FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking zegarków sportowych męskich do 100 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Zegarki sportowe / Ranking zegarków sportowych męskich do 100 zł


Pomagamy w wyborze dobrych zegarków sportowych męskich do 100 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych zegarków sportowych męskich do 100 zł,
 • TOP5 często wybieranych sportowych zegarków dla biegaczy i ćwiczących.

Jakie zegarki sportowe męskie do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki sportowe męskie do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking zegarków sportowych męskich do 100 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 ☆

Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 7X, 010-02541-01
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Garmin zegarek Fenix 7 Solar Gray - czarny pasek

  Przekraczaj granice i podejmuj świeże wyzwania, korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych funkcji treningów dzięki zegarkom Fenix 7

  Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu pomiędzy ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o bardzo niskim zużyciu energii umożliwiają wielotygodniowy czas pracy baterii.

  Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne informacje do określenia gotowości do aktywności albo potrzeby odpoczynku.

  Z MYŚLĄ O skutecznOŚCI

  Nowa, ultra-wytrzymała kompozycja z spory wyświetlacz 1,3″ i obudową 47 mm z tworzywa umocnionego włóknem szklanym. Zegarek spełnia amerykańskie normy militarne w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  ekran DOTYKOWY I PRZYCISKI

  Sprawdzone przyciski sterujące, które działają zawsze i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły ekran dotykowy, który zapewnia prędki i instynktowny dostęp do funkcji i ustawień.

  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

  przystosuj wygląd zegarka do swojego stylu dzięki wytwornej ramce ze stali rdzoodpornej.

  zastosowanE APLIKACJE SPORTOWE

  Skorzystaj z zastosowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów na torze krytym, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po nienaturalnych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

  BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ

  Uzyskaj do 18 dni działania baterii w trybie zegarka, dopełniające 4 dni w trakcie ładowania energią słoneczną3 oraz do 57 godzin w trybie GPS z dodatkowymi 16 godzinami podczas ładowania energią słoneczną5.

  FUNKCJE SURFINGOWE

  Łap fale. Ten zegarek z serii fēnix obsługuje technikę Surfline Sessions™, umożliwiając zapisywanie nagrania każdej fali pokonanej na spocie z Surfline®4. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je sobie później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.

  DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

  Śledź szczegóły każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

  ĆWICZENIA HIIT

  Możesz ustawić liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku i inne.

  SUGESTIE DOTYCZĄCE powszedniCH TRENINGÓW

  Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom sprawności fizycznej, zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi codziennej jazdy i biegania w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.

  SYMULACJA CZASU WYŚCIGU

  Na podstawie historii treningów biegowych i ogólnej sprawności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Informacje trendów pokazują wpływ treningu na kondycję w danym okresie.

  technologia PACEPRO™

  Pierwsza w swoim typu funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo w trakcie biegu dzięki nawigacji dobranej pod kątem nachylenia terenu.

  trwałość W CZASIE RZECZYWISTYM

  Korzystaj z tych danych, żeby śledzić i kontrolować wysiłek fizyczny, co pomoże uniknąć nadmiernego wysiłku na początku biegu albo jazdy rowerem.

  ASYSTENT ODPOCZYNKU

  Po każdym treningu czas regeneracji zawiadamia Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu również o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

  PRZED TOBĄ

  Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki produktywności, międzyczasów i dystansu/wysokości i podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

  MAPY TOPOACTIVE EUROPE

  Pobierz Mapy Europy Topoactive z dowolnego miejsca na świecie,mieć pewność, iż nigdy nie zgubisz drogi. Zaimplementowany moduł Wi-Fi® łatwe pobieranie i aktualizowanie map oraz oprogramowania bez zastosowania komputera.

  MENEDŻER ZASILANIA

  zobacz, w jaki sposób różnorodne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, by wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą osiągalny czas pracy.

  CZAS PRACY BATERII

  zaimplementowana bateria litowa zapewnia działanie do 18 dni w trybie zegarka, do 57 godzin w trybie GPS i do 57 dni w trybie oszczędzania baterii.

  NADGARSTKOWY detektor TĘTNA

  technika optycznego pomiaru tętna Zmienność tętna wskazuje intensywność aktywności i zmienność tętna w celu obliczenia poziomu obciążenia. Technologia działa również pod wodą bez zastosowania paska z czujnikiem tętna.

  Pulsoksymetr

  sensor pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

  MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

  Optymalizuj rezerwy energii swego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności albo potrzeby odpoczynku.

  MONITOROWANIE STANU ZDROWIA

  Korzystając z danych z różnych czujników biometrycznych, funkcja ta pozwala na prędkie monitorowanie powszednich trendów kondycji i samopoczucia.

  MONITOROWANIE ODDECHU

  monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

  MONITOROWANIE NAWODNIENIA

  Rejestruj dzienne spożycie płynów, żeby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie stosownie dobrany.

  PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay przystępnym u wybranych dostawców.

  APLIKACJE MUZYCZNE

  Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer albo Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), żeby słuchać muzyki bez telefonu.

  Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

  Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie lub – podczas wybranych aktywności na zewnątrz ‒ samoczynnie, dzięki zastosowanej funkcji wykrywania zdarzeń.

  parametry FIZYCZNE:
  • wymiary w mm: 47 × 47 × 15.1 mm
  • waga: 79 g
  • menu w języku polskim
  • wodoszczelność: 10 Atm
  • wyświetlacz: 1,3" kolorowy 260x260 pikseli; szkło Power Glass
  • czas pracy baterii: Tryb zegarka: do 18 dni / 22 dni przy ładowaniu energią słoneczną; Tryb GPS: do 57 godzin / 73 godzin przy ładowaniu energią słoneczną; Tryb Expedition GPS: do 40 dni/ 74 dni przy ładowaniu energią słoneczną
  • Ładowanie energią słoneczną przy założeniu całodziennego wykorzystywania w tym 3 godzin pracy dziennie na powietrzu przy oświetleniu 50 000 luksów.
  • Ładowanie energią słoneczną przy założeniu używania przy oświetleniu 50 000 luksów.
  • systemy satelitów: GPS, Glonass, Galileo
  • zgodne czujniki: tętna, kadencji, prędkości, temperatury, mocy
  • materiał: Stal nierdzewna PVD
  • wymiar paska: 22 mm
  • pamięć: 16 GB
  FUNKCJE:
  • zainstalowane profile aktywności: bieg, bieg szlakiem, bieg na bieżni, bieg w pomieszczeniu, pływanie na basenie i akwenie otwartym, jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, MTB, triathlon, duathlon, wiosła, SUP, narty, snowboard, bieg narciarski, wędrówka, wspinaczka górska, golf, TruSwing, siłownia, kardio, joga, pokonywanie pięter, maszyny eliptyczne, jumpmaster, zadania taktyczne, łódź, inne
  • zegarek na przyciski fizyczne, a także dotykowy wyświetlacz
  • płatności zbliżeniowe Garmin Pay
  • odtwarzanie muzyki poprzez Bluetooth
  • pulsoksymetr
  • pomiar tętna z nadgarstka
  • zgodność z platformami Garmin Connect, Connect IQ
  • wysokościomierz barometryczny
  • kompas trójosiowy
  • czujnik temperatury

☆ Colmi p71 45mm czarny (6972436984787) ☆

Colmi p71 45mm czarny (6972436984787) Najniższa Cena Online

☆ Colmi p71 45mm czarny (6972436984787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Colmi
 • Nazwa produktu: Colmi p71 45mm czarny (6972436984787)
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Alarm:tak;Bluetooth:tak;Ciśnieniomierz:nie;Pulsometr - sensor tętna:tak;wyświetlacz dotykowy:tak;eSIM - legale 1:0;eSIM - legale 2:0;eSIM - legale 3:0;eSIM - legale 4:0;Funkcja szukania telefonu:tak;Funkcje użytkowe:budzik, dystans, głośnik, licznik kalorii, licznik kroków, mikrofon, powiadomienia, sterowanie odtwarzaczem muzyki, kalendarzyk miesiączkowy, asystent głosowy, trening oddechu;Funkcje użytkowe:wyświetlacz dotykowy, powiadomienia, odtwarzacz muzyki, nawodnienie organizmu, kalendarzyk miesiączkowy, asystent głosowy;Gwarancja:24 miesiące;dane pogodowe:tak;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 9;Interoperacyjność 3 - tekst 1:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pubu.dafit&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 4 - tekst 2:https://apps.apple.com/pl/app/pubu-wear/id6448935455?l=pl;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji.;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Kolor:czarny;Kolor koperty:czarny;Kolor paska:czarny;kształt ekranu:prostokątny;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth 5.1;Model relacje:Colmi P71;Monitor snu:tak;Możliwość odbierania połączeń:tak;Możliwość wymiany paska:nie;Możliwość zmiany motywu tarczy:tak;odporność:na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IP68;oporność:0;oporność – legale 2:0;wytrzymałość – legale 3:0;niepodatność – legale 4:0;odporność – legale 5:0;wytrzymałość – legale 6:0;niepodatność – legale 7:0;Pamięć RAM:0;pojemność akumulatora:230 mAh;Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2):tak;Procesor:RTL8763EWE;wariant:Smartwatch;typ:uniwersalny;wariant aktywności:bieganie, jazda na rowerze, karate;Rozdzielczość wyświetlacza:240 x 284 pikseli;rozmiar:45 mm;wymiar paska:22 mm;wymiar wyświetlacza:1,9 ";linia - wariantowanie:Colmi P71;Stoper:tak;System operacyjny:producenta;Timer:tak;Waga:39 g;wariant:Colmi P71;zaimplementowana pamięć:0;Wejście karty pamięci:nie;Wejście karty SIM:nie;Wodoodporny:tak;Współpracujący system operacyjny:Apple iOS, Google Android;Wykonanie koperty:tworzywo sztuczne;Wykonanie paska:silikon;wymiary:45.5 x 37.9 x 11.2 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel do ładowania;solidność baterii:do 7 dni;Zegarek hybrydowy:nie...


☆ Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 ☆

Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Garmin Fenix 6X PRO - pokaż na co Cię stać

  Przekraczaj granice i podejmuj nowe wyzwania, korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych funkcji treningów dzięki zegarkom Fenix 6X.

  • Nadgarstkowy czujnik tętna i pulsoksymetr gwarantują wgląd w aktywności fitness
  • Funkcja Dynamic PacePro™ pomaga biegać mądrzej w przeróżnych rodzajach terenu
  • Fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
  • W nowatorski sposób wykonuj pomiary produktywności biegania i jazdy rowerem
  • Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej
  • Synchronizuj ulubione usługi strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchaj muzyki bez telefonu
  Jakość i zaawansowana konstrukcja

  Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana budowa jest wyekwipowana w wielki wyświetlacz o przekątnej 1,4 cala, który jest o 36% obszerniejszy aniżeli w poprzednich modelach Fenix. Zegarek jest zgodny z amerykańskimi normami wojskowymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  technika PacePro

  Pierwsza w swoim typu funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo w trakcie biegu dzięki nawigacji dopasowanej do nachylenia terenu.

  Mapy TopoActive Europy i narciarskie

  Używaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.

  Aplikacje sportowe

  Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.

  Szczegółowa nawigacja

  Podążaj trasą albo kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

  Obsługa wielu GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  Aplikacje muzyczne

  Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera i słuchać muzyki przez słuchawki wyekwipowane w technologię Bluetooth®.

  Usługa Garmin Pay™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców.

  Powiadomienia z telefonu

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

  Bateria

  zaimplementowana bateria litowo-jonowa zagwarantuje działanie do 21 dni w trybie zegarka, do 15 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki oraz do 80 dni w trybie oszczędzania baterii.

  Specyfikacja

  Producent

  Garmin

  Kompatybilność systemowa

  • Android
  • iOS

  Protokół komunikacji

  • Bluetooth
  • ANT+
  • WiFi

  GPS

  zaimplementowany

  Funkcje

  • alarm
  • barometr
  • czas i jakość snu
  • dynamika biegu
  • identyfikacja dzwoniącego
  • kalendarz
  • kompas cyfrowy
  • krokomierz
  • licznik kalorii
  • lokalizacja
  • nawigacja
  • osobiste rekordy
  • pogoda
  • pomiar dystansu
  • pomiar szybkości
  • pomiar tętna
  • powiadomienia
  • pułap tlenowy
  • sterowanie muzyką
  • stoper
  • wskaźnik aktywności
  • znajdź mój telefon

  Pomiar pulsu

  tak

  Pomiar saturacji SpO2 (pulsoksymetr)

  tak

  Czujniki i elementy

  • akcelerometr
  • GPS + GLONASS
  • GPS + GLONNAS + GALILEO
  • wysokościomierz
  • żyroskop

  Ochrona przed wodą

  wodoszczelny

  Wodoszczelność

  10 ATM

  Materiał szybki

  Corning Gorilla Glass 3

  wyświetlacz

  1.4 cale

  Rozdzielczość ekranu

  280 x 280 px

  Podświetlany wyświetlacz

  tak

  Kolor koperty

  czarny

  rozmiary

  51 mm

  Waga

  93 g

  Materiał koperty

  polimer umocniony włóknem szklanym (ramka ze stali rdzoodpornej, metalowa pokrywa tylna)

  Obwód nadgarstka

  127-210 mm

  Kolor paska

  czarny

  Materiał paska

  silikon

  Maksymalny czas pracy

  • 60 godz. (tryb GPS)
  • 21 dni (tryb zegarka)
  • 46 dni (tryb ekspedycyjny)
  • 80 dni (tryb oszczędnościowy)

  Pamięć wewnętrzna

  32 GB

  Zawartość zestawu

  • zegarek
  • kabel zasilający
  • instrukcja

☆ Garmin Fenix 3 (5904192094081) ☆

Garmin Fenix 3 (5904192094081) Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 3 (5904192094081) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: eses
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 3 (5904192094081)
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Grizz CeramicFilm folia ceramiczna

  Najważniejsze właściwości:

  ✔️ dwie sztuki w opakowaniu

  ✔️ NOWOŚĆ! hermetycznie zapakowana, dzięki technologii OxyFree Technology

  ✔️ nieskomplikowany montaż

  ✔️ nieprzeciętnie dopasowana

  ✔️ rozciągliwa, nie pęka i nie kruszy się

  ✔️ nadzwyczajnie broni przed rysami i uderzeniami

  ✔️ wyśmienita przejrzystość

  ✔️ nie wpływa na funkcjonalność dotyku

  ⭐ Zegarek jest pokaźnie bardziej narażony na uszkodzenia aniżeli telefon. Grizz CeramicFilm wzmacnia ekran przy uderzeniach, a także broni od zarysowań.

  ⭐ produkt został hermetycznie zapakowany za pomocą technologii OxyFree Technology, co gwarantuje za każdym razem idealną jakość produktu. Powłoka klejąca nie jest narażona na czynniki zewnętrzne takie jak kurz i zabrudzenia podczas transportu i przechowywania.

  ⭐ Materiał z jakiego wytwarzano folie ceramiczną wspaniale odwzorowuje wyświetlane barwy i zachowuje przezroczystość, a jednocześnie nie pęka i nie kruszy się. Poślizg palca, a także czułość ekranu pozostają bez zmian - na najwyższym poziomie.

  Instrukcja montażu

  1️⃣ Przetrzyj wyświetlacz mokrą, a następnie suchą ściereczką

  2️⃣ Użyj DustStix,wyeliminować kurz

  3️⃣ Zdejmij warstwę zabezpieczającą

  4️⃣ dopasuj folię do powierzchni

  5️⃣ Dociśnij delikatnie folię i wypchnij pęcherzyki powietrza

  6️⃣ Przetrzyj folię suchą ściereczką

  ✨ GOTOWE ✨

  Wszelkie ślady powietrza wchłoną się do 48h.

  pakiet zawiera:

  2x folia ceramiczna Grizz CeramicFilm do Twojego urządzenia

  1x ściereczka mokra

  1x ściereczka sucha

  1x DustStix

  1x oryginalne opakowanie


☆ Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 ☆

Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Smartwatch

  GARMIN Fenix 6 Pro

  W kolorze czarnym z czarnym paskiem

  Zegarki są nowe, fabrycznie zapakowane poprzez producenta w opakowanie jak poniżej

  Kod produktu: 010-02158-02

  Najważniejsze właściwości:

  • Nadgarstkowy detektor tętna i pulsoksymetr zapewniają wgląd w aktywności fitness
  • Funkcja Dynamic PacePro™ pomaga biegać mądrzej w różnych rodzajach terenu
  • Fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
  • W prekursorski sposób wykonuj pomiary sprawności biegania i jazdy rowerem
  • Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej
  • Synchronizuj ulubione usługi strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchaj muzyki bez telefonu

  Jakość i nowoczesna konstrukcja

  Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana budowa jest wyekwipowana w za każdym razem włączony wyświetlacz o przekątnej 1,3 cala, który jest o 18% obszerniejszy niżeli w poprzednich modelach fēnix. Zegarek ma ramkę ze stali rdzoodpornej lub jest pokryty warstwą węglową (DLC) i został przetestowany zgodnie z amerykańskimi normami wojskowymi.

  technologia PacePro

  Pierwsza w swym typu funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dopasowanej do nachylenia terenu.

  Menedżer zasilania

  zobacz, w jaki sposób różnorodne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, żeby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą realny czas pracy.

  Statystyki wydajności

  Wyświetlaj nowoczesne informacje treningowe obejmujące dane dotyczące dynamiki biegu1, pułapu tlenowego z uwzględnieniem temperatury otoczenia i wysokości, wskazówki dotyczące czasu regeneracji i mnóstwo innych.

  Aplikacje sportowe

  Skorzystaj z zastosowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.

  Mapy TopoActive Europy i narciarskie

  Używaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.

  Monitor energii Body Battery™

  Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności albo potrzeby odpoczynku.

  Connect IQ™ Store

  Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store.

  Tryb ekspedycyjny

  Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu pomiędzy ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o niezwykle niskim zużyciu energii zezwalają na wielotygodniowy czas pracy baterii.

  Bateria

  wbudowana bateria litowo-jonowa zapewnia działanie do 14 dni w trybie zegarka, do 10 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki oraz do 48 dni w trybie oszczędzania baterii.

  Funkcja ClimbPro

  Korzystając z funkcji ClimbPro, można w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje o bieżących i zbliżających się podjazdach i podbiegach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

  Pola golfowe

  Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie i z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

  Szczegółowa nawigacja

  Podążaj trasą albo kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

  Powiadomienia z telefonu

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem..

  Nadgarstkowy pomiar tętna

  ulepszona technika optycznego pomiaru tętna1 mierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna, by obliczyć poziom natężenia wysiłku. Technika działa na dodatek pod wodą bez wykorzystania paska z czujnikiem tętna.

  Pulsoksymetr

  czujnik pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu poprzez ciało.

  Planowanie trasy powrotnej

  Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać,otrzymać propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ do wyznaczania lubianych tras zezwala na znalezienie najkorzystniejszych lokalnych ścieżek.

  Obsługa wielu GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  Czujniki ABC

  Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu.

  Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

  Jeśli czujesz się zagrożony albo kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3 prześlą informacje o lokalizacji do kontaktów alarmowych.

  Aplikacje muzyczne

  Możesz zapisać do 2000 utworów albo skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera oraz słuchać muzyki poprzez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth®.

  Usługa Garmin Pay™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców..


☆ Garmin fenix 7x pro ☆

Garmin fenix 7x pro Najniższa Cena Online

☆ Garmin fenix 7x pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin fenix 7x pro
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  wyjątkowo użyteczny Kompatybilność Smartwatch GARMIN Fenix 7x Pro jest kompatybilny z systemami Android i iOS, dzięki temu zsynchronizowanie go ze smartfonem nie stanowi większego problemu. To pozwala np. Odbierać połączenia bez konieczności wyjmowania smartfona z kieszeni czy odczytywać wiadomości albo powiadomienia. Pojemna bateria GARMIN Fenix 7x Pro ma pojemny akumulator, który dotrzyma Ci kroku do 28 dni albo do 37 dni z zasilaniem słonecznym. Korzystając z wszelkich systemów satelitarnych bateria wytrzyma do 63 godzin albo około 77 godzin z baterią słoneczną. Używając GPS jesteś w stanie nosić go do 62 dni, a dzięki energii słonecznej do 139 dni. Zwiększona czytelność Smartwatch GARMIN Fenix 7x Pro został wyposażony w rozwiązania, dzięki którym odczytywanie danych z urządzenia jest możliwe na dodatek w trakcie mocnego nasłonecznienia. To wielkie udogodnienie, dzięki któremu nie musimy np. Osłaniać ekranu smartwatcha, aby móc z niego skorzystać. Zastosowany, dotykowy wyświetlacz ma 1,4 cala. Wytrzymała kompozycja Smartwatch GARMIN Fenix 7x Pro powstał w oparciu o wysokiej jakości tworzywa sztuczne i tytan. Dzięki temu urządzenie znamionuje się nie tylko estetycznym wyglądem,też wytrzymałością na uszkodzenia. Można bezpiecznie korzystać ze smartwatcha w trakcie różnorodnego typu aktywności fizycznych, nie martwiąc się o przypadkowe zniszczenie urządzenia np. W trakcie jazdy rowerem czy podczas joggingu. Ograniczenie skutków jet lagu Smartwatch GARMIN Fenix 7x Pro to także nad wyraz przydatne urządzenie dla osób, które nieraz podróżują - zwłaszcza na duże odległości. Zmiana strefy czasowej na ogół scala się z tzw. Jet lagiem, jednak smartwatch jest wyekwipowany w funkcję doradcy w zakresie jet lagów. Urządzenie przekazuje wskazówki dotyczące harmonogramu snu, czasu spędzanego na słońcu i ćwiczeń w trakcie dalekiej podróży. Wszystko to pozwala zminimalizować negatywne efekty jet lagu! sporo przydatnych funkcji sportowych Smartwatch GARMIN Fenix 7x Pro ma sporo przydatnych funkcji sportowych, dzięki którym zyskamy dopełniające możliwości monitorowania aktywności fizycznej. Mapy pól golfowych, symulacja czasu wyścigu, sugestie treningowe, dynamika jazdy na rowerze górskim czy wbudowane funkcje surfingowe to tylko niektóre z zaimplementowanych w tym urządzeniu rozwiązań! Ułatwiona orientacja w terenie skuteczna nawigacja to kolejny plus GARMIN Fenix 7x Pro. Smartwatch wyposażony jest w nowoczesne mapy topograficzne, które dokładne śledzenie trasy oraz odkrywanie nowych terenów. Wbudowany kompas magnetyczny w połączeniu z technologią GPS zezwalają na dokładne określenie kierunku i lokalizacji w każdych warunkach. Dzięki powyższym funkcjom możemy łatwo uniknąć zgubienia się w wielu miejscach! Statystyki skuteczności GARMIN Fenix 7x Pro zbiera i podsumowuje mnóstwo statystyk efektywności. Dzięki czemu urządzeniu można dowiedzieć się, jak sprawny był nasz ostatni trening, a także co możemy zrobić, by poprawić j...

☆ Tracer TW7-BK Fun Black ☆

Tracer TW7-BK Fun Black Najniższa Cena Online

☆ Tracer TW7-BK Fun Black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tracer
 • Nazwa produktu: Tracer TW7-BK Fun Black
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Bluetooth:tak;Ciśnieniomierz:tak;Pulsometr - czujnik tętna:tak;wyświetlacz dotykowy:tak;Funkcje użytkowe:głośnik, licznik kalorii, licznik kroków, mikrofon;Funkcje użytkowe:ekran dotykowy, powiadomienia, ciśnieniomierz;Gwarancja:24 miesiące;informacje pogodowe:tak;Zgodność z aplikacją:FitPro;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 10;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji.;Kolor:czarny;Kolor koperty:czarny;Kolor paska:czarny;kształt ekranu:prostokątny;LTE:nie;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth 5.0;Model relacje:Tracer FUN;Monitor snu:tak;Możliwość odbierania połączeń:tak;Możliwość zmiany motywu tarczy:tak;Odbiornik GPS:nie;wytrzymałość:na pył, na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IP65;pojemność akumulatora:180 mAh;Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2):tak;rodzaj:Smartwatch;typ:uniwersalny;Rozdzielczość wyświetlacza:240 x 286 pikseli;rozmiar wyświetlacza:1,83 ";System operacyjny:producenta;Waga:53 g;Wejście karty pamięci:nie;Wejście karty SIM:nie;Wodoodporny:tak;Współpracujący system operacyjny:Apple iOS, Google Android;Wykonanie koperty:tworzywo sztuczne;Wykonanie paska:tworzywo sztuczne;rozmiary:44 x 38 x 11 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, ładowarka;Wysokościomierz:nie;trwałość baterii:do 7 dni;Zegarek hybrydowy:nie;Zegarek sportowy:nie;Złącze USB:nie...Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki sportowe męskie do 100 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze zegarki sportowe męskie do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich zegarków sportowych męskich do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Garmin Fenix 3 (5904192094081) ☆

Garmin Fenix 3 (5904192094081) Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 3 (5904192094081) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: eses
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 3 (5904192094081)
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Grizz CeramicFilm folia ceramiczna

  Najważniejsze atrybuty:

  ✔️ dwie sztuki w opakowaniu

  ✔️ NOWOŚĆ! hermetycznie zapakowana, dzięki technice OxyFree Technology

  ✔️ nieskomplikowany montaż

  ✔️ doskonale dostosowana

  ✔️ elastyczna, nie pęka i nie kruszy się

  ✔️ rewelacyjnie broni przed rysami i uderzeniami

  ✔️ świetna przejrzystość

  ✔️ nie wpływa na funkcjonalność dotyku

  ⭐ Zegarek jest znacznie bardziej narażony na uszkodzenia niżeli telefon. Grizz CeramicFilm wzmacnia ekran przy uderzeniach, a także chroni od zarysowań.

  ⭐ produkt został hermetycznie zapakowany za pomocą technologii OxyFree Technology, co gwarantuje za każdym razem doskonałą jakość artykułu. Warstwa klejąca nie jest narażona na czynniki zewnętrzne takie jak kurz i zabrudzenia w trakcie transportu i przechowywania.

  ⭐ Materiał z jakiego wytwarzano folie ceramiczną perfekcyjnie odwzorowuje wyświetlane barwy oraz zachowuje transparentność, a jednocześnie nie pęka i nie kruszy się. Poślizg palca i czułość ekranu pozostają bez zmian - na najwyższym poziomie.

  Instrukcja konstrukcji

  1️⃣ Przetrzyj wyświetlacz mokrą, a następnie suchą ściereczką

  2️⃣ Użyj DustStix,wyeliminować kurz

  3️⃣ Zdejmij warstwę zabezpieczającą

  4️⃣ przypasuj folię do powierzchni

  5️⃣ Dociśnij delikatnie folię i wypchnij pęcherzyki powietrza

  6️⃣ Przetrzyj folię suchą ściereczką

  ✨ GOTOWE ✨

  Wszelkie ślady powietrza wchłoną się do 48h.

  zestaw gromadzi:

  2x folia ceramiczna Grizz CeramicFilm do Twojego urządzenia

  1x ściereczka mokra

  1x ściereczka sucha

  1x DustStix

  1x oryginalne opakowanie


☆ Colmi p71 45mm czarny (6972436984787) ☆

Colmi p71 45mm czarny (6972436984787) Najniższa Cena Online

☆ Colmi p71 45mm czarny (6972436984787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Colmi
 • Nazwa produktu: Colmi p71 45mm czarny (6972436984787)
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Alarm:tak;Bluetooth:tak;Ciśnieniomierz:nie;Pulsometr - czujnik tętna:tak;wyświetlacz dotykowy:tak;eSIM - legale 1:0;eSIM - legale 2:0;eSIM - legale 3:0;eSIM - legale 4:0;Funkcja szukania telefonu:tak;Funkcje użytkowe:budzik, dystans, głośnik, licznik kalorii, licznik kroków, mikrofon, powiadomienia, sterowanie odtwarzaczem muzyki, kalendarzyk miesiączkowy, asystent głosowy, trening oddechu;Funkcje użytkowe:ekran dotykowy, powiadomienia, odtwarzacz muzyki, nawodnienie organizmu, kalendarzyk miesiączkowy, asystent głosowy;Gwarancja:24 miesiące;informacje pogodowe:tak;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 9;Interoperacyjność 3 - tekst 1:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pubu.dafit&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 4 - tekst 2:https://apps.apple.com/pl/app/pubu-wear/id6448935455?l=pl;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji.;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Kolor:czarny;Kolor koperty:czarny;Kolor paska:czarny;zarys ekranu:prostokątny;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth 5.1;Model relacje:Colmi P71;Monitor snu:tak;Możliwość odbierania połączeń:tak;Możliwość wymiany paska:nie;Możliwość zmiany motywu tarczy:tak;wytrzymałość:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IP68;wytrzymałość:0;wytrzymałość – legale 2:0;wytrzymałość – legale 3:0;wytrzymałość – legale 4:0;odporność – legale 5:0;niepodatność – legale 6:0;niepodatność – legale 7:0;Pamięć RAM:0;pojemność akumulatora:230 mAh;Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2):tak;Procesor:RTL8763EWE;rodzaj:Smartwatch;typ:uniwersalny;typ aktywności:bieganie, jazda na rowerze, karate;Rozdzielczość wyświetlacza:240 x 284 pikseli;rozmiar:45 mm;wymiar paska:22 mm;wymiar wyświetlacza:1,9 ";seria - wariantowanie:Colmi P71;Stoper:tak;System operacyjny:producenta;Timer:tak;Waga:39 g;wariant:Colmi P71;zaimplementowana pamięć:0;Wejście karty pamięci:nie;Wejście karty SIM:nie;Wodoodporny:tak;Współpracujący system operacyjny:Apple iOS, Google Android;Wykonanie koperty:tworzywo sztuczne;Wykonanie paska:silikon;wymiary:45.5 x 37.9 x 11.2 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel do ładowania;odporność baterii:do 7 dni;Zegarek hybrydowy:nie...


☆ Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 ☆

Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 7X, 010-02541-01
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Garmin zegarek Fenix 7 Solar Gray - czarny pasek

  Przekraczaj granice i podejmuj świeże wyzwania, korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych funkcji treningów dzięki zegarkom Fenix 7

  Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu pomiędzy ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o niezwykle niskim zużyciu energii pozwalają na wielotygodniowy czas pracy baterii.

  Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

  Z MYŚLĄ O sprawnOŚCI

  Nowa, ultra-wytrzymała kompozycja z wielki wyświetlacz 1,3″ i obudową 47 mm z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym. Zegarek spełnia amerykańskie normy militarne w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  wyświetlacz DOTYKOWY I PRZYCISKI

  Sprawdzone przyciski sterujące, które działają zawsze i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły wyświetlacz dotykowy, który zapewnia szybki i intuicyjny dostęp do funkcji i ustawień.

  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

  przystosuj wygląd zegarka do swojego stylu dzięki eleganckiej ramce ze stali nierdzewnej.

  wbudowanE APLIKACJE SPORTOWE

  Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów na torze krytym, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po nienaturalnych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

  BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ

  Uzyskaj do 18 dni działania baterii w trybie zegarka, dodatkowe 4 dni podczas ładowania energią słoneczną3, a także do 57 godzin w trybie GPS z dodatkowymi 16 godzinami podczas ładowania energią słoneczną5.

  FUNKCJE SURFINGOWE

  Łap fale. Ten zegarek z kolekcji fēnix obsługuje technologię Surfline Sessions™, umożliwiając zapisywanie nagrania każdej fali pokonanej na spocie z Surfline®4. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je sobie później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.

  DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

  Śledź szczegóły każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

  ĆWICZENIA HIIT

  Możesz ustawić liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku i inne.

  SUGESTIE DOTYCZĄCE codziennyCH TRENINGÓW

  Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom skuteczności fizycznej, zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi codziennej jazdy i biegania w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.

  SYMULACJA CZASU WYŚCIGU

  Na podstawie historii treningów biegowych i ogólnej skuteczności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Dane trendów pokazują wpływ treningu na kondycję w danym okresie.

  technologia PACEPRO™

  Pierwsza w swym typu funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji przypasowanej pod kątem nachylenia terenu.

  wytrzymałość W CZASIE RZECZYWISTYM

  Korzystaj z tych informacji, aby śledzić i kontrolować wysiłek fizyczny, co pomoże uniknąć nadmiernego wysiłku na początku biegu albo jazdy rowerem.

  ASYSTENT ODPOCZYNKU

  Po każdym treningu czas regeneracji powiadamia Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu w dodatku o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

  PRZED TOBĄ

  Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki produktywności, międzyczasów i dystansu/wysokości i podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

  MAPY TOPOACTIVE EUROPE

  Pobierz Mapy Europy Topoactive z dowolnego miejsca na świecie,mieć pewność, iż nigdy nie zgubisz drogi. Zaimplementowany moduł Wi-Fi® proste pobieranie i aktualizowanie map oraz oprogramowania bez użycia komputera.

  MENEDŻER ZASILANIA

  zobacz, w jaki sposób zróżnicowane ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, by wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

  CZAS PRACY BATERII

  zastosowana bateria litowa gwarantuje działanie do 18 dni w trybie zegarka, do 57 godzin w trybie GPS, a także do 57 dni w trybie oszczędzania baterii.

  NADGARSTKOWY czujnik TĘTNA

  technika optycznego pomiaru tętna Zmienność tętna wskazuje intensywność aktywności, a także zmienność tętna w celu obliczenia poziomu obciążenia. Technologia działa na dodatek pod wodą bez wykorzystania paska z czujnikiem tętna.

  Pulsoksymetr

  sensor pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

  MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

  Optymalizuj rezerwy energii swego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne informacje do określenia gotowości do aktywności albo potrzeby odpoczynku.

  MONITOROWANIE STANU ZDROWIA

  Korzystając z informacji z różnych czujników biometrycznych, funkcja ta umożliwia prędkie monitorowanie powszednich trendów kondycji i samopoczucia.

  MONITOROWANIE ODDECHU

  kontroluj sposób oddychania w ciągu dnia, w trakcie snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

  MONITOROWANIE NAWODNIENIA

  Rejestruj dzienne spożycie płynów, by pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie optymalnie dostosowany.

  PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay dostępnym u wybranych dostawców.

  APLIKACJE MUZYCZNE

  Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer lub Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez telefonu.

  Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

  Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie albo – w trakcie wybranych aktywności na zewnątrz ‒ automatycznie, dzięki wbudowanej funkcji wykrywania zdarzeń.

  atrybuty FIZYCZNE:
  • rozmiary w mm: 47 × 47 × 15.1 mm
  • waga: 79 g
  • menu w języku polskim
  • wodoszczelność: 10 Atm
  • wyświetlacz: 1,3" barwny 260x260 pikseli; szkło Power Glass
  • czas pracy baterii: Tryb zegarka: do 18 dni / 22 dni przy ładowaniu energią słoneczną; Tryb GPS: do 57 godzin / 73 godzin przy ładowaniu energią słoneczną; Tryb Expedition GPS: do 40 dni/ 74 dni przy ładowaniu energią słoneczną
  • Ładowanie energią słoneczną przy założeniu całodziennego wykorzystywania w tym 3 godzin pracy dziennie na powietrzu przy oświetleniu 50 000 luksów.
  • Ładowanie energią słoneczną przy założeniu wykorzystywania przy oświetleniu 50 000 luksów.
  • systemy satelitów: GPS, Glonass, Galileo
  • zgodne czujniki: tętna, kadencji, szybkości, temperatury, mocy
  • materiał: Stal nierdzewna PVD
  • rozmiar paska: 22 mm
  • pamięć: 16 GB
  FUNKCJE:
  • zainstalowane profile aktywności: bieg, bieg szlakiem, bieg na bieżni, bieg w pomieszczeniu, pływanie na basenie i akwenie otwartym, jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, MTB, triathlon, duathlon, wiosła, SUP, narty, snowboard, bieg narciarski, wędrówka, wspinaczka górska, golf, TruSwing, siłownia, kardio, joga, pokonywanie pięter, maszyny eliptyczne, jumpmaster, zadania taktyczne, łódź, inne
  • zegarek na przyciski fizyczne i dotykowy ekran
  • płatności zbliżeniowe Garmin Pay
  • odtwarzanie muzyki przez Bluetooth
  • pulsoksymetr
  • pomiar tętna z nadgarstka
  • zgodność z platformami Garmin Connect, Connect IQ
  • wysokościomierz barometryczny
  • kompas trójosiowy
  • czujka temperatury

☆ Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 ☆

Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Garmin Fenix 6X PRO - pokaż na co Cię stać

  Przekraczaj granice i podejmuj nowe wyzwania, korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych funkcji treningów dzięki zegarkom Fenix 6X.

  • Nadgarstkowy czujnik tętna i pulsoksymetr zapewniają wgląd w aktywności fitness
  • Funkcja Dynamic PacePro™ pomaga biegać mądrzej w różnorodnych rodzajach terenu
  • Fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
  • W nowatorski sposób wykonuj pomiary sprawności biegania i jazdy rowerem
  • Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej
  • Synchronizuj ulubione usługi strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchaj muzyki bez telefonu
  Jakość i nowoczesna budowa

  Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana kompozycja jest wyekwipowana w duży ekran o przekątnej 1,4 cala, który jest o 36% większy niż w poprzednich modelach Fenix. Zegarek jest zgodny z amerykańskimi normami wojskowymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  technologia PacePro

  Pierwsza w swym typu funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo w trakcie biegu dzięki nawigacji dopasowanej do nachylenia terenu.

  Mapy TopoActive Europy i narciarskie

  Używaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.

  Aplikacje sportowe

  Skorzystaj z zaimplementowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.

  Szczegółowa nawigacja

  Podążaj trasą albo kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie albo zwrocie.

  Obsługa wielu GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co upraszcza orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  Aplikacje muzyczne

  Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera oraz słuchać muzyki poprzez słuchawki zaopatrzone w technikę Bluetooth®.

  Usługa Garmin Pay™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców.

  Powiadomienia z telefonu

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

  Bateria

  zastosowana bateria litowo-jonowa zagwarantuje działanie do 21 dni w trybie zegarka, do 15 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki, a także do 80 dni w trybie oszczędzania baterii.

  Specyfikacja

  Producent

  Garmin

  Kompatybilność systemowa

  • Android
  • iOS

  Protokół komunikacji

  • Bluetooth
  • ANT+
  • WiFi

  GPS

  wbudowany

  Funkcje

  • alarm
  • barometr
  • czas i jakość snu
  • dynamika biegu
  • identyfikacja dzwoniącego
  • kalendarz
  • kompas cyfrowy
  • krokomierz
  • licznik kalorii
  • lokalizacja
  • nawigacja
  • osobiste rekordy
  • pogoda
  • pomiar dystansu
  • pomiar szybkości
  • pomiar tętna
  • powiadomienia
  • pułap tlenowy
  • sterowanie muzyką
  • stoper
  • wskaźnik aktywności
  • znajdź mój telefon

  Pomiar pulsu

  tak

  Pomiar saturacji SpO2 (pulsoksymetr)

  tak

  Czujniki i elementy

  • akcelerometr
  • GPS + GLONASS
  • GPS + GLONNAS + GALILEO
  • wysokościomierz
  • żyroskop

  Ochrona przed wodą

  wodoszczelny

  Wodoszczelność

  10 ATM

  Materiał szybki

  Corning Gorilla Glass 3

  wyświetlacz

  1.4 cale

  Rozdzielczość ekranu

  280 x 280 px

  Podświetlany wyświetlacz

  tak

  Kolor koperty

  czarny

  wymiary

  51 mm

  Waga

  93 g

  Materiał koperty

  polimer umocniony włóknem szklanym (ramka ze stali nierdzewnej, metalowa pokrywa tylna)

  Obwód nadgarstka

  127-210 mm

  Kolor paska

  czarny

  Materiał paska

  silikon

  Maksymalny czas pracy

  • 60 godz. (tryb GPS)
  • 21 dni (tryb zegarka)
  • 46 dni (tryb ekspedycyjny)
  • 80 dni (tryb oszczędnościowy)

  Pamięć wewnętrzna

  32 GB

  Zawartość zestawu

  • zegarek
  • kabel zasilający
  • instrukcja

☆ Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 ☆

Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 6 Pro, 010-02158-02
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Smartwatch

  GARMIN Fenix 6 Pro

  W kolorze czarnym z czarnym paskiem

  Zegarki są świeże, fabrycznie zapakowane przez producenta w opakowanie jak poniżej

  Kod artykułu: 010-02158-02

  Najważniejsze cechy:

  • Nadgarstkowy detektor tętna i pulsoksymetr zapewniają wgląd w aktywności fitness
  • Funkcja Dynamic PacePro™ pomaga biegać mądrzej w zróżnicowanych rodzajach terenu
  • Fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
  • W pionierski sposób wykonuj pomiary produktywności biegania i jazdy rowerem
  • Nawiguj bez obaw, korzystając z obsługi wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) i czujników nawigacji zewnętrznej
  • Synchronizuj ulubione usługi strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchaj muzyki bez telefonu

  Jakość i innowacyjna kompozycja

  Wytrzymała, a zarazem wyrafinowana budowa jest wyposażona w zawsze włączony ekran o przekątnej 1,3 cala, który jest o 18% pokaźniejszy niżeli w poprzednich modelach fēnix. Zegarek ma ramkę ze stali nierdzewnej lub jest pokryty powłoką węglową (DLC) i został przetestowany zgodnie z amerykańskimi normami wojskowymi.

  technologia PacePro

  Pierwsza w swym rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji przypasowanej do nachylenia terenu.

  Menedżer zasilania

  zobacz, w jaki sposób rozmaite ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, by wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

  Statystyki produktywności

  Wyświetlaj innowacyjne dane treningowe obejmujące informacje dotyczące dynamiki biegu1, pułapu tlenowego z uwzględnieniem temperatury otoczenia i wysokości, wskazówki dotyczące czasu regeneracji i niemało innych.

  Aplikacje sportowe

  Skorzystaj z zastosowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.

  Mapy TopoActive Europy i narciarskie

  Używaj map Europy TopoActive do nawigacji, wyświetlania nazw biegów i ocen trudności stoków w 2000 ośrodków narciarskich na całym świecie.

  Monitor energii Body Battery™

  Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne informacje do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

  Connect IQ™ Store

  Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje, a także widżety ze sklepu Connect IQ Store.

  Tryb ekspedycyjny

  Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu pomiędzy ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o niezwykle niskim zużyciu energii umożliwiają wielotygodniowy czas pracy baterii.

  Bateria

  zastosowana bateria litowo-jonowa zagwarantuje działanie do 14 dni w trybie zegarka, do 10 godzin w trybie GPS z odtwarzaniem muzyki, a także do 48 dni w trybie oszczędzania baterii.

  Funkcja ClimbPro

  Korzystając z funkcji ClimbPro, można w czasie rzeczywistym wyświetlać dane o bieżących i zbliżających się podjazdach i podbiegach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

  Pola golfowe

  Korzystaj z barwnych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

  Szczegółowa nawigacja

  Podążaj trasą lub kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

  Powiadomienia z telefonu

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem..

  Nadgarstkowy pomiar tętna

  udoskonalona technologia optycznego pomiaru tętna1 mierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna, żeby obliczyć poziom natężenia wysiłku. Technologia działa jeszcze pod wodą bez zastosowania paska z czujnikiem tętna.

  Pulsoksymetr

  czujka pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

  Planowanie trasy powrotnej

  Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać,dostać propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline™ do wyznaczania modnych tras pozwala na znalezienie najlepszych lokalnych ścieżek.

  Obsługa wielu GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  Czujniki ABC

  Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania informacji wysokości, barometru do monitorowania pogody oraz 3-osiowego elektronicznego kompasu.

  Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

  Jeśli czujesz się zagrożony albo kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń3 prześlą dane o lokalizacji do kontaktów alarmowych.

  Aplikacje muzyczne

  Możesz zapisać do 2000 utworów albo skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify® i Deezera oraz słuchać muzyki przez słuchawki zaopatrzone w technikę Bluetooth®.

  Usługa Garmin Pay™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców..Podsumowanie, czyli jaki zegarek sportowy męski do 100 zł najlepszy?


Najlepszy zegarek sportowy męski do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek sportowy męski do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze zegarki sportowe – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji zegarków sportowych męskich do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych sportowych zegarków dla biegaczy i ćwiczących.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek sportowy męski do 100 zł opinie,
 • dobre zegarki sportowe męskie do 100 zł cena,
 • ranking zegarków sportowych męskich do 100 zł,
 • zegarek sportowy męski do 100 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o zegarkach sportowych męskich do 100 zł

#1 Gdzie szukać opinii o zegarkach sportowych męskich do 100 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o zegarkach sportowych męskich do 100 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki zegarek sportowy męski do 100 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych zegarkach sportowych męskich do 100 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z zegarkami sportowymi męskimi do 100 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie zegarki sportowe męskie do 100 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z zegarkami sportowymi męskimi do 100 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki sportowe męskie do 100 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *