etui z funkcją ładowania bezprzewodowe słuchawki dokanałowe true wireless zapewniają aż 100 godzin odtwarzania. Ciesz się niezmiennie rewelacyjnym brzmieniem i bezpośrednim dostępem do wirtualnego asystenta telefonu. Czy ktoś tu wspominał o długiej podróży?
  Uzyskaj nawet do 110 godzin odtwarzania lub rozmów dzięki etui
  Ruszaj w drogę i korzystaj z możliwości wielokrotnego ładowania w Twojej kieszeni. Całkowicie naładowane etui umożliwia choćby 110 godzin odtwarzania. Jedno ładowania urządzenia w etui trwa około 1,5 godziny i zapewnia około 5 godzin odtwarzania albo rozmów.
  mobilne etui do ładowania z wbudowanym powerbankiem 3350 mAh
  Nigdy nie zabraknie Ci mocy. Etui do ładowania z wbudowanym powerbankiem 3350 mAh ładuje nie tylko słuchawki, ale także telefon. Wystarczy podłączyć smartfon do etui za pośrednictwem portu USB.
  Miękkie, gumowe wykończeni, staranne i wygodne dostosowania
  Dzięki dopasowanej i lekkiej konstrukcji możesz słuchać muzyki w naprawdę komfortowych warunkach. Miękkie, gumowe wykończenie słuchawek gwarantuje wspaniałe przypasowanie do kształtu ucha zewnętrznego. Wymienne gumowe nasadki douszne słuchawek genialną szczelność i dają pewność, iż nie umknie Ci żaden dźwięk.
  6-milimetrowe neodymowe przetworniki akustyczne. Genialny dźwięk, konkretne basy.
  Neodymowe przetworniki akustyczne nadzwyczajny dźwięk i solidna basy. Owalna wkładka akustyczna maksymalizuje skuteczność pasywnej izolacji szumów. Tryb mono zezwala na odtwarzanie dźwięku w jednej słuchawce, gdy nie chcesz się izolować od świata dookoła.
  Inteligentne parowanie; automatyczne wyszukiwanie urządzenia Bluetooth
  Słuchawki są gotowe do sparowania natychmiast po wyjęciu z etui. Po sparowaniu słuchawki zapamiętują ostatnie urządzenie, z którym zostały połączone.
  Przycisk wielofunkcyjny. Łatwa obsługa muzyki i połączeń
  Steruj muzyką i połączeniami prosto za pomocą przycisku wielofunkcyjnego. Nie podoba Ci się kawałek? Przełącz go przy pomocy długiego kliknięcia. Chcesz odrzucić połączenie i nadal słuchać muzyki? Pojedyncze kliknięcie przycisku załatwi sprawę. Zaimplementowany mikrofon z redukcją echa gwarantuje wyraźny dźwięk w trakcie rozmowy.
  W zestawie znajduje się:
  • Słuchawki Philips SHB 2515
  • Nasadki w trzech wymiarach
  • przewód do ładowania USB

☆ Baseus Encok W04 ☆

Baseus Encok W04 Najniższa Cena Online

☆ Baseus Encok W04 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Encok W04
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Encok True W04

  Lekkie, komfortowe i ergonomiczne bezprzewodowe słuchawki. W przeciwieństwie do innych modeli, każda ze słuchawek jest podłączona bezpośrednio do smartfona, co sprawia, iż ​​połączenie jest bardziej stabilne i obniża opóźnienie.

  Baseus W04 niesłychaną jakość odtwarzania muzyki, długą żywotność baterii, a także nadzwyczajną redukcję szumów zewnętrznych. Jedno naładowanie baterii słuchawek wystarcza na 5 godzin nieustannego odtwarzania ulubionych utworów przy przeciętnej głośności.

  Kompaktowe i stylowe etui ładujące które jest w komplecie służy jako Power Bank i zabezpiecza słuchawki przed zgubieniem. Dzięki obszerności 400mAh jest w stanie naładować je 4 razy. Akumulator etui ładuje się w około 1,5 godziny przez dołączony przewód USB.

  • Słuchawki są bronione przed kurzem i wodą dzięki wodoodporności klasy IP54.

  pakiet został wyposażony w wersję Bluetooth 5.0, dzięki temu jest bardziej energooszczędny, a jednocześnie zagwarantuje wyższą jakość parowania. Działa ze wszystkimi smartfonami z systemem Android i iOS.

  cechy:
  • Model: Encok True W04
  • Słuchawki obsługują systemy Android, IOS, Windows
  • Wersja Bluetooth: 5.0
  • Kolor: biały
  • Materiał: ABS
  • Zasięg: do 10 m
  • Czas pracy: 3,3 godziny
  • Czas czuwania: 300 godzin
  • Częstotliwość: 20-20 000 Hz
  • pojemność baterii słuchawek: 37 mAh
  • objętość baterii etui: 400 mAh
  • Czas ładowania słuchawek: około 1,5 godziny (przez kabel)
  • Całkowity czas pracy słuchawek (łącznie z obudową): 20 godzin
  • Waga słuchawek: 3,5 g
  • Kod producenta: NGW04-02
  Najważniejsze atuty:
  • Kompaktowe i stylowe słuchawki.
  • Etui służy w dodatku jako źródło zasilania. Może naładować słuchawki do 4 razy.
  • Bluetooth 5.0 minimalizuje utratę sygnału.
  • Słuchawki posiadają stopień ochrony IP54. Są pyłoszczelne i wodooszczelne.
  • zastosowany mikrofon do komfortowych rozmów telefonicznych.
  • Cyfrowa redukcja szumów.
  Dźwięk

  Dźwięk jest naturalny i pozbawiony zniekształceń. Słuchawki mają idealną skuteczność w zakresie tonów niskich i wysokich. Efekt izolujący pozwala radować się czystym dźwiękiem na najwyższym poziomie. W dowolnym miejscu i czasie.

  Dzięki technologii Bluetooth 5.0 możemy przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów oraz innych sprzętów muzycznych obsługujących Bluetooth w promieniu 10m.

  Wersja 5.0 zapewnia wysoką efektywność, stabilność i bezawaryjną transmisję.

  Wygoda

  szczególnie lekka konstrukcja, o ulepszonym ergonomicznym profilu zagwarantuje komfort na najwyższym poziomie. Perfekcyjnie dobrane do Twoich uszu, długofalową wygodę noszenia.

  Zapomnij, iż masz słuchawki w uszach i przygotuj się na długie godziny słuchania w wygodnych warunkach.

  Dzwonienie w trybie głośnomówiącym

  Od tętniących życiem ulic miejskich po kawiarnię - niektóre najważniejsze rozmowy telefoniczne odbywają się w najbardziej niespodziewanych miejscach.

  technologia cyfrowej redukcji hałasu likwiduje zakłócający szum w tle, gdziekolwiek jesteś. Twój głos brzmi czysto i profesjonalnie, płynnie przechodząc między środowiskami.

  • Możesz bezpiecznie prowadzić rozmowy telefoniczne podczas jazdy bez naruszania przepisów ruchu drogowego.
  Wykonanie

  Słuchawki zostały wykonane z tworzyw opornych na pot i wodę. nadzwyczajnie nadają się do ciężkich treningów. Nie musisz wyciągać słuchawek ponadto gdy pada deszcz.

  posiadają przycisk sterujący umożliwiający nietrudne i szybkie parowanie odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, włączanie / wyłączanie, odbieranie / kończenie połączeń.

  Do zestawu zostało dołączone etui do ładowania, przenoszenia i przechowywania słuchawek.

  Jedno pełne naładowanie słuchawek starcza na około 5 godzin odtwarzania muzyki, a załączone przenośne etui o pojemności 400mAh pozwala na doładowanie ich aż 4 razy.


☆ Samsung Galaxy Buds 2 ☆

Samsung Galaxy Buds 2 Najniższa Cena Online

☆ Samsung Galaxy Buds 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Samsung
 • Nazwa produktu: Samsung Galaxy Buds 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Samsung Galaxy Buds 2 - Świat ma tyle do usłyszenia. Zatrać się w tym, co kochasz. Galaxy Buds2 otwierają przed Tobą całkiem nowy świat wrażeń audio, proponując genialnie wyważony dźwięk, niesłychany komfort dobrania, ANC i płynną łączność z telefonem i zegarkiem.

  A łatwiejsze sterowanie słuchawkami i ulepszone sprzężenie zwrotne powodują, iż możesz otaczać się muzyką pracując, grając czy improwizując na własnym instrumencie. Ciesz się dwudrożnymi, dynamicznymi głośnikami odtwarzającymi konkretne głębokie basy i czyste wysokie tony.

  Galaxy Buds2 oferują nadzwyczajne wyważenie i wysoką jakość dźwięku, aby wzbogacić Twoje słuchowe doznania. Poczuj się tak, jakbyś był w centrum źródła dźwięku. Zostaw wszelki hałas z dala od rozmowy.Trzy mikrofony i wbudowana jednostka wychwytująca głos sprawiają, że połączenia są czystsze, a oparte na maszynowym uczeniu się rozwiązanie namierza i eliminuje niepożądane dźwięki, byś mógł łatwiej dzielić się swoim światem z rodziną i przyjaciółmi.

  Obły, lekko wypukły kształt słuchawek minimalizuje zakłócenia wywoływane wiatrem, co dodatkowo powiększa wyrazistość rozmów prowadzonych na zewnątrz. Wybierz dźwięki,które chcesz słyszećDwa mikrofony wykrywają hałas z otoczenia, a ANC blokuje niepożądane dźwięki.

  Słuchawki mogą wygłuszyć nawet 98% hałasu w tle, byś mógł pozostać w pełni zanurzony w muzyce, grze, audiobooku czy ulubionym podcaście 360 Audiow pełni zanurzyć się w dźwięku360 Audio sprawia, że ​​dźwięk jest wszędzie wokół Ciebie, a technika Dolby Head Tracking™ zapewnia niesamowite, trójwymiarowe wrażenia dźwiękowe.

  Dzięki Dolby Atmos® dźwięk staje się wyjątkowo przestrzenny, zezwalając kompletnie zanurzyć się w nim — poczujesz, jak historia dzieje się przed tobą. Dźwięki przypasowane do Twoich upodobańGalaxy Buds2 sprawiają, że Twoje dźwiękowe doznania są skrupulatnie takie, jak lubisz.

  Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu odszukasz więc nadzwyczajne dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością. Najlżejsze słuchawki dokanałowe, jakie dotychczas stworzyliśmyLekkie Galaxy Buds2 (każda słuchawka waży zaledwie 5 g) komfortowo trzymają się w uszach choćby najbardziej aktywnych użytkowników.

  Miękkie, rozciągliwe silikonowe nakładki przystępne są w trzech wymiarach, byś znalazł te, które zapewnią Ci najlepsze możliwe wrażenia ANC. Znajdź wymiar wspaniały dla siebie korzystając z menu "Test dopasowania słuchawek dousznych" w aplikacji Galaxy Wearable.

  Wybierz nadzwyczajną tonacjęOnyx, tradycyjny grafit, rewelacyjna biel, relaksujący oliwkowy i stylowa lawenda – słuchawki oferują modny design i przypasowane etui, by podkreślić Twój unikalny fason. A użyteczny zarys etui powoduje,chroni ono słuchawki, ładuje je i znakomicie pasuje do przenoszenia.

  5 Onyx Oliwkowy Biały Lawendowy Czarny Długi czas odtwarzania – gdziekolwiek się wybieraszNiezależnie od tego, czy oglądasz ulubiony serial, słuchasz kolejnych utworów ze swej playlisty czy spędzasz czas na zewnątrz, Galaxy Buds2 sprawiają,przez cały dzień możesz cieszyć się komfortem i pozostawać w kontakcie.

  Długo działająca bateria zapewnia do 5 godzin odtwarzania i kolejne 15 godzin dzięki w pełni naładowanemu etui. Przełączaj się bez utraty żadnego dźwiękuDzięki Auto Switch łatwiej aniżeli kiedykolwiek możesz przełączać się z jednego urządzenia Galaxy na inne.

  Bez zastosowania rąk możesz przejść z oglądania filmu na tablecie do odtwarzania muzyki na Galaxy Watch4. Galaxy Watch4 obsługuje na dodatek Quick Buds Control 8, dzięki temu na zegarku możesz włączać i wyłączać ANC oraz sprawdzać pozostałą moc baterii.Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania bluetooth douszne – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania bluetooth douszne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania bluetooth dousznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Blow Bluetooth 4.1 ☆

Blow Bluetooth 4.1 Najniższa Cena Online

☆ Blow Bluetooth 4.1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Bluetooth 4.1
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne z mikrofonem Bluetooth 4.1 zapewniają możliwość łączenia się z urządzeniami bezprzewodowo. Szczególnie poprawnie trzymają się w uszach, dzięki czemu wygodne są w codziennym używaniu jak i w trakcie biegania albo innego treningu. Świetną jakość dźwięku innowacyjne technologie, takie jak A2DP czy AVRCP. Funkcja Bluetooth w wersji 4.1 gwarantuje zrównoważone i wysokiej jakości połączenie. Wbudowany mikrofon zezwala na korzystanie z funkcji zestawu słuchawkowego gdy jesteśmy połączeni z telefonem.

  Najważniejsze atrybuty:

  - lekkie, bezprzewodowe słuchawki douszne
  - świetne dla sportowców
  - dopełniające wkładki douszne
  - emitują dźwięk dostosowany do słuchu ludzkiego
  - wygodne sterowanie
  - wbudowany mikrofon
  - zaimplementowana bateria
  - instrukcja głosowa umożliwiająca proste wykorzystanie
  - przyjemna w dotyku gumowa powłoka

  - Bluetooth 4.1
  - Zasięg do 10 m
  - Wsparcie A2DP, AVRCP, HSP, HFD
  - Czas rozmowy / muzyki do 5 godzin
  - Czas gotowości do 180 godzin

  A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) – umożliwia przesyłanie stereofonicznych sygnałów dźwiękowych. (dużo ulepszona jakość w stosunku do kodowania monofonicznego wykorzystywanego w profilach HSP i HFP).

  AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) – służy do przesyłania poleceń (np. Pomijania do przodu, wstrzymywania, odtwarzania) z urządzenia sterującego (np. Stereofonicznego zestawu słuchawkowego) do urządzenia docelowego (np. Komputera z odtwarzaczem multimediów).

  Karta towaru - POBIERZ

  Uwaga:

  Specyfikacje techniczne mogą podlegać zmianom bez konieczności powiadamiania użytkownika. Przepraszamy za wszelkie wynikające z tego niedogodności.


☆ Blow Bluetooth 4.2 ☆

Blow Bluetooth 4.2 Najniższa Cena Online

☆ Blow Bluetooth 4.2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Bluetooth 4.2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  genialne słuchawki douszne z mikrofonem Bluetooth 4.0 gwarantują możliwość łączenia się z urządzeniami bezprzewodowo. Nad wyraz poprawnie trzymają się w uszach, dzięki czemu wygodne są w rutynowym stosowaniu jak i w trakcie biegania lub innego treningu.

  A zastosowany mikrofon umożliwia korzystanie z funkcji zestawu słuchawkowego gdy jesteśmy połączeni z telefonem.❗❗❗Najważniejsze cechy❗❗❗⭐Lekkie bezprzewodowe słuchawki douszne⭐Emitują dźwięk dostosowany do słuchu ludzkiego⭐Regulacja głośności⭐wygodne sterowanie⭐zaimplementowany mikrofon⭐dokładne wykonanie⭐Czyste, solidne i wyraźne dźwięki⭐Przyciski funkcyjne⭐wbudowany spory akumulator⏺Połącz się bez zbędnych kabliNie Ci trzeba przewodów,zachwycać się muzyką.

  zaimplementowana w słuchawki funkcja Bluetooth to zoptymalizowana wersja popularnego standardu bezprzewodowej komunikacji.⏺Ulubione utwory bez opóźnieńWykorzystana postępowa technologia zagwarantuje pokaźniejszą prędkość, stabilność oraz energooszczędność.

  duży promień działania pozwala Ci cieszyć się słuchaniem ulubionych kawałków nawet do 10 metrów od nadajnika.⏺świetne do muzykiSłuchawki są szczególnie wygodne i należycie trzymają się w uchu. A innowacyjna technologia pozwoliła na poprawienie jakości muzyki wydobywającej się ze słuchawek.

  umocniony bas oddaje tym samym jeszcze przyjemniejsze dźwięki dla ucha.⏺zaimplementowany pilot z licznymi funkcjamiNa pilocie znajduje się mikrofon i regulacja głośności umożliwiająca przypasowanie poziomu do aktualnego oraz uniwersalny przycisk.⏺komfortowy sposób na rozmowy telefoniczneSłuchawki są w pełni dopasowane do rozmów telefonicznych przy podłączeniu do telefonu komórkowego co umożliwi luźne prowadzenie rozmów telefonicznych.⏺Specyfikacja:✅Bluetooth: ver.

  4.0✅Zasięg: do 10 m✅Wsparcie: A2DP, AVRCP, HSP, HFD✅Czas rozmowy/muzyki: do 5 godzin✅Czas gotowości: do 100 godzin✅Mikrofon: tak✅W zestawie: słuchawki, przewód USB (20 cm)✅Kod producenta: 32-778#","i":"


☆ Savio WE-01 ☆

Savio WE-01 Najniższa Cena Online

☆ Savio WE-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio WE-01
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Czułość mikrofonu: -38dB +/- 2dB
  Czułość słuchawek: 97dB +/-3dB
  Długość kabla / Maksymalny zasięg: 10.00 m
  Impedancja: 16.0 Om
  informacje dodatkowe: Wersja Bluetooth: 4.2 Zasięg działania: do 10 metrów Czas działania: do 3 godz. Czas ładowania: do 1 godz. Czas czuwania: do 120 godz. Dioda powiadomień LED Waga: 10g Klawisze funkcyjne umożliwiają: włączenie/wyłączenie urządzenia zmianę utworu powiększenie/zmniejszenie głośności odbieranie/odrzucanie połączeń połączenie z ostatnio wybranym numerem
  Kolor: Biały
  Komunikacja: Bezprzewodowa
  Miejsce konstrukcji mikrofonu: Mikrofon wbudowany w słuchawkę
  Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
  Opakowanie: BOX
  Opis ogólny: Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Savio WE-01 Bluetooth białe
  Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
  Pałąk słuchawek: Brak pałąka
  Podłączenie słuchawek / mikrofonu: Bluetooth
  Pozłacane końcówki: nie
  Regulacja głośności: Tak
  wariant mikrofonu: objętościowy
  wariant słuchawek: Zamknięte
  rodzaj słuchawek/mikrofonu: Stereo
  zaimplementowany mikrofon: tak
  Wykonanie / przeznaczenie: Sport
  rozmiary przetwornika słuchawek: 10mm
  Zawartość opakowania: bezprzewodowe słuchawki Bluetooth kabel ładowania plastikowy klips instrukcja obsługi

☆ Blow Sport Fit ☆

Blow Sport Fit Najniższa Cena Online

☆ Blow Sport Fit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Blow
 • Nazwa produktu: Blow Sport Fit
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  BLOW 32-777 Słuchawki Bluetooth 4.1 SPORT-FIT

  Myślisz, iż słyszałeś już wszystko?


  Czy słuchawki bezprzewodowe douszne mogą być stereo? Jeżeli szukacie słuchawek bezprzewodowych, śladowych, należycie dostosowujących się do ucha, grających w stereo i na dodatek z możliwością przesuwania kolejności odgrywanej muzyki, to nad wyraz poprawnie trafiliście. Mamy tu dla Was drobne, lecz z wielką mocą słuchawki. Znakomite dla wszelkich aktywnych ludzi. Jeżeli czynnie uprawiasz sport, to staną Ci się niezbędne. Jedyne, do czego będziesz angażował ręce używając tych słuchawek, to przesuniecie albo cofnięcie utworu, który właśnie słuchasz. Blow zaprojektował słuchawki wyśmienite, jeżeli tylko je założysz, to nie wybierzesz już żadnych innych.


  Uprawiam czynnie sport, jakie słuchawki bezprzewodowe mam wybrać? Słuchawki Blow 32-777 Bluetooth 4.1 Sport-Fit to słuchawki zaprojektowane specjalnie dla wszelkich czynnie uprawiających sport. Są wyjątkowo prawidłowo wyprofilowane, więc genialnie trzymają się w uchu. Grają w stereo dzięki A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) ta funkcja zezwala na przesyłanie stereofonicznych sygnałów dźwiękowych. Dopełniającą funkcją wyróżniającą te słuchawki wśród wielu innych jest AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) – służy ona do przesyłania poleceń (np. Pomijania do przodu, wstrzymywania, odtwarzania).  parametry słuchawek:
  -perfekcyjne dla sportowców
  - dopełniające wkładki douszne
  - emitują dźwięk dopasowany do słuchu ludzkiego
  - wygodne sterowanie

  *☆ Media-Tech Epsilion BT MT3591 ☆

Media-Tech Epsilion BT MT3591 Najniższa Cena Online

☆ Media-Tech Epsilion BT MT3591 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Media-Tech
 • Nazwa produktu: Media-Tech Epsilion BT MT3591
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bluetooth Media-Tech Epsilion BT MT3591


  Odetnij się od zewnętrznego świata


  Jakie słuchawki polecacie? Słuchawki to gadżet zezwalający na słuchanie muzyki, radia, czy np. Prowadzenie rozmów telefonicznych. Korzystanie ze słuchawek umożliwia słuchanie muzyki i oglądanie filmów, równocześnie nie przeszkadzając osobom w swym otoczeniu. Jakie słuchawki wybrać, a także czym się kierować się przy wyborze? Jest tak obszerny zakres rodzajów słuchawek, że ciężko się zdecydować na jedne. Są słuchawki douszne, dokanałowe, nauszne i wokółuszne; przewodowe i bezprzewodowe; słuchawki otwarte i zamknięte. A jeszcze dodatkowo istnieją specjalne modele słuchawek dedykowane specjalnie dla profesjonalistów. Największa popularnością cieszą się słuchawki bezprzewodowe gwarantują, bowiem swobodę ruchów, nieograniczoną plątającym się kablem. Wybierają je typowo osoby aktywne fizycznie – biegacze, rowerzyści, trenujący na siłowni itd.


  Media-Tech demonstruje wielofunkcyjne słuchawki Bluetooth Słuchawki MT 3.0 EPSILION BT MT3591 z zastosowanym mikrofonem, radiem FM oraz czytnikiem kart microSD, charakteryzują się szczególnie dobrym brzmieniem oraz nad wyraz wygodną obsługą. Zasilane są wytrzymałym akumulatorem litowo-polimerowym. Na pełnym naładowaniu możesz bezustannie słuchać muzyki aż poprzez 4 godziny! Zasięg słuchawek wynosi do 10 metrów. Słuchawki EPSILION BT są kompatybilne z komputerami, smartfonami i telewizorami wyekwipowanymi w interfejs Bluetooth. Dzięki czemu, że przycisk odbierania/zakończenia połączenia oraz przycisków regulacji głośności i zarządzania muzyką są blisko siebie, obsługa urządzenia EPSILION BT jest bardzo prosta i instynktowna. Słuchawki MT możesz użytkować, jako słuchawki przewodowe (wejście jack in 3,5mm). Oprócz tego EPSILION BT mogą działać, jako niezależne źródło dźwięku wystarczy, że włożysz do nich kartę pamięci microSD (do 32GB) lub włączysz radio FM.  Specyfikacja:
  Bezprzewodowe słuchawki bluetooth stereo
  Interfejs Bluetooth V4.2 z EDR
  Radio FM 87-108MHz
  Odtwarzacz MP3 z kart TF do 32GB
  wbudowany wysokiej jakości mikrofon, a także głośniki
  Obsługa standardów: A2DP, HSP, AVRCP
  Częstotliwość przenoszenia: 20Hz – 20kHz
  Gniazdo typu jack 3,5mm LINE IN
  Składana kompozycja
  Akumulator: Li-Polymer od 4 godzin działania
  Czas ładowania: ok 2 godzin
  Waga: 134g

  *
Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania bluetooth douszne najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania bluetooth douszne w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania bluetooth douszne w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki bluetooth do biegania – TOP7 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania bluetooth dousznych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania bluetooth douszne opinie,
 • dobre słuchawki do biegania bluetooth douszne cena,
 • ranking słuchawek do biegania bluetooth dousznych,
 • słuchawki do biegania bluetooth douszne jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania bluetooth dousznych

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania bluetooth dousznych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania bluetooth dousznych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania bluetooth douszne najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania bluetooth dousznych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness bluetooth dousznymi, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania bluetooth douszne są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness bluetooth dousznymi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania bluetooth douszne to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *