FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking drążków do podciągania do 200 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Drążki do ćwiczeń / Ranking drążków do podciągania do 200 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych drążków do podciągania do 200 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drążków do podciągania do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych drążków domowych i fitness do podciągania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie drążki do podciągania do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drążki do podciągania do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drążków do podciągania do 200 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Hms Drążek do podciągania dd201 ☆

Hms Drążek do podciągania dd201 Najniższa Cena Online

☆ Hms Drążek do podciągania dd201 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Drążek do podciągania dd201
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi to zestaw od HMS, z którym zbudujesz swoją formę. Te dwa urządzenia pozwolą Ci wykonać wielofunkcyjny trening. Ćwicz mięśnie pleców, ramion, barków, klatki piersiowej i brzucha, korzystając z jednego towaru!

  Drążek rozporowy

  DDG03 jest przystępny w montażu i demontażu, dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca i można go przenosić według własnych potrzeb. Możesz go zamocować między framugami drzwi albo ścianami o szerokości od 96 do 130 cm. Drążek jest tworzony z najwyższej jakości tworzyw, został pokryty antypoślizgową powłoką, a podpórki po dwóch stronach zapewnią Ci maksymalne bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń. Dzięki poziomicy będziesz mieć pewność, że DDG03 został poprawnie zamontowany.

  Kółka gimnastyczne

  To proste, ale produktywne narzędzie do treningu całego ciała. Możesz je zamocować do drążka albo używać osobno. Kółka są wytwarzane z wytrzymałego tworzywa sztucznego i rewelacyjnie dopasowują się do dłoni. Dzięki nim możesz wykonywać różnorodne ćwiczenia na mięśnie brzucha, pleców, ramion, nóg i pośladków.

  pakiet

  Drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi to komplet, który sprawdzi się jednocześnie dla początkujących, jak i nowoczesnych użytkowników. Możesz go zastosować do treningu siłowego, rozciągającego lub balansującego. Niezależnie od tego, jakie masz cele i pasje, drążek rozporowy DDG03 z kółkami gimnastycznymi pomoże Ci osiągnąć je w domowym zaciszu.

  Podstawowe ćwiczenia z DDG03:

  podwyższanie na drążku nachwytem lub podchwytem - to konwencjonalne ćwiczenie na mięśnie pleców, ramion i przedramion. Można je wykonywać z różnorodną szerokością chwytu, co wpływa na aktywację najróżniejszych partii mięśniowych. Podnosinie na drążku poprawia także siłę chwytu i wytrzymałość

  Unoszenie nóg w zwisie - to ćwiczenie na mięśnie brzucha, zwłaszcza prosty i skośny. Polega ono na unoszeniu prostych lub zgiętych nóg do poziomu bioder albo wyżej, trzymając się drążka nachwytem. Unoszenie nóg w zwisie poprawia także mobilność bioder i kręgosłupa.

  Wspieranie ciągiem - to ćwiczenie na kółkach gimnastycznych, które łączy w sobie podciąganie i pompkę. Polega ono na podciągnięciu się do poziomu kółek, a następnie przesunięciu ciała do przodu i wyciśnięciu się do góry. Wspieranie ciągiem wymaga szerokiej siły, koordynacji i gibkości. Wzmacnia ono mięśnie pleców, ramion, klatki piersiowej i brzucha

  Pompki i pompki szwedzkie (przy dolnym zamocowaniu drążka) – To jedno z najpopularniejszych i najskuteczniejszych ćwiczeń na kształtowanie i wzmacnianie mięśni górnej części ciała. Pompki angażują w głównej mierze mięśnie klatki piersiowej, tricepsów, barków i pleców, lecz także mięśnie brzucha, bioder i nóg. Można je wykonywać w różnorodnych wariantach, dostosowując je do swego poziomu nowoczesnia i celów treningowych.
  parametry technologiczne


☆ drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms ☆

drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms Najniższa Cena Online

☆ drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  właściwości:

  • Materiał: stal, NBR
  • wymiary: 109 x 34 x 27 cm
  • Średnica: 30 mm
  • Maksymalne obciążenie: 200 kg

  DD11 HMS to drążek do podciągania. Nie wymaga konstrukcji, jest natychmiast gotowy do wykorzystania. Działa na zasadzie dźwigni. Starczy odblokować haki i zablokować go między futryną, a ościeżnicą. Piankowe uchwyty gwarantują komfort chwytu i bronią przed powstaniem odcisków. Zabezpieczenia na drążku, uniemożliwiają uszkodzeniu ramy drzwi. Zakrzywione uchwyty na końcach drążka, wspomagają naturalny ruch przyciągania łokci do tułowia, podczas podciągania. Unosinie jest niełatwym,niezwykle rozbudowującym sylwetkę ćwiczeniem. Podczas ruchu angażujemy do pracy mięśnie przedramienia, bicepsów, mięśnie brzucha jako stabilizator i oczywiście całą grupę mięśni pleców, na czele z najszerszym grzbietu. DD11 HMS jest doskonałym rozwiązaniem, do domowego treningu.


☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD401 z poziomicą szerokość 98-133 cm ☆

Drążek rozporowy do podciągania HMS DD401 z poziomicą szerokość 98-133 cm Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD401 z poziomicą szerokość 98-133 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy do podciągania HMS DD401 z poziomicą szerokość 98-133 cm
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 ☆

Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ wielofunkcyjny drążek do podciągania marki Gymbeam ☆

wielofunkcyjny drążek do podciągania marki Gymbeam Najniższa Cena Online

☆ wielofunkcyjny drążek do podciągania marki Gymbeam - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: wielofunkcyjny drążek do podciągania marki Gymbeam
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Wielofunkcyjny drążek do unosinia jest wspaniały do domowego treningu górnych partii ciała. Jego wielofunkcyjny zarys umożliwia wielki zakres ćwiczeń, podczas których trenujesz mięśnie pleców, klatki piersiowej, brzucha i ramion.

  Z powodu rozmiaru towaru, prosimy o nie wybieranie paczkomatu jako formy dostawy dla tego produktu (zakładka "dostawa" w koszyku)!


☆ Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy ☆

Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy Najniższa Cena Online

☆ Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Wielofunkcyjny drążek do ćwiczeń - nie wymaga trwałego konstrukcji Trenuj w domu bez kłopotliwego montażu sprzętu! za każdym razem wtedy kiedy masz na to chwilę! Możesz po prostu powiesić nasz drążek na drzwiach, chwycić za uchwyty i wykonywać najróżniejsze ćwiczenia górnych partii ciała. Do wyboru są 3 chwyty: wąski, spory i równoległy. Na dodatek drążek ten może być dodatkowo używany na podłodze do realizowania przysiadów, dipów, pompek itp. Uchwyty są w pełni pokryte miękką, przeciwpoślizgową pianką PVC, co gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas treningu. Wyprodukowany z trwałych, malowanych proszkowo rur stalowych, ten drążek trakcyjny wytrzymuje długo i utrzymuje do 150 kg. Ten użyteczny i wielofunkcyjny drążek będzie rewelacyjnym dodatkiem do treningu w domu. Komfortowe uchwyty w różnorodnych pozycjach: Drążek na drzwi proponuje 3 pozycje ćwiczeń: wąski chwyt, żeby wzmocnić bicepsy i plecy, środkowy chwyt, żeby trenować zróżnicowane grupy mięśni, i obszerny chwyt, by wzmocnić znaczny mięsień pleców. W dodatku uchwyty pokryte miękką, grubą pianką PCV dodają komfortu i zapobiegają ślizganiu się z powodu potu. Nadaje się do większości otworów drzwiowych: Drążek do ćwiczeń górnych partii ciała pasuje do każdego otworu drzwiowego zarówno w domu, jak i w osobistej siłowni, dzięki czemu możesz komfortowo trenować. Należy pamiętać, że ten drążek pasuje do otworów drzwiowych o głębokości 11-16 cm i szerokości 70-81 cm. Wyśmienity do treningu całego ciała: Z tym drążkiem można wykonywać podciągnięcia, uniesienia nóg, przysiady itp. Można go jeszcze zdjąć z ramy drzwi i używać na podłodze do wykonywania przysiadów, dipów, pompek itp. To wielofunkcyjne narzędzie pomaga wzmocnić mięśnie brzucha, plecy, barki, klatkę piersiową, ramiona, triceps, biceps itp. Trwała stalowa konstrukcja: wyprodukowany z mocnych, grubych rur stalowych i zrównoważonych połączeń, ten wielopunktowy drążek gwarantuje stabilność i utrzymuje do 150 kg. W dodatku nierdzewna powłoka proszkowa sprawia, iż będzie on służył przez długi czas. Szybki i łatwy montaż bez wiercenia: Ten dip bar posiada wszystkie kompletne części, narzędzia montażowe i szczegółowe instrukcje dla przystępnego montażu bez konieczności wykorzystania śrub lub wiertarki. W dodatku poprzeczka posiada ochronną podkładkę z pianki, która nie uszkadza struktury drzwi.

☆ Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy marki Costway ☆

Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy marki Costway
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Wielofunkcyjny drążek do ćwiczeń - nie wymaga trwałego montażu Nasz drążek do podnosinia świetnie stanie na wysokości zadania podczas modelowania sylwetki i wzmacniania mięśni. Stworzony został z żelaza, dzięki czemu nie odkształca się i nie podlega przemieszczaniu się w trakcie treningu. Jego maksymalny udźwig wynosi 136 kg. Można go zamocować w ramie drzwi albo położyć na podłodze. Bezpieczny tradycyjny drążek: produkowany z żelaza gwarantuje konkretną i trwałą konstrukcję będącą w stanie utrzymać aż do 136 kg wagi. Wytrzymałe materiały zapewniają, stabilność i bezpieczeństwo, a także zapobiegają odkształceniom podczas użytkowania. Ergonomiczny, wielofunkcyjny uchwyt: ergonomiczny uchwyt broni nadgarstek przed urazami. Dodatkowo, 12 piankowych obić zapewnia wygodny uchwyt w zależności od szerokości chwytu wymaganego do ćwiczeń poszczególnych partii mięśni. Komfortowa kompozycja: Piankowe nakładki bronią drzwi przed zarysowaniami i wgnieceniami. Żeby zapewnić najlepsze wrażenia z używania, wszystkie uchwyty pokryte są miękką, błogą w dotyku pianką. Zniża to zmęczenie rąk i powoduje, iż trening jest bardziej komfortowy. Prosty montaż oraz lekka konstrukcja: Dzięki mocnej i wytrzymałej konstrukcji drążek waży jedynie 3,5 kg, co zagwarantuje wygodę w używaniu i prosty transport. Żeby móc rozpocząć trening, całość wystarczy zawiesić na framudze drzwi. Pasuje do drzwi o szerokości od 60 do 81 cm.

☆ Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania ☆

Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania Najniższa Cena Online

☆ Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Wielofunkcyjny drążek rozporowy do ćwiczeń - bezmontażowy! Drążek do podciągania wyśmienicie pasuje do codziennego treningu i wzmacniania górnych partii ciała. Stworzony z wytrzymałej metalowej konstrukcji, może być użytkowany na co dzień i wytrzymuje do 120 kg obciążenia. Nie odkształca się i pozostaje jednostajny poprzez cały trening. Przy pomocy tego drążka można wzmocnić mięśnie całego ciała takie jak barki, klatka piersiowa, plecy, bicepsy, triceps i mięśnie brzucha. Na dodatek nadaje się do większości ościeżnic i jest banalny w zamocowaniu. Bez konieczności używania śrub, wystarczy umieścić go w framudze drzwi i przekręcać. Zadbaj o stopnie układ drążka i ciesz sięprzystępnym przyrządem do rozwoju swojej skuteczności fizycznej. Klata! Plecy! Barki!

☆ Gymbeam drążek do podciągania ścienny ☆

Gymbeam drążek do podciągania ścienny Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam drążek do podciągania ścienny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam drążek do podciągania ścienny
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek do podciągania ścienny to produktywna pomoc fitness do ćwiczeń w domu, która pomoże ci ćwiczyć całe ciało. Tworzony jest z mocnego i wysokiej jakości żelaza, a uchwyt jest komfortowojszy dzięki miękkim piankowym uchwytom.

  bez dwóch zdań docenisz go podczas realizowania ruchów lub ćwiczeń na środkową część ciała.


☆ Wielofunkcyjny drążek do podciągania ☆

Wielofunkcyjny drążek do podciągania Najniższa Cena Online

☆ Wielofunkcyjny drążek do podciągania - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Wielofunkcyjny drążek do podciągania
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Naścienny drążek do unosinia Ten drążek do unosinia jest w stanie sprostać najróżniejszym potrzebom treningowym i zmaksymalizować rozwój mięśni całego ciała. Możesz wykonywać zróżnicowane ćwiczenia, żeby wzmocnić całą górną i dolną część ciała, unosinie, dipy, podnoszenie nóg, podnoszenie kolan i mnóstwo innych to ćwiczenia które pozwolą Ci wszechstronnie rozwijać swoją siłę. Drążek wytworzony jest z pogrubionych, malowanych proszkowo rurek stalowych i zagwarantuje dużą stabilność i długookresowe używanie. W dodatku usztywniona trójkątna kompozycja i zwiększona podstawa polepszają ogólną stabilność i maksymalne obciążenie (do 200 kg). Dzięki wielofunkcyjności i oszczędności miejsca na ścianie, ten drążek naścienny jest wyśmienitym dodatkiem do domowej siłowni. Dużo osiągalnych chwytów: Ten montowany na ścianie drążek do unosinia oferuje 3 różnorodne pozycje uchwytu dla różnorodnych treningów: ① wąski uchwyt dla bicepsów i pleców; ② średni uchwyt dla większości grup mięśniowych; ③ spory uchwyt dla mięśni pleców. Dzięki temu można prosto zmieniać chwyty, aby trenować zróżnicowane partie mięśni. Jednostajna i niezawodna kompozycja: produkowana z solidnych, nierdzewnych rur ze stali malowanej proszkowo, ta przyścienna listwa do treningu gwarantuje nadzwyczajną stabilność i solidność. Na dodatek usztywniona budowa trójkątnych wsporników, poszerzona podstawa i mocne połączenie jednostajne podparcie i powodują, że jest on wystarczająco potężny, by utrzymać nawet 200 kg. Miękkie, antypoślizgowe uchwyty z pianki: Uchwyty są w całości miękką pianką PVC 5 mm, która zapewnia wygodny chwyt, obniża zmęczenie rąk i wydłuża tym samym czas treningu. W dodatku oporna na zużycie, antypoślizgowa pianka uniemożliwia ślizganiu się rąk z powodu potu wydzielanego w trakcie treningu. Wszechstronne zastosowanie i trening całego ciała: Ten wielofunkcyjny drążek świetnie łączy się z różnymi akcesoriami fitness, takimi jak worki z piaskiem, pierścienie do ćwiczeń, paski oporowe itp. Dzięki temu montowanemu na ścianie narzędziu fitness możesz wykonywać mnóstwo ćwiczeń, takich jak podnosinie, podnoszenie nóg lub kolan, wzmocnisz swój brzuch, plecy, ramiona, klatkę piersiową, tricepsy, bicepsy i inne mięśnie ciała. Nieskomplikowana instalacja i oszczędność miejsca: Wszystkie konieczne części, śruby, nakrętki i szczegółowe instrukcje znajdują się w opakowaniu. Ten drążek ścienny o nośności do 200 kg jest nieskomplikowany do momentalnego konstrukcji. Kompaktowa kompozycja nadaje się do każdego miejsca w domu albo siłowni. Prosimy o instalacje na ścianach pełnych. Zestaw gromadzi 1 x drążek do podwyższania montowany na ścianie 1 x instrukcja


Podobne zestawienia:


Najtańsze drążki do podciągania do 200 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze drążki do podciągania do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drążków do podciągania do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania ☆

Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania Najniższa Cena Online

☆ Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Bezmontażowy drążek rozporowy do podciągania
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Wielofunkcyjny drążek rozporowy do ćwiczeń - bezmontażowy! Drążek do unosinia perfekcyjnie pasuje do codziennego treningu i wzmacniania górnych partii ciała. Wykonany z wytrzymałej metalowej konstrukcji, może być użytkowany na co dzień i wytrzymuje do 120 kg obciążenia. Nie odkształca się i pozostaje stabilny przez cały trening. Przy pomocy tego drążka można wzmocnić mięśnie całego ciała takie jak barki, klatka piersiowa, plecy, bicepsy, triceps i mięśnie brzucha. Ponadto nadaje się do większości ościeżnic i jest banalny w zamocowaniu. Bez konieczności użytkowania śrub, wystarczy umieścić go w framudze drzwi i przekręcać. Zadbaj o stopnie układ drążka i ciesz sięprzystępnym przyrządem do rozwoju swej sprawności fizycznej. Klata! Plecy! Barki!

☆ Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy ☆

Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy Najniższa Cena Online

☆ Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Wielofunkcyjny drążek do podciągania bezmontażowy
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  Wielofunkcyjny drążek do ćwiczeń - nie wymaga trwałego konstrukcji Trenuj w domu bez kłopotliwego konstrukcji sprzętu! zawsze wtedy kiedy masz na to chwilę! Możesz po prostu powiesić nasz drążek na drzwiach, chwycić za uchwyty i wykonywać różnorodne ćwiczenia górnych partii ciała. Do wyboru są 3 chwyty: wąski, pokaźny i równoległy. W dodatku drążek ten może być też stosowany na podłodze do realizowania przysiadów, dipów, pompek itp. Uchwyty są w całości pokryte miękką, antypoślizgową pianką PVC, co zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo w trakcie treningu. Wykonany z trwałych, malowanych proszkowo rur stalowych, ten drążek trakcyjny wytrzymuje długo i utrzymuje do 150 kg. Ten praktyczny i wielofunkcyjny drążek będzie idealnym dodatkiem do treningu w domu. Komfortowe uchwyty w różnorodnych pozycjach: Drążek na drzwi proponuje 3 pozycje ćwiczeń: wąski chwyt, żeby wzmocnić bicepsy i plecy, środkowy chwyt, aby trenować zróżnicowane grupy mięśni, i wielki chwyt, by wzmocnić duży mięsień pleców. Ponadto uchwyty pokryte miękką, grubą pianką PCV dodają komfortu i zapobiegają ślizganiu się z powodu potu. Nadaje się do większości otworów drzwiowych: Drążek do ćwiczeń górnych partii ciała nadaje się do każdego otworu drzwiowego zarówno w domu, jak i w osobistej siłowni, dzięki temu możesz wygodnie trenować. Należy pamiętać, że ten drążek pasuje do otworów drzwiowych o głębokości 11-16 cm i szerokości 70-81 cm. Wspaniały do treningu całego ciała: Z tym drążkiem można wykonywać podciągnięcia, uniesienia nóg, przysiady itp. Można go również zdjąć z ramy drzwi i używać na podłodze do realizowania przysiadów, dipów, pompek itp. To wielofunkcyjne narzędzie pomaga wzmocnić mięśnie brzucha, plecy, barki, klatkę piersiową, ramiona, triceps, biceps itp. Trwała stalowa konstrukcja: tworzony z potężnych, grubych rur stalowych i stabilnych połączeń, ten wielopunktowy drążek zagwarantuje stabilność i utrzymuje do 150 kg. W dodatku nierdzewna warstwa proszkowa sprawia, że będzie on służył przez długi czas. Szybki i nietrudny montaż bez wiercenia: Ten dip bar posiada wszystkie kompletne części, narzędzia montażowe i szczegółowe instrukcje dla prostego konstrukcji bez konieczności zastosowania śrub lub wiertarki. Dodatkowo poprzeczka ma ochronną podkładkę z pianki, która nie uszkadza struktury drzwi.

☆ drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms ☆

drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms Najniższa Cena Online

☆ drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: drążek do podciągania wielofunkcyjny 109 x 34 x 27 cm marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  właściwości:

  • Materiał: stal, NBR
  • wymiary: 109 x 34 x 27 cm
  • Średnica: 30 mm
  • Maksymalne obciążenie: 200 kg

  DD11 HMS to drążek do podciągania. Nie wymaga konstrukcji, jest natychmiast gotowy do wykorzystania. Działa na zasadzie dźwigni. Starczy odblokować haki i zablokować go pomiędzy futryną, a ościeżnicą. Piankowe uchwyty gwarantują komfort chwytu i bronią przed powstaniem odcisków. Zabezpieczenia na drążku, zapobiegają uszkodzeniu ramy drzwi. Odkształcone uchwyty na końcach drążka, wspomagają naturalny ruch przyciągania łokci do tułowia, podczas podnosinia. Podciąganie jest niełatwym,bardzo rozbudowującym sylwetkę ćwiczeniem. Podczas ruchu angażujemy do pracy mięśnie przedramienia, bicepsów, mięśnie brzucha jako stabilizator i oczywiście całą grupę mięśni pleców, na czele z najszerszym grzbietu. DD11 HMS jest świetnym rozwiązaniem, do domowego treningu.


☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 ☆

Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 Najniższa Cena Online

☆ Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Drążek rozporowy do podciągania HMS DD400 z poziomicą szerokość 70-106 cm, 17-45-035
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:
  pokaźny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Drążek do podciągania dd400 marki Hms ☆

Drążek do podciągania dd400 marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Drążek do podciągania dd400 marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Drążek do podciągania dd400 marki Hms
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drążek rozporowy DD400 od HMS to perfekcyjne narzędzie do treningu siłowego, które pozwoli wzmocnić mięśnie ramion, pleców, brzucha, a także klatki piersiowej. Wykonany z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, charakteryzuje się wytrzymałością i stabilnością, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

  Dzięki nowoczesnemu wykorzystaniu trójramiennego uchwytu nie są konieczne wkręty. Takie rozwiązanie pozwoli nie tylko nie uszkadzać framugi,ponadto umożliwi prędkie zmienianie wysokości konstrukcji drążka.

  Obniżenie DD400 do wysokości kolan pozwala na trening nie tylko pleców i bicepsów,również klatki piersiowej (np. Poprzez trening pompek) czy tricepsów (pompki szwedzkie).

  Uchwyty pokryte są specjalnym materiałem, wchłaniającym pot i zabezpieczającym przed ślizganiem się rąk. Na dodatek artykuł odporny jest na zarysowania, dzięki warstwie podkładowej, antykorozyjnej i trwałemu proszkowemu malowaniu.

  DD400 jest regulowany w zakresie 70-106 cm. Dzięki temu można go scalić do rozmaitych rodzajów drzwi. Montaż jest bardzo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi, Drążek wbudowany klucz nasadowy, drążek jest przystępny do przechowywania i transportu, co czyni go idealnym wyborem dla osób, które chcą ćwiczyć w domu lub w podróży. Drążek jest zaopatrzony w poziomicę, dzięki temu montaż będziesz jeszcze pewniejszy a trening jeszcze bezpieczniejszy.

  DD400 zezwala na wykonanie wielu rozmaitych ćwiczeń, takich jak podnosinie, podchwytywanie, dipsy czy pompki, co pozwala na zróżnicowanie treningu i osiągnięcie pożądanych efektów. Dzięki niemu rozszerzysz swoją siłę, , a także poprawisz ogólną kondycję fizyczną.

  W skrócie drążek rozporowy DD400 to bezawaryjne narzędzie, które pozwoli Ci na wykonywanie efektywnych ćwiczeń siłowych w zaciszu własnego domu albo w dowolnym miejscu, gdzie możesz go zamontować.

  atrybuty technologiczne


Podsumowanie, czyli jaki drążek do podciągania do 200 zł najlepszy?


Najlepszy drążek do podciągania do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy drążek do podciągania do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze drążki do podciągania – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych drążków do podciągania do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych drążków domowych i fitness do podciągania.


Powiązania tematyczne:

 • jaki drążek do podciągania do 200 zł opinie i efekty,
 • dobre drążki do podciągania do 200 zł cena,
 • ranking drążków do podciągania do 200 zł,
 • drążek do podciągania do 200 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o drążkach do podciągania do 200 zł

#1 Gdzie szukać opinii o drążkach do podciągania do 200 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o drążkach do podciągania do 200 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki drążek do podciągania do 200 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych drążkach do podciągania do 200 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki drążek do podciągania do 200 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z drążkami do podciągania do 200 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach drążki do podciągania do 200 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *