FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking produktów z ashwagandhą Doctor Life. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ashwagandhy – odżywki, suplementy, produkty spożywcze / Ranking produktów z ashwagandhą Doctor Life


Pomagamy w wyborze dobrych produktów z ashwagandhą Doctor Life. Opracowane zestawienia są aktualne na lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych produktów z ashwagandhą Doctor Life,
 • TOP5 często wybieranych produktów z ashwagandhą.

Jakie produkty z ashwagandhą Doctor Life najlepiej wybrać? Ranking lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane produkty z ashwagandhą Doctor Life, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking produktów z ashwagandhą Doctor Life, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Suplement ekstrakt z korzenia ashwagandha KSM-66+ Doctor Life, 0000753990 ☆

Suplement ekstrakt z korzenia ashwagandha KSM-66+ Doctor Life, 0000753990 Najniższa Cena Online

☆ Suplement ekstrakt z korzenia ashwagandha KSM-66+ Doctor Life, 0000753990 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu z ashwagandhą - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Doctor Life
 • Nazwa produktu: Suplement ekstrakt z korzenia ashwagandha KSM-66+ Doctor Life, 0000753990
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, suplementy i odżywki z dodatkiem ashwagandhy
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z ashwagandhą:
  Ashwagandha KSM-66+ Sensoril 550mg, 120 kapsułekAshwagandha jest klasycznie używana w Indiach ze względu parametry adaptogenne, wspierające ogólne zdrowie i dobre samopoczucie. KSM-66 to opatentowany wyciąg, który zawiera najwyższą koncentrację aktywnych składników z pełnego spektrum korzenia i zachowuje wszystkie naturalne składniki zioła w pierwotnej równowadze. Większość preparatów z Ashwagandha jest tworzona z liści i nieznacznej ilości podziemnej części tej rośliny. Progresywne ekstrakty DoctorLife są o sporo bardziej wartościowe od zwyczajnie sproszkowanych roślin w kapsułkach, ponieważ zawierają kilkukrotnie większą, potwierdzoną liczba bioaktywnych cząstek. Osiągając ten sam efekt co ekstrakt trzeba spożyć o sporo więcej kapsułek sproszkowanego zioła. Ekstrakt DoctorLife jest standaryzowany na zawartość 5% aktywnego składnika – witanolidu. Jedna kapsułka ekstraktu jest równoważna 10,000 mg (10 g) korzenia, co odpowiada niemal 20 kapsułkom (x 500mg) zwykłego sproszkowanego korzenia.użycie – przeznaczenie: witalność, dobre samopoczucie, łagodzenie stresu.Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut przeróżnej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt optymalny dla wegan/wegetarian. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla minimalnych dzieci.


Podobne zestawienia:


Najtańsze produkty z ashwagandhą Doctor Life – Ranking lipiec 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze produkty z ashwagandhą Doctor Life, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich produktów z ashwagandhą Doctor Life jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Suplement ekstrakt z korzenia ashwagandha KSM-66+ Doctor Life, 0000753990 ☆

Suplement ekstrakt z korzenia ashwagandha KSM-66+ Doctor Life, 0000753990 Najniższa Cena Online

☆ Suplement ekstrakt z korzenia ashwagandha KSM-66+ Doctor Life, 0000753990 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu z ashwagandhą - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Doctor Life
 • Nazwa produktu: Suplement ekstrakt z korzenia ashwagandha KSM-66+ Doctor Life, 0000753990
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, suplementy i odżywki z dodatkiem ashwagandhy
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z ashwagandhą:
  Ashwagandha KSM-66+ Sensoril 550mg, 120 kapsułekAshwagandha jest tradycyjnie stosowana w Indiach ze względu atrybuty adaptogenne, wspierające ogólne zdrowie i dobre samopoczucie. KSM-66 to opatentowany wyciąg, który posiada najwyższą koncentrację aktywnych komponentów z pełnego spektrum korzenia i zachowuje wszystkie naturalne komponenty zioła w pierwotnej równowadze. Większość preparatów z Ashwagandha jest wyprodukowana z liści i niewiele znaczącej ilości podziemnej części tej rośliny. Progresywne ekstrakty DoctorLife są o sporo bardziej wartościowe od zwyczajnie sproszkowanych roślin w kapsułkach, ponieważ zawierają kilkukrotnie pokaźniejszą, potwierdzoną liczba bioaktywnych cząstek. Osiągając ten sam efekt co ekstrakt trzeba spożyć o mnóstwo więcej kapsułek sproszkowanego zioła. Ekstrakt DoctorLife jest standaryzowany na zawartość 5% aktywnego składnika – witanolidu. Jedna kapsułka ekstraktu jest równoważna 10,000 mg (10 g) korzenia, co odpowiada niemal 20 kapsułkom (x 500mg) zwykłego sproszkowanego korzenia.użycie – przeznaczenie: witalność, korzystne samopoczucie, łagodzenie stresu.Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być używane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Towar optymalny dla wegan/wegetarian. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla drobnych dzieci.


Podsumowanie, czyli jaka ashwagandha Doctor Life najlepsza?


Najlepsza ashwagandha Doctor Life w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza ashwagandha Doctor Life w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre produkty z ashwagandhą – TOP7 lipiec 2024

Jeżeli żadna z powyższych produktów z ashwagandhą Doctor Life nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych produktów z ashwagandhą.


Powiązania tematyczne:

 • jaka ashwagandha Doctor Life opinie i efekty,
 • dobre produkty z ashwagandhą Doctor Life cena,
 • ranking produktów z ashwagandhą Doctor Life,
 • ashwagandha Doctor Life jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o produktach z ashwagandhą Doctor Life

#1 Gdzie szukać opinii o produktach z ashwagandhą Doctor Life?

Aktualnie zaprezentowane informacje o produktach z ashwagandhą Doctor Life odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka ashwagandha Doctor Life najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych produktach z ashwagandhą Doctor Life warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z produktami z żeń-szeniem indyjskim Doctor Life, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie produkty z ashwagandhą Doctor Life są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z produktami z żeń-szeniem indyjskim Doctor Life zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach produkty z ashwagandhą Doctor Life to produkty często rekomendowane przez kupujących.