FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking smartwatchy o wadze do 50 gramów. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Smartwatche damskie, męskie i dla dzieci / Ranking smartwatchy o wadze do 50 gramów


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych smartwatchy o wadze do 50 gramów. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych smartwatchy o wadze do 50 gramów,
 • TOP5 chętnie kupowanych zegarków smartwatchy męskich oraz damskich.

Jakie zegarki smartwatche o wadze do 50 gramów najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane zegarki smartwatche o wadze do 50 gramów, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking smartwatchy o wadze do 50 gramów, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Vector smart vctr-32-22bk ☆

Vector smart vctr-32-22bk Najniższa Cena Online

☆ Vector smart vctr-32-22bk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Vector Smart
 • Nazwa produktu: Vector smart vctr-32-22bk
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Vector Smart VCTR-32-22BK z krągłą tarczą został zaprojektowany z myślą o męskich nadgarstkach - szerokość jego koperty wynosi 45,5 mm. Mimo większych gabarytów zegarek jest wyjątkowo lekki, waży tylko 35 g, co że nie przeszkadza w rutynowych aktywnościach.

  Smartwatche Vector Smart posiadają niezwykle efektywną baterię, która pozwala radować się z ich stosowania od 5 do 15 dni bez konieczności ładowania! równie jak model VCTR-31-01 niezwykle dużo przydatnych funkcji, które sprawdzają się każdego dnia.Vector Smart – nowość na rynku inteligentnych smart zegarków.

  firma Vector Smart, mimo młodego wieku, niewątpliwie połączy wokół siebie grono nowych miłośników.Przydatne funkcje VECTOR SMARTTermometr, który mierzy temperaturę z dokładnością do 0,2 stopnia Celsjusza.

  Pomiary dokonywane są automatycznie lub ręcznie za użyciem sensora umieszczonego na tylnej części smartwatcha, a jeśli wynik będzie zbyt niski albo zbyt wysoki, użytkownik dostanie powiadomienie.Pulsometr, który wyświetla wynik pomiaru jednocześnie na ekranie, jak dodatkowo w przeznaczonej aplikacji.

  Tam możemy jeszcze sprawdzić pomiary historyczne z datą i godziną pomiaru.Oczywiście nie zabrakło takich funkcji, jak powiadomienia z telefonu i lubianych aplikacji, jest także funkcja kontroli snu, którą w przypadku modelu VCTR-32-22BK możemy zobaczyć z poziomu smartwatcha.Dzięki zwiększeniu funkcjonalności modelu VCTR-32-22BK, łatwo możemy sprawdzić pogodę na kilka dni w przód.

  Możliwość personalizacjiDzięki przeznaczonej aplikacji HitFit Pro istnieje możliwość wyboru jednej z ponad 50 darmowych, dostępnych w aplikacji tarcz. Vector Smart ponadto możliwość ustawienia własnej tapety np.

  zdjęcie ukochanego zwierzaka, czy zdjęcia które przed chwilą zrobiliśmy.Do modelu Vectora Smart VCTR-32-22 można dokupić dokupić dodatkowe paski. Czerwony silikonowy pasek z tradycyjnym zapięciem doda ekstrawagancji, a brązowy o skórzanym wykończeniu nada zegarkowi bardziej tradycyjnego i stylowego wyglądu.Model jest kompatybilny równocześnie z systemem Android i iOS.

  Współpracuje on z aplikację HIT FIT PRO. Smartwatch napędzany jest procesorem ARM Cortex-M0, posiada dotykową matryce TFT IPS o rozdzielczości 240 x 240 px. Pamięć RAM 128KB, pamięć ROM 64 Mb.Po połączeniu ze smartphonem przy użyciu przeznaczonej aplikacji na systemy iOS, a także Android zegarek może nam służyć do: śledzenia naszej aktywności fizycznej monitorowania snupomiaru tętnasterowania muzykąwyświetlania powiadomień z telefonuodnalezienia zagubionego telefonusprawdzenia pogodypomiary temperatury ciałapomiaru temperatury powietrzazmiany tarczdostęp do podstawowych funkcji jak alarm, stoper, datownik, timer, podświetlenie.

  Wodoszczelność 30M broni zegarek przed zachlapaniem....Podobne zestawienia:


Najtańsze zegarki smartwatche o wadze do 50 gramów – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze zegarki smartwatche o wadze do 50 gramów, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich smartwatchy o wadze do 50 gramów jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Vector smart vctr-32-22bk ☆

Vector smart vctr-32-22bk Najniższa Cena Online

☆ Vector smart vctr-32-22bk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis smartwatcha - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Vector Smart
 • Nazwa produktu: Vector smart vctr-32-22bk
 • Segment produktowy: Zegarki typu smartwatch damskie, męskie i dla dzieci
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis smartwatcha:

  Smartwatch Vector Smart VCTR-32-22BK z okrągłą tarczą został zaprojektowany z myślą o męskich nadgarstkach - szerokość jego koperty wynosi 45,5 mm. Mimo pokaźniejszych gabarytów zegarek jest nad wyraz lekki, waży tylko 35 g, co że nie przeszkadza w codziennych aktywnościach.

  Smartwatche Vector Smart mają szczególnie efektywną baterię, która pozwala cieszyć się z ich używania od 5 do 15 dni bez konieczności ładowania! jednakowo jak model VCTR-31-01 bardzo dużo przydatnych funkcji, które sprawdzają się każdego dnia.Vector Smart – nowość na rynku inteligentnych smart zegarków.

  firma Vector Smart, mimo młodego wieku, z całą pewnością zespoli wokół siebie grono nowych zwolenników.Przydatne funkcje VECTOR SMARTTermometr, który mierzy temperaturę z skrupulatnością do 0,2 stopnia Celsjusza.

  Pomiary dokonywane są samoczynnie albo ręcznie za wykorzystaniem sensora umieszczonego na tylnej części smartwatcha, a jeśli wynik będzie zbyt niski lub zbyt wysoki, użytkownik dostanie powiadomienie.Pulsometr, który wyświetla wynik pomiaru zarówno na ekranie, jak w dodatku w dedykowanej aplikacji.

  Tam możemy w dodatku sprawdzić pomiary historyczne z datą i godziną pomiaru.Oczywiście nie zabrakło takich funkcji, jak powiadomienia z telefonu i lubianych aplikacji, jest także funkcja kontroli snu, którą w sytuacji modelu VCTR-32-22BK możemy zobaczyć z poziomu smartwatcha.Dzięki powiększeniu funkcjonalności modelu VCTR-32-22BK, łatwo możemy sprawdzić pogodę na kilka dni w przód.

  Możliwość personalizacjiDzięki asygnowanej aplikacji HitFit Pro istnieje możliwość wyboru jednej z ponad 50 darmowych, dostępnych w aplikacji tarcz. Vector Smart również możliwość ustawienia własnej tapety np.

  zdjęcie ukochanego zwierzaka, czy zdjęcia które przed chwilą zrobiliśmy.Do modelu Vectora Smart VCTR-32-22 można dokupić dokupić dopełniające paski. Czerwony silikonowy pasek z klasycznym zapięciem doda ekstrawagancji, a brązowy o skórzanym wykończeniu nada zegarkowi bardziej klasycznego i gustownego wyglądu.Model jest kompatybilny zarówno z systemem Android i iOS.

  Współpracuje on z aplikację HIT FIT PRO. Smartwatch napędzany jest procesorem ARM Cortex-M0, posiada dotykową matryce TFT IPS o rozdzielczości 240 x 240 px. Pamięć RAM 128KB, pamięć ROM 64 Mb.Po połączeniu ze smartphonem przy użyciu asygnowanej aplikacji na systemy iOS oraz Android zegarek może nam służyć do: śledzenia naszej aktywności fizycznej monitorowania snupomiaru tętnasterowania muzykąwyświetlania powiadomień z telefonuodnalezienia zagubionego telefonusprawdzenia pogodypomiary temperatury ciałapomiaru temperatury powietrzazmiany tarczdostęp do podstawowych funkcji jak alarm, stoper, datownik, timer, podświetlenie.

  Wodoszczelność 30M broni zegarek przed zachlapaniem....Podsumowanie, czyli jaki zegarek smartwatch o wadze do 50 gramów najlepszy?


Najlepszy zegarek smartwatch o wadze do 50 gramów w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy zegarek smartwatch o wadze do 50 gramów w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze smartwatche – Zestawienie wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych smartwatchy o wadze do 50 gramów nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych zegarków smartwatchy męskich oraz damskich.


Powiązania tematyczne:

 • jaki zegarek smartwatch o wadze do 50 gramów opinie,
 • dobre zegarki smartwatche o wadze do 50 gramów cena,
 • ranking smartwatchy o wadze do 50 gramów,
 • zegarek smartwatch o wadze do 50 gramów jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o smartwatchach o wadze do 50 gramów

#1 Gdzie szukać opinii o smartwatchach o wadze do 50 gramów?

Aktualnie zaprezentowane informacje o smartwatchach o wadze do 50 gramów odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki zegarek smartwatch o wadze do 50 gramów wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych smartwatchach o wadze do 50 gramów warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki zegarek smartwatch o wadze do 50 gramów jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z smartwatchami o wadze do 50 gramów zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach zegarki smartwatche o wadze do 50 gramów to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *