FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking mat do ćwiczeń do 2000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Maty do ćwiczeń i masujące / Ranking mat do ćwiczeń do 2000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych mat do ćwiczeń do 2000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych mat do ćwiczeń do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych mat do ćwiczeń treningowych, jogi, pilatesu itp..

Jakie maty do ćwiczeń do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane maty do ćwiczeń do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking mat do ćwiczeń do 2000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM7 ☆

Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM7 Najniższa Cena Online

☆ Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM7
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Nadmuchiwana mata gimnastyczna GR-ATM7 marki Gymrex gwarantuje każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej wysoki poziom asekuracji w trakcie wykonywania ćwiczeń. Ze względu na mocną konstrukcję sprawdzi się tam, gdzie potrzeba najszczególniej wytrzymałego wyposażenia: w klubach fitness, szkołach tańca, salach treningowych, ośrodkach sztuk walki, szkolnych salach gimnastycznych oraz w domu.

  Wytrzymała kompozycja sprzętu to zasługa użytych materiałów. Materac gimnastyczny wytworzono z materiałów takich jak PVC, ABS i nylon. Materiał o podwójnych ściankach 1000 DEN (grubość 1,2 mm) cechuje się odpornością na skręcanie i zginanie.

  Przedmiot wytrzymuje ciśnienie do 10 PSI (0,7 bar). Uniwersalne wykorzystanie model GR-ATM7 zawdzięcza swym parametrom technicznym. Nadmuchiwana mata gimnastyczna ma rozmiary 600 x 100 x 20 cm i maksymalny udźwig 300 kg, co pozwala wykorzystywać ją poprzez osoby o różnym wieku, wzroście i wadze.

  pasuje do większości aktywności sportowych, podczas których zniży siłę upadku, a także pozwoli korzystać z miękkiego podłoża. Prosty w obsłudze przyrząd można wypełnić powietrzem i spuścić je przy pomocy specjalnej elektrycznej pompki w czasie kilku minut.

  dzięki czemu korzystający z modelu GR-ATM7 rozłoży i złoży sprzęt w dowolnym momencie. W zestawie znajduje się klucz do otwierania zaworu powietrza. Nadmuchiwana mata gimnastyczna producenta Gymrex to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zintegrować bezpieczeństwo stosowania z praktycznością i niebanalnym designem produktu.

  Dla ułatwienia transportu została ona wyekwipowana w cztery nylonowe rączki do przenoszenia (po dwie z każdej strony).Podobne zestawienia:


Najtańsze maty do ćwiczeń do 2000 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze maty do ćwiczeń do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich mat do ćwiczeń do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM7 ☆

Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM7 Najniższa Cena Online

☆ Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM7
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Nadmuchiwana mata gimnastyczna GR-ATM7 firmy Gymrex gwarantuje każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej wysoki poziom asekuracji w trakcie wykonywania ćwiczeń. Ze względu na mocną konstrukcję stanie na wysokości zadania tam, gdzie potrzeba najszczególniej wytrzymałego wyposażenia: w klubach fitness, szkołach tańca, salach treningowych, ośrodkach sztuk walki, szkolnych salach gimnastycznych oraz w domu.

  Wytrzymała konstrukcja sprzętu to zasługa użytych tworzyw. Materac gimnastyczny wytwarzano z tworzyw takich jak PVC, ABS i nylon. Materiał o podwójnych ściankach 1000 DEN (grubość 1,2 mm) cechuje się niepodatnością na skręcanie i zginanie.

  Przedmiot wytrzymuje ciśnienie do 10 PSI (0,7 bar). Uniwersalne użycie model GR-ATM7 zawdzięcza swoim parametrom technicznym. Nadmuchiwana mata gimnastyczna ma wymiary 600 x 100 x 20 cm, a także maksymalny udźwig 300 kg, co pozwala wykorzystywać ją przez osoby o rozmaitym wieku, wzroście i wadze.

  pasuje do większości aktywności sportowych, w trakcie których zmniejszy siłę upadku i pozwoli korzystać z miękkiego podłoża. Prosty w obsłudze przyrząd można wypełnić powietrzem i spuścić je przy pomocy specjalnej elektrycznej pompki w czasie kilku minut.

  dzięki temu korzystający z modelu GR-ATM7 rozłoży i złoży sprzęt w dowolnym momencie. W pakiecie znajduje się klucz do otwierania zaworu powietrza. Nadmuchiwana mata gimnastyczna firmy Gymrex to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć bezpieczeństwo używania z funkcjonalnością i ciekawym designem towaru.

  Dla ułatwienia transportu została ona wyposażona w cztery nylonowe rączki do przenoszenia (po dwie z każdej strony).Podsumowanie, czyli jaka treningowa mata do ćwiczeń do 2000 zł najlepsza?


Najlepsza treningowa mata do ćwiczeń do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza treningowa mata do ćwiczeń do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre maty do ćwiczeń – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych mat do ćwiczeń do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych mat do ćwiczeń treningowych, jogi, pilatesu itp..


Powiązania tematyczne:

 • jaka treningowa mata do ćwiczeń do 2000 zł opinie i efekty,
 • dobre maty do ćwiczeń do 2000 zł cena,
 • ranking mat do ćwiczeń do 2000 zł,
 • treningowa mata do ćwiczeń do 2000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o matach do ćwiczeń do 2000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o matach do ćwiczeń do 2000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o matach do ćwiczeń do 2000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka treningowa mata do ćwiczeń do 2000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych matach do ćwiczeń do 2000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z matami i karimatami do ćwiczeń do 2000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie maty do ćwiczeń do 2000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z matami i karimatami do ćwiczeń do 2000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach maty do ćwiczeń do 2000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *