FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking gum Spokey do ćwiczeń oporowych. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Taśmy i gumy do ćwiczeń / Ranking gum Spokey do ćwiczeń oporowych


Pomagamy w wyborze dobrych gum Spokey do ćwiczeń oporowych. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gum Spokey do ćwiczeń oporowych,
 • TOP5 często wybieranych gum oraz taśm do treningu i ćwiczeń oporowych.

Jakie oporowe gumy Spokey do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane oporowe gumy Spokey do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gum Spokey do ćwiczeń oporowych, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Spokey Zestaw gum oporowych artio (5 szt.) (5902693289449) ☆

Spokey Zestaw gum oporowych artio (5 szt.) (5902693289449) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Zestaw gum oporowych artio (5 szt.) (5902693289449) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Zestaw gum oporowych artio (5 szt.) (5902693289449)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  zestaw gum fitness Spokey ARTIO: to 5 gum o szczególnie przeróżnej sile oporu, mogą być wykorzystywane podczas ćwiczeń rozciągających, w trakcie treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi czy crossfitu, pomagają urozmaicić ćwiczenia, angażując partię mięśni, na których Ci zależy.

  W budowaniu formy pokaźnym czynnikiem jest realizowanie ćwiczeń z użytkowaniem szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. Gumy. Dzięki nim urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, na których Ci zależy!

  Działają na podobnej zasadzie jak ekspander – realizowanie ćwiczeń polegających na rozciąganiu oraz ruchach na boki (np. Ćwiczenia klatki piersiowej), a ze względu na swoje właściwości i długość, pozwalają z powodzeniem rozszerzać gamę ćwiczeń.

  Gumy Spokey ARTIO w profilu prostokąta znakomicie sprawdzą się w treningu fitness. Aż pięć różnych stopni napięcia Trening, żeby być efektywny, powinien być przeważnie urozmaicony. Ćwiczenia siłowe warto jest przeplatać z aerobowymi.

  Należy w dodatku zwrócić uwagę, żeby dobierać trening tak,włączać rozmaite partie mięśni. Idealnym uzupełnieniem każdego typu treningu będą gumy Spokey ARTIO o pięciu zróżnicowanych poziomach napięcia: X-light: 2,2 – 4,5 kg Light: 4,5 – 6,8 kg Medium: 6,8 kg – 9 kg Heavy: 11,3 – 13,6 kg X-heavy:15,8 – 18,1 kg niezbędnik domowej siłowni pakiet gum Spokey ARTIO posiadają nad wyraz różnorodną siłę oporu.

  dzięki czemu wyśmienicie sprawdzą się w przypadku początkujących użytkowników, jak i profesjonalistów. Niskie wartości oporu pozwolą wypracować korzystną technikę wykonywania ćwiczenia i przygotować mięśnie do obszerniejszych obciążeń.

  Wyższe obciążenia to opcja dla osób, które lubią wyciskać ze swoich mięśni 200% normy. Gumy treningowe są rekomendowane poprzez trenerów personalnych. Posiadając zestaw 5 sztuk można trenować w dowolnym miejscu – w klubie, w domu albo na świeżym powietrzu.

  Gumy ARTIO wytwarzane zostały z wytrzymałego materiału, gwarantującego ich długą żywotność. Cechy: - X-light: 600 × 50 × 0,35 mm - Light: 600 × 50 × 0,5 mm - Medium: 600 × 50 × 0,7 mm - Heavy: 600 × 50 × 0,9 mm - X-heavy: 600 × 50 × 1,1mm - x-light: 2,2 – 4,5 kg - light: 4,5 – 6,8 kg - medium: 6,8 – 9 kg - heavy: 11,3 – 13,6 kg - x-heavy: 15,8 – 18,1 kg - materiał: latex


☆ Zestaw gum oporowych SPOKEY Emra (3 szt.), 5902693289456 ☆

Zestaw gum oporowych SPOKEY Emra (3 szt.), 5902693289456 Najniższa Cena Online

☆ Zestaw gum oporowych SPOKEY Emra (3 szt.), 5902693289456 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Zestaw gum oporowych SPOKEY Emra (3 szt.), 5902693289456
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Gumy Spokey EMRA wykonywanie ćwiczeń polegających na rozciąganiu, a także ruchach na boki. Sprawdzą się także w trakcie rozszerzania gamy ćwiczeń, podczas treningu fitness, pilatesu, jogi i crossfitu....

☆ Spokey Guma oporowa artio heavy czarny ☆

Spokey Guma oporowa artio heavy czarny Najniższa Cena Online

☆ Spokey Guma oporowa artio heavy czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Guma oporowa artio heavy czarny
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Guma fitness Spokey ARTIO: posiada stopień oporu, który umożliwia wypracowanie korzystnej techniki realizowania ćwiczeń i przygotowanie mięśni do większych obciążeń, jest stworzona z bardzo potężnego lateksu, dzięki czemu nie odkształca się i wytrzymuje niezwykle silne rozciąganie, pomaga urozmaicić trening, angażując partie mięśni, na których Ci zależy, ze względu na swój kształt (zamknięty obwód) może być użytkowana podczas ćwiczeń rozciągających, w trakcie treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi czy crossfitu.

  Guma mini band Spokey ARTIO to bardzo uniwersalna i wszechstronna taśma o okrągłym kształcie (zamknięty obwód). Stawia postępowy opór, co znaczy, iż im mocniej ją naciągamy podczas treningu, tym silniejsze jest jej napięcie.

  To dlatego jest znakomitym wyborem jednocześnie do ćwiczeń rozciągających, treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi, crossfitu, jak i podczas rozgrzewki czy mobilizacji stawów. ARTIO zezwala na realizowanie różnorodnego treningu ud, nóg, dłoni czy pośladków.

  Trenuj partie, na których Ci zależy Guma treningowa Spokey ARTIO genialnie stanie na wysokości zadania dla początkujących, jak i progresywnych użytkowników. Pomaga wypracować dobrą technologię realizowania ćwiczeń i przygotować mięśnie do pokaźniejszych obciążeń.

  Daje na dodatek możliwość skupienia się na solidnej partii ciała i tym samym maksymalizację efektów treningu. Działa na podobnej zasadzie jak ekspander – pozwala wykonywać ćwiczenia rozciągające oraz oparte o ruchach na boki.

  Modele z wyższymi wartościami oporu to opcja, która pomoże wycisnąć w trakcie treningu 200% normy. Z nimi osiągniesz najlepsze efekty! Maksymalne efekty treningu ARTIO to sprężysta guma fitness, która jest jednocześnie bardzo wytrzymała.

  Została wytwarzana z mocnego lateksu, dzięki temu nie odkształca się i nadzwyczajnie znosi choćby najszczególniejsze rozciąganie. Ze względu na swój kształt, właściwości i długość jest wykonana do stałego poszerzania gamy wykonywanych ćwiczeń.

  Z nią możesz trenować gdy tylko chcesz, w dowolnym miejscu – w klubie, na siłowni, w domu czy na powietrzu. Guma mini band Spokey ARTIO sprawi, iż zaangażujesz partie mięśni, na których najbardziej Ci zależy.

  Mini band Spokey ARTIO został przygotowany w kilku wersjach o różnym stopniu oporu: x-light: 2,2 – 4,5 kg light: 4,5 – 6,8 kg medium: 6,8 kg – 9 kg heavy: 11,3 – 13,6 kg x-heavy: 15,8 – 18,1 kg


☆ Guma oporowa artio medium ciemnoszary marki Spokey ☆

Guma oporowa artio medium ciemnoszary marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa artio medium ciemnoszary marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Guma oporowa artio medium ciemnoszary marki Spokey
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Guma fitness Spokey ARTIO: ma stopień oporu, który zezwala na wypracowanie dobrej techniki realizowania ćwiczeń i przygotowanie mięśni do większych obciążeń, jest wytwarzana z nad wyraz solidnego lateksu, dzięki czemu nie odkształca się i wytrzymuje istotnie silne rozciąganie, pomaga urozmaicić trening, angażując partie mięśni, na których Ci zależy, ze względu na swój zarys (zamknięty obwód) może być wykorzystywana podczas ćwiczeń rozciągających, w trakcie treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi czy crossfitu.

  Guma mini band Spokey ARTIO to szczególnie uniwersalna i wszechstronna taśma o krągłym zarysie (zamknięty obwód). Stawia progresywny opór, co znaczy, iż im mocniej ją naciągamy w trakcie treningu, tym silniejsze jest jej napięcie.

  To dlatego jest genialnym wyborem jednocześnie do ćwiczeń rozciągających, treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi, crossfitu, jak i podczas rozgrzewki czy mobilizacji stawów. ARTIO pozwala na wykonywanie najróżniejszego treningu ud, nóg, rąk czy pośladków.

  Trenuj partie, na których Ci zależy Guma treningowa Spokey ARTIO doskonale stanie na wysokości zadania dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Pomaga wypracować prawidłową technikę realizowania ćwiczeń i przygotować mięśnie do obszerniejszych obciążeń.

  Daje również możliwość skupienia się na konkretnej partii ciała i tym samym maksymalizację efektów treningu. Działa na podobnej zasadzie jak ekspander – pozwala wykonywać ćwiczenia rozciągające i oparte o ruchach na boki.

  Modele z wyższymi wartościami oporu to opcja, która pomoże wycisnąć w trakcie treningu 200% normy. Z nimi osiągniesz najkorzystniejsze efekty! Maksymalne efekty treningu ARTIO to elastyczna guma fitness, która jest jednocześnie bardzo wytrzymała.

  Została wykonana z potężnego lateksu, dzięki temu nie odkształca się i doskonale znosi choćby najmocniejsze rozciąganie. Ze względu na swój zarys, cechy i długość jest produkowana do stałego poszerzania gamy wykonywanych ćwiczeń.

  Z nią możesz trenować gdy tylko chcesz, w dowolnym miejscu – w klubie, na siłowni, w domu czy na powietrzu. Guma mini band Spokey ARTIO sprawi, że zaangażujesz partie mięśni, na których najszczególniej Ci zależy.

  Mini band Spokey ARTIO został przygotowany w kilku wersjach o różnym stopniu oporu: x-light: 2,2 – 4,5 kg light: 4,5 – 6,8 kg medium: 6,8 kg – 9 kg heavy: 11,3 – 13,6 kg x-heavy: 15,8 – 18,1 kg


☆ Spokey Guma oporowa artio x-heavy pomarańczowy (5902693298854) ☆

Spokey Guma oporowa artio x-heavy pomarańczowy (5902693298854) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Guma oporowa artio x-heavy pomarańczowy (5902693298854) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Guma oporowa artio x-heavy pomarańczowy (5902693298854)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Guma fitness Spokey ARTIO: posiada stopień oporu, który zezwala na wypracowanie prawidłowej techniki realizowania ćwiczeń i przygotowanie mięśni do większych obciążeń, jest wytwarzana z wyjątkowo konkretnego lateksu, dzięki czemu nie odkształca się i wytrzymuje stanowczo silne rozciąganie, pomaga urozmaicić trening, angażując partie mięśni, na których Ci zależy, ze względu na swój kształt (zamknięty obwód) może być używana podczas ćwiczeń rozciągających, w trakcie treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi czy crossfitu.

  Guma mini band Spokey ARTIO to bardzo uniwersalna i wszechstronna taśma o kolistym profilu (zamknięty obwód). Stawia innowacyjny opór, co znaczy, że im mocniej ją naciągamy podczas treningu, tym silniejsze jest jej napięcie.

  To dlatego jest rewelacyjnym wyborem jednocześnie do ćwiczeń rozciągających, treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi, crossfitu, jak i w trakcie rozgrzewki czy mobilizacji stawów. ARTIO zezwala na wykonywanie rozmaitego treningu ud, nóg, rąk czy pośladków.

  Trenuj partie, na których Ci zależy Guma treningowa Spokey ARTIO rewelacyjnie sprawdzi się dla początkujących, jak i innowacyjnych użytkowników. Pomaga wypracować prawidłową technologię realizowania ćwiczeń i przygotować mięśnie do pokaźniejszych obciążeń.

  Daje również możliwość skupienia się na solidnej partii ciała i tym samym maksymalizację efektów treningu. Działa na podobnej zasadzie jak ekspander – pozwala wykonywać ćwiczenia rozciągające i oparte o ruchach na boki.

  Modele z wyższymi wartościami oporu to opcja, która pomoże wycisnąć w trakcie treningu 200% normy. Z nimi osiągniesz najkorzystniejsze efekty! Maksymalne efekty treningu ARTIO to elastyczna guma fitness, która jest jednocześnie wyjątkowo wytrzymała.

  Została tworzona z mocnego lateksu, dzięki czemu nie odkształca się i perfekcyjnie znosi nawet najistotniejsze rozciąganie. Ze względu na swój kształt, parametry i długość jest wyprodukowana do stałego poszerzania gamy realizowanych ćwiczeń.

  Z nią możesz trenować gdy tylko chcesz, w dowolnym miejscu – w klubie, na siłowni, w domu czy na powietrzu. Guma mini band Spokey ARTIO sprawi, że zaangażujesz partie mięśni, na których najszczególniej Ci zależy.

  Mini band Spokey ARTIO został przygotowany w kilku wersjach o rozmaitym stopniu oporu: x-light: 2,2 – 4,5 kg light: 4,5 – 6,8 kg medium: 6,8 kg – 9 kg heavy: 11,3 – 13,6 kg x-heavy: 15,8 – 18,1 kg


☆ Spokey Guma oporowa artio x-light jasnoszary (5902693298816) ☆

Spokey Guma oporowa artio x-light jasnoszary (5902693298816) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Guma oporowa artio x-light jasnoszary (5902693298816) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Guma oporowa artio x-light jasnoszary (5902693298816)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Guma fitness x-light Spokey ARTIO nad wyraz lekki stopień oporu (siła napięcia 2,2 - 4,5 kg), co umożliwia wypracowanie dobrej techniki realizowania ćwiczeń i przygotowanie mięśni do pokaźniejszych obciążeń. Jest wytwarzana z niezwykle konkretnego lateksu, dzięki czemu nie odkształca się i wytrzymuje istotnie silne rozciąganie. Pomaga urozmaicić trening, angażując partie mięśni, na których Ci zależy, ze względu na swój zarys (zamknięty obwód) może być stosowana podczas ćwiczeń rozciągających, w trakcie treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi....

☆ Guma oporowa SPOKEY Artio Light Szary, 5902693298823 ☆

Guma oporowa SPOKEY Artio Light Szary, 5902693298823 Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa SPOKEY Artio Light Szary, 5902693298823 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Guma oporowa SPOKEY Artio Light Szary, 5902693298823
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Guma mini band Spokey ARTIO o lekkim stopniu napięcia (4,5 - 6,8 kg) to istotnie uniwersalna i wszechstronna taśma o kolistym kształcie (zamknięty obwód). Stawia progresywny opór, co znaczy, że im mocniej ją naciągamy podczas treningu, tym silniejsze jest jej napięcie. To dlatego jest nadzwyczajnym wyborem zarówno do ćwiczeń rozciągających, treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi, jak i podczas rozgrzewki czy mobilizacji stawów....

☆ Zestaw trzech gum do ćwiczeń 929160 ISLA Spokey ☆

Zestaw trzech gum do ćwiczeń 929160 ISLA Spokey Najniższa Cena Online

☆ Zestaw trzech gum do ćwiczeń 929160 ISLA Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zestaw trzech gum do ćwiczeń 929160 ISLA Spokey
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  komplet trzech gum do ćwiczeń 929160 ISLA Spokey

☆ Zestaw do Jogi: mata, kostka, gumy fitness MANTRA Spokey (5902693291299) ☆

Zestaw do Jogi: mata, kostka, gumy fitness MANTRA Spokey (5902693291299) Najniższa Cena Online

☆ Zestaw do Jogi: mata, kostka, gumy fitness MANTRA Spokey (5902693291299) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Zestaw do Jogi: mata, kostka, gumy fitness MANTRA Spokey (5902693291299)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  komplet do Jogi: mata, kostka, gumy fitness MANTRA Spokey

☆ Spokey Guma treningowa flex set ☆

Spokey Guma treningowa flex set Najniższa Cena Online

☆ Spokey Guma treningowa flex set - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Guma treningowa flex set
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

   wykorzystanie w treningu Gum fitness Spokey Flex Set urozmaica trening i umożliwia skupienie się na rozmaitych partiach ciała. JAKOŚĆ Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszystkich starań żeby do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA Model Flex Set to komplet trzech gum o zamkniętym obwodzie i najróżniejszych stopniach napięcia (słabym, średnim, silnym), co pozwala na dobranie parametrów trafnie do aktualnej formy i pragnień użytkownika.

  technologia Gumy stworzone zostały z wytrzymałego materiału, gwarantującego ich długą żywotność. PRZEZNACZENIE Znajdują użycie na ogół w treningu fitness, rehabilitacji, ortopedii, medycynie sportowej, neurologii, geriatrii i pediatrii.

  parametry komplet trzech mini gum fitness trzy stopnie napięcia: słaby, średni i silny rozmiary: 50 x 5 cm...Podobne zestawienia:


Najtańsze oporowe gumy Spokey do ćwiczeń – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze oporowe gumy Spokey do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gum Spokey do ćwiczeń oporowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Guma oporowa SPOKEY Artio Light Szary, 5902693298823 ☆

Guma oporowa SPOKEY Artio Light Szary, 5902693298823 Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa SPOKEY Artio Light Szary, 5902693298823 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Guma oporowa SPOKEY Artio Light Szary, 5902693298823
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Guma mini band Spokey ARTIO o lekkim stopniu napięcia (4,5 - 6,8 kg) to istotnie uniwersalna i wszechstronna taśma o kolistym zarysie (zamknięty obwód). Stawia postępowy opór, co znaczy, że im mocniej ją naciągamy w trakcie treningu, tym silniejsze jest jej napięcie. To dlatego jest wspaniałym wyborem równocześnie do ćwiczeń rozciągających, treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi, jak i w trakcie rozgrzewki czy mobilizacji stawów....

☆ Spokey Guma oporowa artio x-light jasnoszary (5902693298816) ☆

Spokey Guma oporowa artio x-light jasnoszary (5902693298816) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Guma oporowa artio x-light jasnoszary (5902693298816) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Guma oporowa artio x-light jasnoszary (5902693298816)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:
  Guma fitness x-light Spokey ARTIO nad wyraz lekki stopień oporu (siła napięcia 2,2 - 4,5 kg), co umożliwia wypracowanie korzystnej techniki realizowania ćwiczeń i przygotowanie mięśni do obszerniejszych obciążeń. Jest wytworzona z wyjątkowo konkretnego lateksu, dzięki czemu nie odkształca się i wytrzymuje szczególnie silne rozciąganie. Pomaga urozmaicić trening, angażując partie mięśni, na których Ci zależy, ze względu na swój kształt (zamknięty obwód) może być użytkowana w trakcie ćwiczeń rozciągających, w trakcie treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi....

☆ Guma oporowa artio medium ciemnoszary marki Spokey ☆

Guma oporowa artio medium ciemnoszary marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa artio medium ciemnoszary marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Guma oporowa artio medium ciemnoszary marki Spokey
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Guma fitness Spokey ARTIO: posiada stopień oporu, który umożliwia wypracowanie poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń i przygotowanie mięśni do pokaźniejszych obciążeń, jest tworzona z bardzo konkretnego lateksu, dzięki czemu nie odkształca się i wytrzymuje stanowczo silne rozciąganie, pomaga urozmaicić trening, angażując partie mięśni, na których Ci zależy, ze względu na swój kształt (zamknięty obwód) może być używana w trakcie ćwiczeń rozciągających, w trakcie treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi czy crossfitu.

  Guma mini band Spokey ARTIO to istotnie uniwersalna i wszechstronna taśma o okrągłym kształcie (zamknięty obwód). Stawia progresywny opór, co znaczy, iż im mocniej ją naciągamy w trakcie treningu, tym silniejsze jest jej napięcie.

  To dlatego jest znakomitym wyborem równocześnie do ćwiczeń rozciągających, treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi, crossfitu, jak i w trakcie rozgrzewki czy mobilizacji stawów. ARTIO zezwala na realizowanie zróżnicowanego treningu ud, nóg, rąk czy pośladków.

  Trenuj partie, na których Ci zależy Guma treningowa Spokey ARTIO perfekcyjnie spełni oczekiwania dla początkujących, jak i nowoczesnych użytkowników. Pomaga wypracować poprawną technikę wykonywania ćwiczeń i przygotować mięśnie do większych obciążeń.

  Daje też możliwość skupienia się na mocnej partii ciała i tym samym maksymalizację efektów treningu. Działa na podobnej zasadzie jak ekspander – pozwala wykonywać ćwiczenia rozciągające i oparte o ruchach na boki.

  Modele z wyższymi wartościami oporu to opcja, która pomoże wycisnąć podczas treningu 200% normy. Z nimi osiągniesz najlepsze efekty! Maksymalne efekty treningu ARTIO to sprężysta guma fitness, która jest równocześnie szczególnie wytrzymała.

  Została wytworzona z mocnego lateksu, dzięki temu nie odkształca się i doskonale znosi nawet najszczególniejsze rozciąganie. Ze względu na swój zarys, właściwości i długość jest wytwarzana do stałego poszerzania gamy realizowanych ćwiczeń.

  Z nią możesz trenować gdy tylko chcesz, w dowolnym miejscu – w klubie, na siłowni, w domu czy na powietrzu. Guma mini band Spokey ARTIO sprawi, iż zaangażujesz partie mięśni, na których najmocniej Ci zależy.

  Mini band Spokey ARTIO został przygotowany w kilku wersjach o różnym stopniu oporu: x-light: 2,2 – 4,5 kg light: 4,5 – 6,8 kg medium: 6,8 kg – 9 kg heavy: 11,3 – 13,6 kg x-heavy: 15,8 – 18,1 kg


☆ Spokey Guma oporowa artio heavy czarny ☆

Spokey Guma oporowa artio heavy czarny Najniższa Cena Online

☆ Spokey Guma oporowa artio heavy czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Guma oporowa artio heavy czarny
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Guma fitness Spokey ARTIO: posiada stopień oporu, który zezwala na wypracowanie poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń i przygotowanie mięśni do pokaźniejszych obciążeń, jest wytwarzana z nad wyraz potężnego lateksu, dzięki temu nie odkształca się i wytrzymuje istotnie silne rozciąganie, pomaga urozmaicić trening, angażując partie mięśni, na których Ci zależy, ze względu na swój zarys (zamknięty obwód) może być użytkowana podczas ćwiczeń rozciągających, w trakcie treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi czy crossfitu.

  Guma mini band Spokey ARTIO to stanowczo uniwersalna i wszechstronna taśma o kolistym kształcie (zamknięty obwód). Stawia nowoczesny opór, co znaczy, że im mocniej ją naciągamy w trakcie treningu, tym silniejsze jest jej napięcie.

  To dlatego jest wyśmienitym wyborem zarówno do ćwiczeń rozciągających, treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi, crossfitu, jak i w trakcie rozgrzewki czy mobilizacji stawów. ARTIO pozwala na realizowanie różnego treningu ud, nóg, dłoni czy pośladków.

  Trenuj partie, na których Ci zależy Guma treningowa Spokey ARTIO wyśmienicie spełni oczekiwania dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Pomaga wypracować poprawną technikę wykonywania ćwiczeń i przygotować mięśnie do większych obciążeń.

  Daje także możliwość skupienia się na konkretnej partii ciała i tym samym maksymalizację efektów treningu. Działa na podobnej zasadzie jak ekspander – pozwala wykonywać ćwiczenia rozciągające oraz oparte o ruchach na boki.

  Modele z wyższymi wartościami oporu to opcja, która pomoże wycisnąć w trakcie treningu 200% normy. Z nimi osiągniesz najlepsze efekty! Maksymalne efekty treningu ARTIO to sprężysta guma fitness, która jest równocześnie niezwykle wytrzymała.

  Została stworzona z konkretnego lateksu, dzięki temu nie odkształca się i nieprzeciętnie znosi choćby najszczególniejsze rozciąganie. Ze względu na swój kształt, właściwości i długość jest wykonana do stałego poszerzania gamy realizowanych ćwiczeń.

  Z nią możesz trenować gdy tylko chcesz, w dowolnym miejscu – w klubie, na siłowni, w domu czy na powietrzu. Guma mini band Spokey ARTIO sprawi, że zaangażujesz partie mięśni, na których najistotniej Ci zależy.

  Mini band Spokey ARTIO został przygotowany w kilku wersjach o zróżnicowanym stopniu oporu: x-light: 2,2 – 4,5 kg light: 4,5 – 6,8 kg medium: 6,8 kg – 9 kg heavy: 11,3 – 13,6 kg x-heavy: 15,8 – 18,1 kg


☆ Spokey Guma oporowa artio x-heavy pomarańczowy (5902693298854) ☆

Spokey Guma oporowa artio x-heavy pomarańczowy (5902693298854) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Guma oporowa artio x-heavy pomarańczowy (5902693298854) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Guma oporowa artio x-heavy pomarańczowy (5902693298854)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Guma fitness Spokey ARTIO: ma stopień oporu, który pozwala na wypracowanie poprawnej techniki realizowania ćwiczeń i przygotowanie mięśni do pokaźniejszych obciążeń, jest wyprodukowana z szczególnie solidnego lateksu, dzięki czemu nie odkształca się i wytrzymuje bardzo silne rozciąganie, pomaga urozmaicić trening, angażując partie mięśni, na których Ci zależy, ze względu na swój zarys (zamknięty obwód) może być wykorzystywana w trakcie ćwiczeń rozciągających, podczas treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi czy crossfitu.

  Guma mini band Spokey ARTIO to wyjątkowo uniwersalna i wszechstronna taśma o krągłym kształcie (zamknięty obwód). Stawia postępowy opór, co znaczy, iż im mocniej ją naciągamy podczas treningu, tym silniejsze jest jej napięcie.

  To dlatego jest znakomitym wyborem jednocześnie do ćwiczeń rozciągających, treningu fitness, aerobowego, pilatesu, jogi, crossfitu, jak i w trakcie rozgrzewki czy mobilizacji stawów. ARTIO zezwala na realizowanie przeróżnego treningu ud, nóg, rąk czy pośladków.

  Trenuj partie, na których Ci zależy Guma treningowa Spokey ARTIO idealnie sprawdzi się dla początkujących, jak i progresywnych użytkowników. Pomaga wypracować poprawną technikę realizowania ćwiczeń i przygotować mięśnie do większych obciążeń.

  Daje także możliwość skupienia się na konkretnej partii ciała i tym samym maksymalizację efektów treningu. Działa na podobnej zasadzie jak ekspander – pozwala wykonywać ćwiczenia rozciągające i oparte o ruchach na boki.

  Modele z wyższymi wartościami oporu to opcja, która pomoże wycisnąć w trakcie treningu 200% normy. Z nimi osiągniesz najlepsze efekty! Maksymalne efekty treningu ARTIO to elastyczna guma fitness, która jest równocześnie nad wyraz wytrzymała.

  Została wytwarzana z solidnego lateksu, dzięki temu nie odkształca się i rewelacyjnie znosi choćby najmocniejsze rozciąganie. Ze względu na swój zarys, parametry i długość jest produkowana do stałego poszerzania gamy realizowanych ćwiczeń.

  Z nią możesz trenować gdy tylko chcesz, w dowolnym miejscu – w klubie, na siłowni, w domu czy na powietrzu. Guma mini band Spokey ARTIO sprawi, iż zaangażujesz partie mięśni, na których najmocniej Ci zależy.

  Mini band Spokey ARTIO został przygotowany w kilku wersjach o rozmaitym stopniu oporu: x-light: 2,2 – 4,5 kg light: 4,5 – 6,8 kg medium: 6,8 kg – 9 kg heavy: 11,3 – 13,6 kg x-heavy: 15,8 – 18,1 kgPodsumowanie, czyli jaka guma oporowa Spokey do ćwiczeń najlepsza?


Najlepsza guma oporowa Spokey do ćwiczeń w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza guma oporowa Spokey do ćwiczeń w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze gumy oporowe – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych gum Spokey do ćwiczeń oporowych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych gum oraz taśm do treningu i ćwiczeń oporowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka guma oporowa Spokey do ćwiczeń opinie i efekty,
 • dobre oporowe gumy Spokey do ćwiczeń cena,
 • ranking gum Spokey do ćwiczeń oporowych,
 • guma oporowa Spokey do ćwiczeń jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o gumach Spokey do ćwiczeń treningowych oporowych

#1 Gdzie szukać opinii o gumach Spokey do ćwiczeń treningowych oporowych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o gumach Spokey do ćwiczeń treningowych oporowych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka guma oporowa Spokey do ćwiczeń najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych gumach Spokey do ćwiczeń treningowych oporowych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z oporowymi gumami Spokey do ćwiczeń i treningu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie oporowe gumy Spokey do ćwiczeń są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z oporowymi gumami Spokey do ćwiczeń i treningu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach oporowe gumy Spokey do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *