FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów spinningowych Hammer. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Rowery spinningowe / Ranking rowerów spinningowych Hammer


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów spinningowych Hammer. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów spinningowych Hammer,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów treningowych do spinningu.

Jakie rowery spinningowe Hammer najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery spinningowe Hammer, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów spinningowych Hammer, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Rower spinningowy HAMMER Racer ☆

Rower spinningowy HAMMER Racer Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy HAMMER Racer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy HAMMER Racer
 • Segment produktowy: Stacjonarne spinningowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy HAMMER RACER Nr katalogowy: 4863 Dynamiczny trening wytrzymałościowy zapewniający spalanie tłuszczu w szybkich sekwencjach. Spora dawka szybkiego treningu Zacznij pedałować, a równocześnie kontroluj szybkość przy pomocy nowoczesnego hamulca magnetycznego.

  Speedbike Racer wzmocni mięśnie łydek i ud, a także pozwoli Ci spalić niemało kalorii. Twój układ sercowo-naczyniowy będzie wzmacniany z każdym prędkim treningiem. W trakcie ćwiczeń zaangażowane są dodatkowo mięśnie tułowia z przednimi i bocznymi mięśniami brzucha.

  Zwłaszcza podczas zwiększania tempa i jazdy na stojąco. Motywuj się muzyką i daj gazu. Pozwól doprowadzić się do najwyższej formy i przygotuj się na kolejny sezon rowerowy w domu, niezależnie od pogody.

  bezkonkurencyjna jakość: absolutnie cichy magnetyczny układ hamulcowy Rower został zaopatrzony w najlepszy, aktualnie dostępny, magnetyczny układ hamulcowy. W przeciwieństwie do filcowego układu hamulcowego rowery spiningowe z magnetycznym układem hamulcowym działają absolutnie bezgłośnie i bezobsługowo.

  Opór podczas treningu jest dostosowywany odległością między magnesami a kołem zamachowym. Im mniejszy dystans, tym obszerniejszy opór i intensywniejszy trening. Ten typ kontroli oporu jest w pełni bezdotykowy, a zatem w dodatku niezużywający się i bez niepokojących dźwięków.

  Bezstopniowy opór Przycisk ręcznej bezstopniowej regulacji oporu jestdostępny na ramie głównej. Trenuj tak intensywnie, jak chcesz! A jeśli zrobi się zbyt szybko, możesz natychmiast skorzystać z zatrzymania awaryjnego naciskając czerwone pokrętło i hamując tym samym koło zamachowe.

  Twój kokpit prędkości wyświetlacz komputera pokazuje: czas, dystans, spalone kalorie, puls, ilość obrotów / min. I szybkość. Zawsze będziesz o tym informowany na wyświetlaczu SCAN, ponieważ wszystkie wartości są wyświetlane naprzemiennie co 5 sekund.

  Dzięki funkcji Auto ON / OFF możesz rozpocząć trening natychmiast po nadepnięciu na pedały, a wszystkie wartości zaczynają się odliczać od zera w górę, do momentu zakończenia treningu. Funkcjonalny jest również trening z użyciem zaprogramowanych wartości, takich jak dystans albo kalorie.

  Wartości domyślne zaczynają samoczynnie odliczać wstecz, a po osiągnięciu wartości zero rozlega się sygnał dźwiękowy. Komputer wymaga do działania dwóch baterii (typu AA / paluszki) i jest nieskomplikowany w obsłudze przy pomocy dwóch przycisków.

  Multimedialna jazda na rowerze Umieść tablet albo smartfon w uchwycie i zacznij korzystać z multimediów. Aplikacje fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) oferują przeróżne i motywujące trasy na żywo.

  Oczywiście możesz w trakcie ćwiczeń także włączyć muzykę albo obejrzeć najnowsze klipy na YouTube. Rozrywkę masz zapewnioną! Kontrola bicia serca podczas intensywnych sesji rowerowych bezsprzecznie powinieneś trenować biorąc pod uwagę Twój puls i mieć na niego oko podczas treningu.

  Komputer treningowy proponuje specjalny program tętna. Program maksymalnie dba o Twoje bezpieczeństwo jeśli ustawisz górną granicę tętna i następnie ją przekroczysz, rozlegnie się sygnał dźwiękowy. Na dodatek komputer jest wyekwipowany w chip, który pozwala na bezprzewodowe przesyłanie pulsu za pomocą opcjonalnie dostępnego pasa telemetrycznego.

  Stały dostęp do wody zabezpieczony dobieranie płynów jest ważne! Twój bilans wodny pozostaje w równowadze nawet w trakcie ciężkich sekwencji treningowych. W oba uchwyty możesz włożyć wszystkie modne typy bidonów sportowych.

  Wyjątkowo bezpieczne pedały Speedbike Racer został wyposażony w płaskie pedały o wyjątkowej przyczepności, które można indywidualnie regulować do butów sportowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o umiarkowany trening cardio, czy sportowy trening prędkości, sportowe pedały gwarantują maksymalny komfort, odporność na poślizg i efektywność choćby podczas długich sekwencji treningowych.

  perfekcyjna symulacja i przygotowanie do kolejnego sezonu rowerowego! Oba pedały są wyposażone w dostosowywany kosz. Opcjonalnie możesz także trenować na Racerze z pedałami zatrzaskowymi SPD, (uzupełniające wyposażenie).

  starczy założyć buty rowerowe i mocniej pedałować. Cichy trening szybkościowy Sportowe sekwencje szybkości z innowacyjną technologią zapewniają dużo zabawy w trakcie treningu i czystej motywacji. Dzięki 20-kilogramowemu kołu zamachowemu, rowkowanemu paskowi napędowemu ze sztywnym biegiem i wysokiej jakości łożyskom kulkowym masz do czynienia z fascynującymi treningami, które doprowadzą Cię do maksymalnej skuteczności.

  Dzięki bezszelestnemu działaniu urządzenia, możesz się w pełni skoncentrować na treningu. Możesz więc pedałować o każdej porze dnia i nocy, a irytujące odgłosy nikomu nie będą przeszkadzać. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, by w każdym momencie podnieść Ci poziom adrenaliny!

  adekwatny dla Ciebie Wysokość siedzenia można regulować w pionie 11 razy i wspaniale dopasowuje się do Twojego wzrostu. Za pomocą kilku prostych ruchów możesz również ustawić siodełko w poziomie i przesuwając je do Twojej ulubionej pozycji.

  Po prostu poluzuj śrubę i trafnie przesuń siodełko. Nad wyraz praktyczne - siodełko można ponadto regulować pod kątem. By trenować świetnie i komfortowo, możesz w mgnieniu oka wyregulować wysokość sportowej kierownicy (7-krotna regulacja).

  przeciwpoślizgowe uchwyty są komfortowe i nie wywołują pocenia. Po treningu można prosto wytrzeć powierzchnię kierownicy wilgotną szmatką. Stabilne i bezpieczne Dzięki 4-punktowemu systemowi podparcia i stopkom z regulacją wysokości można urządzenie idealne wypoziomować i zagwarantować sobie stabilność podczas treningu.

  Wysokiej jakości i kompaktowa budowa (dł. X szer. X wys.: 115 x 50 x 134 cm) zagwarantuje poczucie bezpieczeństwa choćby w trakcie prędkich sesji i potężnych uderzeń pedałów w pozycji stojącej. Zaopatrzony w dwie wysokiej jakości rolki transportowe na przedniej podstawie, możesz przenieść rower stacjonarny w wybrane miejsce i oddać się w całości trenowaniu.

  Funkcje komputera: Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna ilość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 6 Uchwyt na tablet Zasilanie: bateria ( AA+ ) informacje technologiczne: wzmocnione łożyska kulkowe System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 20 kg Wolnobieg rowerowy: ostre koło Ręczne ustawianie oporu Uchwyty na bidony Zasilanie: baterie Max.waga użytkownika: 130 kg wymiary (dł.szer.wys.): 115 x 50 x 134 cm Kolor: czarny Waga: 55 kg Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem Rolki transportowe Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 4863 przesyłka gratis Nie znalazłeś towaru który Cię interesuje $86 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery spinningowe Hammer – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery spinningowe Hammer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów spinningowych Hammer jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower spinningowy HAMMER Racer ☆

Rower spinningowy HAMMER Racer Najniższa Cena Online

☆ Rower spinningowy HAMMER Racer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Rower spinningowy HAMMER Racer
 • Segment produktowy: Stacjonarne spinningowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower spiningowy HAMMER RACER Nr katalogowy: 4863 Dynamiczny trening wytrzymałościowy zapewniający spalanie tłuszczu w prędkich sekwencjach. Wielka dawka szybkiego treningu Zacznij pedałować, a jednocześnie kontroluj szybkość za pomocą innowacyjnego hamulca magnetycznego.

  Speedbike Racer wzmocni mięśnie łydek i ud oraz pozwoli Ci spalić niemało kalorii. Twój układ sercowo-naczyniowy będzie wzmacniany z każdym szybkim treningiem. Podczas ćwiczeń zaangażowane są też mięśnie tułowia z przednimi i bocznymi mięśniami brzucha.

  Zwłaszcza w trakcie zwiększania tempa i jazdy na stojąco. Motywuj się muzyką i daj gazu. Pozwól doprowadzić się do najwyższej formy i przygotuj się na kolejny sezon rowerowy w domu, niezależnie od pogody.

  niezrównana jakość: absolutnie cichy magnetyczny układ hamulcowy Rower został wyekwipowany w najlepszy, obecnie przystępny, magnetyczny układ hamulcowy. W przeciwieństwie do filcowego układu hamulcowego rowery spiningowe z magnetycznym układem hamulcowym działają absolutnie bezgłośnie i bezobsługowo.

  Opór w trakcie treningu jest regulowany odległością pomiędzy magnesami a kołem zamachowym. Im mniejszy dystans, tym obszerniejszy opór i intensywniejszy trening. Ten wariant kontroli oporu jest w całości bezdotykowy, a zatem także niezużywający się i bez niepokojących dźwięków.

  Bezstopniowy opór Przycisk ręcznej bezstopniowej regulacji oporu jestprzystępny na ramie głównej. Trenuj tak intensywnie, jak chcesz! A jeśli zrobi się zbyt szybko, możesz natychmiast skorzystać z zatrzymania awaryjnego naciskając czerwone pokrętło i hamując tym samym koło zamachowe.

  Twój kokpit szybkości ekran komputera demonstruje: czas, dystans, spalone kalorie, puls, liczba obrotów / min. I prędkość. Zawsze będziesz o tym informowany na wyświetlaczu SCAN, ponieważ wszystkie wartości są wyświetlane naprzemiennie co 5 sekund.

  Dzięki funkcji Auto ON / OFF możesz rozpocząć trening natychmiast po nadepnięciu na pedały, a wszystkie wartości zaczynają się odliczać od zera w górę, do momentu zakończenia treningu. Poręczny jest ponadto trening z zastosowaniem zaprogramowanych wartości, takich jak dystans lub kalorie.

  Wartości domyślne zaczynają samoczynnie odliczać wstecz, a po osiągnięciu wartości zero rozlega się sygnał dźwiękowy. Komputer wymaga do działania dwóch baterii (typu AA / paluszki) i jest przystępny w obsłudze przy pomocy dwóch przycisków.

  Multimedialna jazda na rowerze Umieść tablet albo smartfon w uchwycie i zacznij korzystać z multimediów. Aplikacje fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) oferują najróżniejsze i motywujące trasy na żywo.

  Oczywiście możesz podczas ćwiczeń także włączyć muzykę lub obejrzeć najnowsze klipy na YouTube. Rozrywkę masz zapewnioną! Kontrola bicia serca podczas intensywnych sesji rowerowych zdecydowanie powinieneś trenować biorąc pod uwagę Twój puls, a także mieć na niego oko w trakcie treningu.

  Komputer treningowy oferuje specjalny program tętna. Program maksymalnie dba o Twoje bezpieczeństwo jeśli ustawisz górną granicę tętna i następnie ją przekroczysz, rozlegnie się sygnał dźwiękowy. Ponadto komputer jest wyekwipowany w chip, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie pulsu przy pomocy opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego.

  Stały dostęp do wody zabezpieczony dopełnianie płynów jest ważne! Twój bilans wodny pozostaje w równowadze choćby podczas ciężkich sekwencji treningowych. W oba uchwyty możesz włożyć wszystkie lubiane typy bidonów sportowych.

  Wyjątkowo bezpieczne pedały Speedbike Racer został wyekwipowany w płaskie pedały o unikatowej przyczepności, które można indywidualnie regulować do butów sportowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o umiarkowany trening cardio, czy sportowy trening prędkości, sportowe pedały gwarantują maksymalny komfort, odporność na poślizg i wydajność choćby w trakcie długich sekwencji treningowych.

  wspaniała symulacja i przygotowanie do kolejnego sezonu rowerowego! Oba pedały są zaopatrzone w dostosowywany kosz. Opcjonalnie możesz także trenować na Racerze z pedałami zatrzaskowymi SPD, (dodatkowe wyposażenie).

  wystarczy założyć buty rowerowe i mocniej pedałować. Cichy trening szybkościowy Sportowe sekwencje prędkości z postępową technologią gwarantują dużo zabawy podczas treningu i czystej motywacji. Dzięki 20-kilogramowemu kołu zamachowemu, rowkowanemu paskowi napędowemu ze niesprężystym biegiem i wysokiej jakości łożyskom kulkowym masz do czynienia z fascynującymi treningami, które doprowadzą Cię do maksymalnej skuteczności.

  Dzięki bezszelestnemu działaniu urządzenia, możesz się w pełni skupić na treningu. Możesz więc pedałować o każdej porze dnia i nocy, a irytujące odgłosy nikomu nie będą przeszkadzać. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w każdym momencie podnieść Ci poziom adrenaliny!

  stosowny dla Ciebie Wysokość siedzenia można regulować w pionie 11 razy i nieprzeciętnie dopasowuje się do Twojego wzrostu. Za pomocą kilku prostych ruchów możesz także ustawić siodełko w poziomie i przesuwając je do Twojej ulubionej pozycji.

  Po prostu poluzuj śrubę i adekwatnie przesuń siodełko. Wyjątkowo praktyczne - siodełko można dodatkowo regulować pod kątem. By trenować znakomicie i komfortowo, możesz w mgnieniu oka wyregulować wysokość sportowej kierownicy (7-krotna regulacja).

  antypoślizgowe uchwyty są wygodne i nie wywołują pocenia. Po treningu można prosto wytrzeć powierzchnię kierownicy wilgotną szmatką. Stabilne i bezpieczne Dzięki 4-punktowemu systemowi podparcia i stopkom z regulacją wysokości można urządzenie perfekcyjne wypoziomować i zagwarantować sobie stabilność w trakcie treningu.

  Wysokiej jakości i kompaktowa konstrukcja (dł. X szer. X wys.: 115 x 50 x 134 cm) gwarantuje poczucie bezpieczeństwa nawet podczas prędkich sesji i konkretnych uderzeń pedałów w pozycji stojącej. Zaopatrzony w dwie wysokiej jakości rolki transportowe na przedniej podstawie, możesz przenieść rower stacjonarny w wybrane miejsce i oddać się kompletnie trenowaniu.

  Funkcje komputera: Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna liczba wyświetlanych funkcji równocześnie: 6 Uchwyt na tablet Zasilanie: bateria ( AA+ ) dane techniczne: umocnione łożyska kulkowe System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym Ręczne ustawianie oporu System napędu: pas rowkowany Waga koła zamachowego: 20 kg Wolnobieg rowerowy: ostre koło Ręczne ustawianie oporu Uchwyty na bidony Zasilanie: baterie Max.waga użytkownika: 130 kg rozmiary (dł.szer.wys.): 115 x 50 x 134 cm Kolor: czarny Waga: 55 kg Regulacja kierownicy: pionowa / pozioma Regulacja siedzenia: pionowa / pozioma / pod kątem Rolki transportowe Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 4863 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $86 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podsumowanie, czyli jaki treningowy rower spinningowy Hammer najlepszy?


Najlepsze rowery spinningowe Hammer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze rowery spinningowe Hammer w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery spinningowe – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów spinningowych Hammer nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stacjonarnych rowerów treningowych do spinningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaki treningowy rower spinningowy Hammer opinie i efekty,
 • dobre rowery spinningowe Hammer cena,
 • ranking rowerów spinningowych Hammer,
 • treningowy rower spinningowy Hammer jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach spinningowych Hammer

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach spinningowych Hammer?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach spinningowych Hammer odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki treningowy rower spinningowy Hammer najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach spinningowych Hammer warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z spinningowymi rowerami Hammer do treningu stacjonarnego do zastosowań domowych, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery spinningowe Hammer są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z spinningowymi rowerami Hammer do treningu stacjonarnego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery spinningowe Hammer to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *