FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking mat nadmuchiwanych do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Maty do ćwiczeń i masujące / Ranking mat nadmuchiwanych do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych mat nadmuchiwanych do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych mat nadmuchiwanych do ćwiczeń,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych mat do ćwiczeń.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie maty nadmuchiwane do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane maty nadmuchiwane do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking mat nadmuchiwanych do ćwiczeń, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Costway Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm ☆

Costway Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm Najniższa Cena Online

☆ Costway Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 Nadmuchiwana mata gimnastyczna o rozmiarach 300 x 100 x 10 cm jest dedykowana równocześnie dla dorosłych jak i dzieci. Oferuje istotną przestrzeń do ćwiczeń lub relaksu w wodzie. Idealnie nadaje się na sale gimnastyczne, szkoły akrobatyki i inne obiekty sportowe albo na plażę. Mata z łatwością się nadmuchuje i opróżnia przy pomocy dołączonej pompki elektrycznej - z jej pomocą napompowanie zajmuje tylko kilka minut. Organiczna, nietoksyczna i bezzapachowa: Nadmuchiwana mata jest wyprodukowana z korzystnej jakości organicznych materiałów, jest nietoksyczna i bezzapachowa, więc w trakcie zabawy i ćwiczeń na macie oferuje pełen spokój umysłu i możliwość pełnego skupienia się na swych celach. Trwała i nieodkształcalna: wyprodukowana z wysokiej jakości włókien 65 i powłoki pcv, dzięki czemu jest bardziej rozciągliwa, ma dużą nośność, trudno ją odkształcić i jest przy tym wyjątkowo szczelna, ponieważ wszystkie szwy są umocnione. Oszczędność miejsca i łatwość przenoszenia: Po wypuszczeniu powietrza zajmuje mało miejsca i można ją wygodnie przechowywać i przenosić, nie zajmuje przy tym zbyt dużo miejsca. Nietrudna w użyciu: Ta mata do jogi z łatwością się nadmuchuje i opróżnia za pomocą dołączonej pompki elektrycznej. Starczy kilka minut i mata jest gotowa! Poradzą sobie z tym dorośli lecz i dzieci. Spore zastosowanie: Może być użytkowana w siłowni, klubie fitness, centrum treningowym, domu, szkole lub ogrodzie, w dodatku jest wodoodporna i może służyć jako materac podczas relaksu nad wodą. Paczka mieści: 1 x Mata gimnastyczna 1 x Pompa elektryczna

☆ Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm marki Costway ☆

Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm marki Costway
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 Nadmuchiwana mata gimnastyczna o rozmiarach 300 x 100 x 10 cm jest dedykowana zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Proponuje znaczną przestrzeń do ćwiczeń lub relaksu w wodzie. Idealnie nadaje się na sale gimnastyczne, szkoły akrobatyki i inne obiekty sportowe albo na plażę. Mata prosto się nadmuchuje i opróżnia za pomocą dołączonej pompki elektrycznej - z jej pomocą napompowanie zajmuje tylko kilka minut. Naturalna, nietoksyczna i bezzapachowa: Nadmuchiwana mata jest produkowana z korzystnej jakości naturalnych materiałów, jest nietoksyczna i bezzapachowa, więc w trakcie zabawy i ćwiczeń na macie oferuje pełen spokój umysłu i możliwość pełnego skupienia się na swoich celach. Trwała i nieodkształcalna: wytworzona z wysokiej jakości włókien 65 i powłoki pcv, dzięki temu jest bardziej rozciągliwa, ma dużą nośność, trudno ją odkształcić i jest przy tym niezwykle szczelna, ponieważ wszystkie szwy są umocnione. Oszczędność miejsca i łatwość przenoszenia: Po wypuszczeniu powietrza zajmuje niedużo miejsca i można ją wygodnie przechowywać i przenosić, nie zajmuje przy tym zbyt mnóstwo miejsca. Nietrudna w użyciu: Ta mata do jogi łatwo się nadmuchuje i opróżnia za pomocą załączonej pompki elektrycznej. Wystarczy kilka minut i mata jest gotowa! Poradzą sobie z tym dorośli lecz i dzieci. Spore użycie: Może być wykorzystywana w siłowni, klubie fitness, centrum treningowym, domu, szkole albo ogrodzie, dodatkowo jest wodoodporna i może służyć jako materac w trakcie relaksu nad wodą. Paczka gromadzi: 1 x Mata gimnastyczna 1 x Pompa elektryczna

☆ Gymrex nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 400 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm5 ☆

Gymrex nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 400 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm5 Najniższa Cena Online

☆ Gymrex nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 400 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 400 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm5
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Nadmuchiwana mata gimnastyczna GR-ATM5 firmy Gymrex gwarantuje każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej wysoki poziom asekuracji podczas realizowania ćwiczeń. Ze względu na solidną konstrukcję stanie na wysokości zadania tam, gdzie potrzeba najistotniej wytrzymałego wyposażenia: w klubach fitness, szkołach tańca, salach treningowych, ośrodkach sztuk walki, szkolnych salach gimnastycznych oraz w domu.

  Wytrzymała kompozycja sprzętu to zasługa użytych tworzyw. Materac gimnastyczny wytworzono z tworzyw takich jak PVC, ABS i nylon. Materiał o podwójnych ściankach 1000 DEN (grubość 1,2 mm) charakteryzuje się niepodatnością na skręcanie i zginanie.

  Przedmiot wytrzymuje ciśnienie do 10 PSI (0,7 bar). Uniwersalne wykorzystanie model GR-ATM5 zawdzięcza swoim parametrom technologicznym. Nadmuchiwana mata gimnastyczna ma rozmiary 400 x 100 x 20 cm i maksymalny udźwig 200 kg, co pozwala wykorzystywać ją poprzez osoby o najróżniejszym wieku, wzroście i wadze.

  nadaje się ona do większości aktywności sportowych, w trakcie których obniży siłę upadku i pozwoli korzystać z miękkiego podłoża. Prosty w obsłudze przyrząd można wypełnić powietrzem i spuścić je za pomocą specjalnej elektrycznej pompki w czasie kilku minut.

  dzięki temu korzystający z modelu GR-ATM5 rozłoży i złoży sprzęt w dowolnym momencie. W zestawie znajduje się klucz do otwierania zaworu powietrza. Nadmuchiwana mata gimnastyczna firmy Gymrex to korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć bezpieczeństwo stosowania z funkcjonalnością i interesującym designem towaru.

  Dla ułatwienia transportu została ona wyposażona w cztery nylonowe rączki do przenoszenia (po dwie z każdej strony).


☆ Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 200 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM9 ☆

Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 200 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM9 Najniższa Cena Online

☆ Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 200 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 200 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM9
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Nadmuchiwana mata gimnastyczna GR-ATM9 producenta Gymrex zapewnia każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej wysoki poziom asekuracji podczas realizowania ćwiczeń. Ze względu na mocną konstrukcję sprawdzi się tam, gdzie potrzeba najbardziej wytrzymałego wyposażenia: w klubach fitness, szkołach tańca, salach treningowych, ośrodkach sztuk walki, szkolnych salach gimnastycznych i w domu.

  Wytrzymała konstrukcja sprzętu to zasługa użytych materiałów. Materac gimnastyczny tworzono z materiałów takich jak PVC, ABS i nylon. Materiał o podwójnych ściankach 1000 DEN (grubość 1,2 mm) znamionuje się opornością na skręcanie i zginanie.

  Przedmiot wytrzymuje ciśnienie do 10 PSI (0,7 bar). Uniwersalne zastosowanie model GR-ATM9 zawdzięcza swym parametrom technicznym. Nadmuchiwana mata gimnastyczna ma rozmiary 600 x 200 x 20 cm, a także maksymalny udźwig 400 kg, co pozwala wykorzystywać ją przez osoby o przeróżnym wieku, wzroście i wadze.

  nadaje się do większości aktywności sportowych, w trakcie których zmniejszy siłę upadku oraz pozwoli korzystać z miękkiego podłoża. Prosty w obsłudze przyrząd można wypełnić powietrzem i spuścić je za pomocą specjalnej elektrycznej pompki w czasie kilku minut.

  dzięki czemu korzystający z modelu GR-ATM9 rozłoży i złoży sprzęt w dowolnym momencie. W zestawie znajduje się klucz do otwierania zaworu powietrza. Nadmuchiwana mata gimnastyczna firmy Gymrex to korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą złączyć bezpieczeństwo wykorzystywania z użytecznością i atrakcyjnym designem artykułu.

  Dla ułatwienia transportu została ona wyposażona w cztery nylonowe rączki do przenoszenia (po dwie z każdej strony).


☆ nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 300 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm4 - 3 lata gwarancji marki Gymrex ☆

nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 300 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm4 - 3 lata gwarancji marki Gymrex Najniższa Cena Online

☆ nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 300 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm4 - 3 lata gwarancji marki Gymrex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 300 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm4 - 3 lata gwarancji marki Gymrex
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Nadmuchiwana mata gimnastyczna GR-ATM4 producenta Gymrex gwarantuje każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej wysoki poziom asekuracji w trakcie realizowania ćwiczeń. Ze względu na mocną konstrukcję stanie na wysokości zadania tam, gdzie potrzeba najmocniej wytrzymałego wyposażenia: w klubach fitness, szkołach tańca, salach treningowych, ośrodkach sztuk walki, szkolnych salach gimnastycznych oraz w domu.

  Wytrzymała konstrukcja sprzętu to zasługa użytych tworzyw. Materac gimnastyczny stworzono z tworzyw takich jak PVC, ABS i nylon. Materiał o podwójnych ściankach 1000 DEN (grubość 1,2 mm) znamionuje się odpornością na skręcanie i zginanie.

  Przedmiot wytrzymuje ciśnienie do 10 PSI (0,7 bar). Uniwersalne wykorzystanie model GR-ATM4 zawdzięcza swym parametrom technologicznym. Nadmuchiwana mata gimnastyczna ma rozmiary 300 x 100 x 20 cm oraz maksymalny udźwig 150 kg, co pozwala wykorzystywać ją poprzez osoby o różnorodnym wieku, wzroście i wadze.

  nadaje się ona do większości aktywności sportowych, w trakcie których ograniczy siłę upadku, a także pozwoli korzystać z miękkiego podłoża. Prosty w obsłudze przyrząd można wypełnić powietrzem i spuścić je przy pomocy specjalnej elektrycznej pompki w czasie kilku minut.

  dzięki czemu korzystający z modelu GR-ATM4 rozłoży i złoży sprzęt w dowolnym momencie. W zestawie znajduje się klucz do otwierania zaworu powietrza. Nadmuchiwana mata gimnastyczna producenta Gymrex to prawidłowe rozwiązanie dla osób, które chcą zbratać bezpieczeństwo używania z poręcznością i niebanalnym designem artykułu.

  Dla ułatwienia transportu została ona wyekwipowana w cztery nylonowe rączki do przenoszenia (po dwie z każdej strony).


☆ Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM7 ☆

Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM7 Najniższa Cena Online

☆ Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex Nadmuchiwana mata gimnastyczna - Airtrack - 600 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała GR-ATM7
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Nadmuchiwana mata gimnastyczna GR-ATM7 producenta Gymrex zapewnia każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej wysoki poziom asekuracji w trakcie wykonywania ćwiczeń. Ze względu na potężną konstrukcję spełni oczekiwania tam, gdzie potrzeba najistotniej wytrzymałego wyposażenia: w klubach fitness, szkołach tańca, salach treningowych, ośrodkach sztuk walki, szkolnych salach gimnastycznych oraz w domu.

  Wytrzymała budowa sprzętu to zasługa użytych materiałów. Materac gimnastyczny produkowano z tworzyw takich jak PVC, ABS i nylon. Materiał o podwójnych ściankach 1000 DEN (grubość 1,2 mm) charakteryzuje się niepodatnością na skręcanie i zginanie.

  Przedmiot wytrzymuje ciśnienie do 10 PSI (0,7 bar). Uniwersalne wykorzystanie model GR-ATM7 zawdzięcza swym parametrom technicznym. Nadmuchiwana mata gimnastyczna ma rozmiary 600 x 100 x 20 cm, a także maksymalny udźwig 300 kg, co pozwala wykorzystywać ją poprzez osoby o różnym wieku, wzroście i wadze.

  nadaje się do większości aktywności sportowych, w trakcie których ograniczy siłę upadku i pozwoli korzystać z miękkiego podłoża. Prosty w obsłudze przyrząd można wypełnić powietrzem i spuścić je przy pomocy specjalnej elektrycznej pompki w czasie kilku minut.

  dzięki czemu korzystający z modelu GR-ATM7 rozłoży i złoży sprzęt w dowolnym momencie. W komplecie znajduje się klucz do otwierania zaworu powietrza. Nadmuchiwana mata gimnastyczna firmy Gymrex to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć bezpieczeństwo stosowania z praktycznością i niebanalnym designem artykułu.

  Dla ułatwienia transportu została ona wyposażona w cztery nylonowe rączki do przenoszenia (po dwie z każdej strony).


☆ Nadmuchiwana mata gimnastyczna do treningu lub jogi 300cm ☆

Nadmuchiwana mata gimnastyczna do treningu lub jogi 300cm Najniższa Cena Online

☆ Nadmuchiwana mata gimnastyczna do treningu lub jogi 300cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Nadmuchiwana mata gimnastyczna do treningu lub jogi 300cm
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Nadmuchiwana mata gimnastyczna do treningu albo jogi Popraw jakość swego treningu dzięki naszej dmuchanej macie gimnastycznej!Mata sprawdza się równocześnie wewnątrz Twojego domu jak i na zielonej trawce. Przyda się równocześnie do powiększenia komfortu ćwiczeń, do wypoczynku w ogrodzie czy do zabawy na plaży! Napompowanie maty gimnastycznej jest nad wyraz proste i istotnie prędkie - w komplecie dołączamy ekspresową pompkę elektryczną. A kiedy mata nie jest akurat niezbędna bezproblemowo schowasz ją po spuszczeniu powietrza. Wykonanie z trwałego i wytrzymałego materiału PCV, wielowarstwowa struktura i szwy w kształcie litery V pozwalają korzystać z maty bez chwili zawahania. Przy całej swej wytrzymałości jestwygodna i amortyzuje Twoje ruchy a dzięki czemu zapewnia obfity komfort. Cechy główne:Wysokiej jakości materiał i potężna, wodoodporna kompozycja: stworzona z wysokiej jakości PCV mata jest niezwykle trwała. Szwy w profilu litery V przyczyniają się do jej wytrzymałości i wytrzymałości na zużycie. Dzięki wysokiej wodoodporności mata może być ponadto stosowana do jogi na wodzie. Jej maksymalne obciążenie to aż do 500 kg i dzięki temu jest stosowna jednocześnie dla dzieci, jak i dorosłych. Duża i wygodna: Mata ma obfite rozmiary 300 x 100 x 10 cm (dł. X szer. X wys.), co zagwarantuje dużo przestrzeni do ćwiczeń. Wielowarstwowa konstrukcja powoduje, iż mata jest zarówno wygodna, jak i amortyzująca wstrząsy. Co więcej - mata solidny rzep, a dzięki temu może zostać połączona z drugą żeby stworzyć jeszcze więcej przestrzeni jeżeli tego Ci potrzeba. Mata może zostać przymocowana do powierzchni albo powieszona, za sprawą czterech metalowych pierścieni w profilu litery D (D-ring) - po dwa na każdą długą krawędź maty. Szybkie nadmuchiwanie i opróżnianie: Pompa elektryczna ułatwia nadmuchanie, a zawór służy także do spustu powietrza. Pompę po prostu podłącz do maty i będzie gotowa do użycia w ciągu kilku minut. Spuszczenie powietrza to w dodatku szybki cykl, po którym możesz matę złożyć i tym samym zaoszczędzić miejsce. Akcesoria: Razem z matą otrzymasz pompkę elektryczną, pakiet naprawczy i futerał transportowy. Dzięki czemu matę możesz wziąć ze sobą w podróż, czy będzie to krótka wyprawa na działkę, czy daleka droga na nadmorskie wakacje na plaży. Nadaje się do wszystkiego typu ćwiczeń. Paczka posiada: 1 x nadmuchiwana mata 1 x pompka elektryczna 1 x zestaw naprawczy 1 x futerał transportowy 1 x instrukcja

☆ Gymrex nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 500 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm6 ☆

Gymrex nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 500 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm6 Najniższa Cena Online

☆ Gymrex nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 500 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm6 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 500 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm6
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Nadmuchiwana mata gimnastyczna GR-ATM6 marki Gymrex zagwarantuje każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej wysoki poziom asekuracji podczas wykonywania ćwiczeń. Ze względu na mocną konstrukcję sprawdzi się tam, gdzie potrzeba najmocniej wytrzymałego wyposażenia: w klubach fitness, szkołach tańca, salach treningowych, ośrodkach sztuk walki, szkolnych salach gimnastycznych, a także w domu.

  Wytrzymała konstrukcja sprzętu to zasługa użytych tworzyw. Materac gimnastyczny wyprodukowano z materiałów takich jak PVC, ABS i nylon. Materiał o podwójnych ściankach 1000 DEN (grubość 1,2 mm) charakteryzuje się opornością na skręcanie i zginanie.

  Przedmiot wytrzymuje ciśnienie do 10 PSI (0,7 bar). Uniwersalne zastosowanie model GR-ATM6 zawdzięcza swoim parametrom technicznym. Nadmuchiwana mata gimnastyczna ma wymiary 500 x 100 x 20 cm oraz maksymalny udźwig 250 kg, co pozwala wykorzystywać ją poprzez osoby o przeróżnym wieku, wzroście i wadze.

  pasuje ona do większości aktywności sportowych, podczas których ograniczy siłę upadku oraz pozwoli korzystać z miękkiego podłoża. Prosty w obsłudze przyrząd można wypełnić powietrzem i spuścić je za pomocą specjalnej elektrycznej pompki w czasie kilku minut.

  dzięki temu korzystający z modelu GR-ATM6 rozłoży i złoży sprzęt w dowolnym momencie. W komplecie znajduje się klucz do otwierania zaworu powietrza. Nadmuchiwana mata gimnastyczna producenta Gymrex to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć bezpieczeństwo stosowania z ergonomicznością i niebanalnym designem towaru.

  Dla ułatwienia transportu została ona zaopatrzona w cztery nylonowe rączki do przenoszenia (po dwie z każdej strony).Podobne zestawienia:


Najtańsze maty nadmuchiwane do ćwiczeń – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze maty nadmuchiwane do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich mat nadmuchiwanych do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Nadmuchiwana mata gimnastyczna do treningu lub jogi 300cm ☆

Nadmuchiwana mata gimnastyczna do treningu lub jogi 300cm Najniższa Cena Online

☆ Nadmuchiwana mata gimnastyczna do treningu lub jogi 300cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Nadmuchiwana mata gimnastyczna do treningu lub jogi 300cm
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Nadmuchiwana mata gimnastyczna do treningu lub jogi Popraw jakość swojego treningu dzięki naszej dmuchanej macie gimnastycznej!Mata sprawdza się jednocześnie w środku Twojego domu jak i na zielonej trawce. Przyda się równocześnie do zwiększenia komfortu ćwiczeń, do wypoczynku w ogrodzie czy do zabawy na plaży! Napompowanie maty gimnastycznej jest bardzo proste i niezwykle prędkie - w pakiecie dołączamy ekspresową pompkę elektryczną. A kiedy mata nie jest akurat potrzebna bezproblemowo schowasz ją po spuszczeniu powietrza. Wykonanie z trwałego i wytrzymałego materiału PCV, wielowarstwowa struktura i szwy w profilu litery V pozwalają korzystać z maty bez chwili zawahania. Przy całej swojej wytrzymałości jestwygodna i amortyzuje Twoje ruchy a dzięki temu zapewnia obszerny komfort. Właściwości główne:Wysokiej jakości materiał i solidna, wodoodporna budowa: wykonana z wysokiej jakości PCV mata jest wyjątkowo trwała. Szwy w profilu litery V przyczyniają się do jej wytrzymałości i niepodatności na zużycie. Dzięki wysokiej wodoodporności mata może być ponadto stosowana do jogi na wodzie. Jej maksymalne obciążenie to aż do 500 kg i dzięki czemu jest optymalna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Duża i wygodna: Mata ma spore wymiary 300 x 100 x 10 cm (dł. X szer. X wys.), co zagwarantuje dużo przestrzeni do ćwiczeń. Wielowarstwowa budowa powoduje, iż mata jest równocześnie komfortowa, jak i amortyzująca wstrząsy. Co więcej - mata konkretny rzep, a dzięki temu może zostać połączona z drugą by stworzyć jeszcze więcej przestrzeni jeżeli tego Ci potrzeba. Mata może zostać przymocowana do powierzchni albo powieszona, za sprawą czterech metalowych pierścieni w kształcie litery D (D-ring) - po dwa na każdą długą krawędź maty. Prędkie nadmuchiwanie i opróżnianie: Pompa elektryczna ułatwia nadmuchanie, a zawór służy również do spustu powietrza. Pompę po prostu podłącz do maty i będzie gotowa do wykorzystania w ciągu kilku minut. Spuszczenie powietrza to ponadto szybki cykl, po którym możesz matę złożyć i tym samym zaoszczędzić miejsce. Akcesoria: Razem z matą otrzymasz pompkę elektryczną, komplet naprawczy i futerał transportowy. Dzięki czemu matę możesz zabrać ze sobą w podróż, czy będzie to krótka wyprawa na działkę, czy daleka droga na nadmorskie wakacje na plaży. Pasuje do wszelkiego typu ćwiczeń. Paczka posiada: 1 x nadmuchiwana mata 1 x pompka elektryczna 1 x zestaw naprawczy 1 x futerał transportowy 1 x instrukcja

☆ Costway Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm ☆

Costway Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm Najniższa Cena Online

☆ Costway Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 Nadmuchiwana mata gimnastyczna o rozmiarach 300 x 100 x 10 cm jest asygnowana jednocześnie dla dorosłych jak i dzieci. Oferuje istotną przestrzeń do ćwiczeń lub relaksu w wodzie. Wyśmienicie nadaje się na sale gimnastyczne, szkoły akrobatyki i inne obiekty sportowe albo na plażę. Mata prosto się nadmuchuje i opróżnia za pomocą dołączonej pompki elektrycznej - z jej pomocą napompowanie zajmuje tylko kilka minut. Ekologiczna, nietoksyczna i bezzapachowa: Nadmuchiwana mata jest stworzona z korzystnej jakości ekologicznych materiałów, jest nietoksyczna i bezzapachowa, więc w trakcie zabawy i ćwiczeń na macie proponuje pełen spokój umysłu i możliwość pełnego skupienia się na swoich celach. Trwała i nieodkształcalna: stworzona z wysokiej jakości włókien 65 i powłoki pcv, dzięki temu jest bardziej sprężysta, ma dużą nośność, trudno ją odkształcić i jest przy tym wyjątkowo szczelna, ponieważ wszystkie szwy są wzmocnione. Oszczędność miejsca i łatwość przenoszenia: Po wypuszczeniu powietrza zajmuje mało miejsca i można ją komfortowo przechowywać i przenosić, nie zajmuje przy tym zbyt mnóstwo miejsca. Nietrudna w użyciu: Ta mata do jogi łatwo się nadmuchuje i opróżnia przy pomocy załączonej pompki elektrycznej. Wystarczy kilka minut i mata jest gotowa! Poradzą sobie z tym dorośli ale i dzieci. Szerokie użycie: Może być stosowana w siłowni, klubie fitness, centrum treningowym, domu, szkole lub ogrodzie, na dodatek jest wodoodporna i może służyć jako materac w trakcie relaksu nad wodą. Paczka gromadzi: 1 x Mata gimnastyczna 1 x Pompa elektryczna

☆ Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm marki Costway ☆

Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 300 x 100 x 10 cm marki Costway
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:
  Nadmuchiwana mata gimnastyczna i materac do pływania 2w1 Nadmuchiwana mata gimnastyczna o rozmiarach 300 x 100 x 10 cm jest dedykowana jednocześnie dla dorosłych jak i dzieci. Oferuje wyraźną przestrzeń do ćwiczeń lub relaksu w wodzie. Wyśmienicie nadaje się na sale gimnastyczne, szkoły akrobatyki i inne obiekty sportowe lub na plażę. Mata łatwo się nadmuchuje i opróżnia za pomocą załączonej pompki elektrycznej - z jej pomocą napompowanie zajmuje tylko kilka minut. Ekologiczna, nietoksyczna i bezzapachowa: Nadmuchiwana mata jest wytworzona z prawidłowej jakości naturalnych tworzyw, jest nietoksyczna i bezzapachowa, więc w trakcie zabawy i ćwiczeń na macie proponuje pełen spokój umysłu i możliwość pełnego skupienia się na swych celach. Trwała i nieodkształcalna: wytwarzana z wysokiej jakości włókien 65 i powłoki pcv, dzięki czemu jest bardziej elastyczna, ma dużą nośność, trudno ją odkształcić i jest przy tym wyjątkowo szczelna, ponieważ wszystkie szwy są wzmocnione. Oszczędność miejsca i łatwość przenoszenia: Po wypuszczeniu powietrza zajmuje niedużo miejsca i można ją wygodnie przechowywać i przenosić, nie zajmuje przy tym zbyt niemało miejsca. Prosta w użyciu: Ta mata do jogi łatwo się nadmuchuje i opróżnia przy pomocy załączonej pompki elektrycznej. Starczy kilka minut i mata jest gotowa! Poradzą sobie z tym dorośli ale i dzieci. Pokaźne wykorzystanie: Może być stosowana w siłowni, klubie fitness, centrum treningowym, domu, szkole lub ogrodzie, na dodatek jest wodoodporna i może służyć jako materac w trakcie relaksu nad wodą. Paczka gromadzi: 1 x Mata gimnastyczna 1 x Pompa elektryczna

☆ nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 300 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm4 - 3 lata gwarancji marki Gymrex ☆

nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 300 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm4 - 3 lata gwarancji marki Gymrex Najniższa Cena Online

☆ nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 300 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm4 - 3 lata gwarancji marki Gymrex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 300 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm4 - 3 lata gwarancji marki Gymrex
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Nadmuchiwana mata gimnastyczna GR-ATM4 firmy Gymrex zagwarantuje każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej wysoki poziom asekuracji podczas realizowania ćwiczeń. Ze względu na mocną konstrukcję stanie na wysokości zadania tam, gdzie potrzeba najistotniej wytrzymałego wyposażenia: w klubach fitness, szkołach tańca, salach treningowych, ośrodkach sztuk walki, szkolnych salach gimnastycznych oraz w domu.

  Wytrzymała konstrukcja sprzętu to zasługa użytych materiałów. Materac gimnastyczny wyprodukowano z materiałów takich jak PVC, ABS i nylon. Materiał o podwójnych ściankach 1000 DEN (grubość 1,2 mm) cechuje się opornością na skręcanie i zginanie.

  Przedmiot wytrzymuje ciśnienie do 10 PSI (0,7 bar). Uniwersalne zastosowanie model GR-ATM4 zawdzięcza swoim parametrom technologicznym. Nadmuchiwana mata gimnastyczna ma rozmiary 300 x 100 x 20 cm oraz maksymalny udźwig 150 kg, co pozwala wykorzystywać ją poprzez osoby o różnorodnym wieku, wzroście i wadze.

  nadaje się ona do większości aktywności sportowych, podczas których zniży siłę upadku oraz pozwoli korzystać z miękkiego podłoża. Prosty w obsłudze przyrząd można wypełnić powietrzem i spuścić je za pomocą specjalnej elektrycznej pompki w czasie kilku minut.

  dzięki temu korzystający z modelu GR-ATM4 rozłoży i złoży sprzęt w dowolnym momencie. W komplecie znajduje się klucz do otwierania zaworu powietrza. Nadmuchiwana mata gimnastyczna firmy Gymrex to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą dopasować bezpieczeństwo używania z praktycznością i atrakcyjnym designem artykułu.

  Dla ułatwienia transportu została ona wyposażona w cztery nylonowe rączki do przenoszenia (po dwie z każdej strony).


☆ Gymrex nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 400 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm5 ☆

Gymrex nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 400 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm5 Najniższa Cena Online

☆ Gymrex nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 400 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis maty - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: Gymrex nadmuchiwana mata gimnastyczna - airtrack - 400 x 100 x 20 cm - niebiesko-biała gr-atm5
 • Segment produktowy: Maty i karimaty do ćwiczeń i treningu fitness, maty masujące
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis maty:

  Nadmuchiwana mata gimnastyczna GR-ATM5 marki Gymrex gwarantuje każdemu miłośnikowi aktywności fizycznej wysoki poziom asekuracji w trakcie realizowania ćwiczeń. Ze względu na konkretną konstrukcję spełni oczekiwania tam, gdzie potrzeba najbardziej wytrzymałego wyposażenia: w klubach fitness, szkołach tańca, salach treningowych, ośrodkach sztuk walki, szkolnych salach gimnastycznych i w domu.

  Wytrzymała budowa sprzętu to zasługa użytych tworzyw. Materac gimnastyczny stworzono z materiałów takich jak PVC, ABS i nylon. Materiał o podwójnych ściankach 1000 DEN (grubość 1,2 mm) charakteryzuje się wytrzymałością na skręcanie i zginanie.

  Przedmiot wytrzymuje ciśnienie do 10 PSI (0,7 bar). Uniwersalne użycie model GR-ATM5 zawdzięcza swoim parametrom technologicznym. Nadmuchiwana mata gimnastyczna ma rozmiary 400 x 100 x 20 cm, a także maksymalny udźwig 200 kg, co pozwala wykorzystywać ją przez osoby o zróżnicowanym wieku, wzroście i wadze.

  pasuje ona do większości aktywności sportowych, podczas których ograniczy siłę upadku oraz pozwoli korzystać z miękkiego podłoża. Prosty w obsłudze przyrząd można wypełnić powietrzem i spuścić je przy pomocy specjalnej elektrycznej pompki w czasie kilku minut.

  dzięki temu korzystający z modelu GR-ATM5 rozłoży i złoży sprzęt w dowolnym momencie. W pakiecie znajduje się klucz do otwierania zaworu powietrza. Nadmuchiwana mata gimnastyczna producenta Gymrex to korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą zintegrować bezpieczeństwo stosowania z poręcznością i ciekawym designem produktu.

  Dla ułatwienia transportu została ona zaopatrzona w cztery nylonowe rączki do przenoszenia (po dwie z każdej strony).Podsumowanie, czyli jaka treningowa mata do ćwiczeń nadmuchiwana najlepsza?


Najlepsza treningowa mata do ćwiczeń nadmuchiwana w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza treningowa mata do ćwiczeń nadmuchiwana w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze maty do ćwiczeń – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych mat nadmuchiwanych do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych treningowych mat do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka treningowa mata do ćwiczeń nadmuchiwana opinie i efekty,
 • dobre maty nadmuchiwane do ćwiczeń cena,
 • ranking mat nadmuchiwanych do ćwiczeń,
 • treningowa mata do ćwiczeń nadmuchiwana jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o matach nadmuchiwanych do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o matach nadmuchiwanych do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o matach nadmuchiwanych do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka treningowa mata do ćwiczeń nadmuchiwana najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych matach nadmuchiwanych do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z matami nadmuchiwanymi do ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie maty nadmuchiwane do ćwiczeń są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z matami nadmuchiwanymi do ćwiczeń zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach maty nadmuchiwane do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *