FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking suplementów z inuliną ForMeds. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Inuliny – odżywki, suplementy, produkty spożywcze / Ranking suplementów z inuliną ForMeds


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych suplementów z inuliną ForMeds. Opracowane zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych suplementów z inuliną ForMeds,
 • TOP5 chętnie kupowanych produktów zawierających inulinę.

Jakie suplementy z inuliną ForMeds najlepiej wybrać? Ranking luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane suplementy z inuliną ForMeds, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking suplementów z inuliną ForMeds, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ BICAPS B12 (5902768866575) ☆

BICAPS B12 (5902768866575) Najniższa Cena Online

☆ BICAPS B12 (5902768866575) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu z inuliną - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ForMeds
 • Nazwa produktu: BICAPS B12 (5902768866575)
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, suplementy i odżywki z inuliną
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z inuliną:

  Formeds Witamina B 12 kapsułki

  Bio caps B12

  liczba porcji: 60

  Suplement diety

  BICAPS B12 posiada 500 μg witaminy B12 (metylokobalamina) oraz 290 mg inuliny w 1 kapsułce bez żadnych dodatków. Witamina B12 została otrzymana w drodze fermentacji. Artykuł odpowiedni dla wegetarian i wegan. Naturalna kapsułka z pullulanu Pullulan jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji. Podczas produkcji nie stosuje się minimalistycznców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest optymalna dla wegetarian i wegan. Przezroczysty skład Produkty nie zawierają nienaturalnych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp. Pojemnik z roślinnych bezkompromisowców Pojemnik wytwarzany jest z roślinnych i odnawialnych surowców nie GMO. Etykieta jest w pełni biodegradowalna i nadaje się do kompostowania. Skład towaru Porcja dzienna- 1 kapsułka posiada (referencyjna wartość spożycia %): Witamina B12- 500 μg (20 000 %), Inulina- 290 mg.

  komponenty:

  inulina (korzeń cykorii), pullulan (otoczka kapsułki), witamina B12 (metylokobalamina).

  sposób użycia

  Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

  liczba kapsułek w opakowaniu: 60.

  liczba porcji w opakowaniu: 60.

  Zawartość opakowania netto: 17,4 g.

  Zawartość 1 kapsułki netto: 290,5 mg. Środki ostrożności Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być użytkowany poprzez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Towar nie może być używany jako substytut różnorodnej diety. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze części. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Działanie Witamina B12 wspomaga działanie układu opornościowego, a także nerwowego. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny i produkcji czerwonych krwinek. Przyczynia się ponadto do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

  Producent: Formeds

  informacje o Producencie:

  marka ForMeds ® pozostała założona w 2012 roku. Od samego początku specjalizujemy się w produkcji suplementów diety bez chemicznych dodatków. Naszym priorytetem jest oferowanie naturalnych, efektywnych i bezpiecznych wyrobów. Opracowywanie nowej receptury i każdy etap testowania podlega ścisłej kontroli. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę doświadczonych specjalistów. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami HACCP i wszystkie jego etapy są udokumentowane. Wytwarzanie odbywa się na innowacyjnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard oferty finalnej. Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od lubianych europejskich dostawców. Wszystkie produkty firmy FORMEDS Sp. Z o. O. Znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego i w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ. Dbając o naszych konsumentów stale poszerzamy asortyment zapewniając mistrzowską i kompleksową obsługę. Zapraszamy do poznania się z naszą ofertą i mamy nadzieję spełnić wszelkie Państwa wymagania. Nasze produkty są stale doceniane prestiżowymi dokumentami, takimi jak: Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016, produkt Roku 2016. Dodatkowo za dwukrotne przyznanie dokumentu Jakość Roku® otrzymaliśmy jeszcze certyfikat Jakość Roku® Brąz.


☆ Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3 ☆

Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3 Najniższa Cena Online

☆ Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu z inuliną - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FORMEDS Sp. z o. o. ul. Grunwaldzka 184, 60-166 Poznań, Polska, Dystry
 • Nazwa produktu: Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, suplementy i odżywki z inuliną
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z inuliną:
  F-VIT B3

  liczba porcji: 60

  Suplement diety F-VIT B3 gromadzi niacynę (kwas nikotynowy) i inulinę z korzenia cykorii w formie proszku.


  Kwas nikotynowy

  bardzo dobrze przyswajana forma niacyny

  50 mg w porcji

  Wysoka dawka niacyny

  nowoczesna forma proszku

  Brak wypełniaczy, barwników i konserwantów

  SKŁAD towaru

  Porcja dzienna 0,8 g posiada:

  • Niacyna- 50 mg (312 %),
  • Inulina- 750 mg.

  składniki: inulina (korzeń cykorii), niacyna (kwas nikotynowy).
  Zawartość opakowania netto: 48 g.
  ilość porcji w opakowaniu: 60.

  SPOSÓB użycia

  1. Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia.
  2. Dodać 200 ml wody lub innego napoju
  i wymieszać.
  Uwaga- należy zachować kolejność przygotowania,dokładnie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed spożyciem dynamicznie wstrząsnąć pojemnik.

  ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Artykuł nie może być użytkowany jako substytut rozmaitej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze komponentów. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Artykuł może powodować zaczerwienienie twarzy i ciała.

  DZIAŁANIE

  Niacyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, a także zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga także w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, a także utrzymaniu poprawnych funkcji psychologicznych.

  WITAMINA B3 (NIACYNA)

  W organizmie człowieka witamina B3 (niacyna, witamina PP) jest niezbędna dla wielu cyklów życiowych, w tym produkcji energii, syntezy niektórych hormonów i DNA, metabolizmu węglowodanów, tłuszczów, cholesterolu i białek, a także wzrostu tkanek organizmu. Może być ona, w przeciwieństwie do innych witamin z grupy B, stworzona w organizmie z podstawowego aminokwasu, tryptofanu. Są to jednak niewielkie ilości i jej najważniejszym źródłem powinno być pożywienie. Należy także pamiętać, że tryptofan należy do aminokwasów egzogennych, czyli takich, które nie mogą być syntetyzowane w organizmie, lecz muszą zostać dostarczone w pożywieniu.

  W suplementacji niacyna występuję w trzech formach, tj. Jako: kwas nikotynowy, amid kwasu nikotynowego i heksanikotynian inozytolu, z czego to ten pierwszy charakteryzuje się najkorzystniejszą biodostępnością. Kwas nikotynowy chroni przed chorobami sercowo-naczyniowymi. Kwas nikotynowy i jego amid, mają takie same atrybuty witaminowe, różnią się bardzo działaniem na naczynia krwionośne i gospodarkę lipidową: kwas nikotynowy zwiększa naczynia krwionośne, w tym w dodatku wieńcowe serca i ogranicza poziom cholesterolu i lipidów w osoczu, a efektu tego nie wykazuje amid kwasu nikotynowego. Witamina B3 w tej postaci ma jedno działanie niepożądane, które może wprawiać w zakłopotanie w towarzystwie - może powodować na twarzy rumieniec albo zaczerwienienie, w rzadszych wypadkach świąd. Objaw znany jako „niacynowy rumieniec" lub „flushing", występuje jednak u osób, które przyjmują niezwykle wysokie dawki kwasu nikotynowego i może utrzymywać się maksymalnie do godziny. Nie jest to niebezpieczne, jedynie nieestetyczne i głównie efekt ten nie występuje przy stopniowym wdrożeniu niacyny do diety przez okres kilku tygodni. Jak mówią naukowcy z Orthomolecul.org- zespołu badawczego ds. Żywienia powołanego przez Linusa Paulinga - rumieniec oznacza, iż lek działa, więc nie jest to wcale objaw niepożądany i pojawia się w wyniku rozszerzenia tętnic.

  Na polepszenie wchłaniania witaminy B3 wpływają: witaminy z grupy B, witamina C, fosfor, a także chrom.

  Źródłem witamy B3 są: drożdże, orzeszki ziemne, otręby pszenne, ryby, nabiał (w tym odtłuszczone mleko), fasola, groch, soja, migdały, grzyby, suszone brzoskwinie i mąka z pełnego przemiału, chude mięso, kasz gryczana, grzyby, pomidory.

  Funkcje witaminy B3:

  Niedobory witaminy PP wywołują pelagrę. Skrót PP pochodzi od pierwotnej anglojęzycznej nazwy "Pellagra-Preventing factor". Niacyna jest wydajna w obniżaniu poziomu cholesterolu (LDL) we krwi, poprzez ograniczanie jego produkcji w wątrobie. Dodatkową zaletą tej witaminy jest podnoszenie poziomu prawidłowego cholesterolu HDL. Niacyna oddziałuje w dodatku prawidłowo na system nerwowy i stan psychiczny człowieka. Rzeczywiście, koi ona nerwy, usprawnia sen, gwarantuje spokój psychiczny. Dzięki czemu jest używana w leczeniu zaburzeń psychicznych, a istotnie schizofrenii. Niedobór witaminy B3 często jest bowiem rozpoznawany jako stan schizofreniczny, jeśli większość dolegliwości objawia się jako psychicznych w przebiegu niedoboru. Niacyna powiększa przepływ krwi w zaburzeniach układu krążenia, takich jak choroba Raynauda. Niacyna powiększa wrażliwość na insulinę i jej wydzielanie. Chroni ponadto komórki produkujące insulinę w trzustce przed różnorodnymi czynnikami, w tym reakcjami autoagresyjnymi i wolnymi rodnikami. Niacyna jako komponent dwóch ważnych koenzymów: NAD i NADP , które w połączeniu z białkami tworzą enzymy oksydoreduktazy, uczestniczy w metabolizmie białka, tłuszczu i węglowodanów, a także utlenianiu komórkowym. Z tego powodu niacyna jest niezbędna podczas zachodzących procesów fizjologicznych mięśni, mózgu i całego układu nerwowego. Na dodatek, niektóre choroby ośrodkowego układu nerwowego (nad wyraz encefalopatia u alkoholików), poprawnie reagują na leczenie sporymi dawkami (ok. 1 g dziennie) kwasu nikotynowego.

  Witamina B3:

  - przyczynia się do utrzymania poprawnego metabolizmu energetycznego,
  - pomaga w korzystnym funkcjonowaniu układu nerwowego,
  - pomaga w utrzymaniu korzystnych funkcji psychologicznych,
  - pomaga w utrzymaniu korzystnego stanu błon śluzowych,
  - pomaga zachować zdrową skórę,
  - przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

  wyszczególnionia do suplementacji witaminy B3:

  - wysoki poziom LDL, niski poziom HDL,
  - przy leczeniu pelagry,
  - przy zaburzeniach układu krążenia czy układu nerwowego,
  - bóle menstruacyjne, nieregularne menstruacje,
  - problemy skórne,
  - bóle migrenowe, zawroty głowy w syndromie Meniera,
  - niektóre warianty cukrzycy.

  Źródła:

  1) Gawęcki J. Red.: Witaminy. Wydawnictwo AR w Poznaniu, 2002;
  2) Gawęcki J., Hryniewiecki L. Red.: Żywienie człowieka. Podstawy nauki o żywieniu. PWN, 2008;
  3) Gupta, Sanjiv S., LDL Cholesterol, Statins And PCSK 9 Inhibi. Indian Heart J. 2015;
  4) Lebiedzińska A., Czaja J., Hinz A., Szefer P. Ocena zawartości witaminy B3 w suplementach diety i preparatach farmaceutycznych. Prob Hig Epidemiol, 2011;
  5) Somer E., Encyklopedia witamin i minerałów, Amber, 2000;
  6) Parsons WB. Cholesterol Control Without Diet! The Niacin Solution. Scottsdale, AZ: Lilac Press, 1998;
  7) www.mayoclinic.com;
  8) Chase H.P., Butler-Simon N., Garg S., McDuffie M., Hoops S.L. And O’Brien D., A trial of nicotinamide in newly diagnosed patients with Type 1 (insulin-dependent) diabetes mellitus. Diabetologia, 1990;
  9) Coronary Drug Project Research Group, Clofibrate and niacin in coronary heart disease., Journal of the American Medical Association 1975;
  10) Fraunfelder F. W., Fraunfelder, F. T., Illingworth, D. R., Adverse ocular effects associated with niacin therapy. British Journal of Ophthalmology 1995;
  11) Hoffer, A. Safety, side effects and relative nicotinic acid and nicotinamide. Schizophrenia 1969;
  12) Knopp, R. H., Ginsberg, J., Albers, J. J. Contrasting effects of unmodified and time-release forms of niacin on lipoproteins in hyperlipidemic subjects: clues to mechanism of action of niacin. 1985;
  13) Sebrell, W.H. And Butler, R.E. A reaction to the oral administration of nicotinic acid. Journal of the American Medical Association 1938;
  14) Spies, T.D., Bean WB, Stone, R.E. The treatment of subclinical and classic pellagra. Use of nicotinic acid, nicotinic acid amide and sodium nicotinate, with special reference to the vasodilator action and the effect on mental symptoms. Journal of the American Medical Association 1938;
  15) Vague, P., Vialettes, B., Lassmann-Vague, V., and Vallo, J. J. Nicotinamide may extend remission phase in insulin dependent diabetes. Lancet 1987;
  16) Bays HE, et al. Comparison of once daily, niacin extended – release/lovastatin with standard simvastatin. Am J Card 2003;
  17) Niedźwiedzki A. Komentarz: Bezpieczeństwo Witamin , Dr. Rath Research Institute 2013;
  18) Nagalski A., Bryła J., Niacin in therapy Postepy Hig Med Dosw. (online), 2007;

  Opracowanie jest własnością marki FORMEDS Sp. Z o. O. Kopiowanie albo rozpowszechnianie jest realne wyłącznie po otrzymaniu pisemnej zgody producenta FORMEDS Sp. Z o. O.



Podobne zestawienia:


Najtańsze suplementy z inuliną ForMeds – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze suplementy z inuliną ForMeds, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich suplementów z inuliną ForMeds jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3 ☆

Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3 Najniższa Cena Online

☆ Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu z inuliną - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FORMEDS Sp. z o. o. ul. Grunwaldzka 184, 60-166 Poznań, Polska, Dystry
 • Nazwa produktu: Formeds sp. z o. o. ul. grunwaldzka 184, 60-166 poznań, polska, dystry Formeds f vit b3
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, suplementy i odżywki z inuliną
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z inuliną:
  F-VIT B3

  liczba porcji: 60

  Suplement diety F-VIT B3 gromadzi niacynę (kwas nikotynowy), a także inulinę z korzenia cykorii w formie proszku.


  Kwas nikotynowy

  bardzo korzystnie przyswajana forma niacyny

  50 mg w porcji

  Wysoka dawka niacyny

  nowoczesna forma proszku

  Brak wypełniaczy, barwników i konserwantów

  SKŁAD artykułu

  Porcja dzienna 0,8 g zawiera:

  • Niacyna- 50 mg (312 %),
  • Inulina- 750 mg.

  komponenty: inulina (korzeń cykorii), niacyna (kwas nikotynowy).
  Zawartość opakowania netto: 48 g.
  liczba porcji w opakowaniu: 60.

  SPOSÓB zastosowania

  1. Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia.
  2. Dodać 200 ml wody lub innego napoju
  i wymieszać.
  Uwaga- należy zachować kolejność przygotowania,precyzyjnie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie podczas posiłku. Przed spożyciem aktywnie wstrząsnąć pojemnik.

  ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Towar nie może być używany poprzez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Artykuł nie może być wykorzystywany jako substytut najróżniejszej diety. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Artykuł może wywoływać zaczerwienienie twarzy i ciała.

  DZIAŁANIE

  Niacyna przyczynia się do utrzymania dobrego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga dodatkowo w dobrym funkcjonowaniu układu nerwowego, a także utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

  WITAMINA B3 (NIACYNA)

  W organizmie człowieka witamina B3 (niacyna, witamina PP) jest niezbędna dla wielu cyklów życiowych, w tym produkcji energii, syntezy niektórych hormonów i DNA, metabolizmu węglowodanów, tłuszczów, cholesterolu i białek i wzrostu tkanek organizmu. Może być ona, w przeciwieństwie do innych witamin z grupy B, stworzona w organizmie z podstawowego aminokwasu, tryptofanu. Są to jednak niewielkie ilości i jej najważniejszym źródłem powinno być pożywienie. Należy ponadto pamiętać, że tryptofan należy do aminokwasów egzogennych, czyli takich, które nie mogą być syntetyzowane w organizmie, lecz muszą zostać dostarczone w pożywieniu.

  W suplementacji niacyna występuję w trzech formach, tj. Jako: kwas nikotynowy, amid kwasu nikotynowego i heksanikotynian inozytolu, z czego to ten pierwszy cechuje się najlepszą biodostępnością. Kwas nikotynowy chroni przed chorobami sercowo-naczyniowymi. Kwas nikotynowy i jego amid, posiadają takie same parametry witaminowe, różnią się stanowczo działaniem na naczynia krwionośne i gospodarkę lipidową: kwas nikotynowy zwiększa naczynia krwionośne, w tym jeszcze wieńcowe serca oraz ogranicza poziom cholesterolu i lipidów w osoczu, a efektu tego nie wykazuje amid kwasu nikotynowego. Witamina B3 w tej postaci ma jedno działanie niechciane, które może wprawiać w zakłopotanie w towarzystwie - może powodować na twarzy rumieniec lub zaczerwienienie, w rzadszych wypadkach świąd. Objaw znany jako „niacynowy rumieniec" albo „flushing", występuje jednak u osób, które przyjmują szczególnie wysokie dawki kwasu nikotynowego i może utrzymywać się maksymalnie do godziny. Nie jest to niebezpieczne, wyłącznie nieestetyczne i najczęściej efekt ten nie występuje przy stopniowym wdrożeniu niacyny do diety przez okres kilku tygodni. Jak mówią naukowcy z Orthomolecul.org- zespołu badawczego ds. Żywienia powołanego poprzez Linusa Paulinga - rumieniec oznacza, iż lek działa, więc nie jest to wcale objaw niepożądany i pojawia się w wyniku rozszerzenia tętnic.

  Na polepszenie wchłaniania witaminy B3 wpływają: witaminy z grupy B, witamina C, fosfor oraz chrom.

  Źródłem witamy B3 są: drożdże, orzeszki ziemne, otręby pszenne, ryby, nabiał (w tym odtłuszczone mleko), fasola, groch, soja, migdały, grzyby, suszone brzoskwinie i mąka z pełnego przemiału, chude mięso, kasz gryczana, grzyby, pomidory.

  Funkcje witaminy B3:

  Niedobory witaminy PP powodują pelagrę. Skrót PP pochodzi od pierwotnej anglojęzycznej nazwy "Pellagra-Preventing factor". Niacyna jest produktywna w ograniczaniu poziomu cholesterolu (LDL) we krwi, przez ograniczanie jego produkcji w wątrobie. Dodatkową zaletą tej witaminy jest podnoszenie poziomu prawidłowego cholesterolu HDL. Niacyna oddziałuje na dodatek należycie na system nerwowy i stan psychiczny człowieka. Rzeczywiście, koi ona nerwy, ułatwia sen, zagwarantuje spokój psychiczny. Dzięki czemu jest używana w leczeniu zaburzeń psychicznych, a niezwykle schizofrenii. Niedobór witaminy B3 często jest bowiem rozpoznawany jako stan schizofreniczny, jeśli większość dolegliwości objawia się jako psychicznych w przebiegu niedoboru. Niacyna rozszerza przepływ krwi w zaburzeniach układu krążenia, takich jak choroba Raynauda. Niacyna rozszerza wrażliwość na insulinę i jej wydzielanie. Chroni też komórki produkujące insulinę w trzustce przed różnorodnymi czynnikami, w tym reakcjami autoagresyjnymi i wolnymi rodnikami. Niacyna jako element dwóch ważnych koenzymów: NAD i NADP , które w połączeniu z białkami tworzą enzymy oksydoreduktazy, uczestniczy w metabolizmie białka, tłuszczu i węglowodanów oraz utlenianiu komórkowym. Z tego powodu niacyna jest niezbędna w trakcie zachodzących procesów fizjologicznych mięśni, mózgu, a także całego układu nerwowego. W dodatku, niektóre choroby ośrodkowego układu nerwowego (niezwykle encefalopatia u alkoholików), prawidłowo reagują na leczenie obszernymi dawkami (ok. 1 g dziennie) kwasu nikotynowego.

  Witamina B3:

  - przyczynia się do utrzymania dobrego metabolizmu energetycznego,
  - pomaga w korzystnym funkcjonowaniu układu nerwowego,
  - pomaga w utrzymaniu korzystnych funkcji psychologicznych,
  - pomaga w utrzymaniu poprawnego stanu błon śluzowych,
  - pomaga zachować zdrową skórę,
  - przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

  wyszczególnionia do suplementacji witaminy B3:

  - wysoki poziom LDL, niski poziom HDL,
  - przy leczeniu pelagry,
  - przy zaburzeniach układu krążenia czy układu nerwowego,
  - bóle menstruacyjne, nieregularne menstruacje,
  - problemy skórne,
  - bóle migrenowe, zawroty głowy w syndromie Meniera,
  - niektóre typy cukrzycy.

  Źródła:

  1) Gawęcki J. Red.: Witaminy. Wydawnictwo AR w Poznaniu, 2002;
  2) Gawęcki J., Hryniewiecki L. Red.: Żywienie człowieka. Podstawy nauki o żywieniu. PWN, 2008;
  3) Gupta, Sanjiv S., LDL Cholesterol, Statins And PCSK 9 Inhibi. Indian Heart J. 2015;
  4) Lebiedzińska A., Czaja J., Hinz A., Szefer P. Ocena zawartości witaminy B3 w suplementach diety i preparatach farmaceutycznych. Prob Hig Epidemiol, 2011;
  5) Somer E., Encyklopedia witamin i minerałów, Amber, 2000;
  6) Parsons WB. Cholesterol Control Without Diet! The Niacin Solution. Scottsdale, AZ: Lilac Press, 1998;
  7) www.mayoclinic.com;
  8) Chase H.P., Butler-Simon N., Garg S., McDuffie M., Hoops S.L. And O’Brien D., A trial of nicotinamide in newly diagnosed patients with Type 1 (insulin-dependent) diabetes mellitus. Diabetologia, 1990;
  9) Coronary Drug Project Research Group, Clofibrate and niacin in coronary heart disease., Journal of the American Medical Association 1975;
  10) Fraunfelder F. W., Fraunfelder, F. T., Illingworth, D. R., Adverse ocular effects associated with niacin therapy. British Journal of Ophthalmology 1995;
  11) Hoffer, A. Safety, side effects and relative nicotinic acid and nicotinamide. Schizophrenia 1969;
  12) Knopp, R. H., Ginsberg, J., Albers, J. J. Contrasting effects of unmodified and time-release forms of niacin on lipoproteins in hyperlipidemic subjects: clues to mechanism of action of niacin. 1985;
  13) Sebrell, W.H. And Butler, R.E. A reaction to the oral administration of nicotinic acid. Journal of the American Medical Association 1938;
  14) Spies, T.D., Bean WB, Stone, R.E. The treatment of subclinical and classic pellagra. Use of nicotinic acid, nicotinic acid amide and sodium nicotinate, with special reference to the vasodilator action and the effect on mental symptoms. Journal of the American Medical Association 1938;
  15) Vague, P., Vialettes, B., Lassmann-Vague, V., and Vallo, J. J. Nicotinamide may extend remission phase in insulin dependent diabetes. Lancet 1987;
  16) Bays HE, et al. Comparison of once daily, niacin extended – release/lovastatin with kanon simvastatin. Am J Card 2003;
  17) Niedźwiedzki A. Komentarz: Bezpieczeństwo Witamin , Dr. Rath Research Institute 2013;
  18) Nagalski A., Bryła J., Niacin in therapy Postepy Hig Med Dosw. (online), 2007;

  Opracowanie jest własnością producenta FORMEDS Sp. Z o. O. Kopiowanie lub rozpowszechnianie jest możliwe jedynie po otrzymaniu pisemnej zgody firmy FORMEDS Sp. Z o. O.


☆ BICAPS B12 (5902768866575) ☆

BICAPS B12 (5902768866575) Najniższa Cena Online

☆ BICAPS B12 (5902768866575) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis produktu z inuliną - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ForMeds
 • Nazwa produktu: BICAPS B12 (5902768866575)
 • Segment produktowy: Produkty spożywcze, suplementy i odżywki z inuliną
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z inuliną:

  Formeds Witamina B 12 kapsułki

  Bio caps B12

  liczba porcji: 60

  Suplement diety

  BICAPS B12 mieści 500 μg witaminy B12 (metylokobalamina) oraz 290 mg inuliny w 1 kapsułce bez żadnych dodatków. Witamina B12 została otrzymana w drodze fermentacji. Artykuł stosowny dla wegetarian i wegan. Naturalna kapsułka z pullulanu Pullulan jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji. Podczas produkcji nie stosuje się bezkompromisowców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest trafna dla wegetarian i wegan. Przezroczysty skład Produkty nie zawierają nienaturalnych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp. Pojemnik z roślinnych ascetycznców Pojemnik stworzony jest z roślinnych i odnawialnych bezkompromisowców nie GMO. Etykieta jest w pełni biodegradowalna i pasuje do kompostowania. Skład towaru Porcja dzienna- 1 kapsułka gromadzi (referencyjna wartość spożycia %): Witamina B12- 500 μg (20 000 %), Inulina- 290 mg.

  elementy:

  inulina (korzeń cykorii), pullulan (otoczka kapsułki), witamina B12 (metylokobalamina).

  sposób zastosowania

  Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie podczas posiłku.

  ilość kapsułek w opakowaniu: 60.

  ilość porcji w opakowaniu: 60.

  Zawartość opakowania netto: 17,4 g.

  Zawartość 1 kapsułki netto: 290,5 mg. Środki ostrożności Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być użytkowany poprzez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być wykorzystywany jako substytut najróżniejszej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze komponentów. Zalecamy jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Działanie Witamina B12 wspomaga działanie układu odpornościowego i nerwowego. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny i produkcji czerwonych krwinek. Przyczynia się ponadto do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

  Producent: Formeds

  informacje o Producencie:

  firma ForMeds ® pozostała założona w 2012 roku. Od samego początku specjalizujemy się w produkowaniu suplementów diety bez chemicznych dodatków. Naszym priorytetem jest oferowanie naturalnych, sprawnych i bezpiecznych wyrobów. Opracowywanie nowej receptury i każdy etap testowania podlega ścisłej kontroli. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę doświadczonych specjalistów. Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami HACCP i wszystkie jego etapy są udokumentowane. Wytwarzanie odbywa się na innowacyjnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard oferty finalnej. Składnikami suplementów diety są minimalistycznce o najwyższej jakości pozyskiwane od uwielbianych europejskich dostawców. Wszystkie produkty marki FORMEDS Sp. Z o. O. Znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ. Dbając o naszych konsumentów stale poszerzamy asortyment zapewniając profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i mamy nadzieję spełnić wszelkie Państwa kryteria. Nasze produkty są stale doceniane prestiżowymi certyfikatami, takimi jak: Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016, towar Roku 2016. W dodatku za dwukrotne przyznanie certyfikatu Jakość Roku® otrzymaliśmy także certyfikat Jakość Roku® Brąz.



Podsumowanie, czyli jaka inulina suplementy ForMeds najlepsza?


Najlepsza inulina suplementy ForMeds w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza inulina suplementy ForMeds w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane produkty z inuliną – Ranking luty 2024

Jeżeli żadna z powyższych suplementów z inuliną ForMeds nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych produktów zawierających inulinę.


Powiązania tematyczne:

 • jaka inulina suplementy ForMeds opinie i efekty,
 • dobre suplementy z inuliną ForMeds cena,
 • ranking suplementów z inuliną ForMeds,
 • inulina suplementy ForMeds jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o suplementach z inuliną ForMeds

#1 Gdzie szukać opinii o suplementach z inuliną ForMeds?

Aktualnie zaprezentowane informacje o suplementach z inuliną ForMeds odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka inulina suplementy ForMeds najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych suplementach z inuliną ForMeds warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z suplementami zawierającymi inulinę ForMeds, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie suplementy z inuliną ForMeds są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z suplementami zawierającymi inulinę ForMeds zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach suplementy z inuliną ForMeds to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *