FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking mat do jogi Reebok Fitness. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Maty do ćwiczeń i masujące / Ranking mat do jogi Reebok Fitness


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych mat do jogi Reebok Fitness. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych mat do jogi Reebok Fitness,
 • TOP5 często wybieranych mat do jogi i fitnessu.

Jakie maty do jogi Reebok Fitness najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane maty do jogi Reebok Fitness, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking mat do jogi Reebok Fitness, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Mata do jogi geometric rayg-11030pl 4 mm marki Reebok ☆

Mata do jogi geometric rayg-11030pl 4 mm marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi geometric rayg-11030pl 4 mm marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Mata do jogi geometric rayg-11030pl 4 mm marki Reebok
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  MATA DO JOGI GEOMETRIC RAYG-11030PL to doskonały wybór dla osób praktykujących jogę i ćwiczenia fitness. Wyekwipowana jest w poręczny pasek do przenoszenia zwiniętej maty. OPIS towaru: Wysokiej jakości mata do jogi i ćwiczeń fitness rozmiary maty 173 x 61 cm, grubość 4 mm W pakiecie specjalny pasek usprawniający noszenie zwiniętej maty REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje jednostkowe i progresywne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dopełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza wydajność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego prawidłowego samopoczucia. Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieprzerwane poszukiwanie nowych rozwiązań, żeby wspierać innowacjami zwolenników, którzy sami testują granice klasycznego pojęcia efektywności. Konsekwencją tych poszukiwań są bezusterkowe, progresywne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

☆ Reebok fitness Reebok mata do jogi 4 mm niebieska rayg-11022bl ☆

Reebok fitness Reebok mata do jogi 4 mm niebieska rayg-11022bl Najniższa Cena Online

☆ Reebok fitness Reebok mata do jogi 4 mm niebieska rayg-11022bl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: REEBOK FITNESS
 • Nazwa produktu: Reebok fitness Reebok mata do jogi 4 mm niebieska rayg-11022bl
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Mata do jogi firmy Reebok przyda się każdemu, kto ćwiczy jogę, bez względu na stopień nowoczesnia. Wyprodukowana została z trwałego tworzywa PVC. Przeciwpoślizgowa powierzchnia przyczepia się do podłogi, dzięki czemu zagwarantuje Ci stabilność i komfort w trakcie treningu. W pełni skupisz się na skrupulatności ćwiczeń, bez obawy, iż coś się stanie z matą. Dodatkową zaletą jest łatwość czyszczenia maty. Bez względu na to, czy ćwiczysz jogę, pilates, biegasz czy jedynie wykonujesz kilka brzuszków wieczorem, mata treningowa jest czymś, co bardzo Ci się przyda i docenisz jej atuty.

  Jeśli trenujesz jogę, cały swój trening możesz komfortowo wykonać na macie. Oczywiście nie każdy wybiera aktywność, którą można wykonywać w jednym miejscu. Biegaczom mata przyda się do rozciągania po treningu, albo wykonywania ćwiczeń stabilizujących i uzupełniających. Jeżeli robisz jedynie czasem kilka pompek i brzuszków, Tobie także przyda się uzupełniające wsparcie dla kręgosłupa i stawów.

  informacje technicznE:

  • Materiał: PVC, Poliester
  • Kolor: niebieski
  • wymiary: 173 x 61 cm (dł. X szer.)
  • Grubość: 4 mm
  • Gwarancja: 2 lata

  REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje jednostkowe i progresywne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się uzupełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie".

  Reebok to twardy fitness, który wykracza poza skuteczność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego prawidłowego samopoczucia.

  Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, by wspierać innowacjami wielbicieli, którzy sami testują granice klasycznego pojęcia wydajności. Konsekwencją tych poszukiwań są niezawodne, innowacyjne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.


☆ Mata do jogi "HELLO HI" RAYG-11030HH - Reebok ☆

Mata do jogi "HELLO HI" RAYG-11030HH - Reebok Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi "HELLO HI" RAYG-11030HH - Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Mata do jogi "HELLO HI" RAYG-11030HH - Reebok
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Dwustronna mata do jogi "Hello Hi" marki Reebok przyda się każdemu, kto ćwiczy jogę, bez względu na stopień nowoczesnia. Antypoślizgowa powierzchnia zagwarantuje stabilność i komfort podczas treningu. W pełni skupisz się na staranności ćwiczeń i obniżysz ryzyko kontuzji. Uzupełniającą zaletą jest łatwość czyszczenia maty. Bez względu na to, czy ćwiczysz jogę, pilates, biegasz czy jedynie wykonujesz kilka brzuszków wieczorem, mata treningowa jest czymś, co nad wyraz Ci się przyda i docenisz jej mocne strony.

  Jeśli trenujesz jogę, cały swój trening możesz komfortowo wykonać na macie. Innym sportowcom mata przyda się do rozciągania po treningu, lub realizowania ćwiczeń stabilizujących i uzupełniających. Jeżeli robisz jedynie czasem kilka pompek i brzuszków, Tobie także przyda się dodatkowe wsparcie dla kręgosłupa i stawów.

  Do maty dołączony jest cienki pasek, który ułatwi Ci zwijanie i przenoszenie maty. Dzięki temu z przyjemnością zabierzesz ją na trening na świeżym powietrzu.

  dane technicznE:

  Materiał: PVC, poliester

  wymiary: 173 x 61 cm (dł. X szer.)

  Grubość: 4 mm

  Kolor: fioletowy z barwnymi elementami

  Dodatki: dołączony cienki pasek transportowy

  Gwarancja: 2 lata

  REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje jednostkowe i progresywne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dodatkowego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie".

  Reebok to twardy fitness, który wykracza poza wydajność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego korzystnego samopoczucia.

  Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami wielbicieli, którzy sami testują granice konwencjonalnego pojęcia skuteczności. Rezultatem tych poszukiwań są niezawodne, progresywne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.


☆ Mata do jogi z TPE Reebok RAYG-11045BL 5 mm - czarna, MATAREEBOKRAYG11045BL ☆

Mata do jogi z TPE Reebok RAYG-11045BL 5 mm - czarna, MATAREEBOKRAYG11045BL Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi z TPE Reebok RAYG-11045BL 5 mm - czarna, MATAREEBOKRAYG11045BL - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Mata do jogi z TPE Reebok RAYG-11045BL 5 mm - czarna, MATAREEBOKRAYG11045BL
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata do jogi z TPE producenta Reebok przyda się każdemu, kto ćwiczy jogę, bez względu na stopień zaawansowania. Antypoślizgowa powierzchnia gwarantuje stabilność i komfort podczas treningu. W pełni skupisz się na dokładności ćwiczeń, a także ograniczysz ryzyko kontuzji. Bez względu na to, czy ćwiczysz jogę, pilates, biegasz czy jedynie wykonujesz kilka brzuszków wieczorem, mata treningowa jest czymś, co niezwykle Ci się przyda i docenisz jej zalety. Jeśli trenujesz jogę, cały swój trening możesz wygodnie wykonać na macie. Innym sportowcom mata przyda się do rozciągania po treningu, albo wykonywania ćwiczeń stabilizujących i uzupełniających. Jeżeli robisz jedynie czasem kilka pompek i brzuszków, Tobie także przyda się uzupełniające wsparcie dla kręgosłupa i stawów. Informacje technologicznE: Materiał wykonania: TPE rozmiary: 176 x 61 cm (dł. X szer.) Grubość: 5 mm Gwarancja: 2 lata REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technice i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Rewelacyjnie dobrane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu sprawia, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez dużo lat.

☆ Dwustronna mata do jogi Reebok RAYG-11060PLGR 6 mm ☆

Dwustronna mata do jogi Reebok RAYG-11060PLGR 6 mm Najniższa Cena Online

☆ Dwustronna mata do jogi Reebok RAYG-11060PLGR 6 mm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Dwustronna mata do jogi Reebok RAYG-11060PLGR 6 mm
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Dwustronna mata o grubości 6 mm zaprojektowana do jogi oraz wszelkich ćwiczeń realizowanych na ziemi. Grubość maty zapewnia nieprzeciętną amortyzację. Mata jest kompaktowa, poręczny pasek, którym można objąć matę po zrolowaniu i komfortowo przenosić matę, na dodatek przeciwpoślizgowa tekstura powiększa stabilność, przyczepność i zasadniczo pomaga przy realizowaniu nieprzystępnych ćwiczeń. OPIS produktu Grubość maty: 6 mm wymiary maty: 173 x 61 cm Materiał wykonania: PVC Teksturowana powłoka: świetnie parametry przeciwpoślizgowe nietrudna w transporcie i przechowywaniu (możliwości zwinięcia maty w rulon) W pakiecie ergonomiczny pasek transportowy nieskomplikowana w czyszczeniu Lekka i trwała Mata dwustronna, jedna strona w odcieniu fioletowym, druga w szarym REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje indywidualne i innowacyjne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dodatkowego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza produktywność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego prawidłowego samopoczucia. Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieprzerwane poszukiwanie nowych rozwiązań, żeby wspierać innowacjami miłośników, którzy sami testują granice konwencjonalnego pojęcia efektywności. Rezultatem tych poszukiwań są bezawaryjne, nowoczesne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

☆ Mata REEBOK 400-216024 Szary (5055436115519) ☆

Mata REEBOK 400-216024 Szary (5055436115519) Najniższa Cena Online

☆ Mata REEBOK 400-216024 Szary (5055436115519) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Mata REEBOK 400-216024 Szary (5055436115519)
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Mata do jogi producenta Reebok przyda się każdemu, kto ćwiczy jogę, bez względu na poziom umiejętności. Zaprojektowana została tak, żeby zapewnić użytkownikowi równowagę pomiędzy komfortem a stabilnością podczas treningu.

  przeciwpoślizgowa powierzchnia przyczepia się do podłogi, dzięki czemu zapewnia stabilność i komfort ćwiczeń. W dodatku teksturowana powierzchnia zapewnia, że w pełni skupisz się na staranności ćwiczeń, bez obawy, że coś się stanie z matą.

  Jeśli trenujesz jogę, cały swój trening możesz komfortowo wykonać na macie. Innym sportowcom mata przyda się do rozciągania po treningu, albo wykonywania ćwiczeń stabilizujących i uzupełniających. Jeżeli robisz jedynie czasem kilka pompek i brzuszków, Tobie także przyda się dodatkowe wsparcie dla kręgosłupa i stawów.

  Mata posiada także oczka do zawieszenia jej po zakończonym treningu. Zapewnia to udoskonalony przepływ powietrza. Informacje technicznE: Materiał wykonania: polimer Kolor: szary rozmiary: 173 x 61 cm (dł. X szer.) Grubość: 4 mm Waga: 1 kg Gwarancja: 2 lata REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa jednocześnie na ciało, jak i umysł.

  Dzięki zaimplementowaniu innowacyjnych technice i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  genialnie dopasowane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu powoduje, że wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez sporo lat.


☆ Reebok Mata do jogi z tpe rayg-11045pl 5 mm - fioletowa ☆

Reebok Mata do jogi z tpe rayg-11045pl 5 mm - fioletowa Najniższa Cena Online

☆ Reebok Mata do jogi z tpe rayg-11045pl 5 mm - fioletowa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Mata do jogi z tpe rayg-11045pl 5 mm - fioletowa
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata do jogi z TPE marki Reebok przyda się każdemu, kto ćwiczy jogę, bez względu na stopień innowacyjnia. Przeciwpoślizgowa powierzchnia gwarantuje stabilność i komfort w trakcie treningu. W pełni skupisz się na staranności ćwiczeń i zmniejszysz ryzyko kontuzji. Bez względu na to, czy ćwiczysz jogę, pilates, biegasz czy jedynie wykonujesz kilka brzuszków wieczorem, mata treningowa jest czymś, co szczególnie Ci się przyda i docenisz jej atuty. Jeśli trenujesz jogę, cały swój trening możesz wygodnie wykonać na macie. Innym sportowcom mata przyda się do rozciągania po treningu, albo realizowania ćwiczeń stabilizujących i uzupełniających. Jeżeli robisz jedynie czasem kilka pompek i brzuszków, Tobie także przyda się dodatkowe wsparcie dla kręgosłupa i stawów. Dane technicznE: Materiał wykonania: TPE rozmiary: 176 x 61 cm (dł. X szer.) Grubość: 5 mm Kolor: fioletowy Gwarancja: 2 lata REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa jednocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu innowacyjnych technice i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Doskonale dopasowane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu sprawia, że wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi poprzez mnóstwo lat.

☆ Mata do jogi 4 mm rsyg-16024bk - czarna marki Reebok ☆

Mata do jogi 4 mm rsyg-16024bk - czarna marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi 4 mm rsyg-16024bk - czarna marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Mata do jogi 4 mm rsyg-16024bk - czarna marki Reebok
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata do jogi firmy Reebok przyda się każdemu, kto ćwiczy jogę, bez względu na poziom umiejętności. Zaprojektowana została tak, żeby zapewnić użytkownikowi równowagę między komfortem a stabilnością podczas treningu. Antypoślizgowa powierzchnia przyczepia się do podłogi, dzięki czemu gwarantuje stabilność i komfort ćwiczeń. Dodatkowo teksturowana powierzchnia gwarantuje, iż w pełni skupisz się na precyzyjności ćwiczeń, bez obawy, że coś się stanie z matą. Jeśli trenujesz jogę, cały swój trening możesz komfortowo wykonać na macie. Innym sportowcom mata przyda się do rozciągania po treningu, lub realizowania ćwiczeń stabilizujących i uzupełniających. Jeżeli robisz jedynie czasem kilka pompek i brzuszków, Tobie także przyda się dopełniające wsparcie dla kręgosłupa i stawów. Mata posiada także oczka do zawieszenia jej po zakończonym treningu. Zagwarantuje to lepszy przepływ powietrza. Informacje technologicznE: Materiał wykonania: polimer Kolor: czarny wymiary: 173 x 61 cm (dł. X szer.) Grubość: 4 mm Waga: 1 kg Gwarancja: 2 lata REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu innowacyjnych technice i nieszablonowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Genialnie dopasowane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi poprzez sporo lat.

☆ Reebok Mata do jogi elite rsyg-16022, rozmiar: n/a ☆

Reebok Mata do jogi elite rsyg-16022, rozmiar: n/a Najniższa Cena Online

☆ Reebok Mata do jogi elite rsyg-16022, rozmiar: n/a - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Mata do jogi elite rsyg-16022, rozmiar: n/a
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  właściwości: - Mata do jogi Elite firmy Reebok przyda się każdemu, kto ćwiczy jogę, bez względu na poziom umiejętności. Zaprojektowana została z myślą o nowoczesnych ćwiczeniach, by zapewnić użytkownikowi równowagę między komfortem a stabilnością. Wykonana została z organicznego tworzywa POE. Dzięki czemu mata o grubości 5 mm jest bezwonna i nietoksyczna. Przeciwpoślizgowa powierzchnia przyczepia się do podłogi, dzięki czemu gwarantuje stabilność i komfort podczas treningu. Dodatkowo teksturowana powierzchnia zagwarantuje, iż w pełni skupisz się na skrupulatności ćwiczeń, bez obawy, iż coś się stanie z matą. - Jeśli trenujesz jogę, cały swój trening możesz wygodnie wykonać na macie. Innym sportowcom mata przyda się do rozciągania po treningu, albo wykonywania ćwiczeń stabilizujących i uzupełniających. Jeżeli robisz jedynie czasem kilka pompek i brzuszków, Tobie także przyda się uzupełniające wsparcie dla kręgosłupa i stawów. - Mata ma także oczka do zawieszenia jej po zakończonym treningu. Zagwarantuje to ulepszony przepływ powietrza. Informacje technologicznE: - Materiał wykonania: POE - Kolor: czarny - wymiary: 183 x 61 cm (dł. X szer.) - Grubość: 5 mm - Waga: 1 kg - Gwarancja: 2 lata REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Nieprzeciętnie dostosowane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi przez sporo lat.

☆ Mata do jogi z TPE Reebok RAYG-11045GR 5 mm - szara ☆

Mata do jogi z TPE Reebok RAYG-11045GR 5 mm - szara Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi z TPE Reebok RAYG-11045GR 5 mm - szara - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Mata do jogi z TPE Reebok RAYG-11045GR 5 mm - szara
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata do jogi z TPE marki Reebok przyda się każdemu, kto ćwiczy jogę, bez względu na stopień nowoczesnia. Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia stabilność i komfort w trakcie treningu. W pełni skupisz się na dokładności ćwiczeń oraz obniżysz ryzyko kontuzji. Bez względu na to, czy ćwiczysz jogę, pilates, biegasz czy jedynie wykonujesz kilka brzuszków wieczorem, mata treningowa jest czymś, co wyjątkowo Ci się przyda i docenisz jej atuty. Jeśli trenujesz jogę, cały swój trening możesz komfortowo wykonać na macie. Innym sportowcom mata przyda się do rozciągania po treningu, albo realizowania ćwiczeń stabilizujących i uzupełniających. Jeżeli robisz jedynie czasem kilka pompek i brzuszków, Tobie także przyda się dopełniające wsparcie dla kręgosłupa i stawów. Informacje technicznE: Materiał wykonania: TPE wymiary: 176 x 61 cm (dł. X szer.) Grubość: 5 mm Kolor: szary Gwarancja: 2 lata REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu prekursorskich technologii i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Idealnie dostosowane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu powoduje, że wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi poprzez sporo lat.


Podobne zestawienia:


Najtańsze maty do jogi Reebok Fitness – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze maty do jogi Reebok Fitness, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich mat do jogi Reebok Fitness jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mata do jogi RAYG-11022GN (5055436110330) ☆

Mata do jogi RAYG-11022GN (5055436110330) Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi RAYG-11022GN (5055436110330) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok Fitness
 • Nazwa produktu: Mata do jogi RAYG-11022GN (5055436110330)
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Mata do jogi marki Reebok przyda się każdemu, kto ćwiczy jogę, bez względu na stopień nowoczesnia. Wytworzona została z trwałego tworzywa PVC. Przeciwpoślizgowa powierzchnia przyczepia się do podłogi, dzięki temu zapewnia Ci stabilność i komfort podczas treningu. W pełni skupisz się na precyzyjności ćwiczeń, bez obawy, iż coś się stanie z matą. Uzupełniającą zaletą jest łatwość czyszczenia maty. Bez względu na to, czy ćwiczysz jogę, pilates, biegasz czy jedynie wykonujesz kilka brzuszków wieczorem, mata treningowa jest czymś, co bardzo Ci się przyda i docenisz jej zalety.

  Jeśli trenujesz jogę, cały swój trening możesz komfortowo wykonać na macie. Oczywiście nie każdy wybiera aktywność, którą można wykonywać w jednym miejscu. Biegaczom mata przyda się do rozciągania po treningu, lub wykonywania ćwiczeń stabilizujących i uzupełniających. Jeżeli robisz jedynie czasem kilka pompek i brzuszków, Tobie także przyda się dodatkowe wsparcie dla kręgosłupa i stawów.

  informacje technicznE:

  • Materiał: PVC, Poliester
  • Kolor: zielony
  • rozmiary: 173 x 61 cm (dł. X szer.)
  • Grubość: 4 mm
  • Gwarancja: 2 lata

  REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje jednostkowe i progresywne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dopełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie".

  Reebok to twardy fitness, który wykracza poza produktywność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego korzystnego samopoczucia.

  Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieprzerwane poszukiwanie nowych rozwiązań, by wspierać innowacjami fanów, którzy sami testują granice klasycznego pojęcia sprawności. Wynikiem tych poszukiwań są niezawodne, postępowe i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.


☆ Reebok fitness Reebok mata do jogi 4 mm niebieska rayg-11022bl ☆

Reebok fitness Reebok mata do jogi 4 mm niebieska rayg-11022bl Najniższa Cena Online

☆ Reebok fitness Reebok mata do jogi 4 mm niebieska rayg-11022bl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: REEBOK FITNESS
 • Nazwa produktu: Reebok fitness Reebok mata do jogi 4 mm niebieska rayg-11022bl
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Mata do jogi marki Reebok przyda się każdemu, kto ćwiczy jogę, bez względu na stopień zaawansowania. Tworzona została z trwałego tworzywa PVC. Przeciwpoślizgowa powierzchnia przyczepia się do podłogi, dzięki czemu zapewnia Ci stabilność i komfort w trakcie treningu. W pełni skupisz się na skrupulatności ćwiczeń, bez obawy, iż coś się stanie z matą. Dopełniającą zaletą jest łatwość czyszczenia maty. Bez względu na to, czy ćwiczysz jogę, pilates, biegasz czy jedynie wykonujesz kilka brzuszków wieczorem, mata treningowa jest czymś, co wyjątkowo Ci się przyda i docenisz jej mocne strony.

  Jeśli trenujesz jogę, cały swój trening możesz komfortowo wykonać na macie. Oczywiście nie każdy wybiera aktywność, którą można wykonywać w jednym miejscu. Biegaczom mata przyda się do rozciągania po treningu, albo realizowania ćwiczeń stabilizujących i uzupełniających. Jeżeli robisz jedynie czasem kilka pompek i brzuszków, Tobie także przyda się dodatkowe wsparcie dla kręgosłupa i stawów.

  informacje technicznE:

  • Materiał: PVC, Poliester
  • Kolor: niebieski
  • wymiary: 173 x 61 cm (dł. X szer.)
  • Grubość: 4 mm
  • Gwarancja: 2 lata

  REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje jednostkowe i progresywne podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana przez Reebok brzmi: „Nie boję się dodatkowego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie".

  Reebok to twardy fitness, który wykracza poza wydajność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego prawidłowego samopoczucia.

  Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, żeby wspierać innowacjami sympatyków, którzy sami testują granice tradycyjnego pojęcia skuteczności. Efektem tych poszukiwań są niezawodne, postępowe i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości.


☆ Mata do jogi rayg-11022dd 4 mm - beżowa marki Reebok ☆

Mata do jogi rayg-11022dd 4 mm - beżowa marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi rayg-11022dd 4 mm - beżowa marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Mata do jogi rayg-11022dd 4 mm - beżowa marki Reebok
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata do jogi producenta Reebok przyda się każdemu, kto ćwiczy jogę, bez względu na stopień zaawansowania. Tworzona została z trwałego tworzywa PVC. Przeciwpoślizgowa powierzchnia przyczepia się do podłogi, dzięki temu zagwarantuje Ci stabilność i komfort w trakcie treningu. W pełni skupisz się na precyzyjności ćwiczeń, bez obawy, że coś się stanie z matą. Dopełniającą zaletą jest łatwość czyszczenia maty. Bez względu na to, czy ćwiczysz jogę, pilates, biegasz czy jedynie wykonujesz kilka brzuszków wieczorem, mata treningowa jest czymś, co szczególnie Ci się przyda i docenisz jej atuty. Jeśli trenujesz jogę, cały swój trening możesz wygodnie wykonać na macie. Oczywiście nie każdy wybiera aktywność, którą można wykonywać w jednym miejscu. Biegaczom mata przyda się do rozciągania po treningu, albo realizowania ćwiczeń stabilizujących i uzupełniających. Jeżeli robisz jedynie czasem kilka pompek i brzuszków, Tobie także przyda się uzupełniające wsparcie dla kręgosłupa i stawów. Informacje technologicznE: Materiał: PVC, Poliester rozmiary: 173 x 61 cm (dł. X szer.) Grubość: 4 mm Dodatki: załączony cienki pasek transportowy Gwarancja: 2 lata REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa jednocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu pionierskich technologii i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Perfekcyjnie przypasowane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu powoduje, że wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez sporo lat.

☆ Mata do jogi rayg-11022yl 4 mm - żółta marki Reebok ☆

Mata do jogi rayg-11022yl 4 mm - żółta marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi rayg-11022yl 4 mm - żółta marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Mata do jogi rayg-11022yl 4 mm - żółta marki Reebok
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata do jogi firmy Reebok przyda się każdemu, kto ćwiczy jogę, bez względu na stopień nowoczesnia. Wyprodukowana została z trwałego tworzywa PVC. Przeciwpoślizgowa powierzchnia przyczepia się do podłogi, dzięki temu gwarantuje Ci stabilność i komfort podczas treningu. W pełni skupisz się na dokładności ćwiczeń, bez obawy, iż coś się stanie z matą. Dodatkową zaletą jest łatwość czyszczenia maty. Bez względu na to, czy ćwiczysz jogę, pilates, biegasz czy jedynie wykonujesz kilka brzuszków wieczorem, mata treningowa jest czymś, co nad wyraz Ci się przyda i docenisz jej atuty. Jeśli trenujesz jogę, cały swój trening możesz komfortowo wykonać na macie. Innym sportowcom mata przyda się do rozciągania po treningu, albo realizowania ćwiczeń stabilizujących i uzupełniających. Jeżeli robisz jedynie czasem kilka pompek i brzuszków, Tobie także przyda się dopełniające wsparcie dla kręgosłupa i stawów. Do maty dołączony jest cienki pasek, który ułatwi Ci zwijanie i przenoszenie maty. Dzięki czemu z przyjemnością zabierzesz ją na trening na świeżym powietrzu. Informacje technicznE: Materiał: PVC, poliester Kolor: żółty wymiary: 173 x 61 cm (dł. X szer.) Grubość: 4 mm Dodatki: dołączony cienki pasek transportowy Gwarancja: 2 lata REEBOK TO wyjątkowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa jednocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Nadzwyczajnie przypasowane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi poprzez mnóstwo lat.

☆ Mata do jogi Reebok RAYG-11022DG 4 mm - ciemnozielona, MATAREEBOKRAYG11022DGCIEMNOZIELONA ☆

Mata do jogi Reebok RAYG-11022DG 4 mm - ciemnozielona, MATAREEBOKRAYG11022DGCIEMNOZIELONA Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi Reebok RAYG-11022DG 4 mm - ciemnozielona, MATAREEBOKRAYG11022DGCIEMNOZIELONA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Mata do jogi Reebok RAYG-11022DG 4 mm - ciemnozielona, MATAREEBOKRAYG11022DGCIEMNOZIELONA
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata do jogi firmy Reebok przyda się każdemu, kto ćwiczy jogę, bez względu na stopień zaawansowania. Wytworzona została z trwałego tworzywa PVC. Antypoślizgowa powierzchnia przyczepia się do podłogi, dzięki temu gwarantuje Ci stabilność i komfort w trakcie treningu. W pełni skupisz się na dokładności ćwiczeń, bez obawy, że coś się stanie z matą. Dopełniającą zaletą jest łatwość czyszczenia maty. Bez względu na to, czy ćwiczysz jogę, pilates, biegasz czy jedynie wykonujesz kilka brzuszków wieczorem, mata treningowa jest czymś, co szczególnie Ci się przyda i docenisz jej atuty. Jeśli trenujesz jogę, cały swój trening możesz komfortowo wykonać na macie. Oczywiście nie każdy wybiera aktywność, którą można wykonywać w jednym miejscu. Biegaczom mata przyda się do rozciągania po treningu, albo wykonywania ćwiczeń stabilizujących i uzupełniających. Jeżeli robisz jedynie czasem kilka pompek i brzuszków, Tobie także przyda się dopełniające wsparcie dla kręgosłupa i stawów. Informacje technologicznE: Materiał: PVC, Poliester Kolor: ciemnozielony wymiary: 173 x 61 cm (dł. X szer.) Grubość: 4 mm Dodatki: dołączony cienki pasek transportowy Gwarancja: 2 lata REEBOK TO wyjątkowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa jednocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych technologii i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Rewelacyjnie przypasowane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi poprzez niemało lat.


Podsumowanie, czyli jaka mata do jogi Reebok Fitness najlepsza?


Najlepsza mata do jogi Reebok Fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza mata do jogi Reebok Fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane maty do jogi – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych mat do jogi Reebok Fitness nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych mat do jogi i fitnessu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka mata do jogi Reebok Fitness opinie i efekty,
 • dobre maty do jogi Reebok Fitness cena,
 • ranking mat do jogi Reebok Fitness,
 • mata do jogi Reebok Fitness jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o matach do jogi Reebok Fitness

#1 Gdzie szukać opinii o matach do jogi Reebok Fitness?

Aktualnie zaprezentowane informacje o matach do jogi Reebok Fitness odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka mata do jogi Reebok Fitness najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych matach do jogi Reebok Fitness warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z matami do jogi Reebok Fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie maty do jogi Reebok Fitness są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z matami do jogi Reebok Fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach maty do jogi Reebok Fitness to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *