FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking obciążników kettlebell do 400 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Odważniki kettlebell / Ranking obciążników kettlebell do 400 zł


Pomagamy w wyborze dobrych obciążników kettlebell do 400 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych obciążników kettlebell do 400 zł,
 • TOP5 często wybieranych kulowych odważników kettlebell do ćwiczeń fitness i treningu siłowego.

Jakie odważniki kettlebell do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane odważniki kettlebell do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking obciążników kettlebell do 400 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ 17031 kettlebell pokryty winylem 28.0 kg marki Hms ☆

17031 kettlebell pokryty winylem 28.0 kg marki Hms Najniższa Cena Online

☆ 17031 kettlebell pokryty winylem 28.0 kg marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: 17031 kettlebell pokryty winylem 28.0 kg marki Hms
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:

  Kettlebell pokryty winylem 28 kg HMS Kettlebell HSM to przyrząd do ćwiczeń wzmacniających, coraz częściej użytkowany przez osoby dbające o sylwetkę. Wytwarzany jest z wysokiej jakości żeliwa, pokryty winylem, zaopatrzony w potężny i wytrzymały uchwyt.

  Ten odważnik kulowy z uchwytem może urozmaicić trening z użyciem sztangi i hantli. Niekiedy jest wykorzystywany choćby jako ich zamiennik. Odważnik ma przesunięty środek ciężkości, poprzez co zmusza mięśnie do nieco innej pracy.

  dzięki temu możliwy jest wszechstronny rozwój i kompleksowy trening. Korzystając z kettlebell, możemy zaangażować do pracy całe ciało: mięśnie posturalne, mięśnie nóg, ramion, klatki piersiowej, barków, pleców, pośladków i brzucha.

  Kettlebell, oprócz wzmacniania siły mięśni, może wypływać również na ich rzeźbę i rozwijać dynamikę i równowagę ćwiczącej osoby. Dopełniającą zaletą treningu z odważnikiem jest to,angażuje on mięśnie, które rzadko wzmacniamy, pracując na siłowni.

  Efekty treningu z kettlebells HMS: poprawa siły i wytrzymałości całego ciała bez widocznej rozbudowy mięśni. Jeśli zależy ci na wzmocnieniu siły, ale nie chcesz wyglądać jak atleta, kettlebells są dla ciebie.

  Trening z odważnikami nie izoluje mięśni, lecz wpływa na ich współdziałanie. To sprawia, że sylwetka rozwija się bardziej harmonijnie w przypadku tradycyjnego treningu na siłowni.rozszerzenie gibkości, poprawa koordynacji ruchowej, motoryki, a w efekcie – ogólnej efektywności fizycznej.

  Trening z kettlebells wymaga nieprzerwanego trzymania balansu i równowagi. Dzięki temu zyskasz obszerniejszą świadomość ciała, a także będziesz mniej narażony na kontuzje podczas wykonywania rutynowych czynności (np.

  dźwigania ciężkich przedmiotów).uniemożliwianie bólom pleców i korekta wad postawy. Ćwiczenia z kettlebells aktywują mięśnie głębokie ciała. To one odpowiadają za stabilizację sylwetki i prawidłową kondycję kręgosłupa.

  Jeśli cierpisz na bóle pleców, masz problemy z utrzymaniem korzystnej postawy, trening z odważnikami pomoże ci wzmocnić mięśnie głębokie i odciąży kręgosłup.szybsza utrata kilogramów. Im więcej mięśni pracuje jednocześnie, tym więcej kalorii spala twój organizm.

  Kettlebells jako narzędzie do kompleksowych ćwiczeń angażujących niemało grup mięśniowych pozwoli ci zwiększyć produktywność odchudzania.poprawa kondycji. Trening z odważnikami może mieć charakter aktywny - wówczas łączy w sobie komponenty siłowe i cardio.

  szybkie tempo ćwiczeń ma prawidłowy wpływ na pracę serca i całego układu krążenia, dotlenia oraz zwiększa wydolność organizmu. Dane technologiczne:artykuł nowy, wysokiej jakości;skuteczny i bezpieczny;jednostajna konstrukcja;łatwy w obsłudze;dedykowany do ćwiczeń siłowych;materiał: żeliwo;zewnętrzna powłoka: winylowa;kolor: niebiesko-czarny;waga: 28 kg.

  Poniżej znajduje się kilka przykładowych ćwiczeń z wykorzystaniem Kettlebell HMS: Zanim zainicjujesz jakiekolwiek ćwiczenia z wykorzystaniem Kettlebells, przeprowadź rozgrzewkę: np, 5 minut biegu, kilka intensywnych podskoków oraz wymachy rękami i nogami.

  Przy ćwiczeniach z Kettlebells ważna jest także pozycja startowa: w większości przypadków: po prostu stań prosto, ramiona i barki trzymaj rozluźnione, a kolana lekko ugięte. Aby podnieść odważnik zginasz kolana i pochylasz plecy (trzymając je wyprostowane).

  Przy ćwiczeniach ważne jest także oddychanie: gdy napinasz brzuch - wdech, wypuszczaj powietrze dopiero po zakończeniu wysiłku. Podrzut z wyciskaniem: Zacznij od pozycji startowej. Utrzymując plecy prosto, pochyl się z odważnikiem do przodu.

  Zrób zamach i podciągnij odważnik na wysokość klatki piersiowej. Zegnij ramie i trzymaj je prostopadle do ziemi, a nadgarstek w linii przedramienia. Podnieś kettlebell - wyprostuj w pełni ramie. Opóść powoli na ziemię.Wykonaj linię i powtórz drugą ręką.

  Wstawanie z odważnikiem: Połóż się na plecach. Lewą nogę trzymaj zgiętą w kolanie. Odważnik unieś lewą ręką wysoko nad siebie - ramie musi być kompletnie wyprostowane.Utrzymując wyprostowane plecy, lewą nogę zgiętą w kolanie, a także odważnik w lewej ręce z wyprostowanym ramieniem - spróbuj usiąść.

  Następnie uklęknij na prawej nodze i spróbuj wstać. Następnie wciąż utrzymując plecy wyprostowane, lewą nogę zgiętą oraz odważnik w ręce - spróbuj znowu się położyć.W następnej kolekcji zamień strony - prawa ręka zgięta w kolanie, odważnik w prawej ręce itd.

  Wymach odważnikiem: Podnieś kettlebel i zrób nim zamach. Zegnij biodra i kolana. Prowadząc go między nogami, spróbuj, aby znalazł się jak najdalej za tobą. Wyprostuj się. Wyprowadź odważnik, tak by ramię z kettlebelem było równoległe do podłoża.

  Ponownie zegnij kolana i biodra. Następnie wykonaj ćwiczenie drugą ręką.To ćwiczenie możesz wykonać także, trzymając odważnik obiema rękami....


☆ Kettlebell żeliwny raw 20 kg - 20 kg marki Tiguar ☆

Kettlebell żeliwny raw 20 kg - 20 kg marki Tiguar Najniższa Cena Online

☆ Kettlebell żeliwny raw 20 kg - 20 kg marki Tiguar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Kettlebell żeliwny raw 20 kg - 20 kg marki Tiguar
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:

  Kettlebell żeliwny RAW Tiguar to przyrząd sportowy dzięki któremu wzmocnisz mięśnie, poprawisz swoją wydolność i zwiększysz ogólną kondycję organizmu. Szybko zobaczysz efekty i będziesz chciał ćwiczyć częściej, dłużej i intensywniej.

  Trening z kettlebellem przynosi dużo korzyści dla organizmu. Włącza mnóstwo partii mięśniowych jednocześnie, dlatego możesz po niego sięgać nie tylko podczas rozgrzewki. W zależności od wykonywanych ćwiczeń, rozwiniesz inne grupy mięśniowe.

  podczas regularnych treningów poprawi się nie tylko Twoja siła, ale także prędkość.


☆ Odważnik Tiguar kettlebell żeliwny 28 kg TI-KB0028RAW, Rozmiar: N/A ☆

Odważnik Tiguar kettlebell żeliwny 28 kg TI-KB0028RAW, Rozmiar: N/A Najniższa Cena Online

☆ Odważnik Tiguar kettlebell żeliwny 28 kg TI-KB0028RAW, Rozmiar: N/A - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: tiguar
 • Nazwa produktu: Odważnik Tiguar kettlebell żeliwny 28 kg TI-KB0028RAW, Rozmiar: N/A
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:

  Kettlebell żeliwny RAW Tiguar to przyrząd sportowy dzięki któremu wzmocnisz mięśnie, poprawisz swoją wydolność i rozszerzysz ogólną kondycję organizmu. Szybko zobaczysz efekty i będziesz chciał ćwiczyć częściej, dłużej i intensywniej.

  Trening z kettlebellem przynosi sporo korzyści dla organizmu. Włącza mnóstwo partii mięśniowych jednocześnie, dlatego możesz po niego sięgać nie tylko w trakcie rozgrzewki. W zależności od wykonywanych ćwiczeń, rozwiniesz inne grupy mięśniowe.

  podczas regularnych treningów poprawi się nie tylko Twoja siła, lecz także szybkość.


☆ Odważnik kettlebell Adidas ADWT-11325 16 kg, KETTLEBELLADIDASADWT11325 ☆

Odważnik kettlebell Adidas ADWT-11325 16 kg, KETTLEBELLADIDASADWT11325 Najniższa Cena Online

☆ Odważnik kettlebell Adidas ADWT-11325 16 kg, KETTLEBELLADIDASADWT11325 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Odważnik kettlebell Adidas ADWT-11325 16 kg, KETTLEBELLADIDASADWT11325
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:
  Kettlebell 16 kg marki adidas pomaga rozwijać siłę i kondycję, które są podstawą każdego treningu fitness. Wytwarzane z myślą o wykonywaniu pojedynczych i złożonych ruchów, ćwiczenia z kettlebellami rozwijają kondycję, siłę i odporność mięśniową. Trening z kettlebellem to doskonała opcja do domowego treningu. Z jego pomocą możesz wytrenować ramiona, pośladki, mięśnie nóg i brzucha. Żeliwny rdzeń został pokryty neoprenem. Waga obciążnika została wyraźnie opisana i oznaczona, upraszczając identyfikację. Pamiętaj, aby nie zaczynać treningów z kettlebellem od dużego ciężaru. Wybierz na początku taki, którym możesz ćwiczyć swobodnie, by na początku pracować nad techniką. Dzięki czemu unikniesz kontuzji spowodowanych przeciążeniem albo niewłaściwą pozycją. ĆWICZENIA IZOLOWANE I ZŁOŻONE - wyprodukowany do wykonywania jednocześnie ruchów izolowanych, jak i złożonych, kettlebell rozwija trwałość, siłę i trwałość mięśniową. Także powiększa ogólną skuteczność, jeśli wykonuje się nim dynamiczne ruchy. PostępowE I efektywnE - Obciążniki funkcjonalne poszerzają możliwości treningowe w celu uzyskania innowacyjnych i efektywnych treningów. RADEŁKOWANY UCHWYT - Dzięki radełkowanemu uchwytowi adidas kettlebell proponuje całkowitą przyczepność. Powoduje to, że trening jest bezpieczniejszy, bardziej komfortowy, a odważnik nie wyślizguje się z dłoni. Dane technicznE: Waga: 16 kg wymiary: 19,7 x 14,5 x 14,4 cm (dł. X szer. X wys.) Materiał: żeliwo (89,19%), neopren (2,06%), stal (8,75%) Kolor: czarny, stalowy Gwarancja: 2 lata towar do wykorzystania domowego Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najszczególniej uwielbianych marek na całym świecie. Starając się nieprzerwanie zespalać elegancję, pionierski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają standardowe dla firmy trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników w trakcie treningów. Misją firmy adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w potrzebne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i mnóstwo innych – każdy odszuka coś dla siebie.

☆ Odważnik kettlebell adwt-11324 12 kg marki Adidas ☆

Odważnik kettlebell adwt-11324 12 kg marki Adidas Najniższa Cena Online

☆ Odważnik kettlebell adwt-11324 12 kg marki Adidas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Odważnik kettlebell adwt-11324 12 kg marki Adidas
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:
  Kettlebell 12 kg producenta adidas pomaga rozwijać siłę i kondycję, które są podstawą każdego treningu fitness. Wytworzone z myślą o wykonywaniu pojedynczych i złożonych ruchów, ćwiczenia z kettlebellami rozwijają kondycję, siłę i odporność mięśniową. Trening z kettlebellem to idealna opcja do domowego treningu. Z jego pomocą możesz wytrenować ramiona, pośladki, mięśnie nóg i brzucha. Żeliwny rdzeń został pokryty neoprenem. Waga obciążnika została wyraźnie opisana i oznaczona, usprawniając identyfikację. Pamiętaj, żeby nie zaczynać treningów z kettlebellem od obfitego ciężaru. Wybierz na początku taki, którym możesz ćwiczyć luźno, aby na początku pracować nad techniką. Dzięki czemu unikniesz kontuzji spowodowanych przeciążeniem albo niewłaściwą pozycją. ĆWICZENIA IZOLOWANE I ZŁOŻONE - produkowany do realizowania jednocześnie ruchów izolowanych, jak i złożonych, kettlebell rozwija odporność, siłę i solidność mięśniową. Także powiększa ogólną skuteczność, jeśli wykonuje się nim dynamiczne ruchy. PostępowE I sprawnE - Obciążniki ergonomiczne poszerzają możliwości treningowe w celu uzyskania postępowych i sprawnych treningów. RADEŁKOWANY UCHWYT - Dzięki radełkowanemu uchwytowi adidas kettlebell oferuje całkowitą przyczepność. Powoduje to, że trening jest bezpieczniejszy, bardziej komfortowy, a odważnik nie wyślizguje się z rąk. Informacje technicznE: Waga: 12 kg rozmiary: 19,4 x 12,3 x 22,6 cz (dł. X szer. X wys.) Materiał: żeliwo (86,92%), neopren (2,25%), stal (10,83%) Kolor: czarny, stalowy Gwarancja: 2 lata towar do wykorzystywania domowego Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najmocniej uznanych marek na całym świecie. Starając się nieustannie jednoczyć elegancję, prekursorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają standardowe dla producenta trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników w trakcie treningów. Misją producenta adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w niezbędne narzędzia ku temu, aby mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i mnóstwo innych – każdy znajdzie coś dla siebie.

☆ Body sculpture Odważnik kettlebell bw 126 (5903733006767) ☆

Body sculpture Odważnik kettlebell bw 126 (5903733006767) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture Odważnik kettlebell bw 126 (5903733006767) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture Odważnik kettlebell bw 126 (5903733006767)
 • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis kettlebella:

  dostosowywany kettlebell BW 126 firmy Body Sculpture został zaprojektowany tak, że możesz zmieniać jego wagę i dobierać ją adekwatnie do wykonywanych ćwiczeń. Dzięki czemu realizowany trening siłowy będzie jak najistotniej adekwatny dla Twojego organizmu. Regulowany kettlebell pozwala oszczędzić czas i miejsce- jeden zastępuje cały stojak z obciążeniami. Uchwyt został zaprojektowany tak, aby łatwo można było go trzymać i wykonywać przeróżne ćwiczenia. Jego ergonomia zagwarantuje maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Nieprzeciętnie pasuje do ćwiczeń poszczególnych partii mięśni, też przy bardziej dynamicznych, poprawiających solidność i szybkość treningach.

  Pamiętaj, aby nie zaczynać ćwiczeń z kettlebellem od dużego ciężaru, a przed treningiem wykonaj rozgrzewkę i rozciąganie. Wybierz na początku takie obciążenie, przy którym możesz ćwiczyć swobodnie, by pracować nad techniką. Dzięki czemu unikniesz kontuzji spowodowanych przeciążeniem albo niewłaściwą pozycją. Wagę zespoisz łatwo za pomocą pokrętła pod uchwytem. Kettlebell ma aż 5 możliwości zmiany obciążenia: 4,5 kg; 6,8 kg; 9 kg; 11,3 kg; 13,5 kg.

  informacje technologiczne:

  • Waga: 13,5 kg
  • liczba stopni obciążenia: 5
  • Przeznaczenie: użytek domowy
  • Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


  ☆ Tiguar Kettlebell żeliwny raw 24 kg v2 (5902860493181) ☆

  Tiguar Kettlebell żeliwny raw 24 kg v2 (5902860493181) Najniższa Cena Online

  ☆ Tiguar Kettlebell żeliwny raw 24 kg v2 (5902860493181) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Tiguar
  • Nazwa produktu: Tiguar Kettlebell żeliwny raw 24 kg v2 (5902860493181)
  • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kettlebella:

   Kettle żeliwne tiguar to wysokiej jakości odważniki kulowe, które ze względu na dużą rozpiętość wagową (od 4 kg aż do 40 kg) wyśmienicie sprawdzą się w treningu każdej osoby. Z kettlami tiguar RAW jednocześnie początkujący, jak i nad wyraz progresywni ćwiczący, będą mogli wykonać sprawny trening dostosowany do ich jednostkowych potrzeb i możliwości.

   wygodny i bezpieczny trening z kettlami tiguar Pewność chwytu, zrównoważenie osadzona rączka, komfortowy, opływowy zarys i nadzwyczajnie rozłożony środek ciężkości kettla to czynniki, które determinują wygodę (a co z tego wynika – wydajność) treningu ze sprzętem tego rodzaju.

   Budowa i sposób wykonania naszych kettli żeliwnych zagwarantuje komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń niezależnie od wybranej wagi. Dlatego równocześnie, jeśli wybierasz kettle do siłowni, klubu sportowego albo na użytek własny, możesz być pewny ich niezawodności i zadowolenia z treningu każdej osoby, która po nie sięgnie.

   odporność wykonania żeliwnych kettli wytrzymałość kettlom zagwarantuje żeliwo wysokiej jakości, a także wykonanie ich z jednoczęściowego odlewu – kula i rączka tworzą całość, w przeciwieństwie do kettli z doczepianymi rączkami.

   Kettle tiguar RAW poddawane są malowaniu proszkowemu, co powiększa przyczepność do dłoni. Z kolei gładka i szeroka podstawa kettli żeliwnych zagwarantuje im ulepszoną stabilność. Przyczepność i stabilność kettlebells zasadniczo wpływają niewątpliwieść chwytu osób ćwiczących i możliwość bezproblemowego odstawienia ich na podłogę po skończonym ćwiczeniu, gwarantując płynność realizowania ćwiczeń jedno po drugim.

   oryginalny design i kodowanie kolorystyczne Kettle żeliwne tiguar cechują się dużą wytrzymałością na zarysowania i odpryskiwanie farby, a specjalnie tłoczona nazwa marki i drapieżne pazury nadają im wyjątkowego charakteru.

   Oprócz czytelnych liczb z oznaczeniem kilogramów, na rączkach kettli znajują się także kolorowe opaski odpowiadającej danej wadze dla jeszcze szybszego znalezienia odpowiedniej wagi wśród całego setu. Wykorzystanie trening wytrzymałościowo-siłowy modelowanie sylwetki praca nad koordynacją i stabilizacją konkretne strony żeliwo wysokiej jakości jednoczęściowy odlew powiększający solidność ergonomiczne wyprofilowanie rączki malowane proszkowo dla lepszej przyczepności i odporności na zarysowana duża podstawa dla udoskonalonej stabilności pokaźna rozpiętość wagowa czytelne oznaczenia wagowe Ważne informacje przystępne wagi, odcień kettlebell i odcienie opasek: 4 kg — czarny / śliwka 6 kg — czarny / morski 8 kg — czarny / oliwka 10 kg — czarny / jasny szary 12 kg — czarny / malina 16 kg — czarny / bakłażan 20 kg — czarny / szary 24 kg — czarny / śliwka 28 kg — czarny / morski 32 kg — czarny / oliwka 36 kg — czarny / jasny szary 40 kg — czarny / malina Materiał: żeliwo Okres gwarancji: 12 miesięcy w trakcie stosowania Przechowywać z dala od promieni UV, rozpuszczalników organicznych i nieorganicznych.

   Po użyciu poprawnie jest przetrzeć kettlebell wilgotną ściereczką i odłożyć do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Jak ćwiczyć z kettlebell? Obejrzyj film z ćwiczeniami!


  ☆ Pure2improve Kettlebell 12 kg czarny p2i810100 | ☆

  Pure2improve Kettlebell 12 kg czarny p2i810100 | Najniższa Cena Online

  ☆ Pure2improve Kettlebell 12 kg czarny p2i810100 | - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Pure2Improve
  • Nazwa produktu: Pure2improve Kettlebell 12 kg czarny p2i810100 |
  • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kettlebella:

   Kettlebell Pure2Improve P2I810100 | rozmiar: 12 kg | Kolor: Czarny | Taniej o 23% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


  ☆ Kettlebell 16 kg Pure2Improve czarny P2I810110 | ☆

  Kettlebell 16 kg Pure2Improve czarny P2I810110 | Najniższa Cena Online

  ☆ Kettlebell 16 kg Pure2Improve czarny P2I810110 | - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Pure2Improve
  • Nazwa produktu: Kettlebell 16 kg Pure2Improve czarny P2I810110 |
  • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kettlebella:

   Kettlebell Pure2Improve P2I810110 | wymiar: 16 kg | Kolor: Czarny | Taniej o 28% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


  ☆ Kettlebell Zipro Square z regulowanym obciążeniem 19 kg ☆

  Kettlebell Zipro Square z regulowanym obciążeniem 19 kg Najniższa Cena Online

  ☆ Kettlebell Zipro Square z regulowanym obciążeniem 19 kg - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Zipro
  • Nazwa produktu: Kettlebell Zipro Square z regulowanym obciążeniem 19 kg
  • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kettlebella:

   Czy czujesz, iż Twoje dotychczasowe sesje treningowe potrzebują urozmaicenia? Może masz problem z brakiem adekwatnego sprzętu do kompleksowej aktywności fizycznej, ale nie chcesz inwestować w niemało różnorodnych akcesoriów? Poznaj postępowy kettlebell od ZIPRO!

   postępowy Kettlebell z regulowanym obciążeniem Zipro Square

   Zipro Square to więcej niżeli tylko kolejny kettlebell – to progresywne podejście do aktywności fizycznej, które pozwoli Ci eksplorować granice swego ciała i umysłu. Przekształć swoje treningi dzięki oryginalnemu podejściu Zipro Square i czerp radość z każdej chwili spędzonej w domowej siłowni!

   Kettlebell Square nie tylko zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, lecz także pozwala Ci osiągnąć maksymalną wydajność treningową. Dzięki nowoczesnemu designowi i możliwości regulowania ciężaru możesz eksplorować świeże możliwości swego ciała i stale udoskonalać swoje wyniki. Wznieś swoje treningi na wyższy poziom dzięki kettlebellowi Zipro Square!

   właściwości techniczne

   Jak ustawić odpoweidnie obciążenie? bardzo prosto

   wystarczy lekkie poluzowanie śruby zaciskowej dwoma, trzema ruchami. Następnie wydobywamy albo wsuwamy talerze – z powodzeniem można wyjąć te, które znajdują się także w środku. Cała procedura odbywa się przy podniesieniu danego obciążenia albo wsunięciu nowego. Na koniec starczy dokręcić śrubę i gotowe – talerze zostają sztywno osadzone, a cały cykl można zamknąć w 10 sekundach.

   dodatkowe obciążenie:

   Śruba dla dodatkowego obciążenia:


  Podobne zestawienia:


  Najtańsze odważniki kettlebell do 400 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

  Tabela TOP5 zawiera najtańsze odważniki kettlebell do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich obciążników kettlebell do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  ☆ Kettlebell żeliwny kettle kula hantle Kawmet 28kg ☆

  Kettlebell żeliwny kettle kula hantle Kawmet 28kg Najniższa Cena Online

  ☆ Kettlebell żeliwny kettle kula hantle Kawmet 28kg - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: 
  • Nazwa produktu: Kettlebell żeliwny kettle kula hantle Kawmet 28kg
  • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kettlebella:
   Kettlebell żeliwny kettle kula hantle Kawmet 28kg

  ☆ CRIVIT Kettlebell 16 kg (4054601093264) ☆

  CRIVIT Kettlebell 16 kg (4054601093264) Najniższa Cena Online

  ☆ CRIVIT Kettlebell 16 kg (4054601093264) - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: CRIVIT
  • Nazwa produktu: CRIVIT Kettlebell 16 kg (4054601093264)
  • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kettlebella:
   CRIVIT® Kettlebell 16 kg

   Opis artykułu

   • wszechstronne wykorzystanie: do budowy mięśni, rozszerzania siły i treningu wytrzymałościowego
   • wytworzony z żeliwa z powłoką PVC broniącą przed uderzeniami
   • bardzo szeroki uchwyt na całym obwodzie sprawia, iż jest perfekcyjny do wymachiwania i podnoszenia
   • płaski spód zapewnia optymalną stabilność
   • w komplecie instrukcja treningowa


   Materiał

   żeliwo


   wymiary

   ok. 20,9 x 24,6 cm (szer. X wys.)


   Waga

   ok. 16 kg


  ☆ Hantla kettlebell odważnik żeliwo guma tytan 32 kg marki Tytan sport ☆

  Hantla kettlebell odważnik żeliwo guma tytan 32 kg marki Tytan sport Najniższa Cena Online

  ☆ Hantla kettlebell odważnik żeliwo guma tytan 32 kg marki Tytan sport - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: TYTAN SPORT
  • Nazwa produktu: Hantla kettlebell odważnik żeliwo guma tytan 32 kg marki Tytan sport
  • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kettlebella:
   Hantla KETTLEBELL Odważnik Żeliwny Gumowany Tytan Sport 32kg

   Najważniejsze informacje:

   • firma: Tytan Sport
   • Waga: 32 kg
   • Materiał: żeliwo
   • Wysokość odważnika: 30 cm
   • Obwód odważnika: 70 cm
   • Średnica uchwytu: 3,3 cm
   • Szerokość uchwytu: 19,5 cm
   Opis produktu

   Kettlebell Tytan Sport 32 kg Chrom to mocna hantla przeznaczona do Twojej domowej siłowni, genialna dla początkujących oraz innowacyjnych użytkowników.

   Odważnik ma obwód 70 cm i wysokość 30 cm, uchwyt natomiast ma średnicę 3,3 cm oraz szerokość 19,5 cm. ciekawy mistrzowski wygląd zapewnia chromowany uchwyt i zewnętrzna warstwa w postaci wysokiej jakości twardej gumy.

   Hantle Tytan Sport przeznaczone są do ćwiczeń ogólnorozwojowych polepszających wydolność, równowagę, siłę oraz napięcie mięśniowe. Ćwiczenia z wykorzystaniem kettlebella posiadają tę przewagę nad standardowymi hantlami, iż angażują całe partie mięśniowe a nie tylko poszczególny mięsień. Przesunięty środek ciężkości w porównaniu do konwencjonalnej hantli pozwala bardziej skutecznie wzmacniać mięśnie przedramienia.

   Korzyści z treningu poręcznego z wykorzystaniem hantli kettlebell docenią jednocześnie mężczyźni jak i kobiety, ponieważ równocześnie ze spalaniem zbędnych kalorii rzeźbimy naszą sylwetkę.

   Odważnik został wykonany z żeliwa powlekanego wysokiej jakości gumą, wytrzymały na upadki z niewielkich wysokości, dzięki temu nie musisz się martwić, że hantla pęknie przy upuszczaniu jej na podłogę w trakcie ćwiczeń. Wykorzystanie gumy wpływa nie tylko na walory estetyczne, zapobiega jeszcze uszkodzeniu posadzki w domu lub siłowni.

   Kettlebell praktyczny uchwyt gwarantujący bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

   właściwości technologiczne
   • firma: Tytan Sport
   • Waga odważnika: 32 kg
   • Materiał: żeliwo
   • Wysokość odważnika: 30 cm
   • Obwód odważnika: 70 cm
   • Średnica uchwytu: 3,3 cm
   • Szerokość uchwytu: 19,5 cm
   • Przeznaczenie: do użytkowania domowego (klasa H)
   • Gwarancja: 24 miesiące

   W naszej ofercie posiadamy aż 7 najróżniejszych wag odważników od 8 do 32 kg.


  ☆ Kettlebell Cast Fitness 28 kg żeliwny czarny ☆

  Kettlebell Cast Fitness 28 kg żeliwny czarny Najniższa Cena Online

  ☆ Kettlebell Cast Fitness 28 kg żeliwny czarny - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: 
  • Nazwa produktu: Kettlebell Cast Fitness 28 kg żeliwny czarny
  • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kettlebella:
   Kettlebell Cast Fitness 28 kg żeliwny czarny

  ☆ Pure2improve Kettlebell 12 kg czarny p2i810100 | ☆

  Pure2improve Kettlebell 12 kg czarny p2i810100 | Najniższa Cena Online

  ☆ Pure2improve Kettlebell 12 kg czarny p2i810100 | - opis i dane techniczne ☆

  Krótki opis kettlebella - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Pure2Improve
  • Nazwa produktu: Pure2improve Kettlebell 12 kg czarny p2i810100 |
  • Segment produktowy: Odważniki i obciążniki kettlebell do treningu siłowego oraz ćwiczeń
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis kettlebella:

   Kettlebell Pure2Improve P2I810100 | wymiar: 12 kg | Kolor: Czarny | Taniej o 23% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.  Podsumowanie, czyli jaki odważnik kulowy kettlebell do 400 zł najlepszy?


  Najlepszy odważnik kulowy kettlebell do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańszy odważnik kulowy kettlebell do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


  Podobne zestawienia:


  Polecane obciążniki kettlebell – TOP7 maj 2024

  Jeżeli żadna z powyższych obciążników kettlebell do 400 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych kulowych odważników kettlebell do ćwiczeń fitness i treningu siłowego.


  Powiązania tematyczne:

  • jaki odważnik kulowy kettlebell do 400 zł opinie i efekty,
  • dobre odważniki kettlebell do 400 zł cena,
  • ranking obciążników kettlebell do 400 zł,
  • odważnik kulowy kettlebell do 400 zł jaki najlepszy.

  Podobne zestawienia:


  Nasze FAQ o obciążników kettlebell 8 kg

  #1 Gdzie szukać opinii o obciążników kettlebell 8 kg?

  Aktualnie zaprezentowane informacje o obciążników kettlebell 8 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

  #2 Jaki odważnik kulowy kettlebell do 400 zł wybrać? Który najlepszy?

  Poszukując informacji o dobrych obciążników kettlebell 8 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

  #3 Jaki odważnik kulowy kettlebell do 400 zł jest najchętniej polecany?

  Nasze zestawienia z obciążników kettlebell 6 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach odważniki kettlebell do 400 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *