FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów spinningowych Keiser. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Rowery spinningowe / Ranking rowerów spinningowych Keiser


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów spinningowych Keiser. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów spinningowych Keiser,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów treningowych do spinningu.

Jakie rowery spinningowe Keiser najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery spinningowe Keiser, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów spinningowych Keiser, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Rower spiningowy Keiser M3i ☆

Rower spiningowy Keiser M3i Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy Keiser M3i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Keiser
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy Keiser M3i
 • Segment produktowy: Stacjonarne spinningowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Indoor Cycling Keiser M3i przeznaczony jest do wykorzystywania domowego, choć swoją stylistyką i możliwościami mógłby konkurować z najkorzystniejszym sprzętem sportowym dostępnym na mistrzowskich siłowniach. W dodatku cechuje się wysoką jakością, z jakiej znane są wszystkie produkty firmy Keiser.

  Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym w największym stopniu angażują dolne partie ciała (w tym mięśnie czworogłowe i dwugłowe ud, trójgłowy łydki oraz mięśnie pośladkowe: obszerny, przeciętny i śladowy), które w wyniku systematycznego wysiłku ulegają wysmukleniu i wzmocnieniu. Z kołem zamachowym o wadze 6 kg i ultra prędkim systemie korbowym każdy trening będzie prawdziwą przyjemnością. Z kolei system magnetycznego oporu zapewni płynne i ciche działanie urządzenia.

  progresywny design

  Rama w zarysie litery V zezwala na wygodne przypasowanie roweru do użytkowników o wzroście od 150 do 210 cm. Ergonomiczne siodełko, pokryte skórą ekologiczną, można regulować w pionie i poziomie, w czterech kierunkach. To samo dotyczy kierownicy - jest ona wielopozycyjna,regulowana w zależności od wzrostu użytkownika. Na dodatek w prosty sposób można przypasować odległość siodełka od kierownicy. Wszystkie te ustawienia dają możliwość przypasowania roweru tak, żeby jak najlepiej imitował podstawowy ruch kolarza, a trening na nim był jak najszczególniej komfortowy.

  innowacyjne funkcje

  Rower Keiser M3i to pierwszy rower indoor cycling na świecie z bezprzewodową komunikacją Bluetooth i z dokładnością pomiaru mocy według normy EN ISO 20957-1. Dzięki tym dwóm funkcjom każdy użytkownik może przesyłać i udostępniać swoje dane treningowe wielu lubianym aplikacjom zewnętrznym (np. Zwift, Peloton czy Wahoo SYSTM). Usprawnia to kontrolę i monitorowanie swoich wyników i umożliwia jazdę grupową z innymi użytkownika.

  intuicyjna, prosta w odczycie konsola LCD wyświetla spalone kalorie, tętno, czas jazdy, licznik kilometrów, pokonany dystans. A to wszystko jest na bieżąco przystępne na jednym ekranie. Ekran jest kompatybilny ze znanymi aplikacjami zewnętrznymi oraz z aplikacjami Keiser z serii M.

  Dzięki zamontowanym kółkom transportowym, bezproblemowo przesuniesz rower w dowolne miejsce. Dołączony uchwyt na bidon i urządzenia mobilne będą przydatne w trakcie długich i wyczerpujących treningów.

  Najwyższa jakość Made in USA

  Rower spiningowy Keiser M3i to też najwyższej jakości materiały. Komponenty urządzenie zostały tworzone z tworzyw odpornych na korozję, a samonapinający pasek napędowy Poly-V® nie wymaga konserwacji. Zapewnia to bezproblemową eksploatację i łatwość w utrzymaniu dobrego stanu technologicznego roweru przez niemało lat.
  cechy techniczne

  wyświetlacz M Connect Display

  ekran M Connect może udostępniać informacje treningowe (moc, kadencja, szybkość i tętno) dowolnej aplikacji fitness, która obsługuje protokół Fitness Machine Service (FTMS) lub technikę Cycling Speed and Cadence Support (CSCS). Dotyczy to wielu lubianych aplikacji zdrowotnych i fitness, w tym aplikacji z serii M firmy Keiser.

  Prostota łączenia

  Nowy wyświetlacz M Connect Display z zaimplementowaną technologią konwertera z linii M może zespalać się z urządzeniami: z telefonem lub tabletem (nawet dwoma równocześnie) bez konieczności dodatkowej konfiguracji albo innego urządzenia zewnętrznego.

  Łącz się z aplikacjami, miej dostęp do treningów online

  ekran M Connect Display udostępnia dane (moc, kadencja, prędkość i tętno) wielu popularnym aplikacjom zewnętrznym oraz aplikacjom Keiser z linii M. Ekran jest kompatybilny ze znanymi aplikacjami zewnętrznymi:
  właściwości komputera

  Wirtualna prezentacja roweru:
  https://www.keiser.com/m3i-experiencePodobne zestawienia:


Najtańsze rowery spinningowe Keiser – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery spinningowe Keiser, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów spinningowych Keiser jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower spiningowy Keiser M3i ☆

Rower spiningowy Keiser M3i Najniższa Cena Online

☆ Rower spiningowy Keiser M3i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Keiser
 • Nazwa produktu: Rower spiningowy Keiser M3i
 • Segment produktowy: Stacjonarne spinningowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Indoor Cycling Keiser M3i asygnowany jest do wykorzystania domowego, choć swoją stylistyką i możliwościami mógłby konkurować z najlepszym sprzętem sportowym przystępnym na mistrzowskich siłowniach. Na dodatek znamionuje się wysoką jakością, z jakiej znane są wszystkie produkty firmy Keiser.

  Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym w największym stopniu angażują dolne partie ciała (w tym mięśnie czworogłowe i dwugłowe ud, trójgłowy łydki, a także mięśnie pośladkowe: obfity, średni i niewielki), które w wyniku systematycznego wysiłku ulegają wysmukleniu i wzmocnieniu. Z kołem zamachowym o wadze 6 kg i ultra prędkim systemie korbowym każdy trening będzie prawdziwą przyjemnością. Z kolei system magnetycznego oporu zapewni płynne i ciche działanie urządzenia.

  postępowy design

  Rama w kształcie litery V zezwala na komfortowe dopasowanie roweru do użytkowników o wzroście od 150 do 210 cm. Praktyczne siodełko, pokryte skórą naturalną, można regulować w pionie i poziomie, w czterech kierunkach. To samo dotyczy kierownicy - jest ona wielopozycyjna,regulowana w zależności od wzrostu użytkownika. Dodatkowo w prosty sposób można przystosować odległość siodełka od kierownicy. Wszystkie te ustawienia dają możliwość dobrania roweru tak, żeby jak najlepiej imitował podstawowy ruch kolarza, a trening na nim był jak najmocniej wygodny.

  nowoczesne funkcje

  Rower Keiser M3i to pierwszy rower indoor cycling na świecie z bezprzewodową komunikacją Bluetooth oraz z skrupulatnością pomiaru mocy według normy EN ISO 20957-1. Dzięki tym dwóm funkcjom każdy użytkownik może przesyłać i udostępniać swoje informacje treningowe wielu lubianym aplikacjom zewnętrznym (np. Zwift, Peloton czy Wahoo SYSTM). Upraszcza to kontrolę i monitorowanie swych wyników i pozwala na jazdę grupową z innymi użytkownika.

  instynktowna, prosta w odczycie konsola LCD wyświetla spalone kalorie, tętno, czas jazdy, licznik kilometrów, pokonany dystans. A to wszystko jest na bieżąco dostępne na jednym ekranie. Wyświetlacz jest kompatybilny ze znanymi aplikacjami zewnętrznymi i z aplikacjami Keiser z linii M.

  Dzięki zamontowanym kółkom transportowym, bezproblemowo przesuniesz rower w dowolne miejsce. Załączony uchwyt na bidon i urządzenia mobilne będą przydatne podczas długich i wyczerpujących treningów.

  Najwyższa jakość Made in USA

  Rower spiningowy Keiser M3i to ponadto najwyższej jakości materiały. Elementy urządzenie zostały stworzone z materiałów odpornych na korozję, a samonapinający pasek napędowy Poly-V® nie wymaga konserwacji. Zagwarantuje to bezproblemową eksploatację i łatwość w utrzymaniu dobrego stanu technologicznego roweru poprzez mnóstwo lat.
  parametry technologiczne

  ekran M Connect Display

  wyświetlacz M Connect może udostępniać dane treningowe (moc, kadencja, prędkość i tętno) dowolnej aplikacji fitness, która obsługuje protokół Fitness Machine Service (FTMS) albo technologię Cycling Speed and Cadence Support (CSCS). Dotyczy to wielu modnych aplikacji zdrowotnych i fitness, w tym aplikacji z linii M firmy Keiser.

  Prostota łączenia

  Nowy ekran M Connect Display z zastosowaną technologią konwertera z kolekcji M może jednoczyć się z urządzeniami: z telefonem albo tabletem (choćby dwoma równocześnie) bez konieczności dodatkowej konfiguracji lub innego urządzenia zewnętrznego.

  Łącz się z aplikacjami, miej dostęp do treningów online

  wyświetlacz M Connect Display udostępnia informacje (moc, kadencja, prędkość i tętno) wielu popularnym aplikacjom zewnętrznym, a także aplikacjom Keiser z linii M. Wyświetlacz jest kompatybilny ze znanymi aplikacjami zewnętrznymi:
  parametry komputera

  Wirtualna prezentacja roweru:
  https://www.keiser.com/m3i-experiencePodsumowanie, czyli jaki treningowy rower spinningowy Keiser najlepszy?


Najlepsze rowery spinningowe Keiser w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze rowery spinningowe Keiser w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery spinningowe – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów spinningowych Keiser nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stacjonarnych rowerów treningowych do spinningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaki treningowy rower spinningowy Keiser opinie i efekty,
 • dobre rowery spinningowe Keiser cena,
 • ranking rowerów spinningowych Keiser,
 • treningowy rower spinningowy Keiser jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach spinningowych Keiser

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach spinningowych Keiser?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach spinningowych Keiser odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki treningowy rower spinningowy Keiser najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach spinningowych Keiser warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z spinningowymi rowerami Keiser do treningu stacjonarnego do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery spinningowe Keiser są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z spinningowymi rowerami Keiser do treningu stacjonarnego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery spinningowe Keiser to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *