FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów spinningowych Schwinn. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Rowery spinningowe / Ranking rowerów spinningowych Schwinn


Pomagamy w wyborze dobrych rowerów spinningowych Schwinn. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów spinningowych Schwinn,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów treningowych do spinningu.

Jakie rowery spinningowe Schwinn najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery spinningowe Schwinn, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów spinningowych Schwinn, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 ☆

Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 Najniższa Cena Online

☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7
 • Segment produktowy: Stacjonarne spinningowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER SPINNINGOWY IC7

  Rower Spinningowy Schwinn IC7 to propozycja roweru spinningowego amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Została ona dopracowana do perfekcji i towar ten to naprawdę niebanalna, a także konkurencyjna sugestia dla wszystkich użytkowników domowych.

  Zmiana poziomu oporu odbywa się bezstopniowo. Rower wyposażony jest w podkładki filcowe, które dociskane do koła zwiększają opór przez tarcie. Na ramie znajduje się pokrętło, przy pomocy którego można regulować poziom trudności jazdy. Pełni ono także funkcję hamulca awaryjnego. Starczy nacisnąć na pokrętło, a rower zatrzyma się. Dzięki temu masz gwarancję w pełni bezpiecznego treningu. Ogromną zaletą jest idealnie cicha praca sprzętu. Sprawia to, iż możesz trenować o każdej porze, bez względu na to gdzie mieszkasz i ilu domowników żyje z Tobą.

  IC7 to wspaniały wybór dla osób zarówno niskich jak i wysokich. Momentalnie i z łatwością ustawisz wysokość siodełka, kierownicy,, a także ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt posiada cztery nóżki poziomujące. Dzięki czemu masz gwarancję,poprawnie ustawiony, będzie stabilny podczas jazdy.

  Rower został wyekwipowany także we wszelkie niezbędne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening przyjemnym i komfortowym. Na wyświetlaczu LCD zobaczysz podstawowe cechy swojego treningu takie jak czas, szybkość, dystans, kalorie czy ilość obrotów na minutę. Pedały z dostosowywanymi paskami zapewniają możliwość komfortowego i bezpiecznego dobrania do stopy. Osoby bardziej innowacyjne mogą przypiąć swoje buty SPD dzięki specjalnemu zapięciu po drugiej stronie. Rower duży uchwyt na bidon. Jego szerokość to 12 cm i spokojnie zmieści się tam bidon o średnicy aż 10 cm.

  producent Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako przeważnie najróżniejszego typu rowerów treningowych. Obecnie w ofercie marki znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do wykorzystania domowego. Producent równocześnie technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy.

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ mieć ZAUFANIE

  firma Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako przeważnie najróżniejszego typu rowerów treningowych. Aktualnie w ofercie producenta znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do korzystania domowego. Firma równocześnie technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY również NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji łagodzących produkowanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, ograniczać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i likwidować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia zmniejszają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zniżać objawy depresji tak sprawnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia upraszczają proces uczenia się. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają tworzyć nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport z zasady koncentrują się szybciej i produktywniej wykonują zadania niżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia rozszerzają poczucie własnej wartości i udoskonalają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc udoskonalenie sprawności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie większego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na sprawność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest osiągalne przez 30-40 sekund, następnie ograniczyć prędkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  *Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Schwinn Rower spinningowy ic8 ☆

Schwinn Rower spinningowy ic8 Najniższa Cena Online

☆ Schwinn Rower spinningowy ic8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn Rower spinningowy ic8
 • Segment produktowy: Stacjonarne spinningowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Spinningowy Schwinn IC8 (800IC) to najkorzystniejszy model roweru spinningowego amerykańskiej producenta Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Została ona dopracowana do perfekcji i produkt ten to naprawdę ciekawa oraz konkurencyjna propozycja dla wszystkich użytkowników domowych.

  Tym co uwydatnia model wśród innych tego typu sprzętów na rynku jest z reguły opór magnetyczny, nieograniczona liczba stopni oporu, a także komfortowe siodełko dostosowywane w pionie i poziomie. Rower został zaopatrzony także we wszelkie konieczne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening błogim i wygodnym, w tym ekran LCD nadzorujący podstawowe atrybuty treningu, regulowaną kierownicę, pedały z dostosowywanymi paskami, raz możliwością przypięcia butów SPD, uchwyt na bidon i kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu.

  Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej sprawny i urozmaicony. Explore the World pozwala na samotne przejażdżki po choćby 40 lokalizacjach, a dzięki Peloton weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych poprzez instruktora.

  w dodatku przy pomocy Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie Ci trzeba do tego czytnika kadencji ani prędkości. Rower IC8 posiada wszystko, co potrzebne jest, aby odkrywać ścieżki Watopii.

  marka Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako głównie najróżniejszego typu rowerów treningowych. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się typu sprzęty fitness cardio do korzystania domowego.

  marka zarówno technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy. Informacje technologiczne: wyświetlacz: LCD z możliwością śledzenia i kontroli parametrów takich jak czas, szybkość, dystans, kalorie, liczba obrotów na minutę Regulacja oporu: za pomocą gałki umieszczonej na ramie Napęd: paskowy Łączność z aplikacjami: Zwift, Explore the World, Peloton wymiary: 124 x 54 x 132 cm (dł.

  x szer. X wys.) Siodełko: komfortowe z możliwością regulacji w pionie i poziomie, fason wyścigowy Pedały: przeciwpoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa, zatrzaskowe SPD Uchwyty kierownicy: wyprofilowane z możliwością regulacji kąta nachylenia w celu uzyskania komfortowej pozycji w trakcie treningu Szerokość kierownicy: 47 cm Długość kierownicy: 33 cm Odległość pomiędzy kierownicą a siodełkiem: 70 - 85 cm Odległość pomiędzy siodełkiem a pedałami: 75 - 95 cm Pomiar pulsu: za pomocą pasa telemetrycznego* (pas do dokupienia osobno) uzupełniające wyposażenie: kółka transportowe, uchwyt na bidon, uchwyt na akcesoria, hamulec bezpieczeństwa Waga sprzętu: 48 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Przeznaczenie: użytek domowy *Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro lub niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR.

  (Paski na klatkę piersiową POLAR, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR OwnCode, nie będą działać z tym sprzętem.) GWARANCJA: Gwarancja producenta: 2 lata (użytek domowy) UWAGA! Koszty dostawy GRATIS!

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę skuteczności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika.

  Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie produktywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness.

  Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video. Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce Round Out Your Routine znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  DYNAMICZNY COACHING JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także generuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości.

  dostosowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić przypasowany program, który jest wyśmienity dla Ciebie. IndywidualnE TRENINGI Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny efektywności JRNY proponuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji.

  Według Bowflex jest to osiągalne poprzez złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów przypasowanych do poziomu sprawności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych przez trenerów. EXPLORE THE WORLD Explore the World zezwala na wirtualne treningi w najróżniejszych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World, ponieważ mają darmowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  Aplikacja Bowflex JRNY jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik dostaje roczne członkostwo Premium za darmo.


☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i ☆

Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i Najniższa Cena Online

☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i
 • Segment produktowy: Stacjonarne spinningowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Spinningowy Schwinn IC2 to jeden z rowerów spinningowych amerykańskiej marki Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Zmiana poziomu oporu odbywa się w nim bezstopniowo. Rower wyekwipowany jest w podkładki filcowe, które dociskane do koła zwiększają opór przez tarcie.

  Na ramie znajduje się pokrętło, za pomocą którego można regulować poziom trudności jazdy. Pełni ono także funkcję hamulca awaryjnego. Starczy nacisnąć na pokrętło, a rower zatrzyma się. Rower został wyekwipowany także we wszelkie potrzebne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening miłym i komfortowym.

  Na wyświetlaczu LCD zobaczysz podstawowe cechy swego treningu takie jak czas, prędkość, dystans, kalorie czy liczba obrotów na minutę. Dużą zaletą jest fakt, iż komputer jest zasilany bateriami. Dzięki temu możesz trenować w dowolnym miejscu.

  Pedały z dostosowywanymi paskami gwarantują możliwość wygodnego i bezpiecznego dostosowania do stopy. Rower komfortowy uchwyt na bidon umieszczony z tyłu kierownicy. Z łatwością jest po niego sięgnąć w trakcie treningu i nie przeszkadza on w trakcie jazdy.

  Kierownica została specjalnie wyprofilowana, aby zapewnić użytkownikowi niemało możliwości chwytu. Możesz ułożyć się na niej choćby w komfortowej pozycji aerodynamicznej. IC2i to perfekcyjny dobór dla osób zarówno niskich jak i wysokich.

  błyskawicznie i z łatwością ustawisz wysokość siodełka, kierownicy,, a także ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt posiada cztery nóżki poziomujące. Dzięki temu masz gwarancję,korzystnie ustawiony, będzie jednostajny w trakcie jazdy.

  Kółka transportowe nietrudne przemieszczanie sprzętu. Producent Schwinn przystępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako zwykle różnorodnego rodzaju rowerów treningowych. Obecnie w ofercie firmy znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do korzystania domowego.

  producent jednocześnie technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy. Informacje technologiczne: ekran: LCD z możliwością śledzenia i kontroli parametrów takich jak czas, szybkość, dystans, kalorie, ilość obrotów na minutę Regulacja oporu: bezstopniowo przez tarcie System hamulcowy: podkładki filcowe, przycisk hamowania awaryjnego Waga koła zamachowego: 14 kg z napędem łańcuchowym Siodełko: komfortowe z możliwością regulacji w pionie i poziomie Pedały: antypoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa Uchwyty kierownicy: wyprofilowane z możliwością regulacji kąta nachylenia w celu uzyskania komfortowej pozycji podczas treningu Pomiar pulsu: brak dodatkowe wyposażenie: kółka transportowe, uchwyt na bidon Zasilanie: 2x bateria AA wymiary sprzętu: 114 x 58 x 125 cm (dł.

  x szer. X wys.) Odległość siodełka od kierownicy: 70-85 cm Odległość siodełka od pedałów: 80-105 cm Waga towaru: 38 kg Maksymalna waga użytkownika: 113 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA!

  Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery spinningowe Schwinn – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery spinningowe Schwinn, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów spinningowych Schwinn jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i ☆

Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i Najniższa Cena Online

☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn Rower treningowy spinningowy ic2i
 • Segment produktowy: Stacjonarne spinningowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Spinningowy Schwinn IC2 to jeden z rowerów spinningowych amerykańskiej firmy Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Zmiana poziomu oporu odbywa się w nim bezstopniowo. Rower wyposażony jest w podkładki filcowe, które dociskane do koła powiększają opór poprzez tarcie.

  Na ramie znajduje się pokrętło, przy pomocy którego można regulować poziom trudności jazdy. Pełni ono także funkcję hamulca awaryjnego. Wystarczy nacisnąć na pokrętło, a rower zatrzyma się. Rower został wyekwipowany także we wszelkie niezbędne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening błogim i komfortowym.

  Na wyświetlaczu LCD zobaczysz podstawowe atrybuty swego treningu takie jak czas, szybkość, dystans, kalorie czy ilość obrotów na minutę. Dużą zaletą jest fakt, iż komputer jest zasilany bateriami. Dzięki czemu możesz trenować w dowolnym miejscu.

  Pedały z dostosowywanymi paskami gwarantują możliwość wygodnego i bezpiecznego dobrania do stopy. Rower wygodny uchwyt na bidon umieszczony z tyłu kierownicy. Z łatwością jest po niego sięgnąć w trakcie treningu i nie przeszkadza on w trakcie jazdy.

  Kierownica została specjalnie wyprofilowana, by zapewnić użytkownikowi niemało możliwości chwytu. Możesz ułożyć się na niej nawet w wygodnej pozycji aerodynamicznej. IC2i to perfekcyjny wybór dla osób jednocześnie niskich jak i wysokich.

  ekspresowo i z łatwością ustawisz wysokość siodełka, kierownicy,, a także ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt ma cztery nóżki poziomujące. Dzięki temu masz gwarancję,poprawnie ustawiony, będzie zrównoważony w trakcie jazdy.

  Kółka transportowe nietrudne przemieszczanie sprzętu. Firma Schwinn przystępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako najczęściej rozmaitego rodzaju rowerów treningowych. Obecnie w ofercie marki znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do stosowania domowego.

  producent jednocześnie technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy. Dane technologiczne: ekran: LCD z możliwością śledzenia i kontroli parametrów takich jak czas, szybkość, dystans, kalorie, ilość obrotów na minutę Regulacja oporu: bezstopniowo poprzez tarcie System hamulcowy: podkładki filcowe, przycisk hamowania awaryjnego Waga koła zamachowego: 14 kg z napędem łańcuchowym Siodełko: wygodne z możliwością regulacji w pionie i poziomie Pedały: przeciwpoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa Uchwyty kierownicy: wyprofilowane z możliwością regulacji kąta nachylenia w celu uzyskania wygodnej pozycji podczas treningu Pomiar pulsu: brak dopełniające wyposażenie: kółka transportowe, uchwyt na bidon Zasilanie: 2x bateria AA rozmiary sprzętu: 114 x 58 x 125 cm (dł.

  x szer. X wys.) Odległość siodełka od kierownicy: 70-85 cm Odległość siodełka od pedałów: 80-105 cm Waga produktu: 38 kg Maksymalna waga użytkownika: 113 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA!

  Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 ☆

Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 Najniższa Cena Online

☆ Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn Rower treningowy spinningowy ic7
 • Segment produktowy: Stacjonarne spinningowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER SPINNINGOWY IC7

  Rower Spinningowy Schwinn IC7 to propozycja roweru spinningowego amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Została ona dopracowana do perfekcji i produkt ten to naprawdę ciekawa i konkurencyjna propozycja dla wszelkich użytkowników domowych.

  Zmiana poziomu oporu odbywa się bezstopniowo. Rower zaopatrzony jest w podkładki filcowe, które dociskane do koła powiększają opór poprzez tarcie. Na ramie znajduje się pokrętło, przy pomocy którego można regulować poziom trudności jazdy. Pełni ono także funkcję hamulca awaryjnego. Starczy nacisnąć na pokrętło, a rower zatrzyma się. Dzięki czemu masz gwarancję w pełni bezpiecznego treningu. Ogromną zaletą jest świetnie cicha praca sprzętu. Sprawia to, iż możesz trenować o każdej porze, bez względu na to gdzie mieszkasz i ilu domowników żyje z Tobą.

  IC7 to wspaniały wybór dla osób zarówno niskich jak i wysokich. Ekspresowo i łatwo ustawisz wysokość siodełka, kierownicy,, a także ich odległość od siebie. W przeciwieństwie do większości rowerów treningowych, sprzęt posiada cztery nóżki poziomujące. Dzięki czemu masz gwarancję,poprawnie ustawiony, będzie jednostajny w trakcie jazdy.

  Rower został zaopatrzony także we wszelkie konieczne akcesoria i dodatki, które uczynią trening błogim i komfortowym. Na wyświetlaczu LCD zobaczysz podstawowe cechy swojego treningu takie jak czas, prędkość, dystans, kalorie czy ilość obrotów na minutę. Pedały z dostosowywanymi paskami zapewniają możliwość komfortowego i bezpiecznego przypasowania do stopy. Osoby bardziej progresywne mogą przypiąć swoje buty SPD dzięki specjalnemu zapięciu po drugiej stronie. Rower spory uchwyt na bidon. Jego szerokość to 12 cm i spokojnie zmieści się tam bidon o średnicy aż 10 cm.

  marka Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako w głównej mierze różnorodnego typu rowerów treningowych. Aktualnie w ofercie marki znajdują się typu sprzęty fitness cardio do stosowania domowego. Marka jednocześnie technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy.

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ mieć ZAUFANIE

  marka Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako w głównej mierze przeróżnego rodzaju rowerów treningowych. Obecnie w ofercie firmy znajdują się typu sprzęty fitness cardio do korzystania domowego. Marka jednocześnie technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY również NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących tworzonych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i usuwać niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia zniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może obniżać objawy depresji tak wydajnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia usprawniają cykl uczenia się. Ćwiczenia powiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają tworzyć nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport głównie koncentrują się szybciej i wydajniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia powiększają poczucie własnej wartości i polepszają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc poprawę skuteczności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie obszerniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na produktywność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest realne przez 30-40 sekund, następnie ograniczyć prędkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  *Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Schwinn Rower spinningowy ic8 ☆

Schwinn Rower spinningowy ic8 Najniższa Cena Online

☆ Schwinn Rower spinningowy ic8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn Rower spinningowy ic8
 • Segment produktowy: Stacjonarne spinningowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Spinningowy Schwinn IC8 (800IC) to najlepszy model roweru spinningowego amerykańskiej marki Schwinn, wchodzącej w skład korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Została ona dopracowana do perfekcji i towar ten to naprawdę ciekawa i konkurencyjna sugestia dla wszelkich użytkowników domowych.

  Tym co akcentuje model wśród innych tego typu sprzętów na rynku jest typowo opór magnetyczny, nieograniczona ilość poziomów oporu, a także komfortowe siodełko regulowane w pionie i poziomie. Rower został wyekwipowany także we wszelkie potrzebne akcesoria i dodatki, które uczynią trening miłym i wygodnym, w tym wyświetlacz LCD monitorujący podstawowe cechy treningu, regulowaną kierownicę, pedały z regulowanymi paskami, raz możliwością przypięcia butów SPD, uchwyt na bidon, a także kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu.

  Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej sprawny i urozmaicony. Explore the World zezwala na samotne przejażdżki po nawet 40 lokalizacjach, a dzięki Peloton weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych poprzez instruktora.

  na dodatek przy pomocy Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie potrzebujesz do tego czytnika kadencji ani prędkości. Rower IC8 ma wszystko, co niezbędne jest, żeby odkrywać ścieżki Watopii.

  marka Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako przede wszystkim rozmaitego rodzaju rowerów treningowych. Obecnie w ofercie firmy znajdują się rodzaju sprzęty fitness cardio do stosowania domowego.

  producent równocześnie technologicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy. Dane techniczne: wyświetlacz: LCD z możliwością śledzenia i kontroli parametrów takich jak czas, prędkość, dystans, kalorie, liczba obrotów na minutę Regulacja oporu: przy pomocy gałki umieszczonej na ramie Napęd: paskowy Łączność z aplikacjami: Zwift, Explore the World, Peloton wymiary: 124 x 54 x 132 cm (dł.

  x szer. X wys.) Siodełko: wygodne z możliwością regulacji w pionie i poziomie, fason wyścigowy Pedały: przeciwpoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa, zatrzaskowe SPD Uchwyty kierownicy: wyprofilowane z możliwością regulacji kąta nachylenia w celu uzyskania wygodnej pozycji podczas treningu Szerokość kierownicy: 47 cm Długość kierownicy: 33 cm Odległość między kierownicą a siodełkiem: 70 - 85 cm Odległość między siodełkiem a pedałami: 75 - 95 cm Pomiar pulsu: za pomocą pasa telemetrycznego* (pas do dokupienia osobno) dopełniające wyposażenie: kółka transportowe, uchwyt na bidon, uchwyt na akcesoria, hamulec bezpieczeństwa Waga sprzętu: 48 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Przeznaczenie: użytek domowy *Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR.

  (Paski na klatkę piersiową POLAR, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR OwnCode, nie będą działać z tym sprzętem.) GWARANCJA: Gwarancja producenta: 2 lata (użytek domowy) UWAGA! Koszty dostawy GRATIS!

  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę produktywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika.

  Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening zawsze będzie skuteczny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone przez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness.

  Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video. Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez zastosowania sprzętu fitness. W zakładce Round Out Your Routine znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  DYNAMICZNY COACHING JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości.

  dostosowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dostosowany program, który jest rewelacyjny dla Ciebie. JednostkowE TRENINGI Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny wydajności JRNY proponuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji.

  Według Bowflex jest to osiągalne przez złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów przypasowanych do poziomu wydajności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów. EXPLORE THE WORLD Explore the World zezwala na wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  Aplikacja Bowflex JRNY jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik uzyskuje roczne członkostwo Premium za darmo.Podsumowanie, czyli jaki treningowy rower spinningowy Schwinn najlepszy?


Najlepsze rowery spinningowe Schwinn w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze rowery spinningowe Schwinn w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane rowery spinningowe – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów spinningowych Schwinn nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych stacjonarnych rowerów treningowych do spinningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaki treningowy rower spinningowy Schwinn opinie i efekty,
 • dobre rowery spinningowe Schwinn cena,
 • ranking rowerów spinningowych Schwinn,
 • treningowy rower spinningowy Schwinn jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach spinningowych Schwinn

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach spinningowych Schwinn?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach spinningowych Schwinn odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki treningowy rower spinningowy Schwinn najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach spinningowych Schwinn warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z spinningowymi rowerami Schwinn do treningu stacjonarnego do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery spinningowe Schwinn są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z spinningowymi rowerami Schwinn do treningu stacjonarnego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery spinningowe Schwinn to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *