FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking kółek do ćwiczenia brzucha HMS. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Kółka do ćwiczeń / Ranking kółek do ćwiczenia brzucha HMS


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych kółek do ćwiczenia brzucha HMS. Opracowane zestawienia są aktualne październik 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych kółek do ćwiczenia brzucha HMS,
 • TOP5 chętnie kupowanych kółek treningowych do ćwiczeń siłowych i fitness.

Jakie kółka do ćwiczenia brzucha HMS najlepiej wybrać? Ranking październik 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane kółka do ćwiczenia brzucha HMS, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking kółek do ćwiczenia brzucha HMS, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Wałek do ćwiczeń HMS WA06 + DARMOWY TRANSPORT!, 17-38-012 ☆

Wałek do ćwiczeń HMS WA06 + DARMOWY TRANSPORT!, 17-38-012 Najniższa Cena Online

☆ Wałek do ćwiczeń HMS WA06 + DARMOWY TRANSPORT!, 17-38-012 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kółka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Wałek do ćwiczeń HMS WA06 + DARMOWY TRANSPORT!, 17-38-012
 • Segment produktowy: Kółka do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis kółka:
  WA06 HMS to wałek używany podczas ćwiczeń górnych partii ciała. Jego wysoka jakość i sprawdzona kompozycja zadowolą choćby najbardziej wymagających użytkowników.

  Przyrząd ma wytrzymałą felgę i oponę wykonaną z materiału o nad wyraz dobrej przyczepności do podłoża. Zarys bieżnika w połączeniu z jego elastycznością powodują, że wałek nie rysuje powierzchni. Stabilność użytkownika udoskonalają spinane na rzep uchwyty.

  w trakcie ćwiczeń z wałkiem pracuje niemal całe ciało. Oprócz mięśnia prostego brzucha zaangażowane są mięsnie głębokie i skośne. Idąc wyżej, do pracy pobudzane są także mięsień najszerszy grzbietu, obły większy, mniejszy i podgrzebieniowy. Dodatkowo pracują ponadto mięśnie ramion - ramienny i triceps. Z kolei zrównoważoną podstawę w klęku zapewniają napięte mięśnie ud, czyli mięsień czworogłowy oraz pośladków - pośladkowy obszerny.

  Dla wałka WA06 HMS można znaleźć mnóstwo zastosowań. Poza typowym treningiem gimnastycznym, szczególnie należycie sprawdza się też w terapii osób z różnorodnego rodzaju problemami ruchowymi. Polecamy go tym wszystkim, którzy chcą zadbać o swoją formę fizyczną w domu czy na także siłowni.

  Specyfikacja:

  Materiał: guma, PP, stal Średnica kółka: 35,5 cm Szerokość kółka: 45 mm Długość uchwytu: 13 cm Uchwyty na stopy: 10 x 17 cm Zapięcia na rzepy, gumy stabilizujące do stóp Uwagi: Gwarancja 24 miesiące

☆ Hms wałek kółko do ćwiczeń podwójne roller ☆

Hms wałek kółko do ćwiczeń podwójne roller Najniższa Cena Online

☆ Hms wałek kółko do ćwiczeń podwójne roller - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kółka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms wałek kółko do ćwiczeń podwójne roller
 • Segment produktowy: Kółka do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis kółka:
  HMS Wałek Kółko Do Ćwiczeń Podwójne Roller Podwójny wałek do ćwiczeń mięśni brzucha, grzbietu, ramion oraz mięśni klatki piersiowej. Idealnie sprawdza się w ćwiczeniach rehabilitacyjnych oraz korekcyjnych. Stosowany na siłowniach i w domach. Ćwiczenia z kółkiem można wykonywać w zróżnicowanych pozycjach. Proste w użyciu. Podwójne kółko-wałek do ćwiczeń producenta HMS, WA03 to korzystny sposób na urozmaicenie treningów i zapewnienie mięśniom dużej dawki pracy. Choć wygląda niepozornie, korzystanie z tego przyrządu podczas treningów wymaga cierpliwości i wytrwałości, zwłaszcza na początku. Efekty ćwiczeń z wykorzystaniem kółka podwójnego HMS, WA03: Głównym wynikiem ćwiczeń jest wzmocnienie nie tylko mięśni brzucha, ale i mięśni pleców oraz mięśni naramiennych. Rodzajów ćwiczeń z tym przyrządem jest naprawdę niemało, dzięki czemu za jego pomocą można wzmocnić też łydki, uda, pośladki, nogi. Dzięki tego typu aktywności nauczysz się utrzymywać prawidłową postawę - co przyda Ci się zarówno podczas treningu, jak i na co dzień. Regularne ćwiczenia wzmacniają solidność i poprawią równowagę. Są na dodatek prawidłowym sposobem na poradzenie sobie z bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Informacje techniczne:artykuł nowy, wysokiej jakości;konkretnie wykonany;materiał: guma, tworzywo sztuczne;dedykowany do wykonywania ćwiczeń w domu, na siłowni itp.wzmacnia i rozwija mięśnie brzucha, grzbietu, klatki piersiowej i ramion;podwójne kółka prowadzące;przeciwpoślizgowe wykończenia kółek;wyekwipowane w antypoślizgowe uchwyty;średnica kółka: 19 cm;szerokość kółka: 2 cm;długość uchwytu: 27 cm;kolor: czarny. Przykłady ćwiczeń dla osób początkujących: brzuszki: Uklęknij na podłodze, najlepiej na macie by ochronić kolana przed otarciami. Następnie złap za uchwyty kółka - ręce w nadgarstkach powinny być proste. Napnij mięśnie brzucha, wyprostuj plecy i odjedź kółkiem do przodu jak najdalej potrafisz. Zatrzymuj się, gdy poczujesz maksymalne napięcie mięśni brzucha. Następnie powoli, napinając ciało, wróć do pozycji startowej. Ćwiczenie z uklęku: Uklęknij na macie, z wyprostowanymi plecami. Wykonuj tę samą czynność, co w sytuacji ćwiczeń powyżej: ustaw kółko na podłodze i "pojedź" nim jak najdalej do przodu, a następnie wróć do pozycji wyjściowej. Brzuszki z pozycji stojącej: Stań prosto w rozkroku na szerokość barków. Pochyl się, ustaw kółko na podłodze i cały czas zachowując wyprostowane nogi i plecy, skieruj koło maksymalnie do przodu, a następnie wróć do pozycji startowej nie opierając kolan na podłodze. Kółko do ćwiczeń można wykorzystywać do kilku typów dynamiczności. Pamiętaj o tymw momencie kierowania koła od siebie, a następnie do siebie cały czas utrzymywać wyprostowane plecy. W komplecie:podwoje kółko wałek do ćwiczeń; Całość zapakowane w mocne kartonowe pudełko, które pozwala na bezpieczne i bezproblemowe przewożenie sprzętu....

☆ Wałek do Ćwiczeń Pojedynczy HMS WA04 (5907695518337) ☆

Wałek do Ćwiczeń Pojedynczy HMS WA04 (5907695518337) Najniższa Cena Online

☆ Wałek do Ćwiczeń Pojedynczy HMS WA04 (5907695518337) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kółka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Wałek do Ćwiczeń Pojedynczy HMS WA04 (5907695518337)
 • Segment produktowy: Kółka do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis kółka:

   WA04 WAŁEK POJEDYNCZY HMS Najważniejsze atuty: perfekcyjny do ćwiczeń górnych partii Do treningu brzucha - tradycyjne ćwiczenie z kółkiem Wspomaga dużo innych mięśni, np. Głębokie Pokryty gumą Wspomaga także terapię ruchową sprawdzi się w domu i na siłowni Specyfikacja: Materiał: TPR, PP, stal Średnica kółka: 17,5 cm Szerokość kółka: 50 mm Długość uchwytu: 11,5 cm Dlaczego warto go posiadać? wyśmienity do treningu: Mięśni brzucha - konwencjonalne ćwiczenie angażuje mięśnie głębokie i skośne Pobudza najszerszy grzbietu, obły większy, mniejszy i podgrzebieniowy Pracuje także triceps, biceps, czworogłowy i pośladkowy szeroki Nie tylko fitness/siłownia: stanie na wysokości zadania w terapii osób z problemami ruchowymi Można go używać w domu i na sali Komfort i bezpieczeństwo: Pokryty gumą ergonomiczny zarys Trzyma się rąk i podłoża renomowana producent - HMS WA04 HMS - WAŁEK/KÓŁKO DO ĆWICZEŃ To wałek użytkowany w trakcie ćwiczeń górnych partii ciała.

  Jego wysoka jakość i sprawdzona kompozycja zadowolą nawet najistotniej wymagających użytkowników. Wałek do ćwiczeń duże i poręczne uchwyty pokryte gumą, dzięki czemu dłonie nie ślizgają się.

  w trakcie ćwiczeń z wałkiem pracuje niemal całe ciało. Oprócz mięśnia prostego brzucha zaangażowane są mięsnie głębokie i skośne. Idąc wyżej, do pracy pobudzane są także mięsień najszerszy grzbietu, obły pokaźniejszy, mniejszy i podgrzebieniowy.

  ponadto pracują dodatkowo mięśnie ramion - ramienny i triceps. Z kolei zrównoważoną podstawę w klęku zapewniają napięte mięśnie ud, czyli mięsień czworogłowy oraz pośladków - pośladkowy szeroki. Dla wałka WA04 HMS można znaleźć dużo zastosowań.

  Poza standardowym treningiem gimnastycznym, szczególnie prawidłowo sprawdza się również w terapii osób z rozmaitego rodzaju problemami ruchowymi. Polecamy go tym wszystkim, którzy chcą zadbać o swoją formę fizyczną w domu czy na również siłowni....


☆ Wałek do ćwiczeń wa14 + mata marki Hms ☆

Wałek do ćwiczeń wa14 + mata marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Wałek do ćwiczeń wa14 + mata marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kółka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Wałek do ćwiczeń wa14 + mata marki Hms
 • Segment produktowy: Kółka do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis kółka:

  WA14 HMS to pokaźny wałek do ćwiczeń mięśni całego ciała. Wałek do ćwiczeń obfite, użyteczne i przeciwpoślizgowe uchwyty, dzięki temu dłonie nie ślizgają się. Dodatkowym atutem jest podkładka pod kolana, dzięki której możemy ćwiczyć bez obaw o ich otarcia. Grubość kółka WA14 HMS pozwala użytkownikowi w pełni skoncentrować się na technice wykonywanych ćwiczeń, co przekłada się na wzrost skuteczności ćwiczeń. Na dodatek w wałek WA14 HMS wbudowana jest sprężyna zwrotna, która, podczas treningu, ułatwia użytkownikowi powrót do pozycji wyjściowej. Specyfikacja: Max waga użytkownika: 125kg Materiał: PP+ TPR rozmiary: Długość łączna: 34.5cm Średnica koła: 19.9cm Szerokość koła:9cm Mata: 20x30x2cm Waga: 1.2 kg Uwagi: Gwarancja 24 miesiące


☆ Wałek do ćwiczeń HMS WA10 ☆

Wałek do ćwiczeń HMS WA10 Najniższa Cena Online

☆ Wałek do ćwiczeń HMS WA10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kółka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Wałek do ćwiczeń HMS WA10
 • Segment produktowy: Kółka do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis kółka:
  WA10 HMS to obfity wałek do ćwiczeń mięśni całego ciała. Największym atutem tego modelu jest jego duży bieżnik mierzący aż 16,5 cm! Dzięki niemu utrzymanie równowagi jest ewidentnie łatwiejsze w przypadku typowych kółek do ćwiczeń. Dodatkowym atutem są podkładki pod kolana, dzięki którym możemy ćwiczyć bez obaw o ich otarcia. Wałek do ćwiczeń ma znaczne, użyteczne i antypoślizgowe uchwyty, dzięki temu dłonie nie ślizgają się. podczas ćwiczeń z wałkiem pracuje niemal całe ciało. Oprócz mięśnia prostego brzucha zaangażowane są mięsnie głębokie i skośne. Idąc wyżej, do pracy pobudzane są także mięsień najszerszy grzbietu, obły pokaźniejszy, mniejszy, a także podgrzebieniowy. Dodatkowo pracują także mięśnie ramion - ramienny i triceps. Z kolei jednostajną podstawę w klęku gwarantują napięte mięśnie ud, czyli mięsień czworogłowy i pośladków - pośladkowy szeroki. Grubość kółka WA10 HMS pozwala użytkownikowi w pełni skoncentrować się na technologii realizowanych ćwiczeń, co przekłada się na wzrost skuteczności ćwiczeń. W dodatku w wałek WA10 HMS zaimplementowana jest sprężyna zwrotna, która, w trakcie treningu, upraszcza użytkownikowi powrót do pozycji wyjściowej. Specyfikacja: Materiał: PU, PP, stal Średnica kółka: 19 cm Szerokość kółka: 16,5 cm Długość uchwytu: 14 cm wymiary podkładek pod kolana (2 szt): 15,5 x 19,5 cm Uwagi: Gwarancja 24 miesiące

☆ Kółko do ćwiczeń HMS WA07 (5907695535990) ☆

Kółko do ćwiczeń HMS WA07 (5907695535990) Najniższa Cena Online

☆ Kółko do ćwiczeń HMS WA07 (5907695535990) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kółka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Kółko do ćwiczeń HMS WA07 (5907695535990)
 • Segment produktowy: Kółka do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kółka:
  Wałek firmy HMS asygnowany jest do ćwiczeń górnych partii ciała. Wałek pokaźne uchwyty pokryte gumą. W trakcie ćwiczeń z wałkiem pracuje niemal całe ciało. Oprócz mięśnia prostego brzucha zaangażowane są mięśnie głębokie i skośne. Idąc wyżej, do pracy pobudzane są także mięsień najszerszy grzbietu, obły większy, mniejszy oraz podgrzebieniowy. W dodatku pracują także mięśnie ramion - ramienny i triceps. Z kolei stabilną podstawę w klęku gwarantują napięte mięśnie ud, czyli mięsień czworogłowy, a także pośladków - pośladkowy obszerny. Sugerowany wszystkim, którzy chcą zadbać o swoją formę fizyczną w domu i w siłowni.


Podobne zestawienia:


Najtańsze kółka do ćwiczenia brzucha HMS – Ranking październik 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze kółka do ćwiczenia brzucha HMS, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich kółek do ćwiczenia brzucha HMS jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hms wałek kółko do ćwiczeń podwójne roller ☆

Hms wałek kółko do ćwiczeń podwójne roller Najniższa Cena Online

☆ Hms wałek kółko do ćwiczeń podwójne roller - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kółka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms wałek kółko do ćwiczeń podwójne roller
 • Segment produktowy: Kółka do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis kółka:
  HMS Wałek Kółko Do Ćwiczeń Podwójne Roller Podwójny wałek do ćwiczeń mięśni brzucha, grzbietu, ramion oraz mięśni klatki piersiowej. Doskonale sprawdza się w ćwiczeniach rehabilitacyjnych, a także korekcyjnych. Użytkowany na siłowniach i w domach. Ćwiczenia z kółkiem można wykonywać w przeróżnych pozycjach. Proste w użyciu. Podwójne kółko-wałek do ćwiczeń producenta HMS, WA03 to prawidłowy sposób na urozmaicenie treningów i zapewnienie mięśniom obszernej dawki pracy. Choć wygląda niepozornie, korzystanie z tego przyrządu w trakcie treningów wymaga cierpliwości i wytrwałości, zwłaszcza na początku. Efekty ćwiczeń z użyciem kółka podwójnego HMS, WA03: Głównym skutkiem ćwiczeń jest wzmocnienie nie tylko mięśni brzucha, lecz i mięśni pleców, a także mięśni naramiennych. Rodzajów ćwiczeń z tym przyrządem jest naprawdę dużo, dzięki czemu za jego pomocą można wzmocnić także łydki, uda, pośladki, nogi. Dzięki tego typu intensywności nauczysz się utrzymywać prawidłową postawę - co przyda Ci się zarówno w trakcie treningu, jak i na co dzień. Regularne ćwiczenia wzmacniają trwałość i poprawią równowagę. Są na dodatek prawidłowym sposobem na poradzenie sobie z bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Dane techniczne:towar nowy, wysokiej jakości;konkretnie tworzony;materiał: guma, tworzywo nienaturalne;przeznaczony do wykonywania ćwiczeń w domu, na siłowni itp.wzmacnia i rozwija mięśnie brzucha, grzbietu, klatki piersiowej i ramion;podwójne kółka prowadzące;przeciwpoślizgowe wykończenia kółek;wyekwipowane w przeciwpoślizgowe uchwyty;średnica kółka: 19 cm;szerokość kółka: 2 cm;długość uchwytu: 27 cm;kolor: czarny. Przykłady ćwiczeń dla osób początkujących: brzuszki: Uklęknij na podłodze, najlepiej na macie by ochronić kolana przed otarciami. Następnie złap za uchwyty kółka - ręce w nadgarstkach powinny być proste. Napnij mięśnie brzucha, wyprostuj plecy i odjedź kółkiem do przodu jak najdalej potrafisz. Zatrzymuj się, gdy poczujesz maksymalne napięcie mięśni brzucha. Następnie powoli, napinając ciało, wróć do pozycji startowej. Ćwiczenie z uklęku: Uklęknij na macie, z wyprostowanymi plecami. Wykonuj tę samą czynność, co w przypadku ćwiczeń powyżej: ustaw kółko na podłodze i "pojedź" nim jak najdalej do przodu, a następnie wróć do pozycji wyjściowej. Brzuszki z pozycji stojącej: Stań prosto w rozkroku na szerokość barków. Pochyl się, ustaw kółko na podłodze i cały czas zachowując wyprostowane nogi i plecy, skieruj koło maksymalnie do przodu, a następnie wróć do pozycji startowej nie opierając kolan na podłodze. Kółko do ćwiczeń można wykorzystywać do kilku wariantów dynamiczności. Pamiętaj o tymw chwili kierowania koła od siebie, a następnie do siebie cały czas utrzymywać wyprostowane plecy. W komplecie:podwoje kółko wałek do ćwiczeń; Całość zapakowane w mocne kartonowe pudełko, które umożliwia bezpieczne i bezproblemowe przewożenie sprzętu....

☆ Wałek do Ćwiczeń Pojedynczy HMS WA04 (5907695518337) ☆

Wałek do Ćwiczeń Pojedynczy HMS WA04 (5907695518337) Najniższa Cena Online

☆ Wałek do Ćwiczeń Pojedynczy HMS WA04 (5907695518337) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kółka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Wałek do Ćwiczeń Pojedynczy HMS WA04 (5907695518337)
 • Segment produktowy: Kółka do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis kółka:

   WA04 WAŁEK POJEDYNCZY HMS Najważniejsze atuty: znakomity do ćwiczeń górnych partii Do treningu brzucha - tradycyjne ćwiczenie z kółkiem Wspomaga dużo innych mięśni, np. Głębokie Pokryty gumą Wspomaga także terapię ruchową sprawdzi się w domu i na siłowni Specyfikacja: Materiał: TPR, PP, stal Średnica kółka: 17,5 cm Szerokość kółka: 50 mm Długość uchwytu: 11,5 cm Dlaczego warto go posiadać? doskonały do treningu: Mięśni brzucha - konwencjonalne ćwiczenie włącza mięśnie głębokie i skośne Pobudza najszerszy grzbietu, obły pokaźniejszy, mniejszy i podgrzebieniowy Pracuje także triceps, biceps, czworogłowy i pośladkowy znaczny Nie tylko fitness/siłownia: stanie na wysokości zadania w terapii osób z problemami ruchowymi Można go używać w domu i na sali Komfort i bezpieczeństwo: Pokryty gumą poręczny kształt Trzyma się dłoni i podłoża renomowana producent - HMS WA04 HMS - WAŁEK/KÓŁKO DO ĆWICZEŃ To wałek stosowany w trakcie ćwiczeń górnych partii ciała.

  Jego wysoka jakość i sprawdzona konstrukcja zadowolą nawet najmocniej wymagających użytkowników. Wałek do ćwiczeń obszerne i ergonomiczne uchwyty pokryte gumą, dzięki czemu dłonie nie ślizgają się.

  w trakcie ćwiczeń z wałkiem pracuje niemal całe ciało. Oprócz mięśnia prostego brzucha zaangażowane są mięsnie głębokie i skośne. Idąc wyżej, do pracy pobudzane są także mięsień najszerszy grzbietu, obły obszerniejszy, mniejszy i podgrzebieniowy.

  na dodatek pracują jeszcze mięśnie ramion - ramienny i triceps. Z kolei zrównoważoną podstawę w klęku zapewniają napięte mięśnie ud, czyli mięsień czworogłowy, a także pośladków - pośladkowy pokaźny. Dla wałka WA04 HMS można znaleźć sporo zastosowań.

  Poza standardowym treningiem gimnastycznym, bardzo dobrze sprawdza się ponadto w terapii osób z najróżniejszego rodzaju problemami ruchowymi. Polecamy go tym wszystkim, którzy chcą zadbać o swoją formę fizyczną w domu czy na także siłowni....


☆ Kółko do ćwiczeń HMS WA07 (5907695535990) ☆

Kółko do ćwiczeń HMS WA07 (5907695535990) Najniższa Cena Online

☆ Kółko do ćwiczeń HMS WA07 (5907695535990) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kółka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Kółko do ćwiczeń HMS WA07 (5907695535990)
 • Segment produktowy: Kółka do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis kółka:
  Wałek producenta HMS dedykowany jest do ćwiczeń górnych partii ciała. Wałek obszerne uchwyty pokryte gumą. Podczas ćwiczeń z wałkiem pracuje niemal całe ciało. Oprócz mięśnia prostego brzucha zaangażowane są mięśnie głębokie i skośne. Idąc wyżej, do pracy pobudzane są także mięsień najszerszy grzbietu, obły większy, mniejszy oraz podgrzebieniowy. Na dodatek pracują jeszcze mięśnie ramion - ramienny i triceps. Z kolei stabilną podstawę w klęku zapewniają napięte mięśnie ud, czyli mięsień czworogłowy oraz pośladków - pośladkowy znaczny. Sugerowany wszystkim, którzy chcą zadbać o swoją formę fizyczną w domu i w siłowni.

☆ Wałek do ćwiczeń HMS WA10 ☆

Wałek do ćwiczeń HMS WA10 Najniższa Cena Online

☆ Wałek do ćwiczeń HMS WA10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kółka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Wałek do ćwiczeń HMS WA10
 • Segment produktowy: Kółka do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis kółka:
  WA10 HMS to obszerny wałek do ćwiczeń mięśni całego ciała. Największym atutem tego modelu jest jego spory bieżnik mierzący aż 16,5 cm! Dzięki niemu utrzymanie równowagi jest niezaprzeczalnie łatwiejsze w sytuacji typowych kółek do ćwiczeń. Dodatkowym atutem są podkładki pod kolana, dzięki którym możemy ćwiczyć bez obaw o ich otarcia. Wałek do ćwiczeń ma duże, praktyczne i przeciwpoślizgowe uchwyty, dzięki czemu dłonie nie ślizgają się. w trakcie ćwiczeń z wałkiem pracuje niemal całe ciało. Oprócz mięśnia prostego brzucha zaangażowane są mięsnie głębokie i skośne. Idąc wyżej, do pracy pobudzane są także mięsień najszerszy grzbietu, obły obszerniejszy, mniejszy i podgrzebieniowy. Dodatkowo pracują na dodatek mięśnie ramion - ramienny i triceps. Z kolei jednostajną podstawę w klęku gwarantują napięte mięśnie ud, czyli mięsień czworogłowy oraz pośladków - pośladkowy znaczny. Grubość kółka WA10 HMS pozwala użytkownikowi w pełni skoncentrować się na technice wykonywanych ćwiczeń, co przekłada się na wzrost wydajności ćwiczeń. Dodatkowo w wałek WA10 HMS zaimplementowana jest sprężyna zwrotna, która, podczas treningu, upraszcza użytkownikowi powrót do pozycji wyjściowej. Specyfikacja: Materiał: PU, PP, stal Średnica kółka: 19 cm Szerokość kółka: 16,5 cm Długość uchwytu: 14 cm wymiary podkładek pod kolana (2 szt): 15,5 x 19,5 cm Uwagi: Gwarancja 24 miesiące

☆ Wałek do ćwiczeń wa14 + mata marki Hms ☆

Wałek do ćwiczeń wa14 + mata marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Wałek do ćwiczeń wa14 + mata marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis kółka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Wałek do ćwiczeń wa14 + mata marki Hms
 • Segment produktowy: Kółka do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis kółka:

  WA14 HMS to spory wałek do ćwiczeń mięśni całego ciała. Wałek do ćwiczeń wielkie, użyteczne i antypoślizgowe uchwyty, dzięki czemu dłonie nie ślizgają się. Dodatkowym atutem jest podkładka pod kolana, dzięki której możemy ćwiczyć bez obaw o ich otarcia. Grubość kółka WA14 HMS pozwala użytkownikowi w pełni skoncentrować się na technice realizowanych ćwiczeń, co przekłada się na wzrost sprawności ćwiczeń. Na dodatek w wałek WA14 HMS zaimplementowana jest sprężyna zwrotna, która, podczas treningu, usprawnia użytkownikowi powrót do pozycji wyjściowej. Specyfikacja: Max waga użytkownika: 125kg Materiał: PP+ TPR wymiary: Długość łączna: 34.5cm Średnica koła: 19.9cm Szerokość koła:9cm Mata: 20x30x2cm Waga: 1.2 kg Uwagi: Gwarancja 24 miesiącePodsumowanie, czyli jakie kółko do ćwiczenia mięśni brzucha HMS najlepsze?


Najlepsze kółko do ćwiczenia mięśni brzucha HMS w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze kółko do ćwiczenia mięśni brzucha HMS w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane kółka do ćwiczeń – Ranking październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji kółek do ćwiczenia brzucha HMS nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych kółek treningowych do ćwiczeń siłowych i fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jakie kółko do ćwiczenia mięśni brzucha HMS opinie i efekty,
 • dobre kółka do ćwiczenia brzucha HMS cena,
 • ranking kółek do ćwiczenia brzucha HMS,
 • kółko do ćwiczenia mięśni brzucha HMS jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o kółkach do ćwiczenia brzucha HMS

#1 Gdzie szukać opinii o kółkach do ćwiczenia brzucha HMS?

Aktualnie zaprezentowane informacje o kółkach do ćwiczenia brzucha HMS odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie kółko do ćwiczenia mięśni brzucha HMS wybrać? Które najlepsze?

Poszukując informacji o dobrych kółkach do ćwiczenia brzucha HMS warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z kółkami do ćwiczenia mięśni brzucha HMS, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie kółko do ćwiczenia mięśni brzucha HMS jest najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z kółkami do ćwiczenia mięśni brzucha HMS zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach kółka do ćwiczenia brzucha HMS to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *