FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking gryfów do hantli. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Gryfy do sztangi i hantli / Ranking gryfów do hantli


Pomagamy w wyborze dobrych gryfów do hantli. Opracowane zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gryfów do hantli,
 • TOP5 często wybieranych gryfów krótkich do hantli.

Jakie gryfy do hantli najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane gryfy do hantli, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gryfów do hantli, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Gryfik krótki 40 cm fi 30 mm marki Kelton ☆

Gryfik krótki 40 cm fi 30 mm marki Kelton Najniższa Cena Online

☆ Gryfik krótki 40 cm fi 30 mm marki Kelton - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KELTON
 • Nazwa produktu: Gryfik krótki 40 cm fi 30 mm marki Kelton
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  konkretnie wytwarzany gryfik krótki 40 cm fi 30 mm to sprzęt wygodny i prosty w użyciu. Za sprawą radełkowanych uchwytów należycie trzyma się w dłoni. Powyższe rozwiązanie usprawnia wykonywanie treningu mięśni biceps, a także triceps, a także ćwiczenia mięśni klatki piersiowej i barków. Prezentowany gryf nieprzeciętnie odnajdzie swoje użycie zarówno w domowej, jak również mistrzowskiej siłowni. Za sprawą długiej 12,5 cm części dedykowanej na montaż ciężarów użytkownik jest w stanie dowolnie powiększać ciężar gryfiku, a obciążenie już nigdy więcej nie będzie niestabilne, ponieważ ciężar rewelacyjnie przylega, co zapewnia 30 mm średnica. Artykuł jest w pełni bezpieczny z uwagi na śrubowe zaciski, które eliminują możliwość zsunięcia się talerzy z gryfu. Poręczne radełkowane uchwyty o długości 11,5 cm adekwatne utrzymywanie obciążeń. Większość gryfów to niedoważone konstrukcje. Gryf krótki 40 cm fi 30 mm ma idealną wagę, co przełoży się na świetne rezultaty ćwiczeń mięśni biceps oraz triceps oraz mięśni klatki piersiowej i barków.

  OPIS GRYFU:

  • profesjonalny chromowany gryf prosty z zaciskami śrubowymi.
  • Gryf gwintowany o długości 40 cm
  • Gwintowane końce – dzięki czemu osadzenie obciążenia jest proste i prędkie (blokuje się je szybkim ruchem za pomocą nakrętki blokującej)
  • Ryflowana część chwytna o specjalnych nacięciach krzyżowych, co gwarantuje pewny chwyt rękoma podczas ćwiczeń
  • Gryf posiada zaciski gwintowane, które równomiernie dociskają talerze i nie rysują się.
  • wytwarzany jest nad wyraz mocno - z najwyższej jakości tworzyw.

  informacje technicznE:

  • Długość części chwytnej: 12 cm
  • Średnica gryfu: 30 mm
  • Długość gwintu: 2 x 13 cm
  • Długość bloków: 2 x 1 cm
  • Waga gryfu: 2,5 kg
  • Max. Obciążenie: 150 kg

  komplet posiada:

  • Gryf - 1 sztuka
  • Zaciski - 2 sztuki

☆ Gryf HMS z gwintem i zaciskiem 30mm x 35 cm (5907695516357) ☆

Gryf HMS z gwintem i zaciskiem 30mm x 35 cm (5907695516357) Najniższa Cena Online

☆ Gryf HMS z gwintem i zaciskiem 30mm x 35 cm (5907695516357) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Gryf HMS z gwintem i zaciskiem 30mm x 35 cm (5907695516357)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf niedługi 35cm Gwintowany 30mm HMS Gryf tradycyjny niedługi, gwintowany stalowy, wyprodukowany z pełnego pręta stalowego. W pakiecie zestaw dwóch nakrętek/pierścieni. Gryf niedługi, gwintowany HMS, GP35 35 cm skrupulatnie radełkowaną część chwytną uniemożliwiającą wyślizgiwaniu się z dłoni w trakcie najbardziej wymagającego treningu.

  wykonany został z materiałów najwyższej jakości, co w znaczący sposób wpływa na jego odporność. W komplecie znajdują się dwa zaciski śrubowe, które jednostajne położenie ciężaru na gryfie podczas wykonywania ćwiczeń.

  Po połączeniu gryfu HMS, GP35 z dobranym do własnych potrzeb i możliwości obciążeniem - dostajecie przyrząd o mistrzowskiej nazwie "sztangielka", który służy do wykonywania treningów siłowych w domowym zaciszu!

  informacje technologiczne:towar nowy,wykonany z tworzyw wysokiej jakości;konkretny i bezpieczny;gryf stalowy, chromowany;przeznaczenie: do treningu siłowego przy użyciu talerz;rozwija i wzmacnia mięśnie górnych partii ciała;w pakiecie 2 zaciski gwiazdowe;średnica gryfu - 30 mm;długość pełna - 35 cm;szerokość części chwytnej - 13 cm;szerokość części na obciążenia - 10 cm;szerokość tulei blokującej obciążenie - 1 cm;waga z pierścieniami - 2,25 kg;maksymalne obciążenie: 50 kg.

  Jednym z popularnych ćwiczeń jest ćwiczenie na tzw. "biceps". Ćwiczenie: unoszenie ramion ze sztangielkami: Unoszenie przedramion z obrotem jest jednym z najlepszych ćwiczeń rozwijających mięśnie dwugłowe ramienia.

  Działa ono znacznie efektywniej niżeli pozostałe ćwiczenia wzmacniające bicepsy. Stań w niewielkim rozkroku z kompletnie wyprostowanymi rękami. Weź sztangielki i ustaw je tak, aby grzbiety rąk zwrócone były na zewnątrz.

  Weź głęboki wdech i unieś przedramiona. W chwili gdy znajdą się w pozycji równoległej do podłogi (w stawie łokciowym utworzy się kąt 90°) obróć dłonie grzbietami do dołu. Ruch ten powinien być wykonany w miarę możliwości nad wyraz płynnie.

  Staraj się unieść sztangielki osiągalnie jak najwyżej. Kiedy będziesz opuszczać przedramiona, zrób wydech. Cały czas należy kontrolować ruch. Dłonie mają być zwrócone grzbietami do dołu, a po przekroczeniu linii poziomej należy je obrócić grzbietami na zewnątrz.

  W takim ustawieniu powinny pozostać poprzez całą dolną fazę ćwiczenia. Ćwiczenie należy powtórzyć w 2 seriach po 10 unoszeń....Podobne zestawienia:


Najtańsze gryfy do hantli – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze gryfy do hantli, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gryfów do hantli jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Gryf HMS z gwintem i zaciskiem 30mm x 35 cm (5907695516357) ☆

Gryf HMS z gwintem i zaciskiem 30mm x 35 cm (5907695516357) Najniższa Cena Online

☆ Gryf HMS z gwintem i zaciskiem 30mm x 35 cm (5907695516357) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Gryf HMS z gwintem i zaciskiem 30mm x 35 cm (5907695516357)
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  Gryf krótki 35cm Gwintowany 30mm HMS Gryf konwencjonalny niedługi, gwintowany stalowy, tworzony z pełnego pręta stalowego. W komplecie zestaw dwóch nakrętek/pierścieni. Gryf krótki, gwintowany HMS, GP35 35 cm skrupulatnie radełkowaną część chwytną uniemożliwiającą wyślizgiwaniu się z dłoni w trakcie najistotniej wymagającego treningu.

  wytwarzany pozostał z tworzyw najwyższej jakości, co w znaczący sposób wpływa na jego trwałość. W pakiecie znajdują się dwa zaciski śrubowe, które zrównoważone położenie ciężaru na gryfie w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  Po połączeniu gryfu HMS, GP35 z dostosowanym do własnych potrzeb i możliwości obciążeniem - dostajecie przyrząd o mistrzowskiej nazwie "sztangielka", który służy do wykonywania treningów siłowych w domowym zaciszu!

  dane techniczne:produkt nowy,produkowany z tworzyw wysokiej jakości;konkretny i bezpieczny;gryf stalowy, chromowany;przeznaczenie: do treningu siłowego przy użyciu talerz;rozwija i wzmacnia mięśnie górnych partii ciała;w pakiecie 2 zaciski gwiazdowe;średnica gryfu - 30 mm;długość kompletna - 35 cm;szerokość części chwytnej - 13 cm;szerokość części na obciążenia - 10 cm;szerokość tulei blokującej obciążenie - 1 cm;waga z pierścieniami - 2,25 kg;maksymalne obciążenie: 50 kg.

  Jednym z lubianych ćwiczeń jest ćwiczenie na tzw. "biceps". Ćwiczenie: unoszenie ramion ze sztangielkami: Unoszenie przedramion z obrotem jest jednym z najlepszych ćwiczeń rozwijających mięśnie dwugłowe ramienia.

  Działa ono wyraźnie skuteczniej niż pozostałe ćwiczenia wzmacniające bicepsy. Stań w niewielkim rozkroku z kompletnie wyprostowanymi rękami. Weź sztangielki i ustaw je tak, aby grzbiety dłoni zwrócone były na zewnątrz.

  Weź głęboki wdech i unieś przedramiona. W momencie gdy znajdą się w pozycji równoległej do podłogi (w stawie łokciowym utworzy się kąt 90°) obróć dłonie grzbietami do dołu. Ruch ten powinien być wyprodukowany w miarę możliwości wyjątkowo płynnie.

  Staraj się unieść sztangielki realnie jak najwyżej. Kiedy będziesz opuszczać przedramiona, zrób wydech. Cały czas należy kontrolować ruch. Dłonie mają być zwrócone grzbietami do dołu, a po przekroczeniu linii poziomej należy je obrócić grzbietami na zewnątrz.

  W takim ustawieniu powinny pozostać przez całą dolną fazę ćwiczenia. Ćwiczenie należy powtórzyć w 2 seriach po 10 unoszeń....


☆ Gryfik krótki 40 cm fi 30 mm marki Kelton ☆

Gryfik krótki 40 cm fi 30 mm marki Kelton Najniższa Cena Online

☆ Gryfik krótki 40 cm fi 30 mm marki Kelton - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis gryfu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KELTON
 • Nazwa produktu: Gryfik krótki 40 cm fi 30 mm marki Kelton
 • Segment produktowy: Gryfy do sztang
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis gryfu:

  solidnie produkowany gryfik krótki 40 cm fi 30 mm to sprzęt wygodny i prosty w użyciu. Za sprawą radełkowanych uchwytów dobrze trzyma się w rąk. Powyższe rozwiązanie upraszcza wykonywanie treningu mięśni biceps, a także triceps, a także ćwiczenia mięśni klatki piersiowej i barków. Prezentowany gryf nadzwyczajnie wyszuka swoje zastosowanie zarówno w domowej, jak także profesjonalnej siłowni. Za sprawą długiej 12,5 cm części asygnowanej na montaż ciężarów użytkownik jest w stanie dowolnie rozszerzać ciężar gryfiku, a obciążenie już nigdy więcej nie będzie niestabilne, ponieważ ciężar wyśmienicie przylega, co zapewnia 30 mm średnica. Produkt jest w pełni bezpieczny z uwagi na śrubowe zaciski, które eliminują możliwość zsunięcia się talerzy z gryfu. Użyteczne radełkowane uchwyty o długości 11,5 cm stosowne utrzymywanie obciążeń. Większość gryfów to niedoważone konstrukcje. Gryf krótki 40 cm fi 30 mm ma wyśmienitą wagę, co przełoży się na genialne rezultaty ćwiczeń mięśni biceps i triceps, a także mięśni klatki piersiowej i barków.

  OPIS GRYFU:

  • mistrzowski chromowany gryf prosty z zaciskami śrubowymi.
  • Gryf gwintowany o długości 40 cm
  • Gwintowane końce – dzięki czemu osadzenie obciążenia jest proste i szybkie (blokuje się je szybkim ruchem przy pomocy nakrętki blokującej)
  • Ryflowana część chwytna o specjalnych nacięciach krzyżowych, co zagwarantuje pewny chwyt rękoma w trakcie ćwiczeń
  • Gryf posiada zaciski gwintowane, które równomiernie dociskają talerze i nie rysują się.
  • stworzony jest szczególnie mocno - z najwyższej jakości materiałów.

  dane technicznE:

  • Długość części chwytnej: 12 cm
  • Średnica gryfu: 30 mm
  • Długość gwintu: 2 x 13 cm
  • Długość bloków: 2 x 1 cm
  • Waga gryfu: 2,5 kg
  • Max. Obciążenie: 150 kg

  pakiet zawiera:

  • Gryf - 1 sztuka
  • Zaciski - 2 sztuki


Podsumowanie, czyli jaki gryf do hantli najlepszy?


Najlepszy gryf do hantli w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy gryf do hantli w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze gryfy do hantli – Ranking styczeń 2023

Jeżeli żaden z powyższych gryfów do hantli nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych gryfów krótkich do hantli.


Powiązania tematyczne:

 • jaki gryf do hantli opinie,
 • dobre gryfy do hantli cena,
 • ranking gryfów do hantli,
 • gryf do hantli jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o gryfach do hantli

#1 Gdzie szukać opinii o gryfach do hantli?

Aktualnie zaprezentowane informacje o gryfach do hantli odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki gryf do hantli wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych gryfach do hantli warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z gryfami do hantli, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki gryf do hantli jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z gryfami do hantli zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach gryfy do hantli to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *