FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking staników sportowych Crivit. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Staniki sportowe / Ranking staników sportowych Crivit


Pomagamy w wyborze dobrych staników sportowych Crivit. Opracowane zestawienia są aktualne na lipiec 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych staników sportowych Crivit,
 • TOP5 często wybieranych treningowych biustonoszy do ćwiczeń fitness i biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie biustonosze sportowe Crivit najlepiej wybrać? Ranking lipiec 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane biustonosze sportowe Crivit, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking staników sportowych Crivit, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ CRIVIT Biustonosz sportowy damski (4335633056299) ☆

CRIVIT Biustonosz sportowy damski (4335633056299) Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Biustonosz sportowy damski (4335633056299) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Biustonosz sportowy damski (4335633056299)
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:

  Crivit Biustonosz sportowy żeński, optymalne dostosowanie Opis artykułu ubranie ta została częściowo wytworzona z przetworzonych materiałów nienaturalnych zebranych z plaż i regionów przybrzeżnych w Azji optymalne dostosowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu Lycra® certyfikat zgodny z Global Recycled standard stworzony w 80 % z materiałów pochodzących z recyklingu sportowy biustonosz light level zagwarantuje lekkie podtrzymanie i nadzwyczajnie sprawdzi się podczas jogi, pilatesu i wędrówek z profilowanymi miseczkami zapięcie: na haftki cechy produktu table kolory: wielobarwny, czarny Wzory: kolorowy: gradient atrybuty: z profilowanymi miseczkami Materiał: materiał wierzchni: 80% poliester; 20% elastan; podszycie przednia: 100% poliester, siatka: 82% poliamid, 18% elastan Pielęgnacja: prać w temperaturze maks.

  40 °C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary: S (36/38) – L (44/46) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji szkodliwych Numer dokumentu: Hk020 204165 Testex standard 100 firmy Oeko-Tex® to najbardziej znany na świecie, niezależny dokument dla wszelkiego typu wyrobów tekstylnych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do zastosowania.

  Etykieta potwierdza, iż wyrób ubraniowy lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji szkodliwych. GRS – Global Recycled kanon zastosowanie 20% lub więcej tworzyw pochodzących z recyklingu Numer dokumentu: CU 851646 Ze starego nowe: Ponowne wykorzystanie już wcześniej użytych tworzyw pozwala zaoszczędzić cenne zasoby.

  GRS pozwala na identyfikację i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw od punktu zbiórki do sklepu, sprawdzane są także kryteria społeczne i organiczne.

  Hohenstein pasuje nadzwyczajnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.


☆ CRIVIT Biustonosz sportowy, High Level (4334036057896) ☆

CRIVIT Biustonosz sportowy, High Level (4334036057896) Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Biustonosz sportowy, High Level (4334036057896) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Biustonosz sportowy, High Level (4334036057896)
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:

  Crivit Biustonosz sportowy, High Level Opis towaru biustonosz High Level gwarantuje konkretne trzymanie i może być zakładany do joggingu i dyscyplin sportowych z piłką dokument Global Recycled standard dzianina wierzchnia wykonana w 83% z materiału pochodzącego z recyklingu optymalne przypasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu Lycra® czarny: ramiączka rodzaju bokserka funkcjonalny markowy suwak YKK z przodu usprawnia zakładanie i zdejmowanie niebieski: regulowane ramiączka zapięcie na haftki właściwości produktu table odcienie: niebieski, czarny Muster: - parametry: funkcyjne wstawki mesh do stosownej cyrkulacji powietrza Podtrzymanie: High-Level Dekolt: kolisty Ramiączka: niebieski: dostosowywane Materiał: tkanina wierzchnia: 83% poliester (z recyklingu), 17% elastan (Lycra®); mesh: 82% poliamid, 18% elastan (Lycra®); podszewka miseczki: 100% poliester Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do dzianin delikatnych) nie suszyć w suszarkach bębnowych nie wybielać nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary niebieski: S – L czarny: 75 B - 85 C Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji krzywdzących Numer dokumentu: 22.Hbd.42195 Hohenstein Htti standard 100 by Oeko-Tex® to najistotniej znany na świecie, niezależny dokument dla wszystkiego rodzaju wyrobów ubraniowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do wykorzystania.

  Etykieta potwierdza, że wyrób tekstylny albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych. GRS – Global Recycled kanon użycie 83% lub więcej materiału pochodzącego z recyklingu Zertifizierungsnummer: CU 861646 Ze starego świeże: Ponowne wykorzystanie materiałów; które zostały już wykorzystane, oszczędza cenne zasoby.

  GRS pozwala na identyfikację i pełną identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw od punktu zbiórki do sklepu, sprawdzane są również kryteria społeczne i organiczne.

  Hohenstein wspaniałe dopasowanie Instytut badawczy Hohenstein przeprowadza seryjne pomiary i badania w celu rejestrowania rozmiarów ciała od około 60 lat. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.


☆ CRIVIT Biustonosz sportowy, Light Level (M (40/42), Czarny) (4334036055311) ☆

CRIVIT Biustonosz sportowy, Light Level (M (40/42), Czarny) (4334036055311) Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Biustonosz sportowy, Light Level (M (40/42), Czarny) (4334036055311) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Biustonosz sportowy, Light Level (M (40/42), Czarny) (4334036055311)
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:
  CRIVIT Biustonosz sportowy, Light Level

  Opis produktu

  • materiał powierzchniowy tworzony w 83% z materiału pochodzącego z recyklingu
  • biustonosz light level zagwarantuje lekkie wsparcie i może być noszony w trakcie jogi, pilatesu i wędrówek
  • z wyjmowanymi wkładkami
  • stosowne przypasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu LYCRA®
  • odcienie: różowy, czarny


  Materiał

  • różowy:
   • materiał górny/podszewka: 83% poliester (z recyklingu), 17% elastan (LYCRA®)
   • mesh: 82% poliamid, 18% elastan (LYCRA®)
  • czarny: materiał wierzchni/podszewka: 83% poliester (z recyklingu), 17% elastan (LYCRA®)


  Pielęgnacja

  • prać w temperaturze maks. 40°C (program do dzianin delikatnych)
  • nie osuszać w suszarkach bębnowych
  • nie wybielać
  • nie prasować
  • nie czyścić chemicznie


  wymiary

  • XS (32/34) - L (44/46)


  Znajdź swój wymiar

  wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ wariant odzieży, wprowadź stosowne cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój wymiar zostanie wyświetlony.


  OEKO-TEX® standard 100

  Przetestowano na występowanie destrukcyjnych substancji

  Numer certyfikatu: HK020 204165

  kanon 100 żeby OEKO-TEX® to najszczególniej renomowana na świecie, niezależna certyfikacja wszelkich rodzajów wyrobów włókienniczych i skórzanych testowanych pod kątem substancji destrukcyjnych - od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do zastosowania. Etykieta potwierdza,towar tekstylny albo skórzany został przetestowany pod kątem ponad 300 szkodliwych substancji.


  GRS – Global Recycled kanon

  wytwarzano w 83% z materiałów z recyklingu

  Numer atestu: CU 851646

  Przekształcanie starego w nowe: cenne zasoby są oszczędzane dzięki ponownemu wykorzystaniu tworzyw, które zostały już wykorzystane. GRS pozwala na identyfikację i całkowitą identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw od punktu zbiórki do sklepu, sprawdzane są również kryteria społeczne i organiczne.


  Hohenstein

  nieprzeciętne dobranie

  Instytut badawczy HOHENSTEIN przeprowadza seryjne pomiary i badania w celu rejestrowania wymiarów ciała od około 60 lat. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.


☆ biustonosz sportowy, medium-level marki Crivit ☆

biustonosz sportowy, medium-level marki Crivit Najniższa Cena Online

☆ biustonosz sportowy, medium-level marki Crivit - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: biustonosz sportowy, medium-level marki Crivit
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:

  crivit Biustonosz sportowy, Medium-Level Opis towaru biustonosz Medium Level oferuje średnie podtrzymanie biustu i można go zakładać na przykład do tańca, jazdy na rowerze i na narty obszerna swoboda ruchów dzięki krojowi rodzaju "bokserka" optymalne przypasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu Lycra® Dope Dyed – niskie zużycie wody podczas produkcji i długo utrzymujący się kolor kolor zachowuje intensywność nawet po kilku praniach proces farbowania Dope Dyed następuje w trakcie przędzenia włókien.

  Są one w całości farbowane przy pomocy mieszanki barwników pigmentowych i roztworu przędzalniczego, dzięki temu przędza może być bezpośrednio obrabiana bez konieczności uzupełniającego farbowania. Barwy: szary, czarny Skład materiału materiał wierzchni/podszewka przodu: 81% poliester, 19% elastan (Lycra®) mesh: 85% poliamid, 15% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do dzianin delikatnych) nie suszyć w suszarkach bębnowych nie wybielać nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary XS (32/34) - L (44/46)


☆ CRIVIT Biustonosz sportowy, light level (4055334905497) ☆

CRIVIT Biustonosz sportowy, light level (4055334905497) Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Biustonosz sportowy, light level (4055334905497) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Biustonosz sportowy, light level (4055334905497)
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:
  CRIVIT Biustonosz sportowy, light level

  Opis towaru

  • praktyczna bielizna sportowa z wynikiem modelowania kształtu
  • biustonosz light level rodzaju bustier zagwarantuje lekkie podtrzymanie i idealnie sprawdza się w trakcie jogi/pilatesu i wędrówek
  • biustonosz light level zagwarantuje lekkie podtrzymanie (only FR)
  • poręczna bielizna sportowa z wynikiem modelowania kształtu
  • modnie skrzyżowane, dostosowywane ramiączka na plecach
  • trafne dostosowanie i stabilność formy dzięki marce LYCRA® Sport
  • barwy: niebieski, bordowy


  Materiał

  • materiał zewnętrzny: 83% poliamid, 17% elastan (LYCRA® Sport)

  Pielęgnacja

  • prać w temperaturze maks. 40°C (program do tkanin delikatnych)
  • nie wybielać
  • nie osuszać w suszarce bębnowej
  • nie prasować
  • nie czyścić chemicznie


  rozmiary

  • XS (32/34) – L (44/46)


  Znajdź swój wymiar

  starczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź odpowiednie parametry i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony.


☆ CRIVIT Biustonosz sportowy, light level (XS (32/34), Bordowy) (4055334905473) ☆

CRIVIT Biustonosz sportowy, light level (XS (32/34), Bordowy) (4055334905473) Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Biustonosz sportowy, light level (XS (32/34), Bordowy) (4055334905473) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Biustonosz sportowy, light level (XS (32/34), Bordowy) (4055334905473)
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:

  Crivit Biustonosz sportowy, light level Opis artykułu poręczna bielizna sportowa z wynikiem modelowania kształtu biustonosz light level rodzaju bustier gwarantuje lekkie podtrzymanie i nieprzeciętnie sprawdza się podczas jogi/pilatesu i wędrówek biustonosz light level gwarantuje lekkie podtrzymanie (only FR) praktyczna bielizna sportowa z skutkiem modelowania kształtu modnie skrzyżowane, regulowane ramiączka na plecach słuszne przypasowanie i stabilność formy dzięki marce Lycra® Sport kolory: niebieski, bordowy Materiał materiał zewnętrzny: 83% poliamid, 17% elastan (Lycra® Sport) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do dzianin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary XS (32/34) – L (44/46)


☆ CRIVIT Biustonosz sportowy damski, Medium Level (4055334796217) ☆

CRIVIT Biustonosz sportowy damski, Medium Level (4055334796217) Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Biustonosz sportowy damski, Medium Level (4055334796217) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Biustonosz sportowy damski, Medium Level (4055334796217)
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:
  CRIVIT Biustonosz sportowy żeński, Medium Level

  Opis towaru

  • biustonosz Medium Level oferuje przeciętne podtrzymanie biustu i można go zakładać na przykład do tańca, jazdy na rowerze i na narty
  • praktyczna bielizna sportowa z konsekwencją generującym
  • szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał
  • ramiączka skrzyżowane z tyłu dla adekwatnej swobody ruchów
  • stosowne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu LYCRA® Sport
  • odcienie: ciemnoniebieski, różowy, czarny


  Materiał

  • ciemnoniebieski, różowy: 83% poliamid, 17% elastan (LYCRA®)
  • czarny:
   • materiał górny: 83% poliamid, 17% elastan (LYCRA®)
   • powermesh: 85% poliamid, 15% elastan (LYCRA®)
   • podszycie przodu: 94% poliester, 6% elastan (LYCRA®)
   • wyściełanie piersi: 100% poliester

  Pielęgnacja

  • prać w temperaturze maks. 40°C (program do dzianin delikatnych)
  • nie wybielać
  • nie osuszać w suszarkach bębnowych
  • nie prasować
  • nie czyścić chemicznie


  rozmiary

  • S (36/38) - L (44/46)


  Znajdź swój rozmiar

  wystarczy skorzystać z Kalkulatora rozmiarów. Wybierz kategorię, określ rodzaj odzieży, wprowadź adekwatne cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony.


☆ Crivit biustonosz sportowy, lekkie podtrzymanie (l (44/46), niebieski) (4055334804943) ☆

Crivit biustonosz sportowy, lekkie podtrzymanie (l (44/46), niebieski) (4055334804943) Najniższa Cena Online

☆ Crivit biustonosz sportowy, lekkie podtrzymanie (l (44/46), niebieski) (4055334804943) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: Crivit biustonosz sportowy, lekkie podtrzymanie (l (44/46), niebieski) (4055334804943)
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:

  Crivit Biustonosz sportowy, lekkie podtrzymanie Opis produktu wytwarzano w 60% z tworzyw pochodzących z recyklingu biustonosz light level typu bustier zagwarantuje lekkie podtrzymanie i perfekcyjnie sprawdza się podczas jogi/pilatesu i wędrówek z wyjmowanymi, wyściełanymi wkładkami słuszne dostosowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu Lycra® odcienie: niebieski, fioletowy niebieski: modnie skrzyżowane, regulowane ramiączka na plecach fioletowy: tył w stylu bokserki gwarantujący adekwatną swobodę ruchów Materiał 60% poliester, 28% poliamid, 12% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do dzianin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary S (36/38) – L (44/46)


☆ Crivit biustonosz sportowy typu bustier, lekkie podtrzymanie (4058143043541) ☆

Crivit biustonosz sportowy typu bustier, lekkie podtrzymanie (4058143043541) Najniższa Cena Online

☆ Crivit biustonosz sportowy typu bustier, lekkie podtrzymanie (4058143043541) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: Crivit biustonosz sportowy typu bustier, lekkie podtrzymanie (4058143043541)
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:
  CRIVIT Biustonosz sportowy rodzaju bustier, lekkie podtrzymanie

  Opis produktu

  • biustonosz light level typu bustier zapewnia lekkie podtrzymanie i wyśmienicie spełni oczekiwania w trakcie jogi, pilatesu i wędrówek
  • ergonomiczna bielizna sportowa z efektem modelowania kształtu
  • szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał
  • tkanina dwuwarstwowa
  • stosowne dobranie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokogatunkowego elastanu LYCRA®
  • kolory: beżowy, niebieski, czarny
  • niebieski: modnie skrzyżowane ramiączka
  • czarny: z tyłem typu bokserka


  Materiał

  • materiał górny: 83% poliamid, 17% elastan (LYCRA®)


  Pielęgnacja

  • prać w temperaturze maks. 40°C (program do tkanin delikatnych)
  • nie wybielać
  • nie osuszać w suszarce bębnowej
  • nie prasować
  • nie czyścić chemicznie


  rozmiary

  • XS (32/34) – L (44/46)


  Znajdź swój rozmiar

  starczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ wariant odzieży, wprowadź stosowne parametry i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony.


☆ chłodzący biustonosz sportowy damski, średnie podtrzymanie (l (44/46), lawendowy) marki Crivit ☆

chłodzący biustonosz sportowy damski, średnie podtrzymanie (l (44/46), lawendowy) marki Crivit Najniższa Cena Online

☆ chłodzący biustonosz sportowy damski, średnie podtrzymanie (l (44/46), lawendowy) marki Crivit - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: chłodzący biustonosz sportowy damski, średnie podtrzymanie (l (44/46), lawendowy) marki Crivit
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:

  Crivit Chłodzący biustonosz sportowy damski, średnie podtrzymanie Opis artykułu technologia dynamicznego chłodzenia zapewni stosowny komfort biustonosz medium level oferuje przeciętny poziom podtrzymania biustu i można go zakładać na przykład do tańca, jazdy na rowerze i na narty szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał z tyłem typu bokserka adekwatne dobranie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu Lycra® lawendowy: z wyjmowanymi wkładkami cechy produktu table odcienie: czarny, lawendowy, różowy cechy: tył typu bokserka Funkcja: szybkoschnący i odprowadzający wilgoć materiał Materiał: czarny: 83% poliamid, 17% elastan lawenda: materiał wierzchni: 83% poliamid, 17% elastan podszewka przodu 1: siateczka power mesh: 85% poliamid, 15% elastan podszycie przodu 2: 94% poliester, 6% elastan wyściełanie piersi: 100% poliester różowy: 83% poliamid, 17% elastan Pielęgnacja: prać w temperaturze maks.

  40°C (program do dzianin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary: S (36/38) – L (44/46) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na występowanie substancji krzywdzących Numer atestu: S09-0891 Hohenstein Htti kanon 100 firmy Oeko-Tex® to najmocniej znany na świecie, niezależny atest dla wszelkiego typu wyrobów ubraniowych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji destrukcyjnych – od przędzy i dzianin po artykuły gotowe do zastosowania.

  Etykieta potwierdza, iż wyrób włókienniczy albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji zgubnych. RCS – Recycled Claim standard wykorzystanie 9% lub więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer certyfikatu: CU 851646 Ze starego świeże: Ponowne użycie już wcześniej użytych materiałów pozwala zaoszczędzić cenne zasoby.

  RCS zezwala na ustalenie i pełną identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. RCS – Recycled Claim standard wykorzystanie 14% lub więcej materiałów pochodzących z recyklingu Numer atestu: CU 851646 Ze starego nowe: Ponowne zastosowanie już wcześniej użytych tworzyw pozwala zaoszczędzić cenne zasoby.

  RCS pozwala na ustalenie i całkowitą identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. RCS – Recycled Claim kanon wykorzystanie 17% albo więcej tworzyw pochodzących z recyklingu Numer dokumentu: CU 851646 Ze starego świeże: Ponowne zastosowanie już wcześniej użytych tworzyw pozwala zaoszczędzić cenne zasoby.

  RCS zezwala na ustalenie i całkowitą identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Hohenstein nadaje się genialnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 lat prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.Podobne zestawienia:


Najtańsze biustonosze sportowe Crivit – Ranking lipiec 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze biustonosze sportowe Crivit, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich staników sportowych Crivit jest aktualizowany na bieżąco.

☆ CRIVIT Biustonosz sportowy, Light Level (M (40/42), Czarny) (4334036055311) ☆

CRIVIT Biustonosz sportowy, Light Level (M (40/42), Czarny) (4334036055311) Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Biustonosz sportowy, Light Level (M (40/42), Czarny) (4334036055311) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Biustonosz sportowy, Light Level (M (40/42), Czarny) (4334036055311)
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:
  CRIVIT Biustonosz sportowy, Light Level

  Opis produktu

  • materiał powierzchniowy produkowany w 83% z materiału pochodzącego z recyklingu
  • biustonosz light level gwarantuje lekkie wsparcie i może być noszony w trakcie jogi, pilatesu i wędrówek
  • z wyjmowanymi wkładkami
  • słuszne dobranie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu LYCRA®
  • odcienie: różowy, czarny


  Materiał

  • różowy:
   • materiał wierzchni/podszewka: 83% poliester (z recyklingu), 17% elastan (LYCRA®)
   • mesh: 82% poliamid, 18% elastan (LYCRA®)
  • czarny: materiał górny/podszewka: 83% poliester (z recyklingu), 17% elastan (LYCRA®)


  Pielęgnacja

  • prać w temperaturze maks. 40°C (program do dzianin delikatnych)
  • nie suszyć w suszarkach bębnowych
  • nie wybielać
  • nie prasować
  • nie czyścić chemicznie


  rozmiary

  • XS (32/34) - L (44/46)


  Znajdź swój wymiar

  wystarczy skorzystać z Kalkulatora wymiarów. Wybierz kategorię, określ wariant odzieży, wprowadź stosowne cechy i naciśnij przycisk „Oblicz”. Twój rozmiar zostanie wyświetlony.


  OEKO-TEX® standard 100

  Przetestowano na obecność destrukcyjnych substancji

  Numer dokumentu: HK020 204165

  kanon 100 aby OEKO-TEX® to najistotniej ceniona na świecie, niezależna certyfikacja wszystkich rodzajów wyrobów ubraniowych i skórzanych testowanych pod kątem substancji destrukcyjnych - od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia. Etykieta potwierdza,artykuł ubraniowy albo skórzany został przetestowany pod kątem ponad 300 destrukcyjnych substancji.


  GRS – Global Recycled standard

  wykonano w 83% z materiałów z recyklingu

  Numer dokumentu: CU 851646

  Przekształcanie starego w nowe: cenne zasoby są oszczędzane dzięki ponownemu wykorzystaniu tworzyw, które zostały już wykorzystane. GRS pozwala na identyfikację i pełną identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw od punktu zbiórki do sklepu, sprawdzane są również kryteria społeczne i naturalne.


  Hohenstein

  świetne dostosowanie

  Instytut badawczy HOHENSTEIN przeprowadza seryjne pomiary i badania w celu rejestrowania wymiarów ciała od około 60 lat. Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.


☆ Crivit biustonosz sportowy, light level (l (44/46), czarny) ☆

Crivit biustonosz sportowy, light level (l (44/46), czarny) Najniższa Cena Online

☆ Crivit biustonosz sportowy, light level (l (44/46), czarny) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: Crivit biustonosz sportowy, light level (l (44/46), czarny)
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:

  Crivit Biustonosz sportowy, Light Level Opis produktu materiał wierzchni produkowany w 83% z materiału pochodzącego z recyklingu biustonosz light level zagwarantuje lekkie wsparcie i może być noszony w trakcie jogi, pilatesu i wędrówek z wyjmowanymi wkładkami słuszne przypasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien wysokojakościowego elastanu Lycra® barwy: różowy; czarny Materiał różowy: materiał górny/podszewka: 83% poliester (z recyklingu), 17% elastan (Lycra®) mesh: 82% poliamid, 18% elastan (Lycra®) czarny: materiał wierzchni/podszewka: 83% poliester (z recyklingu), 17% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie suszyć w suszarkach bębnowych nie wybielać nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary XS (32/34) - L (44/46) Oeko-Tex® standard 100 Przetestowano na występowanie krzywdzących substancji Numer dokumentu: Hk020 204165 kanon 100 by Oeko-Tex® to najszczególniej uznana na świecie, niezależna certyfikacja wszelkich rodzajów wyrobów tekstylnych i skórzanych testowanych pod kątem substancji krzywdzących - od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do zastosowania.

  Etykieta potwierdza,towar tekstylny lub skórzany został przetestowany pod kątem ponad 300 destrukcyjnych substancji. GRS – Global Recycled standard wyprodukowano w 83% z tworzyw z recyklingu Numer certyfikatu: CU 851646 Przekształcanie starego w nowe: cenne zasoby są oszczędzane dzięki ponownemu wykorzystaniu materiałów; które zostały już wykorzystane.

  GRS pozwala na identyfikację i pełną identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw od punktu zbiórki do sklepu, sprawdzane są ponadto kryteria społeczne i organiczne.

  Hohenstein wspaniałe przypasowanie Instytut badawczy Hohenstein przeprowadza seryjne pomiary i badania w celu rejestrowania wymiarów ciała od około 60 lat. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów.


☆ Crivit biustonosz sportowy, light level (s (36/38), różowy) ☆

Crivit biustonosz sportowy, light level (s (36/38), różowy) Najniższa Cena Online

☆ Crivit biustonosz sportowy, light level (s (36/38), różowy) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: Crivit biustonosz sportowy, light level (s (36/38), różowy)
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:

  Crivit Biustonosz sportowy, Light Level Opis artykułu materiał powierzchniowy wytwarzany w 83% z materiału pochodzącego z recyklingu biustonosz light level zagwarantuje lekkie wsparcie i może być noszony podczas jogi, pilatesu i wędrówek z wyjmowanymi wkładkami stosowne dobranie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu Lycra® kolory: różowy; czarny Materiał różowy: materiał wierzchni/podszycie: 83% poliester (z recyklingu), 17% elastan (Lycra®) mesh: 82% poliamid, 18% elastan (Lycra®) czarny: materiał górny/podszewka: 83% poliester (z recyklingu), 17% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie suszyć w suszarkach bębnowych nie wybielać nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary XS (32/34) - L (44/46) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na występowanie zgubnych substancji Numer dokumentu: Hk020 204165 kanon 100 aby Oeko-Tex® to najmocniej renomowana na świecie, niezależna certyfikacja wszystkich rodzajów wyrobów konfekcyjnych i skórzanych testowanych pod kątem substancji zgubnych - od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do wykorzystania.

  Etykieta potwierdza,produkt konfekcyjny lub skórzany został przetestowany pod kątem ponad 300 szkodliwych substancji. GRS – Global Recycled kanon stworzono w 83% z tworzyw z recyklingu Numer atestu: CU 851646 Przekształcanie starego w świeże: cenne zasoby są oszczędzane dzięki ponownemu wykorzystaniu materiałów; które zostały już wykorzystane.

  GRS pozwala na identyfikację i całkowitą identyfikowalność tworzyw pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw od punktu zbiórki do sklepu, sprawdzane są ponadto kryteria społeczne i naturalne.

  Hohenstein doskonałe dopasowanie Instytut badawczy Hohenstein przeprowadza seryjne pomiary i badania w celu rejestrowania rozmiarów ciała od około 60 lat. Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele wymiarów.


☆ CRIVIT Biustonosz typu bustier (XS (32/34), Petrol), kolor niebieski ☆

CRIVIT Biustonosz typu bustier (XS (32/34), Petrol), kolor niebieski Najniższa Cena Online

☆ CRIVIT Biustonosz typu bustier (XS (32/34), Petrol), kolor niebieski - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: CRIVIT Biustonosz typu bustier (XS (32/34), Petrol), kolor niebieski
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:

  Crivit Biustonosz rodzaju bustier Opis towaru wyprodukowano w 83% z materiałów pochodzących z recyklingu Q10 – działanie nawilżające polepszające wygląd skóry biustonosz medium level oferuje przeciętny poziom podtrzymania biustu i można go zakładać na przykład do tańca, jazdy na rowerze i na narty praktyczna bielizna sportowa z efektem modelowania kształtu trafne dopasowanie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu Lycra® odcienie: petrol, czarny petrol: z wyjmowanymi wkładkami czarny: tył w stylu bokserki właściwości towaru table kolory: petrol, czarny Wzór: jednokolorowy cechy: Q10 – z działaniem nawilżającym wykorzystanie: taniec, jazda na rowerze, jazda na nartach Dekolt: kolisty Ramiączka: petrol: regulowane czarny: bez regulacji Materiał: 83% poliester (z recyklingu), 17% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do dzianin delikatnych) nie wybielać nie osuszać w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie rozmiary XS (32/34) – L (44/46) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji destrukcyjnych Numer dokumentu: Hk020 204165 kanon 100 producenta Oeko-Tex® to najmocniej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszystkiego typu wyrobów tekstylnych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji zgubnych – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do użycia.

  Etykieta potwierdza, że wyrób tekstylny albo skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji destrukcyjnych. Hohenstein pasuje doskonale Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu rozmiarów ciała.

  Korzystając z technologii skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów. GRS – Global Recycled kanon wykorzystanie 83% albo więcej materiału pochodzącego z recyklingu Numer dokumentu: CU 851646 Ze starego nowe: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych materiałów oszczędzane są cenne zasoby.

  GRS zezwala na ustalenie i całkowitą identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw z punktu zbiórki do sklepową półkę; przedmiotem kontroli są także kryteria społeczne i naturalne.


☆ biustonosz typu bustier (xs (32/34), czarny) marki Crivit ☆

biustonosz typu bustier (xs (32/34), czarny) marki Crivit Najniższa Cena Online

☆ biustonosz typu bustier (xs (32/34), czarny) marki Crivit - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis biustonosza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CRIVIT
 • Nazwa produktu: biustonosz typu bustier (xs (32/34), czarny) marki Crivit
 • Segment produktowy: [Damskie] Staniki sportowe do biegania i treningu fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis biustonosza:

  Crivit Biustonosz typu bustier Opis towaru produkowano w 83% z tworzyw pochodzących z recyklingu Q10 – działanie nawilżające ulepszające wygląd skóry biustonosz medium level proponuje przeciętny poziom podtrzymania biustu i można go zakładać na przykład do tańca, jazdy na rowerze i na narty ergonomiczna bielizna sportowa z wynikiem modelowania kształtu stosowne dobranie i stabilność kształtu dzięki zawartości włókien gatunkowego elastanu Lycra® odcienie: petrol, czarny petrol: z wyjmowanymi wkładkami czarny: tył w stylu bokserki parametry towaru table odcienie: petrol, czarny Wzór: jednokolorowy parametry: Q10 – z działaniem nawilżającym użycie: taniec, jazda na rowerze, jazda na nartach Dekolt: krągły Ramiączka: petrol: regulowane czarny: bez regulacji Materiał: 83% poliester (z recyklingu), 17% elastan (Lycra®) Pielęgnacja prać w temperaturze maks.

  40°C (program do tkanin delikatnych) nie wybielać nie suszyć w suszarce bębnowej nie prasować nie czyścić chemicznie wymiary XS (32/34) – L (44/46) Oeko-Tex® kanon 100 Przetestowano na obecność substancji szkodliwych Numer atestu: Hk020 204165 kanon 100 firmy Oeko-Tex® to najbardziej znany na świecie, niezależny certyfikat dla wszystkiego rodzaju wyrobów tekstylnych i skórzanych; które zostały przetestowane pod kątem zawartości substancji krzywdzących – od przędzy i tkanin po artykuły gotowe do zastosowania.

  Etykieta potwierdza, że wyrób konfekcyjny lub skórzany został przebadany pod kątem ponad 300 substancji krzywdzących. Hohenstein pasuje rewelacyjnie Instytut Badawczy Hohenstein od blisko 60 prowadzi seryjne pomiary i badania służące rejestrowaniu wymiarów ciała.

  Korzystając z technice skanowania ciała 3D, rzeczywiste kształty ciała są wizualizowane i przekształcane w wiarygodne tabele rozmiarów. GRS – Global Recycled standard zastosowanie 83% albo więcej materiału pochodzącego z recyklingu Numer atestu: CU 851646 Ze starego nowe: dzięki ponownemu wykorzystaniu już użytych tworzyw oszczędzane są cenne zasoby.

  GRS umożliwia ustalenie i całkowitą identyfikowalność materiałów pochodzących z recyklingu użytych w produkcie. Oprócz całego łańcucha dostaw z punktu zbiórki do sklepową półkę; przedmiotem kontroli są ponadto kryteria społeczne i ekologiczne.Podsumowanie, czyli jaki stanik sportowy Crivit najlepszy?


Najlepszy stanik sportowy Crivit w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy stanik sportowy Crivit w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane staniki sportowe – Zestawienie lipiec 2024

Jeżeli żaden z powyższych staników sportowych Crivit nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych treningowych biustonoszy do ćwiczeń fitness i biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stanik sportowy Crivit opinie,
 • dobre biustonosze sportowe Crivit cena,
 • ranking staników sportowych Crivit,
 • stanik sportowy Crivit jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o stanikach sportowych Crivit

#1 Gdzie szukać opinii o stanikach sportowych Crivit?

Aktualnie zaprezentowane informacje o stanikach sportowych Crivit odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stanik sportowy Crivit wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych stanikach sportowych Crivit warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z treningowymi biustonoszami Crivit do ćwiczeń fitness, na siłownię i do biegania, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki stanik sportowy Crivit jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z treningowymi biustonoszami Crivit do ćwiczeń fitness, na siłownię i do biegania zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach biustonosze sportowe Crivit to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *