FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking mat do jogi Spokey. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Maty do ćwiczeń i masujące / Ranking mat do jogi Spokey


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych mat do jogi Spokey. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych mat do jogi Spokey,
 • TOP5 często wybieranych mat do jogi.

Jakie maty do jogi Spokey najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane maty do jogi Spokey, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking mat do jogi Spokey, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Mata SPOKEY Savasana Niebieski ☆

Mata SPOKEY Savasana Niebieski Najniższa Cena Online

☆ Mata SPOKEY Savasana Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Mata SPOKEY Savasana Niebieski
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Mata do jogi Spokey Savasana wytwarzana z naturalnego korka Mata do jogi Spokey Savasana jest wytworzona z naturalnego korka, dzięki temu nie wchłania wilgoci i potu i jest przy tym nietrudna do czyszczenia.

  zapewnia doskonałą przeciwpoślizgowość i amortyzację w trakcie ćwiczeń, została produkowana z myślą o bezpiecznym i spokojnym praktykowaniu jogi. Gwarantuje maksymalny komfort podczas każdego spotkania z jogą Spokey Savasana to nieszablonowa mata tworzona z naturalnego korka, który zapewnia maksymalny komfort podczas każdego spotkania z jogą.

  Dzięki swojej grubości (0,4 cm) mata do jogi Spokey Savasana zapobiega ślizganiu się po powierzchni oraz daje rewelacyjną amortyzację i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Jest najkorzystniejszym pomocnikiem w opanowaniu dobrego realizowania asan oraz w udoskonaleniu umiejętności kontrolowania ułożenia ciała.

  znakomita amortyzacja i grubość maty Mata do jogi Spokey Savasana została wytwarzana z myślą o wielbicielach detali. Efektowny design w połączeniu z zaimplementowanymi materiałami sprawią, że mata do jogi Spokey stanie się Twoim ulubieńcem.

  Naturalny korek to najkorzystniejszy z osiągalnych materiałów! Dlaczego? zagwarantuje znakomitą przyczepność, nie wchłania potu i wilgoci, nie uczula oraz atrybuty antybakteryjne. Co więcej sprawia, iż mata jest nieskomplikowana w pielęgnacji i do czyszczenia - starczy przetrzeć matę wilgotną szmatką, żeby pozbyć się zabrudzeń z jej powierzchni.

  Spokojna i bezpieczna praktyka Najważniejszą cechą maty do jogi Spokey Savasana jest jej antypoślizgowość - w trakcie ćwiczeń poczujesz się pewnie i bezpiecznie. Korzystanie z niej pomaga we właściwym przyjmowaniu pozycji oraz daje stabilizację i równowagę.

  Została wytwarzana z myślą o praktyce jogi, która pomaga się wyciszyć, oderwać od rutynowych obowiązków, redukuje stres i wprowadza spokój. Mata z naturalnego korka Spokey SAVASANA będzie dodatkowo wyśmienitym wyborem do rutynowych ćwiczeń, pilatesu i fizjoterapii.


☆ Mata do jogi SPOKEY Mallow Niebieski (5902693291619) ☆

Mata do jogi SPOKEY Mallow Niebieski (5902693291619) Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi SPOKEY Mallow Niebieski (5902693291619) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Mata do jogi SPOKEY Mallow Niebieski (5902693291619)
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Mata do jogi Mallow została produkowana z PVC dzięki temu jest niezwykle rozciągliwa, wytrzymała i nieskomplikowana do czyszczenia, posiada możliwość wygodnego składania. Łatwo ją przechowasz i zabierzesz ze sobą wszędzie bez konieczności wykorzystywania dodatkowych taśm, zagwarantuje stabilność, antypoślizgowość, perfekcyjną amortyzację i bezpieczeństwo w trakcie treningu....


☆ Mata lily różowy marki Spokey ☆

Mata lily różowy marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Mata lily różowy marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Mata lily różowy marki Spokey
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata do jogi Spokey LILY to obowiązkowy składnik wyposażenia dla każdego praktykanta jogi. {pomocn|przydatn)a zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Jest niezbędna podczas wykonywania asan - bez względu na sposób praktykowania jogi. Zapobiega ślizganiu się po powierzchni, zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń!...

☆ Mata SPOKEY Mandala Czerwony, 1000017819 ☆

Mata SPOKEY Mandala Czerwony, 1000017819 Najniższa Cena Online

☆ Mata SPOKEY Mandala Czerwony, 1000017819 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Mata SPOKEY Mandala Czerwony, 1000017819
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Mata do ćwiczeń i jogi Spokey MANDALA: zapewnia równowagę i stabilizację w trakcie ćwiczeń na obfitej powierzchni dzięki swym rozmiarom: 183 × 61 × 0,4 cm, została wytworzona z TPE, dlatego jest nad wyraz rozciągliwa, antypoślizgowa wytrzymała, wytrzymała na ścieranie i równocześnie nieskomplikowana do czyszczenia, nadzwyczajnie izoluje od twardego podłoża.

  Mata Spokey MANDALA jest koniecznym elementem wyposażenia każdego miłośnika jogi i domowych ćwiczeń. Unikatowe połączenia kolorystyczne i wzory sprawią, że stanie się nieodzownym elementem Twoich treningów.

  Dzięki zastosowaniu najkorzystniejszych materiałów i technik produkcji, mata do jogi jest odporna na naprężenia i przetarcia, na długo zachowując swój kształt i niepowtarzalny wygląd. Została wyprodukowana z TPE, dzięki czemu jest antypoślizgowa i zagwarantuje stabilność podczas ćwiczeń na rozmaitych typach nawierzchni.

  rewelacyjna amortyzacja, antypoślizgowość i grubość maty Ćwiczenia na macie to perfekcyjny dobór dla każdego, kto potrzebuje relaksu, odprężenia po stresującym dniu i jednocześnie pragnie zadbać o swoją kondycję, a także smukłą sylwetkę.

  MANDALA pomoże Ci osiągnąć wymarzone efekty, gdyż wyśmienitą grubość (0,4 cm), dzięki czemu świetnie izoluje od twardego podłoża i równocześnie zezwala na realizowanie treningu, w którym nasze dłonie i stopy nie mogą ślizgać się po nawierzchni.

  To dlatego będziesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Spokey MANDALA jest idealna do domowego treningu, praktyki jogi, pilatesu czy fizjoterapii. To także najkorzystniejszy dobór przy ćwiczeniach z obciążeniami – jest barierą broniącą podłogę przed ciężkim asortymentem użytkowanym podczas treningu, np.

  hantlami i sztangą. Przystępna do zrolowania i utrzymania w czystości To, co eksponuje matę Spokey MANDALA to jej materiał – pianka TPE, dzięki której w trakcie ćwiczeń poczujesz się pewnie i bezpiecznie. Lecz to niejedyne atuty takiej powierzchni!

  zapewnia wysoką rozciągliwość, odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Bezproblemowo zrolujesz ją do niewielkich wymiarów bez uszkodzeń i zagnieceń! dodatkowo jest przystępna do czyszczenia, a materiał nie absorbuje wilgoci.

  dodatkowo nadzwyczajne proporcje tworzyw są bezpieczne dla alergików. Atrybuty: – wymiar 183cm x 61cm – grubość 0,4cm – antypoślizgowa – miękka i lekka – materiał: TPE


☆ Mata SPOKEY Nico Beżowy, 1000017811 ☆

Mata SPOKEY Nico Beżowy, 1000017811 Najniższa Cena Online

☆ Mata SPOKEY Nico Beżowy, 1000017811 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Mata SPOKEY Nico Beżowy, 1000017811
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata Spokey NICO została wyprodukowana, aby zapewniać maksymalny komfort podczas ćwiczeń. Spełni oczekiwania wspaniale podczas ćwiczeń rozciągających, fitnessu, fizjoterapii i podczas realizowania wszelkich asan – bez względu na sposób praktykowania jogi. Wykorzystanie TPE połączonego z organicznymi materiałami o grubości 0,5 cm stanowczo podciąga ich jakość, zwłaszcza tych wymagających obszerniejszej amortyzacji. Zagwarantuje bezpieczeństwo oraz, co najważniejsze, zapobiega ślizganiu się po powierzchni. Materiał nie absorbuje wilgoci co sprawia, że NICO jest łatwa do utrzymania w czystości. W dodatku świetne proporcje tworzyw są bezpieczne dla alergików i… nadają się do recyklingu!...

☆ Spokey Mata do jogi hamsa ii (5902693209201) ☆

Spokey Mata do jogi hamsa ii (5902693209201) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Mata do jogi hamsa ii (5902693209201) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Mata do jogi hamsa ii (5902693209201)
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:

  MATA DO JOGI SPOKEY HAMSA II Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki. Lekki fitness? W budowaniu formy pokaźnym czynnikiem jest realizowanie ćwiczeń aerobowych oraz stosowanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in.

  hantle i obciążenia, twistery, gumy. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są wykorzystywane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ mają trafnie przypasowane akcesoria – m.in.

  przeciwpoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wyznaczyć sobie realny cel adekwatny do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! żeby osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać.

  Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle – przerwij go. Komfort podczas ćwiczeń Dla uzyskania dobrych rezultatów, a głównie satysfakcji z realizowanych ćwiczeń, konieczne jest poczucie komfortu.

  Zadaniem mat jest zapewnienie dobrej przyczepności do podłoża (antypoślizgowości) oraz izolacji cieplnej. Na dodatek wykorzystanie miękkiej pianki rozszerza komfort ćwiczeń realizowanym np. W podporze na kolanach lub podczas leżenia na plecach.

  Mata Spokey Hamsa II jest koniecznym wyposażeniem każdego miłośnika jogi. Antypoślizgowa, izolująca od podłoża powierzchnia sprawia, iż trening staje się pokaźnie bardziej wygodny. JAKOŚĆ Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymogi, dlatego dokładamy wszystkich starań żeby do jego wykonania stosowane były materiały najwyższej jakości.

  Przygotowana w dwóch odprężających wersjach kolorystycznych. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i techniki produkcji, mata do jogi jest odporna na naprężenia i przetarcia na długo zachowując swój zarys i wygląd.

  WYGODA zastosowanie materiału TPE stanowczo podnosi komfort ćwiczeń, zwłaszcza tych wykonywanych w pozycji leżącej. Antypoślizgowa powierzchnia zagwarantuje stabilność w trakcie ćwiczeń na przeróżnych typach nawierzchni.

  Łatwa do zrolowania, po zwinięciu mata do jogi zajmuje niedużo miejsca. Technika Materiał nie absorbuje wilgoci co sprawia, że mata jest nieskomplikowana do utrzymania w czystości. W modelu Hamsa II wykorzystany został naturalny materiał, mata stanowczo polecana jest alergikom.

  PRZEZNACZENIE nieprzeciętna do różnych ćwiczeń w każdym miejscu. Parametry: - antypoślizgowa - jednowarstwowa - materiał: tpe - rozmiary: 180 × 60 × 0,4 cm


☆ Spokey Mata mandala niebieski (5902693260530) ☆

Spokey Mata mandala niebieski (5902693260530) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Mata mandala niebieski (5902693260530) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Mata mandala niebieski (5902693260530)
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Mata do ćwiczeń i jogi Spokey MANDALA

  Mata do jogi antypoślizgowa tworzona jest z materiału TPE, dzięki temu zapewnia stabilność w trakcie ćwiczeń na różnych typach nawierzchni

  • zagwarantuje równowagę i stabilizację podczas ćwiczeń na sporej powierzchni dzięki swoim wymiarom: 183 x 61 x 0,4 cm,
  • została produkowana z TPE, dlatego jest bardzo elastyczna, antypoślizgowa wytrzymała, wytrzymała na ścieranie i jednocześnie łatwa do czyszczenia,
  • genialnie izoluje od twardego podłoża.


  Mata Spokey MANDALA jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego miłośnika jogi i domowych ćwiczeń. Unikatowe połączenia kolorystyczne, a także wzory sprawią, że stanie się nieodzownym elementem Twoich treningów. Dzięki zastosowaniu najkorzystniejszych materiałów i technik produkcji, mata do jogi jest niepodatna na naprężenia i przetarcia, na długo zachowując swój kształt i niepowtarzalny wygląd. Została wyprodukowana z TPE, dzięki temu jest przeciwpoślizgowa i zagwarantuje stabilność w trakcie ćwiczeń na zróżnicowanych typach nawierzchni.


  rewelacyjna amortyzacja, antypoślizgowość i grubość maty

  Ćwiczenia na macie to rewelacyjny dobór dla każdego, kto potrzebuje relaksu, odprężenia po stresującym dniu i jednocześnie pragnie zadbać o swoją kondycję, a także smukłą sylwetkę. MANDALA pomoże Ci osiągnąć wymarzone efekty, gdyż świetną grubość (0,4 cm), dzięki temu znakomicie izoluje od twardego podłoża i równocześnie umożliwia realizowanie treningu, w którym nasze dłonie i stopy nie mogą ślizgać się po nawierzchni. To dlatego będziesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Spokey MANDALA jest znakomita do domowego treningu, praktyki jogi, pilatesu czy fizjoterapii. To także najlepszy wybór przy ćwiczeniach z obciążeniami - jest barierą broniącą podłogę przed ciężkim asortymentem użytkowanym w trakcie treningu, np. Hantlami i sztangą.


  Łatwa do zrolowania i utrzymania w czystości


  To, co akcentuje matę Spokey MANDALA to jej materiał - pianka TPE, dzięki której w trakcie ćwiczeń poczujesz się pewnie i bezpiecznie. Lecz to niejedyne atuty takiej powierzchni! gwarantuje wysoką rozciągliwość, niepodatność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Bez problemu zrolujesz ją do niewielkich rozmiarów bez uszkodzeń i zagnieceń! dodatkowo jest nieskomplikowana do czyszczenia, a materiał nie absorbuje wilgoci. Na dodatek wspaniałe proporcje tworzyw są bezpieczne dla alergików.

  dane techniczne:


  • materiał: pianka TPE
  • rozmiary: 183 x 61 cm
  • grubość: 0,4 cm

☆ Mata do jogi mallow szary marki Spokey ☆

Mata do jogi mallow szary marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi mallow szary marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Mata do jogi mallow szary marki Spokey
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata do jogi Mallow została tworzona z PVC dzięki temu jest niezwykle sprężysta, wytrzymała i nietrudna do czyszczenia, ma możliwość wygodnego składania. Prosto ją przechowasz i zabierzesz ze sobą wszędzie bez konieczności wykorzystywania dodatkowych taśm, gwarantuje stabilność, antypoślizgowość, znakomitą amortyzację i bezpieczeństwo podczas treningu....

☆ Mata do jogi SPOKEY Home Jungle ☆

Mata do jogi SPOKEY Home Jungle Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi SPOKEY Home Jungle - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Mata do jogi SPOKEY Home Jungle
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Mata Spokey Home Jungle perfekcyjnie nadaje się do ćwiczenia wszelkich asan, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym joginem. Wierzchnia część maty wytworzona jest z zamszu. Spód wyprodukowany jest z gumy, dzięki czemu mata jest antypoślizgowa.

  podczas ćwiczeń poczujesz się pewnie i bezpiecznie. Nieprzeciętnie nadaje się na dodatek do ćwiczeń pilates, czy fizjoterapeutycznych....


☆ Mata do jogi SPOKEY Yoga Towi ☆

Mata do jogi SPOKEY Yoga Towi Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi SPOKEY Yoga Towi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Mata do jogi SPOKEY Yoga Towi
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata do jogi Spokey YOGA TOWI....


Podobne zestawienia:


Najtańsze maty do jogi Spokey – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze maty do jogi Spokey, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich mat do jogi Spokey jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mata do jogi SPOKEY Mallow Niebieski (5902693291619) ☆

Mata do jogi SPOKEY Mallow Niebieski (5902693291619) Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi SPOKEY Mallow Niebieski (5902693291619) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Mata do jogi SPOKEY Mallow Niebieski (5902693291619)
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Mata do jogi Mallow została produkowana z PVC dzięki czemu jest niezwykle rozciągliwa, wytrzymała i nieskomplikowana do czyszczenia, ma możliwość komfortowego składania. Łatwo ją przechowasz i zabierzesz ze sobą wszędzie bez konieczności wykorzystywania dodatkowych taśm, zagwarantuje stabilność, przeciwpoślizgowość, idealną amortyzację i bezpieczeństwo w trakcie treningu....


☆ Mata do jogi mallow szary marki Spokey ☆

Mata do jogi mallow szary marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi mallow szary marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Mata do jogi mallow szary marki Spokey
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata do jogi Mallow została produkowana z PVC dzięki czemu jest niezwykle rozciągliwa, wytrzymała i przystępna do czyszczenia, ma możliwość wygodnego składania. Łatwo ją przechowasz i zabierzesz ze sobą wszędzie bez konieczności stosowania dodatkowych taśm, zapewnia stabilność, antypoślizgowość, genialną amortyzację i bezpieczeństwo w trakcie treningu....

☆ Mata do jogi SPOKEY Yoga Towi ☆

Mata do jogi SPOKEY Yoga Towi Najniższa Cena Online

☆ Mata do jogi SPOKEY Yoga Towi - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Mata do jogi SPOKEY Yoga Towi
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Mata do jogi Spokey YOGA TOWI....

☆ Mata SPOKEY Mandala Czerwony, 1000017819 ☆

Mata SPOKEY Mandala Czerwony, 1000017819 Najniższa Cena Online

☆ Mata SPOKEY Mandala Czerwony, 1000017819 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Mata SPOKEY Mandala Czerwony, 1000017819
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Mata do ćwiczeń i jogi Spokey MANDALA: gwarantuje równowagę i stabilizację podczas ćwiczeń na znacznej powierzchni dzięki swoim wymiarom: 183 × 61 × 0,4 cm, została wytwarzana z TPE, dlatego jest niezwykle rozciągliwa, przeciwpoślizgowa wytrzymała, odporna na ścieranie i jednocześnie nietrudna do czyszczenia, znakomicie izoluje od twardego podłoża.

  Mata Spokey MANDALA jest potrzebnym elementem wyposażenia każdego miłośnika jogi i domowych ćwiczeń. Unikatowe połączenia kolorystyczne, a także wzory sprawią, że stanie się nieodzownym elementem Twoich treningów.

  Dzięki zastosowaniu najlepszych tworzyw i technik produkcji, mata do jogi jest niepodatna na naprężenia i przetarcia, na długo zachowując swój zarys i unikalny wygląd. Została produkowana z TPE, dzięki czemu jest antypoślizgowa i zapewnia stabilność podczas ćwiczeń na różnych typach nawierzchni.

  nieprzeciętna amortyzacja, antypoślizgowość i grubość maty Ćwiczenia na macie to wyśmienity wybór dla każdego, kto potrzebuje relaksu, odprężenia po stresującym dniu i równocześnie pragnie zadbać o swoją kondycję i smukłą sylwetkę.

  MANDALA pomoże Ci osiągnąć wymarzone efekty, gdyż rewelacyjną grubość (0,4 cm), dzięki temu doskonale izoluje od twardego podłoża i równocześnie pozwala na realizowanie treningu, w którym nasze dłonie i stopy nie mogą ślizgać się po nawierzchni.

  To dlatego będziesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Spokey MANDALA jest rewelacyjna do domowego treningu, praktyki jogi, pilatesu czy fizjoterapii. To także najlepszy dobór przy ćwiczeniach z obciążeniami – jest barierą broniącą podłogę przed ciężkim asortymentem wykorzystywanym w trakcie treningu, np.

  hantlami i sztangą. Łatwa do zrolowania i utrzymania w czystości To, co podkreśla matę Spokey MANDALA to jej materiał – pianka TPE, dzięki której podczas ćwiczeń poczujesz się pewnie i bezpiecznie. Ale to niejedyne zalety takiej powierzchni!

  gwarantuje wysoką sprężystość, odporność na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Bezproblemowo zrolujesz ją do niewielkich rozmiarów bez uszkodzeń i zagnieceń! dodatkowo jest łatwa do czyszczenia, a materiał nie absorbuje wilgoci.

  w dodatku wspaniałe proporcje tworzyw są bezpieczne dla alergików. Atrybuty: – rozmiar 183cm x 61cm – grubość 0,4cm – antypoślizgowa – miękka i lekka – materiał: TPE


☆ Spokey Mata do jogi hamsa ii (5902693209201) ☆

Spokey Mata do jogi hamsa ii (5902693209201) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Mata do jogi hamsa ii (5902693209201) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Mata do jogi hamsa ii (5902693209201)
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis maty:

  MATA DO JOGI SPOKEY HAMSA II Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany poprzez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki. Lekki fitness? W budowaniu formy pokaźnym czynnikiem jest wykonywanie ćwiczeń aerobowych oraz stosowanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in.

  hantle i obciążenia, twistery, gumy. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są użytkowane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ mają stosownie dobrane akcesoria – m.in.

  antypoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wskazać sobie realny cel optymalny do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! żeby osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać.

  Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle – przerwij go. Komfort w trakcie ćwiczeń Dla uzyskania dobrych rezultatów, a w głównej mierze satysfakcji z realizowanych ćwiczeń, potrzebne jest poczucie komfortu.

  Zadaniem mat jest zapewnienie korzystnej przyczepności do podłoża (przeciwpoślizgowości), a także izolacji termicznej. Ponadto wykorzystanie miękkiej pianki zwiększa komfort ćwiczeń wykonywanym np. W podporze na kolanach albo w trakcie leżenia na plecach.

  Mata Spokey Hamsa II jest potrzebnym wyposażeniem każdego miłośnika jogi. Przeciwpoślizgowa, izolująca od podłoża powierzchnia sprawia, iż trening staje się istotnie bardziej wygodny. JAKOŚĆ Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszystkich starań by do jego wykonania użytkowane były materiały najwyższej jakości.

  Przygotowana w dwóch odprężających wersjach kolorystycznych. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i techniki produkcji, mata do jogi jest oporna na naprężenia i przetarcia na długo zachowując swój kształt i wygląd.

  WYGODA wykorzystanie materiału TPE zasadniczo podwyższa komfort ćwiczeń, zwłaszcza tych wykonywanych w pozycji leżącej. Przeciwpoślizgowa powierzchnia zagwarantuje stabilność w trakcie ćwiczeń na różnych typach nawierzchni.

  Łatwa do zrolowania, po zwinięciu mata do jogi zajmuje niedużo miejsca. Technologia Materiał nie absorbuje wilgoci co sprawia, że mata jest przystępna do utrzymania w czystości. W modelu Hamsa II wykorzystany został ekologiczny materiał, mata wyjątkowo sugerowana jest alergikom.

  PRZEZNACZENIE znakomita do różnych ćwiczeń w każdym miejscu. Cechy: - antypoślizgowa - jednowarstwowa - materiał: tpe - rozmiary: 180 × 60 × 0,4 cmPodsumowanie, czyli jaka mata do jogi Spokey najlepsza?


Najlepsza mata do jogi Spokey w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza mata do jogi Spokey w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane maty do jogi – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych mat do jogi Spokey nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych mat do jogi.


Powiązania tematyczne:

 • jaka mata do jogi Spokey opinie i efekty,
 • dobre maty do jogi Spokey cena,
 • ranking mat do jogi Spokey,
 • mata do jogi Spokey jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o matach do jogi Spokey

#1 Gdzie szukać opinii o matach do jogi Spokey?

Aktualnie zaprezentowane informacje o matach do jogi Spokey odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka mata do jogi Spokey najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych matach do jogi Spokey warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z matami do jogi Spokey, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie maty do jogi Spokey są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z matami do jogi Spokey zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach maty do jogi Spokey to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *