FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking rowerów pionowych z wagą urządzenia do 80 kg. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Rowery pionowe / Ranking rowerów pionowych z wagą urządzenia do 80 kg


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych rowerów pionowych z wagą urządzenia do 80 kg. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych rowerów pionowych z wagą urządzenia do 80 kg,
 • TOP5 chętnie kupowanych stacjonarnych rowerów treningowych typu pionowego.

Jakie rowery pionowe z wagą urządzenia do 80 kg najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery pionowe z wagą urządzenia do 80 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking rowerów pionowych z wagą urządzenia do 80 kg, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Rower Circle Fitness B8 ☆

Rower Circle Fitness B8 Najniższa Cena Online

☆ Rower Circle Fitness B8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Circle Fitness
 • Nazwa produktu: Rower Circle Fitness B8
 • Segment produktowy: Stacjonarne pionowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  właściwości technologiczne cechy komputera

☆ Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449) ☆

Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449)
 • Segment produktowy: Stacjonarne pionowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 800 to najnowocześniejszy i najszczególniej nowoczesny technicznie rower w rodzinie KETTLER. Będzie perfekcyjnym towarzyszem w drodze do Twojej wymarzonej formy. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program dopasowany do Twoich potrzeb albo go po prostu stworzyć.

  Komputer wyekwipowany jest w funkcję IPN Coaching, w której na podstawie przeprowadzonego testu kondycji i określonego poprzez Ciebie celu, wytworzony jest plan treningu składający się z 24 sesji treningowych, które są na bieżąco optymalizowane w oparciu o aktualne wyniki.

  Model TOUR 800 olśniewa rozmaitością treningów, które sąprzystępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o rozmiarach 155x86 mm. Po wprowadzeniu Twoich danych możesz cieszyć się słusznym programem, dzięki intensywności dopasowanej do Twoich potrzeb i zaawansowania treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja produktywność pokazywana jest na wyświetlaczu. KETTLER TOUR 800 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i wydajnym treningu. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), zezwala na dopasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb.

  podczas treningu można wybrać jeden z 15 programów, dobranych do zróżnicowanych stopni sprawności. Za pomocą konfiguratora można kreować nowe programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

  obfite i komfortowe siodełko posiada podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy. Praktyczna, sportowa kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia i dopasowania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych sprzętów do kształtowania kondycji i sylwetki.

  należycie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być używany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji.

  Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają wygodne przestawienie ergometru po skończonym treningu. Komputer treningowy wielki, czytelny, barwny, intuicyjny w obsłudze ekran TFT o wymiarach 155x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane właściwości: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) posiada 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym realne jest dobranie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika.

  zaimplementowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być wykorzystywany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w rozmaitych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER TOUR 800 to indukcyjny rower z 10 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Siodełko znaczne, wygodne siodełko posiada podwójną regulację. Możliwa jest zarówno zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy. Dzięki czemu każdy, niezależnie od wzrostu, odnajdzie stosowne ustawienie.

  Rama solidna, stalowa rama zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Obudowa tworzona z wysokiej jakości materiałów, stanowi idealne wyciszenie indukcyjnego systemu oporu. Kierownica Sportowa kierownica z możliwością ustawienia w zróżnicowanych pozycjach, zezwala na dobranie do wzrostu i stylu jazdy.

  Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe pozwalają na pomiar tętna. Do treningu HRC zalecane jest użytkowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest dołączony do urządzenia).

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet lub smartfon umożliwia wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z dodatkowego wyświetlacza w trakcie treningu. Pedały antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z regulowanymi paskami Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, zezwala na korzystanie z najmocniej motywujących aplikacji dedykowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play albo App Store) i z KETTLER WORLD TOURS. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA wariant urządzenia: rower treningowy pionowy typ: indukcyjny Waga koła zamachowego: 10 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 W (co 5 W) ilość programów treningowych: 15, z możliwością rozbudowy Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, strefa tętna, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy premium, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: sportowa, dostosowywana wysokość i kąt nachylenia Siodełko: ergonomiczne, dostosowywane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga urządzenia: 38 kgPodobne zestawienia:


Najtańsze rowery pionowe z wagą urządzenia do 80 kg – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery pionowe z wagą urządzenia do 80 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich rowerów pionowych z wagą urządzenia do 80 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449) ☆

Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Rower indukcyjny tour 800 (7640119481449)
 • Segment produktowy: Stacjonarne pionowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rowerek treningowy KETTLER TOUR 800 to najnowocześniejszy i najszczególniej nowoczesny technologicznie rower w rodzinie KETTLER. Będzie wspaniałym towarzyszem w drodze do Twojej wymarzonej formy. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki, poprawa kondycji, przygotowanie się do sezonu rowerowego czy start w zawodach możesz wybrać program dopasowany do Twoich potrzeb albo go po prostu stworzyć.

  Komputer zaopatrzony jest w funkcję IPN Coaching, w której na podstawie przeprowadzonego testu kondycji i określonego poprzez Ciebie celu, wytwarzany jest plan treningu składający się z 24 sesji treningowych, które są na bieżąco optymalizowane w oparciu o aktualne wyniki.

  Model TOUR 800 zniewala różnorakością treningów, które sąprzystępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o rozmiarach 155x86 mm. Po wprowadzeniu Twoich informacji możesz radować się stosownym programem, dzięki intensywności przypasowanej do Twoich potrzeb i zaawansowania treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja wydajność pokazywana jest na wyświetlaczu. KETTLER TOUR 800 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i skutecznym treningu. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), pozwala na dopasowanie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb.

  podczas treningu można wybrać jeden z 15 programów, przypasowanych do różnorodnych poziomów efektywności. Przy pomocy konfiguratora można kreować świeże programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

  spore i komfortowe siodełko posiada podwójną regulację: wysokości i odległości od kierownicy. Funkcjonalna, sportowa kierownica posiada możliwość regulacji kąta nachylenia i dobrania do wzrostu. Rower stacjonarny to jedno z podstawowych sprzętów do kształtowania kondycji i sylwetki.

  prawidłowo wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Jazda na rowerku treningowym pomaga spalić zbędne kalorie i schudnąć. Może być używany w treningu cardio, obwodowym jak i rehabilitacji.

  Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają wygodne przestawienie ergometru po skończonym treningu. Komputer treningowy wielki, czytelny, barwny, intuicyjny w obsłudze wyświetlacz TFT o wymiarach 155x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane cechy: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal albo kJ) tętno prędkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dobranie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika.

  zastosowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być wykorzystywany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w rozmaitych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER TOUR 800 to indukcyjny rower z 10 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Siodełko duże, wygodne siodełko posiada podwójną regulację. Osiągalna jest jednocześnie zmiana wysokości siodełka jak i jego odległości od kierownicy. Dzięki czemu każdy, niezależnie od wzrostu, wynajdzie adekwatne ustawienie.

  Rama mocna, stalowa rama zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Obudowa stworzona z wysokiej jakości tworzyw, stanowi idealne wyciszenie indukcyjnego systemu oporu. Kierownica Sportowa kierownica z możliwością ustawienia w zróżnicowanych pozycjach, pozwala na przypasowanie do wzrostu i stylu jazdy.

  Sensory dotykowe Umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna. Do treningu HRC zalecane jest wykorzystywanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest załączony do urządzenia).

  Uchwyt na smartfon Uchwyt na tablet lub smartfon pozwala na wygodne umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z uzupełniającego wyświetlacza w trakcie treningu. Pedały antypoślizgowe, samopoziomujące się pedały, z dostosowywanymi paskami Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, umożliwia korzystanie z najszczególniej motywujących aplikacji przeznaczonych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play lub App Store), a także z KETTLER WORLD TOURS. Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport rowerku po treningu.

  SPECYFIKACJA rodzaj urządzenia: rower treningowy pionowy wariant: indukcyjny Waga koła zamachowego: 10 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 25-400 W (co 5 W) ilość programów treningowych: 15, z możliwością rozbudowy Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, strefa tętna, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy premium, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, uchwyty na stopy Kierownica: sportowa, dostosowywana wysokość i kąt nachylenia Siodełko: funkcjonalne, regulowane w pionie i w poziomie Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 119x55x137 cm Waga urządzenia: 38 kg


☆ Rower Circle Fitness B8 ☆

Rower Circle Fitness B8 Najniższa Cena Online

☆ Rower Circle Fitness B8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Circle Fitness
 • Nazwa produktu: Rower Circle Fitness B8
 • Segment produktowy: Stacjonarne pionowe rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:
  parametry techniczne właściwości komputera


Podsumowanie, czyli jaki treningowy rower pionowy z wagą urządzenia do 80 kg najlepszy?


Najlepsze rowery pionowe z wagą urządzenia do 80 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze rowery pionowe z wagą urządzenia do 80 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre rowery pionowe – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji rowerów pionowych z wagą urządzenia do 80 kg nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stacjonarnych rowerów treningowych typu pionowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaki treningowy rower pionowy z wagą urządzenia do 80 kg opinie i efekty,
 • dobre rowery pionowe z wagą urządzenia do 80 kg cena,
 • ranking rowerów pionowych z wagą urządzenia do 80 kg,
 • treningowy rower pionowy z wagą urządzenia do 80 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach pionowych z wagą urządzenia do 80 kg

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach pionowych z wagą urządzenia do 80 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach pionowych z wagą urządzenia do 80 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki treningowy rower pionowy z wagą urządzenia do 80 kg najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach pionowych z wagą urządzenia do 80 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z pionowymi rowerami do treningu stacjonarnego z wagą urządzenia do 80 kg do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery pionowe z wagą urządzenia do 80 kg są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z pionowymi rowerami do treningu stacjonarnego z wagą urządzenia do 80 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery pionowe z wagą urządzenia do 80 kg to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *