FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking drążków do podciągania HMS. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Drążki do ćwiczeń / Ranking drążków do podciągania HMS


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drążków do podciągania HMS. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drążków do podciągania HMS,
 • TOP5 często wybieranych drążków treningowych do podciągania.

Jakie drążki do podciągania HMS najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drążki do podciągania HMS, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drążków do podciągania HMS, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Hms Drążek do podciągania dd201 ☆

Hms Drążek do podciągania dd201 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek do podciągania dd201 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek do podciągania dd201
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi to zestaw od HMS, z którym zbudujesz swoją formę. Te dwa urządzenia pozwolą Ci wykonać wielofunkcyjny trening. Ćwicz mięśnie pleców, ramion, barków, klatki piersiowej i brzucha, korzystając z jednego produktu!

  Drążek rozporowy

  DDG03 jest nieskomplikowany w konstrukcji i demontażu, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca i można go przenosić według własnych potrzeb. Możesz go zamocować między framugami drzwi lub ścianami o szerokości od 96 do 130 cm. Drążek jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, został pokryty antypoślizgową powłoką, a podpórki po dwóch stronach zapewnią Ci maksymalne bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń. Dzięki poziomicy będziesz mieć pewność, że DDG03 został poprawnie zamontowany.

  Kółka gimnastyczne

  To proste, ale skuteczne narzędzie do treningu całego ciała. Możesz je zamocować do drążka albo używać osobno. Kółka są produkowane z wytrzymałego tworzywa sztucznego i perfekcyjnie dostosowują się do rąk. Dzięki nim możesz wykonywać przeróżne ćwiczenia na mięśnie brzucha, pleców, ramion, nóg i pośladków.

  pakiet

  Drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi to zestaw, który sprawdzi się równocześnie dla początkujących, jak i nowoczesnych użytkowników. Możesz go użyć do treningu siłowego, rozciągającego lub balansującego. Niezależnie od tego, jakie masz cele i pasje, drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi pomoże Ci osiągnąć je w domowym zaciszu.

  Podstawowe ćwiczenia z DDG03:

  podnosinie na drążku nachwytem lub podchwytem - to tradycyjne ćwiczenie na mięśnie pleców, ramion i przedramion. Można je wykonywać z rozmaitą szerokością chwytu, co wpływa na aktywację rozmaitych partii mięśniowych. Wznosinie na drążku poprawia także siłę chwytu i trwałość

  Unoszenie nóg w zwisie - to ćwiczenie na mięśnie brzucha, zwłaszcza prosty i skośny. Polega ono na unoszeniu prostych lub zgiętych nóg do poziomu bioder albo wyżej, trzymając się drążka nachwytem. Unoszenie nóg w zwisie poprawia także mobilność bioder i kręgosłupa.

  Wspieranie ciągiem - to ćwiczenie na kółkach gimnastycznych, które łączy w sobie unosinie i pompkę. Polega ono na podciągnięciu się do poziomu kółek, a następnie przesunięciu ciała do przodu i wyciśnięciu się do góry. Wspieranie ciągiem wymaga szerokiej siły, koordynacji i gibkości. Wzmacnia ono mięśnie pleców, ramion, klatki piersiowej i brzucha

  Pompki i pompki szwedzkie (przy dolnym zamocowaniu drążka) – To jedno z najpopularniejszych i najskuteczniejszych ćwiczeń na kształtowanie i wzmacnianie mięśni górnej części ciała. Pompki angażują zwykle mięśnie klatki piersiowej, tricepsów, barków i pleców, lecz także mięśnie brzucha, bioder i nóg. Można je wykonywać w rozmaitych wariantach, dostosowując je do swego poziomu nowoczesnia i celów treningowych.
  atrybuty technologiczne


☆ drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms ☆

drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms Najniższa Cena Online

☆ drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  cechy:

  • Materiał: stal, NBR
  • rozmiary: 109 x 34 x 27 cm
  • Średnica: 30 mm
  • Maksymalne obciążenie: 200 kg

  DD11 HMS to drążek do podwyższania. Nie wymaga konstrukcji, jest natychmiast gotowy do wykorzystania. Działa na zasadzie dźwigni. Starczy odblokować haki i zablokować go pomiędzy futryną, a ościeżnicą. Piankowe uchwyty gwarantują komfort chwytu i chronią przed powstaniem odcisków. Zabezpieczenia na drążku, zapobiegają uszkodzeniu ramy drzwi. Zakrzywione uchwyty na końcach drążka, wspomagają naturalny ruch przyciągania łokci do tułowia, w trakcie podwyższania. Podnosinie jest trudnym,wyjątkowo rozbudowującym sylwetkę ćwiczeniem. Podczas ruchu angażujemy do pracy mięśnie przedramienia, bicepsów, mięśnie brzucha jako stabilizator i oczywiście całą grupę mięśni pleców, na czele z najszerszym grzbietu. DD11 HMS jest znakomitym rozwiązaniem, do domowego treningu.


☆ Drążek do podciągania HMS DD200 ☆

Drążek do podciągania HMS DD200 Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania HMS DD200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania HMS DD200
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD200 HMS PREMIUM - to drążek rozporowy, wykonany z niezwykle wytrzymałej stali. Towar jest perfekcyjnym rozwiązaniem, gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię. Duży wachlarz regulacji długości w zakresie: 66,5 - 100 cm, pozwoli bez problemu znaleźć miejsce na montaż drążka.

  Drążek niemało zalet, które wspomagają trening i zapewniają bezpieczeństwo. Mocne silikonowe podkładki, jednostajne ustawienie drążka, a blokada zabezpiecza przed jego obracaniem. Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się rąk. Na dodatek, produkt oporny jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu. Jakby tego było mało, maksymalne obciążenie drążka wynosi 250 kg.

  Ćwiczenia wykonywane na drążku, wzmacniają i rozbudowują, nie tylko mięśnie najszersze grzbietu,ponadto bicepsy i przedramiona. Przy jego użyciu, można w dodatku wykonać nieprzeciętny trening, mięśni brzucha.
  właściwości techniczne


☆ Hms Drążek do podciągania dd201 ☆

Hms Drążek do podciągania dd201 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek do podciągania dd201 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek do podciągania dd201
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD201 HMS PREMIUM - to drążek rozporowy, wykonany z niezwykle wytrzymałej stali. Artykuł jest nieprzeciętnym rozwiązaniem, gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię. Wielki wachlarz regulacji długości w zakresie: 90 - 130 cm, pozwoli bez problemu znaleźć miejsce na montaż drążka.

  Drążek sporo zalet, które wspomagają trening i gwarantują bezpieczeństwo. Potężne silikonowe podkładki, zrównoważone ustawienie drążka, a blokada zabezpiecza przed jego obracaniem. Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się dłoni. Ponadto, towar niepodatny jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu. Jakby tego było mało, maksymalne obciążenie drążka wynosi 200 kg.

  Ćwiczenia realizowane na drążku, wzmacniają i rozbudowują, nie tylko mięśnie najszersze grzbietu,jeszcze bicepsy i przedramiona. Przy jego użyciu, można na dodatek wykonać świetny trening, mięśni brzucha.
  cechy technologiczne


☆ Drążek do podciągania dd400 marki Hms ☆

Drążek do podciągania dd400 marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania dd400 marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania dd400 marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek rozporowy DD400 od HMS to idealne narzędzie do treningu siłowego, które pozwoli wzmocnić mięśnie ramion, pleców, brzucha i klatki piersiowej. Tworzony z wysokiej jakości stali nierdzewnej, charakteryzuje się wytrzymałością i stabilnością, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

  Dzięki progresywnemu wykorzystaniu trójramiennego uchwytu nie są konieczne wkręty. Takie rozwiązanie pozwoli nie tylko nie uszkadzać framugi,również umożliwi szybkie zmienianie wysokości montażu drążka.

  Obniżenie DD400 do wysokości kolan pozwala na trening nie tylko pleców i bicepsów,w dodatku klatki piersiowej (np. Przez trening pompek) czy tricepsów (pompki szwedzkie).

  Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się rąk. W dodatku towar odporny jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu.

  DD400 jest regulowany w zakresie 70-106 cm. Dzięki czemu można go zintegrować do różnorodnych rodzajów drzwi. Montaż jest wyjątkowo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi, Drążek wbudowany klucz nasadowy, drążek jest przystępny do przechowywania i transportu, co czyni go rewelacyjnym wyborem dla osób, które chcą ćwiczyć w domu lub w podróży. Drążek jest wyekwipowany w poziomicę, dzięki temu montaż będziesz jeszcze pewniejszy a trening jeszcze bezpieczniejszy.

  DD400 umożliwia wykonanie wielu rozmaitych ćwiczeń, takich jak podciąganie, podchwytywanie, dipsy czy pompki, co zezwala na zróżnicowanie treningu i osiągnięcie pożądanych efektów. Dzięki niemu rozszerzysz swoją siłę, oraz poprawisz ogólną kondycję fizyczną.

  W skrócie drążek rozporowy DD400 to bezawaryjne narzędzie, które pozwoli Ci na realizowanie skutecznych ćwiczeń siłowych w zaciszu własnego domu albo w dowolnym miejscu, gdzie możesz go zamontować.

  cechy technologiczne

☆ Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 ☆

Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  WIELOFUNKCYJNY DRĄŻEK ROZPOROWY Z UCHWYTAMI, a także LINKAMI OPOROWYMIHMS PREMIUM DD03","i":" ","i":"2d1580405965be25027d16ef7854e6b5,1.000 Specyfikacja:Drążek: żelazoZabezpieczenia: gumaUchwyt: pianka PVCLinki: TPERozmiar i regulacja: 5,7 x 67,5-100 cmDługość linki: 60 – 175 cmCiężar użytkownika jaki redukuje linka treningowa: 15 kgMaksymalne obciążenie: 100 kgWaga towaru: 1,7 kgCo akcentuje nasz drążek?Jest wytwarzany z wyjątkowo wytrzymałego stopu żelaza.

  Nie jest to zwykła rurka z gąbką jak pozostałe drążki, tylko potężny i profesjonalny sprzęt treningowy.załączone do zestawu wkręty, a także sześciokątny system montażu stabilne połączenie z futryną, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo, skup się na treningu.Pianka PVC zagwarantuje pewny i mocny uchwyt oraz zabezpiecza dłonie przed ślizganiem sięRegulacja długości od 67,5 cm do aż 100 cm pozwoli na bezproblemowe znalezienie miejsca w każdym pomieszczeniu i w każdym z rodzajów futryn.szczególnie istotnym dodatkiem są uchwyty umożliwiające zamocowanie linek oporowych, które oczywiście są dołączone do zestawu, by wzbogacić swój trening o mnóstwo innych ćwiczeń.Wielofunkcyjny – oprócz podciągania czy treningu z linkami drążek znakomicie pełni funkcję uchwytu dla worka bokserskiego i dla huśtawki dla dzieckaDrążek rozporowy DD03 to absolutny must have każdej domowej siłowni.Rób formę w domowym zaciszu, wtedy kiedy masz na to czas.Wzmocnisz mięśnie ramion - bicepsy, tricepsy, barki i przedramiona.

  Twoja klatka i grzbiet nabiorą wymiaru.Dzięki dodatkowym linkom wykonasz niemało innych ćwiczeń, angażując pozostałe mięśnie.Nasz drążek najczęściej daje uczucie stabilności i bezpieczeństwa. Nie musisz martwić się, iż się zsunie,skup się na ćwiczeniach i treningu.Nasz drążek sporo innych funkcji.Oprócz podciągania:wykonasz trening z gumami oporowymizawiesisz worek bokserskizawiesisz huśtawkę dla dzieckaĆwiczenia wykorzystujące masę własnego ciała są najistotniej bezpieczne dla naszego zdrowia i kręgosłupaZaufaj sprawdzonej marce, uważaj na tanie „rurki" wyglądające na drążek.

  Zdrowie i uniknięcie kontuzji jest najważniejsze w sporcie.UWIERZ W SIEBIE I ODKRYJ SWOJE GRANICE!ZBUDUJ FORMĘ RAZEM Z NAMI!DROGI klienciE, KUPUJESZ U SUPER SPRZEDAWCY, KTÓRY MA 100% POZYTYWNYCH KOMENTARZYZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE","i":"


☆ Drążek do podciągania dd10 marki Hms ☆

Drążek do podciągania dd10 marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania dd10 marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania dd10 marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  atrybuty:

  • Materiał: stal, guma
  • Odległość od sufitu do skrajnego punktu: 54 cm
  • Odległość od ściany do skrajnego punktu: 30 cm
  • Rozstaw rękojeści:
   • Nachwyt/podchwyt: 85 cm – 105 cm (regulowane co 2,5 cm z każdej strony)
   • Chwyt neutralny: 24 cm – 44 cm (regulowane co 2,5 cm z każdej strony)
  • Długość rękojeści: 12 cm
  • Średnica rękojeści: 29 mm
  • Średnica otworu w uchwycie na worek bokserski: 11 mm
  • Grubość blachy uchwytu na worek bokserski: 3 mm
  • Podstawa do przykręcania:
   • Długość: 25 cm
   • Szerokość: 15 cm
   • 8 otworów montażowych
   • Rozstaw pomiędzy otworami: po długości 21 cm (środkowy otwór 10,5 cm)
   • Rozstaw między otworami: po szerokości 11 cm (środkowy otwór 5,5 cm)
   • Grubość samej podstawy: 4 mm
   • Wysokość ramienia podstawy: 35 cm
   • Profil 50x50 mm grubość 2 mm
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Waga towaru: 8 kg

  DD10 to mocny drążek do unosinia producenta HMS. Jego główną zaletą jest funkcjonalność, która objawia się w tym, iż można go przymocować równocześnie do ściany jak i do sufitu.

  Drążek to sprzęt, który warto posiadać w swojej domowej siłowni ponieważ można go użyć na dużo sposobów i do wielu ćwiczeń. Jednak głównym jego przeznaczeniem jest ćwiczenie zwane wznosiniem. Jest to ćwiczenie bardzo solidnie angażujące do pracy mięsień najszerszy grzbietu, a tym samym szczególnie solidnie go rozwijającym. Mięsień najszerszy grzbietu jest obszerny i obejmuje praktycznie całe plecy, dlatego jego wzmacnianie i rozbudowa są tak ważne. Podczas wznosinia zaangażowany w pokaźnym stopniu jest na dodatek biceps. DD10 umożliwia zmiany uchwytu, dzięki czemu, że został zaopatrzony w dodatkowe rączki. Możliwe jest zatem unosinie nie tylko nachwytem czy podchwytemw dodatku chwytem neutralnym. Takie rozwiązanie zezwala na zaangażowanie mięśnia do pracy pod najróżniejszym kątem, a dodając do tego możliwość regulacji rozstawu rękojeści, efektem jest mocny symetrycznie ukształtowany mięsień.

  Na rękojeściach drążka została umieszczona gumauniemożliwiała ślizganiu się rąk. Dzięki temu zyskujemy pewny uchwyt, który jest szczególnie ważny podczas wznosinia. Wpływa to bezpośrednio na bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Rozstaw rękojeści reguluje się łatwo i szybko, a do dyspozycji jest 5 poziomów.

  bez wątpienia niebanalnym dodatkiem jest uchwyt na worek bokserski. Dzięki czemu kupując jeden towar dostajemy dwa, a tym samym oszczędzamy pieniądze i miejsce. Uchwyt wytrzyma każdy trening, zagwarantuje to grubość blachy z której został wytwarzany, to aż 3 mm.

  DD10 to zrównoważony, mocny produkt. 8 otworów montażowych, o średnicy 11 mm pozwoli konkretnie i bezpiecznie przymocować artykuł do ściany albo sufitu.


☆ Drążek do podciągania HMS DD10, 17-45-020 ☆

Drążek do podciągania HMS DD10, 17-45-020 Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania HMS DD10, 17-45-020 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania HMS DD10, 17-45-020
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 ☆

Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  pokaźny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


Podobne zestawienia:


Najtańsze drążki do podciągania HMS – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drążki do podciągania HMS, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drążków do podciągania HMS jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 ☆

Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania HMS DD03, AL*_17-45-013
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  WIELOFUNKCYJNY DRĄŻEK ROZPOROWY Z UCHWYTAMI i LINKAMI OPOROWYMIHMS PREMIUM DD03","i":" ","i":"2d1580405965be25027d16ef7854e6b5,1.000 Specyfikacja:Drążek: żelazoZabezpieczenia: gumaUchwyt: pianka PVCLinki: TPERozmiar i regulacja: 5,7 x 67,5-100 cmDługość linki: 60 – 175 cmCiężar użytkownika jaki redukuje linka treningowa: 15 kgMaksymalne obciążenie: 100 kgWaga artykułu: 1,7 kgCo eksponuje nasz drążek?Jest produkowany z wyjątkowo wytrzymałego stopu żelaza.

  Nie jest to zwykła rurka z gąbką jak pozostałe drążki, tylko konkretny i fachowy sprzęt treningowy.dołączone do zestawu wkręty i sześciokątny system konstrukcji jednostajne połączenie z futryną, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo, skup się na treningu.Pianka PVC zapewnia pewny i solidny uchwyt, a także zabezpiecza dłonie przed ślizganiem sięRegulacja długości od 67,5 cm do aż 100 cm pozwoli na bezproblemowe znalezienie miejsca w każdym pomieszczeniu i w każdym z rodzajów futryn.niezwykle widocznym dodatkiem są uchwyty umożliwiające zamocowanie linek oporowych, które oczywiście są dołączone do zestawu, by wzbogacić swój trening o niemało innych ćwiczeń.Wielofunkcyjny – oprócz wznosinia czy treningu z linkami drążek świetnie pełni funkcję uchwytu dla worka bokserskiego i dla huśtawki dla dzieckaDrążek rozporowy DD03 to absolutny must have każdej domowej siłowni.Rób formę w domowym zaciszu, wtedy kiedy masz na to czas.Wzmocnisz mięśnie ramion - bicepsy, tricepsy, barki i przedramiona.

  Twoja klatka, a także grzbiet nabiorą wymiaru.Dzięki dodatkowym linkom wykonasz sporo innych ćwiczeń, angażując pozostałe mięśnie.Nasz drążek zwykle daje uczucie stabilności i bezpieczeństwa. Nie musisz martwić się, iż się zsunie,skup się na ćwiczeniach i treningu.Nasz drążek niemało innych funkcji.Oprócz podwyższania:wykonasz trening z gumami oporowymizawiesisz worek bokserskizawiesisz huśtawkę dla dzieckaĆwiczenia wykorzystujące masę własnego ciała są najbardziej bezpieczne dla naszego zdrowia i kręgosłupaZaufaj sprawdzonej marce, uważaj na tanie „rurki" wyglądające na drążek.

  Zdrowie i uniknięcie kontuzji jest najważniejsze w sporcie.UWIERZ W SIEBIE I ODKRYJ SWOJE GRANICE!ZBUDUJ FORMĘ RAZEM Z NAMI!DROGI kupującyE, KUPUJESZ U SUPER SPRZEDAWCY, KTÓRY MA 100% POZYTYWNYCH KOMENTARZYZAPRASZAMY NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE","i":"


☆ Drążek do podciągania HMS DD200 ☆

Drążek do podciągania HMS DD200 Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania HMS DD200 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania HMS DD200
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD200 HMS PREMIUM - to drążek rozporowy, stworzony z niezwykle wytrzymałej stali. Towar jest znakomitym rozwiązaniem, gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię. Wielki wachlarz regulacji długości w zakresie: 66,5 - 100 cm, pozwoli bez problemu znaleźć miejsce na montaż drążka.

  Drążek mnóstwo zalet, które wspomagają trening i zapewniają bezpieczeństwo. Konkretne silikonowe podkładki, jednostajne ustawienie drążka, a blokada zabezpiecza przed jego obracaniem. Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się dłoni. Na dodatek, artykuł oporny jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu. Jakby tego było niewiele, maksymalne obciążenie drążka wynosi 250 kg.

  Ćwiczenia realizowane na drążku, wzmacniają i rozbudowują, nie tylko mięśnie najszersze grzbietu,także bicepsy i przedramiona. Przy jego użyciu, można na dodatek wykonać wspaniały trening, mięśni brzucha.
  atrybuty technologiczne


☆ Hms Drążek do podciągania dd201 ☆

Hms Drążek do podciągania dd201 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek do podciągania dd201 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek do podciągania dd201
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  DD201 HMS PREMIUM - to drążek rozporowy, wytworzony z niezwykle wytrzymałej stali. Towar jest wyśmienitym rozwiązaniem, gdy brakuje miejsca na pełnowymiarową domową siłownię. Obszerny wachlarz regulacji długości w zakresie: 90 - 130 cm, pozwoli bez problemu znaleźć miejsce na montaż drążka.

  Drążek mnóstwo zalet, które wspomagają trening i zapewniają bezpieczeństwo. Potężne silikonowe podkładki, jednostajne ustawienie drążka, a blokada zabezpiecza przed jego obracaniem. Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się dłoni. W dodatku, produkt wytrzymały jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu. Jakby tego było niedużo, maksymalne obciążenie drążka wynosi 200 kg.

  Ćwiczenia realizowane na drążku, wzmacniają i rozbudowują, nie tylko mięśnie najszersze grzbietu,także bicepsy i przedramiona. Przy jego użyciu, można na dodatek wykonać doskonały trening, mięśni brzucha.
  właściwości technologiczne


☆ drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms ☆

drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms Najniższa Cena Online

☆ drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  atrybuty:

  • Materiał: stal, NBR
  • wymiary: 109 x 34 x 27 cm
  • Średnica: 30 mm
  • Maksymalne obciążenie: 200 kg

  DD11 HMS to drążek do podwyższania. Nie wymaga montażu, jest natychmiast gotowy do zastosowania. Działa na zasadzie dźwigni. Starczy odblokować haki i zablokować go między futryną, a ościeżnicą. Piankowe uchwyty zapewniają komfort chwytu i bronią przed powstaniem odcisków. Zabezpieczenia na drążku, zapobiegają uszkodzeniu ramy drzwi. Wykrzywione uchwyty na końcach drążka, wspomagają naturalny ruch przyciągania łokci do tułowia, podczas podnosinia. Podwyższanie jest trudnym,nad wyraz rozbudowującym sylwetkę ćwiczeniem. W trakcie ruchu angażujemy do pracy mięśnie przedramienia, bicepsów, mięśnie brzucha jako stabilizator i oczywiście całą grupę mięśni pleców, na czele z najszerszym grzbietu. DD11 HMS jest rewelacyjnym rozwiązaniem, do domowego treningu.


☆ Drążek do podciągania dd400 marki Hms ☆

Drążek do podciągania dd400 marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania dd400 marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania dd400 marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek rozporowy DD400 od HMS to rewelacyjne narzędzie do treningu siłowego, które pozwoli wzmocnić mięśnie ramion, pleców, brzucha i klatki piersiowej. Wyprodukowany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, charakteryzuje się wytrzymałością i stabilnością, co zapewnia bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń.

  Dzięki innowacyjnemu wykorzystaniu trójramiennego uchwytu nie są konieczne wkręty. Takie rozwiązanie pozwoli nie tylko nie uszkadzać framugi,również umożliwi szybkie zmienianie wysokości montażu drążka.

  Obniżenie DD400 do wysokości kolan umożliwia trening nie tylko pleców i bicepsów,jeszcze klatki piersiowej (np. Przez trening pompek) czy tricepsów (pompki szwedzkie).

  Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się rąk. Dodatkowo artykuł niepodatny jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu.

  DD400 jest regulowany w zakresie 70-106 cm. Dzięki temu można go skonsolidować do zróżnicowanych rodzajów drzwi. Montaż jest wyjątkowo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi, Drążek zaimplementowany klucz nasadowy, drążek jest nietrudny do przechowywania i transportu, co czyni go genialnym wyborem dla osób, które chcą ćwiczyć w domu lub w podróży. Drążek jest wyekwipowany w poziomicę, dzięki temu montaż będziesz jeszcze pewniejszy a trening jeszcze bezpieczniejszy.

  DD400 zezwala na wykonanie wielu przeróżnych ćwiczeń, takich jak podnosinie, podchwytywanie, dipsy czy pompki, co zezwala na zróżnicowanie treningu i osiągnięcie pożądanych efektów. Dzięki niemu rozszerzysz swoją siłę, , a także poprawisz ogólną kondycję fizyczną.

  W skrócie drążek rozporowy DD400 to niezawodne narzędzie, które pozwoli Ci na wykonywanie produktywnych ćwiczeń siłowych w zaciszu własnego domu albo w dowolnym miejscu, gdzie możesz go zamontować.

  parametry technologiczne


Podsumowanie, czyli jaki drążek do podciągania HMS najlepszy?


Najlepszy drążek do podciągania HMS w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy drążek do podciągania HMS w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze drążki do podciągania – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych drążków do podciągania HMS nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych drążków treningowych do podciągania.


Powiązania tematyczne:

 • jaki drążek do podciągania HMS opinie i efekty,
 • dobre drążki do podciągania HMS cena,
 • ranking drążków do podciągania HMS,
 • drążek do podciągania HMS jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o drążkach do podciągania HMS

#1 Gdzie szukać opinii o drążkach do podciągania HMS?

Aktualnie zaprezentowane informacje o drążkach do podciągania HMS odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki drążek do podciągania HMS wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych drążkach do podciągania HMS warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki drążek do podciągania HMS jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z drążkami do podciągania HMS zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach drążki do podciągania HMS to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *