FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking suplementów z BCAA dla sportowców do 150 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Aminokwasy BCAA – odżywki i suplementy / Ranking suplementów z BCAA dla sportowców do 150 zł


Pomagamy w wyborze dobrych suplementów z BCAA dla sportowców do 150 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych suplementów z BCAA dla sportowców do 150 zł,
 • TOP5 często wybieranych odżywek z aminokwasami BCAA dla sportowców.

Jakie aminokwasy BCAA do 150 zł najlepiej wybrać? Ranking luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane aminokwasy BCAA do 150 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking suplementów z BCAA dla sportowców do 150 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Olimp laboratories Olimp bcaa mega caps 1100 x 300 kapsułek ☆

Olimp laboratories Olimp bcaa mega caps 1100 x 300 kapsułek Najniższa Cena Online

☆ Olimp laboratories Olimp bcaa mega caps 1100 x 300 kapsułek - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp laboratories
 • Nazwa produktu: Olimp laboratories Olimp bcaa mega caps 1100 x 300 kapsułek
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:
  OLIMP BCAA Mega Caps dostarcza organizmowi 3 aminokwasów rozgałęzionych, które stymulują przemiany anaboliczne mięśni i ułatwiają regenerację powysiłkową. Zatrzymują katabolizm i zapobiegają rozpadowi tkanki mięśniowej.

☆ OLIMP BCAA XPLODE POWDER LEMON 500G ☆

OLIMP BCAA XPLODE POWDER LEMON 500G Najniższa Cena Online

☆ OLIMP BCAA XPLODE POWDER LEMON 500G - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OLIMP
 • Nazwa produktu: OLIMP BCAA XPLODE POWDER LEMON 500G
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:
  BCAA CZYLI WSPOMÓŻ SWÓJ TRENING!
  BCAA, z ang.branched-chain amino acidto aminokwasy rozgałęzione, czyli posiadające rozgałęziony boczny łańcuch alifatyczny. Celem aminokwasów BCAA jest pobudzenie syntezy białek oraz podniesienie poziomu wytwarzania hormonów anabolicznych. Aminokwasy białkowe - rozgałęzione, stanowiące podstawę suplementów BCAA związane są z trzema egzogennymi (czyli takimi, których organizm nie jest w stanie samoistnie wyprodukować) aminokwasami tj. Leucyną, waliną oraz izoleucyną. Leucyna jest aminokwasem ograniczającym działanie kortyzolu tj. Naturalnego związku chemicznego odpowiedzialnego za rozpad tkanki mięśniowej. Podstawową funkcją waliny jest utrzymywanie mięśni w pożądanym stanie oraz regulacja poziomu hormonu wzrostu. Z kolei izoleucyna ma parametry antykatabolicznie tzn. Jej celem jest ochrona mięśni przed rozpadem, a także odpowiada za właściwy poziom cukru w organizmie człowieka.
  Jedną z podstawowych korzyści, jakie płyną ze używania BCAA jest rozszerzenie masy mięśniowej, przy jednoczesnym zapobieganiu przed jej rozpadem. Co najistotniejsze dla sportowca i nie tylko, suplement ten diametralnie wpływa na efektywność treningową, ograniczając uczucie zmęczeniaoraz powiększając niepodatność na stres. Dzięki tworzonym poprzez organizm enzymom m.in. Kalpain, aminokwasy BCAA ulegają rozkładowi bezpośrednio w samych mięśniach, poprzez co nie obciążają wątroby, a czas ich metabolizmu jest bezdyskusyjnie szybszy. Co warto podkreślić, suplementy z grupy BCAA ponadto mają w swym składzie taurynę i glutaminę, które ponadto mają wpływ na optymalne funkcjonowanie organizmu, albowiem tauryna wspomaga zachowanie równowagi elektrolitowej naszego ciała, jest odpowiedzialna jeszcze za transport kreatyny i glukozy do mięśni, z kolei glutamina ma za zadanie utrzymanie harmonii kwasowo-zasadowej w organizmie i zapewnia trafny poziom wchłaniania elementów odżywczych.
  Ważnym podkreślenia, w kontekście chęci osiągnięcia zamierzonych celów treningowych, jest fakt, że suplementy BCAA obligatoryjnie muszą być dostarczane wraz z posiłkami, albowiem organizm ludzki sam nie jest w stanie ich zsyntetyzować. Tym samym suplementy BCAA sugerowana są jednocześnie dla profesjonalnych sportowców, prowadzących intensywny ze względu na uprawiany sport tryb życia, jak i w dodatku dla tych, którzy trening na siłowni traktują jedynie jako środek na osiągnięcie upragnionego celu, jakim jest posiadanie wymarzonej sylwetki.
  BCAA XPLODE – SUPLEMENT nieprzeciętnY DLA CIEBIE!
  BCAA Xplode to wręcz ekstremalna dawka – aż 6000mg najczystszych, klarownych aminokwasów BCAA w porcji - to absolutny rekord! Aminokwasy BCAA stanowią podstawowy składnik mięśni, stanowiący blisko 40% ich suchej masy! BCAA Xplode to konieczne anaboliczne cegły, które pozwolą Ci stworzyć doskonałą sylwetkę, wzbogaconą o twarde jak skała mięśnie. Wykorzystanie mikronizowanych składników powoduje, iż suplement ten znamionuje się nadzwyczajną rozpuszczalnością i zdolnością wchłaniania. Wolna formy aminokwasów BCAA sprawia, iż trafiają one od razu do krwioobiegu, albowiem nie podlegają procesowi trawienia, jakiemu obowiązkowo ulega białko dostarczane z pożywienia. Właściwość ta powoduje, iż suplement ten zaraz po spożyciu dociera tam, gdzie to najszczególniej wyróznione, biorąc tym samym udział w procesach energetycznych i anabolicznych.
  Skład BCAA Xplode został uzupełniony o odpowiednią liczba L-glutaminy, która obok aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych jest drugim najważniejszym elementyem wytwarzającym mięśnie. Kompilacja znakomitej jakości, klarownych, wysokomikronizowanych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny) w stosownych proporcjach 2:1:1, wzbogacona w L-glutaminę i witaminę B6, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia,, a także która wspiera dobry metabolizm.
  Należy bezapelacyjnie podkreślić obecność witamy B6 w BCAA Xplode, albowiem niedobór tej witaminy może wywoływać objawy ze strony układu nerwowego, do których należą m.in. Drgawki, depresja, apatia, bezsenność, pogorszenie samopoczucia, obniżenie wydajności procesów myślowych czy nawet zapalenie nerwów.
  BCAA XPLODE POWDER – SMAK I DAWKOWANIE
  BCAA Xplode Power proponuje bogatą paletę smaków, czyniąc spożywanie aminokwasów przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem czy po prostu zwykłą koniecznością. Równocześnie osoby preferujące smak kwaśny czy słodki znajdą coś dla siebie! Pyszny smak, towarzyszący każdemu suplementowi BCAA Xplode sprawia, iż ciężko zdecydować się tylko na jedno opakowanie, albowiem ponadto i wartość jest nad wyraz prawidłowa, a co najważniejsze idzie w parze z jakością. W swojej ofercie BCAA Xplode Power gromadzi smaki: ananas, cola, cytryna, mojito, owocowy, pomarańcz, truskawka.
  Dawkowanie BCAA demonstruje się następująco:
  • Co do zasady 0,5-1 g BCAA na 10 kg masy ciała, co prowadzi do logicznego wniosku, iż np. Dla osoby ważącej 70 kg – świetna dawka to od 3,5 do 7 gramów.
  • 1-2 porcji dziennie – przed posiłkiem albo treningiem oraz po treningu lub przed snem
  • 1 porcję rozpuścić w 200 ml wody i spożyć zaraz po przygotowaniu.

  Należy posiadać na uwadze, iż im obszerniejsza aktywność fizyczna, tym większa powinna być dawka suplementu, jednakże nie większa niżeli ponad ustaloną normę. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia oraz należy pamiętać, iż suplementy BCAA nie są zamiennikiem diety, dlatego również zalecany jest jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
  CZY SĄ JAKIEŚ SKUTKI UBOCZNE użytkowanIA BCAA?
  Mimo przeróżnych poglądów na temat użytkowania przez sportowców suplementacji, należy zaznaczyć, że żadne badania nie udowodniły w 100 %,używanie suplementów BCAA pociąga za sobą negatywne skutki uboczne. Zasada jest prosta – we wszystkim trzeba znać umiar. Osobną kwestią jest przyjmowanie zbyt wielkich porcji BCAA, albowiem nadprogramowe dawki prowadzą do zaburzenia pracy nerek, a także wątroby oraz hamowania wchłaniania innych aminokwasów. Należy pamiętać na dodatek, żeby nie stosować suplementów BCAA w przypadku uczulenia na którykolwiek ze części produktu nie podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
  dodatkowe dane O BCAA
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie może być wykorzystywany jako zamiennik bądź substytut różnej diety.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla niepokaźnych dzieci.
  Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25C.
  bronić przed światłem i przed mrozem.
  Dopuszczalne wytworzenie się osadu, nie wpływające na jakość produktu.
  W naszym sklepie kupując produkty marki Olimp, otrzymają Państwo katalog nagród! Za każdy zakup artykułu tej firmy, zbierają Państwo punkty, które następnie można wymienić na atrakcyjne nagrody.

☆ Olimp, BCAA Xplode Powder, 500 g, Fruit Punch ☆

Olimp, BCAA Xplode Powder, 500 g, Fruit Punch Najniższa Cena Online

☆ Olimp, BCAA Xplode Powder, 500 g, Fruit Punch - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: Olimp, BCAA Xplode Powder, 500 g, Fruit Punch
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:
  BCAA CZYLI WSPOMÓŻ SWÓJ TRENING!
  BCAA, z ang.branched-chain amino acidto aminokwasy rozgałęzione, czyli posiadające rozgałęziony boczny łańcuch alifatyczny. Celem aminokwasów BCAA jest pobudzenie syntezy białek, a także podniesienie poziomu wytwarzania hormonów anabolicznych. Aminokwasy białkowe - rozgałęzione, stanowiące podstawę suplementów BCAA związane są z trzema egzogennymi (czyli takimi, których organizm nie jest w stanie samoistnie wyprodukować) aminokwasami tj. Leucyną, waliną, a także izoleucyną. Leucyna jest aminokwasem ograniczającym działanie kortyzolu tj. Naturalnego związku chemicznego odpowiedzialnego za rozpad tkanki mięśniowej. Podstawową funkcją waliny jest utrzymywanie mięśni w pożądanym stanie i regulacja poziomu hormonu wzrostu. Z kolei izoleucyna ma cechy antykatabolicznie tzn. Jej celem jest ochrona mięśni przed rozpadem, a także odpowiada za właściwy poziom cukru w organizmie człowieka.
  Jedną z podstawowych korzyści, jakie płyną ze wykorzystywania BCAA jest rozszerzenie masy mięśniowej, przy jednoczesnym zapobieganiu przed jej rozpadem. Co najmocniejsze dla sportowca i nie tylko, suplement ten diametralnie wpływa na sprawność treningową, zmniejszając uczucie zmęczeniaoraz rozszerzając wytrzymałość na stres. Dzięki wytworzonym poprzez organizm enzymom m.in. Kalpain, aminokwasy BCAA ulegają rozkładowi bezpośrednio w samych mięśniach, poprzez co nie obciążają wątroby, a czas ich metabolizmu jest ewidentnie szybszy. Co warto podkreślić, suplementy z grupy BCAA w dodatku mają w swoim składzie taurynę i glutaminę, które dodatkowo mają wpływ na stosowne funkcjonowanie organizmu, albowiem tauryna wspomaga zachowanie równowagi elektrolitowej naszego ciała, jest odpowiedzialna jeszcze za transport kreatyny i glukozy do mięśni, z kolei glutamina ma za zadanie utrzymanie harmonii kwasowo-zasadowej w organizmie oraz zagwarantuje optymalny poziom wchłaniania komponentów odżywczych.
  Ważnym podkreślenia, w kontekście chęci osiągnięcia zamierzonych celów treningowych, jest fakt, że suplementy BCAA obligatoryjnie muszą być dostarczane wraz z posiłkami, albowiem organizm ludzki sam nie jest w stanie ich zsyntetyzować. Tym samym suplementy BCAA polecana są równocześnie dla fachowych sportowców, prowadzących intensywny ze względu na uprawiany sport tryb życia, jak i dodatkowo dla tych, którzy trening na siłowni traktują jedynie jako środek na osiągnięcie upragnionego celu, jakim jest posiadanie wymarzonej sylwetki.
  BCAA XPLODE – SUPLEMENT perfekcyjnY DLA CIEBIE!
  BCAA Xplode to wręcz skrajna dawka – aż 6000mg najczystszych, klarownych aminokwasów BCAA w porcji - to absolutny rekord! Aminokwasy BCAA stanowią podstawowy składnik mięśni, stanowiący blisko 40% ich suchej masy! BCAA Xplode to konieczne anaboliczne cegły, które pozwolą Ci stworzyć świetną sylwetkę, wzbogaconą o twarde jak skała mięśnie. Zastosowanie mikronizowanych składników powoduje, iż suplement ten charakteryzuje się perfekcyjną rozpuszczalnością, a także zdolnością wchłaniania. Wolna formy aminokwasów BCAA sprawia, że trafiają one od razu do krwioobiegu, albowiem nie podlegają procesowi trawienia, jakiemu obowiązkowo ulega białko dostarczane z pożywienia. Właściwość ta powoduje, iż suplement ten zaraz po spożyciu dociera tam, gdzie to najszczególniej wyznaczone, biorąc tym samym udział w procesach energetycznych i anabolicznych.
  Skład BCAA Xplode został uzupełniony o odpowiednią liczba L-glutaminy, która obok aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych jest drugim najważniejszym komponentyem kreującym mięśnie. Kombinacja nadzwyczajnej jakości, przezroczystych, wysokomikronizowanych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny) w optymalnych proporcjach 2:1:1, wzbogacona w L-glutaminę i witaminę B6, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, i która wspiera prawidłowy metabolizm.
  Należy bezspornie podkreślić obecność witamy B6 w BCAA Xplode, albowiem niedobór tej witaminy może wywoływać objawy ze strony układu nerwowego, do których należą m.in. Drgawki, depresja, apatia, bezsenność, pogorszenie samopoczucia, obniżenie sprawności procesów myślowych czy nawet zapalenie nerwów.
  BCAA XPLODE POWDER – SMAK I DAWKOWANIE
  BCAA Xplode Power proponuje bogatą paletę smaków, czyniąc spożywanie aminokwasów przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem czy po prostu zwykłą koniecznością. Zarówno osoby preferujące smak kwaśny czy słodki znajdą coś dla siebie! Pyszny smak, towarzyszący każdemu suplementowi BCAA Xplode powoduje, iż ciężko zdecydować się tylko na jedno opakowanie, albowiem ponadto i wartość jest nad wyraz korzystna, a co najważniejsze idzie w parze z jakością. W swej ofercie BCAA Xplode Power mieści smaki: ananas, cola, cytryna, mojito, owocowy, pomarańcz, truskawka.
  Dawkowanie BCAA pokazuje się następująco:
  • Co do zasady 0,5-1 g BCAA na 10 kg masy ciała, co prowadzi do logicznego wniosku, że np. Dla osoby ważącej 70 kg – nadzwyczajna dawka to od 3,5 do 7 gramów.
  • 1-2 porcji dziennie – przed posiłkiem lub treningiem, a także po treningu albo przed snem
  • 1 porcję rozpuścić w 200 ml wody i spożyć zaraz po przygotowaniu.

  Należy mieć na uwadze, iż im obszerniejsza aktywność fizyczna, tym obszerniejsza powinna być dawka suplementu, lecz nie pokaźniejsza niżeli ponad ustaloną normę. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia i należy pamiętać, iż suplementy BCAA nie są zamiennikiem diety, dlatego także zalecany jest jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
  CZY SĄ JAKIEŚ SKUTKI UBOCZNE używanIA BCAA?
  Mimo różnych poglądów na temat wykorzystywania poprzez sportowców suplementacji, należy zaznaczyć, że żadne badania nie udowodniły w 100 %,użytkowanie suplementów BCAA pociąga za sobą negatywne skutki uboczne. Zasada jest prosta – we wszystkim trzeba znać umiar. Osobną kwestią jest przyjmowanie zbyt obfitych porcji BCAA, albowiem nadprogramowe dawki prowadzą do zaburzenia pracy nerek i wątroby, a także hamowania wchłaniania innych aminokwasów. Należy pamiętać na dodatek, żeby nie stosować suplementów BCAA w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze elementów artykułu nie podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
  dodatkowe dane O BCAA
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie może być użytkowany jako zamiennik bądź substytut najróżniejszej diety.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla znikomych dzieci.
  Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25C.
  chronić przed światłem i przed mrozem.
  Dopuszczalne wytworzenie się osadu, nie wpływające na jakość produktu.
  W naszym sklepie kupując produkty producenta Olimp, otrzymają Państwo katalog nagród! Za każdy zakup towaru tej marki, zbierają Państwo punkty, które następnie można wymienić na ciekawe nagrody.

☆ bcaa xplode - 500g - strawberry marki Olimp ☆

bcaa xplode - 500g - strawberry marki Olimp Najniższa Cena Online

☆ bcaa xplode - 500g - strawberry marki Olimp - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OLIMP
 • Nazwa produktu: bcaa xplode - 500g - strawberry marki Olimp
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:
  BCAA CZYLI WSPOMÓŻ SWÓJ TRENING!
  BCAA, z ang.branched-chain amino acidto aminokwasy rozgałęzione, czyli posiadające rozgałęziony boczny łańcuch alifatyczny. Celem aminokwasów BCAA jest pobudzenie syntezy białek i podniesienie poziomu wytwarzania hormonów anabolicznych. Aminokwasy białkowe - rozgałęzione, stanowiące podstawę suplementów BCAA związane są z trzema egzogennymi (czyli takimi, których organizm nie jest w stanie samoistnie wyprodukować) aminokwasami tj. Leucyną, waliną, a także izoleucyną. Leucyna jest aminokwasem ograniczającym działanie kortyzolu tj. Naturalnego związku chemicznego odpowiedzialnego za rozpad tkanki mięśniowej. Podstawową funkcją waliny jest utrzymywanie mięśni w pożądanym stanie oraz regulacja poziomu hormonu wzrostu. Z kolei izoleucyna ma cechy antykatabolicznie tzn. Jej celem jest ochrona mięśni przed rozpadem, a także odpowiada za właściwy poziom cukru w organizmie człowieka.
  Jedną z podstawowych korzyści, jakie płyną ze używania BCAA jest rozszerzenie masy mięśniowej, przy jednoczesnym zapobieganiu przed jej rozpadem. Co najmocniejsze dla sportowca i nie tylko, suplement ten diametralnie wpływa na sprawność treningową, zmniejszając uczucie zmęczeniaoraz zwiększając oporność na stres. Dzięki stworzonym przez organizm enzymom m.in. Kalpain, aminokwasy BCAA ulegają rozkładowi bezpośrednio w samych mięśniach, przez co nie obciążają wątroby, a czas ich metabolizmu jest bezdyskusyjnie szybszy. Co warto podkreślić, suplementy z grupy BCAA na dodatek mają w swym składzie taurynę i glutaminę, które ponadto posiadają wpływ na stosowne funkcjonowanie organizmu, albowiem tauryna wspomaga zachowanie równowagi elektrolitowej naszego ciała, jest odpowiedzialna na dodatek za transport kreatyny i glukozy do mięśni, z kolei glutamina ma za zadanie utrzymanie harmonii kwasowo-zasadowej w organizmie, a także zapewnia optymalny poziom wchłaniania elementów odżywczych.
  Ważnym podkreślenia, w kontekście chęci osiągnięcia zamierzonych celów treningowych, jest fakt, że suplementy BCAA obligatoryjnie muszą być dostarczane wraz z posiłkami, albowiem organizm ludzki sam nie jest w stanie ich zsyntetyzować. Tym samym suplementy BCAA rekomendowana są zarówno dla fachowych sportowców, prowadzących intensywny ze względu na uprawiany sport tryb życia, jak i też dla tych, którzy trening na siłowni traktują jedynie jako środek na osiągnięcie upragnionego celu, jakim jest posiadanie wymarzonej sylwetki.
  BCAA XPLODE – SUPLEMENT znakomitY DLA CIEBIE!
  BCAA Xplode to wręcz skrajna dawka – aż 6000mg najczystszych, przezroczystych aminokwasów BCAA w porcji - to absolutny rekord! Aminokwasy BCAA stanowią podstawowy komponent mięśni, stanowiący blisko 40% ich suchej masy! BCAA Xplode to potrzebne anaboliczne cegły, które pozwolą Ci stworzyć świetną sylwetkę, wzbogaconą o twarde jak skała mięśnie. Zastosowanie mikronizowanych elementów powoduje, że suplement ten charakteryzuje się genialną rozpuszczalnością, a także zdolnością wchłaniania. Wolna formy aminokwasów BCAA powoduje, że trafiają one od razu do krwioobiegu, albowiem nie podlegają procesowi trawienia, jakiemu obowiązkowo ulega białko dostarczane z pożywienia. Właściwość ta powoduje, że suplement ten zaraz po spożyciu dociera tam, gdzie to najistotniej wyróznione, biorąc tym samym udział w procesach energetycznych i anabolicznych.
  Skład BCAA Xplode został uzupełniony o odpowiednią ilość L-glutaminy, która obok aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych jest drugim najważniejszym komponentyem generującym mięśnie. Kombinacja znakomitej jakości, klarownych, wysokomikronizowanych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny) w optymalnych proporcjach 2:1:1, wzbogacona w L-glutaminę i witaminę B6, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, i która wspiera korzystny metabolizm.
  Należy bezspornie podkreślić obecność witamy B6 w BCAA Xplode, albowiem niedobór tej witaminy może powodować objawy ze strony układu nerwowego, do których należą m.in. Drgawki, depresja, apatia, bezsenność, pogorszenie samopoczucia, obniżenie efektywności procesów myślowych czy choćby zapalenie nerwów.
  BCAA XPLODE POWDER – SMAK I DAWKOWANIE
  BCAA Xplode Power oferuje bogatą paletę smaków, czyniąc spożywanie aminokwasów przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem czy po prostu zwykłą koniecznością. Jednocześnie osoby preferujące smak kwaśny czy słodki znajdą coś dla siebie! Pyszny smak, towarzyszący każdemu suplementowi BCAA Xplode powoduje, że ciężko zdecydować się tylko na jedno opakowanie, albowiem też i wartość jest nad wyraz korzystna, a co najważniejsze idzie w parze z jakością. W swej ofercie BCAA Xplode Power gromadzi smaki: ananas, cola, cytryna, mojito, owocowy, pomarańcz, truskawka.
  Dawkowanie BCAA pokazuje się następująco:
  • Co do zasady 0,5-1 g BCAA na 10 kg masy ciała, co prowadzi do logicznego wniosku, że np. Dla osoby ważącej 70 kg – idealna dawka to od 3,5 do 7 gramów.
  • 1-2 porcji dziennie – przed posiłkiem lub treningiem, a także po treningu albo przed snem
  • 1 porcję rozpuścić w 200 ml wody i spożyć zaraz po przygotowaniu.

  Należy posiadać na uwadze, iż im obszerniejsza aktywność fizyczna, tym obszerniejsza powinna być dawka suplementu, lecz nie pokaźniejsza niżeli ponad ustaloną normę. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia oraz należy pamiętać, iż suplementy BCAA nie są zamiennikiem diety, dlatego również zalecany jest jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
  CZY SĄ JAKIEŚ SKUTKI UBOCZNE użytkowanIA BCAA?
  Mimo różnych poglądów na temat wykorzystywania poprzez sportowców suplementacji, należy zaznaczyć, iż żadne badania nie udowodniły w 100 %,stosowanie suplementów BCAA pociąga za sobą negatywne skutki uboczne. Zasada jest prosta – we wszystkim trzeba znać umiar. Osobną kwestią jest przyjmowanie zbyt znacznych porcji BCAA, albowiem nadprogramowe dawki prowadzą do zaburzenia pracy nerek, a także wątroby i hamowania wchłaniania innych aminokwasów. Należy pamiętać też, by nie stosować suplementów BCAA w przypadku uczulenia na którykolwiek ze komponentów produktu nie podawać matkom karmiącym, a także kobietom w ciąży.
  uzupełniające dane O BCAA
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut najróżniejszej diety.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla niewiele znaczących dzieci.
  Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25C.
  bronić przed światłem i przed mrozem.
  Dopuszczalne wytworzenie się osadu, nie wpływające na jakość produktu.
  W naszym sklepie nabywając produkty firmy Olimp, otrzymają Państwo katalog nagród! Za każdy zakup artykułu tej marki, zbierają Państwo punkty, które następnie można wymienić na ciekawe nagrody.

☆ bcaa - 400vcaps marki Mutant ☆

bcaa - 400vcaps marki Mutant Najniższa Cena Online

☆ bcaa - 400vcaps marki Mutant - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MUTANT
 • Nazwa produktu: bcaa - 400vcaps marki Mutant
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:
  wyjątkowo silna mieszanka aminokwasów rozgałęzionych, które wzbogacone zostały o komplet elektrolitów. Dzięki temu masz gwarancję, iż oprócz poprawnego odżywienia mięśni, zahamowania katabolizmu i znacznie lepszej odnowy biologicznej.

☆ scitec bcaa 6400 - 375tabs ☆

scitec bcaa 6400 - 375tabs Najniższa Cena Online

☆ scitec bcaa 6400 - 375tabs - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scitec
 • Nazwa produktu: scitec bcaa 6400 - 375tabs
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:

  O marce: Scitec Nutrition to amerykański potentat na rynku odżywek i jeden z najbardziej zaawansowanych producentów odżywek białkowych (proteinowych) na światowym rynku. Scitec Nutrition ma własną wytwórnie, a także laboratorium zapewniając najwyższą jakość.

  Ponad 20-letnie doświadczenie firmy zaowocowało nie tylko bogatym asortymentem, lecz także wyodrębnieniem produktów dedykowanych dla sportowców trenujących mocne dyscypliny i osób aktywnych. Green Series, Pro Line, Wod Crusher czy Head Crusher to linie produktów dla osób aktywnych, mistrzowskich zawodników, sympatyków treningów ergonomicznych czy uprawiających sporty walki.

  ponadto w ofercie amerykańskiego producenta wynajdziemy, zdrową żywność, formuły przedtreningowe, produkty optymalizujące hormony i niemało innych. Scitec Nutrition oferuje także szeroką gamę , a także akcesoriów sportowych.

  Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) to grupa aminokwasów w której skład wchodzi leucyna, izoleucyna i walina. BCAA należą do 9 tzw. "potrzebnych" (egzogennych) aminokwasów, których organizm nie potrafi wytwarzać.

  Ich jedynym źródłem jest pożywienie oraz suplementy diety. Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) stanowią ok 35% aminokwasów komórek mięśni i są konieczne dla dobrego funkcjonowania organizmu. BCAA można spożywać w postaci suplementów diety, stanowczo w okresie treningów i wzmożonego wysiłku fizycznego.

  Formuła BCAA 6400 zawiera leucynę, izoleucynę i walinę w proporcji wynoszącej 2:1:1 i dostępna jest w dogodnej do spożywania postaci jaką są kapsułki! Sposób wykorzystania Spożywać jedną porcje dziennie (5 tabletek), przed albo po treningu oraz w dowolnym innym czasie np.

  przed snem. Informacje o alergenach stworzono w zakładzie przetwarzającym soję, białko jaj, gluten, orzechy, ryby oraz skorupiaki. UWAGI: Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.

  Nie można stosować jako zamiennik bądź substytut różnorodnej diety. Artykułu nie należy podawać kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Opisy są własnością sklepu www.mass-zone.eu. Kopiowanie i rozpowszechnianie opisów jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.

  U. Z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. Zm.


☆ bcaa xplode 500g proszek mojito marki Olimp ☆

bcaa xplode 500g proszek mojito marki Olimp Najniższa Cena Online

☆ bcaa xplode 500g proszek mojito marki Olimp - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OLIMP
 • Nazwa produktu: bcaa xplode 500g proszek mojito marki Olimp
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:
  BCAA CZYLI WSPOMÓŻ SWÓJ TRENING!
  BCAA, z ang.branched-chain amino acidto aminokwasy rozgałęzione, czyli posiadające rozgałęziony boczny łańcuch alifatyczny. Celem aminokwasów BCAA jest pobudzenie syntezy białek oraz podniesienie poziomu wytwarzania hormonów anabolicznych. Aminokwasy białkowe - rozgałęzione, stanowiące podstawę suplementów BCAA związane są z trzema egzogennymi (czyli takimi, których organizm nie jest w stanie samoistnie wyprodukować) aminokwasami tj. Leucyną, waliną, a także izoleucyną. Leucyna jest aminokwasem ograniczającym działanie kortyzolu tj. Organicznego związku chemicznego odpowiedzialnego za rozpad tkanki mięśniowej. Podstawową funkcją waliny jest utrzymywanie mięśni w pożądanym stanie, a także regulacja poziomu hormonu wzrostu. Z kolei izoleucyna ma parametry antykatabolicznie tzn. Jej celem jest ochrona mięśni przed rozpadem i odpowiada za właściwy poziom cukru w organizmie człowieka.
  Jedną z podstawowych korzyści, jakie płyną ze używania BCAA jest rozszerzenie masy mięśniowej, przy jednoczesnym uniemożliwianiu przed jej rozpadem. Co najmocniejsze dla sportowca i nie tylko, suplement ten diametralnie wpływa na efektywność treningową, zniżając uczucie zmęczeniaoraz powiększając niepodatność na stres. Dzięki wyprodukowanym poprzez organizm enzymom m.in. Kalpain, aminokwasy BCAA ulegają rozkładowi bezpośrednio w samych mięśniach, przez co nie obciążają wątroby, a czas ich metabolizmu jest bezsprzecznie szybszy. Co warto podkreślić, suplementy z grupy BCAA dodatkowo mają w swym składzie taurynę i glutaminę, które także posiadają wpływ na stosowne funkcjonowanie organizmu, albowiem tauryna wspomaga zachowanie równowagi elektrolitowej naszego ciała, jest odpowiedzialna w dodatku za transport kreatyny i glukozy do mięśni, z kolei glutamina ma za zadanie utrzymanie harmonii kwasowo-zasadowej w organizmie i gwarantuje stosowny poziom wchłaniania części odżywczych.
  Ważnym podkreślenia, w kontekście chęci osiągnięcia zamierzonych celów treningowych, jest fakt, że suplementy BCAA obligatoryjnie muszą być dostarczane wraz z posiłkami, albowiem organizm ludzki sam nie jest w stanie ich zsyntetyzować. Tym samym suplementy BCAA sugerowana są równocześnie dla profesjonalnych sportowców, prowadzących intensywny ze względu na uprawiany sport tryb życia, jak i w dodatku dla tych, którzy trening na siłowni traktują jedynie jako środek na osiągnięcie upragnionego celu, jakim jest posiadanie wymarzonej sylwetki.
  BCAA XPLODE – SUPLEMENT wspaniałY DLA CIEBIE!
  BCAA Xplode to wręcz skrajna dawka – aż 6000mg najczystszych, klarownych aminokwasów BCAA w porcji - to absolutny rekord! Aminokwasy BCAA stanowią podstawowy komponent mięśni, stanowiący blisko 40% ich suchej masy! BCAA Xplode to niezbędne anaboliczne cegły, które pozwolą Ci stworzyć nadzwyczajną sylwetkę, wzbogaconą o twarde jak skała mięśnie. Zastosowanie mikronizowanych elementów powoduje, iż suplement ten znamionuje się genialną rozpuszczalnością, a także zdolnością wchłaniania. Wolna formy aminokwasów BCAA sprawia, iż trafiają one od razu do krwioobiegu, albowiem nie podlegają procesowi trawienia, jakiemu obowiązkowo ulega białko dostarczane z pożywienia. Właściwość ta sprawia, że suplement ten zaraz po spożyciu dociera tam, gdzie to najszczególniej wyznaczone, biorąc tym samym udział w procesach energetycznych i anabolicznych.
  Skład BCAA Xplode został uzupełniony o odpowiednią ilość L-glutaminy, która obok aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych jest drugim najważniejszym elementyem generującym mięśnie. Kombinacja rewelacyjnej jakości, krystalicznych, wysokomikronizowanych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny) w stosownych proporcjach 2:1:1, wzbogacona w L-glutaminę i witaminę B6, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, oraz która wspiera prawidłowy metabolizm.
  Należy bezspornie podkreślić obecność witamy B6 w BCAA Xplode, albowiem niedobór tej witaminy może powodować objawy ze strony układu nerwowego, do których należą m.in. Drgawki, depresja, apatia, bezsenność, pogorszenie samopoczucia, obniżenie sprawności procesów myślowych czy choćby zapalenie nerwów.
  BCAA XPLODE POWDER – SMAK I DAWKOWANIE
  BCAA Xplode Power oferuje bogatą paletę smaków, czyniąc spożywanie aminokwasów przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem czy po prostu zwykłą koniecznością. Zarówno osoby preferujące smak kwaśny czy słodki znajdą coś dla siebie! Pyszny smak, towarzyszący każdemu suplementowi BCAA Xplode powoduje, że ciężko zdecydować się tylko na jedno opakowanie, albowiem także i wartość jest nad wyraz prawidłowa, a co najważniejsze idzie w parze z jakością. W swej ofercie BCAA Xplode Power gromadzi smaki: ananas, cola, cytryna, mojito, owocowy, pomarańcz, truskawka.
  Dawkowanie BCAA ukazuje się następująco:
  • Co do zasady 0,5-1 g BCAA na 10 kg masy ciała, co prowadzi do logicznego wniosku, że np. Dla osoby ważącej 70 kg – nadzwyczajna dawka to od 3,5 do 7 gramów.
  • 1-2 porcji dziennie – przed posiłkiem lub treningiem i po treningu albo przed snem
  • 1 porcję rozpuścić w 200 ml wody i spożyć zaraz po przygotowaniu.

  Należy mieć na uwadze, iż im pokaźniejsza aktywność fizyczna, tym obszerniejsza powinna być dawka suplementu, jednakże nie obszerniejsza aniżeli ponad ustaloną normę. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia, a także należy pamiętać, iż suplementy BCAA nie są zamiennikiem diety, dlatego również zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
  CZY SĄ JAKIEŚ SKUTKI UBOCZNE stosowanIA BCAA?
  Mimo przeróżnych poglądów na temat wykorzystywania poprzez sportowców suplementacji, należy zaznaczyć, że żadne badania nie udowodniły w 100 %,stosowanie suplementów BCAA pociąga za sobą negatywne skutki uboczne. Zasada jest prosta – we wszystkim trzeba znać umiar. Osobną kwestią jest przyjmowanie zbyt pokaźnych porcji BCAA, albowiem nadprogramowe dawki prowadzą do zaburzenia pracy nerek oraz wątroby i hamowania wchłaniania innych aminokwasów. Należy pamiętać też, żeby nie stosować suplementów BCAA w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu nie podawać matkom karmiącym, a także kobietom w ciąży.
  uzupełniające dane O BCAA
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie może być użytkowany jako zamiennik bądź substytut rozmaitej diety.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla drobnych dzieci.
  Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25C.
  chronić przed światłem i przed mrozem.
  Dopuszczalne wytworzenie się osadu, nie wpływające na jakość artykułu.
  W naszym sklepie nabywając produkty firmy Olimp, otrzymają Państwo katalog nagród! Za każdy zakup towaru tej firmy, zbierają Państwo punkty, które następnie można wymienić na interesujące nagrody.

☆ OLIMP BCAA Xplode 500g Powder Pineapple - Ananasowy, 00001399 ☆

OLIMP BCAA Xplode 500g Powder Pineapple - Ananasowy, 00001399 Najniższa Cena Online

☆ OLIMP BCAA Xplode 500g Powder Pineapple - Ananasowy, 00001399 - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp
 • Nazwa produktu: OLIMP BCAA Xplode 500g Powder Pineapple - Ananasowy, 00001399
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:
  BCAA CZYLI WSPOMÓŻ SWÓJ TRENING!
  BCAA, z ang.branched-chain amino acidto aminokwasy rozgałęzione, czyli posiadające rozgałęziony boczny łańcuch alifatyczny. Celem aminokwasów BCAA jest pobudzenie syntezy białek i podniesienie poziomu wytwarzania hormonów anabolicznych. Aminokwasy białkowe - rozgałęzione, stanowiące podstawę suplementów BCAA związane są z trzema egzogennymi (czyli takimi, których organizm nie jest w stanie samoistnie wyprodukować) aminokwasami tj. Leucyną, waliną, a także izoleucyną. Leucyna jest aminokwasem ograniczającym działanie kortyzolu tj. Ekologicznego związku chemicznego odpowiedzialnego za rozpad tkanki mięśniowej. Podstawową funkcją waliny jest utrzymywanie mięśni w pożądanym stanie, a także regulacja poziomu hormonu wzrostu. Z kolei izoleucyna ma cechy antykatabolicznie tzn. Jej celem jest ochrona mięśni przed rozpadem, a także odpowiada za właściwy poziom cukru w organizmie człowieka.
  Jedną z podstawowych korzyści, jakie płyną ze wykorzystywania BCAA jest zwiększenie masy mięśniowej, przy jednoczesnym uniemożliwianiu przed jej rozpadem. Co najszczególniejsze dla sportowca i nie tylko, suplement ten diametralnie wpływa na skuteczność treningową, obniżając uczucie zmęczeniaoraz zwiększając oporność na stres. Dzięki wyprodukowanym przez organizm enzymom m.in. Kalpain, aminokwasy BCAA ulegają rozkładowi bezpośrednio w samych mięśniach, przez co nie obciążają wątroby, a czas ich metabolizmu jest bezdyskusyjnie szybszy. Co warto podkreślić, suplementy z grupy BCAA na dodatek posiadają w swoim składzie taurynę i glutaminę, które na dodatek posiadają wpływ na trafne funkcjonowanie organizmu, albowiem tauryna wspomaga zachowanie równowagi elektrolitowej naszego ciała, jest odpowiedzialna na dodatek za transport kreatyny i glukozy do mięśni, z kolei glutamina ma za zadanie utrzymanie harmonii kwasowo-zasadowej w organizmie, a także zagwarantuje odpowiedni poziom wchłaniania części odżywczych.
  Ważnym podkreślenia, w kontekście chęci osiągnięcia zamierzonych celów treningowych, jest fakt, iż suplementy BCAA obligatoryjnie muszą być dostarczane wraz z posiłkami, albowiem organizm ludzki sam nie jest w stanie ich zsyntetyzować. Tym samym suplementy BCAA polecana są jednocześnie dla profesjonalnych sportowców, prowadzących intensywny ze względu na uprawiany sport tryb życia, jak i w dodatku dla tych, którzy trening na siłowni traktują jedynie jako środek na osiągnięcie upragnionego celu, jakim jest posiadanie wymarzonej sylwetki.
  BCAA XPLODE – SUPLEMENT świetnY DLA CIEBIE!
  BCAA Xplode to wręcz skrajna dawka – aż 6000mg najczystszych, transparentnych aminokwasów BCAA w porcji - to absolutny rekord! Aminokwasy BCAA stanowią podstawowy składnik mięśni, stanowiący blisko 40% ich suchej masy! BCAA Xplode to potrzebne anaboliczne cegły, które pozwolą Ci stworzyć idealną sylwetkę, wzbogaconą o twarde jak skała mięśnie. Wykorzystanie mikronizowanych składników powoduje, iż suplement ten charakteryzuje się doskonałą rozpuszczalnością oraz zdolnością wchłaniania. Wolna formy aminokwasów BCAA sprawia, iż trafiają one od razu do krwioobiegu, albowiem nie podlegają procesowi trawienia, jakiemu obowiązkowo ulega białko dostarczane z pożywienia. Właściwość ta sprawia, że suplement ten zaraz po spożyciu dociera tam, gdzie to najbardziej wyróznione, biorąc tym samym udział w procesach energetycznych i anabolicznych.
  Skład BCAA Xplode został uzupełniony o odpowiednią ilość L-glutaminy, która obok aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych jest drugim najważniejszym elementyem formującym mięśnie. Kombinacja znakomitej jakości, przejrzystych, wysokomikronizowanych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (L-leucyny, L-waliny i L-izoleucyny) w trafnych proporcjach 2:1:1, wzbogacona w L-glutaminę i witaminę B6, która przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, oraz która wspiera poprawny metabolizm.
  Należy ewidentnie podkreślić występowanie witamy B6 w BCAA Xplode, albowiem niedobór tej witaminy może powodować objawy ze strony układu nerwowego, do których należą m.in. Drgawki, depresja, apatia, bezsenność, pogorszenie samopoczucia, obniżenie produktywności procesów myślowych czy choćby zapalenie nerwów.
  BCAA XPLODE POWDER – SMAK I DAWKOWANIE
  BCAA Xplode Power oferuje bogatą paletę smaków, czyniąc spożywanie aminokwasów przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem czy po prostu zwykłą koniecznością. Jednocześnie osoby preferujące smak kwaśny czy słodki znajdą coś dla siebie! Pyszny smak, towarzyszący każdemu suplementowi BCAA Xplode powoduje, że ciężko zdecydować się tylko na jedno opakowanie, albowiem na dodatek i wartość jest nad wyraz korzystna, a co najważniejsze idzie w parze z jakością. W swej ofercie BCAA Xplode Power posiada smaki: ananas, cola, cytryna, mojito, owocowy, pomarańcz, truskawka.
  Dawkowanie BCAA demonstruje się następująco:
  • Co do zasady 0,5-1 g BCAA na 10 kg masy ciała, co prowadzi do logicznego wniosku, iż np. Dla osoby ważącej 70 kg – nadzwyczajna dawka to od 3,5 do 7 gramów.
  • 1-2 porcji dziennie – przed posiłkiem albo treningiem oraz po treningu albo przed snem
  • 1 porcję rozpuścić w 200 ml wody i spożyć zaraz po przygotowaniu.

  Należy posiadać na uwadze, że im obszerniejsza aktywność fizyczna, tym większa powinna być dawka suplementu, jednakże nie obszerniejsza niż ponad ustaloną normę. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia, a także należy pamiętać, że suplementy BCAA nie są zamiennikiem diety, dlatego też zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
  CZY SĄ JAKIEŚ SKUTKI UBOCZNE używanIA BCAA?
  Mimo rozmaitych poglądów na temat wykorzystywania poprzez sportowców suplementacji, należy zaznaczyć, że żadne badania nie udowodniły w 100 %,wykorzystywanie suplementów BCAA pociąga za sobą negatywne skutki uboczne. Zasada jest prosta – we wszystkim trzeba znać umiar. Osobną kwestią jest przyjmowanie zbyt obfitych porcji BCAA, albowiem nadprogramowe dawki prowadzą do zaburzenia pracy nerek i wątroby oraz hamowania wchłaniania innych aminokwasów. Należy pamiętać ponadto, żeby nie stosować suplementów BCAA w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników towaru,
  a takżetowaru nie podawać matkom karmiącym i kobietom w ciąży.
  dodatkowe informacje O BCAA
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie może być używany jako zamiennik bądź substytut różnorodnej diety.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla niewiele znaczących dzieci.
  Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25C.
  bronić przed światłem i przed mrozem.
  Dopuszczalne wytworzenie się osadu, nie wpływające na jakość towaru.
  W naszym sklepie nabywając produkty producenta Olimp, otrzymają Państwo katalog nagród! Za każdy zakup towaru tej marki, zbierają Państwo punkty, które następnie można wymienić na ciekawe nagrody.

☆ Olimp bcaa xpolde powder 500g ice tea marki Olimp laboratories ☆

Olimp bcaa xpolde powder 500g ice tea marki Olimp laboratories Najniższa Cena Online

☆ Olimp bcaa xpolde powder 500g ice tea marki Olimp laboratories - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Olimp Laboratories
 • Nazwa produktu: Olimp bcaa xpolde powder 500g ice tea marki Olimp laboratories
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:

  Suplement diety BCAA Xplode jest skoncentrowaną dawką trzech, najszczególniejszych aminokwasów egzogennych w diecie osób ćwiczących, którego skład uzupełniono wydajną ilością L-glutaminy. Formuła preparatu została pozbawiona cukru, co umożliwia wykorzystanie towaru równocześnie podczas budowania beztłuszczowej masy mięśniowej, jak i w trakcie odchudzania. Wysoka jakość wykorzystanych ascetycznców, innowacyjna technologia - oto gwarancja producenta Olimp Sport Nutrition!

  Formuła BCAA Xplode została uzupełniona dodatkiem innego,istotnego aminokwasu - L-glutaminy.To popularny komponent suplementów dla osób ćwiczących, którego zadaniem jest spotęgowanie cechy aminokwasów BCAA i zagwarantowanie ćwiczącemu jeszcze więcej efektów z diety i wielogodzinnych treningów

  500 g (słój → 50 porcji)

  Suplement diety zawierający kompleks aminokwasów rozgałęzionych w postaci proszku. Mieści substancje słodzące.


  elementy: wolne aminokwasy BCAA (30% L-leucyna, 15% L-walina, 15% L-izoleucyna), regulatory kwasowości - kwas cytrynowy, cytryniany sodu, kwas jabłkowy; 10% L-glutamina, aromaty, substancje zagęszczające - guma arabska, guma ksantanowa, sól sodowa karboksymetylocelulozy; barwnik - E 150d (dla smaku xplosion cola); substancje słodzące - acesulfam K, sukraloza, cyklaminiany (Z); substancje przeciwzbrylające - fosforany wapnia, dwutlenek krzemu; emulgator - lecytyny (z soi); 0,02% chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6), barwniki - karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N).
  (A)-(Z) - W zależności od smaku artykułu symbol (A-Z) użytego składnika znajduje się obok daty niewiele znaczącej trwałości.


  Warunki przechowywania: przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla minimalnych dzieci.

  *RWS - referencyjna wartość spożycia

  Zalecana dzienna porcja: 1-2 porcji dziennie – przed posiłkiem lub treningiem, a także po treningu albo przed snem. 1 porcję (10 g proszku = 1 miarka) rozpuścić w 200 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu.

  Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut najróżniejszej diety. Zalecany jest jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Dopuszczalne wytworzenie się osadu nie wpływające na jakość produktu. Nie zaleca się używania towaru przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Przechowywać w sposób niedostępny dla znikomych dzieci.

  Przeznaczenie: preparat przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie i sportowców.

☆ Scitec bcaa xpress - 700g marki Scitec nutrition ☆

Scitec bcaa xpress - 700g marki Scitec nutrition Najniższa Cena Online

☆ Scitec bcaa xpress - 700g marki Scitec nutrition - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scitec Nutrition
 • Nazwa produktu: Scitec bcaa xpress - 700g marki Scitec nutrition
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:

  Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) to grupa aminokwasów w której skład wchodzi leucyna, izoleucyna i walina. BCAA należą do 9 tzw. "potrzebnych" (egzogennych) aminokwasów, których organizm nie potrafi stwarzać.

  Ich jedynym źródłem jest pożywienie i suplementy diety. Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) stanowią ok 35% aminokwasów komórek mięśni i są konieczne dla korzystnego funkcjonowania organizmu. BCAA można spożywać w postaci suplementów diety, szczególnie w okresie treningów i wzmożonego wysiłku fizycznego.

  Formuła BCAA 6400 mieści leucynę, izoleucynę i walinę w proporcji wynoszącej 2:1:1 i dostępna jest w postaci proszku do sporządzania napoju przez co zawarte w niej aminokwasy mogą być wchłaniane widocznie szybciej aniżeli z tabletek.

  Jest to postać widocznie wygodniejsza do stosowania w trakcie treningu. Sposób użycia: Spożywać 1 do 3 porcji dziennie, przed i po treningu i w dowolnym innym czasie np. Przed snem. W celu rozpuszczenia należy wymieszać w ulubionym napoju i wstrząsnąć.

  Następnie zaleca się, by napój pozostawić na chwilę w celu udoskonalonego rozpuszczenia. Informacje o alergenach: tworzono z mleka. Produkowano w zakładzie przetwarzającym soję, białko jaj, gluten i orzeszki arachidowe.Podobne zestawienia:


Najtańsze aminokwasy BCAA do 150 zł – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze aminokwasy BCAA do 150 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich suplementów z BCAA dla sportowców do 150 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ extreme instant bcaa - 500g - watermelon - aminokwasy marki Body attack ☆

extreme instant bcaa - 500g - watermelon - aminokwasy marki Body attack Najniższa Cena Online

☆ extreme instant bcaa - 500g - watermelon - aminokwasy marki Body attack - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body attack
 • Nazwa produktu: extreme instant bcaa - 500g - watermelon - aminokwasy marki Body attack
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:
  Wyjątkowo niewiele znaczący Instant Bcaa Extreme od Body Attack jest w 100% wolny od grudek i idealną rozpuszczalność, choćby bez mieszania w shakerze. Starczy wymieszać łyżeczką 1 porcję (13g proszku) w 350ml wody i wypić podczas treningu.

☆ Body attack instant bcaa extreme - 500g - orange - aminokwasy (4250350523247) ☆

Body attack instant bcaa extreme - 500g - orange - aminokwasy (4250350523247) Najniższa Cena Online

☆ Body attack instant bcaa extreme - 500g - orange - aminokwasy (4250350523247) - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body attack
 • Nazwa produktu: Body attack instant bcaa extreme - 500g - orange - aminokwasy (4250350523247)
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:
  Wyjątkowo nieduży Instant Bcaa Extreme od Body Attack jest w 100% wolny od grudek i znakomitą rozpuszczalność, nawet bez mieszania w shakerze. Wystarczy wymieszać łyżeczką 1 porcję (13g proszku) w 350ml wody i wypić podczas treningu.

☆ bcaa mega strong - 400g marki Nutrend ☆

bcaa mega strong - 400g marki Nutrend Najniższa Cena Online

☆ bcaa mega strong - 400g marki Nutrend - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nutrend
 • Nazwa produktu: bcaa mega strong - 400g marki Nutrend
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:

  Chuťově vyladěná směs tří esenciálních aminokyselin s rozvětveným řetězcem v poměru 2:1:1 v instantní podobě, doplněná o glutamin, zinek a vitamíny skupiny B. Složení speciálně vyvinuté pro podporu syntézy bílkovin, zlepšení funkce metabolismu a imunity, oddálení navy a zvýšení výkonnosti.


☆ Xtend xtend bcaa - 456g - italian blood orange - aminokwasy ☆

Xtend xtend bcaa - 456g - italian blood orange - aminokwasy Najniższa Cena Online

☆ Xtend xtend bcaa - 456g - italian blood orange - aminokwasy - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xtend
 • Nazwa produktu: Xtend xtend bcaa - 456g - italian blood orange - aminokwasy
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:
  BCAA od Xtend to wysokiej jakości mieszanka aminokwasów wolnych i rozgałęzionych wzbogaconych dodatkiem potasu, magnezu i witaminy B6. Twój trening może być jeszcze mocniejszy - zadbaj o produktację z Xtend!

☆ xtend bcaa - 444gbcaa - aminokwasy marki Xtend ☆

xtend bcaa - 444gbcaa - aminokwasy marki Xtend Najniższa Cena Online

☆ xtend bcaa - 444gbcaa - aminokwasy marki Xtend - opis produktu ☆

Krótki opis produktu z BCAA - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xtend
 • Nazwa produktu: xtend bcaa - 444gbcaa - aminokwasy marki Xtend
 • Segment produktowy: Odżywki z aminokwasami rozgałęzionymi BCAA
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis produktu z BCAA:
  BCAA od Xtend to wysokiej jakości mieszanka aminokwasów wolnych i rozgałęzionych wzbogaconych dodatkiem potasu, magnezu, a także witaminy B6. Twój trening może być jeszcze mocniejszy - zadbaj o produktację z Xtend!


Podsumowanie, czyli jaka odżywka z aminokwasami BCAA dla sportowców do 150 zł najlepsza?


Najlepsze aminokwasy BCAA do 150 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze aminokwasy BCAA do 150 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane suplementy BCAA – TOP7 luty 2024

Jeżeli żaden z powyższych suplementów z BCAA dla sportowców do 150 zł nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych odżywek z aminokwasami BCAA dla sportowców.


Powiązania tematyczne:

 • jaka odżywka z aminokwasami BCAA dla sportowców do 150 zł opinie i efekty,
 • dobre aminokwasy BCAA do 150 zł cena,
 • ranking suplementów z BCAA dla sportowców do 150 zł,
 • odżywka z aminokwasami BCAA dla sportowców do 150 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o suplementach z BCAA do 150 zł

#1 Gdzie szukać opinii o suplementach z BCAA do 150 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o suplementach z BCAA do 150 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera skład oraz opinie userów.

#2 Jaka odżywka z aminokwasami BCAA dla sportowców do 150 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych suplementach z BCAA do 150 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z odżywkami z aminokwasami BCAA dla sportowców do 150 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie aminokwasy BCAA do 150 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z odżywkami z aminokwasami BCAA dla sportowców do 150 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach aminokwasy BCAA do 150 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *