FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów pionowych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Rowery pionowe / Ranking rowerów pionowych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów pionowych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg. Opracowane zestawienia są aktualne lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów pionowych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów treningowych typu pionowego.

Jakie rowery pionowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg najlepiej wybrać? Ranking lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery pionowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking rowerów pionowych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Tunturi Rower magnetyczny f20 (8717842028261) ☆

Tunturi Rower magnetyczny f20 (8717842028261) Najniższa Cena Online

☆ Tunturi Rower magnetyczny f20 (8717842028261) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tunturi
 • Nazwa produktu: Tunturi Rower magnetyczny f20 (8717842028261)
 • Segment produktowy: Stacjonarne pionowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Jazda na rowerze jest jedną z najpopularniejszych form intensywnego spędzania czasu. Treningowy rower stacjonarny wyśmienicie sprawdza się w rutynowych ćwiczeniach w domu. Na rowerze może ćwiczyć każdy, bez względu na wiek.

  Jest to stosowany przez terapeutów przy rehabilitacji. Trening na rowerze gwarantuje spalanie zbędnych kalorii, wzmacnia mięśnie – nie obciążając stawów oraz udoskonala kondycję fizyczną.

  Rower treningowy to świetne narzędzie wpomagające cykl odchudzania, rehabilitacyjne albo ogólnie do poprawy kondycji. Tunturi oferuje świetną gwarancję na całą serię, czego oczywiście można oczekiwać od wysokiej jakości producenta.

  Podstawową gwarancję na części można przedłwykorzystać o jeden rok. Starczy zarejestrować się na www.tunturi.com i automatycznie dostaniesz dodatkowy rok gwarancji na wszystkie części. Przekonaj się i odwiedź autoryzowanego dealera Tunturi albo odwiedź www.tunturi.com i dowiedź się wszelkiego o gwarancji Tunturi.

  Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu dokonywany jest przez sensory, które zamontowane są uchwytach maszyn. Działanie tego układu pomiarowego jest szczególnie proste. Starczy ścisnąć sensory obiema dłońmi, poczekać kilka sekund, aż na wyświetlaczu pojawi się wynik.

  Pomiar pulsu tą metodą obarczony jest błędem i wynik należy traktować jako orientacyjny. Charakterystyka towaru TUNTURI F20: Zakres obciążenia: 1:8 Regulacja obciażenia: tak Ciężar koła zamachowego (kg): 9 Nośność (kg): 135 typ pomiaru tętna: sensory dotykowe Regulacja siodełka: tak Regulacja kierownicy: tak Rolki transportowe: tak Pedały: tak Możliwość poziomowania: tak ekran: mono-chromatyczny Wyświetlanie czasu (min,sek): tak Wyświetlanie dystansu (km): tak Wyświetlanie szybkości liniowej (km/h): tak Wyświetlanie wydatku energetycznego (kcal/kJ): tak Wyświetlanie tętna (ud./min): tak Programowanie informacji użytkownika (wiek, masa ciała, wzrost): nie Program manualny (ręczna zmiana oporu): tak Programowanie parametrów treningu (czas, dystans, kalorie): nie Programy predefiniowane: 3 Programy sterowane tętnem: nie Program kontroli mocy: nie Programy użytkownika (zapamiętywanie indywidualnego treningu): nie Pomiar tkanki tłuszczowej Fat (%): nie Sygnalizacja przekroczenia tętna max.: tak Klasa wykorzystywania: H-zastosowanek domowy dane technicznE: wymiary (dł/szer/wys): 98/53/136 [cm] Waga (kg): 31 Zasilanie: baterie Gwarancja [m-cy]: 24 (gwarancja HOME) + 12m-cy po rejestracji artykułuPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery pionowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg – Ranking lipiec 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery pionowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów pionowych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tunturi Rower magnetyczny f20 (8717842028261) ☆

Tunturi Rower magnetyczny f20 (8717842028261) Najniższa Cena Online

☆ Tunturi Rower magnetyczny f20 (8717842028261) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tunturi
 • Nazwa produktu: Tunturi Rower magnetyczny f20 (8717842028261)
 • Segment produktowy: Stacjonarne pionowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Jazda na rowerze jest jedną z najpopularniejszych form dynamicznego spędzania czasu. Treningowy rower stacjonarny perfekcyjnie sprawdza się w rutynowych ćwiczeniach w domu. Na rowerze może ćwiczyć każdy, bez względu na wiek.

  Jest to używany poprzez terapeutów przy rehabilitacji. Trening na rowerze gwarantuje spalanie zbędnych kalorii, wzmacnia mięśnie – nie obciążając stawów i udoskonala kondycję fizyczną.

  Rower treningowy to perfekcyjne narzędzie wpomagające cykl odchudzania, rehabilitacyjne lub ogólnie do poprawy kondycji. Tunturi oferuje wyśmienitą gwarancję na całą kolekcję, czego oczywiście można oczekiwać od wysokiej jakości producenta.

  Podstawową gwarancję na części można przedłzastosować o jeden rok. Starczy zarejestrować się na www.tunturi.com i automatycznie dostaniesz dodatkowy rok gwarancji na wszystkie części. Przekonaj się i odwiedź autoryzowanego dealera Tunturi albo odwiedź www.tunturi.com i dowiedź się wszystkiego o gwarancji Tunturi.

  Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu dokonywany jest poprzez sensory, które zamontowane są uchwytach maszyn. Działanie tego układu pomiarowego jest niezwykle proste. Starczy ścisnąć sensory obiema dłońmi, poczekać kilka sekund, aż na wyświetlaczu pojawi się wynik.

  Pomiar pulsu tą metodą obarczony jest błędem i wynik należy traktować jako orientacyjny. Charakterystyka artykułu TUNTURI F20: Zakres obciążenia: 1:8 Regulacja obciażenia: tak Ciężar koła zamachowego (kg): 9 Nośność (kg): 135 rodzaj pomiaru tętna: sensory dotykowe Regulacja siodełka: tak Regulacja kierownicy: tak Rolki transportowe: tak Pedały: tak Możliwość poziomowania: tak ekran: mono-chromatyczny Wyświetlanie czasu (min,sek): tak Wyświetlanie dystansu (km): tak Wyświetlanie prędkości liniowej (km/h): tak Wyświetlanie wydatku energetycznego (kcal/kJ): tak Wyświetlanie tętna (ud./min): tak Programowanie informacji użytkownika (wiek, masa ciała, wzrost): nie Program manualny (ręczna zmiana oporu): tak Programowanie parametrów treningu (czas, dystans, kalorie): nie Programy predefiniowane: 3 Programy sterowane tętnem: nie Program kontroli mocy: nie Programy użytkownika (zapamiętywanie indywidualnego treningu): nie Pomiar tkanki tłuszczowej Fat (%): nie Sygnalizacja przekroczenia tętna max.: tak Klasa wykorzystywania: H-zastosowanek domowy informacje technologicznE: wymiary (dł/szer/wys): 98/53/136 [cm] Waga (kg): 31 Zasilanie: baterie Gwarancja [m-cy]: 24 (gwarancja HOME) + 12m-cy po rejestracji artykułuPodsumowanie, czyli jaki treningowy rower pionowy z limitem wagowym użytkownika do 150 kg najlepszy?


Najlepsze rowery pionowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze rowery pionowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery pionowe – Ranking lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów pionowych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów treningowych typu pionowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki treningowy rower pionowy z limitem wagowym użytkownika do 150 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery pionowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg cena,
 • ranking rowerów pionowych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg,
 • treningowy rower pionowy z limitem wagowym użytkownika do 150 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach pionowych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach pionowych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach pionowych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki treningowy rower pionowy z limitem wagowym użytkownika do 150 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach pionowych z limitem wagowym użytkownika do 150 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z pionowymi rowerami do treningu stacjonarnego z limitem wagowym użytkownika do 150 kg do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery pionowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z pionowymi rowerami do treningu stacjonarnego z limitem wagowym użytkownika do 150 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery pionowe z limitem wagowym użytkownika do 150 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *