FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking gryfów o średnicy 30 mm do sztangi. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Gryfy do sztangi i hantli / Ranking gryfów o średnicy 30 mm do sztangi


Pomagamy w wyborze dobrych gryfów o średnicy 30 mm do sztangi. Opracowane zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gryfów o średnicy 30 mm do sztangi,
 • TOP5 często wybieranych gryfów do sztangi.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie gryfy o średnicy 30 mm do sztangi najlepiej wybrać? Ranking luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane gryfy o średnicy 30 mm do sztangi, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gryfów o średnicy 30 mm do sztangi, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Gryf łamany 120cm 30mm 7kg ☆

Gryf łamany 120cm 30mm 7kg Najniższa Cena Online

☆ Gryf łamany 120cm 30mm 7kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorilla Sports
 • Nazwa produktu: Gryf łamany 120cm 30mm 7kg
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf Gwintowany Lamany 120 cm 2 x zabiezpiecznia gwiazdkowe w komplecie Najwyzsza jakosc wykonania Gryf producenta Gorilla Sports to towar najwyzszej jakosci dzieki zaimplementowaniu najkorzystniejszej stali chromowanej.

  W przeciwienstwie do wielu produktów konkurencji gryfy Gorilla wyrózniaja sie pelnym wypelnieniem w srodku (wielu producentów zamiast jednolitego pretu proponuje rure, która moze sie zlamac przy wiekszym obciazeniu).

  Wszystkie produkty firmy Gorilla Sports charakteryzuja sie niemiecka precyzja i najwyzsza jakoscia. Wygoda uzywania Dzieki zastosowaniu ryflowania na czesci chwytnej nie musisz obawiac sie, ze gryf wyslizgnie sie z rak w trakcie cwiczen.

  obfita czesc chwytna sprawia, ze jest dobrany do róznych szerokosci ramion. Bezpieczne cwiczenia W komplecie z gryfem znajduja sie 2 zakretki gwiazdkowe do mocowania ciezarków, które zapewniaja bezpieczenstwo w trakcie treningu.

  postępowy design Gryf Gorilla zostal zaprojektowany przez niemieckich specjalistów. Wytworzony z lustrzanej, chromowanej stali bedzie ozdoba Twojej domowej silowni.


☆ Gryf HMS Łamany z gwintem i zaciskiem 30mm x 120cm (5907695516401) ☆

Gryf HMS Łamany z gwintem i zaciskiem 30mm x 120cm (5907695516401) Najniższa Cena Online

☆ Gryf HMS Łamany z gwintem i zaciskiem 30mm x 120cm (5907695516401) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Gryf HMS Łamany z gwintem i zaciskiem 30mm x 120cm (5907695516401)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  HMS Gryf Lekko Łamany 120cm 30mm Gryf lekko łamany producenta HMS, GRYF120HMS usatysfakcjonuje choćby najmocniej wybrednego amatora treningów z hantlami. Jest to towar niezwykle bezpieczny dla użytkownika, chociażby ze względu na wytrzymałą konstrukcję i niepowtarzalną część chwytną, która ma frezowane, dzięki czemu nie wyślizguje się z ręki.

  mocne gwintowane zaciski zakończone gumą, które gwarantują właściwy docisk talerzy i zabezpieczają we właściwy sposób talerze przed ich niechcianym zsunięciem. Ćwiczenia z gryfem producenta HMS, GRYF120HMS należą do miłych i komfortowych.

  informacje techniczne:artykuł nowy, wysokiej jakości;gryf stalowy, łamany;mocno produkowany;asygnowany do ćwiczeń siłowych;materiał: stal hartowana;uchwyt ma radełkowane fragmenty, które gwarantują pewność chwytu i uniemożliwiają wyślizgiwaniu się gryfu z rąk;zabezpieczenie antykorozyjne: chrom;w pakiecie 2 zaciski;długość: 120 cm;średnica gryfu: 30 mm;waga: 7 kg.

  Z pomocą gryfu lekko łamanego HMS, GRYF120HMS możesz ćwiczyć nie tylko bicepsy, lecz całą sylwetkę. Dzięki możliwości różnego chwytu, pozwala trenować te zróżnicowane partie mięśni. Poniżej ukazujemy komplet ćwiczeń z zastosowaniem gryfu HMS, GRYF120HMS.

  Dołóż obciążenie - dobrane adekwatnie do swych potrzeb oraz możliwości i zaczynaj trening! 1. Przysiady ze sztangą (uda i pośladki): Chwyć sztangę na jej zgięciach i, krzyżując ręce na piersi, oprzyj ją na obojczykach.

  Zrób przysiad, aż uda będą równolegle do podłogi. Ruch zacznij opuszczeniem bioder, a nie uginaniem kolan. Wróć do pozycji startowej. 2. Wyciskanie francuskie ze wstawaniem (klatka piersiowa, biceps triceps): Połóż się na ławce i unieś sztangę nad klatkę.

  Przenieś ciężar za głowę, zginając łokcie. Wracając, przejdź do pozycji siedzącej i wstań. Opuść sztangę do ud, po czym ugnij ramiona. Powtórz całość. 3. Martwy ciąg (uda i dolna część pleców): Stań za sztangą, nogi na szerokość bioder.

  Zrób przysiad i chwyć sztangę. Wstań, prowadząc sztangę po udach. W końcowej fazie ruchu napnij plecy i pośladki. Zrób przysiad, opuszczając sztangę. Nie wyginaj pleców. Wróć do startu. 4. Rolowanie sztangi (mięśnie brzucha): Uklęknij za sztangą i chwyć ją na szerokość barków.

  Powolnym ruchem roluj sztangę najdalej, jak to osiągalne. Wstrzymaj na chwilę ruch, po czym wróć do pozycji startowej. 5. Wyciskanie sztangi siedząc (górna część klatki piersiowej,barki, triceps): Ustaw ławkę pionowo, a sztangę połóż na stojakach.

  Usiądź i chwyć sztangę na szerokość barków. Wyciśnij ciężar nad głowę. Opuść powoli sztangę do klatki, po czym zrób następne powtórzenie. - (barki): Usiądź na ławce ustawionej pionowo. Chwyć sztangę nachwytem na szerokość barków i wyciśnij ciężar nad głowę.

  Wróć do pozycji startowej. Po skończonej kolekcji zmień chwyt na wąski i powtórz ćwiczenie. 6. Przyciąganie sztangi do klatki (biceps, plecy): Zrób przysiad i chwyć sztangę nachwytem na zgięciach. Wstań, pochyl się do przodu i opuść ramiona w kierunku podłoża.

  Przyciągnij sztangę do klatki, nie wyginając pleców w łuk. Wróć do pozycji startowej. 7. Zginanie ramion (biceps, przedramię): Stań, trzymając swobodnie sztangę nachwytem na szerokość barków. Unieś przedramiona do maksymalnego napięcia bicepsa.

  Powoli wróć do pozycji startowej, ale nie prostuj kompletnie ramion w łokciach. 8. Przenoszenie sztangi za głowę (mięśnie brzucha, klatki piersiowej i pleców): Połóż się tyłem na ławce, trzymając sztangę nad klatką.

  Nie uginając rąk w łokciach, przenieś ciężar za głowę, aż ręce będą równolegle do podłogi. Wróć do pozycji startowej. Po linii zmień szerokość chwytu. Wykonuj ten pakiet ćwiczeń w 3 seriach po 10 powtórzeń i ciesz się z uzyskanych efektów!!!...


☆ Gorilla sports Gryf prosty 170 cm 30mm 10kg (4260200840905) ☆

Gorilla sports Gryf prosty 170 cm 30mm 10kg (4260200840905) Najniższa Cena Online

☆ Gorilla sports Gryf prosty 170 cm 30mm 10kg (4260200840905) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorilla Sports
 • Nazwa produktu: Gorilla sports Gryf prosty 170 cm 30mm 10kg (4260200840905)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf gwintowany 170 cm Najwyzsza jakosc wykonania Gryf marki Gorilla Sports to artykuł najwyzszej jakosci dzieki zastosowaniu najkorzystniejszej stali chromowanej. W przeciwienstwie do wielu artykułów konkurencji gryfy Gorilla wyrózniaja sie pelnym wypelnieniem w srodku (wielu producentów zamiast jednolitego pretu proponuje rure, która moze sie zlamac przy wiekszym obciazeniu).

  Wszystkie produkty marki Gorilla Sports charakteryzuja sie niemiecka precyzja i najwyzsza jakoscia. Wygoda uzywania Dzieki zaimplementowaniu ryflowania na czesci chwytnej nie musisz obawiac sie, ze gryf wyslizgnie sie z rak w trakcie cwiczen.

  pokaźna czesc chwytna sprawia, ze jest dostosowany do róznych szerokosci ramion. Bezpieczne cwiczenia W komplecie z gryfem znajduja sie 2 zaciski gwiazdkowe do mocowania ciezarków, które zapewniaja bezpieczenstwo podczas treningu.

  progresywny design Gryf Gorilla zostal zaprojektowany poprzez niemieckich specjalistów. Wykonany z lustrzanej, chromowanej stali bedzie ozdoba Twojej domowej silowni.


☆ Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005) ☆

Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005) Najniższa Cena Online

☆ Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf mocno łamany 120cm HMS na zaciski gwiazdowe. By zapewnić pewne i wygodne trzymanie, część chwytna gryfu jest dokładnie radelkowana. W pakiecie znajdują się dwa zaciski śrubowe.

  Zaciski tego typu zapewniają w czasie wykonywania ćwiczeń jednostajne położenie ciężar na gryfie. Nakrętki posiadają w części wewnętrznej gumowe uszczelki, uniemożliwiające luzowaniu się obciążenia. Część gryfu jest gwintowana, co pozwala na szybkie i bezpieczne umieszczanie obciążenia.

  Gryf wykonywany jest z pełnego pręta stalowego, który poddany pozostał procesowi hartowania. Średnica gryfu wynosząca 30 milimetrów gwarantuje dużą , a także komfort ćwiczenia. Użyty cykl chromowania gryfu jest gwarancją zachowania jego wyglądu poprzez nad wyraz długi okres wykorzystywania, i stanowi najlepsze zabezpieczenie przed rdzą.

  Specyfikacja:

  Materiał: stal hartowana
  Wykończenie części chwytnej: radełkowana
  Zabezpieczenie antykorozyjne: chrom
  Zaciski: gwiazdowe
  liczba zacisków: 2 szt

  wymiary:

  długość: 120cm
  średnica: 30mm

  rozmiary części chwytnej:

  długość części chwytnej: 81cm
  średnica części chwytnej: 30mm

  Długość części na obciążenia:

  2 x 18,5cm

  Szerokość tulei blokującej obciążenie: 2 x 1cm
  Waga: 7,15kg
  Maksymalne obciążenie: 100kg

  Uwagi:

  Nie asygnowany do wykorzystywania komercyjnego
  Gwarancja 24 miesiące


☆ Hms Gryf prosty (9.1kg) + darmowy transport! (5907695516388) ☆

Hms Gryf prosty (9.1kg) + darmowy transport! (5907695516388) Najniższa Cena Online

☆ Hms Gryf prosty (9.1kg) + darmowy transport! (5907695516388) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Gryf prosty (9.1kg) + darmowy transport! (5907695516388)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis gryfu:
  GP 165cm HMS to gryf prosty na zaciski gwiazdowe. Żeby zapewnić pewne i komfortowe trzymanie, jego część chwytna jest skrupulatnie radełkowana. W pakiecie znajdują się dwa zaciski śrubowe.

  Zaciski tego typu zrównoważone położenie ciężaru na gryfie w czasie wykonywania ćwiczeń. Nakrętki w części wewnętrznej posiadają gumowe uszczelki, zapobiegające luzowaniu się obciążenia. Część gryfu jest gwintowana, co pozwala na szybkie i bezpieczne umieszczanie obciążenia.

  Przyrząd wytwarzano z pełnego pręta stalowego, który pozostał poddany procesowi hartowania. Średnica gryfu wynosząca 30 milimetrów zagwarantuje dużą oraz komfort ćwiczenia. Wykorzystany proces chromowania gryfu jest gwarancją zachowania jego wyglądu poprzez bardzo długi okres wykorzystywania, stanowi także najkorzystniejsze zabezpieczenie przed rdzą.

  Gryf prosty HMS przystępny jest w następujących wersjach: GP 200: 200cm, GP 180: 180cm, GP 165: 165cm, GP 120: 120cm.

  Specyfikacja:

  Materiał: stal hartowana
  Wykończenie części chwytnej: radełkowana
  Zabezpieczenie antykorozyjne: chrom
  Zaciski: gwiazdowe
  ilość zacisków: 2 sztuki
  wymiary:

  GP 200cm: długość: 200cm; waga: 10,80kg; średnica: 30mm
  GP 180cm: długość: 180cm; waga: 9,75kg; średnica: 30mm
  GP 165cm: długość: 165cm; waga: 9,10kg; średnica: 30mm
  GP 120cm: długość: 120cm; waga: 6,75kg; średnica: 30mm

  rozmiary części chwytnej:

  GP 200cm: długość części chwytnej: 122cm; średnica części chwytnej: 30mm
  GP 180cm: długość części chwytnej: 113cm; średnica części chwytnej: 30mm
  GP 165cm: długość części chwytnej: 106cm; średnica części chwytnej: 30mm
  GP 120cm: długość części chwytnej: 81cm; średnica części chwytnej: 30mm


  Długość części na obciążenia:

  GP 200cm: 2x 38cm
  GP 180cm: 2x 32,5cm
  GP 165cm: 2x 28,5cm
  GP 120cm: 2x 18,5cm  Szerokość tulei blokującej obciążenie: 2x 1 cm
  Maksymalne obciążenie:

  GP 200cm: 150kg
  GP 180cm: 150kg
  GP 165cm: 120kg
  GP 120cm: 100kg  Szerokość tulei blokującej obciążenie: 1 cm
  Maksymalne obciążenie:

  GP 200cm: 150kg
  GP 180cm: 150kg
  GP 165cm: 120kg
  GP 120cm: 100kg

  Uwagi:

  dokumenty, normy; CE
  Gwarancja 24 miesiące

☆ gryf prosty lekki 130cm 30mm 1,8kg, 100741-00060-0063 ☆

gryf prosty lekki 130cm 30mm 1,8kg, 100741-00060-0063 Najniższa Cena Online

☆ gryf prosty lekki 130cm 30mm 1,8kg, 100741-00060-0063 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorilla Sports
 • Nazwa produktu: gryf prosty lekki 130cm 30mm 1,8kg, 100741-00060-0063
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf prosty 170 cm chrom Gorilla Sports wyśmienity do cwiczen fitness Najwyzsza jakosc wykonania Gryf firmy Gorilla Sports to produkt najwyzszej jakosci dzieki zastosowaniu najlepszej stali chromowanej. Wszystkie produkty marki Gorilla Sports cechuja sie niemiecka precyzja i najwyzsza jakoscia.

  Wygoda uzywania Dzieki zaimplementowaniu gumowania na czesci chwytnej nie musisz obawiac sie, ze gryf wyslizgnie sie z rak podczas cwiczen. Szeroka czesc chwytna powoduje, ze jest dostosowany do róznych szerokosci ramion.

  Bezpieczne cwiczenia W komplecie z gryfem znajduja sie 2 sprezynowe zamki do mocowania ciezarków, które zapewniaja bezpieczenstwo podczas treningu. Nowoczesny design Gryf Gorilla zostal zaprojektowany przez niemieckich specjalistów.

  tworzony z chromowanej stali bedzie ozdoba Twojej domowej silowni.


☆ Hms Gryf prosty z gwintem i zaciskiem gwiazdowym (3 x 180 cm) + darmowy transport! (5907695516371) ☆

Hms Gryf prosty z gwintem i zaciskiem gwiazdowym (3 x 180 cm) + darmowy transport! (5907695516371) Najniższa Cena Online

☆ Hms Gryf prosty z gwintem i zaciskiem gwiazdowym (3 x 180 cm) + darmowy transport! (5907695516371) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Gryf prosty z gwintem i zaciskiem gwiazdowym (3 x 180 cm) + darmowy transport! (5907695516371)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  HMS Gryf Prosty 30mm 180cm Gwintowany Gryf prosty olimpijski o długości 180 cm z zaciskami sprężynowymi. Zaciski tego typu pewnie trzymają ciężar na swoim miejscu i nie rysują talerzy. Gryf realizowany jest z pełnego pręta stalowego, który poddany pozostał procesowi hartowania - to gwarancja jakości i wytrzymałości.

  Gryf do sztangi firmy GRYF HMS 180 to wysokiej jakości artykuł - nowy, konkretny, tradycyjny, stalowy, gwintowany. Fragmenty gryfu HMS, 17-06-089 są frezowane/radełkowane - co zapobiega wyślizgiwaniu się gryfu z dłoni podczas ćwiczeń.

  W zestawie dwa zaciski sprężynowe - najkorzystniejsze z możliwych zabezpieczenie przed zsuwaniem się znacznych obciążeń! Ćwicząc używając do tego celu gryfu GRYF HMS 180 i przypasowanych do własnych potrzeb i możliwości obciążeń - rozwijasz partie mięśni: naramiennych i klatki piersiowej, naramiennych i trójgłowy ramion (tricepsami), dwugłowy ramion (biceps) i górnych grzbietu, przedramion, trójgłowych ramion (triceps).

  Specyfikacja towaru:produkt nowy, wysokiej jakości;solidny i bezpieczny;produkowany z najlepszych materiałów;konwencjonalny, gwintowany, stalowy;materiał: stal chromowana;frezowane/radełkowane fragmenty zapobiegają wyślizgiwaniu się gryfu z rąk;w komplecie dwa zaciski sprężynowe;wyposażony w bezpieczne tuleje;pasuje do wszelkich obciążeń z otworem o średnicy 50 mm;średnica: 50 mm;długość: 180 cm;długość części chwytnej: 107 cm;długość części na ciężary (gwintu): 2 x 32,5 cm;średnica części chwytnej: ok.

  28 mm;maksymalne obciążenie: 300 kg;w zestawie 2 szt. Zacisków;waga produktu: 14 kg.Poniżej prezentujemy jedno z najszczególniej modnych i prostszych ćwiczeń - nieprzeciętne dla osób początkujących, rozwijające biceps.

  ćwiczenie: uginanie przedramion ze sztangą prostą, z podchwytem: Stajemy w postawie wyprostowanej, rozkrok na szerokość bioder. Sztangę prostą trzymamy w obu dłoniach podchwytem na wysokości górnej części ud, rozstaw rąk na szerokość barków albo nieco szerzej, plecy wyprostowane, brzuch wciągnięty.

  Przed rozpoczęciem ruchu, bierzemy wdech, a następnie uginając przedramiona podnosimy sztangę powoli, płynnym ruchem po kole do góry, aż do pełnego ugięcia dłoni. W końcowej fazie ruchu następuje wydech. Następnie, trzymając poprzez cały czas ciężar pod kontrolą, opuszczamy sztangę po tym samym torze do pozycji wyjściowej.

  podczas opuszczania sztangi robimy równocześnie wdech. Należy zwrócić szczególną uwagę,podczas unoszenia, jak i opuszczania ciężaru nie upraszczać sobie ruchu kołysaniem tułowia. Łokcie powinny poprzez cały czas przylegać do boków tułowia.

  W górnym położeniu sztangi, by mięśnie bicepsów nie utraciły swojego napięcia, należy minimalnie pochylić tułów do przodu. Ćwiczenie to wpływa na rozwój mięśni ramion i przedramion. W szczególności zaangażowane są: mięsień dwugłowy ramienia (biceps) i mięsień ramienny i w mniejszym stopniu mięsień ramienno-promieniowy....


☆ gryf prosty 150cm 30mm 8kg, 100066-00004-0064 ☆

gryf prosty 150cm 30mm 8kg, 100066-00004-0064 Najniższa Cena Online

☆ gryf prosty 150cm 30mm 8kg, 100066-00004-0064 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorilla Sports
 • Nazwa produktu: gryf prosty 150cm 30mm 8kg, 100066-00004-0064
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf prosty 150cm x 30mm Najwyzsza jakosc wykonania Gryf firmy Gorilla Sports to towar najwyzszej jakosci dzieki zastosowaniu najlepszej stali chromowanej. W przeciwienstwie do wielu produktów konkurencji gryfy Gorilla wyrózniaja sie pelnym wypelnieniem w srodku (wielu producentów zamiast jednolitego pretu oferuje rure, która moze sie zlamac przy wiekszym obciazeniu).

  Wszystkie produkty firmy Gorilla Sports cechuja sie niemiecka precyzja i najwyzsza jakoscia. Wygoda uzywania Dzieki zastosowaniu ryflowania na czesci chwytnej nie musisz obawiac sie, ze gryf wyslizgnie sie z rak podczas cwiczen.

  spora czesc chwytna powoduje, ze jest dobrany do róznych szerokosci ramion. Bezpieczne cwiczenia W pakiecie z gryfem znajduja sie 2 sprezynowe zamki do mocowania ciezarków, które zapewniaja bezpieczenstwo w trakcie treningu.

  progresywny design Gryf Gorilla zostal zaprojektowany poprzez niemieckich specjalistów. Wykonany z lustrzanej, chromowanej stali bedzie ozdoba Twojej domowej silowni.


☆ gryf do hantli 35 cm 30mm (4260200841148) ☆

gryf do hantli 35 cm 30mm (4260200841148) Najniższa Cena Online

☆ gryf do hantli 35 cm 30mm (4260200841148) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorilla Sports
 • Nazwa produktu: gryf do hantli 35 cm 30mm (4260200841148)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  krótki gryf Gorilla Sports chrom O calkowitej dlugosci 35 cm Najwyzsza jakosc wykonania Gryf firmy Gorilla Sports to produkt najwyzszej jakosci dzieki zastosowaniu najkorzystniejszej stali chromowanej. W przeciwienstwie do wielu towarów konkurencji gryfy Gorilla wyrózniaja sie pelnym wypelnieniem w srodku (wielu producentów zamiast jednolitego pretu proponuje rure, która moze sie zlamac przy wiekszym obciazeniu).

  Wszystkie produkty firmy Gorilla Sports znamionuja sie niemiecka precyzja i najwyzsza jakoscia. Wygoda uzywania Dzieki zaimplementowaniu ryflowania na czesci chwytnej nie musisz obawiac sie, ze gryf wyslizgnie sie z rak podczas cwiczen.

  Bezpieczne cwiczenia W pakiecie z gryfem znajduja sie 2 zaciski do mocowania ciezarków, które zapewniaja bezpieczenstwo podczas treningu. Progresywny design Gryf Gorilla zostal zaprojektowany przez niemieckich specjalistów.

  wyprodukowany z lustrzanej, chromowanej stali bedzie ozdoba Twojej domowej silowni.


☆ Gryf prosty długi 170cm 30 mm 10 kg marki Gorilla sports ☆

Gryf prosty długi 170cm 30 mm 10 kg marki Gorilla sports Najniższa Cena Online

☆ Gryf prosty długi 170cm 30 mm 10 kg marki Gorilla sports - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorilla Sports
 • Nazwa produktu: Gryf prosty długi 170cm 30 mm 10 kg marki Gorilla sports
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf gwintowany prosty GORILLA SPORTS Najwyzsza jakosc wykonania Gryf firmy Gorilla Sports to produkt najwyzszej jakosci dzieki zastosowaniu najkorzystniejszej stali chromowanej. W przeciwienstwie do wielu produktów konkurencji gryfy Gorilla wyrózniaja sie pelnym wypelnieniem w srodku (wielu producentów zamiast jednolitego pretu proponuje rure, która moze sie zlamac przy wiekszym obciazeniu).

  Wszystkie produkty firmy Gorilla Sports znamionuja sie niemiecka precyzja i najwyzsza jakoscia. Wygoda uzywania Dzieki zaimplementowaniu ryflowania na czesci chwytnej nie musisz obawiac sie, ze gryf wyslizgnie sie z rak podczas cwiczen.

  spora czesc chwytna sprawia, ze jest dopasowany do róznych szerokosci ramion. Bezpieczne cwiczenia Gryf jest gwintowany oraz wyposazony w 2 zabezpieczenia gwiazdkowe do mocowania ciezarków, co zagwarantuje jeszcze wiekszy komfort i bezpieczenstwo w trakcie treningu.

  postępowy design Gryfy Gorilla zostaly zaprojektowane przez niemieckich specjalistów. Produkowane z lustrzanej, chromowanej stali beda ozdoba Twojej domowej silowni.Podobne zestawienia:


Najtańsze gryfy o średnicy 30 mm do sztangi – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze gryfy o średnicy 30 mm do sztangi, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gryfów o średnicy 30 mm do sztangi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ gryf do hantli 35 cm 30mm (4260200841148) ☆

gryf do hantli 35 cm 30mm (4260200841148) Najniższa Cena Online

☆ gryf do hantli 35 cm 30mm (4260200841148) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorilla Sports
 • Nazwa produktu: gryf do hantli 35 cm 30mm (4260200841148)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  krótki gryf Gorilla Sports chrom O calkowitej dlugosci 35 cm Najwyzsza jakosc wykonania Gryf producenta Gorilla Sports to artykuł najwyzszej jakosci dzieki zaimplementowaniu najkorzystniejszej stali chromowanej. W przeciwienstwie do wielu towarów konkurencji gryfy Gorilla wyrózniaja sie pelnym wypelnieniem w srodku (wielu producentów zamiast jednolitego pretu proponuje rure, która moze sie zlamac przy wiekszym obciazeniu).

  Wszystkie produkty firmy Gorilla Sports znamionuja sie niemiecka precyzja i najwyzsza jakoscia. Wygoda uzywania Dzieki zaimplementowaniu ryflowania na czesci chwytnej nie musisz obawiac sie, ze gryf wyslizgnie sie z rak podczas cwiczen.

  Bezpieczne cwiczenia W pakiecie z gryfem znajduja sie 2 zaciski do mocowania ciezarków, które zapewniaja bezpieczenstwo podczas treningu. Postępowy design Gryf Gorilla zostal zaprojektowany przez niemieckich specjalistów.

  produkowany z lustrzanej, chromowanej stali bedzie ozdoba Twojej domowej silowni.


☆ Gryf HMS z gwintem i zaciskiem 30mm x 35 cm, GRYFHMSGPR3535CM30MM ☆

Gryf HMS z gwintem i zaciskiem 30mm x 35 cm, GRYFHMSGPR3535CM30MM Najniższa Cena Online

☆ Gryf HMS z gwintem i zaciskiem 30mm x 35 cm, GRYFHMSGPR3535CM30MM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Gryf HMS z gwintem i zaciskiem 30mm x 35 cm, GRYFHMSGPR3535CM30MM
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf niedługi 35cm Gwintowany 30mm HMS Gryf klasyczny krótki, gwintowany stalowy, wykonany z pełnego pręta stalowego. W pakiecie zestaw dwóch nakrętek/pierścieni. Gryf krótki, gwintowany HMS, GP35 35 cm skrupulatnie radełkowaną część chwytną uniemożliwiającą wyślizgiwaniu się z rąk podczas najistotniej wymagającego treningu.

  wyprodukowany pozostał z materiałów najwyższej jakości, co w stanowczy sposób wpływa na jego solidność. W pakiecie znajdują się dwa zaciski śrubowe, które zrównoważone położenie ciężaru na gryfie podczas realizowania ćwiczeń.

  Po połączeniu gryfu HMS, GP35 z dopasowanym do własnych potrzeb i możliwości obciążeniem - uzyskujecie przyrząd o mistrzowskiej nazwie "sztangielka", który służy do realizowania treningów siłowych w domowym zaciszu!

  dane techniczne:produkt nowy,stworzony z materiałów wysokiej jakości;konkretny i bezpieczny;gryf stalowy, chromowany;przeznaczenie: do treningu siłowego przy użyciu talerz;rozwija i wzmacnia mięśnie górnych partii ciała;w pakiecie 2 zaciski gwiazdowe;średnica gryfu - 30 mm;długość całkowita - 35 cm;szerokość części chwytnej - 13 cm;szerokość części na obciążenia - 10 cm;szerokość tulei blokującej obciążenie - 1 cm;waga z pierścieniami - 2,25 kg;maksymalne obciążenie: 50 kg.

  Jednym z lubianych ćwiczeń jest ćwiczenie na tzw. "biceps". Ćwiczenie: unoszenie ramion ze sztangielkami: Unoszenie przedramion z obrotem jest jednym z najlepszych ćwiczeń rozwijających mięśnie dwugłowe ramienia.

  Działa ono widocznie sprawniej niżeli pozostałe ćwiczenia wzmacniające bicepsy. Stań w niewielkim rozkroku z w pełni wyprostowanymi rękami. Weź sztangielki i ustaw je tak, aby grzbiety rąk zwrócone były na zewnątrz.

  Weź głęboki wdech i unieś przedramiona. W momencie gdy znajdą się w pozycji równoległej do podłogi (w stawie łokciowym utworzy się kąt 90°) obróć dłonie grzbietami do dołu. Ruch ten powinien być wytworzony w miarę możliwości niezwykle płynnie.

  Staraj się unieść sztangielki realnie jak najwyżej. Kiedy będziesz opuszczać przedramiona, zrób wydech. Cały czas należy kontrolować ruch. Dłonie mają być zwrócone grzbietami do dołu, a po przekroczeniu linii poziomej należy je obrócić grzbietami na zewnątrz.

  W takim ustawieniu powinny pozostać poprzez całą dolną fazę ćwiczenia. Ćwiczenie należy powtórzyć w 2 seriach po 10 unoszeń....


☆ gryf prosty lekki 130cm 30mm 1,8kg, 100741-00060-0063 ☆

gryf prosty lekki 130cm 30mm 1,8kg, 100741-00060-0063 Najniższa Cena Online

☆ gryf prosty lekki 130cm 30mm 1,8kg, 100741-00060-0063 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gorilla Sports
 • Nazwa produktu: gryf prosty lekki 130cm 30mm 1,8kg, 100741-00060-0063
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf prosty 170 cm chrom Gorilla Sports nieprzeciętny do cwiczen fitness Najwyzsza jakosc wykonania Gryf firmy Gorilla Sports to towar najwyzszej jakosci dzieki zastosowaniu najkorzystniejszej stali chromowanej. Wszystkie produkty producenta Gorilla Sports cechuja sie niemiecka precyzja i najwyzsza jakoscia.

  Wygoda uzywania Dzieki zastosowaniu gumowania na czesci chwytnej nie musisz obawiac sie, ze gryf wyslizgnie sie z rak w trakcie cwiczen. Obfita czesc chwytna sprawia, ze jest przypasowany do róznych szerokosci ramion.

  Bezpieczne cwiczenia W pakiecie z gryfem znajduja sie 2 sprezynowe zamki do mocowania ciezarków, które zapewniaja bezpieczenstwo w trakcie treningu. Nowoczesny design Gryf Gorilla zostal zaprojektowany przez niemieckich specjalistów.

  wyprodukowany z chromowanej stali bedzie ozdoba Twojej domowej silowni.


☆ Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005) ☆

Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005) Najniższa Cena Online

☆ Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Gryf HMS łamany 30 mm x 120 cm + DARMOWY TRANSPORT! (5907695590005)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf potężnie łamany 120cm HMS na zaciski gwiazdowe. Żeby zapewnić pewne i komfortowe trzymanie, część chwytna gryfu jest skrupulatnie radelkowana. W pakiecie znajdują się dwa zaciski śrubowe.

  Zaciski tego typu gwarantują w czasie wykonywania ćwiczeń stabilne położenie ciężar na gryfie. Nakrętki posiadają w części wewnętrznej gumowe uszczelki, uniemożliwiające luzowaniu się obciążenia. Część gryfu jest gwintowana, co umożliwia szybkie i bezpieczne umieszczanie obciążenia.

  Gryf realizowany jest z pełnego pręta stalowego, który poddany pozostał procesowi hartowania. Średnica gryfu wynosząca 30 milimetrów zapewnia dużą oraz komfort ćwiczenia. Wykorzystany proces chromowania gryfu jest gwarancją zachowania jego wyglądu poprzez nad wyraz długi okres wykorzystywania, i stanowi najkorzystniejsze zabezpieczenie przed rdzą.

  Specyfikacja:

  Materiał: stal hartowana
  Wykończenie części chwytnej: radełkowana
  Zabezpieczenie antykorozyjne: chrom
  Zaciski: gwiazdowe
  ilość zacisków: 2 szt

  rozmiary:

  długość: 120cm
  średnica: 30mm

  rozmiary części chwytnej:

  długość części chwytnej: 81cm
  średnica części chwytnej: 30mm

  Długość części na obciążenia:

  2 x 18,5cm

  Szerokość tulei blokującej obciążenie: 2 x 1cm
  Waga: 7,15kg
  Maksymalne obciążenie: 100kg

  Uwagi:

  Nie asygnowany do użytkowania komercyjnego
  Gwarancja 24 miesiące


☆ Gryf prosty z gwintem 120 cm (30mm) - 120 cm marki Hms ☆

Gryf prosty z gwintem 120 cm (30mm) - 120 cm marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Gryf prosty z gwintem 120 cm (30mm) - 120 cm marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Gryf prosty z gwintem 120 cm (30mm) - 120 cm marki Hms
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis gryfu:
  informacje
  • Meteriał: stal chromowana
  • Długość pełna: 120 cm
  • Średnica / Średnica części chwytnej: 3 cm
  • Długość części chwytnej: 81 cm
  • Długość części na obciążenia: 18,5 cm cm
  • Szerokość tulei blokującej obciążenie: 1 cm
  • Maksymalne obciążenie: 100 kg
  • Waga: 6,75 kg
  atuty
  • Stal hartowana najwyższej jakości
  • Radełkowane rękojeści
  • Chromowane zabezpieczenia antykorozyjne
  • 2 zaciski w pakiecie w kształcie gwiazdek
  • Gwintowana część gryfu dedykowana na obciążenia

  Przeznaczenie

  Model GP to stanowczo mocny gryf prosty, który znamionuje się gwiazdkowymi zaciskami. Zagwarantuje komfortowy i pewny chwyt dzięki skrupulatnemu wykonaniu.

  potężne zaciski

  Gwiazdkowe zaciski zrównoważone położenie ciężaru na gryfie w czasie realizowania ćwiczeń. Wewnętrzna część gryfu została wyekwipowana w gumowe uszczelki, które nie dopuszczą do poluzowania się obciążenia. Gwintowane części obciążeniowe sprawiają, że umieszczanie albo ściągnięcie talerzy jest bezpiecznie i prędkie.

  Szlachetne materiały

  Gwiazdkowe zaciski zrównoważone położenie ciężaru na gryfie w czasie wykonywania ćwiczeń. Wewnętrzna część gryfu pozostała zaopatrzona w gumowe uszczelki, które nie dopuszczą do poluzowania się obciążenia.


  Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

  HMS to marka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieustannie od roku 2000 marka dostarcza nowe, postępowe produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort używania, a rygorystyczne standardy produkcyjne niezawodność sprzętu i solidność przez sporo lat intensywnych ćwiczeń.

  obszerna gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu marki HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki i wioślarze. Osoby energicznie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy lubianym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a nawet gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

  producent oprócz rodzimego rynku nad wyraz prawidłowo prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych towarów. Zdobywca wielu nagród branżowych, a także stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


  artykuł
  marka
  Kod producenta
  17-6-089
  EAN
  5907695516395
  informacje podstawowe
  rodzaj
  Prosty
  Mocowanie zacisków
  Gwintowane
  Maksymalne obciążenie gryfu [kg]
  100
  Waga gryfu [kg]
  6.75
  Materiał wykonania
  Stal chromowana
  Średnica gryfu [mm]
  30
  Długość gryfu [cm]
  120


Podsumowanie, czyli jaki gryf o średnicy 30 mm do sztangi najlepszy?


Najlepszy gryf o średnicy 30 mm do sztangi w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy gryf o średnicy 30 mm do sztangi w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane gryfy – Zestawienie luty 2024

Jeżeli żaden z powyższych gryfów o średnicy 30 mm do sztangi nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych gryfów do sztangi.


Powiązania tematyczne:

 • jaki gryf o średnicy 30 mm do sztangi opinie,
 • dobre gryfy o średnicy 30 mm do sztangi cena,
 • ranking gryfów o średnicy 30 mm do sztangi,
 • gryf o średnicy 30 mm do sztangi jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o gryfach o średnicy 30 mm

#1 Gdzie szukać opinii o gryfach o średnicy 30 mm?

Aktualnie zaprezentowane informacje o gryfach o średnicy 30 mm odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki gryf o średnicy 30 mm do sztangi wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych gryfach o średnicy 30 mm warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z gryfami o średnicy 30 mm do sztangi, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki gryf o średnicy 30 mm do sztangi jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z gryfami o średnicy 30 mm do sztangi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach gryfy o średnicy 30 mm do sztangi to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *