FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking ekspanderów gumowych do ćwiczeń do 30 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ekspandery do ćwiczeń / Ranking ekspanderów gumowych do ćwiczeń do 30 zł


Pomagamy w wyborze dobrych ekspanderów gumowych do ćwiczeń do 30 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych ekspanderów gumowych do ćwiczeń do 30 zł,
 • TOP5 często wybieranych ekspanderów oporowych do ćwiczeń siłowych i treningu fitness.

Jakie ekspandery gumowe do 30 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane ekspandery gumowe do 30 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking ekspanderów gumowych do ćwiczeń do 30 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Hms Em01 ekspander gumowy ☆

Hms Em01 ekspander gumowy Najniższa Cena Online

☆ Hms Em01 ekspander gumowy - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Em01 ekspander gumowy
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Ekspander - Guma do ćwiczeń górnych partii ciała. EM01 Ekspander gumowy HMS, EG01 jest niezastąpionym przyrządem do wzmacniania i budowania masy mięśniowej górnej części ciała człowieka. Stosowany jest nie tylko w sytuacji pracy nad rzeźbą własnego ciała, ale także w rehabilitacji pourazowej.

  Model ten posiada 5 gumowych lin pełniących funkcję naciągów - produkowane są z szczególnie wytrzymałego tworzywa. Długość lin to 60 cm. Estetycznie produkowane uchwyty charakteryzują się dużą ergonomią i bezpieczeństwem.

  Ekspander HMS EM01 pozwala także na regulację - naciągi są wyjmowane, dzięki temu siłę rozciągania można przystosować do własnych sił i możliwości. Cały przyrząd wraz z uchwytami mierzy 80 cm. Ekspander to szczególnie modne urządzenie do ćwiczenia mięśni klatki piersiowej, ramion, pleców i nóg.

  Jest on wyjątkowo funkcjonalny, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca, więc można go zabrać w podróż, a także ćwiczyć nim w każdym miejscu. Ekspander to przyrząd do ćwiczeń, który osoby początkujące mogą wykorzystywać w treningu siłowym nad wieloma partiami ciała (mięśnie są intensywne w trakcie rozkurczu i skurczu).

  Może on zastąpić sporo sprzętów, które są przystępne na siłowni, na przykład: drążki do wznosinia, sztangi, wyciągi. Dane technologiczne:produkt nowy, wysokiej jakości;ekspander ręczny;tworzony z najkorzystniejszych materiałów;konkretny i bezpieczny;wygodny w użyciu;ma 5 gumowych naciągów;długość naciągów: 60 cm;długość pełna: 80 cm;uchwyty ze nienaturalnego tworzywa;kolor uchwytów: pomarańczowy.

  Poniżej pokazujemy przykłady ćwiczeń na klatkę piersiową z zastosowaniem ekspandera marki HMS, EG01: Postaraj się wykonać 3 serie po 12 powtórzeń. TRICEPSfrancuskie wyciskanie oburącz: Stajemy w lekkim rozkroku, nogą zakroczną stajemy na gumie.

  Trzymamy ekspander nad głową, z rękami ugiętymi w łokciach. Z tej pozycji prostujemy ręce nad głowę, jednocześnie rozciągając ekspander. Tempo ruchu umiarkowane, lub wolne ze stałym napięciem mięśni trójgłowych.

  Ruch odbywa się tylko w stawie łokciowym. Górna część ćwiczonego ramienia przez cały czas trwania ćwiczenia powinna pozostawać nieruchomo w pionowej pozycji. Francuskie wyciskanie jednorącz: Jak wyżej, tyle, iż ćwiczenie wykonujemy jedną ręką.

  Nie zapominając o treningu drugiej ręki. BICEPS uginanie ramion oburącz: Stajemy w rozkroku(na szerokość barków lub nieco szerzej)- ekspander chwytamy w zależności od tego, którą głowę bicepsu chcemy zaangażować bardziej.

  I tak stosownie: uchwyt wąski (węższy niżeli szerokość ramion) - większe zaangażowanie głów niedługich,uchwyt przeciętny (na szerokość ramion) - obie głowy zaangażowane w równym stopniu,uchwyt pokaźny (szerszy od ramion) - większe zaangażowanie głów długich.

  Tułów w trakcie ćwiczenia utrzymujemy w pozycji wyprostowanej(bez bujania nim). Zakres ruchu: od pełnego rozgięcia bicepsów(nie ramion)do pełnego ich skurczu. Pełne rozciągnięcie bicepsów, to nie to samo, co pełny wyprost ramion.

  Należy unikać(nie tylko w tym ćwiczeniu) tzw. ”przeprostów” ramion, czyli nadmiernego ich wyprostowywania(do pełnego zakresu ruchu w stawie łokciowym). Łokcie poprzez cały czas przylegają do tułowia-nie powinny uciekać na boki, ani w przód, gdyż powoduje to zaangażowanie innych mięśni do pracy.

  Należy pamiętać, iż ruch opuszczania musi być w pełni kontrolowany i wolniejszy od unoszenia. Uginanie ramienia w oparciu o kolano, jednorącz: Jest to ćwiczenie formujące zarys bicepsów-ich wierzchołek.

  Wymaga ono wielkiej koncentracji w czasie realizowania. Pochylamy się lekko do przodu. Chwytamy rączkę ekspandera i opieramy łokieć o wewnętrzną część uda. Ruch powinien posiadać wolne tempo (równocześnie podczas unoszenia i opuszczania) - jest to ćwiczenie koncentryczne i technologia jest w nim ważniejsza od wielkości ciężaru.

  Ramiona „zamykamy” do końca, napinając maksymalnie mięsień. Prostujemy ramię(jak w innych ćwiczeniach na mięśnie dwugłowe)tylko do momentu pełnego rozciągnięcia bicepsów, nie do pełnego zakresu ruchu w stawie łokciowym.

  BARKI, MIĘŚNIE NARAMIENNE: unoszenie ramion w przód – angażuje przednie i boczne mięśnie naramienne: Rozkrok nieco szerzej od barków, uchwyt na szerokość barków. Podnosimy ramiona miarowym ruchem (bez szarpania) ponad poziom barków i opuszczamy ponadto płynnym ruchem.

  Staramy się nie bujać tułowiem. W szczytowym położeniu można zatrzymać ruch na chwilę w celu uzupełniającego napięcia mięśni. W fazie negatywnej (opuszczanie ramion) utrzymujemy pełną kontrolę nad ciężarem.

  unoszenie ramion bokiem, w górę – angażuje środkowe partie mięśni naramiennych: Ręce nieco ugięte w łokciach, opuszczone w dół, dłonie wewnętrznymi stronami skierowane do środka. Ruch unoszenia rozpoczynamy przy ugiętych rękach, łokcie w każdej fazie ruchu wyprzedzają dłonie.

  Sztangielki podwyższamy powyżej linii barków i bez zatrzymania opuszczamy powoli w dół (lub przytrzymujemy w pozycji szczytowej poprzez chwilę w celu dodatkowego napięcia mięśni). Podwyższanie ramion wzdłuż tułowia - angażuje wszystkie partie mięśni naramiennych, mięsień czworoboczny grzbietu (tzw.

  kapturowy) W pozycji stojącej,rozkrok nieco szerszy od rozstawu barków, uchwyt wąski. Ruchem wolnym i kontrolowanym wznosimy ramiona w kierunku brody, starając przemieszczać się osiągalnie najbliżej tułowia.

  Łokcie przez cały czas trzymamy powyżej dłoni. Ruch unoszenia kończymy, gdy dłonie znajdą się na wysokości klatki piersiowej (lub staramy się podciągnąć aż do brody), opuszczamy jeszcze powoli, unikamy odchylania i bujania tułowia.

  Koncentrujemy się na unoszeniu łokci. NOGI martwy ciąg na prostych nogach – włącza prostowniki grzbietu, mięśnie dwugłowe ud, mięśnie pośladkowe: Stajemy w rozkroku nieco mniejszym od szerokości barków.

  Nogi minimalnie ugięte w kolanach-zupełnie proste nogi prosto ulegają kontuzjom-bardzo kolana. Uginamy się w pasie, przy jednoczesnym wygięciu do we wnętrzu dolnego odcinka grzbietu. Staramy się, by dłonie prowadzone były poprzez cały czas blisko ciała....


☆ One fitness Exm10 ekspander gumowy (5907695532296) ☆

One fitness Exm10 ekspander gumowy (5907695532296) Najniższa Cena Online

☆ One fitness Exm10 ekspander gumowy (5907695532296) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ONE FITNESS
 • Nazwa produktu: One fitness Exm10 ekspander gumowy (5907695532296)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:
  EXM10 ONE FITNESS - to kompaktowy przyrząd do ćwiczeń górnych partii ciała. Produkt składa się z pięciu gumowych naciągów zakończonych uchwytami, które można wyciągać i tym samym regulować liczbę naciągów. Ekspander ma sprawdzoną konstrukcję, której mocne strony docenią najbardziej wymagający użytkownicy. EXM10 został wytworzony z tworzyw najlepszej jakości, gwarantujących długą żywotność oraz bezpieczeństwo. Przyrząd służy do realizowania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, stanowinadzwyczajny dodatek do treningu aerobowego. Regularna praca z użyciem ekspandera EXM10 ONE Fitness poprawi: kondycję, rozszerza sprężystość stawów, a także pomoże spalić zbędną tkankę tłuszczową. Małe rozmiary produktu w połączeniu z jego uniwersalnością sprawiają, że jest to wspaniały przyrząd do użytkowania domowego. Starczy nieduża przestrzeń, aby za jego pomocą wykonać dowolnie dobrany pakiet ćwiczeń. Docenią go też osoby poszukujące przyrządu, który pomoże im przeprowadzić szybką rozgrzewkę przez właściwym treningiem. Specyfikacja
  • Średnica linki: 6,6 mm
  • Długość naciągów: 57 cm
  • Długość kompletna: 79,5 cm
  • Gumowe naciągi: 5 szt.
  • Uchwyty z nienaturalnego tworzywa
  Uwagi
  • Gwarancja 24 miesiące


Podobne zestawienia:


Najtańsze ekspandery gumowe do 30 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze ekspandery gumowe do 30 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich ekspanderów gumowych do ćwiczeń do 30 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hms Em01 ekspander gumowy ☆

Hms Em01 ekspander gumowy Najniższa Cena Online

☆ Hms Em01 ekspander gumowy - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Em01 ekspander gumowy
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Ekspander - Guma do ćwiczeń górnych partii ciała. EM01 Ekspander gumowy HMS, EG01 jest niezastąpionym przyrządem do wzmacniania i budowania masy mięśniowej górnej części ciała człowieka. Stosowany jest nie tylko w przypadku pracy nad rzeźbą własnego ciała, ale także w rehabilitacji pourazowej.

  Model ten posiada 5 gumowych lin pełniących funkcję naciągów - wytwarzane są z szczególnie wytrzymałego tworzywa. Długość lin to 60 cm. Estetycznie tworzone uchwyty charakteryzują się dużą ergonomią i bezpieczeństwem.

  Ekspander HMS EM01 pozwala także na regulację - naciągi są wyjmowane, dzięki temu siłę rozciągania można dostosować do własnych sił i możliwości. Cały przyrząd wraz z uchwytami mierzy 80 cm. Ekspander to szczególnie popularne urządzenie do ćwiczenia mięśni klatki piersiowej, ramion, pleców oraz nóg.

  Jest on szczególnie ergonomiczny, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca, więc można go wziąć w podróż, a także ćwiczyć nim w każdym miejscu. Ekspander to przyrząd do ćwiczeń, który osoby początkujące mogą wykorzystywać w treningu siłowym nad wieloma partiami ciała (mięśnie są intensywne podczas rozkurczu i skurczu).

  Może on zastąpić sporo sprzętów, które są przystępne na siłowni, na przykład: drążki do wznosinia, sztangi, wyciągi. Informacje technologiczne:produkt nowy, wysokiej jakości;ekspander ręczny;stworzony z najlepszych materiałów;potężny i bezpieczny;komfortowy w użyciu;posiada 5 gumowych naciągów;długość naciągów: 60 cm;długość pełna: 80 cm;uchwyty ze nienaturalnego tworzywa;kolor uchwytów: pomarańczowy.

  Poniżej demonstrujemy przykłady ćwiczeń na klatkę piersiową z zastosowaniem ekspandera marki HMS, EG01: Postaraj się wykonać 3 serie po 12 powtórzeń. TRICEPSfrancuskie wyciskanie oburącz: Stajemy w lekkim rozkroku, nogą zakroczną stajemy na gumie.

  Trzymamy ekspander nad głową, z rękami ugiętymi w łokciach. Z tej pozycji prostujemy ręce nad głowę, równocześnie rozciągając ekspander. Tempo ruchu umiarkowane, lub wolne ze stałym napięciem mięśni trójgłowych.

  Ruch odbywa się wyłącznie w stawie łokciowym. Górna część ćwiczonego ramienia przez cały czas trwania ćwiczenia powinna pozostawać nieruchomo w pionowej pozycji. Francuskie wyciskanie jednorącz: Jak wyżej, tyle, iż ćwiczenie wykonujemy jedną ręką.

  Nie zapominając o treningu drugiej ręki. BICEPS uginanie ramion oburącz: Stajemy w rozkroku(na szerokość barków albo nieco szerzej)- ekspander chwytamy w zależności od tego, którą głowę bicepsu chcemy zaangażować bardziej.

  I tak trafnie: uchwyt wąski (węższy aniżeli szerokość ramion) - pokaźniejsze zaangażowanie głów krótkich,uchwyt średni (na szerokość ramion) - obie głowy zaangażowane w równym stopniu,uchwyt obszerny (szerszy od ramion) - większe zaangażowanie głów długich.

  Tułów podczas ćwiczenia utrzymujemy w pozycji wyprostowanej(bez bujania nim). Zakres ruchu: od pełnego rozgięcia bicepsów(nie ramion)do pełnego ich skurczu. Pełne rozciągnięcie bicepsów, to nie to samo, co pełny wyprost ramion.

  Należy unikać(nie tylko w tym ćwiczeniu) tzw. ”przeprostów” ramion, czyli nadmiernego ich wyprostowywania(do pełnego zakresu ruchu w stawie łokciowym). Łokcie poprzez cały czas przylegają do tułowia-nie powinny uciekać na boki, ani w przód, gdyż powoduje to zaangażowanie innych mięśni do pracy.

  Należy pamiętać, iż ruch opuszczania musi być w pełni kontrolowany i wolniejszy od unoszenia. Uginanie ramienia w oparciu o kolano, jednorącz: Jest to ćwiczenie kształtujące kształt bicepsów-ich wierzchołek.

  Wymaga ono sporej koncentracji w czasie realizowania. Pochylamy się lekko do przodu. Chwytamy rączkę ekspandera i opieramy łokieć o wewnętrzną część uda. Ruch powinien posiadać wolne tempo (jednocześnie w trakcie unoszenia i opuszczania) - jest to ćwiczenie koncentryczne i technologia jest w nim ważniejsza od wielkości ciężaru.

  Ramiona „zamykamy” do końca, napinając maksymalnie mięsień. Prostujemy ramię(jak w innych ćwiczeniach na mięśnie dwugłowe)tylko do momentu pełnego rozciągnięcia bicepsów, nie do pełnego zakresu ruchu w stawie łokciowym.

  BARKI, MIĘŚNIE NARAMIENNE: unoszenie ramion w przód – angażuje przednie i boczne mięśnie naramienne: Rozkrok nieco szerzej od barków, uchwyt na szerokość barków. Podciągamy ramiona miarowym ruchem (bez szarpania) ponad poziom barków i opuszczamy ponadto płynnym ruchem.

  Staramy się nie bujać tułowiem. W szczytowym położeniu można zatrzymać ruch na chwilę w celu dodatkowego napięcia mięśni. W fazie negatywnej (opuszczanie ramion) utrzymujemy całkowitą kontrolę nad ciężarem.

  unoszenie ramion bokiem, w górę – włącza środkowe partie mięśni naramiennych: Ręce nieco ugięte w łokciach, opuszczone w dół, dłonie wewnętrznymi stronami skierowane do środka. Ruch unoszenia rozpoczynamy przy ugiętych rękach, łokcie w każdej fazie ruchu wyprzedzają dłonie.

  Sztangielki wznosimy powyżej linii barków i bez zatrzymania opuszczamy powoli w dół (lub przytrzymujemy w pozycji szczytowej przez chwilę w celu dopełniającego napięcia mięśni). Podwyższanie ramion wzdłuż tułowia - włącza wszystkie partie mięśni naramiennych, mięsień czworoboczny grzbietu (tzw.

  kapturowy) W pozycji stojącej,rozkrok nieco szerszy od rozstawu barków, uchwyt wąski. Ruchem wolnym i kontrolowanym wznosimy ramiona w kierunku brody, starając przemieszczać się realnie najbliżej tułowia.

  Łokcie poprzez cały czas trzymamy powyżej rąk. Ruch unoszenia kończymy, gdy dłonie znajdą się na wysokości klatki piersiowej (albo staramy się podciągnąć aż do brody), opuszczamy ponadto powoli, unikamy odchylania i bujania tułowia.

  Koncentrujemy się na unoszeniu łokci. NOGI martwy ciąg na prostych nogach – angażuje prostowniki grzbietu, mięśnie dwugłowe ud, mięśnie pośladkowe: Stajemy w rozkroku nieco mniejszym od szerokości barków.

  Nogi minimalnie ugięte w kolanach-zupełnie proste nogi prosto ulegają kontuzjom-szczególnie kolana. Uginamy się w pasie, przy jednoczesnym wygięciu do w środku dolnego odcinka grzbietu. Staramy się, by dłonie prowadzone były przez cały czas blisko ciała....


☆ One fitness Exm10 ekspander gumowy (5907695532296) ☆

One fitness Exm10 ekspander gumowy (5907695532296) Najniższa Cena Online

☆ One fitness Exm10 ekspander gumowy (5907695532296) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ONE FITNESS
 • Nazwa produktu: One fitness Exm10 ekspander gumowy (5907695532296)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:
  EXM10 ONE FITNESS - to kompaktowy przyrząd do ćwiczeń górnych partii ciała. Artykuł składa się z pięciu gumowych naciągów zakończonych uchwytami, które można wydobywać i tym samym regulować liczbę naciągów. Ekspander posiada sprawdzoną konstrukcję, której zalety docenią najbardziej wymagający użytkownicy. EXM10 został wytwarzany z materiałów najlepszej jakości, zapewniających długą żywotność i bezpieczeństwo. Przyrząd służy do realizowania ćwiczeń ogólnorozwojowych i rehabilitacyjnych, stanowiznakomity dodatek do treningu aerobowego. Regularna praca z użyciem ekspandera EXM10 ONE Fitness poprawi: kondycję, powiększa elastyczność stawów i pomoże spalić zbędną tkankę tłuszczową. Drobne rozmiary artykułu w połączeniu z jego uniwersalnością powodują, iż jest to perfekcyjny przyrząd do stosowania domowego. Wystarczy niewielka przestrzeń, żeby za jego pomocą wykonać dowolnie dopasowany komplet ćwiczeń. Docenią go na dodatek osoby poszukujące przyrządu, który pomoże im przeprowadzić szybką rozgrzewkę przez właściwym treningiem. Specyfikacja
  • Średnica linki: 6,6 mm
  • Długość naciągów: 57 cm
  • Długość kompletna: 79,5 cm
  • Gumowe naciągi: 5 szt.
  • Uchwyty z sztucznego tworzywa
  Uwagi
  • Gwarancja 24 miesiące


Podsumowanie, czyli jaki ekspander gumowy do ćwiczeń do 30 zł najlepszy?


Najlepszy ekspander gumowy do ćwiczeń do 30 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ekspander gumowy do ćwiczeń do 30 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane ekspandery treningowe – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żaden z powyższych ekspanderów gumowych do ćwiczeń do 30 zł nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych ekspanderów oporowych do ćwiczeń siłowych i treningu fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ekspander gumowy do ćwiczeń do 30 zł opinie,
 • dobre ekspandery gumowe do 30 zł cena,
 • ranking ekspanderów gumowych do ćwiczeń do 30 zł,
 • ekspander gumowy do ćwiczeń do 30 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o ekspanderach gumowych do 30 zł

#1 Gdzie szukać opinii o ekspanderach gumowych do 30 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o ekspanderach gumowych do 30 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki ekspander gumowy do ćwiczeń do 30 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych ekspanderach gumowych do 30 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z ekspanderami gumowych do ćwiczeń fitness i treningu siłowego do 30 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ekspander gumowy do ćwiczeń do 30 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ekspanderami gumowych do ćwiczeń fitness i treningu siłowego do 30 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach ekspandery gumowe do 30 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *