FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking spalaczy tłuszczu do 50 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Spalacze tłuszczu dla sportowców / Ranking spalaczy tłuszczu do 50 zł


Pomagamy w wyborze dobrych spalaczy tłuszczu do 50 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych spalaczy tłuszczu do 50 zł,
 • TOP5 często wybieranych spalaczy tłuszczu dla sportowców.

Jakie spalacze tłuszczu do 50 zł najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane spalacze tłuszczu do 50 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking spalaczy tłuszczu do 50 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ thermopro 45 tab marki The protein works ☆

thermopro 45 tab marki The protein works Najniższa Cena Online

☆ thermopro 45 tab marki The protein works - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: The Protein Works
 • Nazwa produktu: thermopro 45 tab marki The protein works
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  Thermopro to kompleksowy spalacz tłuszczu zawierający do 15 części, aby wspomóc twoje cele fitnessowe. W składzie znajduje się kilka ekstraktów z zielonej herbaty, zielonej kawy i guarany, jak i także karnityna, kofeina i witaminy. Thermopro pomoże ci ponadto zniżyć zmęczenie, wspomoże sprawność psychiczną i poprawny metabolizm.

☆ Trec ClenBurexin 90kaps. ☆

Trec ClenBurexin 90kaps. Najniższa Cena Online

☆ Trec ClenBurexin 90kaps. - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Trec
 • Nazwa produktu: Trec ClenBurexin 90kaps.
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  O Marce: Choć nazwa brzmi obco to Trec jest polską marką odżywek, produkty Trec Nutrition obecne są na polskim rynku od 2001 roku. Trec Nutrition z powodzeniem sprzedaje w Polsce i wielu innych krajach m.in.: odżywki białkowe, białkowo-węglowodanowe, kreatyne, reduktory tłuszczu, minerały i witaminy, zdrową żywność czy kompleksy wspomagające stawy. Trec Nutrition wspiera zawodników skupionych w Trec Team Athletes: reprezentantów kulturystyki, sportów walki, sportów sylwetkowych, trenerów i motywatorów fitness. W ofercie Trec Nutrition znajdziemy w dodatku linie ubrań pod nazwą Trecwear.
  Clenburexin, czyli spalacz tłuszczu w ogniu przemian cieplnych CLENBUREXIN TO WYSOKIEJ JAKOŚCI SPALACZ TŁUSZCZU
  Na rynku wynajdziemy szeroką gamę artykułów przyspieszających spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Najskuteczniejszą grupą są termogeniki, do których należy Clenburexin – sztandarowy spalacz trec. Głównym mechanizmem działania termogeników jest stymulowanie procesów termogenezy, czyli produkcji ciepła. Dlaczego to jest korzystny sposób na spalanie tłuszczu? Odpowiedź jest prosta. Produkcja ciepła wymaga ogromnych nakładów energii. Z tego względu ustrój musi często posiłkować się zasobami tłuszczu.
  Clenburexin nasila przemiany cieplne poprzez stymulowanie uwalniania hormonów, które są emitowane w czasie wysiłku. Należą tu m.in. Adrenalina, tyroksyna. Efektem ich działania jest wszechstronne pobudzenie organizmu, mobilizacja przystępnych źródeł energii, szczególnie ekonomicznych zasobów tłuszczowych. Zewnętrznym przejawem tych procesów jest uczucie gorąca, będące przejawem nasilonej produkcji ciepła przez ustrój. Czy jesteście świadomi, że procesy termogenezy, będące wyrazem ustrojowej termoregulacji, pochłaniają nawet ponad 70% energii jaką organizm produkuje podczas wysiłku? I właśnie energochłonną termogenezę stymuluje Cleburexin. Poszczególne elementy Cleburexin powodują, że organizm będzie zachowywał się tak, jak w czasie wysiłku, czego symptomem będzie podkręcona termogeneza.
  elementy CLEBUREXIN STYMULUJĄ PRODUKCJĘ CIEPŁA
  W składzie tego spalacza trec wyszukamy mieszankę wyciągów roślinnych o działaniu pobudzającym. Cleburexin to wysoka dawka kofeiny, pochodzącej z ziaren zielonej (minimalistycznej) i palonej kawy, ostrokrzewu paragwajskiego (yerba mate), która podtrzymuje wysoki poziom adrenaliny. Ten spalacz tłuszczu posiada także aminokwas tyrozynę, który jest organizmowi konieczny do produkcji ciepłotwórczych hormonów jak adrenalina czy tyroksyna.
  Efekt termogeniczny tego spalacza tłuszczu udoskonala wyciąg z zielonej herbaty. Wraz z ekstraktem z zielonej kawy, który stanowi bogate źródło kwasu chloragenowego (ACG), zniżają one wchłanianie cukrów i tłuszczów. Dzięki temu Clenburexinzniża ryzyko syntezy nowej tkanki tłuszczowej. Efekt ten osiągany jest także poprzez redukcję apetytu, za którą odpowiada m.in. Wyciąg z czarnego pieprzu.
  Podsumowując, Clenburexin nasila wydatki energetyczne ustroju przez stymulowanie produkcji ciepła, obniża apetyt i reguluje wchłanianie pokarmu chroniąc organizm poprzez kumulowaniem nowej tkanki tłuszczowej. Najkorzystniejsze jest jednak to, że ten spalacz trec działa choćby wówczas, gdy nie ćwiczymy!
  CLENBUREXIN DZIAŁA nawet WTEDY, GDY NIE ĆWICZYMY
  Warunkiem działania wielu spalaczy tłuszczu jest podejmowanie intensywności fizycznej. Ta zasada jednak nie dotyczy Clenburexin. Warunkiem działania Cleburexin nie są katorżnicze sesje w siłowni. Owszem, jeżeli dochodzi czynnik wysiłkowy, efekty na poziomie odchudzania mogą być bardziej atrakcyjne. Jednak nawet jeżeli nie mamy czasu na uprawianie sportu możemy liczyć na produktywne działanie tego spalacza trec.
  SPOSÓB wykorzystania Jednorazową porcję preparatu ‒ 2 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie, najlepiej na 30 min. Przed posiłkiem albo treningiem. Uwaga! Nie stosować przed snem! OSTRZEŻENIA Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być wykorzystywany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest dedykowany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie stosować w sytuacji chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie zespalać z alkoholem! stabilna dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Azorubina może posiadać negatywny wpływ na energiczność i skupienie uwagi u dzieci. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.
  elementy Ekstrakt zielonej herbaty (Camelia sinensis) [55% EGCG]; L-tyrozyna; otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki – dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, azorubina); ekstrakt ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis) [4:1]; kofeina bezwodna; kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia); ekstrakt zielonej kawy (Coffea arabica) [50% ACG]; ekstrakt korzenia imbiru (Zingiber officinale) [5% Gingeroli]; ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsicum frutescens) [2% Kapsaicyny]; ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum) [95% piperyny]; skrobia ryżowa; maltodekstryny; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych
  UWAGI:
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie można stosować jako zamiennik bądź substytut przeróżnej diety.
  produktu nie należy podawać kobietom w ciąży i matkom karmiącym.
  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu.
  Opisy są własnością sklepu www.mass-zone.eu. Kopiowanie i rozpowszechnianie opisów jest zabronione!
  Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. Zm.)

☆ Nutrend Synefryna 60 kaps, 007526 ☆

Nutrend Synefryna 60 kaps, 007526 Najniższa Cena Online

☆ Nutrend Synefryna 60 kaps, 007526 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nutrend
 • Nazwa produktu: Nutrend Synefryna 60 kaps, 007526
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  O marce: Czeska marka Nutrend od dawna widoczna jest na Polskim rynku, istotnie żele energetyczne, batony czy kompleksy regenerujące stawy, a także napoje izotoniczne. Od 1993 roku producent zza naszej południowej granicy dostarcza preparaty białkowe, kreatyne, aminokwasy, witaminy czy minerały takie jak magnez. Nutrend dzięki wieloletniemu doświadczeniu współpracuje z wieloma czołowymi sportowcami oddając swoje produkty w ręce, chociażby Polskiego Związku Lekkiej Atletyki czy Polskiego Związku Wioślarstwa. Wszystkie produkty Nutrend są wolne od substancji zakazanych w zawodowym sporcie, a jednym z filarów filozofii marki jest zasada „no doping.
  SYNEPHRINE 125 mg wyciągu z CitrusAurantium w jednej kapsułce. Synefryna jest wysoce efektywną substancją bioaktywną stosowaną w redukcji nadwagi. Pobudza termogenezę - wytwarzanie ciepła w organizmie, rozszerzając dobowe wydatkowanie energii. Termogeniczne działanie występuje równocześnie w trakcie wysiłku fizycznego, jak i w trakcie odpoczynku.
  Przeznaczenie: termogenicznyspalacz tłuszczu – zamienia tłuszcz w energię grzewczą; wspomaganie redukcji nadwagi; powiększenie wydatkowania energetycznego. Zalecane spożycie: 1 kapsułka 30 – 60 minut przed wysiłkiem. Można wiązać z produktami zawierającymi karnitynę albo kofeinę. Maksymalna dzienna porcja – 1 kapsułka. Nie stosować przed snem. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nie asygnowane dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących! Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci! Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze do 25 C poza zasięgiem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub używania.
  Skład:
  Maltodekstryna, Wyciąg Z Citrus Aurantium (8 % Synefryny), Kapsułka Żelatynowa (Żelatyna, Barwnik Dwutlenek Tytanu).
  UWAGI:
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie można stosować jako zamiennik bądź substytut różnej diety.
  towaru nie należy podawać kobietom w ciąży oraz matkom karmiącym.
  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu.
  Opisy są własnością sklepu www.mass-zone.eu. Kopiowanie i rozpowszechnianie opisów jest zabronione!
  Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. Zm.)

☆ ekstrakt z zielonej herbaty 400 mg 100 kaps marki Now foods ☆

ekstrakt z zielonej herbaty 400 mg 100 kaps marki Now foods Najniższa Cena Online

☆ ekstrakt z zielonej herbaty 400 mg 100 kaps marki Now foods - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NOW Foods
 • Nazwa produktu: ekstrakt z zielonej herbaty 400 mg 100 kaps marki Now foods
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  Green tea extract to wegańskie kapsułki zawierające ekstrakt z liści zielonej herbaty i witaminę C. Zielona herbata gromadzi kilka substancji bioaktywnych, w tym katechiny i kofeinę. Witamina C przyczynia się do dobrej niepodatności, a także zmniejsza zmęczenie i wyczerpanie.

☆ Gymbeam acetylo l-karnityna 90 kaps ☆

Gymbeam acetylo l-karnityna 90 kaps Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam acetylo l-karnityna 90 kaps - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam acetylo l-karnityna 90 kaps
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  Acetylo L-karnityna to kapsułki zawierające tę z łatwością przyswajalną formę karnityny, która naturalnie występuje w każdej komórce ciała, gdzie bierze udział w przenoszeniu kwasów tłuszczowych (tłuszczu) do mitochondriów.

  Mitochondria następnie spalają ten tłuszcz w celu wytworzenia energii. Jedna kapsułka skuteczną dawkę 500 mg acetylo-l-karnityny, która jest popularnym spalaczem tłuszczu i nootropikiem.


☆ Gymbeam 100% mct oil powder 250 g ☆

Gymbeam 100% mct oil powder 250 g Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam 100% mct oil powder 250 g - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam 100% mct oil powder 250 g
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  100% MCT Oil Powder is lekkostrawna sproszkowana formuła średniołańcuchowych trójglicerydów. Są nieprzeciętnym źródłem energii, która są prędko metabolizowane przez organizm. Wspierają sprawność fizyczną organizmu i sprzyjają odchudzaniu. Możesz ich jeszcze zastosować jako składnika do gotowania, pieczenia lub przygotowywania ulubionych fit napojów 100%

☆ Gymbeam cla 90 kaps ☆

Gymbeam cla 90 kaps Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam cla 90 kaps - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam cla 90 kaps
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  CLA lub inaczej sprzężony kwas linolowy jest naturalnym spalaczem tłuszczu, który pomaga ponadto zachować poprawny poziom cholesterolu we krwi.


☆ Ostrovit cla + zielona herbata + l-karnityna 90 kaps ☆

Ostrovit cla + zielona herbata + l-karnityna 90 kaps Najniższa Cena Online

☆ Ostrovit cla + zielona herbata + l-karnityna 90 kaps - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OstroVit
 • Nazwa produktu: Ostrovit cla + zielona herbata + l-karnityna 90 kaps
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  CLA + Zielona Herbata + L-Karnityna to mieszanka trzech sprawnych komponentów, które działają jak spalacze tłuszczu. Posiada sprzężony kwas linolowy, ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis L.) i l-karnitynę.

  Występuje w postaci prostych do połknięcia kapsułek, co docenią osoby starające się jak najmocniej wspierać swoje wysiłki w odchudzaniu.


☆ Vemoherb eca 90 kaps ☆

Vemoherb eca 90 kaps Najniższa Cena Online

☆ Vemoherb eca 90 kaps - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: VemoHerb
 • Nazwa produktu: Vemoherb eca 90 kaps
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  ECA jest produktywnym boosterem przedtreningowym, który dzięki swym składnikom ma w dodatku działanie spalające tłuszcz. Zawiera stymulant, kofeinę, która bezusterkowo doda Ci energii przed treningiem. Co więcej, produkt gromadzi synefrynę i salicynę.

  Jest przychylny dla wegan i optymalny jednocześnie dla sportowców siłowych, jak i wytrzymałościowych. Uwaga! Termin ważności ECA - VemoHerb to 28.2.2023


☆ Ostrovit l-carnitine 1000 - (90 tab) marki Ostrovit dystrybutor: fitness trading robert szulborski, gołębie-leśni ☆

Ostrovit l-carnitine 1000 - (90 tab) marki Ostrovit dystrybutor: fitness trading robert szulborski, gołębie-leśni Najniższa Cena Online

☆ Ostrovit l-carnitine 1000 - (90 tab) marki Ostrovit dystrybutor: fitness trading robert szulborski, gołębie-leśni - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: OstroVit Dystrybutor: Fitness Trading Robert Szulborski, Gołębie-Leśni
 • Nazwa produktu: Ostrovit l-carnitine 1000 - (90 tab) marki Ostrovit dystrybutor: fitness trading robert szulborski, gołębie-leśni
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  OSTROVIT L-CARNITINE 1000 CO TO JEST L-KARNITYNA?

  L-karnityna zaliczana jest do grupy aminokwasów naturalnie produkowanych w ustroju człowieka, i powstaje w nerkach i wątrobie, jednak co często ma miejsce, ilości te są niewystarczające, by mogły one pokryć nasze zapotrzebowanie na ten składnik. Wówczas, należy ją dostarczyć do organizmu drogą pokarmową. Jej duże ilości znajdziemy w takich produktach, jak: konina, wołowina, jogurt naturalny, twaróg, i mniejsze w mleku krowim, ogórkach, kalafiorze. Prawidłowym sposobem na uzupełnienie niedoborów L-karnityny jest adekwatna suplementacja np. Ostrovit L-Carnitine 1000!

  JAK DZIAŁA L-KARNITYNA?

  L-karnityna spełnia w organizmie ludzkim szereg ważnych funkcji, i tak też: bierze udział w transporcie aminokwasów do mięśni, gdzie mogą one zostać wykorzystane jako źródło energii, oraz gdzie stanowią budulec, reguluje energiczność hormonalną, transportuje i przyczynia się do zamiany w energię cząsteczki tłuszczy, wspomagając tym samym odchudzanie, a ponadto, stanowi silny antyoksydant, zwalczający wolne rodniki i hamujący ich krzywdzącą działalność w organizmie, zapobiegając tym samym rozwojowi wielu groźnych chorób, jak miażdżyca, oraz hamując przedwczesne starzenie się komórek.

  NIEDOBÓR L-KARNITYNY W ORGANIZMIE - OBJAWY

  L-karnityna to związek, którego zapotrzebowanie należy pokrywać, gdyż wówczas objawia się ono w nieprzyjemny sposób, rzutując niekorzystnie na nasze zdrowie. Początkowo, niedobór L-karnityny jest nieodczuwalny. Dopiero gdy rozpoczyna jej brakować poprzez dłuższy czas, możemy doświadczać przykrych konsekwencji, do których zaliczamy: wzrost ryzyka rozwoju chorób cywilizacyjnych, jak miażdżyca czy rak, powiększone ryzyko zachorowalności na cukrzycę, obniżenie skuteczności umysłowych, prowadzące choćby do demencji, wzrost stężenia lipidów we krwi i zaburzenia w masie ciała, przewlekłe zmęczenie.

  mocne strony OSTROVIT L-CARNITINE 1000

  producent Ostrovit po raz kolejny wyszła naprzeciw wysokim wymaganiom swych konsumentów i stworzyła środek progresywny - L-Carnitine 1000. Suplement stanowi koncentrację wysokiej jakości L-karnityny w postaci przystępnych do połknięcia tabletek, upraszczających dawkowanie każdej porcji. Ostrovit L-Carnitine 1000 to mocna dawka L-karnityny, stanowiącej nieodzowne wsparcie w odchudzaniu. Stała suplementacja środkiem przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej, ułatwiając cykl redukcji,, a także doda energii, koniecznej np. W trakcie wysiłku, jako iż wpływa na transport kwasów tłuszczowych do komórek, gdzie ulegają one spaleniu i przekształceniu na energię. Co więcej, dodatkowym atutem artykułu jest dodatkowo jego działanie zapobiegające tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych, odkładanych w postaci nieestetycznych, niechcianych poprzez nas fałdek.

  DAWKOWANIE

  marka zaleca stosowanie 1 tabletki dziennie, przed pierwszym posiłkiem, równie w dni treningowe i nietreningowe.Podobne zestawienia:


Najtańsze spalacze tłuszczu do 50 zł – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze spalacze tłuszczu do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich spalaczy tłuszczu do 50 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Nutrend Synefryna 60 kaps, 007526 ☆

Nutrend Synefryna 60 kaps, 007526 Najniższa Cena Online

☆ Nutrend Synefryna 60 kaps, 007526 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nutrend
 • Nazwa produktu: Nutrend Synefryna 60 kaps, 007526
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  O marce: Czeska producent Nutrend od dawna widoczna jest na Polskim rynku, stanowczo żele energetyczne, batony czy kompleksy regenerujące stawy, a także napoje izotoniczne. Od 1993 roku firma zza naszej południowej granicy dostarcza preparaty białkowe, kreatyne, aminokwasy, witaminy czy minerały takie jak magnez. Nutrend dzięki wieloletniemu doświadczeniu współpracuje z wieloma czołowymi sportowcami oddając swoje produkty w ręce, chociażby Polskiego Związku Lekkiej Atletyki czy Polskiego Związku Wioślarstwa. Wszystkie produkty Nutrend są wolne od substancji zakazanych w zawodowym sporcie, a jednym z filarów filozofii marki jest zasada „no doping.
  SYNEPHRINE 125 mg wyciągu z CitrusAurantium w jednej kapsułce. Synefryna jest wysoce wydajną substancją bioaktywną wykorzystywaną w redukcji nadwagi. Pobudza termogenezę - wytwarzanie ciepła w organizmie, powiększając dobowe wydatkowanie energii. Termogeniczne działanie występuje równocześnie w trakcie wysiłku fizycznego, jak i w trakcie odpoczynku.
  Przeznaczenie: termogenicznyspalacz tłuszczu – zamienia tłuszcz w energię cieplną; wspomaganie redukcji nadwagi; powiększenie wydatkowania energetycznego. Zalecane spożycie: 1 kapsułka 30 – 60 minut przed wysiłkiem. Można łączyć z produktami zawierającymi karnitynę lub kofeinę. Maksymalna dzienna porcja – 1 kapsułka. Nie stosować przed snem. Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nie przeznaczone dla dzieci, kobiet w ciąży ani karmiących! Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci! Przechowywać w miejscu suchym, w temperaturze do 25 C poza zasięgiem promieni słonecznych. Bronić przed mrozem. Firma nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub stosowania.
  Skład:
  Maltodekstryna, Wyciąg Z Citrus Aurantium (8 % Synefryny), Kapsułka Żelatynowa (Żelatyna, Barwnik Dwutlenek Tytanu).
  UWAGI:
  Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
  Nie można stosować jako zamiennik bądź substytut różnej diety.
  towaru nie należy podawać kobietom w ciąży, a także matkom karmiącym.
  Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
  Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu.
  Opisy są własnością sklepu www.mass-zone.eu. Kopiowanie i rozpowszechnianie opisów jest zabronione!
  Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. Zm.)

☆ Gymbeam cla 90 kaps ☆

Gymbeam cla 90 kaps Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam cla 90 kaps - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam cla 90 kaps
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  CLA lub inaczej sprzężony kwas linolowy jest naturalnym spalaczem tłuszczu, który pomaga ponadto zachować poprawny poziom cholesterolu we krwi.


☆ spalacz tłuszczu thermo shape hydro off 60 kaps marki Activlab ☆

spalacz tłuszczu thermo shape hydro off 60 kaps marki Activlab Najniższa Cena Online

☆ spalacz tłuszczu thermo shape hydro off 60 kaps marki Activlab - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ActivLab
 • Nazwa produktu: spalacz tłuszczu thermo shape hydro off 60 kaps marki Activlab
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:

  znakomity spalacz tłuszczu łączący sobie także atrybuty silnego diuretyka wspiera odchudzanie polepszając uzyskiwane efekty jak likwidowanie zbędnej wody podskórnej przyczynia się także do sprawniejszej detoksykacji organizmu pozwala na szybsze uwidocznienie zakrytych mięśni idealny dobór dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy macy ciała obawiających się efektu bdquo jo jo rdquo polecamy wysokiej jakości spalacz tkanki tłuszczowej szerokiej produktywności wspiera sprawne usunięcie zbędnej wody podskórnej mieści diuretyki zawiera aż wyciągów roślinnych wysokich standaryzacjach zapewnia silne pobudzenie prędki dopływ energii do działania nie sprawia efektu bdquo jo jo rdquo działanie activlab thermo shape hydro off activlab thermo shape hydro off ndash wyśmienity wybór dla osób odchudzających się którego zaletą jest jednoczesne działanie termogeniczne stymulacje przemian metabolicznych jak wsparcie usunięciu zbędnej wody podskórnej mieści bowiem naturalne diuretyki których dopełniającą zaletą jest wsparcie cyklu detoksykacji organizmu eliminowanie destrukcyjnych produktów przemiany materii pomaga ograniczeniu apetytu oraz rozszerza wydatkowanie energii postaci ciepła activlab thermo shape hydro off ndash może być użytkowany poprzez wszystkie osoby aktywne których marzeniem jest prędkie uzyskanie wysportowanej smukłej sylwetki sugerowany jest także osobom niedużej aktywności fizycznej które zmagają się nadwagą mocne strony activlab thermo shape hydro off konkretne dawki efektywnych substancji aktywnych których właściwości są znane cenione wpływa pozytywnie na wzmocnienie organizmu i wspiera regulację wagi ciała komponenty activlab thermo shape hydro off jest to niezwykle prawidłowo przemyślana mieszanka kofeiny, a także ekstraktów pozyskiwanych gorzkiej pomarańczy zielonej herbaty malin mniszka lekarskiego oraz skrzypu polnego brak formule zbędnych dodatków użytkowanie activlab thermo shape hydro off jest to atrakcyjna sugestia dla osób na diecie które nie notują pożądanych efektów zawarte składzie ekstrakty stanowią bogate źródło substancji aktywnych wspierających cykl redukcji spalania tkanki tłuszczowej wprowadzenie tego spalacza tkanki tłuszczowej sprzyja znacznej poprawie formy fizycznej bez ryzyka wystąpienia efektu bdquo jo jo rdquo sposób użycia porcja kapsułki dziennie z reguły przyjmowane są rano lecz można wprowadzić je przed treningiem przeciwwskazania występowanie uczulenia na jakąkolwiek substancję znajdującą się preparacie na ile wystarcza ten suplement jedno opakowanie zawiera 20 pełnych dawek towaru activlab thermo shape hydro off ndash sięgnij po naturalne wsparcie ciesz się ulepszoną formą


☆ ACTIVLAB L-Carnitine Green Tea 60caps ☆

ACTIVLAB L-Carnitine Green Tea 60caps Najniższa Cena Online

☆ ACTIVLAB L-Carnitine Green Tea 60caps - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ACTIVLAB
 • Nazwa produktu: ACTIVLAB L-Carnitine Green Tea 60caps
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  L-CARNITINE + GREEN TEA L-KARNITYNA - CHARAKTERYSTYKA I użycie

  L-karnityna, będąc aminokwasem endogennym, jest związkiem naturalnie produkowanym w organizmie ludzkim, jak również znaleźć ją możemy w produktach pochodzenia zwierzęcego rodzaju mięso, a w tym wołowina, drób, ryby, a także mleko i jego przetwory. Zapotrzebowanie organizmu na ten związek typowo pokrywa na co dzień spożywana poprzez nas żywność, acz w sytuacji osób odrzucających przyjmowanie tkanek zwierząt, jak weganie i wegetarianie, mogą występować niedobory opisywanej substancji, które wówczas należy uzupełniać przy pomocy słusznego suplementu. L-karnityna spełnia w organizmie ludzkim szereg pokaźnych zadań, choć przypisywane jej atrybuty odchudzające są niewątpliwie najważniejszymi dla wielu osób, nie tylko sportowców, które po nią sięgają. Zjawisko to jednoczy się bezpośrednio z funkcją transportową kwasów tłuszczowych do mitochondriów, w których to następuje ich przekształcanie w potrzebną dla organizmu energię; cykl ten z kolei przyspiesza spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, wspomagając tym samym redukcję. Co więcej, suplementacja L-karnityną, poza wyżej wymienionym wykorzystaniem, pomaga także ograniczyć głód oraz redukuje liczba cząsteczek mleczanu we krwi, oddalając dzięki czemu pojawiające się z zasady podczas ćwiczeń uczucie zmęczenia, oraz zapobiegając zmniejszeniu produkcji energii ATP w mięśniach.

  Samodzielna produkcja L-karnityny w organizmie ludzkim jest realna wyłącznie przy udziale takich związków, jak metionina, witamina C, B6, niacyna i żelazo, przy czym już niepokaźny niedobór którejkolwiek z tych substancji upośledza poprawny przebieg tego procesu. Brak dostatecznych ilości L-karnityny w organizmie (niedobór), choć zdarza się rzadko, nie jest prawidłowym zjawiskiem, przyczyniając się do odczuwanego poprzez nas uczucia zmęczenia, jak również prowadząc do zaniku mięśni szkieletowych i niewydolności serca, występujących przy jej długofalowym niedoborze.

  ZIELONA HERBATA - OPIS I parametry

  Zielona herbata, której rozległe spektrum zastosowań zauważono i doceniono po raz pierwszy tysiące lat temu, odznacza się szeregiem dobroczynnych cechy, wśród których najbardziej znamiennymi są: działanie odchudzające i oczyszczające organizm, które są realne dzięki zawartości cennych katechin, odpowiadających za m.in. Hamowanie wchłaniania tłuszczów z pożywienia, a także nasilanie ich wykorzystania poprzez organizm. Co więcej, zielona herbata zmienia swoje zastosowanie w zależności od sposobu jej parzenia, albowiem chcąc uzyskać efekt pobudzający, należy wypić napar z liści zielonej herbaty z pierwszego parzenia; drugie bowiem wpływa na organizm uspokajająco i upraszcza zasypianie.

  Dodatkowymi atutami użytkowania zielonej herbaty, poza silnym działaniem odchudzającym, są pozytywny wpływ na układ krążenia, związany z ograniczaniem wchłaniania cholesterolu do krwi, zapobieganiem zlepianiu się jej płytek oraz powiększaniem przepuszczalności naczyń krwionośnych, jak dodatkowo zdolność ochraniająca ludzki mózg przed demencją.

  mocne strony ACTIVLAB L-CARNITINE + GREEN TEA

  Suplement diety Activlab L-Carnitine + Green Tea to wysokiej jakości kompilacja wyłącznie najlepszych, sprawdzonych substancji czynnych, opierająca swój skład na wysokiej zawartości L-karnityny i dodatku ekstraktu z zielonej herbaty dla jeszcze lepszych efektów odchudzania! Preparat, użytkowany regularnie, wspiera spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej i ułatwia redukcję masy ciała, jak także wzmacnia system niepodatnościowy, wykazując silne działanie antyoksydacyjne, wspomagające walkę z wolnymi rodnikami krążącymi w naszym organizmie. Co więcej, suplementacja Activlab L-Carnitine + Green Tea unosi wydolność organizmu, nad wyraz ważną w aspekcie wyczerpujących treningów, sprawnie nasila lipolizę tłuszczów, powodując iż szczupła sylwetka jest odtąd na wyciągnięcie ręki! produkt dostępny teraz w formie komfortowych, łatwych w użyciu kapsułek.

  DAWKOWANIE

  Zaleca się używanie porcji 2 kapsułek artykułu dziennie, jednakowo w dni treningowe i dni wolne od ćwiczeń.


☆ ekstrakt z zielonej herbaty 400 mg 100 kaps marki Now foods ☆

ekstrakt z zielonej herbaty 400 mg 100 kaps marki Now foods Najniższa Cena Online

☆ ekstrakt z zielonej herbaty 400 mg 100 kaps marki Now foods - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis spalacza - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NOW Foods
 • Nazwa produktu: ekstrakt z zielonej herbaty 400 mg 100 kaps marki Now foods
 • Segment produktowy: [Odżywki] Spalacze tłuszczu dla sportowców
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis spalacza:
  Green tea extract to wegańskie kapsułki zawierające ekstrakt z liści zielonej herbaty i witaminę C. Zielona herbata gromadzi kilka substancji bioaktywnych, w tym katechiny i kofeinę. Witamina C przyczynia się do korzystnej wytrzymałości, a także zmniejsza zmęczenie i wyczerpanie.


Podsumowanie, czyli jaki spalacz tłuszczu do 50 zł najlepszy?


Najlepsze spalacze tłuszczu do 50 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze spalacze tłuszczu do 50 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre spalacze tłuszczu – Zestawienie styczeń 2023

Jeżeli żaden z powyższych spalaczy tłuszczu do 50 zł nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych spalaczy tłuszczu dla sportowców.


Powiązania tematyczne:

 • jaki spalacz tłuszczu do 50 zł opinie i efekty,
 • dobre spalacze tłuszczu do 50 zł cena,
 • ranking spalaczy tłuszczu do 50 zł,
 • spalacz tłuszczu do 50 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o spalaczach tłuszczu do 50 zł

#1 Gdzie szukać opinii o spalaczach tłuszczu do 50 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o spalaczach tłuszczu do 50 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki spalacz tłuszczu do 50 zł najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych spalaczach tłuszczu do 50 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 ze spalaczami tłuszczu do 50 zł dla sportowców, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie spalacze tłuszczu do 50 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia ze spalaczami tłuszczu do 50 zł dla sportowców zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach spalacze tłuszczu do 50 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *