FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek bluetooth do biegania do 100 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek bluetooth do biegania do 100 zł


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek bluetooth do biegania do 100 zł,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek bluetooth do biegania.

Jakie słuchawki bluetooth do biegania do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki bluetooth do biegania do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek bluetooth do biegania do 100 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 ☆

Xiaomi Redmi Buds 3 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi Buds 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe Poczuj rytm, zapomnij o hałasie Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one także wyśmienite pod względem jakości dźwięku.

  starczy zamknąć oczy i wsłuchać się. Flagowy poziom hybrydowej redukcji szumów Konieczność świetnych doświadczeń z aktywną redukcją szumów. Mikrofony typu feedback i feed-forward i mikrofony do rozmów, współpracują ze sobą, żeby zapewnić stałą redukcję szumów w każdej sytuacji.

  likwidowanie niepożądanego hałasu o natężeniu do 40dB Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu. Poziom tłumienia hałasu do 40dB, redukujący hałas z otoczenia choćby o 99%. Jednocześnie w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym, jak i w pociągu podziemnym, zostań w swym własnym świecie bez zakłóceń.

  przystępność 3 trybów służących tłumieniu szumów Spełnią Twoje oryginalne wymogi w zakresie redukcji hałasu. Wybierz odpowiedni tryb w odpowiedzi na zróżnicowane stopnie hałasu otoczenia, aby zapobiec nadmiernemu naciskowi na uszy i powiększyć komfort korzystania z funkcji redukcji hałasu do maksimum.

  Wybierz tryb jednostajny gdy jesteś w kawiarni albo parku, wybierz tryb lekki w biurze lub bibliotece albo wybierz tryb głęboki w metrze lub na lotnisku. Warstwowe przefiltrowanie głosu i wyraźniejsze rozmowy Potrójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia gwarantujący czyste rozmowy.

  Mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i mikrofon do rozmów współpracują ze sobą w celu skrupulatnej eliminacji szumów otoczenia i zachowania głosu dzięki algorytmowi eliminacji szumów połączeń za pomocą modelu sieci neuronowej.

  zezwala na to prowadzenie wyraźnych rozmów nawet w głośnym otoczeniu. Swobodna rozmowa podczas noszenia słuchawek dzięki trybom podwójnej przejrzystości. W trybie klarowności słuchaj muzyki, słysząc jednocześnie dźwięki otoczenia.

  Przełączenie do trybu rozszerzonej głośności mowy umożliwia prowadzenie luźnych rozmów choćby przy założonych słuchawkach. Przenieś doznania słuchowe na zupełnie nowy poziom dzięki jakości dźwięku HiFi unikatowa jakość dźwięku pomimo skupiania się na redukcji szumów.

  Dzięki nowoczesnemu przetwornikowi dynamicznemu z podwójnym magnesem każdy element przeszedł rygorystyczny test; ponadto, dzięki mistrzowskiej krzywej strojenia Xiaomi HRTF, dźwięki można przywrócić do ich oryginalnego brzmienia.

  Wierne odtworzenie każdego szczegółu Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem odzwierciedla subtelne detale dźwięków. Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,07%. Membrana o wysokiej sztywności redukuje drgania przy wysokich częstotliwościach.

  Wysokie tony są najróżniejsze, wyraźne i czyste. Japońska cewka Daikoku CCAW obejmuje wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości. Jest ultralekka i wyjątkowo czuła. Podwójne magnesy N52 są wysoce magnetyczne i dynamiczne, co ogranicza poziom zniekształceń dźwięku z słuchawek.

  precyzyjna kontrola dynamiki przy niskich częstotliwościach Oddzielna wnęka tylna w naturalny sposób buduje obszar bez zakłóceń i gwarantuje czułość dynamicznej jednostki sterującej. Pokaźny otwór wentylacyjny z metalowej siatki sprężyście reguluje ciśnienie powietrza wewnątrz wnęki, zniżając straty spowodowane drganiami dynamicznego układu membran.

  mistrzowskie strojenie HRTF Umiarkowane tony niskie zapewniają naturalne wrażenia przy niskich częstotliwościach, wciągające i bogate w basy. Wyraźne tony wysokie zachowują więcej szczegółów przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnym wygładzeniu sybilantów w celu poprawy krystaliczności, gwarantując doskonałą muzykę i bogaty dźwięk.

  fachowe tunery z laboratorium dźwięku Xiaomi delikatnie kalibrują krzywą odpowiedzi częstotliwości w oparciu o fizyczną akustykę i psychoakustykę. Zakładając słuchawki, czujesz się jak w studiu, gdzie czysty i wciągający dźwięk dociera bezpośrednio do bębenków usznych.

  praktyczna budowa Czuj się komfortowo choćby po wielu godzinach stosowania. Lekki korpus o masie 4,6g, wielopunktowo dopracowana kompozycja. Zoptymalizowana struktura z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości stwarza dokładny, jednostajny trójkąt wokół tragusa, antitragusa i małżowiny usznej.

  zagwarantuje pokaźniejszy komfort stosowania słuchawek dousznych. Sterowanie dotykiem Uszczypnięcie, podobnie jak w przypadku przycisku fizycznego, efektywnie zapobiega przypadkowej komendzie albo opóźnieniu. Po uszczypnięciu można uzyskać skrupulatną reakcję, aby z łatwością przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki lub wybierać inne funkcje.

  nad wyraz długi czas pracy baterii i ładowanie bezprzewodowe Do 7 godzin żywotności baterii przy pojedynczym ładowaniu (z wyłączonym ANC). Do 32 godzin użytkowania w połączeniu z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

  Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI, kompatybilny z rozmaitymi ładowarkami. Dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa konstrukcja Douszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Funkcje bluetooth SPP (Serial Port Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) Impedancja 32 $32 Mikrofon Tak Zasięg 10 m odcień Biały Akcesoria w pakiecie Słuchawki Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek na słuchawki (w tym 1 para fabrycznie zainstalowana na słuchawkach) przewód USB-C do zasilania etui ładującego Instrukcja obsługi Pozostałe właściwości profesjonalne strojenie HRTF likwidowanie niepożądanego hałasu do 40dB mobilna i bezprzewodowa budowa Japońska cewka Daikoku CCAW Podwójne magnesy N52 Klasa odporności IP55 Jakość dźwięku Hi-Fi Sterowanie dotykiem Możliwość ładowania etui bezprzewodowo QI


☆ Acme BH-203 ☆

Acme BH-203 Najniższa Cena Online

☆ Acme BH-203 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Acme
 • Nazwa produktu: Acme BH-203
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki z mikrofonem Bluetooth BH203 nauszne

  Zapomnij o poplątanych przewodach i sięgnij po ACME BH203 słuchawki Bluetooth on-ear! Są one bezprzewodowe, trwałe i kompaktowe, dzięki czemu możesz je zawsze wziąć ze sobą. Jak już chyba zrozumiałeś z nazwy, słuchawki zostały wyekwipowane w Bluetooth, co sprawia, że możesz je w prosty sposób podłączyć do dowolnego urządzenia obsługującego technologię tego typu. Słuchawki są zasilane akumulatorem, który pozwala na odtwarzanie muzyki przez 11 godzin. Więc słuchawki możesz śmiało zabierać ze sobą w podróż, a korzystając z nich po kilka godzin dziennie, zupełnie zapomnisz o ładowaniu. Słuchawki można w łatwy sposób obsługiwać jedną ręką - wszystkie przyciski zamontowane zostały po prawej stronie słuchawek. Kolejna niezwykle prawidłowa funkcja - tryb bierny. Możesz słuchać muzyki nawet po wyładowaniu się akumulatora - wystarczy podłączyć zwykły przewód AUX 3,5 mm.

  Łącze Bluetooth
  Łatwe podłączenie do urządzeń obsługujących Bluetooth.

  Akumulator
  Możliwość słuchania muzyki poprzez 11 godzin.

  komfortowe sterowanie słuchawkami
  Wszystkie przyciski zostały zamontowane obok siebie, aby zapewnić komfortowe sterowanie muzyką.

  Jakość dźwięku
  Naturalne brzmienie muzyki każdego rodzaju.

  Zakładane na uszy
  Delikatnie przylegają do uszu, część zewnętrzna - zamknięta.

  Nadzwyczaj komfortowe
  Regulacja pałąku zezwala na ustawienie trafnej wielkości, miękkie poduszki nie uwierają i nie męczą uszu.

  Tryb bierny
  Możliwość słuchania muzyki choćby po wyładowaniu się akumulatora - wystarczy podłączyć przewód aux 3,5 mm.  EAN: 4770070879436
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: 504897/211764
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz
  Mikrofon: zaimplementowany
  Zasięg: 10 m
  Waga: 218 g

☆ Baseus Encok W2 ☆

Baseus Encok W2 Najniższa Cena Online

☆ Baseus Encok W2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Encok W2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Baseus W2 Szukasz bezprzewodowych słuchawek dousznych, które nie tylko zapewnią Ci znakomitą jakość dźwięku, lecz też będą niesamowicie komfortowe i stylowe? zaopatrzone w 13-milimetrowy układ audio Baseus W2 okażą się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

  dedykowana aplikacja zezwala na ich lokalizację, a łącze Bluetooth 5.0 zapewnia zrównoważoną transmisję. Słuchawki ważą przy tym zaledwie po 4 g i są wyśmienicie dostosowane też do mniejszych kanałów słuchowych.

  nieprzeciętna jakość dźwięku Co powoduje, iż słuchawki Baseus W2 zaskakują fantastyczną jakością dźwięku? Układ audio 13 mm i kompozytowa, tytanowana membrana wytwarzana z tworzywa PU umożliwiają stworzenie szerszego pola dźwiękowego i oferują rewelacyjne zbalansowanie wysokich, niskich i średnich tonów.

  Wszystko to sprawia, iż możesz radować się przejrzyście czystym brzmieniem, które zniewoli Cię bogactwem szczegółów. Bez przeszkód rozmawiaj przez telefon Pożegnaj irytujący hałas i swobodnie rozmawiaj poprzez telefon, gdziekolwiek jesteś.

  Słuchawki zostały zaopatrzone w mikrofony MEMS o wysokiej czułości, które w połączeniu z algorytmem redukcji szumów Wireless 5.0 IC mogą bezusterkowo rejestrować Twój głos i likwidować zbędne dźwięki z otoczenia.

  Wszystko to powoduje, że z Baseus bez przeszkód porozmawiasz ze znajomymi nawet w wyjątkowo głośnym otoczeniu – na przykład w pełnym ludzi autobusie lub zatłoczonym centrum handlowym. Prędkie i zrównoważone połączenie bezprzewodowe Ciesz się bezawaryjnym połączeniem bezprzewodowym.

  Słuchawki Baseus obsługują łącze Bluetooth 5.0, które gwarantuje zrównoważoną i szybką transmisję sygnału. Co więcej, udoskonalone algorytmy kodowania i dekodowania doskonałą synchronizację obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym, dzięki temu możesz także bez przeszkód oglądać filmy i seriale.

  Zacinanie się, opóźnienia i inne, podobne problemy staną się tylko przykrym wspomnieniem! Używaj ich razem lub osobno Słuchaj muzyki tak, jak uwielbiasz. Słuchawki zostały wyposażone w inteligentny chip 2-rdzeniowy, dzięki któremu każda z nich niezależnie łączy się z określonym urządzeniem.

  Możesz więc swobodnie używać nie tylko obu na raz, lecz też raz jednej, a raz drugiej. Jeśli chcesz, pożycz też prawą albo lewą W2 przyjacielowi, aby i on mógł razem z Tobą słuchać Waszych ulubionych playlist.

  Obsługa dotykowa – już nie musisz zawsze sięgać po telefon Pożegnaj konieczność sięgania po smartfona, za każdym razem gdy chcesz spauzować muzykę. Słuchawki Baseus mają wbudowane panele dotykowe, które powodują, iż ich obsługa jest dziecinnie prosta i wygodna.

  starczy adekwatna ilość stuknięć, by na przykład zatrzymać odtwarzanie, wznowić je, odebrać lub odrzucić połączenie, przełączyć piosenkę, aktywować inteligentnego asystenta głosowego Siri albo się rozłączyć.

  Ponad 20 godzin słuchania muzyki teraz możesz słuchać muzyki w podróży albo w domu, nie obawiając się, że Twoje słuchawki zbyt ekspresowo się rozładują. Artykuł został wyposażony w akumulator o objętości 450 mAh oraz innowacyjny chip, który odpowiada za niskie zużycie energii.

  To oznacza, że możesz odtwarzać swoje ulubione piosenki poprzez około 4 godziny albo nawet do 24 godzin z etui ładującym. Żeby naładować W2, starczy tylko 1,5 godziny! Lekkie jak piórko i wygodne Jesteś osobą, która ze względu na nieznaczne kanały uszne ma problem z noszeniem słuchawek dousznych? W2 okażą się dla Ciebie genialne!

  Ich starannie przemyślana kompozycja pozwala godzinami słuchać muzyki, nie martwiąc się dyskomfortu czy nawet bólu. Słuchawki są przy tym istotnie lekkie – każda z nich waży jedynie 4 g. Nawet nie poczujesz, że masz je w uszach!

  Niestraszne im krople wody Zależy Ci na możliwości słuchania muzyki także na treningach lub w niepewną pogodę? Żaden problem! Baseus W2 podkreśla wodoodporność IPX4, co oznacza, iż krople wody albo potu nie stanowią dla nich zagrożenia.

  teraz Twoje ulubione utwory mogą umilać Ci czas niemal w każdej sytuacji! Już nie musisz chować słuchawek, gdy wykonujesz wyjątkowo intensywne ćwiczenia albo widzisz, że zbiera się na deszcz. Wybierz swój ulubiony kolor Słuchawki W2 są nie tylko użyteczne, lecz też wyjątkowo stylowe.

  produkt jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych – białej, czarnej, miętowej i różowej. Każda z nich pokazuje się niesamowicie elegancko – projektanci Baseus starannie dopracowali wszystkie typy.

  Wybierz nieprzeciętny dla siebie i uzupełnij swoje codzienne stylizacje o postępowy dodatek! Aplikacja, która pomoże Ci odnaleźć słuchawki Nie umiesz znaleźć swoich słuchawek? Nie masz pewności, gdzie mogą być? Bez paniki!

  Aplikacja Baseus Smart pomoże Ci je odzyskać. W połączeniu z funkcją GPS automatycznie zapisuje lokalizację, w której zostały rozłączone po raz ostatni. Dzięki czemu masz szansę odnaleźć je w krótkim czasie!

  Aplikacja pozwala również sprawdzać status połączenia i poziom naładowania akumulatora W2. W komplecie Słuchawki Etui ładujące przewód ładowania Specyfikacja firma Baseus Nazwa Encok True Wireless Earphones W2 Model NGW2-03 kolor Miętowy Materiał ABS + PC Wersja Bluetooth 5.0 Zasięg Do 10 m Czas pracy w trybie czuwania Ok.

  300 h Czas odtwarzania Do 4 h (głośność 70%) Czas odtwarzania z etui ładującym Do 24 h pojemność akumulatora słuchawek 35 mAh/0,126 Wh pojemność akumulatora etui ładującego 450 mAh/1,665 Wh Wejście znamionowe słuchawek DC 5 V 35 mA Wejście znamionowe etui ładującego DC 5 V 350 mA zużycie znamionowy słuchawek 9 mA zużycie znamionowy etui ładującego 110 mA Czas ładowania Ok.

  1,5 h Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz Interfejs ładowania USB-C Kompatybilność Większość sprzętów bezprzewodowych Redukcja szumów tak rozmiary słuchawek 35 x 16 x 6 mm rozmiary etui ładującego 50 x 54 mm Waga słuchawek 4g (każda) table –>


☆ Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS ☆

Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Słuchawki bezprzewodowe Haylou GT1 Pro Bluetooth 5.0, TWS (czarne) Słuchawki dla wymagających Haylou GT1 Pro to bezprzewodowe słuchawki gwarantujące niesamowite wrażenia dźwiękowe. Dzięki zastosowanej technice słuchawki posiadają niesamowicie niskie opóźnienie, wygodę stosowania oraz klasę wodoszczelności IPX5.

  Bluetooth 5.0 wbudowany chip Bluetooth 5.0 zezwala na niesamowicie szybką transmisję , a także jednostajne połączenie. Opóźnienie wynosi tylko 65 ms przy zużyciu energii o 20% mniejszym od produktów poprzedniej generacji.

  Niezwykła jakość dźwięku Dzięki zaimplementowaniu dynamicznego przetwornika obsługującego AAC słuchawki oferują konkretny bas, a także delikatne, lecz czyste środkowe i wysokie częstotliwości. Dźwięk dla gamingu Dzięki udoskonalonemu trybowi dla graczy możesz się cieszyć rozgrywką z niewiele znaczącym opóźnieniem.

  dodatkowe wrażenia daje dźwięk 3D, który pozwoli Ci na stosownie szybką reakcję. Wszystko to po to by dynamiczny dźwięk był zawsze w zasięgu Twojej ręki. Panel dotykowy dodatkową funkcjonalność zagwarantuje panel dotykowy umożliwiający sterowanie.

  Odbierz telefon, uruchom kolejny utwór czy włącz tryb gamingowy przy pomocy jedynie dotknięcia słuchawki. Wytrzymała bateria zaimplementowane akumulatory gwarantują aż 4 godziny ciągłego słuchania muzyki, a dzięki etui z wbudowanym powerbankiem czas pracy słuchawek wzrasta do 26 godzin.

  Niesamowicie lekkie budowa słuchawek Haylou GT1 Pro sprawia, że są one niesamowicie lekkie. Surowy design i waga wynosząca zaledwie 3,9 g dają Ci niesamowity komfort i błyskawicznie pozwoli zapomnieć, iż nosisz słuchawki.

  Redukcja hałasu Dzięki zastosowanej funkcji tłumienia hałasu GT1 Pro daje możliwość wyraźnej rozmowy oraz jeszcze lepszej jakości dźwięku. W pakiecie Słuchawki Haylou GT1-PRO Bluetooth 5.0 TWS x 1 Etui z funkcją ładowania x 1 Gumowe wkładki x 3 kabel ładowania x 1 Specyfikacja Producent: Haylou Kod artykułu: GT1-PRO Wersja Bluetooth: 5.0 Profile Bluetooth: HFP, A2DP, HSP, AVRCP Czas ładowania: 1,5 godziny Czas czuwania: 26 godzin Czas pracy: 4 godziny pojemność baterii słuchawek: 43 mAh pojemność baterii etui: 800 mAh Głośnik: 7,2 mm Częstotliwość: 20 – 20000 Hz Czułość: 110dB Impedancja: 32 Ω Wodoodporność: IPX5 wymiary etui: 6,20 x 4 x 2,72 cm Waga słuchawki: 3,9 g Zasięg: 10 m Materiał: ABS Kolor: Czarny...


☆ Baseus Encok WM01 ☆

Baseus Encok WM01 Najniższa Cena Online

☆ Baseus Encok WM01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Encok WM01
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 22
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Encok WM01

  szczególnie lekkie i kompaktowe słuchawki.

  Akcesorium może pracować dzięki wbudowanym akumulatorom do 250 godzin w trybie czuwania i około 5 godzin przy ciągłym, aktywnym wykorzystywaniu (jeśli weźmiemy pod uwagę możliwość doładowania ze specjalnego pudełka, to okres aktywnego wykorzystywania wydłuża się do 25 godzin).

  WM01 łączy się z zróżnicowanymi urządzeniami przez Bluetooth 5.0 i działa w odległości do 10 metrów. W zestawie otrzymujesz uzupełniające nakładki o zróżnicowanych wymiarach oraz przewód USB typu C do ładowania słuchawek.

  Prezentowany model gwarantuje skrupulatne dostosowanie bez odczucia żadnego dyskomfortu.

  Zakres częstotliwości wynosi od 20 do 20000 Hz. Etui do przechowywania i ładowania słuchawek jest zaopatrzone we zastosowany akumulator 300 mAh.

  • Słuchawki douszne posiadają cyfrową redukcję szumów. Mogą być wykorzystywane jako para albo osobno.

  wbudowany mikrofon zezwala na stosowanie słuchawek jako zestawu słuchawkowego.

  Czas pełnego ładowania 1,5 godziny. Akcesorium zostało produkowane z postępowego tworzywa termoplastycznego ABS, co zagwarantuje niezawodność i solidność.

  Włączają się automatycznie po wyjęciu ze stacji ładującej i wyłączają po włożeniu z powrotem do pudełka.

  Kluczową cechą prezentowanego akcesorium jest występowanie specjalnego przycisku, dzięki któremu możemy wezwać asystenta głosowego.

  atrybuty:
  • Model: Encok True Wireless Earphones WM01
  • Kolor: zielony
  • Materiał: ABS
  • Wersja Bluetooth: V5.0
  • Odległość komunikacyjna: 10 m
  • Czas czuwania: 250 godzin
  • Czas muzyki: 5 godzin (70% głośności]
  • Czas słuchania muzyki z etui: 25 godzin
  • objętość baterii:
  • 40mAh /0,148 Wh (słuchawki)
  • 300mAh /1,11 (etui)
  • Czas ładowania: 1,5 godziny
  • Zakres odpowiedzi częstotliwości: 20Hz-20 KHz
  • Ładowanie: kabel Type-C
  • Kompatybilność: Android/iOS
  • Kod producenta: NGWM01-06
  Najważniejsze zalety:
  • Dzięki pojemnej baterii słuchawki mogą zapewnić do 5 godzin słuchania muzyki.
  • obudowa, która służy jeszcze jako źródło zasilania.
  • Każda ze słuchawek jest podłączona bezpośrednio do smartfona, co sprawia, że ​​połączenie jest bardziej jednostajne i obniża opóźnienie.
  • Dzięki cewce głosowej i membranie produkowanej z wysokiej jakości sprężystego poliuretanu słuchawki niezwykle precyzyjnie odtwarzają dźwięk we wszystkich tonach.
  • Dzięki modułowi Bluetooth 5.0 słuchawki minimalizują możliwość utraty sygnału.
  • Każda słuchawka może być również wykorzystywana jako samodzielna jednostka do łączenia się z zróżnicowanymi urządzeniami.
  Dźwięk

  Baseus pracował nad jakością dźwięku i osiągnął imponujące wyniki. Słuchawki są wyekwipowane w dźwięk jakości HiFi i wysokiej jakości basy, dzięki skrupulatnej kompozytowej membranie równoważącej wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości.

  Cyfrowa technologia kreuje imponujące efekty dźwiękowe, a technika redukuje szumy.

  • technika redukcji hałasu pomoże pokaźnie zmniejszyć hałas w otoczeniu i zapewni komunikację wysokiej jakości.
  jednostajne połączenie Bluetooth 5.0

  Dzięki technologii Bluetooth 5.0 możesz przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów innych maszyn muzycznych obsługujących technologię Bluetooth w promieniu 10m.

  Bluetooth 5.0 zapewnia wysoką skuteczność, stabilność i bezawaryjną transmisję oraz zagwarantuje przesył informacji bez opóźnień.

  Wygoda

  istotnie lekka budowa o udoskonalonym praktycznym kształcie zagwarantuje komfort na najwyższym poziomie.

  idealnie dobrane do Twoich uszu, długookresową wygodę noszenia. Lekkie i mobilne - do jazdy autobusem, biegania, wspinaczki i innych okazji.

  • W komplecie znajdują się 3 pary nakładek dousznych.
  Dzwonienie w trybie głośnomówiącym

  zastosowany mikrofon HD wysokiej rozdzielczości zagwarantuje płynną komunikację. Możesz bezpiecznie prowadzić rozmowy telefoniczne podczas jazdy bez naruszania przepisów ruchu drogowego.

  Przycisk dotykowy

  Dotykowe przyciski sterujące umożliwiają cofanie / przewijanie utworów, aktywowanie asystenta głosowego, odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, włączanie / wyłączanie, odbieranie / kończenie połączeń itp.

  nad wyraz praktyczny żeby sprostać wszystkim Twoim wymaganiom.

  • Play / Pauza - Podwójne kliknięcie prawej słuchawki.
  • Odebranie / Rozłączenie połączenia - podwójne kliknięcie prawej słuchawki w trakcie połączenia.
  • Cofnięcie piosenki - długie przyciśnięcie lewej słuchawki.
  • Następny utwór - długie przyciśnięcie prawej słuchawki.
  Ładujące etui

  Do zestawu został załączony futerał do ładowania, przenoszenia i przechowywania bezprzewodowych słuchawek dousznych.

  Jedno pełne ładowanie słuchawek starcza na około 5 godzin odtwarzania, a dołączone mobilne etui ładujące o objętości 300mAh gwarantuje ich bezprzewodowe ładowanie w dowolnym miejscu i czasie.

  Możemy wyjść z domu nie obawiając się o brak dostępu do prądu.

  spora kompatybilność

  komplet został zaprojektowany tak, by można było go z łatwością sparować z dowolnym smartfonem albo urządzeniem obsługującym technikę Bluetooth, takim jak tablety, laptopy, iWatch3 itp.

  ponadto możesz złączyć słuchawkę z Siri albo asystentem Google, aby obudzić telefon bez wykorzystania dłoni, umożliwiając proste wykonywanie połączeń i sterowanie aplikacjami.


☆ Edifier W288 ☆

Edifier W288 Najniższa Cena Online

☆ Edifier W288 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Edifier
 • Nazwa produktu: Edifier W288
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki W288BT

  Lekkie, designerskie słuchawki Bluetooth. Obsługujące BT 4.0 z NFC, APT, CVC. Działają w odległości 10m od źródła, bateria pozwala na 5,5h słuchania muzyki bądź prowadzenia rozmowy telefonicznej.  EAN: 6923520225323
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: W288BT_b
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Z zaczepami usznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 106 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 0.5 m
  Kolor: Czarny
  Akcesoria w pakiecie: - 3 zestawy sylikonowych nakładek- Haczyki do uszu- Spinki do kabla
  Pozostałe parametry: - Bluetooth 4.0 z NFC (Near Field Communication)- APT-x ( High Quality Stereo Audio over the Bluetooth A2DP)- Czas pracy na baterii - 5,5h- Pilot na kablu - odbieranie rozmów, play, pauza, następna/ poprzednia ścieżka, regulacja głośności

☆ Słuchawki dokanałowe QOLTEC 50816 Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe QOLTEC 50816 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe QOLTEC 50816 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe QOLTEC 50816 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  50816 Qoltec Słuchawki sportowe PREMIUM bezprzewodowe magnetyczne dokanałowe | BT | mikrofon | long life |Czarne SPECYFIKACJA: - Producent: Qoltec - zastosowanie: Muzyka, Telefonia komórkowa, PC - konstrukcja: Dokanałowe - Złącza: Micro USB - Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 22 kHz - Przekrój kabla: Płaski - Kolor: Czarny - Komunikacja bezprzewodowa: Tak - Mikrofon: Tak - Czas działania: 6-7 h - Czas ładowania: 2.5 h - Zasięg: 10 m - Średnica głośnika: 8 mm - Impedancja: 32 Ω - Czułość: 105dB +/- 3dB - pojemność baterii: 90 mAh + 90 mah - Waga netto: 0,1000 kg - Waga brutto: 0,1130 kg - informacje dopełniające: BT Chip ver 4.2EDR(JL) Możliwość użytkowania bezprzewodowego Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych zaimplementowany akumulator - Zawartość opakowania: Para słuchawek przewód USB / Micro USB 2 pary dodatkowych nakładek ochronnych na słuchawki - Gwarancja: 24 miesiące Słuchawki Bezprzewodowe słuchawki Qoltec są nadzwyczajne dla osób ceniących komfort w trakcie aktywności fizycznej oraz innowacyjny design.

  technika Bluetooth 4.2 zezwala na bezprzewodowe korzystanie z słuchawek a zasięg do 10 metrów zapewnia swobodę ruchów. Magnetyczne końcówki słuchawek pozwalają scalić je ze sobą, dzięki temu nie zsuną się z szyi, nie zgubisz ich, a przewód nie poplącze się.

  Uniwersalny pilot pozwala na sterowanie muzyką, regulację głośności i odbieranie/odrzucanie połączeń przychodzących. Nad wszystkim czuwa dioda kontrolna. Pełne naładowanie pozwoli Ci cieszyć się muzyką aż do 7 godzin.

  Opakowanie oprócz słuchawek mieści kabel USB/Micro USB, dwie pary dodatkowych nakładek na słuchawki i instrukcję obsługi. Parametry • BT Chip ver 4.2+EDR(JL) • Uniwersalny pilot • zaimplementowany mikrofon • Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych • 2 akumulatory • Czas działania 7h • Czas ładowania 2.5h • Dioda kontrolna • Magnetyczne


☆ Słuchawki dokanałowe HAYLOU GT6 Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe HAYLOU GT6 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe HAYLOU GT6 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe HAYLOU GT6 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki TWS Haylou GT6 Twoje ulubione utwory jeszcze nigdy nie brzmiały tak prawidłowo. Słuchawki bezprzewodowe Haylou GT6 zostały wyposażone w dynamiczny przetwornik o średnicy 12 mm, a dzięki zastosowaniu Bluetooth 5.2 szybkie i zrównoważone połączenie.

  dostępny tryb gamingowy redukuje opóźnienie do 65 ms, a lekka waga i funkcjonalna kompozycja wyjątkowy komfort użytkowania. Wytrzymały akumulator zezwala na łącznie do 16 godzin pracy słuchawek.

  Dźwięk na najwyższym poziomie Z Haylou ponownie odkryjesz niesamowitą magię muzyki. Dynamiczne przetworniki o średnicy 12 mm rewelacyjne jednostajnie wysokich, niskich i średnich tonów, dostarczając Ci naturalnego, przezroczyście czystego i bogatego w szczegóły dźwięku.

  Ich działanie wspomaga zaawansowany kodek AAC, który powiększając stopień kompresji sygnału źródłowego, pozwala uchwycić każdy detal. Bezawaryjne połączenie o ultraniskim opóźnieniu Pożegnaj problemy z połączeniem.

  Bluetooth 5.2 gwarantuje odporność na zakłócenia i pozwala na niezawodną transmisję sygnału o zasięgu do 10 m. także zużycie energii, przedłużając w ten sposób czas pracy słuchawek. GT6 samoczynnie łączą się z zapamiętanymi urządzeniami i zezwalają na słuchanie muzyki równocześnie w trybie stereo, jak i mono.

  Spełniąwymagania sympatyków gier, filmów i seriali – w trybie gamingowym opóźnienie wynosi jedynie 65 ms, co gwarantuje doskonałą synchronizację obrazu i dźwięku. Szykowne, lekkie i wygodne Haylou GT6 zachwycą Cię swoim stylowym, a zarazem poręcznym designem.

  Każda słuchawka waży tylko 3,9 g – cięższa jest choćby kartka papieru A4! Możesz więc godzinami słuchać muzyki, nie martwiąc się zmęczenia. Co więcej, dzięki precyzyjnie przemyślanej konstrukcji GT6 nieprzeciętnie przystosują się do Twoich uszu – zrównoważenie pozostaną we właściwym miejscu, nie wywierając zbędnego nacisku.

  Nie będą irytować Cię ciągłym wypadaniem! Długi czas pracy – bezproblemowe ładowanie Słuchaj swych ulubionych piosenek do czasu, aż chcesz. Każda słuchawka może odtwarzać muzykę poprzez około 4 godziny.

  dołączone do zestawu etui ładujące pozwala wydłużyć ten czas do aż 16 godzin! Naładujesz je przy pomocy kabla USB-C. Uwaga: przewód ładowania nie został załączony do zestawu i należy go zakupić oddzielnie.

  Lekkie i kompaktowe – możesz posiadać je zawsze pod ręką i zabierać ze sobą wszędzie, gdzie tylko zapragniesz! instynktowna obsługa dotykowa Chcesz przełączyć piosenkę albo zatrzymać odtwarzanie, ale nie masz pod ręką smartfona? Żaden problem!

  Haylou GT6 zostały zaopatrzone w czuły panel dotykowy, który znacznie ułatwia ich obsługę. Za jego pomocą nie tylko przełączysz utwory, zatrzymasz/wznowisz odtwarzanie lub odbierzesz/zakończysz połączenie telefoniczne, lecz też włączysz/wyłączysz tryb niskiego opóźnienia, a choćby aktywujesz swojego inteligentnego asystenta!

  pokaźna kompatybilność Nieważne, jakiego sprzętu używasz – magia dźwięków może Ci towarzyszyć niemal zawsze i wszędzie. Haylou GT6 są kompatybilne z większością smartfonów oraz tabletów z systemem Android i iOS oraz z komputerami Windows czy Mac.

  Sparuj je z urządzeniami, jakich używasz na co dzień i bez przeszkód słuchaj muzyki, oglądaj filmy i seriale, a choćby graj w ulubione gry! W pakiecie Słuchawki GT6 Etui ładujące Specyfikacja producent Haylou Model GT6 Wersja Bluetooth 5.2 Zasięg Do 10 m (otwarta przestrzeń, brak przeszkód) Czas ładowania słuchawek Ok.

  1,5 h Czas ładowania etui ładującego Ok. 2 h Czas odtwarzania Ok. 4 h Czas pracy z etui ładującym Ok. 16 h wariant akumulatora Li-ion pojemność akumulatora słuchawek 35 mAh (każda słuchawka) pojemność akumulatora etui ładującego 310 mAh Obsługiwane protokoły HFP, HSP, A2DP, AVRCP kolor Czarny table –>


☆ Savio TWS-09 ☆

Savio TWS-09 Najniższa Cena Online

☆ Savio TWS-09 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Savio
 • Nazwa produktu: Savio TWS-09
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki SAVIO TWS-09 to komfortowe, lekkie i poręczne słuchawki dokanałowe zapewniające niezrównaną jakość dźwięku i wygłuszenie dzięki dodatkowym nakładkom silikonowym w wymiarze S,M,L.

  zaimplementowany moduł Bluetooth 5.1 obsługujący profile HSP, A2DP i Hands Free Profile i progresywny chipset znakomicie współgra z wysokiej czułości mikrofonem i sterowaniem dotykowym, a dźwięk jakości HiFi zagwarantuje idealne doznania muzyczne.

  Wodoszczelność klasy IPX5 daje gwarancje, iż nie musisz się martwić o ich zachlapanie czy używanie podczas deszczu. Na uwagę zasługuje niepokaźna waga każdej ze słuchawek (4,2g) powodująca, że nie czujesz ich w uszach.

  wbudowane akumulator i protokół bluetooth low energy w słuchawkach zezwalają na ich długi czas stosowania do 8 godzin na jednym ładowaniu. Natomiast etui słuchawek naładujemy przewodem USB Type-C dołączonym do zestawu, co pozwala na wydłużenie czasu pracy słuchawek choćby do 32 godzin.

  Wersja Bluetooth: 5.1 Obsługiwane profile Bluetooth: HSP, HFP, A2DP, AVRCP Łączny czas działania: do 32 godz. (przy użyciu power banku) Czas pracy słuchawek na jednym procesu ładowania: do 8 godz. Pasmo przenoszenia: 20 Hz 20 kHz Impedancja: 16 Czułość mikrofonu: -42 1 dB Waga słuchawek: 2 x 4,2 g Klasa wodoszczelności: IPX5 Port ładowania: USB typ C zaimplementowany mikrofon: tak Czas czuwania: do 120 godz.

  Sterowanie dotykowe Zawartość zestawu: bezprzewodowe słuchawki z power bankiem, kabel ładowania, instrukcja obsługi, dopełniające nakładki silikonowe w wymiarach S, M, L Pozostałe cechyWersja Bluetooth: 5.1 Obsługiwane profile Bluetooth: HSP, HFP, A2DP, AVRCP Łączny czas działania: do 32 godz.

  (przy użyciu power banku) Czas pracy słuchawek na jednym cyklu ładowania: do 8 godz. Pasmo przenoszenia: 20 Hz 20 kHz Impedancja: 16 Czułość mikrofonu: -42 1 dB Waga słuchawek: 2 x 4,2 g Klasa wodoszczelności: IPX5 Port ładowania: USB wariant C zastosowany mikrofon: tak Czas czuwania: do 120 godz.

  Sterowanie dotykowe


☆ Lenovo HD200 ☆

Lenovo HD200 Najniższa Cena Online

☆ Lenovo HD200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Lenovo
 • Nazwa produktu: Lenovo HD200
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Bezprzewodowe słuchawki nauszne Lenovo HD200

  wygodnie słuchaj muzyki i graj w gry. Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HD200 nadzwyczajnej jakości dźwięk przestrzenny oraz niezawodne połączenie Bluetooth 5.0. Podkreśla je także czas pracy do 20 godzin na jednym ładowaniu. Są kompatybilne z większością popularnych maszyn i istotnie komfortowe. Ich obsługę ułatwiają wbudowane przyciski.

  Fantastyczna jakość dźwięku

  Odkryj swoje ulubione piosenki w lepszej jakości albo jeszcze bardziej zanurz się w rozgrywce. Słuchawki Lenovo HD200 zostały wyposażone w przetworniki 40 mm, dzięki którym mogą zapewnić oszałamiający, bogaty w detale dźwięk przestrzenny. Ciesz się pokaźniejszą immersją i poczuj się jak bohater swej ulubionej gry!

  Szybsze połączenie

  Dzięki nowoczesnemu łączu Bluetooth 5.0 słuchawki gwarantują szybką i stabilną transmisję sygnału o zasięgu choćby 10 m. Już nie musisz się obawiać,niespodziane opóźnienia lub zacinanie się zepsują Ci rozgrywkę! Możesz również podłączyć HD200 przewodowo, przy pomocy wchodzącego w skład zestawu kabla audio 3,5 mm.

  Długi czas pracy

  Pożegnaj konieczność częstego ładowania słuchawek. HD200 mają zaimplementowany wytrzymały akumulator, dzięki któremu w pełni naładowane mogą pracować do 20 godzin lub do 300 godzin w trybie czuwania. Ich ładowanie jest niesamowicie prędkie - aby przywrócić im pełnię mocy, wystarczy około 1,5-2 godziny!

  znaczna kompatybilność

  Słuchawki wyróżniają się także uniwersalną kompatybilnością. Bezproblemowo sparujesz je na przykład ze smartfonem, tabletem, laptopem albo innym urządzeniem cyfrowym. Świetnie współpracują z najmocniej popularnymi systemami takimi jak na przykład Android czy iOS.

  lepsza kompozycja

  HD200 zapewnią Ci wymarzony komfort wykorzystywania. Miękkie nauszniki wyprodukowane z przyjaznych dla skóry materiałów idealnie przylegają do uszu i izolują odgłosy z zewnątrz. Słuchawki są jednak nie tylko wygodne, ale też niesamowicie stylowe. Co więcej, składana budowa upraszcza ich transport i przechowywanie.

  ergonomiczne przyciski

  produkt został zaopatrzony w praktyczne przyciski, które komfortowy dostęp do ich najważniejszych funkcji. Dzisiaj wystarczy kilka kliknięć, żeby na przykład przystosować głośność, wyłączyć słuchawki lub przełączyć piosenkę. Już nie musisz zawsze sięgać po telefon!

  W komplecie
  • Słuchawki
  • kabel audio 3,5 mm
  • kabel ładowania USB
  • Instrukcja obsługi

  SpecyfikacjaPodobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania do 100 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki bluetooth do biegania do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek bluetooth do biegania do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki dokanałowe QOLTEC 50816 Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe QOLTEC 50816 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe QOLTEC 50816 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Qoltec
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe QOLTEC 50816 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  50816 Qoltec Słuchawki sportowe PREMIUM bezprzewodowe magnetyczne dokanałowe | BT | mikrofon | long life |Czarne SPECYFIKACJA: - Producent: Qoltec - wykorzystanie: Muzyka, Telefonia komórkowa, PC - konstrukcja: Dokanałowe - Złącza: Micro USB - Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 22 kHz - Przekrój kabla: Płaski - Kolor: Czarny - Komunikacja bezprzewodowa: Tak - Mikrofon: Tak - Czas działania: 6-7 h - Czas ładowania: 2.5 h - Zasięg: 10 m - Średnica głośnika: 8 mm - Impedancja: 32 Ω - Czułość: 105dB +/- 3dB - objętość baterii: 90 mAh + 90 mah - Waga netto: 0,1000 kg - Waga brutto: 0,1130 kg - dane dopełniające: BT Chip ver 4.2EDR(JL) Możliwość wykorzystania bezprzewodowego Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych zaimplementowany akumulator - Zawartość opakowania: Para słuchawek kabel USB / Micro USB 2 pary dodatkowych nakładek ochronnych na słuchawki - Gwarancja: 24 miesiące Słuchawki Bezprzewodowe słuchawki Qoltec są świetne dla osób lubiących komfort w trakcie aktywności fizycznej oraz postępowy design.

  technika Bluetooth 4.2 umożliwia bezprzewodowe korzystanie z słuchawek a zasięg do 10 metrów zapewnia swobodę ruchów. Magnetyczne końcówki słuchawek pozwalają połączyć je ze sobą, dzięki czemu nie zsuną się z szyi, nie zgubisz ich, a przewód nie poplącze się.

  Uniwersalny pilot pozwala na sterowanie muzyką, regulację głośności oraz odbieranie/odrzucanie połączeń przychodzących. Nad wszystkim czuwa dioda kontrolna. Pełne naładowanie pozwoli Ci cieszyć się muzyką aż do 7 godzin.

  Opakowanie oprócz słuchawek mieści kabel USB/Micro USB, dwie pary dodatkowych nakładek na słuchawki i instrukcję obsługi. Atrybuty • BT Chip ver 4.2+EDR(JL) • Uniwersalny pilot • zastosowany mikrofon • Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych • 2 akumulatory • Czas działania 7h • Czas ładowania 2.5h • Dioda kontrolna • Magnetyczne


☆ Baseus Encok WM01 ☆

Baseus Encok WM01 Najniższa Cena Online

☆ Baseus Encok WM01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Baseus
 • Nazwa produktu: Baseus Encok WM01
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 22
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Encok WM01

  nad wyraz lekkie i kompaktowe słuchawki.

  Akcesorium może pracować dzięki zastosowanym akumulatorom do 250 godzin w trybie czuwania i około 5 godzin przy ciągłym, aktywnym używaniu (jeśli weźmiemy pod uwagę możliwość doładowania ze specjalnego pudełka, to okres aktywnego wykorzystywania wydłuża się do 25 godzin).

  WM01 łączy się z przeróżnymi urządzeniami przez Bluetooth 5.0 i działa w odległości do 10 metrów. W pakiecie dostajesz uzupełniające nakładki o różnych rozmiarach oraz kabel USB rodzaju C do ładowania słuchawek.

  Prezentowany model zapewnia skrupulatne dostosowanie bez odczucia żadnego dyskomfortu.

  Zakres częstotliwości wynosi od 20 do 20000 Hz. Etui do przechowywania i ładowania słuchawek jest zaopatrzone we wbudowany akumulator 300 mAh.

  • Słuchawki douszne mają cyfrową redukcję szumów. Mogą być używane jako para albo osobno.

  zaimplementowany mikrofon zezwala na używanie słuchawek jako zestawu słuchawkowego.

  Czas pełnego ładowania 1,5 godziny. Akcesorium zostało wykonane z postępowego tworzywa termoplastycznego ABS, co zapewnia bezawaryjność i wytrzymałość.

  Włączają się automatycznie po wyjęciu ze stacji ładującej i wyłączają po włożeniu z powrotem do pudełka.

  Kluczową cechą prezentowanego akcesorium jest występowanie specjalnego przycisku, dzięki któremu możemy wezwać asystenta głosowego.

  cechy:
  • Model: Encok True Wireless Earphones WM01
  • Kolor: zielony
  • Materiał: ABS
  • Wersja Bluetooth: V5.0
  • Odległość komunikacyjna: 10 m
  • Czas czuwania: 250 godzin
  • Czas muzyki: 5 godzin (70% głośności]
  • Czas słuchania muzyki z etui: 25 godzin
  • pojemność baterii:
  • 40mAh /0,148 Wh (słuchawki)
  • 300mAh /1,11 (etui)
  • Czas ładowania: 1,5 godziny
  • Zakres odpowiedzi częstotliwości: 20Hz-20 KHz
  • Ładowanie: kabel Type-C
  • Kompatybilność: Android/iOS
  • Kod producenta: NGWM01-06
  Najważniejsze atuty:
  • Dzięki pojemnej baterii słuchawki mogą zapewnić do 5 godzin słuchania muzyki.
  • pokrywa, która służy ponadto jako źródło zasilania.
  • Każda ze słuchawek jest podłączona bezpośrednio do smartfona, co sprawia, że ​​połączenie jest bardziej stabilne i obniża opóźnienie.
  • Dzięki cewce głosowej i membranie wytworzonej z wysokiej jakości elastycznego poliuretanu słuchawki bardzo skrupulatnie odtwarzają dźwięk we wszystkich tonach.
  • Dzięki modułowi Bluetooth 5.0 słuchawki minimalizują możliwość utraty sygnału.
  • Każda słuchawka może być jeszcze stosowana jako samodzielna jednostka do łączenia się z różnymi urządzeniami.
  Dźwięk

  Baseus pracował nad jakością dźwięku i osiągnął imponujące wyniki. Słuchawki są wyekwipowane w dźwięk jakości HiFi i wysokiej jakości basy, dzięki skrupulatnej kompozytowej membranie równoważącej wysokie, średnie i niskie częstotliwości.

  Cyfrowa technika buduje imponujące efekty dźwiękowe, a technika redukuje szumy.

  • technika redukcji hałasu pomoże wyraźnie ograniczyć hałas w otoczeniu i zapewni komunikację wysokiej jakości.
  zrównoważone połączenie Bluetooth 5.0

  Dzięki technologii Bluetooth 5.0 możesz przesyłać strumieniowo muzykę ze smartfonów, tabletów innych urządzeń muzycznych obsługujących technikę Bluetooth w promieniu 10m.

  Bluetooth 5.0 gwarantuje wysoką efektywność, stabilność i bezusterkową transmisję oraz zapewnia przesył informacji bez opóźnień.

  Wygoda

  wyjątkowo lekka kompozycja o ulepszonym funkcjonalnym kształcie zagwarantuje komfort na najwyższym poziomie.

  znakomicie przypasowane do Twoich uszu, długofalową wygodę noszenia. Lekkie i przenośne - do jazdy autobusem, biegania, wspinaczki i innych okazji.

  • W pakiecie znajdują się 3 pary nakładek dousznych.
  Dzwonienie w trybie głośnomówiącym

  zastosowany mikrofon HD wysokiej rozdzielczości zapewnia płynną komunikację. Możesz bezpiecznie prowadzić rozmowy telefoniczne podczas jazdy bez naruszania przepisów ruchu drogowego.

  Przycisk dotykowy

  Dotykowe przyciski sterujące pozwalają na cofanie / przewijanie utworów, aktywowanie asystenta głosowego, odtwarzanie / wstrzymywanie dźwięku, włączanie / wyłączanie, odbieranie / kończenie połączeń itp.

  bardzo praktyczny aby sprostać wszystkim Twoim wymaganiom.

  • Play / Pauza - Podwójne kliknięcie prawej słuchawki.
  • Odebranie / Rozłączenie połączenia - podwójne kliknięcie prawej słuchawki w trakcie połączenia.
  • Cofnięcie piosenki - długie przyciśnięcie lewej słuchawki.
  • Następny utwór - długie przyciśnięcie prawej słuchawki.
  Ładujące etui

  Do zestawu został dołączony futerał do ładowania, przenoszenia i przechowywania bezprzewodowych słuchawek dousznych.

  Jedno pełne ładowanie słuchawek starcza na około 5 godzin odtwarzania, a dołączone mobilne etui ładujące o pojemności 300mAh gwarantuje ich bezprzewodowe ładowanie w dowolnym miejscu i czasie.

  Możemy wyjść z domu nie obawiając się o brak dostępu do prądu.

  spora kompatybilność

  pakiet został zaprojektowany tak, żeby można było go łatwo sparować z dowolnym smartfonem albo urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth, takim jak tablety, notebooky, iWatch3 itp.

  ponadto możesz zespoić słuchawkę z Siri albo asystentem Google, by obudzić telefon bez użycia rąk, umożliwiając proste wykonywanie połączeń i sterowanie aplikacjami.


☆ Słuchawki bezprzewodowe XBLITZ BEAST PLUS ☆

Słuchawki bezprzewodowe XBLITZ BEAST PLUS Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki bezprzewodowe XBLITZ BEAST PLUS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xblitz
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe XBLITZ BEAST PLUS
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bezprzewodowe XBLITZ BEAST PLUS Xblitz Beast Plus to bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, które genialną jakość dźwięku, głęboki bass i zero problemów z przewodami! Daj się ponieść dźwiękom ulubionej muzyki gdziekolwiek jesteś. SŁUCHAJ NIESPIESZNIE Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Beast Plus to nowy rozmiar wygody i komfortu. Słuchanie muzyki jeszcze nigdy nie było tak przyjemne. Masz dzień wolny i chcesz się zrelaksować? Ze słuchawkami bezprzewodowymi Xblitz Beast PLUS możesz radować się swoją ulubioną muzyką nawet przez 10 godzin. Są w pełni bezprzewodowe, nie przejmuj się więcej kablami. Specyfikacja: Wersja BT: V5.0 Zasięg pracy BT: ≤10m Chip Bluetooth: BK Wspiera profile: HFP, A2DP, AVRCP Czas pracy: Do 9 godzin Czułość wyjściowa: 100±3dB Głośnik: 40mm / 32Ω Czas ładowania: 2-2.5 godziny Czas pracy w trybie czuwania: Około 100 gdzoiń Częstotliwość: 20Hz-20kHz ZAWARTOŚĆ ZESTAWU Xblitz Beast PLUS x1, przewód USB x1, przewód audio x1, instrukcja użytkownika x1 Po sparowaniu słuchawek bezprzewodowych Xblitz Beast PLUS z Twoim telefonem, możesz używać ich do prowadzenia rozmów. Gdy dzwoni telefon starczy jedno naciśnięcie przycisku by odebrać połączenie i cieszyć się bezpieczną rozmową. ODBIERZ POŁĄCZENIE JEDNYM PRZYCISKIEM

☆ SOMOSTEL SŁUCHAWKI BLUETOOTH EARBUDS RÓŻOWY J18TWS- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

SOMOSTEL SŁUCHAWKI BLUETOOTH EARBUDS RÓŻOWY J18TWS- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

☆ SOMOSTEL SŁUCHAWKI BLUETOOTH EARBUDS RÓŻOWY J18TWS- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Somostel
 • Nazwa produktu: SOMOSTEL SŁUCHAWKI BLUETOOTH EARBUDS RÓŻOWY J18TWS- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI BULETOOTHMARKA: SOMOSTEL Słuchawki bluetooth J18 TWS dotykowe to znakomite rozwiązanie dla osób będących w ciągłym ruchu. Kompaktowe słuchawki douszne, pozbawione są kabli sprawdzą się nad wyraz dobrze zarówno do słuchania muzyki, jak i prowadzenia rozmów.

  dołączona do zestawu stacja dokująca o obszerności 300mAh jest power bankiem oraz ładowarką w jednym, dzięki temu może załadować słuchawki bez kabla.W samochodzie czy biurze, słuchawka Bluetooth zagwarantuje wysoki komfort wykorzystywania, wyjątkowo prawidłową jakość rozmów i prostą obsługę.Z zestawem słuchawkowym Bluetooth wydłużysz czas rozmów telefonicznych.

  Dzięki sparowaniu słuchawki z telefonem można słuchać muzyki. Praktyczny zarys słuchawki został dopasowany do każdego ucha, redukuje w dodatku wszelkie hałasy z otoczenia i szum wiatru. Intuicyjne sterowanie dotykowe słuchawek.Specyfikacje:Stan: NowyKolor: NIEBIESKI Bluetooth wersja: BluetrumProfil: HSP, HFP, A2DP, AVRCPZakres: 10 mCzęstotliwość transmisji: 20hz-20KHzŁadowania napięcie: DC 5 VCzułość: 110 +/- 3db S.P.L w 1KHZStacja dokująca: 300mAhPojemność baterii: 40 mAh Czas użycia: 3-4 godzinyCzas ładowania: około 1-2 godzinTyp opakowania: BOXEAN: 026625KOLOR MOŻE NIEZNACZNIE RÓŻNIĆ SIĘ OD TEGO NA ZDJĘCIACH!Podsumowanie, czyli jakie słuchawki bluetooth do biegania do 100 zł najlepsze?


Najlepsze słuchawki bluetooth do biegania do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki bluetooth do biegania do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki bluetooth do biegania – TOP7 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek bluetooth do biegania do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek bluetooth do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki bluetooth do biegania do 100 zł opinie,
 • dobre słuchawki bluetooth do biegania do 100 zł cena,
 • ranking słuchawek bluetooth do biegania do 100 zł,
 • słuchawki bluetooth do biegania do 100 zł jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach bluetooth do biegania do 100 zł

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach bluetooth do biegania do 100 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach bluetooth do biegania do 100 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki bluetooth do biegania do 100 zł najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach bluetooth do biegania do 100 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness do 100 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki bluetooth do biegania do 100 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami bluetooth do biegania i ćwiczeń fitness do 100 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki bluetooth do biegania do 100 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *