FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów spinningowych Bowflex. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Rowery spinningowe / Ranking rowerów spinningowych Bowflex


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów spinningowych Bowflex. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów spinningowych Bowflex,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów treningowych do spinningu.

Jakie rowery spinningowe Bowflex najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery spinningowe Bowflex, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów spinningowych Bowflex, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590) ☆

Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590) Najniższa Cena Online

☆ Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590)
 • Segment produktowy: Stacjonarne spinningowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Spinningowy C7 to nieszablonowy sprzęt amerykańskiej producenta Bowflex. Został on dopracowany do perfekcji i posiada wszystko, czego oczekujemy od potężnego i innowacyjnego sprzętu. To naprawdę ciekawa oraz konkurencyjna sugestia dla wszystkich użytkowników trenujących w domu.

  Tym co wyróżnia model wśród innych tego typu sprzętów na rynku jest przeważnie opór magnetyczny, 100 poziomów oporu oraz wyprofilowane, sportowe siodełko dostosowywane w pionie i poziomie. Rower został zaopatrzony także we wszelkie konieczne akcesoria i dodatki, które uczynią trening miłym i wygodnym. Dwa uchwyty na bidon o szerokości 10 cm sprawią,nawet w trakcie bardzo intensywnego treningu, wodę za każdym razem będziesz posiadać po ręką. Pod nimi umieszczone zostały uchwyty na załączone 1,5 kg hantle. Dzięki temu, podczas jazdy wykonasz ćwiczenia górnej partii ciała, bez robienia przerwy na szukanie obciążeń. Konsola z systemem JRNY zezwala na dostęp do aplikacji oraz statystyk i historii treningów. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność roweru z serwisami: Netflix i Prime video. Pełna funkcjonalność aplikacji przystępna po wykupieniu subskrypcji.

  Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej efektywny oraz urozmaicony. Explore the World zezwala na samotne przejażdżki po ponad 200 lokalizacjach, a dzięki Peloton weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych przez instruktora. Na dodatek przy pomocy Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie potrzebujesz do tego czytnika kadencji ani szybkości. Rower C7 posiada wszystko, co niezbędne jest, aby odkrywać wirtualne ścieżki Watopii.

  Wykupując subskrypcję JRNY (pierwsze dwa miesiące dostajesz za darmo), uzyskujesz nieskończoną liczba treningów przygotowanych specjalnie dla Ciebie, w zależności od Twojej formy.

  DYNAMICZNY COACHING: "Max" rozmawia bezpośrednio z Tobą i motywuje Cię do treningów. Stwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twoich wyników i bieżącej formy. Ich celem jest pomoc w spaleniu jak największej ilości kalorii i poprawie kondycji. Dostosowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, "Max" może zapewnić dobrany program, który jest znakomity dla Ciebie.
  jednostkowE TRENINGI: Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny wydolności Max oferuje Ci treningi dopasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflexa jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. Max mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu sprawności każdego użytkownika.
  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI: JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych przez trenerów.
  EXPLORE THE WORLD: Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  dane technologicznE:

  wyświetlacz: 7" dotykowy ekran (wymagane połączenie WiFi)

  Regulacja oporu: przy pomocy gałki umieszczonej na ramie

  stopnie oporu: 100

  Profile użytkowników: nieograniczona ilość

  Napęd: paskowy

  Łączność z aplikacjami: Zwift, Explore the World, Peloton (iOS), Kinomap

  wymiary: 128,5 x 54 x 132,8 cm (dł. X szer. X wys.)

  Odległość pomiędzy pedałami a siodełkiem: 75 - 95 cm

  Odległość między siodełkiem a kierownicą: 65 - 80 cm

  Szerokość uchwytu na bidon: 10 cm

  Rozbudowana kierownica: 6 możliwości chwytu

  Uchwyty kierownicy: wyprofilowane

  Średnica uchwytów kierownicy: 4 cm

  Siodełko: komfortowe z możliwością regulacji w pionie i poziomie, styl wyścigowy

  Pedały: antypoślizgowe z regulowanymi paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu: za pomocą opaski na ramię (załączona) lub pasa telemetrycznego* (pas do dokupienia osobno)

  dopełniające wyposażenie: kółka transportowe, uchwyty na bidon, uchwyt na akcesoria, hamulec bezpieczeństwa, wejście USB z możliwością ładowania, głośniki, uchwyty na hantle (hantle 2 x 1,5 kg załączone)

  Waga sprzętu: 53,5 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 147 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  * Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro lub niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.)

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę skuteczności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening za każdym razem będzie produktywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i tworzy spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dobrany program, który jest idealny dla Ciebie.

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny efektywności JRNY oferuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dopasowanych do poziomu wydajności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w zróżnicowanych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. W trakcie oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik uzyskuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bowflex Rower spinningowy velocore 22i ☆

Bowflex Rower spinningowy velocore 22i Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Rower spinningowy velocore 22i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Rower spinningowy velocore 22i
 • Segment produktowy: Stacjonarne spinningowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Velocore 22i to absolutna rewolucja w świecie domowego fitnessu. Jedyny rower spinningowy, na którym możesz przechylać się na boki w trakcie jazdy. Został on dopracowany do perfekcji i ma wszystko, czego oczekujemy od potężnego i innowacyjnego sprzętu. To naprawdę atrakcyjna oraz konkurencyjna sugestia dla wszelkich użytkowników trenujących w domu.

  Oprócz nieszablonowej mocne strony, jaką jest możliwość przechylania się na boki podczas jazdy, użytkownik z pewnością doceni także inne parametry roweru jak opór magnetyczny, 100 poziomów oporu oraz platforma JRNY, która zezwala na dostęp do aplikacji i statystyk i historii treningów. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność roweru z serwisami: Netflix, Disney+ i Prime video. Rower został zaopatrzony także we wszelkie potrzebne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening błogim i wygodnym. Trzy uchwyty na bidon sprawią,choćby w trakcie szczególnie intensywnego treningu, wodę za każdym razem będziesz mieć po ręką. Pod nimi umieszczone zostały uchwyty na załączone 1,5 kg hantle. Dzięki czemu, podczas jazdy wykonasz ćwiczenia górnej partii ciała, bez robienia przerwy na szukanie obciążeń.

  Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej wydajny oraz urozmaicony. Explore the World umożliwia samotne przejażdżki po ponad 100 lokalizacjach, a dzięki Peloton weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych poprzez instruktora. Ponadto za pomocą Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie potrzebujesz do tego czytnika kadencji ani szybkości.  wyświetlacz DOTYKOWY: Konsola wyposażona jest w 21,5" barwny dotykowy ekran. Dzięki niemu na bieżąco możesz kontrolować parametry treningu, oraz swoje postępy. Oprócz tego wszystkie treningi video masz prosto przed sobą i możesz starannie śledzić instrukcje trenerów.

  ŁĄCZNOŚĆ Z APLIKACJAMI: Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej skuteczny, a także urozmaicony. Explore the World zezwala na samotne przejażdżki po choćby 100 lokalizacjach. Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening. W dodatku przez Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie Ci potrzeba do tego czytnika kadencji ani szybkości.

  indywidualnE PROGRAMY TRENINGOWE: Komputer roweru spinningowego Velocore 22i połączony został z platformą JRNY. Oprócz dostępu do historii Twoich treningów oraz bieżących statystyk, JRNY to z zasady nieograniczona ilość treningów dobranych specjalnie do poziomu Twojej kondycji. Według Bowflexa jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. Wykupując subskrypcję JRNY (pierwsze 2 miesiące dostajesz za darmo), masz dostęp do nieskończonej ilość treningów przygotowanych specjalnie dla Ciebie, w zależności od Twojej formy.

  poziomy OPORU: 100 poziomów oporu regulowanych manualnie sprawia, iż każdy z użytkowników wynajdzie coś dla siebie. Jeśli masz w planie wymagający trening, solidne podjazdy czy interwały możesz bezproblemowo momentalnie zmieniać ustawienia. Osoby, które wybierają długą i lekką jazdę urozmaiconą ulubionym serialem lub filmem także znajdą poziom oporu rewelacyjny do tej aktywności.

  HAMULEC BEZPIECZEŃSTWA: Hamulec umieszczony na ramie zezwala na szybką reakcję i błyskawiczne zatrzymanie koła.

  regulowanE SIODEŁKO: Siodełko ustawić możesz w dwóch płaszczyznach. Posiada regulację góra-dół, przód-tył. Dzięki temu sprzęt rewelacyjnie pasować będzie zarówno wysokim, jak i niskim osobom. Oprócz tego wyregulować możesz także odległość kierownicy od siodełka. Wszystko to powoduje, że każdy użytkownik przyjmie pozycję komfortową do treningu.

  ROZBUDOWANA KIEROWNICA: Rozbudowana kierownica daje aż sześć możliwości chwytu. Dzięki temu bez względu na wzrost czy intensywność treningu, ćwiczenia bez dwóch zdań będą wygodne.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone z przodu kółka transportowe pozwalają na przetransportowanie roweru w dowolne miejsce w domu.

  UCHWYTY NA BIDON: w trakcie treningu nad wyraz widoczne jest nawadnianie organizmu. Na rowerze Velocore znajdują się aż trzy uchwyty na bidony. Umieszczone zostały w zasięgu ręki użytkownika, żeby w dowolnym momencie jazdy można było po nie sięgnąć.

  załączonE HANTLE: Dzięki hantlom umieszczonym na uchwytach pod kierownicą, możesz zbratać swój trening cardio z siłowym bez zbędnych przerw na schodzenie z roweru i szukanie obciążników.

  UNIWERSALNE PEDAŁY: obszerne pedały z jednej strony posiadają dostosowywane paski, a z drugiej bloki umożliwiające przypięcie butów SPD.

  POMIAR PULSU: Puls mierzony za pomocą załączonej opaski na przedramię lub opcjonalnego pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w trafnej strefie tętna, aby osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, że pomiar pulsu podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy używanie pasa telemetrycznego.

  dane technicznE:

  ekran: 21,5" dotykowy wyświetlacz (wymagane połączenie WiFi)

  Regulacja oporu: za pomocą gałki umieszczonej na ramie

  stopnie oporu: 100

  Profile użytkowników: nieograniczona liczba

  Łączność z aplikacjami: JRNY, Zwift, Explore the World, Peloton (iOS), Kinomap

  wymiary: 151,9 x 61,2 x 140,5 cm (dł. X szer. X wys.)

  Rozbudowana kierownica: 6 możliwości chwytu

  Uchwyty kierownicy: wyprofilowane

  Siodełko: komfortowe z możliwością regulacji w pionie i poziomie, fason wyścigowy

  Pedały: przeciwpoślizgowe z regulowanymi paskami bezpieczeństwa, możliwość wpięcia SPD

  Pomiar pulsu: za pomocą opaski na ramię (dołączona) lub pasa telemetrycznego* (pas do dokupienia osobno)

  dodatkowe wyposażenie: uchwyty na bidon, kółka transportowe, hamulec bezpieczeństwa, wejście USB z możliwością ładowania, głośniki, uchwyty na hantle (hantle 2 x 1,5 kg załączone)

  Waga sprzętu: 71,8 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 147 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  * Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.)

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę sprawności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening za każdym razem będzie efektywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera i integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez zastosowania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, oraz generuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić przypasowany program, który jest wspaniały dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny efektywności JRNY proponuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dobranych do poziomu produktywności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych przez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. W dodatku Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają bezpłatny dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. Podczas oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik uzyskuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery spinningowe Bowflex – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery spinningowe Bowflex, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów spinningowych Bowflex jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590) ☆

Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590) Najniższa Cena Online

☆ Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowlex 100957 rower spinningowy C7 (0708447914590)
 • Segment produktowy: Stacjonarne spinningowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower Spinningowy C7 to wyjątkowy sprzęt amerykańskiej marki Bowflex. Został on dopracowany do perfekcji i ma wszystko, czego oczekujemy od potężnego i postępowego sprzętu. To naprawdę atrakcyjna i konkurencyjna sugestia dla wszelkich użytkowników trenujących w domu.

  Tym co akcentuje model wśród innych tego typu sprzętów na rynku jest w głównej mierze opór magnetyczny, 100 poziomów oporu i wyprofilowane, sportowe siodełko dostosowywane w pionie i poziomie. Rower został wyposażony także we wszelkie potrzebne akcesoria i dodatki, które uczynią trening przyjemnym i komfortowym. Dwa uchwyty na bidon o szerokości 10 cm sprawią,choćby w trakcie nad wyraz intensywnego treningu, wodę zawsze będziesz mieć po ręką. Pod nimi umieszczone zostały uchwyty na dołączone 1,5 kg hantle. Dzięki czemu, podczas jazdy wykonasz ćwiczenia górnej partii ciała, bez robienia przerwy na szukanie obciążeń. Konsola z systemem JRNY pozwala na dostęp do aplikacji, a także statystyk i historii treningów. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność roweru z serwisami: Netflix i Prime video. Pełna funkcjonalność aplikacji dostępna po wykupieniu subskrypcji.

  Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej produktywny oraz urozmaicony. Explore the World pozwala na samotne przejażdżki po ponad 200 lokalizacjach, a dzięki Peloton weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych poprzez instruktora. Na dodatek za pomocą Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie Ci trzeba do tego czytnika kadencji ani prędkości. Rower C7 ma wszystko, co niezbędne jest, by odkrywać wirtualne ścieżki Watopii.

  Wykupując subskrypcję JRNY (pierwsze dwa miesiące otrzymujesz za darmo), uzyskujesz nieskończoną liczba treningów przygotowanych specjalnie dla Ciebie, w zależności od Twojej formy.

  DYNAMICZNY COACHING: "Max" rozmawia bezpośrednio z Tobą i motywuje Cię do treningów. Wytwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twoich wyników i bieżącej formy. Ich celem jest pomoc w spaleniu jak największej ilości kalorii i poprawie kondycji. Dopasowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, "Max" może zapewnić przypasowany program, który jest wyśmienity dla Ciebie.
  indywidualnE TRENINGI: Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny wydolności Max proponuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflexa jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. Max mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu sprawności każdego użytkownika.
  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI: JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych przez trenerów.
  EXPLORE THE WORLD: Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  informacje technicznE:

  ekran: 7" dotykowy ekran (wymagane połączenie WiFi)

  Regulacja oporu: za pomocą gałki umieszczonej na ramie

  stopnie oporu: 100

  Profile użytkowników: nieograniczona ilość

  Napęd: paskowy

  Łączność z aplikacjami: Zwift, Explore the World, Peloton (iOS), Kinomap

  wymiary: 128,5 x 54 x 132,8 cm (dł. X szer. X wys.)

  Odległość pomiędzy pedałami a siodełkiem: 75 - 95 cm

  Odległość pomiędzy siodełkiem a kierownicą: 65 - 80 cm

  Szerokość uchwytu na bidon: 10 cm

  Rozbudowana kierownica: 6 możliwości chwytu

  Uchwyty kierownicy: wyprofilowane

  Średnica uchwytów kierownicy: 4 cm

  Siodełko: komfortowe z możliwością regulacji w pionie i poziomie, fason wyścigowy

  Pedały: antypoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa

  Pomiar pulsu: za pomocą opaski na ramię (dołączona) albo pasa telemetrycznego* (pas do dokupienia osobno)

  dodatkowe wyposażenie: kółka transportowe, uchwyty na bidon, uchwyt na akcesoria, hamulec bezpieczeństwa, wejście USB z możliwością ładowania, głośniki, uchwyty na hantle (hantle 2 x 1,5 kg dołączone)

  Waga sprzętu: 53,5 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 147 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  * Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro lub niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.)

  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę efektywności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening zawsze będzie skuteczny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone przez trenera i integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez zastosowania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i wytwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest wspaniały dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny efektywności JRNY oferuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dobranych do poziomu skuteczności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w zróżnicowanych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i dużo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek Explore the World™ pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają bezpłatny dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. W trakcie oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik otrzymuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bowflex Rower spinningowy velocore 22i ☆

Bowflex Rower spinningowy velocore 22i Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Rower spinningowy velocore 22i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Rower spinningowy velocore 22i
 • Segment produktowy: Stacjonarne spinningowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Velocore 22i to absolutna rewolucja w świecie domowego fitnessu. Jedyny rower spinningowy, na którym możesz przechylać się na boki podczas jazdy. Został on dopracowany do perfekcji i posiada wszystko, czego oczekujemy od mocnego i nowoczesnego sprzętu. To naprawdę atrakcyjna i konkurencyjna propozycja dla wszystkich użytkowników trenujących w domu.

  Oprócz nieszablonowej mocne strony, jaką jest możliwość przechylania się na boki w trakcie jazdy, użytkownik z pewnością doceni także inne cechy roweru jak opór magnetyczny, 100 stopni oporu, a także platforma JRNY, która umożliwia dostęp do aplikacji i statystyk i historii treningów. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność roweru z serwisami: Netflix, Disney+ i Prime video. Rower został wyekwipowany także we wszelkie potrzebne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening miłym i wygodnym. Trzy uchwyty na bidon sprawią,choćby w trakcie nad wyraz intensywnego treningu, wodę zawsze będziesz posiadać po ręką. Pod nimi umieszczone zostały uchwyty na załączone 1,5 kg hantle. Dzięki czemu, w trakcie jazdy wykonasz ćwiczenia górnej partii ciała, bez robienia przerwy na szukanie obciążeń.

  Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej sprawny, a także urozmaicony. Explore the World umożliwia samotne przejażdżki po ponad 100 lokalizacjach, a dzięki Peloton weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych poprzez instruktora. Na dodatek za pomocą Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie potrzebujesz do tego czytnika kadencji ani prędkości.  wyświetlacz DOTYKOWY: Konsola wyekwipowana jest w 21,5" barwny dotykowy ekran. Dzięki niemu na bieżąco możesz kontrolować właściwości treningu, oraz swoje postępy. Oprócz tego wszystkie treningi video masz prosto przed sobą i możesz skrupulatnie śledzić instrukcje trenerów.

  ŁĄCZNOŚĆ Z APLIKACJAMI: Rower łączy się z wieloma aplikacjami, dzięki którym trening jest bardziej produktywny, a także urozmaicony. Explore the World zezwala na samotne przejażdżki po nawet 100 lokalizacjach. Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają darmowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening. Na dodatek przez Zwift możesz jeździć po wirtualnych trasach, brać udział w rywalizacjach czy ścigać się ze znajomymi. Nie Ci trzeba do tego czytnika kadencji ani szybkości.

  indywidualnE PROGRAMY TRENINGOWE: Komputer roweru spinningowego Velocore 22i połączony został z platformą JRNY. Oprócz dostępu do historii Twoich treningów oraz bieżących statystyk, JRNY to głównie nieograniczona ilość treningów dobranych specjalnie do poziomu Twojej kondycji. Według Bowflexa jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. Wykupując subskrypcję JRNY (pierwsze 2 miesiące otrzymujesz za darmo), masz dostęp do nieskończonej ilość treningów przygotowanych specjalnie dla Ciebie, w zależności od Twojej formy.

  stopnie OPORU: 100 poziomów oporu dostosowywanych manualnie sprawia, iż każdy z użytkowników odszuka coś dla siebie. Jeśli masz w planie wymagający trening, potężne podjazdy czy interwały możesz bezproblemowo ekspresowo zmieniać ustawienia. Osoby, które wybierają długą i lekką jazdę urozmaiconą ulubionym serialem albo filmem także znajdą poziom oporu doskonały do tej aktywności.

  HAMULEC BEZPIECZEŃSTWA: Hamulec umieszczony na ramie umożliwia szybką reakcję i błyskawiczne zatrzymanie koła.

  regulowanE SIODEŁKO: Siodełko ustawić możesz w dwóch płaszczyznach. Ma regulację góra-dół, przód-tył. Dzięki czemu sprzęt nadzwyczajnie pasować będzie równocześnie wysokim, jak i niskim osobom. Oprócz tego wyregulować możesz także odległość kierownicy od siodełka. Wszystko to sprawia, iż każdy użytkownik przyjmie pozycję komfortową do treningu.

  ROZBUDOWANA KIEROWNICA: Rozbudowana kierownica daje aż sześć możliwości chwytu. Dzięki czemu bez względu na wzrost czy intensywność treningu, ćwiczenia bez wątpienia będą komfortowe.

  KÓŁKA TRANSPORTOWE: Umieszczone z przodu kółka transportowe umożliwiają przetransportowanie roweru w dowolne miejsce w domu.

  UCHWYTY NA BIDON: w trakcie treningu wyjątkowo wyraźne jest nawadnianie organizmu. Na rowerze Velocore znajdują się aż trzy uchwyty na bidony. Umieszczone zostały w zasięgu ręki użytkownika, by w dowolnym momencie jazdy można było po nie sięgnąć.

  dołączonE HANTLE: Dzięki hantlom umieszczonym na uchwytach pod kierownicą, możesz połączyć swój trening cardio z siłowym bez zbędnych przerw na schodzenie z roweru i szukanie obciążników.

  UNIWERSALNE PEDAŁY: wielkie pedały z jednej strony posiadają dostosowywane paski, a z drugiej bloki umożliwiające przypięcie butów SPD.

  POMIAR PULSU: Puls mierzony przy pomocy dołączonej opaski na przedramię lub opcjonalnego pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w adekwatnej strefie tętna, by osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, że pomiar pulsu podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania staranniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego.

  dane technicznE:

  wyświetlacz: 21,5" dotykowy ekran (wymagane połączenie WiFi)

  Regulacja oporu: za pomocą gałki umieszczonej na ramie

  poziomy oporu: 100

  Profile użytkowników: nieograniczona liczba

  Łączność z aplikacjami: JRNY, Zwift, Explore the World, Peloton (iOS), Kinomap

  wymiary: 151,9 x 61,2 x 140,5 cm (dł. X szer. X wys.)

  Rozbudowana kierownica: 6 możliwości chwytu

  Uchwyty kierownicy: wyprofilowane

  Siodełko: wygodne z możliwością regulacji w pionie i poziomie, fason wyścigowy

  Pedały: przeciwpoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa, możliwość wpięcia SPD

  Pomiar pulsu: za pomocą opaski na ramię (dołączona) lub pasa telemetrycznego* (pas do dokupienia osobno)

  uzupełniające wyposażenie: uchwyty na bidon, kółka transportowe, hamulec bezpieczeństwa, wejście USB z możliwością ładowania, głośniki, uchwyty na hantle (hantle 2 x 1,5 kg dołączone)

  Waga sprzętu: 71,8 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 147 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata

  * Pasek na klatkę piersiową musi być niekodowanym paskiem do pomiaru tętna Polar Electro albo niekodowanym modelem kompatybilnym z POLAR®. (Paski na klatkę piersiową POLAR®, takie jak paski na klatkę piersiową POLAR® OwnCode®, nie będą działać z tym sprzętem.)

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę sprawności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening za każdym razem będzie produktywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone przez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest wyśmienity dla Ciebie.

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny wydajności JRNY oferuje Ci treningi dostosowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów przypasowanych do poziomu produktywności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w zróżnicowanych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik uzyskuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podsumowanie, czyli jaki treningowy rower spinningowy Bowflex najlepszy?


Najlepsze rowery spinningowe Bowflex w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze rowery spinningowe Bowflex w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery spinningowe – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów spinningowych Bowflex nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stacjonarnych rowerów treningowych do spinningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaki treningowy rower spinningowy Bowflex opinie i efekty,
 • dobre rowery spinningowe Bowflex cena,
 • ranking rowerów spinningowych Bowflex,
 • treningowy rower spinningowy Bowflex jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach spinningowych Bowflex

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach spinningowych Bowflex?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach spinningowych Bowflex odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki treningowy rower spinningowy Bowflex najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach spinningowych Bowflex warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z spinningowymi rowerami Bowflex do treningu stacjonarnego do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery spinningowe Bowflex są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z spinningowymi rowerami Bowflex do treningu stacjonarnego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery spinningowe Bowflex to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *