FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking gum Daily do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Taśmy i gumy do ćwiczeń / Ranking gum Daily do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze dobrych gum Daily do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gum Daily do ćwiczeń,
 • TOP5 chętnie kupowanych treningowych gum i taśm do ćwiczeń oporowych.

Jakie oporowe gumy Daily do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane oporowe gumy Daily do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gum Daily do ćwiczeń, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Guma oporowa extra light żółty marki Daily ☆

Guma oporowa extra light żółty marki Daily Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa extra light żółty marki Daily - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Daily
 • Nazwa produktu: Guma oporowa extra light żółty marki Daily
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Ty i Twój czas dla siebie, a także akcesoria fitness Daily fit & well to początek sporych zmian. Ale nie takich, które Cię przerosną – od teraz aktywność fizyczna, dobra forma i samopoczucie są na wyciągnięcie ręki!

  Codzienne samodoskonalenie to nie droga przez mękę. To najlepszy czas w ciągu dnia, rutyna tak przyjemna, oczywista i energizująca, jak poranna kawa. Rutyna, dzięki której osiągniesz niesamowite rzeczy!

  Tak po prostu – bez znacznych wyrzeczeń i skoków na głęboką wodę – zmieniając swój fason życia na ulepszony. Trenuj z power bands Gumy oporowe power bands powiększą sprawność każdego Twojego treningu – gdziekolwiek jesteś!

  Ich wszechstronność sprawia, iż wykorzystują je jednocześnie profesjonalni sportowcy, jak i osoby dopiero inicjujące trenować. Wybierz jedną z pięciu przystępnych gum Daily fit & well o oporze przypasowanym do Twoich własnych potrzeb i możliwości i zacznij wzmacniać całe swoje ciało już dziś!

  Jaki opór wybrać? Extra light – ta guma będzie wyśmienita, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem albo gdy planujesz nad wyraz nieprzystępne ruchowo ćwiczenia wymagające małego oporu. Light – ta guma jest dla Ciebie, jeśli jesteś osobą początkującą lub gdy wracasz do ćwiczeń po dłuższej przerwie.

  Lekki opór pozwoli Ci także na realizowanie ćwiczeń złożonych ruchowo. Medium – wybierz tę gumę, jeśli masz już pewne doświadczenie w treningu. Ta guma o średnim oporze spełni oczekiwania także podczas ćwiczeń w parach.

  Heavy – potrzeba wielkiej siły, żeby ćwiczyć z tą gumą! Wybierz ten opór, jeśli ćwiczysz regularnie. Extra heavy – to guma przeznaczona tylko dla osób zaawansowanych w treningu siłowym. Jest tak solidna, że możesz wykorzystywać ją także jako pomoc przy podnosiniu na drążku.

  Uwaga! artykuł do wykorzystywania domowego. Ważne dane przystępne jest pięć zróżnicowanych stopni oporu daily power bands, każdy sprzedawany oddzielnie. Szerokość: 6,4 mm (extra light, żółty), 13 mm (light, pomarańczowy), 22 mm (medium, zielony), 32 mm (hard, fioletowy), 44 mm (extra hard, czarny) Grubość: 4 mm Obwód: 208 cm Okres gwarancji: 6 miesięcy do użytkowania domowego podczas wykorzystywania Gumy znamionują się określoną elastycznością.

  Każde ćwiczenie należy rozpocząć w neutralnej pozycji gumy, kiedy jest ona napięta, jednak nie do maksimum. Neutralne ułożenie gumy cechuje się jej oryginalnym drganiem w chwili dotknięcia. Po każdym użyciu gumy należy ją odplątać i powiesić tak, by jej części nie stykały się ze sobą.

  Aby zapewnić trwałość swym power bandom unikaj wystawiania ich na długookresowe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze. Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie oraz nie przydeptuj ich butami.

  Po użyciu dobrze jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: power bandów nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej produktu (długość spoczynkowa artykułu x3).


☆ Daily Guma oporowa power band light pomarańczowy (5902860492146) ☆

Daily Guma oporowa power band light pomarańczowy (5902860492146) Najniższa Cena Online

☆ Daily Guma oporowa power band light pomarańczowy (5902860492146) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Daily
 • Nazwa produktu: Daily Guma oporowa power band light pomarańczowy (5902860492146)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Ty i Twój czas dla siebie oraz akcesoria fitness Daily fit & well to początek wielkich zmian. Ale nie takich, które Cię przerosną – od teraz aktywność fizyczna, dobra forma i samopoczucie są na wyciągnięcie ręki!

  Codzienne samodoskonalenie to nie droga poprzez mękę. To najlepszy czas w ciągu dnia, rutyna tak przyjemna, oczywista i energizująca, jak poranna kawa. Rutyna, dzięki której osiągniesz niesamowite rzeczy!

  Tak po prostu – bez wielkich wyrzeczeń i skoków na głęboką wodę – zmieniając swój fason życia na udoskonalony. Trenuj z power bands Gumy oporowe power bands zwiększą wydajność każdego Twojego treningu – gdziekolwiek jesteś!

  Ich wszechstronność sprawia, że wykorzystują je jednocześnie profesjonalni sportowcy, jak i osoby dopiero początkujące trenować. Wybierz jedną z pięciu przystępnych gum Daily fit & well o oporze dopasowanym do Twoich własnych potrzeb i możliwości i zacznij wzmacniać całe swoje ciało już dziś!

  Jaki opór wybrać? Extra light – ta guma będzie nadzwyczajna, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem lub gdy planujesz szczególnie niełatwe ruchowo ćwiczenia wymagające minimalnego oporu. Light – ta guma jest dla Ciebie, jeśli jesteś osobą początkującą lub gdy wracasz do ćwiczeń po dłuższej przerwie.

  Lekki opór pozwoli Ci także na realizowanie ćwiczeń złożonych ruchowo. Medium – wybierz tę gumę, jeśli masz już pewne doświadczenie w treningu. Ta guma o średnim oporze stanie na wysokości zadania także podczas ćwiczeń w parach.

  Heavy – potrzeba szerokiej siły, by ćwiczyć z tą gumą! Wybierz ten opór, jeśli ćwiczysz regularnie. Extra heavy – to guma przeznaczona tylko dla osób progresywnych w treningu siłowym. Jest tak solidna, iż możesz wykorzystywać ją także jako pomoc przy podwyższaniu na drążku.

  Uwaga! produkt do wykorzystywania domowego. Ważne dane przystępne jest pięć różnorodnych poziomów oporu daily power bands, każdy sprzedawany oddzielnie. Szerokość: 6,4 mm (extra light, żółty), 13 mm (light, pomarańczowy), 22 mm (medium, zielony), 32 mm (hard, fioletowy), 44 mm (extra hard, czarny) Grubość: 4 mm Obwód: 208 cm Okres gwarancji: 6 miesięcy do wykorzystywania domowego w trakcie wykorzystywania Gumy znamionują się określoną rozciągliwością.

  Każde ćwiczenie należy rozpocząć w neutralnej pozycji gumy, kiedy jest ona napięta, jednak nie do maksimum. Neutralne ułożenie gumy charakteryzuje się jej specyficznym drganiem w momencie dotknięcia. Po każdym użyciu gumy należy ją odplątać oraz powiesić tak, żeby jej części nie stykały się ze sobą.

  Aby zapewnić solidność swym power bandom unikaj wystawiania ich na długofalowe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze. Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie, a także nie przydeptuj ich butami.

  Po użyciu prawidłowo jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: power bandów nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej produktu (długość spoczynkowa produktu x3).


☆ Guma oporowa DAILY Extra Hard Czarny ☆

Guma oporowa DAILY Extra Hard Czarny Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa DAILY Extra Hard Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Daily
 • Nazwa produktu: Guma oporowa DAILY Extra Hard Czarny
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Ty i Twój czas dla siebie i akcesoria fitness Daily fit & well to początek dużych zmian. Ale nie takich, które Cię przerosną – od teraz aktywność fizyczna, dobra forma i samopoczucie są na wyciągnięcie ręki!

  Codzienne samodoskonalenie to nie droga poprzez mękę. To najlepszy czas w ciągu dnia, rutyna tak przyjemna, oczywista i energizująca, jak poranna kawa. Rutyna, dzięki której osiągniesz niesamowite rzeczy!

  Tak po prostu – bez wielkich wyrzeczeń i skoków na głęboką wodę – zmieniając swój styl życia na lepszy. Trenuj z power bands Gumy oporowe power bands zwiększą sprawność każdego Twojego treningu – gdziekolwiek jesteś!

  Ich wszechstronność powoduje, iż wykorzystują je jednocześnie profesjonalni sportowcy, jak i osoby dopiero inicjujące trenować. Wybierz jedną z pięciu przystępnych gum Daily fit & well o oporze dobranym do Twoich własnych potrzeb i możliwości i zacznij wzmacniać całe swoje ciało już dziś!

  Jaki opór wybrać? Extra light – ta guma będzie wspaniała, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem albo gdy planujesz nad wyraz nieprzystępne ruchowo ćwiczenia wymagające niedużego oporu. Light – ta guma jest dla Ciebie, jeśli jesteś osobą początkującą albo gdy wracasz do ćwiczeń po dłuższej przerwie.

  Lekki opór pozwoli Ci także na realizowanie ćwiczeń złożonych ruchowo. Medium – wybierz tę gumę, jeśli masz już pewne doświadczenie w treningu. Ta guma o średnim oporze sprawdzi się także w trakcie ćwiczeń w parach.

  Heavy – potrzeba wielkiej siły, żeby ćwiczyć z tą gumą! Wybierz ten opór, jeśli ćwiczysz regularnie. Extra heavy – to guma asygnowana tylko dla osób progresywnych w treningu siłowym. Jest tak mocna, iż możesz wykorzystywać ją także jako pomoc przy unosiniu na drążku.

  Uwaga! produkt do użytku domowego. Ważne dane przystępne jest pięć różnorodnych poziomów oporu daily power bands, każdy sprzedawany oddzielnie. Szerokość: 6,4 mm (extra light, żółty), 13 mm (light, pomarańczowy), 22 mm (medium, zielony), 32 mm (hard, fioletowy), 44 mm (extra hard, czarny) Grubość: 4 mm Obwód: 208 cm Okres gwarancji: 6 miesięcy do wykorzystania domowego podczas stosowania Gumy charakteryzują się określoną elastycznością.

  Każde ćwiczenie należy rozpocząć w neutralnej pozycji gumy, kiedy jest ona napięta, jednak nie do maksimum. Neutralne ułożenie gumy znamionuje się jej specyficznym drganiem w momencie dotknięcia. Po każdym użyciu gumy należy ją odplątać oraz powiesić tak, by jej części nie stykały się ze sobą.

  Aby zapewnić trwałość swoim power bandom unikaj wystawiania ich na długofalowe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze. Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie, a także nie przydeptuj ich butami.

  Po użyciu poprawnie jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: power bandów nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej artykułu (długość spoczynkowa towaru x3).


☆ Daily Guma oporowa power band medium zielony (5902860492153) ☆

Daily Guma oporowa power band medium zielony (5902860492153) Najniższa Cena Online

☆ Daily Guma oporowa power band medium zielony (5902860492153) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Daily
 • Nazwa produktu: Daily Guma oporowa power band medium zielony (5902860492153)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Gumy oporowe power bands rozszerzą produktywność każdego Twojego treningu – gdziekolwiek jesteś! Ich wszechstronność sprawia, że wykorzystują je zarówno profesjonalni sportowcy, jak i osoby dopiero rozpoczynające trenować.

  Wybierz jedną z pięciu dostępnych gum Daily fit & well o oporze dobranym do Twoich własnych potrzeb i możliwości i zacznij wzmacniać całe swoje ciało już dziś!...Podobne zestawienia:


Najtańsze oporowe gumy Daily do ćwiczeń – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze oporowe gumy Daily do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gum Daily do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Guma oporowa extra light żółty marki Daily ☆

Guma oporowa extra light żółty marki Daily Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa extra light żółty marki Daily - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Daily
 • Nazwa produktu: Guma oporowa extra light żółty marki Daily
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Ty i Twój czas dla siebie, a także akcesoria fitness Daily fit & well to początek znacznych zmian. Ale nie takich, które Cię przerosną – od dzisiaj aktywność fizyczna, dobra forma i samopoczucie są na wyciągnięcie ręki!

  Codzienne samodoskonalenie to nie droga poprzez mękę. To najkorzystniejszy czas w ciągu dnia, rutyna tak przyjemna, oczywista i energizująca, jak poranna kawa. Rutyna, dzięki której osiągniesz niesamowite rzeczy!

  Tak po prostu – bez znacznych wyrzeczeń i skoków na głęboką wodę – zmieniając swój fason życia na lepszy. Trenuj z power bands Gumy oporowe power bands zwiększą efektywność każdego Twojego treningu – gdziekolwiek jesteś!

  Ich wszechstronność powoduje, że wykorzystują je jednocześnie profesjonalni sportowcy, jak i osoby dopiero zaczynające trenować. Wybierz jedną z pięciu dostępnych gum Daily fit & well o oporze przypasowanym do Twoich własnych potrzeb i możliwości i zacznij wzmacniać całe swoje ciało już dziś!

  Jaki opór wybrać? Extra light – ta guma będzie wyśmienita, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem lub gdy planujesz niezwykle nieprzystępne ruchowo ćwiczenia wymagające niepokaźnego oporu. Light – ta guma jest dla Ciebie, jeśli jesteś osobą początkującą albo gdy wracasz do ćwiczeń po dłuższej przerwie.

  Lekki opór pozwoli Ci także na wykonywanie ćwiczeń złożonych ruchowo. Medium – wybierz tę gumę, jeśli masz już pewne doświadczenie w treningu. Ta guma o średnim oporze spełni oczekiwania także podczas ćwiczeń w parach.

  Heavy – potrzeba znacznej siły, żeby ćwiczyć z tą gumą! Wybierz ten opór, jeśli ćwiczysz regularnie. Extra heavy – to guma asygnowana tylko dla osób nowoczesnych w treningu siłowym. Jest tak konkretna, iż możesz wykorzystywać ją także jako pomoc przy podciąganiu na drążku.

  Uwaga! towar do użytku domowego. Ważne informacje dostępne jest pięć różnorodnych stopni oporu daily power bands, każdy sprzedawany oddzielnie. Szerokość: 6,4 mm (extra light, żółty), 13 mm (light, pomarańczowy), 22 mm (medium, zielony), 32 mm (hard, fioletowy), 44 mm (extra hard, czarny) Grubość: 4 mm Obwód: 208 cm Okres gwarancji: 6 miesięcy do wykorzystania domowego w trakcie wykorzystywania Gumy znamionują się określoną rozciągliwością.

  Każde ćwiczenie należy rozpocząć w neutralnej pozycji gumy, kiedy jest ona napięta, jednak nie do maksimum. Neutralne ułożenie gumy znamionuje się jej niepowtarzalnym drganiem w chwili dotknięcia. Po każdym użyciu gumy należy ją odplątać, a także powiesić tak, by jej części nie stykały się ze sobą.

  Aby zapewnić solidność swoim power bandom unikaj wystawiania ich na długofalowe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze. Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie oraz nie przydeptuj ich butami.

  Po użyciu prawidłowo jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: power bandów nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej produktu (długość spoczynkowa produktu x3).


☆ Daily Guma oporowa power band light pomarańczowy (5902860492146) ☆

Daily Guma oporowa power band light pomarańczowy (5902860492146) Najniższa Cena Online

☆ Daily Guma oporowa power band light pomarańczowy (5902860492146) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Daily
 • Nazwa produktu: Daily Guma oporowa power band light pomarańczowy (5902860492146)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Ty i Twój czas dla siebie i akcesoria fitness Daily fit & well to początek sporych zmian. Lecz nie takich, które Cię przerosną – od teraz aktywność fizyczna, dobra forma i samopoczucie są na wyciągnięcie ręki!

  Codzienne samodoskonalenie to nie droga poprzez mękę. To najlepszy czas w ciągu dnia, rutyna tak przyjemna, oczywista i energizująca, jak poranna kawa. Rutyna, dzięki której osiągniesz niesamowite rzeczy!

  Tak po prostu – bez znacznych wyrzeczeń i skoków na głęboką wodę – zmieniając swój styl życia na ulepszony. Trenuj z power bands Gumy oporowe power bands powiększą skuteczność każdego Twojego treningu – gdziekolwiek jesteś!

  Ich wszechstronność powoduje, że wykorzystują je jednocześnie profesjonalni sportowcy, jak i osoby dopiero rozpoczynające trenować. Wybierz jedną z pięciu dostępnych gum Daily fit & well o oporze dopasowanym do Twoich własnych potrzeb i możliwości i zacznij wzmacniać całe swoje ciało już dziś!

  Jaki opór wybrać? Extra light – ta guma będzie doskonała, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem albo gdy planujesz bardzo trudne ruchowo ćwiczenia wymagające nieznacznego oporu. Light – ta guma jest dla Ciebie, jeśli jesteś osobą początkującą lub gdy wracasz do ćwiczeń po dłuższej przerwie.

  Lekki opór pozwoli Ci także na realizowanie ćwiczeń złożonych ruchowo. Medium – wybierz tę gumę, jeśli masz już pewne doświadczenie w treningu. Ta guma o średnim oporze sprawdzi się także w trakcie ćwiczeń w parach.

  Heavy – potrzeba szerokiej siły, aby ćwiczyć z tą gumą! Wybierz ten opór, jeśli ćwiczysz regularnie. Extra heavy – to guma przeznaczona tylko dla osób nowoczesnych w treningu siłowym. Jest tak solidna, że możesz wykorzystywać ją także jako pomoc przy podnosiniu na drążku.

  Uwaga! produkt do korzystania domowego. Ważne dane dostępne jest pięć różnych poziomów oporu daily power bands, każdy sprzedawany oddzielnie. Szerokość: 6,4 mm (extra light, żółty), 13 mm (light, pomarańczowy), 22 mm (medium, zielony), 32 mm (hard, fioletowy), 44 mm (extra hard, czarny) Grubość: 4 mm Obwód: 208 cm Okres gwarancji: 6 miesięcy do wykorzystania domowego podczas użytkowania Gumy znamionują się określoną rozciągliwością.

  Każde ćwiczenie należy rozpocząć w neutralnej pozycji gumy, kiedy jest ona napięta, jednak nie do maksimum. Neutralne ułożenie gumy charakteryzuje się jej oryginalnym drganiem w chwili dotknięcia. Po każdym użyciu gumy należy ją odplątać oraz powiesić tak, aby jej części nie stykały się ze sobą.

  Aby zapewnić wytrzymałość swym power bandom unikaj wystawiania ich na długotrwałe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze. Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie i nie przydeptuj ich butami.

  Po użyciu prawidłowo jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: power bandów nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej towaru (długość spoczynkowa artykułu x3).


☆ Daily Guma oporowa power band medium zielony (5902860492153) ☆

Daily Guma oporowa power band medium zielony (5902860492153) Najniższa Cena Online

☆ Daily Guma oporowa power band medium zielony (5902860492153) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Daily
 • Nazwa produktu: Daily Guma oporowa power band medium zielony (5902860492153)
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Gumy oporowe power bands rozszerzą efektywność każdego Twojego treningu – gdziekolwiek jesteś! Ich wszechstronność sprawia, że wykorzystują je równocześnie profesjonalni sportowcy, jak i osoby dopiero początkujące trenować.

  Wybierz jedną z pięciu dostępnych gum Daily fit & well o oporze dostosowanym do Twoich własnych potrzeb i możliwości i zacznij wzmacniać całe swoje ciało już dziś!...


☆ Guma oporowa DAILY Extra Hard Czarny ☆

Guma oporowa DAILY Extra Hard Czarny Najniższa Cena Online

☆ Guma oporowa DAILY Extra Hard Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis taśmy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Daily
 • Nazwa produktu: Guma oporowa DAILY Extra Hard Czarny
 • Segment produktowy: Taśmy elastyczne i gumy oporowe do treningu siłowego oraz ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis taśmy:

  Ty i Twój czas dla siebie, a także akcesoria fitness Daily fit & well to początek znacznych zmian. Lecz nie takich, które Cię przerosną – od teraz aktywność fizyczna, dobra forma i samopoczucie są na wyciągnięcie ręki!

  Codzienne samodoskonalenie to nie droga poprzez mękę. To najlepszy czas w ciągu dnia, rutyna tak przyjemna, oczywista i energizująca, jak poranna kawa. Rutyna, dzięki której osiągniesz niesamowite rzeczy!

  Tak po prostu – bez wielkich wyrzeczeń i skoków na głęboką wodę – zmieniając swój fason życia na lepszy. Trenuj z power bands Gumy oporowe power bands rozszerzą sprawność każdego Twojego treningu – gdziekolwiek jesteś!

  Ich wszechstronność powoduje, że wykorzystują je równocześnie profesjonalni sportowcy, jak i osoby dopiero inicjujące trenować. Wybierz jedną z pięciu dostępnych gum Daily fit & well o oporze dopasowanym do Twoich własnych potrzeb i możliwości i zacznij wzmacniać całe swoje ciało już dziś!

  Jaki opór wybrać? Extra light – ta guma będzie znakomita, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem lub gdy planujesz nad wyraz skomplikowane ruchowo ćwiczenia wymagające niepokaźnego oporu. Light – ta guma jest dla Ciebie, jeśli jesteś osobą początkującą albo gdy wracasz do ćwiczeń po dłuższej przerwie.

  Lekki opór pozwoli Ci także na realizowanie ćwiczeń złożonych ruchowo. Medium – wybierz tę gumę, jeśli masz już pewne doświadczenie w treningu. Ta guma o średnim oporze sprawdzi się także podczas ćwiczeń w parach.

  Heavy – potrzeba pokaźnej siły, żeby ćwiczyć z tą gumą! Wybierz ten opór, jeśli ćwiczysz regularnie. Extra heavy – to guma asygnowana tylko dla osób zaawansowanych w treningu siłowym. Jest tak solidna, iż możesz wykorzystywać ją także jako pomoc przy podnosiniu na drążku.

  Uwaga! artykuł do użytkowania domowego. Ważne dane przystępne jest pięć rozmaitych poziomów oporu daily power bands, każdy sprzedawany oddzielnie. Szerokość: 6,4 mm (extra light, żółty), 13 mm (light, pomarańczowy), 22 mm (medium, zielony), 32 mm (hard, fioletowy), 44 mm (extra hard, czarny) Grubość: 4 mm Obwód: 208 cm Okres gwarancji: 6 miesięcy do stosowania domowego w trakcie wykorzystywania Gumy charakteryzują się określoną rozciągliwością.

  Każde ćwiczenie należy rozpocząć w neutralnej pozycji gumy, kiedy jest ona napięta, jednak nie do maksimum. Neutralne ułożenie gumy cechuje się jej oryginalnym drganiem w chwili dotknięcia. Po każdym użyciu gumy należy ją odplątać oraz powiesić tak, żeby jej części nie stykały się ze sobą.

  Aby zapewnić wytrzymałość swym power bandom unikaj wystawiania ich na długookresowe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze. Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie, a także nie przydeptuj ich butami.

  Po użyciu należycie jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: power bandów nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej produktu (długość spoczynkowa produktu x3).Podsumowanie, czyli jaka guma oporowa Daily do ćwiczeń najlepsza?


Najlepsza guma oporowa Daily do ćwiczeń w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza guma oporowa Daily do ćwiczeń w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane gumy oporowe – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych gum Daily do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych treningowych gum i taśm do ćwiczeń oporowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka guma oporowa Daily do ćwiczeń opinie i efekty,
 • dobre oporowe gumy Daily do ćwiczeń cena,
 • ranking gum Daily do ćwiczeń,
 • guma oporowa Daily do ćwiczeń jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o gumach Daily do ćwiczeń treningowych

#1 Gdzie szukać opinii o gumach Daily do ćwiczeń treningowych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o gumach Daily do ćwiczeń treningowych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka guma oporowa Daily do ćwiczeń najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych gumach Daily do ćwiczeń treningowych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z oporowymi gumami Daily do ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie oporowe gumy Daily do ćwiczeń są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z oporowymi gumami Daily do ćwiczeń zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach oporowe gumy Daily do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *