FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking stepperów Hammer do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Stepy i steppery do ćwiczeń / Ranking stepperów Hammer do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze dobrych stepperów Hammer do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych stepperów Hammer do ćwiczeń,
 • TOP5 często wybieranych stepperów do ćwiczeń fitness i aerobiku.

Jakie steppery Hammer do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane steppery Hammer do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking stepperów Hammer do ćwiczeń, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Stepper Hammer Cross Stepper ☆

Stepper Hammer Cross Stepper Najniższa Cena Online

☆ Stepper Hammer Cross Stepper - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Stepper Hammer Cross Stepper
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Krok po kroku do wymarzonej sylwetki

  otrzymujesz wszystko, co najlepsze: trening na steperze i orbitreku połączone w jednym urządzeniu. HAMMER Cross Stepper to Twój najkorzystniejszy partner treningowy. Prędko i efektywnie osiągnij wymarzoną sylwetkę wchodząc po schodach w domu - niezależnie od pogody. Unikatowy ruch Cross Stepper’a aktywuje obfite partie mięśni, takie jak pośladki i uda i spala do 700 kalorii na godzinę. Dzięki kompaktowej konstrukcji Cross Stepper nie zajmuje dużo miejsca i doskonale pasuje dodatkowo do mniejszych mieszkań. Indywidualną intensywność treningu określasz za pomocą funkcjonalnego przycisku regulacji oporu. Koło zamachowe o masie 8 kg zagwarantuje maksymalne osiągi i wraz z napędem pasowym gwarantuje bardzo przyjemne doznania w trakcie treningu. Z każdym krokiem zbliżasz się do wymarzonego ciała!

  perfekcyjne połączenie orbitreka i steppera

  Z HAMMER Cross Stepper możesz naprawdę wyżyć się w domu. Ruch góra-dół, znany z klasycznych stepperów, zagwarantuje mocny i bardzo skuteczny trening mięśni pośladków. Przy jednoczesnym lekkim ruchu do przodu, podobnie jak w przypadku zwykłego orbitreka, ujędrniasz uda. Ta nieszablonowa kompilacja, która nie obciąża stawów i kolan, sprawi, iż naprawdę się zmęczysz. Ćwicząc na Cross Stepper wykorzystujesz cały układ mięśniowy i sercowo-naczyniowy do wydajnego ruchu treningowego. Silnie stymulowane jest spalanie tłuszczu, wzmacniana solidność i układ sercowo-naczyniowy.

  Jedynym ograniczeniem jesteś Ty - step przeciwko oporowi

  Opór można z łatwością i prędko regulować przy pomocy praktycznego pokrętła. Masz całkowitą kontrolę nad obciążeniem i możesz obsługiwać opór jedną ręką w trakcie treningu wytrzymałościowego i ustawiać go ręcznie na 8 stopniach. Od umiarkowanego treningu do jednostek o wysokiej intensywności - wybór należy do Ciebie.

  prosty komputer treningowy

  Łatwy w obsłudze komputer treningowy z wyświetlaczem LCD i uchwytem na tablet w transparentny sposób przedstawia wszystkie ważne informacje. Za pomocą przycisku możesz ekspresowo wybierać pomiędzy poszczególnymi wartościami treningu. Twoje informacje treningowe, takie jak szybkość, częstotliwość pedałowania, czas, dystans, kalorie, puls i łączna liczba kilometrów są wyraźnie wyświetlan

  Super praktyczny: komputer jest zasilany 2 bateriami (typ AAA). Jesteś niezależny od gniazd i przedłużaczy, a tym samym możesz ustawić Cross Stepper w dowolnym miejscu

  Step up! pokaźniejsza zasobność treningów dzięki aplikacjom fitness

  różnorodność gwarantowana! Dzięki aplikacjom fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) możesz cieszyć się interaktywnymi trasami w trybie „na żywo” za pośrednictwem smartfonu lub tabletu. Wchodzisz do nowej wirtualnej ligi treningowej i możesz dać jeszcze więcej czadu! Tablet albo smartfon leży bezpiecznie w uchwycie i zagwarantuje motywujący, multimedialny akcent do treningu stepowego.

  trafne spalanie tłuszczu dzięki dokładnemu pomiarowi pulsu

  Trening na stepperze będzie jeszcze bardziej wydajny, jeśli będziesz mieć puls pod kontrolą. Cross Stepper ma do tego dopełniające, oddzielne uchwyty z sensorami dotykowymi. Możesz łatwo zmierzyć swoje tętno za pomocą dwóch owalnych czujników na kierownicy, które należy chwycić. Aktualne tętno zostanie wyświetlone na wyświetlaczu.

  Pozbyć się zbędnych kilogramów

  w trakcie „chodzenia” na stepperze Twoje nogi i pośladki dostają wycisk, a napęd pasowy z 8-kilogramowym kołem zamachowym gwarantuje doskonale ergonomiczny ruch. Dzięki przemyślanej konstrukcji zawsze ćwiczysz lekko pochylony do przodu, co jest pokaźnie bardziej przyjazne dla kolan aniżeli zwykły trening na stepperze. Wchodzenie po schodach to wspaniały trening dla mięśni pośladków. Antypoślizgowe podnóżki utrzymują Cię bezpiecznie na miejscu przy każdym kroku. Dzięki płynnemu i równomiernemu ruchowi zakochasz się w tego typu treningu, iż nie będziesz się mógł doczekać kolejnej sesji treningowej!

  dopasowane do Ciebie

  Ergonomia HAMMER Cross Stepper została zaprojektowana tak, by mogły trenować dodatkowo osoby wysokie do 2 metrów. Wielofunkcyjna kierownica oferuje zróżnicowane pozycje chwytu, by zapewnić stosowną pozycję treningową. Obfita kierownica cardio gwarantuje komfortowe podparcie górnej części ciała, a Ty możesz w pełni skupić się na treningu pośladków i ud. Po prostu zacznij!

  Niezłomny na każdym kroku

  Dzięki praktycznym funkcjom Cross Stepper'a będziesz mógł radować się treningiem. Twój Cross Stepper jest stabilny, nawet jeśli Twoje ruchy stają się coraz bardziej intensywne. Kompaktowe urządzenie zostało wyekwipowane w 4-punktowy system podparcia i możliwość regulacji wysokości na nierównym podłożu. Trenujesz bezpiecznie i wytrwale. Dzięki wysokiej jakości rolkom transportowym możesz prosto przestawić Cross Stepper na wybrane miejsce treningu lub schować go w kącie, aby zaoszczędzić miejsce po treningu.
  atrybuty technologiczne

  atrybuty komputera


Podobne zestawienia:


Najtańsze steppery Hammer do ćwiczeń – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze steppery Hammer do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich stepperów Hammer do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Stepper Hammer Cross Stepper ☆

Stepper Hammer Cross Stepper Najniższa Cena Online

☆ Stepper Hammer Cross Stepper - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Stepper Hammer Cross Stepper
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Krok po kroku do wymarzonej sylwetki

  uzyskujesz wszystko, co najkorzystniejsze: trening na steperze i orbitreku połączone w jednym urządzeniu. HAMMER Cross Stepper to Twój najkorzystniejszy partner treningowy. Błyskawicznie i wydajnie osiągnij wymarzoną sylwetkę wchodząc po schodach w domu - niezależnie od pogody. Unikatowy ruch Cross Stepper’a aktywuje znaczne partie mięśni, takie jak pośladki i uda i spala do 700 kalorii na godzinę. Dzięki kompaktowej konstrukcji Cross Stepper nie zajmuje dużo miejsca i rewelacyjnie pasuje dodatkowo do mniejszych mieszkań. Jednostkową intensywność treningu określasz za pomocą praktycznego przycisku regulacji oporu. Koło zamachowe o masie 8 kg zapewnia maksymalne osiągi i wraz z napędem pasowym zagwarantuje niezwykle przyjemne doznania podczas treningu. Z każdym krokiem zbliżasz się do wymarzonego ciała!

  nadzwyczajne połączenie orbitreka i steppera

  Z HAMMER Cross Stepper możesz naprawdę wyżyć się w domu. Ruch góra-dół, znany z klasycznych stepperów, gwarantuje potężny i bardzo efektywny trening mięśni pośladków. Przy jednoczesnym lekkim ruchu do przodu, podobnie jak w sytuacji zwykłego orbitreka, ujędrniasz uda. Ta wyjątkowa kombinacja, która nie obciąża stawów i kolan, sprawi, iż naprawdę się zmęczysz. Ćwicząc na Cross Stepper wykorzystujesz cały układ mięśniowy i sercowo-naczyniowy do produktywnego ruchu treningowego. Silnie stymulowane jest spalanie tłuszczu, wzmacniana trwałość i układ sercowo-naczyniowy.

  Jedynym ograniczeniem jesteś Ty - step przeciwko oporowi

  Opór można z łatwością i ekspresowo regulować za pomocą funkcjonalnego pokrętła. Masz pełną kontrolę nad obciążeniem i możesz obsługiwać opór jedną ręką w trakcie treningu wytrzymałościowego i ustawiać go ręcznie na 8 poziomach. Od umiarkowanego treningu do jednostek o wysokiej intensywności - dobór należy do Ciebie.

  nieskomplikowany komputer treningowy

  Łatwy w obsłudze komputer treningowy z wyświetlaczem LCD i uchwytem na tablet w krystaliczny sposób przedstawia wszystkie ważne informacje. Za pomocą przycisku możesz momentalnie wybierać między poszczególnymi wartościami treningu. Twoje dane treningowe, takie jak szybkość, częstotliwość pedałowania, czas, dystans, kalorie, puls i łączna liczba kilometrów są wyraźnie wyświetlan

  Super funkcjonalny: komputer jest zasilany 2 bateriami (rodzaj AAA). Jesteś niezależny od gniazd i przedłużaczy, a tym samym możesz ustawić Cross Stepper w dowolnym miejscu

  Step up! większa bogactwo treningów dzięki aplikacjom fitness

  obfitość gwarantowana! Dzięki aplikacjom fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) możesz cieszyć się interaktywnymi trasami w trybie „na żywo” za pośrednictwem smartfonu albo tabletu. Wchodzisz do nowej wirtualnej ligi treningowej i możesz dać jeszcze więcej czadu! Tablet albo smartfon leży bezpiecznie w uchwycie i zagwarantuje motywujący, multimedialny akcent do treningu stepowego.

  słuszne spalanie tłuszczu dzięki dokładnemu pomiarowi pulsu

  Trening na stepperze będzie jeszcze bardziej wydajny, jeśli będziesz posiadać puls pod kontrolą. Cross Stepper ma do tego uzupełniające, oddzielne uchwyty z sensorami dotykowymi. Możesz łatwo zmierzyć swoje tętno przy pomocy dwóch owalnych czujników na kierownicy, które należy chwycić. Aktualne tętno zostanie wyświetlone na wyświetlaczu.

  Pozbyć się zbędnych kilogramów

  w trakcie „chodzenia” na stepperze Twoje nogi i pośladki dostają wycisk, a napęd pasowy z 8-kilogramowym kołem zamachowym zapewnia genialnie użyteczny ruch. Dzięki przemyślanej konstrukcji zawsze ćwiczysz lekko pochylony do przodu, co jest pokaźnie bardziej przychylne dla kolan niż zwykły trening na stepperze. Wchodzenie po schodach to wspaniały trening dla mięśni pośladków. Antypoślizgowe podnóżki utrzymują Cię bezpiecznie na miejscu przy każdym kroku. Dzięki płynnemu i równomiernemu ruchowi zakochasz się w tego rodzaju treningu, iż nie będziesz się mógł doczekać kolejnej sesji treningowej!

  dobrane do Ciebie

  Ergonomia HAMMER Cross Stepper została zaprojektowana tak, żeby mogły trenować w dodatku osoby wysokie do 2 metrów. Wielofunkcyjna kierownica proponuje różne pozycje chwytu, aby zapewnić optymalną pozycję treningową. Szeroka kierownica cardio zagwarantuje wygodne podparcie górnej części ciała, a Ty możesz w pełni skupić się na treningu pośladków i ud. Po prostu zacznij!

  Niezłomny na każdym kroku

  Dzięki poręcznym funkcjom Cross Stepper'a będziesz mógł cieszyć się treningiem. Twój Cross Stepper jest zrównoważony, choćby jeśli Twoje ruchy stają się coraz bardziej intensywne. Kompaktowe urządzenie zostało zaopatrzone w 4-punktowy system podparcia i możliwość regulacji wysokości na nierównym podłożu. Trenujesz bezpiecznie i wytrwale. Dzięki wysokiej jakości rolkom transportowym możesz łatwo przestawić Cross Stepper na wybrane miejsce treningu lub schować go w kącie, aby zaoszczędzić miejsce po treningu.
  cechy techniczne

  parametry komputera


Podsumowanie, czyli jaki stepper Hammer do ćwiczeń fitness najlepszy?


Najlepszy stepper Hammer do ćwiczeń fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stepper Hammer do ćwiczeń fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre steppery do ćwiczeń – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych stepperów Hammer do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stepperów do ćwiczeń fitness i aerobiku.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stepper Hammer do ćwiczeń fitness opinie i efekty,
 • dobre steppery Hammer do ćwiczeń cena,
 • ranking stepperów Hammer do ćwiczeń,
 • stepper Hammer do ćwiczeń fitness jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o stepperach Hammer do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o stepperach Hammer do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o stepperach Hammer do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stepper Hammer do ćwiczeń fitness wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych stepperach Hammer do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki stepper Hammer do ćwiczeń fitness jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z stepperami Hammer do ćwiczeń zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach steppery Hammer do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *