FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking stepperów Hammer do ćwiczeń. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Stepy i steppery do ćwiczeń / Ranking stepperów Hammer do ćwiczeń


Pomagamy w wyborze dobrych stepperów Hammer do ćwiczeń. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych stepperów Hammer do ćwiczeń,
 • TOP5 często wybieranych stepperów do ćwiczeń fitness i aerobiku.

Jakie steppery Hammer do ćwiczeń najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane steppery Hammer do ćwiczeń, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking stepperów Hammer do ćwiczeń, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Hammer Stepper cross stepper (4005251413100) ☆

Hammer Stepper cross stepper (4005251413100) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Stepper cross stepper (4005251413100) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Stepper cross stepper (4005251413100)
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade

  Kolejny poziom modelowania sylwetki - szybciej, krócej, rzadziej.
  Krok po kroku do wymarzonej sylwetki

  uzyskujesz wszystko, co najlepsze: trening na steperze i orbitreku połączone w jednym urządzeniu. HAMMER Cross Stepper to Twój najlepszy partner treningowy. Momentalnie i sprawnie osiągnij wymarzoną sylwetkę wchodząc po schodach w domu - niezależnie od pogody. Unikatowy ruch Cross Stepper’a aktywuje znaczne partie mięśni, takie jak pośladki i uda i spala do 700 kalorii na godzinę. Dzięki kompaktowej konstrukcji Cross Stepper nie zajmuje dużo miejsca i wyśmienicie pasuje w dodatku do mniejszych mieszkań. Indywidualną intensywność treningu określasz za pomocą użytecznego przycisku regulacji oporu. Koło zamachowe o masie 8 kg zagwarantuje maksymalne osiągi i wraz z napędem pasowym gwarantuje nad wyraz przyjemne doznania podczas treningu. Z każdym krokiem zbliżasz się do wymarzonego ciała!

  świetne połączenie orbitreka i steppera
  Z HAMMER Cross Stepper możesz naprawdę wyżyć się w domu. Ruch góra-dół, znany z klasycznych stepperów, zapewnia konkretny i szczególnie produktywny trening mięśni pośladków. Przy jednoczesnym lekkim ruchu do przodu, podobnie jak w przypadku zwykłego orbitreka, ujędrniasz uda. Ta wyjątkowa kompozycja, która nie obciąża stawów i kolan, sprawi, że naprawdę się zmęczysz. Ćwicząc na Cross Stepper wykorzystujesz cały układ mięśniowy i sercowo-naczyniowy do produktywnego ruchu treningowego. Silnie stymulowane jest spalanie tłuszczu, wzmacniana trwałość i układ sercowo-naczyniowy.

  Jedynym ograniczeniem jesteś Ty - step przeciwko oporowi
  Opór można z łatwością i błyskawicznie regulować przy pomocy poręcznego pokrętła. Masz pełną kontrolę nad obciążeniem i możesz obsługiwać opór jedną ręką podczas treningu wytrzymałościowego i ustawiać go ręcznie na 8 poziomach. Od umiarkowanego treningu do jednostek o wysokiej intensywności - dobór należy do Ciebie.

  nieskomplikowany komputer treningowy
  łatwy w obsłudze komputer treningowy z wyświetlaczem LCD i uchwytem na tablet w przezroczysty sposób przedstawia wszystkie ważne informacje. Przy pomocy przycisku możesz momentalnie wybierać pomiędzy poszczególnymi wartościami treningu. Twoje dane treningowe, takie jak prędkość, częstotliwość pedałowania, czas, dystans, kalorie, puls i łączna liczba kilometrów są wyraźnie wyświetlane.

  Super poręczny: komputer jest zasilany 2 bateriami (typ AAA). Jesteś niezależny od gniazd i przedłużaczy, a tym samym możesz ustawić Cross Stepper w dowolnym miejscu

  Step up! obszerniejsza różnorodność treningów dzięki aplikacjom fitness
  dostatek gwarantowana! Dzięki aplikacjom fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) możesz cieszyć się interaktywnymi trasami w trybie „na żywo” za pośrednictwem smartfonu lub tabletu. Wchodzisz do nowej wirtualnej ligi treningowej i możesz dać jeszcze więcej czadu! Tablet lub smartfon leży bezpiecznie w uchwycie i zapewnia motywujący, multimedialny akcent do treningu stepowego.

  optymalne spalanie tłuszczu dzięki starannemu pomiarowi pulsu
  Trening na stepperze będzie jeszcze bardziej efektywny, jeśli będziesz posiadać puls pod kontrolą. Cross Stepper ma do tego uzupełniające, oddzielne uchwyty z sensorami dotykowymi. Możesz z łatwością zmierzyć swoje tętno przy pomocy dwóch owalnych czujników na kierownicy, które należy chwycić. Aktualne tętno zostanie wyświetlone na wyświetlaczu.

  Pozbyć się zbędnych kilogramów
  w trakcie „chodzenia” na stepperze Twoje nogi i pośladki dostają wycisk, a napęd pasowy z 8-kilogramowym kołem zamachowym zagwarantuje wyśmienicie poręczny ruch. Dzięki przemyślanej konstrukcji zawsze ćwiczysz lekko pochylony do przodu, co jest pokaźnie bardziej przyjazne dla kolan niżeli zwykły trening na stepperze. Wchodzenie po schodach to genialny trening dla mięśni pośladków. Antypoślizgowe podnóżki utrzymują Cię bezpiecznie na miejscu przy każdym kroku. Dzięki płynnemu i równomiernemu ruchowi zakochasz się w tego typu treningu, że nie będziesz się mógł doczekać kolejnej sesji treningowej!

  przypasowane do Ciebie
  Ergonomia HAMMER Cross Stepper została zaprojektowana tak, aby mogły trenować również osoby wysokie do 2 metrów. Wielofunkcyjna kierownica oferuje różnorodne pozycje chwytu, by zapewnić optymalną pozycję treningową. Obfita kierownica cardio zagwarantuje wygodne podparcie górnej części ciała, a Ty możesz w pełni skupić się na treningu pośladków i ud. Po prostu zacznij!

  Niezłomny na każdym kroku
  Dzięki funkcjonalnym funkcjom Cross Stepper'a będziesz mógł radować się treningiem. Twój Cross Stepper jest jednostajny, nawet jeśli Twoje ruchy stają się coraz bardziej intensywne. Kompaktowe urządzenie zostało wyposażone w 4-punktowy system podparcia i możliwość regulacji wysokości na nierównym podłożu. Trenujesz bezpiecznie i wytrwale. Dzięki wysokiej jakości rolkom transportowym możesz łatwo przestawić Cross Stepper na wybrane miejsce treningu albo schować go w kącie, by zaoszczędzić miejsce po treningu.

  Funkcje komputera:

  • wariant wyświetlacza: LCD
  • Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, ilość spalonych kalorii
  • Pomiar pulsu przez sensory dotykowe
  • Uchwyt na tablet albo telefon do rozrywki multimedialnej w trakcie treningu

  informacje techniczne:

  • Rolki transportowe
  • Rozpiętość obciążenia: 8 poziomów
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym
  • Kontrola obciążenia niezależna od liczby obrotów
  • System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym
  • System napędu: pas rowkowany
  • Max.waga użytkownika: 130 kg
  • Wysokość skokowa: 30 cm
  • Waga orbitreka: 38 kg
  • wymiary: 108 x 50 x 154 cm ( dł. X szer. X wys. )
  • Kolor: czarny/czerwony


Podobne zestawienia:


Najtańsze steppery Hammer do ćwiczeń – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze steppery Hammer do ćwiczeń, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich stepperów Hammer do ćwiczeń jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Hammer Stepper cross stepper (4005251413100) ☆

Hammer Stepper cross stepper (4005251413100) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Stepper cross stepper (4005251413100) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis stepa/steppera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Stepper cross stepper (4005251413100)
 • Segment produktowy: Stepy i steppery do ćwiczeń oraz treningu aerobowego
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis produktu:

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade

  Kolejny poziom modelowania sylwetki - szybciej, krócej, rzadziej.
  Krok po kroku do wymarzonej sylwetki

  uzyskujesz wszystko, co najlepsze: trening na steperze i orbitreku połączone w jednym urządzeniu. HAMMER Cross Stepper to Twój najlepszy partner treningowy. Szybko i skutecznie osiągnij wymarzoną sylwetkę wchodząc po schodach w domu - niezależnie od pogody. Wyjątkowy ruch Cross Stepper’a aktywuje pokaźne partie mięśni, takie jak pośladki i uda i spala do 700 kalorii na godzinę. Dzięki kompaktowej konstrukcji Cross Stepper nie zajmuje dużo miejsca i znakomicie nadaje się również do mniejszych mieszkań. Indywidualną intensywność treningu określasz przy pomocy funkcjonalnego przycisku regulacji oporu. Koło zamachowe o masie 8 kg zagwarantuje maksymalne osiągi i wraz z napędem pasowym gwarantuje niezwykle przyjemne doznania podczas treningu. Z każdym krokiem zbliżasz się do wymarzonego ciała!

  wspaniałe połączenie orbitreka i steppera
  Z HAMMER Cross Stepper możesz naprawdę wyżyć się w domu. Ruch góra-dół, znany z klasycznych stepperów, zapewnia potężny i wyjątkowo skuteczny trening mięśni pośladków. Przy jednoczesnym lekkim ruchu do przodu, podobnie jak w sytuacji zwykłego orbitreka, ujędrniasz uda. Ta unikatowa kombinacja, która nie obciąża stawów i kolan, sprawi, że naprawdę się zmęczysz. Ćwicząc na Cross Stepper wykorzystujesz cały układ mięśniowy i sercowo-naczyniowy do efektywnego ruchu treningowego. Silnie stymulowane jest spalanie tłuszczu, wzmacniana odporność i układ sercowo-naczyniowy.

  Jedynym ograniczeniem jesteś Ty - step przeciwko oporowi
  Opór można prosto i szybko regulować przy pomocy poręcznego pokrętła. Masz całkowitą kontrolę nad obciążeniem i możesz obsługiwać opór jedną ręką podczas treningu wytrzymałościowego i ustawiać go ręcznie na 8 poziomach. Od umiarkowanego treningu do jednostek o wysokiej intensywności - wybór należy do Ciebie.

  nieskomplikowany komputer treningowy
  przystępny w obsłudze komputer treningowy z wyświetlaczem LCD i uchwytem na tablet w krystaliczny sposób pokazuje wszystkie ważne informacje. Przy pomocy przycisku możesz prędko wybierać pomiędzy poszczególnymi wartościami treningu. Twoje informacje treningowe, takie jak prędkość, częstotliwość pedałowania, czas, dystans, kalorie, puls i łączna liczba kilometrów są wyraźnie wyświetlane.

  Super ergonomiczny: komputer jest zasilany 2 bateriami (wariant AAA). Jesteś niezależny od gniazd i przedłużaczy, a tym samym możesz ustawić Cross Stepper w dowolnym miejscu

  Step up! większa zasobność treningów dzięki aplikacjom fitness
  zasobność gwarantowana! Dzięki aplikacjom fitness BitGym i Kinomap (z funkcją kamery) możesz cieszyć się interaktywnymi trasami w trybie „na żywo” za pośrednictwem smartfonu albo tabletu. Wchodzisz do nowej wirtualnej ligi treningowej i możesz dać jeszcze więcej czadu! Tablet albo smartfon leży bezpiecznie w uchwycie i zapewnia motywujący, multimedialny akcent do treningu stepowego.

  trafne spalanie tłuszczu dzięki starannemu pomiarowi pulsu
  Trening na stepperze będzie jeszcze bardziej efektywny, jeśli będziesz mieć puls pod kontrolą. Cross Stepper ma do tego dodatkowe, oddzielne uchwyty z sensorami dotykowymi. Możesz z łatwością zmierzyć swoje tętno za pomocą dwóch owalnych czujników na kierownicy, które należy chwycić. Aktualne tętno zostanie wyświetlone na wyświetlaczu.

  Pozbyć się zbędnych kilogramów
  w trakcie „chodzenia” na stepperze Twoje nogi i pośladki dostają wycisk, a napęd pasowy z 8-kilogramowym kołem zamachowym zapewnia świetnie użyteczny ruch. Dzięki przemyślanej konstrukcji zawsze ćwiczysz lekko pochylony do przodu, co jest widocznie bardziej przyjazne dla kolan aniżeli zwykły trening na stepperze. Wchodzenie po schodach to genialny trening dla mięśni pośladków. Przeciwpoślizgowe podnóżki utrzymują Cię bezpiecznie na miejscu przy każdym kroku. Dzięki płynnemu i równomiernemu ruchowi zakochasz się w tego rodzaju treningu, iż nie będziesz się mógł doczekać kolejnej sesji treningowej!

  dobrane do Ciebie
  Ergonomia HAMMER Cross Stepper została zaprojektowana tak, by mogły trenować również osoby wysokie do 2 metrów. Wielofunkcyjna kierownica oferuje rozmaite pozycje chwytu, by zapewnić słuszną pozycję treningową. Obszerna kierownica cardio zapewnia komfortowe podparcie górnej części ciała, a Ty możesz w pełni skoncentrować się na treningu pośladków i ud. Po prostu zacznij!

  Niezłomny na każdym kroku
  Dzięki ergonomicznym funkcjom Cross Stepper'a będziesz mógł cieszyć się treningiem. Twój Cross Stepper jest stabilny, nawet jeśli Twoje ruchy stają się coraz bardziej intensywne. Kompaktowe urządzenie zostało zaopatrzone w 4-punktowy system podparcia i możliwość regulacji wysokości na nierównym podłożu. Trenujesz bezpiecznie i wytrwale. Dzięki wysokiej jakości rolkom transportowym możesz z łatwością przestawić Cross Stepper na wybrane miejsce treningu albo schować go w kącie, żeby zaoszczędzić miejsce po treningu.

  Funkcje komputera:

  • wariant wyświetlacza: LCD
  • Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, liczba spalonych kalorii
  • Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe
  • Uchwyt na tablet albo telefon do rozrywki multimedialnej w trakcie treningu

  dane technologiczne:

  • Rolki transportowe
  • Rozpiętość obciążenia: 8 stopni
  • Waga koła zamachowego: 8 kg
  • System hamowania: system hamowania z magnesem trwałym
  • Kontrola obciążenia niezależna od liczby obrotów
  • System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym
  • System napędu: pas rowkowany
  • Max.waga użytkownika: 130 kg
  • Wysokość skokowa: 30 cm
  • Waga orbitreka: 38 kg
  • rozmiary: 108 x 50 x 154 cm ( dł. X szer. X wys. )
  • Kolor: czarny/czerwony


Podsumowanie, czyli jaki stepper Hammer do ćwiczeń fitness najlepszy?


Najlepszy stepper Hammer do ćwiczeń fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stepper Hammer do ćwiczeń fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre steppery do ćwiczeń – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych stepperów Hammer do ćwiczeń nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych stepperów do ćwiczeń fitness i aerobiku.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stepper Hammer do ćwiczeń fitness opinie i efekty,
 • dobre steppery Hammer do ćwiczeń cena,
 • ranking stepperów Hammer do ćwiczeń,
 • stepper Hammer do ćwiczeń fitness jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o stepperach Hammer do ćwiczeń

#1 Gdzie szukać opinii o stepperach Hammer do ćwiczeń?

Aktualnie zaprezentowane informacje o stepperach Hammer do ćwiczeń odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stepper Hammer do ćwiczeń fitness wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych stepperach Hammer do ćwiczeń warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki stepper Hammer do ćwiczeń fitness jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z stepperami Hammer do ćwiczeń zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach steppery Hammer do ćwiczeń to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *