FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking zegarków sportowych do 100 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Zegarki sportowe / Ranking zegarków sportowych do 100 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych zegarków sportowych do 100 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych zegarków sportowych do 100 zł,
 • TOP5 często wybieranych zegarków sportowych z dodatkowymi funkcjami.

Jakie zegarki sportowe do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki sportowe do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking zegarków sportowych do 100 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Garmin VivoActive 4, 010-02174-03 ☆

Garmin VivoActive 4, 010-02174-03 Najniższa Cena Online

☆ Garmin VivoActive 4, 010-02174-03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin VivoActive 4, 010-02174-03
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  GARMIN VIVOACTIVE 4 KOLOR: CZARNY PASEK, CZARNA KOPERTA

  rozmiar 45MM

  produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu

  Nr. Katalogowy 010-02174-12

  Gwar. 24 miesiące na podstawie dowodu zakupu w Garmin Polska.

  Stylowy zegarek GPS do wielu dyscyplin dla sportowców i fanów aktywnej turystyki

  Smartwatch GPS wykonany dla aktywnych

  • pilnuj swoje zdrowie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki funkcjom pulsoksymetru1 i monitorowi energii Body Battery™ oraz śledząc oddech, proces menstruacyjny, stres, sen, tętno2, nawodnienie i sporo innych parametrów.
  • Łatwo pobieraj utwory na zegarek, w tym listy odtwarzania ze swego konta Spotify® albo Deezer, i połącz go ze słuchawkami (do nabycia osobno), by słuchać muzyki bez zastosowania telefonu.
  • Rejestruj wszystkie formy aktywności dzięki ponad 20 wgranym aplikacjom GPS do sportów uprawianych w pomieszczeniach, takich jak joga, bieganie, pływanie i inne.
  • Korzystaj z nieskomplikowanych do zrozumienia, animowanych wskazówek treningowych wyświetlanych na ekranie zegarka
  • Czas działania baterii: do 8 dni w trybie zegarka; do 6 godz. W trybie GPS i muzyki

  obserwuj wszystkie właściwości

  Gdy mówimy o największym możliwym pakiecie funkcji do monitorowania zdrowia poprzez całą dobę, precyzyjnie to mamy na myśli.

  • Monitor energii Body Battery Mierzy poziom energii w organizmie, dzięki czemu można znaleźć najkorzystniejszy czas na ćwiczenia i odpoczynek.
  • Pulsoksymetr Mierzy natlenienie krwi w ciągu dnia i podczas snu, aby sprawdzić, jak organizm wchłania tlen.
  • Funkcja śledzenia procesu menstruacyjnego w aplikacji Garmin Connect™ zezwala na śledzenie procesu, rejestrowanie objawów fizycznych i emocjonalnych oraz uzyskiwanie informacji o treningach i odżywianiu podczas każdej fazy cyklu. Odbieraj powiadomienia w zegarku dzięki pobraniu aplikacji Connect IQ™.
  • Monitorowanie nawodnienia pozwala na rejestrowanie dziennego spożycia wody, żeby pomóc w utrzymaniu adekwatnego poziomu nawodnienia.
  • Monitorowanie oddechu zapisuje sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.
  • nowoczesne monitorowanie snu dzieli noc na fazy snu płytkiego, głębokiego oraz REM, aby zapewnić Tobie pełny wgląd w to, jak śpisz.
  • Pomiar stresu może określić, czy Twój dzień jest spokojny, zrównoważony czy stresujący. Przypomnienia o relaksie informują choćby o konieczności wykonywania krótkich ćwiczeń oddechowych.
  • Nadgarstkowy pomiar tętna2 stale sprawdza tętno i zawiadamia, gdy jest ono wysokie w trakcie odpoczynku. Pomaga to również ocenić intensywność wysiłku w trakcie ćwiczeń.

  wyprodukowany do codziennego noszenia

  Od wymiennych pasków po wytrzymałe szkło Corning® Gorilla® Glass 3 - smartwatch ten wykonany został z myślą o aktywności poprzez całą dobę. Nie musisz go zdejmować, gdy wskakujesz do wody, ponieważ jest on wodoszczelny do 5 atm. Za każdym razem włączony, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz Garmin Chroma Display™ można odczytać w każdym oświetleniu. Dzięki czasowi działania baterii wynoszącemu do 8 dni w trybie zegarka i do 6 godz. W trybie GPS z muzyką jest to zegarek, którego nie będziesz zdejmować.

  Animowane treningi na nadgarstku

  Nie trzeba już szukać filmów z demonstracją ćwiczeń. Zegarek ten jest zaopatrzony w nieskomplikowane do zrozumienia, animowane wskazówki dotyczące treningu wydolnościowego, siłowego, jogi i pilatesu, które można oglądać na ekranie zegarka. Można wybrać jeden ze wstępnie załadowanych animowanych treningów albo pobrać inne z serwisu Garmin Connect.

  Wszystkie ulubione aktywności

  Dzięki ponad 20 fabrycznie załadowanym profilom GPS i aktywności w pomieszczeniach — takim jak chodzenie, biegi, jazda na rowerze, pływanie w basenie, golf i wielu innym — ten zegarek pomoże Ci śledzić każdy Twój ruch. Możesz nawet kreować własne treningi w serwisie Garmin Connect.

  Weź głęboki oddech

  Zegarek ten umożliwia realizowanie przeróżnych usystematyzowanych ćwiczeń związanych z oddychaniem. Gdy chcesz się zrelaksować albo skupić, możesz wykonać ćwiczenia oddechowe, a zegarek będzie śledzić stres i oddech, co pozwala lepiej zrozumieć, w jaki sposób oddychasz.


☆ Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 ☆

Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 7X, 010-02541-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 7X, 010-02541-01
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Garmin zegarek Fenix 7 Solar Gray - czarny pasek

  Przekraczaj granice i podejmuj świeże wyzwania, korzystając z map, muzyki, inteligentnego planowania tempa i innych funkcji treningów dzięki zegarkom Fenix 7

  Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu pomiędzy ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o niezwykle niskim zużyciu energii pozwalają na wielotygodniowy czas pracy baterii.

  Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub zapotrzebowania odpoczynku.

  Z MYŚLĄ O skutecznOŚCI

  Nowa, ultra-wytrzymała konstrukcja z pokaźny wyświetlacz 1,3″ i obudową 47 mm z tworzywa usztywnionego włóknem szklanym. Zegarek spełnia amerykańskie normy militarne w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  ekran DOTYKOWY I PRZYCISKI

  Sprawdzone przyciski sterujące, które działają za każdym razem i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły ekran dotykowy, który gwarantuje prędki i intuicyjny dostęp do funkcji i ustawień.

  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

  dopasuj wygląd zegarka do swego stylu dzięki szykownej ramce ze stali nierdzewnej.

  zastosowanE APLIKACJE SPORTOWE

  Skorzystaj z zaimplementowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów na torze krytym, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

  BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ

  Uzyskaj do 18 dni działania baterii w trybie zegarka, uzupełniające 4 dni podczas ładowania energią słoneczną3, a także do 57 godzin w trybie GPS z dodatkowymi 16 godzinami podczas ładowania energią słoneczną5.

  FUNKCJE SURFINGOWE

  Łap fale. Ten zegarek z serii fēnix obsługuje technikę Surfline Sessions™, umożliwiając zapisywanie nagrania każdej fali pokonanej na spocie z Surfline®4. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je sobie później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.

  DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

  Śledź detale każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

  ĆWICZENIA HIIT

  Możesz ustawić liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku i inne.

  SUGESTIE DOTYCZĄCE rutynowyCH TRENINGÓW

  Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom wydajności fizycznej, zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi codziennej jazdy i biegania w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.

  SYMULACJA CZASU WYŚCIGU

  Na podstawie historii treningów biegowych i ogólnej efektywności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Dane trendów pokazują wpływ treningu na kondycję w danym okresie.

  technologia PACEPRO™

  Pierwsza w swoim typu funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo w trakcie biegu dzięki nawigacji dostosowanej pod kątem nachylenia terenu.

  solidność W CZASIE RZECZYWISTYM

  Korzystaj z tych informacji, aby śledzić i kontrolować wysiłek fizyczny, co pomoże uniknąć nadmiernego wysiłku na początku biegu albo jazdy rowerem.

  ASYSTENT ODPOCZYNKU

  Po każdym treningu czas regeneracji sygnalizuje Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu też o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

  PRZED TOBĄ

  Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki sprawności, międzyczasów i dystansu/wysokości i podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

  MAPY TOPOACTIVE EUROPE

  Pobierz Mapy Europy Topoactive z dowolnego miejsca na świecie,mieć pewność, że nigdy nie zgubisz drogi. Zastosowany moduł Wi-Fi® nietrudne pobieranie i aktualizowanie map i oprogramowania bez wykorzystania komputera.

  MENEDŻER ZASILANIA

  zobacz, w jaki sposób rozmaite ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, by wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą osiągalny czas pracy.

  CZAS PRACY BATERII

  zastosowana bateria litowa zapewnia działanie do 18 dni w trybie zegarka, do 57 godzin w trybie GPS oraz do 57 dni w trybie oszczędzania baterii.

  NADGARSTKOWY detektor TĘTNA

  technika optycznego pomiaru tętna Zmienność tętna wskazuje intensywność aktywności i zmienność tętna w celu obliczenia poziomu obciążenia. Technika działa na dodatek pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.

  Pulsoksymetr

  sensor pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu poprzez ciało.

  MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

  Optymalizuj rezerwy energii swego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne informacje do określenia gotowości do aktywności lub zapotrzebowania odpoczynku.

  MONITOROWANIE STANU ZDROWIA

  Korzystając z danych z rozmaitych czujników biometrycznych, funkcja ta umożliwia prędkie monitorowanie codziennych trendów kondycji i samopoczucia.

  MONITOROWANIE ODDECHU

  kontroluj sposób oddychania w ciągu dnia, w trakcie snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

  MONITOROWANIE NAWODNIENIA

  Rejestruj dzienne spożycie płynów, by pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie adekwatnie dobrany.

  PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay przystępnym u wybranych dostawców.

  APLIKACJE MUZYCZNE

  Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer albo Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), by słuchać muzyki bez telefonu.

  Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

  Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie lub – podczas wybranych aktywności na zewnątrz ‒ automatycznie, dzięki wbudowanej funkcji wykrywania zdarzeń.

  właściwości FIZYCZNE:
  • wymiary w mm: 47 × 47 × 15.1 mm
  • waga: 79 g
  • menu w języku polskim
  • wodoszczelność: 10 Atm
  • wyświetlacz: 1,3" barwny 260x260 pikseli; szkło Power Glass
  • czas pracy baterii: Tryb zegarka: do 18 dni / 22 dni przy ładowaniu energią słoneczną; Tryb GPS: do 57 godzin / 73 godzin przy ładowaniu energią słoneczną; Tryb Expedition GPS: do 40 dni/ 74 dni przy ładowaniu energią słoneczną
  • Ładowanie energią słoneczną przy założeniu całodziennego stosowania w tym 3 godzin pracy dziennie na powietrzu przy oświetleniu 50 000 luksów.
  • Ładowanie energią słoneczną przy założeniu używania przy oświetleniu 50 000 luksów.
  • systemy satelitów: GPS, Glonass, Galileo
  • zgodne czujniki: tętna, kadencji, prędkości, temperatury, mocy
  • materiał: Stal nierdzewna PVD
  • wymiar paska: 22 mm
  • pamięć: 16 GB
  FUNKCJE:
  • zainstalowane profile aktywności: bieg, bieg szlakiem, bieg na bieżni, bieg w pomieszczeniu, pływanie na basenie i akwenie otwartym, jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, MTB, triathlon, duathlon, wiosła, SUP, narty, snowboard, bieg narciarski, wędrówka, wspinaczka górska, golf, TruSwing, siłownia, kardio, joga, pokonywanie pięter, maszyny eliptyczne, jumpmaster, zadania taktyczne, łódź, inne
  • zegarek na przyciski fizyczne, a także dotykowy ekran
  • płatności zbliżeniowe Garmin Pay
  • odtwarzanie muzyki przez Bluetooth
  • pulsoksymetr
  • pomiar tętna z nadgarstka
  • zgodność z platformami Garmin Connect, Connect IQ
  • wysokościomierz barometryczny
  • kompas trójosiowy
  • detektor temperatury

☆ Zegarek na niebieskim pasku 02 marki Dwg ☆

Zegarek na niebieskim pasku 02 marki Dwg Najniższa Cena Online

☆ Zegarek na niebieskim pasku 02 marki Dwg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DWG
 • Nazwa produktu: Zegarek na niebieskim pasku 02 marki Dwg
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Perfekcja w każdym detalu
  żeńskie zegarki DWG to innowacyjne rozwiązanie projektowe. Każdy produkt realizowany jest z najwyższej jakości materiałów. Wyjątkowo dopracowane wykończenie zegarka zagwarantuje estetyczny wygląd i nadzwyczajną wytrzymałość. Niezawodny mechanizm kwarcowy zagwarantuje długie lata bezawaryjnej pracy. Dzięki zaimplementowaniu solidnego silikonu, pasek jest niepodatny na rozciąganie i nie zużywa się w trakcie użytkowania.

  Sportowa elegancja
  Dzięki sportowemu profilowi, zegarki damskie DWG będą niebanalnie wyglądać w każdej stylizacji. Modne zegarki sprawią,choćby najszczególniej klasyczny strój będzie wyglądać fenomenalnie. Silikonowy, wyrazisty pasek przełamie styl każdej nieciekawej stylizacji. Charakterystyczna tarcza zegarka wyśmienicie skomponuje się z geometrycznymi dodatkami.

  postępowy design
  Każdy, z zegarków dla niej producenta DWG eksponuje się niepowtarzalną kolorystyką. Ciekawy efekt gwarantuje kontrastowa wskazówka na tarczy zegarka, która zachowuje odcień paska. Awangardowy charakter zegarka akcentuje okrągła tarcza w kolorze ciemnego grafitu. Pasek niebiesko-biały.


☆ fw 48 vanad 49mm - brązowy marki Maxcom ☆

fw 48 vanad 49mm - brązowy marki Maxcom Najniższa Cena Online

☆ fw 48 vanad 49mm - brązowy marki Maxcom - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Maxcom
 • Nazwa produktu: fw 48 vanad 49mm - brązowy marki Maxcom
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Bluetooth:tak;Ciśnieniomierz:tak;Pulsometr - sensor tętna:tak;wyświetlacz dotykowy:tak;eSIM - legale 1:0;eSIM - legale 2:0;eSIM - legale 3:0;eSIM - legale 4:0;Funkcje użytkowe:licznik kalorii, licznik kroków, powiadomienia, sterowanie odtwarzaczem muzyki;Funkcje użytkowe:ekran dotykowy, powiadomienia, ciśnieniomierz;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Wearfit;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji.;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Kolor:brązowy;Kolor koperty:złoty;Kolor paska:brązowy;zarys ekranu:krągły;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth 5.0;Model relacje:Maxcom FIT FW 48;Możliwość odbierania połączeń:nie;Możliwość podmiany paska:nie;Możliwość zmiany motywu tarczy:tak;Odbiornik GPS:nie;wytrzymałość:na pył, na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IP66;wytrzymałość:0;oporność – legale 2:0;odporność – legale 3:0;odporność – legale 4:0;oporność – legale 5:0;niepodatność – legale 6:0;odporność – legale 7:0;Pamięć RAM:0;pojemność akumulatora:200 mAh;Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2):tak;rodzaj:Smartwatch;wariant:uniwersalny;typ aktywności:bieganie, fitness/siłownia;Rozdzielczość wyświetlacza:390 x 390 pikseli;rozmiar wyświetlacza:1,32 ";seria - wariantowanie:Maxcom FIT FW 48;System operacyjny:producenta;Waga:60 g;rodzaj:Maxcom FIT FW 48;zaimplementowana pamięć:0;Wejście karty pamięci:nie;Wejście karty SIM:nie;Współpracujący system operacyjny:Apple iOS, Google Android;Wykonanie paska:tworzywo sztuczne;wymiary:49 x 45 x 10 mm;Wyposażenie:kabel do ładowania;trwałość baterii:do 4 dni;Zegarek hybrydowy:nie;Zegarek sportowy:tak...


☆ Tracer TW7-BL Fun Blue (5907512869796) ☆

Tracer TW7-BL Fun Blue (5907512869796) Najniższa Cena Online

☆ Tracer TW7-BL Fun Blue (5907512869796) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tracer
 • Nazwa produktu: Tracer TW7-BL Fun Blue (5907512869796)
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Bluetooth:tak;Ciśnieniomierz:tak;Pulsometr - detektor tętna:tak;ekran dotykowy:tak;Funkcje użytkowe:głośnik, licznik kalorii, licznik kroków, mikrofon;Funkcje użytkowe:ekran dotykowy, powiadomienia, ciśnieniomierz;Gwarancja:24 miesiące;informacje pogodowe:tak;Zgodność z aplikacją:FitPro;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 10;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji.;Kolor:czarny;Kolor koperty:czarny;Kolor paska:niebieski;kształt ekranu:prostokątny;LTE:nie;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth 5.0;Model relacje:Tracer FUN;Monitor snu:tak;Możliwość odbierania połączeń:tak;Możliwość zmiany motywu tarczy:tak;Odbiornik GPS:nie;odporność:na pył, na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IP65;pojemność akumulatora:180 mAh;Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2):tak;typ:Smartwatch;rodzaj:uniwersalny;Rozdzielczość wyświetlacza:240 x 286 pikseli;rozmiar wyświetlacza:1,83 ";System operacyjny:producenta;Waga:53 g;Wejście karty pamięci:nie;Wejście karty SIM:nie;Wodoodporny:tak;Współpracujący system operacyjny:Apple iOS, Google Android;Wykonanie koperty:tworzywo sztuczne;Wykonanie paska:tworzywo nienaturalne;wymiary:44 x 38 x 11 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, ładowarka;Wysokościomierz:nie;odporność baterii:do 7 dni;Zegarek hybrydowy:nie;Zegarek sportowy:nie;Złącze USB:nie...

☆ Colmi p71 45mm czarny (6972436984787) ☆

Colmi p71 45mm czarny (6972436984787) Najniższa Cena Online

☆ Colmi p71 45mm czarny (6972436984787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Colmi
 • Nazwa produktu: Colmi p71 45mm czarny (6972436984787)
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Alarm:tak;Bluetooth:tak;Ciśnieniomierz:nie;Pulsometr - czujnik tętna:tak;wyświetlacz dotykowy:tak;eSIM - legale 1:0;eSIM - legale 2:0;eSIM - legale 3:0;eSIM - legale 4:0;Funkcja szukania telefonu:tak;Funkcje użytkowe:budzik, dystans, głośnik, licznik kalorii, licznik kroków, mikrofon, powiadomienia, sterowanie odtwarzaczem muzyki, kalendarzyk miesiączkowy, asystent głosowy, trening oddechu;Funkcje użytkowe:wyświetlacz dotykowy, powiadomienia, odtwarzacz muzyki, nawodnienie organizmu, kalendarzyk miesiączkowy, asystent głosowy;Gwarancja:24 miesiące;informacje pogodowe:tak;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 9;Interoperacyjność 3 - tekst 1:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pubu.dafit&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 4 - tekst 2:https://apps.apple.com/pl/app/pubu-wear/id6448935455?l=pl;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji.;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Kolor:czarny;Kolor koperty:czarny;Kolor paska:czarny;kształt ekranu:prostokątny;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth 5.1;Model relacje:Colmi P71;Monitor snu:tak;Możliwość odbierania połączeń:tak;Możliwość podmiany paska:nie;Możliwość zmiany motywu tarczy:tak;odporność:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IP68;niepodatność:0;wytrzymałość – legale 2:0;odporność – legale 3:0;odporność – legale 4:0;wytrzymałość – legale 5:0;wytrzymałość – legale 6:0;niepodatność – legale 7:0;Pamięć RAM:0;objętość akumulatora:230 mAh;Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2):tak;Procesor:RTL8763EWE;typ:Smartwatch;rodzaj:uniwersalny;wariant aktywności:bieganie, jazda na rowerze, karate;Rozdzielczość wyświetlacza:240 x 284 pikseli;rozmiar:45 mm;rozmiar paska:22 mm;wymiar wyświetlacza:1,9 ";linia - wariantowanie:Colmi P71;Stoper:tak;System operacyjny:producenta;Timer:tak;Waga:39 g;typ:Colmi P71;zaimplementowana pamięć:0;Wejście karty pamięci:nie;Wejście karty SIM:nie;Wodoodporny:tak;Współpracujący system operacyjny:Apple iOS, Google Android;Wykonanie koperty:tworzywo sztuczne;Wykonanie paska:silikon;wymiary:45.5 x 37.9 x 11.2 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel do ładowania;odporność baterii:do 7 dni;Zegarek hybrydowy:nie...


☆ Tracer TW7-BK Fun Black ☆

Tracer TW7-BK Fun Black Najniższa Cena Online

☆ Tracer TW7-BK Fun Black - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tracer
 • Nazwa produktu: Tracer TW7-BK Fun Black
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Bluetooth:tak;Ciśnieniomierz:tak;Pulsometr - sensor tętna:tak;wyświetlacz dotykowy:tak;Funkcje użytkowe:głośnik, licznik kalorii, licznik kroków, mikrofon;Funkcje użytkowe:ekran dotykowy, powiadomienia, ciśnieniomierz;Gwarancja:24 miesiące;informacje pogodowe:tak;Zgodność z aplikacją:FitPro;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 10;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji.;Kolor:czarny;Kolor koperty:czarny;Kolor paska:czarny;kształt ekranu:prostokątny;LTE:nie;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth 5.0;Model relacje:Tracer FUN;Monitor snu:tak;Możliwość odbierania połączeń:tak;Możliwość zmiany motywu tarczy:tak;Odbiornik GPS:nie;oporność:na pył, na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IP65;pojemność akumulatora:180 mAh;Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2):tak;rodzaj:Smartwatch;wariant:uniwersalny;Rozdzielczość wyświetlacza:240 x 286 pikseli;rozmiar wyświetlacza:1,83 ";System operacyjny:producenta;Waga:53 g;Wejście karty pamięci:nie;Wejście karty SIM:nie;Wodoodporny:tak;Współpracujący system operacyjny:Apple iOS, Google Android;Wykonanie koperty:tworzywo sztuczne;Wykonanie paska:tworzywo sztuczne;rozmiary:44 x 38 x 11 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, ładowarka;Wysokościomierz:nie;wytrzymałość baterii:do 7 dni;Zegarek hybrydowy:nie;Zegarek sportowy:nie;Złącze USB:nie...


☆ vivoactive 3 marki Garmin ☆

vivoactive 3 marki Garmin Najniższa Cena Online

☆ vivoactive 3 marki Garmin - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: vivoactive 3 marki Garmin
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek GPS z zaimplementowanymi aplikacjami sportowymi, pomiarem tętna na nadgarstku i płatnościami zbliżeniowymi Garmin Pay

  towar nowy, przepakowany przez producenta, opakowanie zastępcze Refurbished

  • Pierwsze urządzenie Garmin noszone na ciele z obsługą funkcji Garmin Pay, która pozwala na dokonywanie płatności za pomocą zegarka
  • Możliwość personalizacji zegarka przy pomocy tysięcy bezpłatnych tarczy zegarka, aplikacji i widżetów ze sklepu Connect IQ
  • Ponad 15 fabrycznie załadowanych aplikacji GPS i do aktywności sportowych realizowanych w pomieszczeniach, takich jak joga, bieganie, pływanie i inne
  • Monitorowanie poziomu produktywności na podstawie pułapu tlenowego i zarządzanie danymi dotyczącymi szacowanego wieku produktywnościowego i obserwowanie, jak użytkownik radzi sobie ze stresem
  • Dostęp do funkcji łączności, takich jak powiadomienia z telefonu, samoczynne przesyłanie informacji do serwisu Garmin Connect, LiveTrack i inne
  • Czas działania baterii: do 7 dni w trybie zegarka; 13 godzin w trybie GPS

  Uprawiaj więcej sportów

  Dzięki ponad 15 zainstalowanym fabrycznie aplikacjom sportowym znalezienie przyjemnego sposobu na utrzymanie formy jest proste. Wybierz się na pole golfowe, przejażdżkę rowerem, zajęcia jogi albo spróbuj swoich sił w pływaniu na desce z wiosłem. Kiedy będziesz przebywać na świeżym powietrzu, wbudowany moduł GPS umożliwi zegarkowi vívoactive 3 śledzenie szczegółów dotyczących wybranej poprzez Ciebie aktywności — bez konieczności połączenia z telefonem. Ten zegarek to wyśmienity towarzysz w trakcie zróżnicowanych aktywności od jazdy na snowboardzie po pływanie i co najmniej kilkanaście innych opcji po drodze

  pasuje do Ciebie i wszystkiego, co robisz

  Możesz śmiało zabierać zegarek ze sobą na zewnątrz w każdą pogodę. Możesz w nim pływać i brać prysznic, a czytelny choćby w pełnym słońcu wyświetlacz Garmin Chroma Display broniony jest poprzez istotnie wytrzymałe szkło glass. Urządzenie jest jeszcze zaopatrzone w interfejs Side Swipe umożliwiający szybkie przewijanie i wydajną nawigację po menu i widżetach. Jest on przypasowany dla osób lewo i prawo ręcznych, więc możesz nosić urządzenie tak jak Ci jest komfortowo. Komfortowy, przyjazny dla użytkownika i czytelny zegarek vívoactive 3 stanie na wysokości zadania perfekcyjnie w każdej sytuacji.

  Śledzenie cyklu menstruacyjnego

  dzisiaj możesz lepiej zrozumieć swoje ciało dzięki funkcji śledzenia cyklu menstruacyjnego Garmin Connect. Za jej pomocą możesz monitorować swój proces, rejestrować objawy fizyczne i emocjonalne, a także dodawać własne notatki. Na tej podstawie będziesz uzyskiwać {pomocn|przydatn)e informacje na temat odpowiedniego treningu i odżywiania w trakcie poszczególnych faz cyklu. Dzięki aplikacji Connect IQ możesz odczytywać informacje o cyklu — w tym przypomnienia o okresie, szczegóły cyklu i objawy zarejestrowane dla danego dnia — wprost z nadgarstka.

  Specyfikacja:

  • Rodzaj Smartwatch
  • Współpracujący system operacyjny Apple iOS, Google Android, Microsoft Windows
  • Wyświetlacz 1,2 ", 240 x 240 pikseli
  • Ekran dotykowy tak
  • Łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.0
  • FUNKCJE
  • Czujnik tętna tak
  • Rodzaj aktywności bieganie, fitness/siłownia, narciarstwo, thriatlon
  • Płatność zbliżeniowa Garmin Pay
  • Wibracje tak
  • Menu w języku polskim tak
  • Możliwość zmiany motywu tarczy tak
  • Funkcje użytkowe: czujnik tętna, ekran dotykowy, funkcje pływackie - długość, dystans, tempo, liczba ruchów, Garmin Pay, Gorilla Glass, licznik kalorii, licznik kroków, obsługa wiadomości e-mail, sms, połączeń, odbiornik GPS, odczyt wiadomości e-mail, odczyt wiadomości sms, połączenie z serwisami społecznościowymi (Facebook, Twitter), powiadomienia, sterowanie odtwarzaczem muzyki, zegar, zgodność z czujnikami ANT+, zgodność z Garmin Connect, wodoodporność 5ATM (szczegóły w warunkach gwarancji)
  • Odporność na wodę 5 ATM
  • Urządzenie jest odporne na ciśnienie odpowiadające zanurzeniu na głębokość 50 metrów.
  • Dopuszczalne: ochlapanie, deszcz lub śnieg, prysznic, Pływanie, skoki do wody, nurkowanie z rurką
  • Złącze USB tak - microUSB☆ Garmin Fenix 7S ☆

Garmin Fenix 7S Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 7S - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 7S
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Smartwatch Garmin Fenix 7S Sapphire Solar

  Z MYŚLĄ O sprawnOŚCI

  Nowa, ultrawytrzymała sportowa konstrukcja z jasnym wyświetlaczem 1,2″ i soczewką z ładowaniem solarnym w obudowie 42 mm. Zegarek spełnia amerykańskie normy militarne w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  wyświetlacz DOTYKOWY I PRZYCISKI

  Sprawdzone przyciski sterujące, które działają za każdym razem i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły wyświetlacz dotykowy, który gwarantuje prędki i instynktowny dostęp do funkcji i ustawień.

  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

  dostosuj wygląd zegarka do swojego stylu dzięki wytwornej ramce z tytanu lub z warstwą DLC.

  zastosowanE APLIKACJE SPORTOWE

  Skorzystaj z zaimplementowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów na torze krytym, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

  SKITURING

  zawsze aktualne dane na stoku. Ten wbudowany profil odróżnia jazdę na nartach od podejścia. Profil demonstruje pomiary unikalne trafnie dla wspinaczki i zjazdu.

  POMIAR DYNAMIKI BIEGÓW NARCIARSKICH

  Po sparowaniu z paskiem na klatkę piersiową HRM-Pro™ (sprzedawanym oddzielnie) pomiar biegów narciarskich będzie staranniej określać obciążenie treningowe.

  FUNKCJE SURFINGOWE

  Łap fale. Ten zegarek z kolekcji fēnix obsługuje technologię Surfline Sessions™, umożliwiając zapisywanie nagrania każdej fali pokonanej na spocie z Surfline®4. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je sobie później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.

  DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

  Śledź detale każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

  ĆWICZENIA HIIT

  Ten profil aktywności śledzi trening interwałowy o szerokiej intensywności, w tym ćwiczenia AMRAP, EMOM, Tabata i wprowadzone ręcznie. Możesz ustawić liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku i inne.

  SUGESTIE DOTYCZĄCE codziennyCH TRENINGÓW

  Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom produktywności fizycznej, zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi codziennej jazdy i biegania w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.

  SYMULACJA CZASU WYŚCIGU

  Na podstawie historii treningów biegowych i ogólnej skuteczności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Informacje trendów pokazują wpływ treningu na kondycję w danym okresie.

  technologia PACEPRO™

  Pierwsza w swym rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji przypasowanej pod kątem nachylenia terenu.

  FUNKCJA CLIMBPRO

  Korzystając ClimbPro na zaplanowanych kursach, można wyświetlać w czasie rzeczywistym dane o bieżących i zbliżających się wzniosach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości — a także o obniżeniu zbiegach, zjazdach i płaskich fragmentach.

  STATYSTYKI skutecznOŚCI

  Wyświetlaj progresywne pomiary treningowe obejmujące informacje dynamiki biegu, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, dopasowanie biegu przełajowego, doradcę odpoczynku i inne informacje.

  solidność W CZASIE RZECZYWISTYM

  Korzystaj z tych danych, żeby śledzić i kontrolować wysiłek fizyczny, co pomoże uniknąć nadmiernego wysiłku na początku biegu albo jazdy rowerem.

  ASYSTENT ODPOCZYNKU

  Po każdym treningu czas regeneracji oznajmia Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu ponadto o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

  OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  MULTIPASMOWA ŁĄCZNOŚĆ SATELITARNA

  Wersja Sapphire gwarantuje najwyższą precyzyjność lokalizacji, wykorzystując technologię, która wcześniej była dostępna tylko dla wojska. Uzyskaj dostęp do wielu częstotliwości wysyłanych poprzez satelity nawigacyjne w celu poprawy staranności pozycji w obszarach, w których sygnały GNSS są odbijane, słabe albo przeważnie się nie docierają.

  CZUJNIKI ABC

  Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. Z wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru nadzorującego pogodę i 3-osiowego elektronicznego kompasu.

  MAPY PÓL GOLFOWYCH

  Korzystaj z barwnych map CourseView ponad 42 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

  MAPY SKIVIEW™

  Dzięki fabrycznie załadowanym mapom SkiView możesz sprawdzać nazwy zjazdów oraz oceny trudności w ponad 2000 kurortów narciarskich ośrodkach na całym świecie.

  MAPY TOPOACTIVE EUROPE

  Fabrycznie załadowane mapy Topoactive Europe umożliwią pozostanie na właściwym szlaku. Zastosowany moduł Wi-Fi® przystępne pobieranie oraz aktualizowanie map i oprogramowania bez zastosowania komputera.

  PRZED TOBĄ

  Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki wydajności, międzyczasów i dystansu/wysokości i podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

  MENEDŻER ZASILANIA

  sprawdź, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, by wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą realny czas pracy.

  BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ

  Uzyskaj do 11 dni działania baterii w trybie zegarka, uzupełniające 3 dni w trakcie ładowania energią słoneczną3, a także do 37 godzin w trybie GPS z dodatkowymi 9 godzinami podczas ładowania energią słoneczną.

  NADGARSTKOWY sensor TĘTNA

  technika optycznego pomiaru tętna Zmienność tętna wskazuje intensywność aktywności i zmienność tętna w celu obliczenia poziomu obciążenia. Technika działa także pod wodą bez wykorzystania paska z czujnikiem tętna.

  PULSOKSYMETR

  detektor pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

  SLEEP SCORE I zaawansowanE MONITOROWANIE SNU

  Uzyskaj szczegółowe informacje o jakości snu na podstawie analizy czasu fazy snu płytkiego, głębokiego i REM. Wszystkie te dane można wyświetlić w specjalnym widżecie, który mieści ocenę jakości snu i jego statystyki.

  MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

  Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne informacje do określenia gotowości do aktywności albo potrzeby odpoczynku.

  MONITOROWANIE ODDECHU

  pilnuj sposób oddychania w ciągu dnia, w trakcie snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

  MONITOROWANIE STANU ZDROWIA

  Korzystając z danych z zróżnicowanych czujników biometrycznych, funkcja ta zezwala na prędkie monitorowanie powszednich trendów kondycji i samopoczucia.

  ŚLEDZENIE procesu MENSTRUACYJNEGO I CIĄŻY

  Aplikacja Garmin Connect™ zezwala na monitorowanie proces menstruacyjny albo przebieg ciąży. Rejestruj objawy, korzystaj z wskazówek treningowych i dietetycznych i innych danych. Możesz sprawdzać szczegółowe dane na zegarku, korzystając z widżetowi do śledzenia procesu menstruacyjnego i aplikacji do monitorowania ciąży.

  MONITOROWANIE NAWODNIENIA

  Rejestruj dzienne spożycie płynów, aby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu samoczynnego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie trafnie przypasowany.

  POWIADOMIENIA Z TELEFONU

  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

  APLIKACJE MUZYCZNE

  Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer lub Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), by słuchać muzyki bez telefonu.

  PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay przystępnym u wybranych dostawców.

  FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I MONITOROWANIA

  Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie lub – w trakcie wybranych aktywności na zewnątrz ‒ automatycznie, dzięki zaimplementowanej funkcji wykrywania zdarzeń6.

  CONNECT IQ™ STORE

  Pobieraj tarcze zegarka, dodawaj pola informacji, aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store na zgodnym smartfonie.

  • Kolor tarczy: ekran
  • marka: Garmin
  • Gwarancja: 2 lata
  • wariant: Męski / żeński
  • Wodoszczelność: 100 metrów
  • Mechanizm: Solarny
  • wariant koperty: Tworzywo
  • Szerokość koperty: 42,00 mm
  • Grubość koperty: 14.00 mm
  • Szkiełko: Power Sapphire™
  • wariant paska: Silikonowy
  • Szerokość Paska: 20.00 mm
  • Kolor paska: Beżowy
  • ekran: wielokolorowy
  • ekran dotykowy: tak
  • Łączność: Bluetooth™|Wi-Fi|USB|ANT+
  • Technologie: termometr temperatury zewnętrznej|kompas|barometr|wbudowane mapy|żyroskop|akcelerometr
  • GPS: zastosowany|Galileo|GLONASS
  • Powiadomienia: połączenie telefoniczne|SMS|z aplikacji na smartfonie
  • Funkcje zdrowotne: nadgarstkowy pomiar tętna|pulsoksymetr|śledzenie poziomu stresu|monitorowanie snu
  • Dyscypliny: bieganie|rower|triathlon|pływanie|fitness|siłownia|wspinaczka|sporty zimowe
  • Funkcje pogodowe: Prognoza pogody|Temperatura zewnętrzna|Godziny wschodu i zachodu słońca|Termometr|Wysokościomierz|Barometr
  • Funkcje dodatkowe: Blokada przycisków|Wybudzanie ekranu ruchem ręki|Znajdź telefon|Minutnik|Budzik|Korekta czasu przez GPS|Nawigacja w zegarku
  • Funkcje sportowe: monitorowanie aktywności|licznik kalorii|krokomierz|stoper|dziennik treningowy|automatyczne liczenie powtórzeń|tryby sportowe
  • Płatności zbliżeniowe: Garmin Pay™
  • Muzyka i multimedia: sterowanie muzyką z telefonu|odtwarzanie muzyki w zegarku

☆ Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 ☆

Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 6X Pro, 010-02157-01
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Zegarek sportowy Garmin Fenix 6x Pro Solar

  Garmin Fenix 6X Pro Solar to najwyższej jakości multisportowy zegarek GPS z funkcją ładowania energią słoneczną, wskazówkami dotyczącymi tempa, nadgarstkowym pomiarem tętna, pulsoksymetrem, mapami z funkcją wyznaczania tras, muzyką i innymi funkcjami.

  Najważniejsze właściwości
  • Światło słoneczne gwarantujące gratisowe doładowanie zegarka i wydłużające czas pracy baterii pomiędzy ładowaniami
  • Funkcja Dynamic PacePro pomagająca biegać mądrzej w zróżnicowanych rodzajach terenu
  • Fabrycznie załadowane mapy narciarskie dla ponad 2000 kurortów na całym świecie
  • Menedżer zasilania prezentujący, w jaki sposób zmiana ustawień może wydłużyć czas pracy baterii
  • Nadgarstkowy czujnik tętna i pulsoksymetr gwarantujące wgląd w aktywności fitness
  • Synchronizowanie ulubionych usług strumieniowego odtwarzania muzyki i słuchanie muzyki bez telefonu
  • Wodoszczelność 10 ATM

  Jakość i nowoczesna kompozycja
  Garmin Fenix 6X Pro Solar jest zaopatrzony w zasilany energią słoneczną ekran o przekątnej 1,4 cala. Zegarek ma tytanową ramkę pokrytą diamentopodobną warstwą węglową (DLC) i został przetestowany zgodnie z amerykańskimi normami militarnymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

  technologia PacePro
  Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo w trakcie biegu dzięki nawigacji dostosowanej do nachylenia terenu.

  Menedżer zasilania
  zobacz, w jaki sposób najróżniejsze ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, by wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą osiągalny czas pracy.

  Statystyki sprawności
  Wyświetlaj zaawansowane informacje treningowe obejmujące informacje dotyczące dynamiki biegu, pułapu tlenowego z uwzględnieniem temperatury otoczenia i wysokości, wskazówki dotyczące czasu regeneracji i niemało innych.

  Aplikacje sportowe
  Skorzystaj z zastosowanych profili aktywności dla biegów przełajowych, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa przełajowego i rekreacyjnego, gry w golfa i nie tylko.

  Funkcja ClimbPro
  Korzystając z funkcji ClimbPro można w czasie rzeczywistym wyświetlać dane o bieżących i zbliżających się podjazdach i podbiegach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości.

  Pola golfowe
  Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 41 000 pól golfowych na całym świecie i z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

  Szczegółowa nawigacja
  Podążaj trasą albo kursem dzięki wskazówkom krok po kroku, które informują o zbliżającym się zakręcie lub zwrocie.

  Planowanie trasy powrotnej
  Wprowadź odległość, którą chcesz pokonać,otrzymać propozycje tras, które zakończą się w punkcie startowym. Funkcja Trendline do wyznaczania popularnych tras pozwala na znalezienie najkorzystniejszych lokalnych ścieżek.

  Obsługa wielu GNSS
  Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co usprawnia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

  Czujniki ABC
  Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, czyli wysokościomierza dla uzyskania danych wysokości, barometru do monitorowania pogody, a także 3-osiowego elektronicznego kompasu.

  Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania
  Jeśli czujesz się zagrożony albo kiedy zegarek wykryje wypadek, funkcje wzywania pomocy i wykrywania zdarzeń prześlą dane o lokalizacji do kontaktów alarmowych.

  Aplikacje muzyczne
  Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z fabrycznie zainstalowanych aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach,w tym Spotify i Deezera, a także słuchać muzyki poprzez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth.

  Usługa Garmin Pay
  Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki usłudze Garmin Pay umożliwiającej dokonywanie bezprzewodowych płatności za pośrednictwem wybranych dostawców.

  Powiadomienia z telefonu
  Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

  Nadgarstkowy pomiar tętna
  lepsza technika optycznego pomiaru tętna mierzy intensywność ćwiczeń fitness i zmienność tętna, aby obliczyć poziom natężenia wysiłku. Technologia działa też pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.

  Pulsoksymetr
  czujka pulsoksymetru wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu poprzez ciało.

  Monitor energii Body Battery
  Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne informacje do określenia gotowości do aktywności lub zapotrzebowania odpoczynku.

  Connect IQ Store
  Pobierz niestandardowe wzory tarcz zegarka, dodaj pola informacji i pobierz aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store.

  Tryb ekspedycyjny
  Wyrusz w daleką podróż i korzystaj z długiego czasu między ładowaniami. Tryby ekspedycyjny i GPS o wyjątkowo niskim zużyciu energii umożliwiają wielotygodniowy czas pracy baterii.

  Bateria
  wbudowana bateria litowo-jonowa zagwarantuje działanie do 21 dni w trybie zegarka z 3 dodatkowymi dniami przy włączonym ładowaniu energią słoneczną i do 15 godzin w trybie GPS z uzupełniającą godziną przy włączonym ładowaniu energią słoneczną.

  Specyfikacja:
  • Nazwa artykułu: Garmin Fenix 6X Pro Solar Tytanowy 51mm z czarnym paskiem (010-02157-26)
  • typ urządzenia: Smartwatch
  • wariant ekranu: barwny
  • Przekątna ekranu: 1,4"
  • Rozdzielczość ekranu: 280 x 280 px
  • Kompatybilność: Smartfony z systemem Android 5.0 albo nowszym, Smartfony z systemem iOS 11.0 lub nowszym
  • Funkcje: Telefoniczne, Śledzenia aktywności, Biegowe, Rowerowe, Pływackie, Fitness i siłownia, Multimedialne
  • Bluetooth: Tak
  • NFC: Tak
  • WiFi: Tak
  • wbudowane sensory: (czujniki) Akcelerometr, Kompas, Pulsoksymetr (SpO2), Pulsometr, Termometr, Wysokościomierz: barometryczny, Żyroskop
  • rozmiary: 51 mm x 51 mm x 14,9 mm
  • regulowana długość opaski: 127 - 210 mm
  • Waga: 93 g
  • Kolor paska: Czarny
  • Kolor koperty: Tytanowy
  • Wyposażenie: kabel ładujący
  • właściwości dodatkowe: Integracja z aplikacją przenośną, Do 36 godzin w trybie GPS, Wodoszczelność 10 ATM, odporność na wstrząsy, Płatności zbliżeniowe, ANT+


Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki sportowe do 100 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze zegarki sportowe do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich zegarków sportowych do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Garmin Fenix 3 (5904192094081) ☆

Garmin Fenix 3 (5904192094081) Najniższa Cena Online

☆ Garmin Fenix 3 (5904192094081) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: eses
 • Nazwa produktu: Garmin Fenix 3 (5904192094081)
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  Grizz CeramicFilm folia ceramiczna

  Najważniejsze cechy:

  ✔️ dwie sztuki w opakowaniu

  ✔️ NOWOŚĆ! hermetycznie zapakowana, dzięki technice OxyFree Technology

  ✔️ nieskomplikowany montaż

  ✔️ świetnie przypasowana

  ✔️ sprężysta, nie pęka i nie kruszy się

  ✔️ znakomicie broni przed rysami i uderzeniami

  ✔️ nadzwyczajna krystaliczność

  ✔️ nie wpływa na funkcjonalność dotyku

  ⭐ Zegarek jest wyraźnie bardziej narażony na uszkodzenia aniżeli telefon. Grizz CeramicFilm wzmacnia wyświetlacz przy uderzeniach oraz chroni od zarysowań.

  ⭐ produkt został hermetycznie zapakowany przy pomocy technologii OxyFree Technology, co zapewnia zawsze rewelacyjną jakość artykułu. Warstwa klejąca nie jest narażona na czynniki zewnętrzne takie jak kurz i zabrudzenia podczas transportu oraz przechowywania.

  ⭐ Materiał z jakiego tworzono folie ceramiczną znakomicie odwzorowuje wyświetlane barwy i zachowuje przejrzystość, a jednocześnie nie pęka i nie kruszy się. Poślizg palca, a także czułość ekranu pozostają bez zmian - na najwyższym poziomie.

  Instrukcja konstrukcji

  1️⃣ Przetrzyj ekran mokrą, a następnie suchą ściereczką

  2️⃣ Użyj DustStix,polikwidować kurz

  3️⃣ Zdejmij warstwę zabezpieczającą

  4️⃣ przypasuj folię do powierzchni

  5️⃣ Dociśnij delikatnie folię i wypchnij pęcherzyki powietrza

  6️⃣ Przetrzyj folię suchą ściereczką

  ✨ GOTOWE ✨

  Wszelkie ślady powietrza wchłoną się do 48h.

  komplet posiada:

  2x folia ceramiczna Grizz CeramicFilm do Twojego urządzenia

  1x ściereczka mokra

  1x ściereczka sucha

  1x DustStix

  1x oryginalne opakowanie


☆ Garmin VivoActive 4, 010-02174-03 ☆

Garmin VivoActive 4, 010-02174-03 Najniższa Cena Online

☆ Garmin VivoActive 4, 010-02174-03 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: Garmin VivoActive 4, 010-02174-03
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:
  GARMIN VIVOACTIVE 4 KOLOR: CZARNY PASEK, CZARNA KOPERTA

  wymiar 45MM

  produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu

  Nr. Katalogowy 010-02174-12

  Gwar. 24 miesiące na podstawie dowodu zakupu w Garmin Polska.

  Stylowy zegarek GPS do wielu dyscyplin dla sportowców i fanów aktywnej turystyki

  Smartwatch GPS wykonany dla aktywnych

  • pilnuj swoje zdrowie poprzez całą dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki funkcjom pulsoksymetru1 i monitorowi energii Body Battery™ oraz śledząc oddech, cykl menstruacyjny, stres, sen, tętno2, nawodnienie i niemało innych parametrów.
  • Łatwo pobieraj utwory na zegarek, w tym listy odtwarzania ze swego konta Spotify® albo Deezer, i połącz go ze słuchawkami (do nabycia osobno), żeby słuchać muzyki bez wykorzystania telefonu.
  • Rejestruj wszystkie formy aktywności dzięki ponad 20 wgranym aplikacjom GPS do sportów uprawianych w pomieszczeniach, takich jak joga, bieganie, pływanie i inne.
  • Korzystaj z łatwych do zrozumienia, animowanych wskazówek treningowych wyświetlanych na ekranie zegarka
  • Czas działania baterii: do 8 dni w trybie zegarka; do 6 godz. W trybie GPS i muzyki

  kontroluj wszystkie cechy

  Gdy mówimy o największym możliwym zestawie funkcji do monitorowania zdrowia poprzez całą dobę, starannie to mamy na myśli.

  • Monitor energii Body Battery Mierzy poziom energii w organizmie, dzięki temu można znaleźć najlepszy czas na ćwiczenia i odpoczynek.
  • Pulsoksymetr Mierzy natlenienie krwi w ciągu dnia i w trakcie snu, by sprawdzić, jak organizm wchłania tlen.
  • Funkcja śledzenia cyklu menstruacyjnego w aplikacji Garmin Connect™ zezwala na śledzenie cyklu, rejestrowanie objawów fizycznych i emocjonalnych i uzyskiwanie informacji o treningach i odżywianiu w trakcie każdej fazy cyklu. Odbieraj powiadomienia w zegarku dzięki pobraniu aplikacji Connect IQ™.
  • Monitorowanie nawodnienia pozwala na rejestrowanie dziennego spożycia wody, aby pomóc w utrzymaniu trafnego poziomu nawodnienia.
  • Monitorowanie oddechu zapisuje sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.
  • progresywne monitorowanie snu dzieli noc na fazy snu płytkiego, głębokiego, a także REM, aby zapewnić Tobie pełny wgląd w to, jak śpisz.
  • Pomiar stresu może określić, czy Twój dzień jest spokojny, stabilny czy stresujący. Przypomnienia o relaksie informują choćby o konieczności realizowania niedługich ćwiczeń oddechowych.
  • Nadgarstkowy pomiar tętna2 stale sprawdza tętno i sygnalizuje, gdy jest ono wysokie w trakcie odpoczynku. Pomaga to na dodatek ocenić intensywność wysiłku podczas ćwiczeń.

  stworzony do codziennego noszenia

  Od wymiennych pasków po wytrzymałe szkło Corning® Gorilla® Glass 3 - smartwatch ten wytwarzany został z myślą o aktywności poprzez całą dobę. Nie musisz go zdejmować, gdy wskakujesz do wody, ponieważ jest on wodoszczelny do 5 atm. Za każdym razem włączony, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz Garmin Chroma Display™ można odczytać w każdym oświetleniu. Dzięki czasowi działania baterii wynoszącemu do 8 dni w trybie zegarka i do 6 godz. W trybie GPS z muzyką jest to zegarek, którego nie będziesz zdejmować.

  Animowane treningi na nadgarstku

  Nie trzeba już szukać filmów z demonstracją ćwiczeń. Zegarek ten jest zaopatrzony w łatwe do zrozumienia, animowane wskazówki dotyczące treningu wydolnościowego, siłowego, jogi i pilatesu, które można oglądać na ekranie zegarka. Można wybrać jeden ze wstępnie załadowanych animowanych treningów lub pobrać inne z serwisu Garmin Connect.

  Wszystkie ulubione aktywności

  Dzięki ponad 20 fabrycznie załadowanym profilom GPS i aktywności w pomieszczeniach — takim jak chodzenie, biegi, jazda na rowerze, pływanie w basenie, golf i wielu innym — ten zegarek pomoże Ci śledzić każdy Twój ruch. Możesz choćby kreować własne treningi w serwisie Garmin Connect.

  Weź głęboki oddech

  Zegarek ten zezwala na wykonywanie różnorodnych usystematyzowanych ćwiczeń związanych z oddychaniem. Gdy chcesz się zrelaksować albo skoncentrować, możesz wykonać ćwiczenia oddechowe, a zegarek będzie śledzić stres i oddech, co pozwala lepiej zrozumieć, w jaki sposób oddychasz.


☆ vivoactive 3 marki Garmin ☆

vivoactive 3 marki Garmin Najniższa Cena Online

☆ vivoactive 3 marki Garmin - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Garmin
 • Nazwa produktu: vivoactive 3 marki Garmin
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Zegarek GPS z wbudowanymi aplikacjami sportowymi, pomiarem tętna na nadgarstku i płatnościami zbliżeniowymi Garmin Pay

  artykuł nowy, przepakowany poprzez producenta, opakowanie zastępcze Refurbished

  • Pierwsze urządzenie Garmin noszone na ciele z obsługą funkcji Garmin Pay, która zezwala na dokonywanie płatności za pomocą zegarka
  • Możliwość personalizacji zegarka przy pomocy tysięcy bezpłatnych tarczy zegarka, aplikacji i widżetów ze sklepu Connect IQ
  • Ponad 15 fabrycznie załadowanych aplikacji GPS i do aktywności sportowych realizowanych w pomieszczeniach, takich jak joga, bieganie, pływanie i inne
  • Monitorowanie poziomu wydajności na podstawie pułapu tlenowego i zarządzanie danymi dotyczącymi szacowanego wieku skutecznościowego oraz obserwowanie, jak użytkownik radzi sobie ze stresem
  • Dostęp do funkcji łączności, takich jak powiadomienia z telefonu, samoczynne przesyłanie informacji do serwisu Garmin Connect, LiveTrack i inne
  • Czas działania baterii: do 7 dni w trybie zegarka; 13 godzin w trybie GPS

  Uprawiaj więcej sportów

  Dzięki ponad 15 zainstalowanym fabrycznie aplikacjom sportowym znalezienie przyjemnego sposobu na utrzymanie formy jest proste. Wybierz się na pole golfowe, przejażdżkę rowerem, zajęcia jogi albo spróbuj swoich sił w pływaniu na desce z wiosłem. Kiedy będziesz przebywać na świeżym powietrzu, zastosowany moduł GPS umożliwi zegarkowi vívoactive 3 śledzenie szczegółów dotyczących wybranej poprzez Ciebie aktywności — bez konieczności połączenia z telefonem. Ten zegarek to świetny towarzysz podczas różnych aktywności od jazdy na snowboardzie po pływanie i co najmniej kilkanaście innych opcji po drodze

  pasuje do Ciebie i wszystkiego, co robisz

  Możesz śmiało zabierać zegarek ze sobą na zewnątrz w każdą pogodę. Możesz w nim pływać i brać prysznic, a czytelny nawet w pełnym słońcu wyświetlacz Garmin Chroma Display broniony jest przez stanowczo wytrzymałe szkło glass. Urządzenie jest również wyposażone w interfejs Side Swipe umożliwiający prędkie przewijanie i efektywną nawigację po menu i widżetach. Jest on dostosowany dla osób lewo i prawo ręcznych, więc możesz nosić urządzenie tak jak Ci jest komfortowo. Komfortowy, przychylny dla użytkownika i czytelny zegarek vívoactive 3 spełni oczekiwania wspaniale w każdej sytuacji.

  Śledzenie cyklu menstruacyjnego

  dzisiaj możesz lepiej zrozumieć swoje ciało dzięki funkcji śledzenia cyklu menstruacyjnego Garmin Connect. Za jej pomocą możesz obserwować swój proces, rejestrować objawy fizyczne i emocjonalne, a także dodawać własne notatki. Na tej podstawie będziesz uzyskiwać {pomocn|przydatn)e informacje na temat odpowiedniego treningu i odżywiania w trakcie poszczególnych faz cyklu. Dzięki aplikacji Connect IQ możesz odczytywać informacje o cyklu — w tym przypomnienia o okresie, szczegóły cyklu i objawy zarejestrowane dla danego dnia — wprost z nadgarstka.

  Specyfikacja:

  • Rodzaj Smartwatch
  • Współpracujący system operacyjny Apple iOS, Google Android, Microsoft Windows
  • Wyświetlacz 1,2 ", 240 x 240 pikseli
  • Ekran dotykowy tak
  • Łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.0
  • FUNKCJE
  • Czujnik tętna tak
  • Rodzaj aktywności bieganie, fitness/siłownia, narciarstwo, thriatlon
  • Płatność zbliżeniowa Garmin Pay
  • Wibracje tak
  • Menu w języku polskim tak
  • Możliwość zmiany motywu tarczy tak
  • Funkcje użytkowe: czujnik tętna, ekran dotykowy, funkcje pływackie - długość, dystans, tempo, liczba ruchów, Garmin Pay, Gorilla Glass, licznik kalorii, licznik kroków, obsługa wiadomości e-mail, sms, połączeń, odbiornik GPS, odczyt wiadomości e-mail, odczyt wiadomości sms, połączenie z serwisami społecznościowymi (Facebook, Twitter), powiadomienia, sterowanie odtwarzaczem muzyki, zegar, zgodność z czujnikami ANT+, zgodność z Garmin Connect, wodoodporność 5ATM (szczegóły w warunkach gwarancji)
  • Odporność na wodę 5 ATM
  • Urządzenie jest odporne na ciśnienie odpowiadające zanurzeniu na głębokość 50 metrów.
  • Dopuszczalne: ochlapanie, deszcz lub śnieg, prysznic, Pływanie, skoki do wody, nurkowanie z rurką
  • Złącze USB tak - microUSB☆ Zegarek na niebieskim pasku 02 marki Dwg ☆

Zegarek na niebieskim pasku 02 marki Dwg Najniższa Cena Online

☆ Zegarek na niebieskim pasku 02 marki Dwg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: DWG
 • Nazwa produktu: Zegarek na niebieskim pasku 02 marki Dwg
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Perfekcja w każdym detalu
  kobiece zegarki DWG to postępowe rozwiązanie projektowe. Każdy produkt realizowany jest z najwyższej jakości tworzyw. Bardzo dopracowane wykończenie zegarka zagwarantuje estetyczny wygląd i doskonałą trwałość. Bezawaryjny mechanizm kwarcowy gwarantuje długie lata bezusterkowej pracy. Dzięki zastosowaniu konkretnego silikonu, pasek jest niepodatny na rozciąganie i nie zużywa się w trakcie stosowania.

  Sportowa elegancja
  Dzięki sportowemu profilowi, zegarki damskie DWG będą niebanalnie wyglądać w każdej stylizacji. Lubiane zegarki sprawią,nawet najbardziej tradycyjny strój będzie wyglądać fenomenalnie. Silikonowy, wyrazisty pasek przełamie fason każdej nieciekawej stylizacji. Standardowa tarcza zegarka wspaniale skomponuje się z geometrycznymi dodatkami.

  innowacyjny design
  Każdy, z zegarków dla niej marki DWG uwydatnia się niepowtarzalną kolorystyką. Ciekawy efekt zagwarantuje kontrastowa wskazówka na tarczy zegarka, która zachowuje odcień paska. Awangardowy charakter zegarka akcentuje krągła tarcza w odcieniu ciemnego grafitu. Pasek niebiesko-biały.


☆ Colmi p71 45mm czarny (6972436984787) ☆

Colmi p71 45mm czarny (6972436984787) Najniższa Cena Online

☆ Colmi p71 45mm czarny (6972436984787) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis zegarka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Colmi
 • Nazwa produktu: Colmi p71 45mm czarny (6972436984787)
 • Segment produktowy: Zegarki sportowe damskie i męskie
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis zegarka:

  Alarm:tak;Bluetooth:tak;Ciśnieniomierz:nie;Pulsometr - detektor tętna:tak;wyświetlacz dotykowy:tak;eSIM - legale 1:0;eSIM - legale 2:0;eSIM - legale 3:0;eSIM - legale 4:0;Funkcja szukania telefonu:tak;Funkcje użytkowe:budzik, dystans, głośnik, licznik kalorii, licznik kroków, mikrofon, powiadomienia, sterowanie odtwarzaczem muzyki, kalendarzyk miesiączkowy, asystent głosowy, trening oddechu;Funkcje użytkowe:ekran dotykowy, powiadomienia, odtwarzacz muzyki, nawodnienie organizmu, kalendarzyk miesiączkowy, asystent głosowy;Gwarancja:24 miesiące;dane pogodowe:tak;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 9;Interoperacyjność 3 - tekst 1:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pubu.dafit&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 4 - tekst 2:https://apps.apple.com/pl/app/pubu-wear/id6448935455?l=pl;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji.;Interoperacyjność 9 - link do strony producenta:0;Kolor:czarny;Kolor koperty:czarny;Kolor paska:czarny;kształt ekranu:prostokątny;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth 5.1;Model relacje:Colmi P71;Monitor snu:tak;Możliwość odbierania połączeń:tak;Możliwość wymiany paska:nie;Możliwość zmiany motywu tarczy:tak;niepodatność:na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IP68;niepodatność:0;niepodatność – legale 2:0;oporność – legale 3:0;niepodatność – legale 4:0;niepodatność – legale 5:0;oporność – legale 6:0;niepodatność – legale 7:0;Pamięć RAM:0;objętość akumulatora:230 mAh;Pulsoksymetr - Pomiar natlenienia krwi (SpO2):tak;Procesor:RTL8763EWE;rodzaj:Smartwatch;rodzaj:uniwersalny;rodzaj aktywności:bieganie, jazda na rowerze, karate;Rozdzielczość wyświetlacza:240 x 284 pikseli;wymiar:45 mm;rozmiar paska:22 mm;rozmiar wyświetlacza:1,9 ";kolekcja - wariantowanie:Colmi P71;Stoper:tak;System operacyjny:producenta;Timer:tak;Waga:39 g;typ:Colmi P71;zastosowana pamięć:0;Wejście karty pamięci:nie;Wejście karty SIM:nie;Wodoodporny:tak;Współpracujący system operacyjny:Apple iOS, Google Android;Wykonanie koperty:tworzywo sztuczne;Wykonanie paska:silikon;wymiary:45.5 x 37.9 x 11.2 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód do ładowania;wytrzymałość baterii:do 7 dni;Zegarek hybrydowy:nie...Podsumowanie, czyli jaki zegarek sportowy do 100 zł najlepszy?


Najlepszy zegarek sportowy do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek sportowy do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane zegarki sportowe – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji zegarków sportowych do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych zegarków sportowych z dodatkowymi funkcjami.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek sportowy do 100 zł opinie,
 • dobre zegarki sportowe do 100 zł cena,
 • ranking zegarków sportowych do 100 zł,
 • zegarek sportowy do 100 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o zegarkach sportowych do 100 zł

#1 Gdzie szukać opinii o zegarkach sportowych do 100 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o zegarkach sportowych do 100 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki zegarek sportowy do 100 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych zegarkach sportowych do 100 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z zegarkami sportowymi do 100 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie zegarki sportowe do 100 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z zegarkami sportowymi do 100 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki sportowe do 100 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *