FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking drążków do podciągania BenchK. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Drążki do ćwiczeń / Ranking drążków do podciągania BenchK


Pomagamy w wyborze dobrych drążków do podciągania BenchK. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych drążków do podciągania BenchK,
 • TOP5 chętnie kupowanych drążków domowych i fitness do podciągania.

Jakie drążki do podciągania BenchK najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane drążki do podciągania BenchK, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking drążków do podciągania BenchK, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Benchk Drabinka z drewnianym drążkiem do podciągania 111 - (22)266 82 20 zapraszamy:) ☆

Benchk Drabinka z drewnianym drążkiem do podciągania 111 - (22)266 82 20 zapraszamy:) Najniższa Cena Online

☆ Benchk Drabinka z drewnianym drążkiem do podciągania 111 - (22)266 82 20 zapraszamy:) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenchK
 • Nazwa produktu: Benchk Drabinka z drewnianym drążkiem do podciągania 111 - (22)266 82 20 zapraszamy:)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drabinka gimnastyczna wykonana w Polsce zgodnie z ogólnoeuropejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001,PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego. Bukowa drabinka BenchK 111 inspiruje do podejmowania nowych aktywności fizycznych i jest asygnowana dla każdego, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.

  Jej budowa wytrzymuje obciążenie do 120 kg, co czyni ją odpowiednią dla każdego domownika. Jest to sprzęt sportowy perfekcyjny do ćwiczeń dla całej rodziny. Drabinka BenchK 111 zajmuje mało miejsca w pomieszczeniu.

  By ją zamontować, starczy wydzielić tylko 0,5 m2. Drabinka gimnastyczna bezproblemowo odszuka się w każdym pokoju. Tworzona jest z wysokiej jakości drewna bukowego na postępowym sprzęcie, co gwarantuje gładką powierzchnię drewna i rewelacyjnie dopasowane części drabinki sportowej.

  zawiera: drabinka gimnastyczna (8 bukowych szczebelków drewnianych); zdejmowany drążek do podciągania, pakiet do konstrukcji (oprócz kołków i wkrętów, gdyż ich wariant należy dobrać w zależności od rodzaju ściany do której będzie mocowana).Montaż do ściany nie jest realny do ścianki działowej cieńszej niżeli 12 cm, a także do ściany gips-karton.

  Decyzja i odpowiedzialność o sposobie konstrukcji drabinki leży po stronie klienta. Zarówno kolory poszczególnych drewnianych części jak i barwy na zdjęciach mogą nieco odbiegać od tych w rzeczywistości ze względu na naturę drewna.

  Niemniej jednak dokładamy szczególnych starań, by różnice te były jak najmniejsze.Normy bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03 umożliwiają stosowanie drabinek BenchK także w instytucjach publicznych, szkołach, przedszkolach, centrach rehabilitacyjnych, siłowniach, biurach czy służbach mundurowych.Podobne zestawienia:


Najtańsze drążki do podciągania BenchK – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze drążki do podciągania BenchK, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich drążków do podciągania BenchK jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Benchk Drabinka z drewnianym drążkiem do podciągania 111 - (22)266 82 20 zapraszamy:) ☆

Benchk Drabinka z drewnianym drążkiem do podciągania 111 - (22)266 82 20 zapraszamy:) Najniższa Cena Online

☆ Benchk Drabinka z drewnianym drążkiem do podciągania 111 - (22)266 82 20 zapraszamy:) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis drążka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BenchK
 • Nazwa produktu: Benchk Drabinka z drewnianym drążkiem do podciągania 111 - (22)266 82 20 zapraszamy:)
 • Segment produktowy: Drążki do ćwiczeń i treningu
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis drążka:

  Drabinka gimnastyczna stworzona w Polsce zgodnie z ogólnoeuropejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001,PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego. Bukowa drabinka BenchK 111 inspiruje do podejmowania nowych aktywności fizycznych i jest asygnowana dla każdego, niezależnie od wieku i skuteczności fizycznej.

  Jej kompozycja wytrzymuje obciążenie do 120 kg, co czyni ją odpowiednią dla każdego domownika. Jest to sprzęt sportowy nadzwyczajny do ćwiczeń dla całej rodziny. Drabinka BenchK 111 zajmuje mało miejsca w pomieszczeniu.

  By ją zamontować, wystarczy wydzielić tylko 0,5 m2. Drabinka gimnastyczna bez problemu odnajdzie się w każdym pokoju. Wytwarzana jest z wysokiej jakości drewna bukowego na progresywnym sprzęcie, co zagwarantuje gładką powierzchnię drewna i wspaniale dobrane części drabinki sportowej.

  mieści: drabinka gimnastyczna (8 bukowych szczebelków drewnianych); zdejmowany drążek do unosinia, pakiet do konstrukcji (oprócz kołków i wkrętów, gdyż ich typ należy dobrać w zależności od rodzaju ściany do której będzie mocowana).Montaż do ściany nie jest możliwy do ścianki działowej cieńszej niżeli 12 cm, a także do ściany gips-karton.

  Decyzja i odpowiedzialność o sposobie montażu drabinki leży po stronie klienta. Równocześnie odcienie poszczególnych drewnianych składników jak i barwy na zdjęciach mogą nieco odbiegać od tych w rzeczywistości ze względu na naturę drewna.

  Niemniej jednak dokładamy szczególnych starań, by różnice te były jak najmniejsze.Normy bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03 zezwalają na użytkowanie drabinek BenchK też w instytucjach publicznych, szkołach, przedszkolach, centrach rehabilitacyjnych, siłowniach, biurach czy służbach mundurowych.Podsumowanie, czyli jaki drążek do podciągania BenchK najlepszy?


Najlepszy drążek do podciągania BenchK w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy drążek do podciągania BenchK w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze drążki do podciągania – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych drążków do podciągania BenchK nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych drążków domowych i fitness do podciągania.


Powiązania tematyczne:

 • jaki drążek do podciągania BenchK opinie i efekty,
 • dobre drążki do podciągania BenchK cena,
 • ranking drążków do podciągania BenchK,
 • drążek do podciągania BenchK jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o drążkach do podciągania BenchK

#1 Gdzie szukać opinii o drążkach do podciągania BenchK?

Aktualnie zaprezentowane informacje o drążkach do podciągania BenchK odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki drążek do podciągania BenchK wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych drążkach do podciągania BenchK warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki drążek do podciągania BenchK jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z drążkami do podciągania BenchK zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach drążki do podciągania BenchK to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *